Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32651) harry3 válasza Wa2x_ (#32650) üzenetére


harry3
őstag

A doboz másik oldalán ez áll: WCDMA 900/1900/2100, GSM 850/900/1800/1900.

(#32652) kaller1 válasza harry3 (#32651) üzenetére


kaller1
veterán

Ne értetlenkedjél már. Azt jelenti, hogy Európában bármelyik országba mennél vele, mindenhol tudnád használni.

.::> <::.

(#32653) harry3 válasza kaller1 (#32652) üzenetére


harry3
őstag

Gondolom ez a topik nem dísznek van itt, hanem hogy a hozzá nem értők segítséget kérjenek a hozzáértőktől.

Bozek: Köszönöm a választ. A többieknek is.

[ Szerkesztve ]

(#32654) Bozek válasza harry3 (#32653) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem egészen. Ez csupán azt jelzi, hogy minden európai ország GSM normáját támogatja.

(#32655) daniele


daniele
aktív tag

Sziasztok. Szeretnék valakitől kérni egy mobil telefon adás vételi szerződést, ami tartalmazza amit kell + hogy nem lesz letiltva a telefon. e-mail címem: daniele_DL@hotmail.com

(#32656) pepe091 válasza daniele (#32655) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Remélem nem ezzel a papírral akarod majd magad megnyugtatni, mert ettől függetlenül bármikor letilthatják, és a bíróságon kívül semmire nem mész a papíroddal.

Ezt például kicsit átfogalmazod és jó is lesz, plusz beleírod amit szeretnél..

[ Szerkesztve ]

(#32657) daniele válasza pepe091 (#32656) üzenetére


daniele
aktív tag

1. Én adom el 2. Tudok róla, hogy letilthatják így is. :K

Mellesleg köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#32658) pepe091 válasza daniele (#32657) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Akkor az úgy más, az első írásból nem jött le, hogy eladni akarsz. :)
Nincs mit.

(#32659) anonymus89


anonymus89
addikt

Szép délutánt!

Ezt produkálta a telóm majdhogynem hasonlít ehhez?
Néha még fehér is...

Kijelző csere?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32660) MurdR válasza anonymus89 (#32659) üzenetére


MurdR
veterán

Vagy átvezető fólia.
Slide-os? Leejtetted?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#32662) anonymus89 válasza MurdR (#32660) üzenetére


anonymus89
addikt

Monte slide, igaz megszakadva nem látom a kábelt..

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32663) anonymus89 válasza MurdR (#32660) üzenetére


anonymus89
addikt

Most már ha rádugom töltőre villog egyfolytában nem világít folyamatosan a kijelző.... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32664) total90


total90
veterán

Hi,

Vettem szüleimnek egy iPhone-t és van egy gondom. A telefon kártyafüggetlen, új, alma üzletből stb. Kipróbáltam, beletettem a SIM kártyám és működik, majd beletettem az otthoni kártyám és azzal nincs hálózat. A kártyát felismeri, mert a névjegyeket át lehet másolni, kimutatja a beállításokban a szolgáltatót, csak hálózatot nem talál. Kipróbáltam még egy itteni kártyával és azzal is okés, tehát az itteni német O2 és T-s kártával megy, de a magyar T-vel nem.
Ilyet még nem láttam, szóval érdekelne mi lehet a gond?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#32665) Rivaul válasza total90 (#32664) üzenetére


Rivaul
addikt

Fanatikus topic :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#32666) MurdR válasza anonymus89 (#32663) üzenetére


MurdR
veterán

Akkor az nem biztos hogy a kijelző.
Mert a vezérlés villogtatja szerintem.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#32667) my audio


my audio
csendes tag

sziasztok!

