Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16951) Jorus válasza Shingen (#16949) üzenetére


Jorus
nagyúr

Harmadik minek? Akkor már "jártok", nem? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16952) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#16947) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Erre valaki valami ötlet? :F :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16953) Jorus válasza MaxxDamage (#16952) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez a hivatalos része.
Emellett az új háziorvosnál be kell jelentkezni, ahogy írtad, Posta dettó, Utánküldés a szolgáltatás neve, plusz egyesével minden szolgáltatónál (közművek, internet, tv, mobil, biztosító, stb.) jelezned kell a változást, újság előfizetések esetén a terjesztőt, plusz bankok, és a munkáltató felé is köteles vagy bejelenteni.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16954) MaxxDamage válasza Jorus (#16953) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm!
A hölgynek (korábbi lakóhelyén nincs semmi a nevén, csak a ház fele az övé, mert ketten vették) akkor csak a jelenlegi illetékes okmányirodában kell bejelenteni és a háziorvosnál kell bejelentkezni(?) meg a munkahelyén jelezni (meglévő új lakcímkártyával igazolva) más ilyen előfizetés, stb...nincs a nevén. Postán meg évi 3 levele ha jön. (így az sem szűkséges) Akkor nincs sok teendő. (remélem) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16955) Shingen válasza Jorus (#16951) üzenetére


Shingen
addikt

Hát még még nem úgy érzem. :D

風林火山

(#16956) kovacsroli válasza Shingen (#16955) üzenetére


kovacsroli
senior tag

jégkori?

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#16957) philoxenia válasza kovacsroli (#16956) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Annyira csak nem hideg a kapcsolat... :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16958) Eastman válasza Shingen (#16949) üzenetére


Eastman
őstag

Vörös Oroszlánban vannak babzsákos, függönnyel leválasztható boxok, szeparék. Megfizethető.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16959) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!
CSOK-ra van valami topik....? :D

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16960) #33253120 válasza pocokxx (#16959) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#16961) Shingen válasza kovacsroli (#16956) üzenetére


Shingen
addikt

Azt kérdeztem, parázik, amilyen kemény csajnak állítja be magát olyan parás.
Nem egyszerű, mint a nők általában. :DDD

(#16958) Eastman Köszi, megnézem.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#16962) Winne


Winne
nagyúr

A helyzet a következő: számhordozással megyek Telenortól a Vodafonehoz és van még majdnem 4e Ft a kártyán, ami elveszne. Mire lehet költeni a szerencsejátékon kívül a pénzt, ami értelmes?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16963) donmackó válasza Winne (#16962) üzenetére


donmackó
őstag

Keress fel pár 06-90-es barátnőt. ;]

Release the cable hounds!

(#16964) Eastman válasza donmackó (#16963) üzenetére


Eastman
őstag

...vagy adományvonalat...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16965) Winne válasza donmackó (#16963) üzenetére


Winne
nagyúr

Más 5let? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16966) Met válasza Winne (#16965) üzenetére


Met
nagyúr

SG fórumon prémium tagság?:D

Vagy [link]

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16967) customer114 válasza Shingen (#16949) üzenetére


customer114
senior tag

IKEA-ban olcsó a hotdog, úgy hallottam. :D

(#16968) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, láma kérdés és lehet, hogy nem is jó helyre teszem fel. Hogyan tudom ebből a q***a Kludi csapból kiszerelni a két vízvezető csövet? Vettem új csaptelepet, de csövek nincsenek hozzá. Köszi :B

(#16969) Met válasza natë (#16968) üzenetére


Met
nagyúr

Fogóval ráfogsz arra a fém részre (a csap alatti részre) óvatosan.
De kiszerelhető belőle? Mert van olyan amiben fixen van bekötve.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16970) natë válasza Met (#16969) üzenetére


natë
nagyúr

Hát passzolom....forog könnyen benne, mintha csavaros lenne, de 1 mm-t nem jön kifelé. Fix lehet? :W

(#16971) Met válasza natë (#16970) üzenetére


Met
nagyúr

Még az próbáld meg hogy miközben tekered húzd is finoman, hátha, de szerintem ez fix.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16972) Armahun válasza natë (#16968) üzenetére


