Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24301) rizso válasza #40993792 (#24300) üzenetére


rizso
addikt

Ez az, hogy nekem is elég sok telóm volt, mindig megtaláltam az ilyen opciókat, és most nem jön össze. Vagy el van dugva (talán nem is a böngészőben), vagy annyira egyértelmű, hogy tényleg sügér vagyok hozzá ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24302) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Létezik olyan alkalmazás Android-ra amivel 16:9-es képeket lehet csinálni?

(#24304) rizso válasza #40993792 (#24303) üzenetére


rizso
addikt

Eddig még nincs megoldás. Lehet maradok a törlésnél ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#24305) fuximaxi válasza guildmember (#24262) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Beírod a tárcsázóba a *#0000# kódot és leírod mit ír ki, az alapján sok mindent meg lehet tudni a telefonról.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#24306) GeForce210


GeForce210
csendes tag

Sziasztok az lenne a nagy kérésem hogy segitene valaki megváltoztatni a MAC-cimemet X8-as telmon? Lehetséges mielött valaki mondaná h nem :/

(#24307) Mosanke válasza fuximaxi (#24305) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Én (próba képpen) beírtam a sajátomba ezeket a karaktereket - mert kíváncsi lettem volna mit ír ki -, de nem történt semmi.
A beírás után kell még megnyomni valamelyik billentyűt?

SAMSUNG C3050-es telefon, 3 hónapos, vadi újonnan vettem egy hazai nagy áruházban, kártyafüggetlen, 2 év Samu garancia egyebek...

(#24308) guildmember válasza Mosanke (#24307) üzenetére


guildmember
tag

Nem kell semmit megnyomni én Nokiámon(5730 XM) magától kiírta a dolgokat.
szoftververzió, szoftververzió dátuma, egyedi verzió, egyedi verzió dátuma, nyelvi csomag, modell, típus, legutóbbi frissítés.
Ezeket dobta ki..:)

"Az élet egy sz*r játék, de a grafikája nagyon ott van..."||A privát üzenetekre tessék válaszolni, nem hobbyból írom őket..:))

(#24309) GeForce210


GeForce210
csendes tag

Valaki??? :(

(#24310) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Sziasztok

Kis segítséget kérnék olyan embertől aki jól ismeri a NOKIA ARTE készülékeket.

Sajnos nagyon elhalkult a beszéd hangszóró és nem tudom hogyan lehetne orvosolni, több cikket is olvastam már és mindenki mást mond. valakinek nincs tuti ötlete?

A telefon eredeti Made in KOREA és V 10.00 sw van rajta.

Minden segítséget előre is köszönök. :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#24311) NathanCullen válasza Miamiquake (#24310) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Nem vagyok Arte szakértő, de szerintem vagy szoftveres gondja van, vagy a hangszóróval van gond. Szoftvert próbáltál frissíteni rajta? Vagy érdemes lenne megnézetni egy szervizessel.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24312) NathanCullen válasza GeForce210 (#24309) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Nem lehet csak úgy megváltoztatni, minden hálózati eszköz egyedi MAC címmel rendelkezik. A haverod szórakozik veled, ő sem tudta megváltoztatni, nem kell mindent elhinni... :D

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24313) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Hugicám vett magának egy Samsung Galaxy i5500 corbi(asszem ez a pontos neve) telót és az a baj vele hogy nem küldi el az sms üzeneteket,vagy is párat elküld viszont a többségét sajnos nem,azt írja hogy sending de nem érkezik meg,a teló volt samsung szervizben ahol frissítették de nem oldódott meg a probléma,hallott már valaki erről a problémáról?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24314) GeForce210 válasza NathanCullen (#24312) üzenetére


GeForce210
csendes tag

De meglehet mert neten is kerestem csak nem értem a leirást mert angolul van irva :/ meg van mac cim ami a régi helyett kéne...

(#24315) Mr.Skynet


Mr.Skynet
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan oldalt, fórumot, leírást bármit... ami segítségemre lehet a Samsung Monte (S5620) teló gyári szoftverének visszaállításában?