Lenne egy nagyon nagy problémám vásároltam egy iphone 3G 16GB mobiltelefont,amin természetesen nem működött a wifi (mert a kedves eladó nem közölte) :(((

Megpróbáltam én hozzá nem értő szoftvert vissza állítani a gyárira mert sokak szerint az megoldotta volna a problémát?! Ehhez képest most használni sem tudom a készüléket mert bekapcsolt állapotban ez a látvány fogad

ha frissiteni szeretném van mikkor 21 hiba kód de van mikkor 1015 hiba kód vár..

valami ötlet,vagy esetleg hozzáértő aki megcsinálná nagyon hálás lennék!

köszönőm előre is :R

(#32668) Rivaul válasza my audio (#32667) üzenetére


Rivaul
addikt

Kettővel feljebb linkeltem a szak topicot, oda írj inkább :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#32669) J3LLyF!sH


J3LLyF!sH
tag

Sziasztok!
60k körül milyen telefont érdemes venni? Érdekel használt, új, Android, iOS, Windows Phone. Egyszóval kb. Minden érdekel. Előre is köszi.

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#32671) anonymus89 válasza MurdR (#32666) üzenetére


anonymus89
addikt

Szétszedtem megint a szalagkábel most szakadt tovább.

Köszi a választ!

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32672) MurdR válasza anonymus89 (#32671) üzenetére


MurdR
veterán

Sajnálom..

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#32673) J3LLyF!sH válasza #40993792 (#32670) üzenetére


J3LLyF!sH
tag

Köszönöm! :)) :R

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#32674) B-Man072 válasza my audio (#32667) üzenetére


B-Man072
tag

Jailbreak-elve volt, és amiatt :) Én is besz.ptam már vele.

[ Szerkesztve ]

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#32675) anonymus89


anonymus89
addikt

Üdv, ha nem kapcsol be egy telefon és akksija jó az mitől lehet? (samsung monte)

Nem esett le, sem ütés nem érte.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32676) B-Man072 válasza anonymus89 (#32675) üzenetére


B-Man072
tag

Érte ütés vagy valami?

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#32677) B-Man072 válasza anonymus89 (#32675) üzenetére


B-Man072
tag

Akkor alaplap kuka valszószínüleg

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#32678) anonymus89 válasza B-Man072 (#32677) üzenetére


anonymus89
addikt

Vagy szoftver nem?
Rendben, köszi.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#32679) B-Man072 válasza anonymus89 (#32678) üzenetére


B-Man072
tag

Hát ha elötte nem lett baszkurálva, akkor nem hinném. Bár egy frissítést kipróbálhatsz

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#32680) quailstorm válasza anonymus89 (#32678) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bejön-e a download mode? Ha nem, akkor kuka.
PRESS VOL DOWN KEY+ CAMERA BUTTON + END
de lehet camera nélkül.

(#32681) Latitude Inc


Latitude Inc
csendes tag

Adott egy telefon, mely rendelkezik microUSB 2.0-ával. Hálózati töltőt viszont nem kaptam hozzá, most nem tudom, PC-ről tudom-e majd tölteni, tudomásom szerint ami van gépem, azon régebbi USB busz van. Kell-e a PC-n is 2.0-nak lennie a feladathoz? Mennyibe kerül egy microUSB-USB kábel?

(#32682) MurdR válasza Latitude Inc (#32681) üzenetére


MurdR
veterán

USB 1.0-s gépről is tudos tölteni a telefont, csak szerintem a gép USB csatija nem ad elég kakaót, lassan fog feltöltődni. Vegyél hozzá egy 1-2A-os adaptert, 1-2000 forintért, jobban jársz.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#32683) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Online vásároltam használtan mobilt (vatera), ami még garis (fél éves), első tulajtól. Akarok azért íratni egy adásvételit is, hogy ha eladnám később, tudjam igazolni, honnan van. Találtam a neten egyet, átírtam kicsit a mostani felállásnak megfelelően (az még nincs megbeszélve fixen, hogy előre utalás lesz vagy utánvétel, ezért van az utolsó mondat benne):

---------------------------------------------------------------------------------------------

Mobiltelefon adásvételi szerződés (Online vásárlási oldalon keresztül)

