Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#23551) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

sziasztok!
valaki tudja, hogy honnan lehet letölteni a miami nights 2 őt érintőképernyősen 240x320 kijelzőméretben?

Üdv. Johnny

(#23552) Adam289 válasza jonnyjoker01 (#23551) üzenetére


Adam289
csendes tag

Helló,remélem tudtok segíteni!
lenne egy n82,aminek az a hibája hogy állítólag nem veszi a töltést és a kamera sem indul rajta,,így látatlanba mi lehet a baja? érdemes egyáltalán foglalkozni vele? mert ha drága a javítás akkor sztornó.. előre is köszönöm!

(#23553) Blue@X válasza jonnyjoker01 (#23551) üzenetére


Blue@X
senior tag

A telefonod szoftverboltján keresztül (Android -> Android Market, Apple -> App store, Symbian -> Ovi Store). Vagy a készítők oldalán még talán. Warez meg tiltott.

Egy kérdésem nekem is lenne. A Prohardver lapcsaládnak nincs valami kliense amivel elérhető a fórum mobileszközökre optimalizálva? Vagy nincs ilyen applikáció tervben? Tapatalk ha jól láttam nem támogatja.

(#23554) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Van egy Nokia 6303-as készülék a családban és szeretném lementeni róla a számokat a gépre, mivel sokkal több van rajta, mint amit a sim-en lehetne tárolni és ha elveszne, vagy elromlana akkor jó lenne ha meglenne, a kérdésem az lenne ezzel kapcsolatban h hogyan tudnám ezeket lementeni a gépre egy fájlba, vagy akár több kis file-ba a Nokia Pc Suite progi kell hozzá vagy mivel kéne és hogyan, mert nekem eddig nem ment :(

Matthew 24:42

(#23555) ikiviki válasza @matthew@ (#23554) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Ovisuite

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#23556) @matthew@ válasza ikiviki (#23555) üzenetére


@matthew@
őstag

Ja igen, azt akartam írni, és azzal h kell mert nekem nem ment az h egy fájlba átmentse a gépre :(

Matthew 24:42

(#23557) spurika válasza Real Ghoost (#23515) üzenetére


spurika
senior tag

Nokia ovi suite

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#23558) spurika válasza spurika (#23557) üzenetére


spurika
senior tag

Vagy a labor de azt nagyon kell vágni.A legegyszerűbb ha telón neten keresztűl csinálsz regisztrációt biztonsági mentésre.Ami azértis nagyszerű dolog hogy ha veszel egy új nokiát amikor kilépsz az üzletből már megis van a szinkronizált névjegyzéked. :DD

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#23559) burgatshow válasza Blue@X (#23553) üzenetére


burgatshow
veterán

En gondolkodok rajta hogy csinalok egyet. Elso alkalmazasnak jo lesz tanulas celjabol. Az en esetemben vagy egy optimalizalt weboldal vagy egy wp7 app lesz.

(#23560) Blue@X válasza burgatshow (#23559) üzenetére


Blue@X
senior tag

Akkor egy weboldalnak jobban örülnék (meg hát több platform), mivel wp7-es készülékem nincs :DDD

Mert azért hogy pont egy mobiltelefonos oldalnak nincsen mobilokra optimalizált fóruma??? :D

[ Szerkesztve ]

(#23561) burgatshow válasza Blue@X (#23560) üzenetére


burgatshow
veterán

Igen mondjuk lehet ez lenne az elso kerdes, hogy miert nincs mobil verzio. :D

(#23562) kaller1 válasza Blue@X (#23553) üzenetére


kaller1
veterán

Vagy nincs ilyen applikáció tervben?

Nem csak tervben van, hanem elvileg készül is.

.::> <::.

(#23564) Canonfan válasza domerator (#23544) üzenetére


Canonfan
senior tag

Szerintem sem "belevau", köszi a tippet, ha progi uninstall után újra előjön, akkor egy próbát mindenképp megér... :)

A Timerriffic amúgy egy gps, wifi offline mód stb időzítő progi: [link]

(#23565) burgatshow válasza kaller1 (#23562) üzenetére


burgatshow
veterán

Es ki csinalja es milyen platformra. Vagy a mobil oldalrol beszelsz?

(#23566) birno válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


birno
addikt

Sziasztok,

T-mobile-nal van egy havidijas csomagom(matrixba, ha ez mond valakinek valamit) s most megyunk par napra nyaralni, ahol nincs net eleres, de egy kis melozas miatt kellene.
Van valami megoldas alkalmi mobilnet eleresre, amiben legalabb 1GB-ot lehet forgalmazni s 3-4e koruli osszegbol meguszhato?
Tehat modemet nem akarok venni max berelni ha lehet.
Egyebkent egy ZTE Blade telom van, hatha az alkalmas valami extra dologra.
Elore is koszi!

