Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23451) Lacazr93 válasza strom77 (#23450) üzenetére


Lacazr93
senior tag

jaa éértem. akkor szalagkábeles lesz. Próbáljátok meg hogy kicserélitek a szalagkábelt, és utána

(#23452) strom77 válasza Lacazr93 (#23451) üzenetére


strom77
csendes tag

a kijelzőt szalagkábelestől egyben raktam át

(#23453) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Sziasztok,ezen vajon elfut valami MSN program? Wifin kellene..
Operációs rendszer:
S913 = Symbian 9,1 - 3rd Edition

(#23454) pszili8 válasza -NOKIA- (#23453) üzenetére


pszili8
aktív tag

Elmegy rajta pár chat progi.Gondolom N95-ről van szó,vagy vmi hasonlóról.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#23455) Lacazr93 válasza strom77 (#23452) üzenetére


Lacazr93
senior tag

hm az furi. De a haverod telója működik rendesen?

Na de úgy próbáld meg hogy a szalagkábel mindkét telefonban marad, utána pedig cserélve is próbáld. Tehát a te szalagkábeled a haverod telefonjában a haverod kijelzőjével. Utána meg a te kijelződ a haverod telefonjában de a haverod szalagkábelével

[ Szerkesztve ]

(#23456) k850 válasza Lacazr93 (#23455) üzenetére


k850
addikt

Nagyon rendes haverja van, én biztos nem engedném, hogy a telómmal kísérletezzenek
Majd megnézném a haverja arcát is, ha majd a nagy próbálkozás közben az ő készüléke is tégla lesz.
:N

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#23457) Lacazr93 válasza k850 (#23456) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Jó hát én se adnám oda másnak a telefonom tesztelgetésre :D De ha már van ahol kipróbálja akkor egyszerűbb így

(#23458) -NOKIA- válasza pszili8 (#23454) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia E60

(#23459) pszili8 válasza -NOKIA- (#23458) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ez jó kérdés akkor,biztos elfut rajta csak,nem biztos,hogy passzol a kijelzőméret.Egyébként az E60 szép kis telefon,ma már ritka is :C

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#23460) bubo61


bubo61
csendes tag

Sürgős kérés!!

Ha valaki tud arról ifót, hogy a Samsung C3322 dual sim készülék, tuja-e azt, amit a régi normális dual sim telók? Konkrétan: Amennyiben az egyik kártyáról beszélek aakor a másik kártyára jövő hívások megjelennek-e egyidőben. Sajnos az új fejlesztésű Samsungok egy végfokkal rendelkeznek és ezt nem tudják, de nem is írja le a forgalmazó, hogy ez így nem 2 SIM csak 1,5. Több készülék vásárlását követően okozott bosszúságot ez a dolog, mivel vásárláskor e telót nem lehet kipróbálni. Ha valakinek van tapasztalata a készülékről, vagy van a kezében ilyen próbálja már ki és írja meg. Nem szeretnék ismét pofára esni. Köszi

:W :W :W

(#23461) -NOKIA- válasza bubo61 (#23460) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Olvasnivaló: [link]
A telefonnak van külön topicja is: [link]
Használd a keresőt!

(#23462) primera1


primera1
aktív tag

Sziasztok!
Aki Nokia okostelót használ (ebben az Android uralta mocskos világban :D ) és esetleg a Symbian Anna fut rajta,nos attól egy tömör véleményt,tapasztalatot szeretnék kérni :K
Köszi :R

Isten hozott! Mikor visz???

(#23463) mz/y


mz/y
csendes tag

Sziasztok. Segítene valaki ,hogy hogyan tudom megnézni egy sony ericson w205 ös telón a gyártási évét?
Kerestem a telón és a papírjai között is de nem találom egyiken sem. :F

(#23464) peugeotmate válasza primera1 (#23462) üzenetére


peugeotmate
őstag

Fáradj át a Nokia N8 topikba, ott elég sok vélemény olvasható, ugyanis tegnap óta tölthető a hivatalos szoft. Eléggé pörög a topik, úgyhogy olvass vissza jó pár hozzászólást! (Egyébként már a Belle is felrakható.)

meg

(#23465) kaller1 válasza mz/y (#23463) üzenetére


kaller1
veterán

Nem lehet megnézni.

.::> <::.

(#23466) mz/y válasza kaller1 (#23465) üzenetére


mz/y
csendes tag

Esetleg valami kóddal? Találtam 2őt ,de azok nem voltak jók. :((

(#23467) kaller1 válasza mz/y (#23466) üzenetére


kaller1
veterán

Mondom nem lehet megnézni... :U

.::> <::.

(#23468) primera1 válasza peugeotmate (#23464) üzenetére


primera1
aktív tag

Köszönöm:R

Isten hozott! Mikor visz???