Amely létrejött egyrészről
Családi és utóneve: ………………………………….
Születési hely és idő: ……………………………………
Anyja születési családi és utóneve: ……………………………….
Lakcím: ………………………………………………………………..
Személyazonosságát igazoló okmány sorszáma ………………………….
mint eladó (a továbbiakban: Eladó),
Másrészről
Családi és utóneve: ………………………………
Születési hely és idő: ………………………………
Anyja születési családi és utóneve: ……………………………….
Lakcím: ………………………………………………………………..
Személyazonosságát igazoló okmány sorszáma.: ……………………………….
mint vevő (a továbbiakban: Vevő) között
alulírott helyen és időben, az alábbi feltételekkel:
1. Az Eladó eladja a kizárólagos tulajdonában lévő ……………………………………. típusú………………………………………..IMEI számú mobiltelefonját.
2. A Vevő megveszi az 1. pontban megjelölt mobiltelefont, miután az arról készült képeket megtekintette, a készülékről állapotáról, tartozékairól, papírjairól tájékoztatta az eladó, így azt megfelelőnek találta. Az eladó kijelenti, hogy a képeken szereplő és az eladásra kínált készülék megegyezik.
3. A kölcsönösen kialkudott vételár ……………..…..Ft, azaz …………………….….forint.
4. Az Eladó az mobiltelefon per-, igény- és tehermentességéért szavatosságot vállal.
5. Az Eladó tájékoztatta Vevőt a mobiltelefon következő hibáiról, sérüléseiről:
………………………………………………………………………..
………………………………………………………………………..
………………………………………………………………………..
Eladó kijelenti, hogy a fenti hibákon kívül a mobiltelefon semmilyen egyéb hibájáról nem tud.
6. A mobiltelefon a szerződés aláírásával egyidejűleg a Vevő birtokába kerül. Ettől az időponttól kezdődően viseli annak terheit, szedi hasznait és ebben az időpontban száll át a kárveszély viselése is.
7. A jelen szerződésben nem szabályozott kérdésekben. a Polgári Törvénykönyv Negyedik részének I. címében található általános szerződési szabályokat (Ptk. 198–338. §), a Ptk. részletvételre vonatkozó 376. §-át, valamint az adásvételre vonatkozó rendelkezéseit (Ptk. 365–369. §) kell alkalmazni.
8. Az adásvételi szerződés a szerződés aláírásának napján lép hatályba.
Szerződés kettő példányban készült, melyet a Szerződő Felek mint
akaratukkal mindenben megegyezőt aláírásukkal megerősítenek.
Kelt: …………………(város/község neve), ……… (év) …………… (hónap) …… napján.
........…………..... ......……………
Eladó Vevő

Az Eladó a Vevőtől a vételárat teljes egészében megkapta: .…….év…………hónap..….nap.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Mit szóltok, jó lesz? Ha nem, mit, hogyan fogalmazzak át/írjak bele?

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#32684) meroly válasza s3toraph (#32683) üzenetére


meroly
veterán

Nagyon komolyságos :DDD
Kíváncsi lennék milyen hasznokat tud szedni az ember egy mobiltelefonból.
Amúgy ez csak egy papír, ha ki akar b@szni veled az eladó, ettől függetlenül letilthatja, mert gondolom a szolgáltatóhoz nem viszitek be.
De amúgy ha a lelki békét ettől nyugodt, akkor megfelel ez a szerződés. :K ;)

Impossible is nothing

(#32685) s3toraph válasza meroly (#32684) üzenetére


s3toraph
senior tag

Hmmm... ha ideadja a garanciapapírt és a számlát, mi alapján tudná letiltani? A szolgáltatóhoz bemegy és ráfogja hogy ellopták a telóját, ők meg a számla náluk lévő példányából kinézik az IMEI számot és letiltják?
Amúgy csak nem fogja letiltatni, ha egyszer eladja. Fölösleges neki a teló, ezért adja el. Szolgáltatótol vásárolt készülék. Alig volt/van használva. Felhívtam, normálisnak tűnik. Remélem nem lesz gond.

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#32686) pepe091 válasza s3toraph (#32685) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha előfizetéses a telefon, és nem fizeti az előfizetést, akkor a szolgáltató kérdés nélkül letiltja a telefont a hálózatról az IMEI alapján. Ha feltöltőkártyásan lett véve, akkor ilyen veszély nincs.