Sajnos csak Symbian és Android rom-os dolgokkal vagyok képben, nekem ez a Samsung, Bada, TouchWiz.... egy kész rémálomnak tűnik és mivel sajnos nem én tettem ezt a nem is tudom milyen rom-ot erre a nyomorult telefonra, lövésem sincs, hogyan lehetne visszacsinálni.

Az már biztos, hogy a KIES nem szeretné frissíteni a teló szoftverét, gondolom a tákolt rom miatt (anno a Nokiám sem akarta magát frissíteni főzött rom-ra).

Keresgéltem kifejezetten Monte-val foglalkozó fórumokat, de nem igazán működnek, csak 2 példa: nem megy, sajnos ez sem :O

(#24316) Gyocsika


Gyocsika
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy Sony E. V640-es telefon, és arról szeretném a telefonszámokat egy Nokia C2-01-es mobilra áttenni.
Sajnos a SIM kártyára nem fér rá az összes szám, mert olyan 5-600 szám van.

Ha esetleg tudtok, valami tippet, trükköt, okosságot, hogy hogyan lehetne megoldani akkor annak nagyon örülnék.
Sajnos a Sony E. -be M2-es mem kártya kell,a Nokia-ba pedig MicroSD, szóval az arra való biztonsági mentéses dolog kilőve...

Előre is köszönöm!

(#24317) Bass válasza Gyocsika (#24316) üzenetére


Bass
addikt

Kábeled nincs? Pc suite,vagy a két teló közti adatátvitel.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24318) Gyocsika válasza Bass (#24317) üzenetére


Gyocsika
csendes tag

Dede, mindkettőhöz van kábel.
A két teló közti adatátvitelt hogy oldom meg, mire gondolsz?

(#24319) NathanCullen válasza Gyocsika (#24316) üzenetére


NathanCullen
senior tag

A SE-on nem lehet kijelölni az összes contactot és bluetoothon átküldeni őket? Vagy próbáld úgy, hogy egy részét rámásolod SIM-re, felmásolod a Nokia-ra majd megint így.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24320) Bass válasza Gyocsika (#24318) üzenetére


Bass
addikt

Akkor PC suite mind a kettőhöz,le kell menteni közös formátumba(ez sem 100% hogy ismerik egymásét Nokia 5230 mentését nem olvasta be a mostani LG Optimus one-m)) viszont a SE korrektebb ilyen téren ki kell jelölni mindet azt átküldeni bluetooth-on.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#24321) Gyocsika


Gyocsika
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Kifogom próbálni, mihelyt tudom.
Majd írok a fejleményekről.
Most itthon van egy másik SE. W205. Csak próbaként megpróbáltam a buletooth- os dolgot, de sajnos ennél nem lehet kijelölni az összes contactot. csak egyesével. úgy pedig elég macera...

(#24322) Necro_Ramone


Necro_Ramone
tag

Pár hónapja csajom milestone-ján megadta magát a bekapcsoló és a 'hangerő fel' gomb, tegnap szétszedtük a telefont. Azért rosszak a gombok, mert a gomb alatt lévő két fóliaszerű cucc (az egyik narancssárga egy pöttyel, a másik egy fém alatta) kiesett/elveszett. Az lenne a kérdésem hogy hol lehet ilyeneket venni, mi a nevük, és mivel lehet őket rögzíteni? Lásd kép, ezen a hangerő le az gyárilag jó, a hangerő fel alattiakat már én raktam vissza. A bekapcsoló gombhoz nincs meg a fém lapka.

(#24323) Mr.Skynet válasza Gyocsika (#24316) üzenetére


Mr.Skynet
senior tag

Saját problémám megoldva :C
Szia!

Elég egyszerű a dolog. Tegyük fel, hogy a sim-re mondjuk 250db szám fér neked pedig 600db van:
- SE teló memóriából a sim-re másolj át 100db számot.
- a sim-et tedd át a Nokiába, másold át (vagy még egyszerűbb ha áthelyezed) a névjegyeket a sim-ről a telefon memóriába.
- az így kapott üres sim-re újra tudsz a SE-ról tankolni névjegyeket, így ~3 sim ki-be és áthelyezéssel kb 10 perc alatt átköltözhet rengeteg névjegy... ;)

(#24325) NathanCullen válasza reflxx (#24324) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Ez a fórum függetlenítéssel nem foglalkozik és tilos is.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24326) kaller1 válasza Gyocsika (#24321) üzenetére


kaller1
veterán

A V640 át fogja tolni az összes kontaktot BT-on keresztül.