(#23469) moonman


moonman
titán

udv mindenkinek,

tudtok olyan helyet, ahol LG GT540-esrlen teljes burkolat cseret lehetne csinaltatni?

[ Szerkesztve ]

(#23470) peugeotmate válasza moonman (#23469) üzenetére


peugeotmate
őstag

ebay

meg

(#23471) Cicero


Cicero
őstag

Mit tud egy ember kezdeni a telefonszámommal? A szolgáltatók kiadják civil kérésre az előfizető adatait?

Valaki erről valamit?

(#23472) meroly válasza Cicero (#23471) üzenetére


meroly
veterán

Ha a neveden van (akár domino is) akkor semmit. Ha titkos a számod akkor csak rendőrségi megkeresésre adják ki nyomozás céljából.
Tulajdonképpen semmit.
Ja meg zaklatni, ha jóakaró :)

Impossible is nothing

(#23473) kaller1 válasza Cicero (#23471) üzenetére


kaller1
veterán

Például rád telefonálhatnak, hogy nyertél 500k-t, de gyorsan venned kell egy feltöltő kártyát, és a kódját megadni, hogy át tudd venni a "nyereményt"... :K

.::> <::.

(#23474) Cicero válasza kaller1 (#23473) üzenetére


Cicero
őstag

nahát azért ennyire még én se vagyok hülye :DDD

(#23475) pszili8 válasza kaller1 (#23473) üzenetére


pszili8
aktív tag

Szegény muterom beszopatta ezzel valaki :( 12k-s feltöltőkártyát kellett vennie.....

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#23476) sz.1985


sz.1985
csendes tag

Sziasztok!

A kérdésem csak egy része tartozik ide. Ne haragudjatok a másik feléért. A következő kérdésben kérném szaktudásotokat. Egy nagyon kedves hölgy ismerősöm telefont szeretne vásárolni, okostelefont, és megkért hogy segítsek neki. Ami fontos számára elsősorban a Multimédia, (tökéletes kamera, videok, képi megjelenítés, stbstb) Könnyű kezelhetőség, csajos, egyénre szabható lehetőségekkel(bár ez mindegyikbe megvan talán) Az ár az másodlagos ezek mellett. a lehetőségek pedig:
http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/htc/incredible_s/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/lg/optimus_2x?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/lg/optimus_3d/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

És az utolsó pedig egy Blackberry, saját tudásom szerint ez azért elvan maradva a multimédia terén a többihez képest, de persze lehet h tévedek :)
ez lenne az: http://www.telenor.hu/vallalatok/mobiltelefon/blackberry/9780/?utm_source=kac_pricelist&utm_medium=edm&utm_campaign=kac_pricelist_20110816

Válaszotokat előre is köszönöm

(#23477) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Van egy Samsung C3050-es mobilom. Aki jól ismeri ennek a készüléknek kezelését attól kérnék segítséget, mert én nem jöttem rá.
Ha belépek a bal oldali funkció gombbal az 'Egyéni' menübe (a képen ami csak illusztráció, a piros nyíl jelzi melyikre gondolok), akkor kapok egy 12 ikonból álló un. árnyék menüt és ezekre a helyekre az eredeti menürendszer bármely funkcióját kitehetem vagy azoknak az almenüit is. Én ebből néhányat szeretnék most kitörölni és másikat betenni helyette, de nem tudom hogyan lehet kitörölni úgy, hogy megint a + (üres) jel legyen. Samsungosok szerint (telefonon beszéltem velük) ha már egyszer be lett oda téve egy almenü vagy bármi, akkor az ott is marad mert onnan többet már nem törölhetőek ki, mert ilyen a szoftver. De akkor ha betelik a 12 lehetőség és módosítani szeretném akkor mi a megoldás?

Köszi előre is mindenkinek aki tud nekem segíteni ebben.

[ Szerkesztve ]

(#23478) sdd2 válasza sz.1985 (#23476) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Én vagy a HTC-t vagy az optimus 3-at ajánlanám.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#23480) Skillet01


Skillet01
csendes tag

Én is a HTC-re voksolnék :)

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#23481) G.FeT


G.FeT
tag

Szevasztok!
Adott egy Samsung M3510 Beat, Telenornál vásárolt. A problémám az, hogy USB kábelen keresztül nem hajlandó modemként kapcsolódni a netre, az XP mindig a PPP kapcsolatvezérlési protokollra hivatkozik. A telóról megy a net, jelen hsz-t is arról írom. Amit a Win felkímált segítséget, azt már megcsináltam. Másik telóval megy a modem is. Mi lehet a baj?