Armahun
addikt

Hol vettél ASUS csapot? :Y :DDD

Ez szerintem is fix, nem látok rajta hatlapú részt ahol meg lehetne húzni, oldani.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16973) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok!
Szerintetek banki biztonsági kamerák felvètelèt èn kèrhetem visszanèzèsre, hogy utána nèzzek dolognak?
Egèszen pontosan az van hogy elhagytam pènzt a zsebemből amit fel nem tudok fogni hogy lehet. Bank előtt álltam kocsival, berohantam, emlèkeim szerint a pènz itt mèg megvolt. Kirohantam valamièrt majd vissza, majd a pultnál már nem volt meg a pènz. Körülnèztem a bankban de sehol nem volt. Mondjuk a bizti őr visszamenetelem után furcsán legyeskedett körülöttem, figyelt nagyon. Nem vádaskodom csak a banknak van vagy 30 kamerája, ha ott hagytam el az csak visszanèzhető.
Másik: Ha egy dolgozó tette el akkor a pènzt vissza tudom kèrni tőle? Mi vonatkozik talált pènzre ha bizonyìtható hogy kiè?

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16974) Eastman válasza wolfman (#16973) üzenetére


Eastman
őstag

Alapvetően bizalmi állás bankban dolgozni. Kicsi az esély, hogy „ők tették el”. Így ne is kezdd a tárgyalást velük, mert nem jutsz előrébb. Szerintem írj a fiókigazgatónak egy levelet, vagy meséld el neki telefonon, hogy elveszett valahol az autód és a pult között a pénzed, ő mit javasol, tud-e segíteni, hogyan nézhetnétek utána...

(Írnék egy mailt, mert annak mindig nyoma van. Arra jön majd egy válasz, ami kvázi hivatalos. Nem hiszem, hogy ott bekamuznának. Illetve a fiókigazgató nyilván rákérdez majd a munkatársainál és nem hiszem, hogy őt megvezetnék. Senki nem kockáztatja a banki állását egy hazugság miatt.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16975) wolfman válasza Eastman (#16974) üzenetére


wolfman
veterán

Kezdèsnek nem rossz!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16976) #33253120 válasza Eastman (#16974) üzenetére


#33253120
törölt tag

+1 Az is lehet, hogy ott van bent tanúval lepapírozva a talált pénz, és most várják a kedves érdeklődőt mielőtt megy a talált tárgyak osztályára...

(#16977) Shingen válasza customer114 (#16967) üzenetére


Shingen
addikt

lehet az kellene neki, múltkor ki akart inni a vagyonomból, gyorsan elhúztunk sétálni. :DD

風林火山

(#16978) Shingen válasza Armahun (#16972) üzenetére


Shingen
addikt

Hol vettél ASUS csapot ;]

風林火山

(#16979) EmberXY válasza #33253120 (#16976) üzenetére


EmberXY
addikt

Van némi esélye, de én pesszimistábban látom a dolgot. Ha "lepapírozzák", akkor annyi erővel már vissza is nézhetnék, hogy ki hagyta el, és ha az illető ügyet intézett, akkor az elérhetőségét is tudnák, és ugyanezzel az erővel szólhatnának is neki. Na de kérem, ez azért túl szép, hogy igaz legyen, szerintem magasról tesznek a dologra. Ha válaszolnak is a levélre, az is lehet, hogy arra hivatkoznak majd, hogy csak hatósági kérésre adnak ki felvételt, és egyébként senki nem látott semmit.
Ha nem oldódik meg a dolog, én még egy ismeretlen tettes elleni feljelentést is el tudnék képzelni, akkor már biztosan lenne felvétel, kérdés, hogy mekkora összegről van szó és mennyire vennék komolyan.

Up the Irons!

(#16980) #33253120 válasza EmberXY (#16979) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#16981) wolfman válasza EmberXY (#16979) üzenetére


wolfman
veterán

Egy szép kerek huszasról van szó! :(
Holnap bepróbálkozom, de tényleg csak a kocsi és a bank kasszás pultja között hagyhattam el. Mivel a Bank bejárata és a kocsi között álltam végig, kicsikét kocogtam, nem hiszem hogy ekkor eshetett ki. A zsebem mély ahhoz hogy álltomban kirázódjon.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16982) unravel


unravel
őstag

legeslegjobb fájdalomcsillapító?