.::> <::.

(#24327) Gyocsika válasza kaller1 (#24326) üzenetére


Gyocsika
csendes tag

Sajnos a V640 nem küldi át bt-n keresztül.
Elkezdi küldeni a fájlt, és hibával leáll, h a másik készülék nem fogadja.
Egyesével bezzeg átlehet küldeni.

Próbáltam azt is h gépre feltöltöm bt-n keresztül. fenn is van most a gépen a fájl, de ha gépről akarom küldeni a nokiára, akkor ott ír ki hibát.:S

Tehát a gépen megvan ez a vcard .vcf fálj.
Ezzel mit tudnék még tenni, h a nokián fenn legyen, és működjön.

Előre is köszönöm!

(#24328) kaller1 válasza Gyocsika (#24327) üzenetére


kaller1
veterán

Az elég érdekes, az ősrégi SE Z610-ről egy Nokia 6700c-ra hiba nélkül átment kb. 140 kontakt. vagy próbálj meg egyszerre kevesebbet küldeni, vagy PC-ről küldjed a Nokiára BT-on keresztül.

.::> <::.

(#24329) Gyocsika válasza kaller1 (#24328) üzenetére


Gyocsika
csendes tag

Egyszerre csak vagy 1-et tudok küldeni, vagy az összeset. Az a verzió sajnos nem működik h kijelölök 10 és küld.

PC-n most van egy vcard fájlom. Azt próbálom küldeni a Nokiára BT-n keresztül, de sajnos adatátvitel közben megszakad.:S
A vcard fájlt nem lehet valahogy a manuálisan, ha a telefont csatlakoztatom a gépre, rárakni?
Avagy, azzal nem tudnék valamit kezdeni ?

(#24330) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Melyik a legolcsóbb ha lehet Samsung telefon, amiben van előlapi kamera és Skype videótelefonálni lehet vele?

Köszi.

(#24331) flash-


flash-
veterán

sziasztok

nokia c5 ről szeretném az sms-eket kimenteni pcre,aztán visszatenni.
hogy kell megcsinálni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24332) transmission válasza flash- (#24331) üzenetére


transmission
tag

nokia pc suite?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24333) flash- válasza transmission (#24332) üzenetére


flash-
veterán

ennek a proginak a neve ovi suite.
kitette az smseket a programba mert látom akkor is ha nincs rádugva a telefon
de hogy teszem vissza a telefonra?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#24334) transmission válasza flash- (#24333) üzenetére


transmission
tag

na az jó kérdés :(

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24335) Mosanke válasza flash- (#24333) üzenetére


Mosanke
senior tag

Szia!

Egy tippem van: - Bár én a Samsung PC Studiot használom, de abban úgy van/ úgy kell, hogy a PCS-en belül megjelenítem az SMS-eket majd onnan egyszerű egéráthúzással bemásolom a telefonba. >>> Áthúzom a telefonom ikonjára, ami a számítógépre való csatlakoztatás után jelenik meg és ennyi. Gondolom itt sem lehet nagyon máshogy, de lehet, hogy tévedek.

(#24336) Bakaresz


Bakaresz
csendes tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem! Vennék egy telefont amit elsősorban fényképezésre, gps navigációra, wifizésre használnék! Le is szűkítettem a pénztárcámnak megfelelően a listát.
Sajnos nem tudok dőlőre kiválasztottaim: HTC Wildfire S, SAMSUNG Ace! Esetleges lehetőség még a NOKIA E52, ZTE Blade!
Kérnélek hogy írd le a véleményedet hogy a fentiek közül melyiket ajánlod és hogy miért!

A válaszokat ere is köszönöm!

(#24337) kaller1 válasza Bakaresz (#24336) üzenetére


kaller1
veterán

Ha fontos a fotózási képesség, akkor ezek közül egyiket sem ajánlom. A Samsung Galaxy Fit viszont jó választás lehet.

