Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#24351) transmission válasza DJSummer007 (#24350) üzenetére


transmission
tag

Nem lehet hogy a digitizer adta föl a szolgálatot?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24352) NathanCullen válasza DJSummer007 (#24350) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Szervizbe vidd inkább, sokkal biztosabb. De én nem a szoftverre, hanem az érintőpanel cserére gondolok, szerintem az a ludas. Nem olyan nagy összegbe kerül a csere és kis kézügyességgel otthon is megoldható, de előbb győződj meg, hogy azzal van-e a gond, de szerintem igen. Viszont ha nem éretesz hozzá, ezt is inkább szervizben. A szoftver cserét is érdemesebb valami telefonos boltban megcsináltatni.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24353) transmission válasza NathanCullen (#24352) üzenetére


transmission
tag

A szoftvercserét házilag is meglehet oldani :) Vagy ahhoz is nyomkodni kell?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24354) NathanCullen válasza transmission (#24353) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Kapásból ezt találtam, de angol nyelvű: KATT Ezek szerint a képernyőt nem nagyon kell nyomkodni. Viszont rengeteg helyen írják, hogy frissítés után nem minden funkció működik, ilyenkor gyári resetet kell nyomni, azt pedig csak a képernyőn keresztül lehet. Tehát ha nem vagy jártas a témában én inkább ajánlok egy szervizest, aki megnézi, hogy nem-e az érintőfelülettel van-e gond, mert én leginkább arra tippelek, ha a fizikai gombok működnek, meg a telefon is.

Ha belevágsz az otthoni szoftver frissítéshez, én javaslom, hogy rendesen nézz utána a dolognak a Google-ben pl. gs290 szoftverfrissítés, vagy angol oldalakon gs290 firmware update.

[ Szerkesztve ]

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24355) transmission válasza NathanCullen (#24354) üzenetére


transmission
tag

Valószínüleg a digitizer ment tönkre. Nagyon sok s5230nál is ez volt a gond

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24356) ikiviki válasza DJSummer007 (#24350) üzenetére


ikiviki
aktív tag

De még garanciális a teló?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#24357) LaptopSystem

Sziasztok mi a különbség a sima Iphone 4 és a 4s között?az árán kívül!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#24358) NathanCullen válasza LaptopSystem (#24357) üzenetére


NathanCullen
senior tag

EZT OLVASD EL

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24359) LaptopSystem válasza NathanCullen (#24358) üzenetére

Köszi :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#24360) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Milyen dual simes telefont érdemes venni ami 50K alatti áron kapható?
Érintőkijelző, normális telefonkönyv, wifi, Bluetooth. Kb ennyi lenne az elvárás.
És egyszerre kezelje a két kártyát egy időben.

(#24361) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

helló
telenor one touch nál hol tudom felcserélni a billentyűzetnél a "Z" és az "Y" "gombot"?

Szépnapot!

(#24362) transmission válasza csongi (#24360) üzenetére


transmission
tag

ez?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24363) transmission válasza Dexter-2000 (#24361) üzenetére


transmission
tag

Ha a nyelvet átállítod akkor nem változik?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24364) Dexter-2000 válasza transmission (#24363) üzenetére


Dexter-2000
őstag

sajnos úgysem változott, de marketről egy smart keyboard trialt letöltöttem és most már jó lett

Szépnapot!

(#24365) BPat.415


BPat.415
csendes tag

Sziasztok .
mit csináljak ha a Samsung Galaxy SII telefonom nem fogadja el a jelszavat és nem enged be.
Vigyem el szervizbe?

(#24367) BMWFan


BMWFan
aktív tag

X8 miért választja le egyfolytában a routert? :F

(#24368) NathanCullen válasza BMWFan (#24367) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Ha nincs használatban a telefon, automatikus lekapcsolódik, majd ha aktiválod a képernyőt, akkor újra kapcsolódik pár másodperc múlva. Ha nálad pont így történik, akkor az gyári funkció, nem hiba.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24369) BMWFan válasza NathanCullen (#24368) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Sajnos nem. Felmennék a routerre,és egyszerűen nem enged fel. Mindig azt írja ki hogy: "Leválasztva."

