Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32551) dvdbackuper válasza B-Man072 (#32550) üzenetére


dvdbackuper
őstag

igen :R

(#32552) B-Man072 válasza dvdbackuper (#32551) üzenetére


B-Man072
tag

Köszönöm, akkor nézek is hozzá másikat, feltéve ha nem veszik meg :R

◄► [Termékeim: http://href.hu/x/kmee] ◄► [Megbízhatóságom: http://href.hu/x/kmeg] ◄► [Telefonon gyorsabban elérsz 9h-19h] ◄►

(#32553) jilian


jilian
addikt

Sokszor álló helyzetben veszek fel videókat.
Nos, ugye ha ezt a gépen nézném, akkor fekszik az állónak készített videó...

Hogyan tudom ezeket "felállítani" :D ?

(#32554) meroly válasza jilian (#32553) üzenetére


meroly
veterán

Nem írtál telefon típust, de ez inkább informatikai kérdés. Valami video vágó/szerkesztő kell hozzá. Egyszer kellett nekem is, hamar megtaláltam origo szoftverbázisán.

Impossible is nothing

(#32555) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hogyan lehet magyar nyelvet rárakni egy kínai telefonra, ami nem androidos?

Egy ilyet szeretnék venni az Édesanyámnak, de az eladó nem írja, hogy lenne benne magyar nyelv.

[link]

(#32556) kaller1 válasza HXY (#32555) üzenetére


kaller1
veterán

Csak szervizboxszal lehet feltenni.

.::> <::.

(#32557) HXY válasza kaller1 (#32556) üzenetére


HXY
addikt

És az box gondolom nem két fillér... :D
Te vállalsz ilyet? Ha igen, akkor mennyiért, ha nem, akkor másnál kb. mennyibe kerül?

(#32558) kaller1 válasza HXY (#32557) üzenetére


kaller1
veterán

Ezzel nem foglalkozom, 3-5k körül van az ára.

.::> <::.

(#32559) HXY válasza kaller1 (#32558) üzenetére


HXY
addikt

Köszönöm az infókat! :R

(#32560) quailstorm válasza HXY (#32555) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ilyet csak annak vegyél akit gyűlölsz... egy használhatatlan idegölő fos. Ennyiért simán kapsz használt droidot, vagy egy Nokia asha-t. 4 colon HVGA kijelző az valami gyönyörű. A funkciók meg nem működnek, vagy nem megfelelően, kb azért van, hogy le lehessen írni.

(#32561) HXY válasza quailstorm (#32560) üzenetére


HXY
addikt

98%-ban telefonálás, 1% SMS, 1% fényképezés. Erre lesz használva.
Csak új telefont szeretnék, mert szülinapra lesz ajándékba.
A Nokia Asha mennyibe kerül a legolcsóbb helyen?

(#32562) quailstorm válasza HXY (#32561) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Számodra az Asha 305 és 306 a megcélozandó. Azok biza laggolnak, a menü konstans 20 FPS lehet, de a fényképes névjegyzék az használhatatlan. Viszont az általad mutogatott baromságnál ezerszer jobb.
Jól gondolom hogy full érintőt akarsz? Esetleg egy Samsung S5260 star 2 vagy Monte szóbajöhez. Használtakból meg pl a Nokia 5230 vagy C5-03. Csak azokat el lehet rontani, okostelefon, gyenge hardveren, érteni kéne hozzá...
S5230 Star, S5220 star 3 és corby helyett meg inkább az MTK-s szarkupac...

(#32563) meroly válasza HXY (#32561) üzenetére


meroly
veterán

Nokia C1-01 esetleg C2-01?

Impossible is nothing

(#32564) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Jelenleg egy Nexus S-hez keresek autós tartót. Tudok róla, hogy van gyári, nem is túl drágán, de sanszos hogy hamarosan (mondjuk fél éven belül) lecserélem a telefont és akkor a tartó nem lesz jó hozzá értelemszerűen. Eladáskor meg úgy sem kapok érte annyit.
A kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani megbízható univerzális autós tartót telefonhoz?
Ez szimpatikus lenne, de ha van olcsóbban is használható, akkor nem ragaszkodnék ehhez.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#32565) HXY


HXY
addikt

A határ a 10.000 Ft, de ez nagyon max.
Az elvárások:minimum 4 colos érintőképernyő, és új készülék.
Galaxy S3 tökéletes lenne, ha a pénz nem számítana.