¯\_(ツ)_/¯

(#16983) krizmo_ válasza unravel (#16982) üzenetére


krizmo_
addikt

Attól függ mid fáj. ;) Mert pl. az ALGOFLEX-M elég hatékony állítólag, de lehet neked nem teljesen megfelelő. ;]

(#16984) Jorus válasza unravel (#16982) üzenetére


Jorus
nagyúr

Attól függ, hogy rendelvényre felírt készítmény érdekel, vagy vény nélkül kapható. Előbbiből a különféle ópioidok, morfinszármazékok a legerősebbek, vény nélküliből hatóanyag alapján személyenként eltérő a hatás erőssége, nekem a Cataflam szokott bejönni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16985) #33253120 válasza unravel (#16982) üzenetére


#33253120
törölt tag

Talán Payne őrnagynak volt erre egy unortodox megoldása....

;]

(#16986) Winne válasza Met (#16966) üzenetére


Winne
nagyúr

Más? :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16987) ubyegon2 válasza krizmo_ (#16983) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Attól függ mid fáj ;]

Az Algoflex-M tabletta hatóanyagai az ibuprofén és a drotaverin. Két hatóanyagának köszönhetően csökkenti a menstruációs fájdalmakat és oldja az alhasi görcsöket.

[ Szerkesztve ]

(#16988) #33253120 válasza ubyegon2 (#16987) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ennyi... :)

(#16989) Met válasza Winne (#16986) üzenetére


Met
nagyúr

Ennyi idő alatt már rég lelihegted volna az egyenlegedet :DDD
Keress rá hogy sms fizetés.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16990) Armahun válasza Winne (#16986) üzenetére


Armahun
addikt

Én úgy tudom, hogy vissza jár az összeg.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16991) gorje válasza Winne (#16986) üzenetére


gorje
senior tag

Parkolas, szerencsejatekzrt, fizetos alkalmazasok?

(#16992) degu válasza unravel (#16982) üzenetére


degu
senior tag

Lottó 5-ös...telitalálat ! :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#16993) Danex


Danex
addikt

Hello, szükségem lenne egy "milyen fejhallgatót vegyek?" forumra, úgy rémlett volt ilyen itt, viszont most nem találom. Tudnátok segíteni merre kérdezhetnék etéren? :U

(#16994) Bjørgersson válasza Danex (#16993) üzenetére


Bjørgersson
félisten

FEJhallgató topic
FÜLhallgató topic

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16995) Danex válasza Bjørgersson (#16994) üzenetére


Danex
addikt

Ahh, köszönöm :R , annyira hozzászoktam, hogy mindennek van "Milyen xyt vegyek" topikja, hogy... :W

(#16996) Bjørgersson válasza Danex (#16995) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szívesen! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16997) EmberXY válasza #33253120 (#16980) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez már durva, na de mindig a belső munka a legtisztább, ha kamera nem lett volna, az életben nem derül ki. :D

wolfman: Sok sikert hozzá, majd írd meg, mi az eredmény. :K

Up the Irons!

(#16998) LA1703 válasza natë (#16968) üzenetére


LA1703
tag

Nem tudom, hogy sikerült-e már megoldanod.
Amennyiben igen akkor gondolom rá jöttél, hogy ezek a flexi csövek nem kiszerelhetők. :N
Ha az új csaptelepre kell flexi cső az rendszerint belső menetes, ha a régi valami úton módon mégis szét szedhető lenne akkor az nagy valószínűséggel külső menetes lenne.

http://fektigumi.hu/

(#16999) alcsa


alcsa
senior tag

Hello,

Mar napok ota a fejemben van egy regi szam dallama, de nem talalom sehol s nem is tudok tobbre emlekezni, csak arra, hogy du das.... du das, vagy valami hasonlora. Lehet, hogy do that sh... valami, de nem tudok rajonni. Talan Kanye valamelyik regi szama lehet.

Nektek valami otlet esetleg :F ? Mar nagyon unom, hogy mind a fejemben van :) .

(#17000) customer114 válasza alcsa (#16999) üzenetére


customer114
senior tag

Hali,

Itt lehet gyorsabban választ kapsz. :K

(esetleg nem Rammstain du hast? :U )

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.