(#23567) kaller1 válasza burgatshow (#23565) üzenetére


kaller1
veterán

Az utóbbiról.

.::> <::.

(#23568) jonnyjoker01 válasza Blue@X (#23553) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

megvettem volna...

Valaki abban tud segíteni, hogy hogyan lehet bluetooth api-t tenni egy telefonra, ha az nincs rajta?

Üdv. Johnny

(#23569) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ha egy Nokia 5310XM-en nyomok egy szoftverfrissítést, akkor a függetlenítés is elszáll?

(#23570) norbi0604


norbi0604
aktív tag

Sziasztok!

Samsung SGH-E250-re lehet valahogy játékokat (.jar) felvarázsolni?

Próbáltam már több féleképpen, de csak egyéb fájlként ismeri fel. Bluetooth USB adapter - Telefon Blueetoth a kapcsolat.

(#23571) KaiotEch válasza norbi0604 (#23570) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

(#23572) norbi0604 válasza KaiotEch (#23571) üzenetére


norbi0604
aktív tag

Az akkor fain...

(#23573) pszili8 válasza KaiotEch (#23569) üzenetére


pszili8
aktív tag

nem.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#23574) kenny123


kenny123
addikt

Valaki még emlékszik erre az ezer éves pannon brandre? Úgy tetszenek azok a figurák, meg még nővérem első fónja ilyen volt, ha valaki megtudná mondani a nevüket akkor az jólenne. Köszi. :R

yo

(#23575) pszili8 válasza kenny123 (#23574) üzenetére


pszili8
aktív tag

Ez a BEE kampány volt.A telefon maga Siemens A35,ahonnan linkelted,az haverom gyűjteménye :D

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#23576) kenny123 válasza pszili8 (#23575) üzenetére


kenny123
addikt

Tudtam hogy lesz itt valaki "vén róka", aki majd tudja. Hálás köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

yo

(#23577) 7300


7300
csendes tag

Sziasztok!
Tudna esetleg valaki segíteni abban, hogy K750i-n hogy tudnék túljutni a telefonzáron? Mert marharégen volt használatban, sérült volt és az előző tulaj már régesrég elfelejtette. a kódot.
Köszi.

(#23578) nesa


nesa
veterán

Udv!
Gondban vagyok valaki jatszott a telefonommal es keri a puk kodot, de nemhogy a pukot nemtudom mar hanem meg a pint se, nemhasznalok ilyesmit, fel lehet ezt oldani valahogy, az ok hogy kerek masik kartyat ugyan ezzel a szammal de kellenek a rajtalevo telefonszamok is.

(#23579) Regirck válasza nesa (#23578) üzenetére


Regirck
senior tag

Bemész a szolgáltatóhoz és megmondod, hogy ez van. Ők a PUK kódot úgy tudom megtudják nézni neked.

Ha nem új kártyát pár ezer forintért adnak, ha kártyán voltak a számok az bukó ha telefonon nincs jelentősége.

(#23580) nesa válasza Regirck (#23579) üzenetére


nesa
veterán

Koszi, a szolgaltato megadta telefonon is:)

(#23582) jonnyjoker01 válasza kenny123 (#23574) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A mamámnak nemrég romlott el xD ez volt a telefonja néhány évig xD

Üdv. Johnny

(#23583) Ricardo válasza Hedgehog87 (#23581) üzenetére


Ricardo
félisten

A szolgáltató (amelyiktől függ) csinál ilyet. az ára sok dologtól függ, kérdezd meg mennyi.

(#23584) ikiviki válasza 7300 (#23577) üzenetére


ikiviki
aktív tag

igen ..szervizboxal lehet.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#23585) ikiviki válasza KaiotEch (#23569) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem száll ell ..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#23586) 7300 válasza ikiviki (#23584) üzenetére


7300
csendes tag

okay...kösziköszi

(#23587) Skillet01 válasza 7300 (#23577) üzenetére


Skillet01
csendes tag

Beviszed egy sarki GSM-be és pár ezresért megcsinálják neked!

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#23588) Kimi87


Kimi87
csendes tag

Sziasztok!
Tavaly novemberben vettem az LG Arénámat és teljesen meg vagyok vele elégedve.
Még a vásárlás előtt is meg most is olvasgatom a fórumot, és hideget-meleget írnak is a telóról.
Nekem tökéletesen megfelel ez a mobil.
Mivel eddig nem volt szükségem a szoftver-frissítésre (igazából még most is hibátlanul műxik), az alap firmware van rajta, a KM900AT_V10v.
Melyik frissítést ajánlanátok, ami a továbbiakban is megfelelően működne?
A frissítés menetét megtaláltam, ami ilyen 18-20 lépésből áll, de azt még nem tudom, hogy ha frissíteném, akkor melyik verzióra lenne a legérdemesebb.
Mivel még nincs ebben tapasztalatom, ezért fordulok felétek.
Előre is köszönöm, és további szép napot!