(#24370) NathanCullen válasza BMWFan (#24369) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Semmilyen routerre nem enged felcsatlakzoni vagy csak egyre nem?

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24371) BMWFan válasza NathanCullen (#24370) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Néggyel próbáltam,abból háromra nem.

(#24372) transmission válasza BMWFan (#24371) üzenetére


transmission
tag

Akkor lehet hogy a beállításokkal lesz valami nem?

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24373) BMWFan válasza transmission (#24372) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Mármint router beállításokkal?

(#24374) transmission válasza BMWFan (#24373) üzenetére


transmission
tag

Igenigen arra gondoltam :)

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24375) BMWFan válasza transmission (#24374) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Megpróbálom,kössz. :)

(#24376) transmission válasza BMWFan (#24375) üzenetére


transmission
tag

Nincsmit :)

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24377) DJSummer007


DJSummer007
csendes tag

okés köszi akkor beviszem egy szervizbe a telot :)

Cuccok átvételek Keszthelyen megoldható. https://www.facebook.com/groups/231532450340016/ csak Keszthely és környékiek csatlakozzanak. további cuccaim az alábbi linken található. http://hardverapro.hu/tag/djsummer007 TELEFON SZÁMOT NEM ADOK MEG SENKINEK!! UTÁNVÉTELLEL NEM KÜLDÖK SEMMIT!!!

(#24378) sakic


sakic
csendes tag

SIM to Micro SIM Cutter
ilyen egyszerűen meg lehetne oldani a micro SIM problémát? vagy csak valami kínai kamu?

If it's too loud you're too old!

(#24379) transmission válasza sakic (#24378) üzenetére


transmission
tag

Nem, általában ezzel vágják utólag a microsimeket

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#24380) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Az applikációkból hogyan tudom eltüntetni a reklámokat?

Szépnapot!

(#24381) nyuszó


nyuszó
tag

Segítséget kérnék. Meg akarom venni a barátnőm telefonját. Nem tudom probléma-e, a telefon által kiírt imei szám nem egyezik a beleragasztott imei számmal. Külföldről behozott független telefon, tökéletesen működik. Lehet-e belőle valami probléma?

(#24383) Genorimo


Genorimo
csendes tag

Hello!
Segítségre lenne szükségem, mégpedig abban, hogy beépített telefonkihangosító van a kocsimban NOKIA HFU-2. Lehet e hozzákapcsolni bármilyen bluetooth-os kihangosítót?
Előre is köszönöm! :)

(#24384) NathanCullen válasza Dexter-2000 (#24380) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Úgy, hogy megveszed a teljes fizetős változatot. Vagy megszerzed, de az illegális.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24385) Dexter-2000 válasza NathanCullen (#24384) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi és az illegális cuccokkal mennyire kell vigyáznom?
vagy fent van azt el van mint a befőtt, vagy ha netán szervizbe elküldeném a telót akkor érdemes letörölni mindent?

Szépnapot!

(#24386) NathanCullen válasza Dexter-2000 (#24385) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Ezzel itt nem szabad foglalkozni! :N Küldtem privát üzenetet.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24387) PuMa_


PuMa_
tag

Szép jó napot!

Egy kérdéssel zaklatnálak Titeket, így vasárnap is :) Éjjel unalom volt a köbön, és gondolván, miért is ne? Lecseréltem a system fontot - Android 2.3.7. Minden szépen lezajlott, szépen mutatott, bár nehéz volt megfelelőt találni, amibe ékezetek is vannak. Lényeg a lényeg, hogy ma reggel bekapcsolásnál szaggatott a teló, volt vagy 5 perc, mire bekapcsolt, semmi se segített, csak az akksi ki. Belátván, hogy hibáztam, restore a művelet előtti állapot, most minden jó. A kérdésem az lenne, hogy ezzel nem is érdemes próbálkozni? Meghülyíti a rendszert? Vagy esetleg csak a választott font-ban lehetett a hiba?
Előre is köszönöm a segítséget!

Gondolkozz globálisan - cselekedj lokálisan

(#24388) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

Telenor one Touch (alcatel OT 990) hol tudom átállítani az hogy ne a beépített memóriakártyára mentse a cuccokat hanem egyből a memóriakártyára?
Azért mert betelt a beépített memóriája az alkalmazások miatt és most semmit sem lehet rá rakni/letölteni a telefonra ami eléggé bosszantó.
A feltett alkalmazásokat utólag át tudom helyezni az SD kártyára de ez megint bosszantó :((( hogy minden egyes felrakott applikációt egyesével tegyek át.