(#32566) Bozek válasza HXY (#32565) üzenetére


Bozek
nagyúr

És szerinted találni fogsz ilyent? Újonnan a ZTE Skate-et találtam legolcsóbban, 35 ezerért. De sok sikert a keresgéléshez.

(#32567) kaller1 válasza HXY (#32565) üzenetére


kaller1
veterán

Galaxy S3 tökéletes lenne, ha a pénz nem számítana.

Azt írtad korábban, hogy 98%-ban telefonálásra kell, ahhoz minek S3? :) Egyáltalán minek érintős készülék?

.::> <::.

(#32568) HXY válasza kaller1 (#32567) üzenetére


HXY
addikt

Mert ez a divat, ez menő, mindenkinek olyanja van, stb.... :D
Persze ha a pénz egyáltalán nem számítana akkor az S4 még jobb lenne minden szempontból.
Note 2 már nagyon nagy, így az szóba se jöhet.
Találtam egy is jó nagy launchert, ami kifejezetten idősebbeknek van.

(#32569) kaller1 válasza HXY (#32568) üzenetére


kaller1
veterán

Alcatel 991-ek szoktak lenni használtan az aprón 15k-ért, 4 inchre ettől jobbat olcsóbban nem fogsz találni. :U

.::> <::.

(#32570) .Szaki. válasza HXY (#32568) üzenetére


.Szaki.
addikt

Jelenleg egymillióm van autóra, én egy 0km-es full extrás W212-es Mercedes-Benz E-Klassera gondoltam...Valaki tipp mit lehetne még?

Viccet félretéve egyetértek én is használtban keresgélnék Alcatlelt hátha. Újonnan viszont van nagyon jó Nokia 100-as széria, telefonálásra és sms-re tökéletes! :K

(#32571) Bozek válasza kaller1 (#32569) üzenetére


Bozek
nagyúr

De neki új készülék kell, szóval az is kilőve. Nem is értem, hogy egyesek hogyhogy ennyire nincsenek tisztában az árakkal.

(#32572) zsírsámán válasza HXY (#32568) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Hát, ilyen elvárások mellet szerintem válaszd azt, amit linkeltél, majd logoutra írj egy cikket belőle, mert kíváncsi lennék eléggé egy ilyen készülékre ;]

(#32573) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. world dokumentumot hol s hogyan tudok pdf-é tenni? Adobe-ban fizetős részleget hoz be...vagy valamit én csinálok rosszul? Ne tereljetek át másik topikba,mert két hét a válasz,és nekem most kell a válasz,nem később!! FONTOS! KÖSSZ!

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32574) Bozek válasza Potyka03 (#32573) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig jó lenne, ha nem a mobilosokat zaklatnád a PC-s problémáiddal. :D

Egyébként meg keress rá Google-ban: Word to PDF.

[ Szerkesztve ]

(#32576) Potyka03


Potyka03
senior tag

húú basszus,bocsánat,rosszra mentem :D
De sajnos nincs droidos telóm :(
Azért köszi,és elnézést hogy félre írtam :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#32577) meroly válasza Potyka03 (#32576) üzenetére


meroly
veterán

Az Office professional egyébként tud közvetlenül mentés máskénttel pdf-be menteni.

Impossible is nothing

(#32578) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok 2 hete vettem egy Sony xperia S telót.Minden nagyon jó,nagyon tetszik,de sajnos szerdán jött a fekete leves.Egy töltéssel ha nem buzeráltam sokat a telót akár másfél napig,de talán még 2 napig is bírta.Előző hét kedden viszont este 11kor vettem le a töltőröl és szerda reggel 4:40kor már nem szólalt meg az ébresztő,mert lemerült.Szerda este 11:30kor vettem le töltőről,csütörtök reggel 4:40kor pedig "kemény" 6%-ig merült.Megnéztem az akkuhasználatot és a médiakiszolgáló használt 90 százalákot,de nem tudtam rájönni,hogy milyen alkalmazás.Ja azt még hozzátenném,hogy első nap a wifi be volt kapcsolva,de második nap már kikapcsoltam.Történt-e már valakivel hasonló eset és ha igen sikerült megoldani?A következő alkalmazások futnak:beállítások,Office Suite,Pou,,AVG,Battery widget(töltöttséget jelző progi),USB Connectivity,Smart card service,Google szolgáltatások,Facebook,Térkép,Kapcsolatok,com.sonyericsson.wappush,usbotg,xperia billentyűzet

(#32580) Lori82 válasza #40993792 (#32579) üzenetére


Lori82
senior tag

Köszi a választ 4.0.4 Android fut rajta.