(#23589) Grampy


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy a telefonom nem kapcsol be, csak világít a háttérvilágítás amikor megnyomom hosszan a telefon tetején a a bekapcsológombot. A készülék Nokia N79, és az egész úgy kezdődött, hogy ma reggel még működött, a zsebemben volt, semmi ütés nem érte, és napközben mikor előkaptam, ki volt kapcsolva és semmi, már kiszedtem az akksit is, a SIM-et is, de semmi. Szervíz, vagy lehet még vele kezdeni valamit?

Köszönöm!

(#23590) KaiotEch válasza ikiviki (#23585) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Oké köszi, mind1 kitakarítottam a gépezetet most úgy tűnik reagál a dolgokra. :R

(#23591) Skillet01 válasza Grampy (#23589) üzenetére


Skillet01
csendes tag

Szerintem egy szoftver frissítés megoldhatná a problémádat! Próba szerencse!

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#23592) Laszmen


Laszmen
aktív tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő; Van nekem egy Nokia N96 készülékem,másfél éve van meg, nagyon jó készülék, sosem hagyott cserben(ezidáig)..
Pár napja csinált olyat hogy mikor fel csúsztattam a kijelzőt, nem volt kép, csak hang, a billentyű világít, a helyzetjelző is, de a képernyő nem világít, kiszedtem az akksit, utána visszaraktam, ekkor bekapcsoláskor fehéren világított a kijelző, majd bebootolta a rendszert, minden jó volt, de egyszer csak bekacsolt a képernyő kímélő,(elsötétült)és így is maradt, azóta használhatatlan a telefon, a gépre csatlakoztatva látja a 16gb belső memóriát, meg ha rakok bele sd-t, azt is látja, hívtam a telefont, kicseng, csak a képernyő nem reagál..
Elképzelhető hogy a kijelző adta meg magát, mert egy csűsztathatós mobil, tehát lehetséges hogy ez miatt megszakadt vmi benne, mert eléggé lötyög a kijelző, ennyi idő után megkopott vmi alkatrész benne, amitől így mozog..
Nem tudom újra telepíteni sem, mert nem látom a kijelzőt, hard resetet sem tudok rajta végezni, mert nem reagál..
Szerelőhöz viszem , csak bízom benne hogy nem komoly a probléma, és nem kell ezreket rá költenem..
Köszönöm a válaszokat előre is! Szép napot! :R

(#23593) Ricardo válasza Laszmen (#23592) üzenetére


Ricardo
félisten

Szalagkábel probléma lehet. Kér árajánlatot a javításra.

(#23594) Laszmen válasza Ricardo (#23593) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Értem,köszönöm, ettől tartottam, esetleg tudod hogy egy ilyen javítás/csere milyen árban mozog? Vagy telefon függő?
Köszönöm a válaszod! :R

(#23595) kenny123 válasza Laszmen (#23594) üzenetére


kenny123
addikt

3-4ezerből meglesz, legalábbis nekem akörül volt egy picit régebbi w850el.

yo

(#23596) Laszmen válasza kenny123 (#23595) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Értem, annyit nekem simán megér, remélem megúszom ennyiből..
Nagyon köszönöm a segítséged! :R

(#23597) Skillet01 válasza Laszmen (#23596) üzenetére


Skillet01
csendes tag

Nekem sajnos nem volt ilyen szerencsém az árban. Nekem 6k volt egy SE W705 nél! Ez tipikus hiba ezeknél a csúsztatható telóknál.

Soha nem másztam semmiféle szamárlétrán. Sikereimet pusztán a gravitációnak köszönhetem.

(#23598) peva83


peva83
csendes tag

Sziasztok! Tudna egy hozzáértő személy segíteni SAMSUNG GALAXY 551-es típusú mobillal kapcsolatban? A problémám mindösszesen annyi, hogy kaptam hozzá egy usb-mini usb kábelt, mellyel össze szeretném kötni a szgp-pel. De ha rádugom a kábelre a telefont, az csak tölt. Nem olvassa be a memóriakártya adatait háttértárolóként, mint pl. másik telefonom ugyanazzal a kábellal. A telefonban nem találtam lehetőséget rá, hogy mit kellene átállítani.
Jah, és a letöltött Kies szoftver (samsung oldaláról letöltve) DLL hibára hivatkozva nem települ.
És még egy apró szépséghiba. Az sms hangját nem lehet lecserélni a gyáriakról?

Köszönöm, ha valaki segít. É. :)

(#23599) Laszmen válasza Skillet01 (#23597) üzenetére


Laszmen
aktív tag

Remélem hogy én olcsóbban megúszom.. :)

(#23600) Mika1227


Mika1227
őstag

Van-e különbség OLED és AMOLED között? Ha igen akkor mi az?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.