Szépnapot!

(#24389) kozicsd


kozicsd
tag

Sziasztok

Barátnőm telefonja, egy Vodafone 541 olyat csinál, hogy magától fogadja a hívást. Tehát ha valaki hívja, egyszer kicsörög, utána már fogadja is a hívást. Ez elég idegesítő, mert valamikor normálisan csörög, valamikor meg csak egyszer. Hogyan kellene ezt megcsinálni?

(#24390) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az normális, hogy újonnan vásárolt (neten) Telenor előfizetésben lévő sim-et 3 nap alatt regisztrálnak csak?

(#24392) aero. válasza #40993792 (#24391) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ja, mondták nekem is, hogy 72 óra ... tegnap 10-kor jött meg a teló, azóta se telefonálni, se netezni nem tudok rajta. Jól megy.

(#24393) Sztbeni


Sztbeni
őstag

mennyi a különbség a 3,2es és a 3,5ös kijelző közt használhatóságban?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#24394) NathanCullen válasza Sztbeni (#24393) üzenetére


NathanCullen
senior tag

Nem olyan sok. Egyén függő, kinek melyik méret tetszik jobban, a nagyobb vagy a kisebb.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#24395) nagyszegi


nagyszegi
tag

Heló
Remélem jó helyre írok a problémámmal! Egy olyan problémával szembesültem h a Samsung s5220 monte telefonomnál a hívott felek (nálam nem) néha (az utobbi időben egyre gyakrabban) zúgást hallanak, olykor olyan erősen h alig hallják amit mondok nekik. Kérdés az h ennek mi lehet az oka és van e megoldás illetve mi az, és ez kb mennyibe fáj ha megjavítanám (nem garanciás a teló már), plusz ha megjavítás nélkül próbálnám elpasszolni mennyi lenne a reális kért összeg érte, mert ahogy így körbenéztem használtan 10-15 között mozog a teló.
Előre is köszi a választ!

(#24396) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!

Miért csinál olyat a telefon hogy hívás megkezdésekkor a térerő majdnem lemegy teljesen (Nokia C-7)? Ma reggel óta nem tudok hívni csak kicsöng 1-2 másodpercre vagy még azt sem és azt írja a telefon hogy hálózat foglalt. SMS lehet küldeni, fogadja a hívást is.
Mi lehet a baj?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#24397) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

sziasztok!
ha szignózok egy s60v5-ös programot s60v5-ös mobilra azt írja ki a telepítésnél, hogy alkalmazás hozzáférés nincs megadva, vagy azt hogy nem megbízható kibocsátó védett alkalmazása nem telepíthető. mind a kettőt azután, hogy kiválasztootam azt a memóriát, ahova telepíteni szeretném a programot.
tudtok segíteni?

Üdv. Johnny

(#24398) bb.bocs


bb.bocs
őstag

hello lenne 1 fontos kérdésem. van 1 huawei mobilnetes usbs cuccom. ma beletettem 1 samsung cl6 os microsdhc t, és lálám kezeli! ugy tudom ,hivatalosan 8gb is kezeli! azthiszem függetlenitettem. hogy lehet hogy olvassa a 16gb ot, és ki tudja megmondani hogy a 32gb ot olvassa e?

(#24399) marcus14


marcus14
tag

Hello szeretnék kérni 1 kis segítséget sonyericsson w950i-m van és szeretnék rajta szoftver frissíteni de fogalmam sincs hogy kezdejdk hozzá illetve hogy mivel kel csinálni szvall jól jnne 1 kis segítség aki tud vagy ért hozzá írjon kössz előre is

"Az élet egy Szerencsekerék rajtad áll hogyan Forgatod"2pac

(#24400) palipalesz


palipalesz
csendes tag

hello sziasztok. van egy nokia x6 om. nem ad képet . bekapcsolom szól a beköszönő hang majd vakon lehet keresgélni a menübe ha látnám. Kérdésem az lenne hogy kijelző gond lehet vagy alaplapi?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.