Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#15642) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Volna egy érdekes kérdésem.... :B
Eddigi tapasztalatok szerint csak tollpárna és (toll)takarók / paplanok voltak a környezetemben, gondoltam veszem valami más anyagot (quality) és nem a legjobbat tapasztalom. Amit és ahonnan vettem: [link] - vettem 2db nagy , 2db kis (gyapjú-szatén párnák) és 1db nagy paplan (gyapjú-szatén) és 1db vadselyem gyapjú takarót... (minden gyapjú) és azt tapasztalom a kispárnák esetében, hogy a fedőanyag átereszti ilyen szálasan (mint a pókháló) az anyagot és nem 1-2 helyen, hanem a párna teljes felűletén mind2 oldalon... ez normális lehet ennél az anyagnál!? :F
Tollas ágyneműkből a toll hullik, de az nem vészes ehhez a pici szálas dologhoz képest... :O :(((

Gondolom azért csak a kispárna, mert azon van a forgolódás és közvetlen testi kontaktus...
A huzaton is átjön és erre lettem figyelmes..., hogy a pólóm is ilyen fehér (vékony) szálas anyaggal telített...

/kérem azok válaszát akik ismerik ezt az anyagot... köszönöm!/ :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.