(#32582) tarej


tarej
tag

Segítségeteket kérném ZTE Blade készülékemhez.

Aksi van benne, hiába van maxra töltve beteszem a telefonba, lemerültnek érzékeli, 3-4 perc múlva kikapcsol.

Töltőn van aksi benne, lemerültnek érzékeli, ugyanúgy kikapcsol 3-4 perc alatt.

Az egész addig tölt amíg pont bejön a menü, de belépni már nincs idő, mert kikapcsol.
Mi lehet a probléma, megoldás?

Várom a válaszokat!

(#32584) tarej válasza #40993792 (#32583) üzenetére


tarej
tag

2 db aksival próbáltam. Másik ugyanilyen készülékem napokig bírja vele átteszem ebbe azonnal lemerültnek veszi. Több töltővel is próbáltam.

(#32585) dvdbackuper válasza tarej (#32584) üzenetére


dvdbackuper
őstag

talán kontaktos a töltőcsati, kicsit feszegesd vmelyik irányba, jó lesz az...

(#32586) jilian


jilian
addikt

Hello!

Tud valaki abban segíteni, hogy egy rom-ban hogyan tudnám lecserélni a teljes Play Store -ért felelős apk-kat / rendszerfájlokat?

Szeretnék visszarakni régebbi verziót, és ki szeretném iktatni, hogy frissítse magát.

(#32587) kaller1 válasza jilian (#32586) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt inkább itt.

.::> <::.

(#32588) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#32564) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

UP

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#32589) Rivaul válasza jilian (#32586) üzenetére


Rivaul
addikt

Vagy itt a zte blade topicba annak idején brutális "főzések" voltak. Én is szedtem magamnak ki rom-ból apk.-t s tettem be helyette másikat. Asszem csak a zip-ből kihúzod s simán visszateszed a megfelelőt de rég volt már. Kérdezz be inkább.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#32590) jilian válasza Rivaul (#32589) üzenetére


jilian
addikt

Köszi szépen! :R

(#32591) chosa921


chosa921
tag

Sziasztok!

HTC One X széria érdekelne hogy pontosan az X-en belül hány fajta tipus van? ha csak felsorolni feltudnátok én azt is megköszönném már, a többit ki googlezem magamnak.

Köszi előre is.

Üdv.:Peti

(#32592) kaller1 válasza chosa921 (#32591) üzenetére


kaller1
veterán

(#32593) Young92


Young92
tag

Üdv !

A közeljövőben független okos telefont készülök venni.
A kérdésem már csak az, hogy melyik a legmegbízhatóbb (olcsóbb) bolt (webshop)?

Köszönöm.

(#32594) N!go


N!go
csendes tag

Sziasztok!
Desire X-em fólia installálás közben beázott. Vodás, még garis. Ezt orvosolják vagy nem?
Idővel ki fog száradni? Gondolom igen...
A képernyő villódzik és alul (ahol a víz beszivároghatott) kicsit foltos.
Ti mit tennétek, mi lehet a megoldás?
GSM szervizzel próbálkozzak?
Köszi!!

(#32595) Bozek válasza N!go (#32594) üzenetére


Bozek
nagyúr

Orvosolják, de 99%, hogy nem gariban. Mit csináltál vele, hogy fóliázás közben beázott? Fürdés közben fóliáztad? :)

(#32596) N!go válasza Bozek (#32595) üzenetére


N!go
csendes tag

A fólia alá raktam pár csepp vizet, hogy a bubikat elkerüljem. Nem figyeltem, beszivárgott. :(

(#32597) pepe091 válasza N!go (#32596) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha tényleg csak pár cseppről van szó, akkor kapcsold ki és hagyd kiszáradni, talán megjavul.

(#32598) N!go válasza pepe091 (#32597) üzenetére


N!go
csendes tag

Rajta vagyok. Szerintem elviszem GSM szervizbe... :(((

(#32599) N!go


N!go
csendes tag

Tud valaki ajánlani Budán megbízható szervizt?

(#32600) RVR400


RVR400
veterán

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ezen a kijelzőcsere segít, vagy csak az alaplapcsere?

A tulaj leejtette telefonálás közben, utána ilyen lett a kép. A beszélgetést még tudta folytatni utána. A teló rendben ki- és bekapcsol, jelzi a merülést, gépre dugva kommunikál. Vodafone 845

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.