(#32687) pirate29


pirate29
tag

Sziasztok! Most szereztem egy LG Optimus 2X telefont, amin egy 4.0.4-es rom van. A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám megoldani azt, hogy egy Jelly Bean 4.2.2-es legyen rajta? Mit kell felrakni, illetve a telepítés menete hogyan történik. Köszönöm előre is a válaszotokat! :R

Laci

(#32688) pepe091 válasza pirate29 (#32687) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A topikjában nagyobb eséllyel tudnak segíteni.

(#32689) meroly válasza s3toraph (#32685) üzenetére


meroly
veterán

Persze. De attól még hogy papírod van róla a telefon tiltása nem lesz feloldva, max lesz mit lobogtatni a bíróságon. De mondom ha téged ez nyugtat akkor írjátok meg a papírt, veszteni való végülis nincs vele.

Impossible is nothing

(#32690) s3toraph válasza pepe091 (#32686) üzenetére


s3toraph
senior tag

Nem előfizetéses, olyat nem is vennék meg, pont azért amit írtál. :N

meroly: Akkor, mit javasolsz? Te hogyan bonyolítanád le?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#32691) meroly válasza s3toraph (#32690) üzenetére


meroly
veterán

Én nem papíroznék, sosem papíroztam, mert utólag úgysem lehet nagyon mit kezdeni vele. Megnézem a telefont élőben, meg az eladót, ha minden megfelel, akkor megveszem.
De ettől ha még te így vagy nyugodt, akkor írjatok adásvételit! Legalább az eladó is látja a komoly szándékodat! Csak nem tudom így adózás szempontjából pl milyen vonzata van, mert elvégre neki az bevétel.... :F

Impossible is nothing

(#32692) pepe091 válasza meroly (#32691) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha olcsóbban adja mint vette, akkor nem kell adózni, mert nincs rajta nyereség.

(#32693) s3toraph válasza meroly (#32691) üzenetére


s3toraph
senior tag

Értem. Én is személyesen szoktam, de nem találtam normális áron olyat ami szerettem volna, csak nagyon messze.
Köszi az instrukciókat! :)
Adózás: Passz.

pepe091: Na most is tanultam valamit. :R

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#32694) pirate29 válasza pepe091 (#32688) üzenetére


pirate29
tag

Köszönöm:R:R Reméljük ott sikerrel járok.

Laci

(#32695) cirkus válasza meroly (#32634) üzenetére


cirkus
aktív tag

duplán kapok....

(#32696) cirkus válasza Bozek (#32635) üzenetére


cirkus
aktív tag

a gyáriban...

(#32697) Mustangjones


Mustangjones
csendes tag

Sziasztok!

Sürgős segítségre/tanácsra lenne szükségem.
Van egy kb. 8 hónapos Sony Xperia sola telefonom, ami kb egy órája nem hajlandó működni. Eddig nem volt vele semmi gond, de most nem reagál semmire, fekete képernyő. Egyedül akkor van bármi életjel, ha rádugom a töltőt, és nyomva tartom a power gombot, akkor kigyullad a piros led. Ha lehúzom a töltőről, akkor égve marad, egészed addig, amig meg nem nyomom a power gombot újra.
A power+hangerő gomb reset sem működik.
A telefon nem rootolt, és nincs rá semmi extra telepítve.
Mit tehetek?

Előre is köszi.

(#32698) Wa2x_ válasza Mustangjones (#32697) üzenetére


Wa2x_
veterán

Akkut kivetted már?

Szerk.: Jajj, tényleg. :W

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#32699) Mustangjones válasza Wa2x_ (#32698) üzenetére


Mustangjones
csendes tag

Beépített aksis...:S
De a simkártyát kivettem, visszatettem, erre sem reagált semmit.

[ Szerkesztve ]

(#32700) Wa2x_ válasza Mustangjones (#32699) üzenetére


Wa2x_
veterán

Látja a gép, ha rádugod? :U Memória kártya van bent? - Javaslom vedd ki a SIM-et is meg a memokarit is és úgy próbáld meg megkapcsolni vagy újraindítani.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.