.::> <::.

(#24338) akos3 válasza Bakaresz (#24336) üzenetére


akos3
addikt

kaller1-nek igaza van, ezek közül egyik sem épp a kamerájáról híres. Ha fotozás akkor N8 szinte verhetetlen, bár lehet az már nem fér bele a keretedbe, nem tudom. Carl Zeiss optikával rendelkező Nokiákat bátran ajánlok, azok jó képeket csinálnak. Viszont N8-on kívül már elég régieknek számítanak, de az igényeidre ettől függetlenül jók lennének.

(#24339) hawkfoto válasza akos3 (#24338) üzenetére


hawkfoto
tag

Nem kötekedni akarok, de nekem a Nokia 5800-ban Carl Zeiss optika van, napsütésben még ok, de ha felhős az ég, vagy szobában fényképezek, akkor gyenge szegénykém.

(#24340) akos3 válasza hawkfoto (#24339) üzenetére


akos3
addikt

Igen, azt tudom, hogy abban vmiért nem jó annyira a kamre. Sztem szoftveresen lebutítja a képet. Mert Nekem volt N78-am szintén 3,2 MP-es és hihetetlen jó fotókat készített. A mostani N85 meg még jobbat. Elsősorban N szériásra gondoltam, csak elfelejtettem odaírni :B

(#24341) hawkfoto válasza akos3 (#24340) üzenetére


hawkfoto
tag

Pedig pont azért vettem (többek között), hogy ne keljen a fényképezőgépet állandóan magammal cipelnem, ha elmegyünk a családdal pl. kirándulni.
Így jártam! :)

(#24342) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

Hi!

Nokia 6610i-n hol a rakba kell beallitani a betumeretet?
Uzeneteknel csak az uzenet betumeretet tudom.
:R

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#24344) h1n1_900 válasza #40993792 (#24343) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Jaja en is azt neztem. Nagymamae a telefon. Ez a masodik de az elozon nagyobbak voltak a betuk :F

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#24345) h1n1_900 válasza #40993792 (#24343) üzenetére


h1n1_900
senior tag

Koszi. Mar eljottem tole. Majd legkozelebb :)
:R

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#24346) DigitalAngel válasza h1n1_900 (#24342) üzenetére


DigitalAngel
tag

Nem ugy volt, hogy a menü kinézetet kellett váltani és ugy lett nagyobb minden betü?

15 ève PH-n, adok-veszek

(#24347) akos3 válasza h1n1_900 (#24345) üzenetére


akos3
addikt

Ennél még nem úgy van ugye h a telefon beállításnál a kijelzőre vonatkozo beállításoknál van. mert az újabbakba ott szokott lenni. S60-nál ott van az tuti, nem tom, h ennél ott van e, mert ez ugye nem S60as..

(#24348) GeryPc


GeryPc
senior tag

helo

van egy 6303-as nokiám, nem volt hozzányúlva még,egyik napról a másikra azt mondta a kamerája hogy készenléti állapot és nem működik se a videokamera,akku ki be volt már semmi változás,sw frissítés nem volt rajta nem hiszem hogy ez a baj,gugliban többen is írták több típusnál hogy ez a hiba előjött neki megoldást viszont nem találtam hogy hadveres vagy softveres hiba lenne.
kamerát mint alkatrészt nem is találtam hozzá sehol :(

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#24349) akos3 válasza GeryPc (#24348) üzenetére


akos3
addikt

ez nem segithet? [link]

(#24350) DJSummer007


DJSummer007
csendes tag

Üdv.

Lenne egy LG Gs290-es telom az a bajom vele hogy a kijelzö nem reagál semmire, valószinü ujra kéne inditani a szoftvert rajta...hogy oldjam azt meg?

Cuccok átvételek Keszthelyen megoldható. https://www.facebook.com/groups/231532450340016/ csak Keszthely és környékiek csatlakozzanak. további cuccaim az alábbi linken található. http://hardverapro.hu/tag/djsummer007 TELEFON SZÁMOT NEM ADOK MEG SENKINEK!! UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK SEMMIT!!!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.