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#23482) G.FeT


G.FeT
tag

bocs, dupla

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#23483) beers


beers
addikt

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:
A kisebbik lányom kissé összenyálazta a feleségem telefonját!
Azóta nem szabványos headset-et ír a kijelzőn és nem hallani a hangszórón semmit!
Szétszedtem darabokra, az adatkábel csatlakozót kimostam alkohollal!
Van rá némi esély, hogy ha kiszárad meggyógyul vagy kuka....?
:R

M&N

(#23484) kaller1 válasza beers (#23483) üzenetére


kaller1
veterán

Van rá esély, még ne dobd ki. :)

.::> <::.

(#23485) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Sziasztok. Nokia Biztonsági kódot meglehet fejteni valahogy? Egy 5800-áról lenne szó

(#23486) kaller1 válasza Lacazr93 (#23485) üzenetére


kaller1
veterán

Megfelelő szervizeszközzel igen, egyéb házi barkács módszerrel nem. :)

.::> <::.

(#23487) beers válasza kaller1 (#23484) üzenetére


beers
addikt

Thx! :))
Kicsit meghajszárítóztam még száradás után és életre kelt!

M&N

(#23488) Lacazr93 válasza kaller1 (#23486) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Az nagyon jó :C Ilyenkor örülök hogy barátnőm átirogat mindent :W

[ Szerkesztve ]

(#23489) strongman1


strongman1
csendes tag

Samsung i5800-ra hogy lehet a gyári üzenetjelző hangokon kívül más hangot beállítani?

(#23490) kaller1 válasza Lacazr93 (#23488) üzenetére


kaller1
veterán

Ezzel csak arra akartam utalni, hogy megoldható, de zsebbe nyúlós móka. :D

.::> <::.

(#23491) Lacazr93 válasza kaller1 (#23490) üzenetére


Lacazr93
senior tag

Majd belenyúlok az Ő zsebébe :DDD

(#23492) credof1 válasza sz.1985 (#23476) üzenetére


credof1
tag

Mindenképpen a HTC-t

Sok a paraszt aki nem válaszol PH-n.. Ugye te nem tartozol közéjük?

(#23493) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Heló.
Segítséget szeretnék kérni.
Van egy Nokia 5310 XpressMusic és elégjól bevan halva.
Szeretném frissíteni a szoftverét és egyúttal gyalúlni is az egész rendszert.

Nemnagyon vagyok otthon a régebbi Nokiáknál, próbáltam utánanézni, de nemtaláltam nagyon semmit ,a teló topicja meg kivan halva.. :(((

Esetleg tudna valaki segíteni ,hogy hogyan és mit csináljak?
Köszi,

(#23494) Regirck válasza DeathAdder (#23493) üzenetére


Regirck
senior tag

Beállítások gyári beállítás vissza adatok törlésével funkció vagy *#7370# ezzel vissza áll a gyári beállításokra és a telefon memóriájában lévő adatokat is törli (a névjegyzékeket is csinálj biztonsági mentést). Ez után vagy előtt formázd le a memóriakártyát is. Így eléred, hogy olyan lesz mint amikor a dobozból vetted volna ki, persze ha karcos az nem fog eltűnni... :))

Ez után Ovi Suite-al rakd rá a legfrissebb software-t. Vannak még a Phoniex meg a Navifirm is amivel tudsz frissíteni, de sztem maradj a gyári Nokia dolgoknál. :)

Ha végképp nem megy 5-6.000 Ft-t ha már nem garanciás a Nokiások megcsinálják vagy bármelyik GSM boltban (ott még lehet olcsóbban is).

[ Szerkesztve ]

(#23495) victor29


victor29
csendes tag

hello ! erdeklodnek hogy 6700 gold edition lehet e clone?
az az ha ilyet szeretnek vasarolni mire figyeljek??
lehet hogy csak haz csere volt es sima 6700?
ugyan is gyanus az ara.. 35

(#23496) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Előre is bocs, ha nagyon hülye a kérdésem, azt szeretném megkérdezni, hogy egy androidos telefon mekkora esést bírhat ki sérülés nélkül? :R :R

Nekem egy HTC Tattoo-m van, és sajnos ma véletlenül kiesett a kezemből, épp amikor fel akartam venni egy hívást, kb kicsivel több mint derékmagasságból betonra, :W :W :W és most sajnos nem tudom hogy a pár külsérelmi nyomon kívül számíthatok komolyabb gondra is, vagy ha eddig minden működik, akkor elvileg megúszhatta a dolgot?

Bármilyen infót előre is nagyon szépen köszönök! :R :R :R

(#23497) DeathAdder válasza Regirck (#23494) üzenetére


DeathAdder
veterán

Oké,köszi megpróbálom :R

(#23499) ikiviki válasza victor29 (#23495) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Van clonba N6700 as .de kinézetre ugyan olyan mintha eredeti lenne .csak a belső része eltérő..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#23500) ikiviki válasza Lacazr93 (#23485) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Te nem ,de service box kiolvassa,,

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.