Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16901) customer114 válasza sixpack89 (#16899) üzenetére


customer114
senior tag

Lehet, hogy a csavar megint kilazult és ki is jött a helyéről. Nos, elképzelésem szerint a kilazult csavar feje beleütközik a kihúzható rész sínjének görgőjébe hátul, ezért nem jön ki.

Csavarozd le a sínről a kihúzható lapot. Ekkor talán már rálátsz a kibújt csavarra és talán kipiszkálhatod, vagy visszapiszkálhatod. :))

Üdv, szép napot.

(#16902) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Kondenzációs gázkazán mellé érdemes rakni szénmonoxid jelzőt, vagy az nem veszélyes ilyen szempontból?
köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#16903) Shingen válasza JoolsNOS (#16902) üzenetére


Shingen
addikt

Mivel zárt rendszerű a kéménye nem szükséges.
De jó ha van abban a helységben ahol elhelyezkedik. :)
Nem egy nagy összeg szerintem ruházz be rá.

風林火山

(#16904) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mivel van már új 10.000FT-os illetve 20.000Ft-os bankó is idehaza, azt hallottam az év végén kivonják a régi típusúakat. A segítségeteket szeretném kérni, mert nem találok róla egy rendes leírást sem, hogy tényleg igaz e, illetve mi a teendőm.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16905) Armahun válasza Predator2 (#16904) üzenetére


Armahun
addikt

Igaz.

Elteszed az újakat, a régieket elköltöd.
A kivonás után a régi típusúakat a MNB húsz évig beváltja neked.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#16906) EmberXY válasza Predator2 (#16904) üzenetére


EmberXY
addikt

[link]

Up the Irons!

(#16907) sixpack89


sixpack89
tag

sziasztok!
vimeo oldalról szeretnék egy videót de az istenért se engedi leszedni. próbálkoztam külön féle videó letöltőkkel,beépülő modulokkal,de semmi.
ezt szeretném konkrétan,de nem lehet. érdekes hogy az oldalon végig lejátssza,de letölteni nem tudom.
próbálkoztam flash cuccokkal le is töltött valami 900 kilobyte-os cuccot,csak épp nem nyit meg semmit egy üres lap van a média lejátszónál amikor megnyitom.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16908) pocokxx válasza sixpack89 (#16907) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

[link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16909) sixpack89 válasza pocokxx (#16908) üzenetére


sixpack89
tag

:C :R Köszi!

(#16910) kardhalas


kardhalas
csendes újonc

Sziasztok. Aquaba rakott már valaki össze gépet?
Ez a szolgáltatás konfigurálja a gépet működő állapotba (bios stb.) vagy csak össze szereli?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16911) Bjørgersson válasza kardhalas (#16910) üzenetére


Bjørgersson
félisten

+36-1-244-2424, biztosan segítenek majd. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16912) ubyegon2 válasza kardhalas (#16910) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szia! Ilyenkor azért tesztelni is kell és megnéztem, itt is ez van:

forrás

Sorry, a vállalási határidőnél lemaradt a szám után a munkanap szó! betűnagyítás okozta

[ Szerkesztve ]

(#16913) kardhalas válasza ubyegon2 (#16912) üzenetére


kardhalas
csendes újonc

Tehát működő gépet kapunk? Nekem már csak annyi a dolgom hogy feltelepítek rá egy op rendszert?

(#16914) skitzoo válasza kardhalas (#16913) üzenetére


skitzoo
senior tag

Pontosan. :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#16915) kardhalas


kardhalas
csendes újonc

Tudtok vevőt ajánlani, aki számítógép alkatrészeket árul garanciával?

(#16916) leslieke válasza kardhalas (#16915) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Olyat nem tudunk.. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16917) Jorus válasza kardhalas (#16915) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez egy oximoron.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16918) kardhalas válasza Jorus (#16917) üzenetére


kardhalas
csendes újonc

Miért lenne az? :)

(#16919) Vakegérke válasza kardhalas (#16918) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vagy vevő, vagy árus. A vevő nem árul semmit. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16920) Jorus válasza kardhalas (#16918) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vevő, aki árul, érted. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16921) kardhalas válasza Vakegérke (#16919) üzenetére


kardhalas
csendes újonc

Tényleg! :D
Akkor tudtok olyan eladót mondani, aki olcsón ad el? :D

(#16922) Bjørgersson válasza kardhalas (#16921) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hardverapró erre lett kitalálta, tessék használni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16923) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ha másfél hónapig voltammunkanélküli, és utána elhelyezkedtem pár hónapra, de ez csak ideiglenes, akkor ha már nem dolgozom itt, akkor hiába lenne még 1,5 hónap munkanélkülim, azt már nem kapom meg, csak ha 1 évig lesz munkaviszonyom?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16924) rii válasza rii (#16923) üzenetére


rii
nagyúr

végre elértem az ügyintéző hüölyget más ügyben .. és aszonta h lehet még a 90 napra is jogosult leszek .-)))))

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16925) spiritex


spiritex
veterán

Hello!
Ha az ember lakcímet változtat és a Kormányablaknál új lakcímkártyát csináltat, akkor ezen kívül be kell-e jelentenie a lakcím változtatását bárhol (TB, NAV, stb.), vagy azt automatikusan intézi a rendszer? Köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#16926) Batib


Batib
őstag

Egy 10000 mAh-as powerbanknak mennyi a töltési ideje, ill. hány amperes falitöltőt érdemes használni hozzá?
(majdnem teljesen lemerült állapotból)
Köszi!
Esetleg van topicja?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#16927) pjen válasza Batib (#16926) üzenetére


pjen
félisten

Egy amperes töltővel 10-12 óra alatt fel kéne töltödnie.

(#16928) Batib válasza pjen (#16927) üzenetére


Batib
őstag

:R

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#16929) rii válasza Batib (#16926) üzenetére


rii
nagyúr

'uccsó kérdésedre: van egy hobbi elektronika topik ...
.-)

meg volt régen egy topik a tölthető AA-s elemeknek, azt akartam megkeresni még az akkumuátor-ok közt, de attán láttam, h jópár power bank, meg powerbank topic van .-)

a ph-n már mindennek van topic-ja .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16930) rii


rii
nagyúr

sziasztok

lemásoltak nekem egy kulcsot, de kívülről 1 mm -t se megy bele, belülröl meg fajinul zár

mit lehet vele tenni?
a mister minit-be hiába kérdezem nem?
hiszen ha belülről működik, akkor ők jól másolták le .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16931) Winne


Winne
nagyúr

Sziasztok!

Találok itt valakit, aki árul olcsó steam kulcsokat, vagy ez tiltott már?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#16932) Bjørgersson válasza Winne (#16931) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16933) rii válasza rii (#16930) üzenetére


rii
nagyúr

tud valaki valami okosat mondani?
a főbérlő csaj most tépte ki tövestül a tökömet telefonban ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16934) spiritex válasza rii (#16933) üzenetére


spiritex
veterán

Vizsgáld meg nagyon alaposan a két kulcsot a zár mindkét oldalát hátha rájössz eme furcsaság okára. A MM-hez is vissza lehet menni és megkérdezni mi a gond. De szerintem csak meg kéne kicsit drótkefézni, mert lehet, hogy kívülről nincs annyira elkopva a zár, mint belülről, ezért megakad valami pici kiálló vacak, vagy élesre hagyott él.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#16935) Jorus válasza rii (#16933) üzenetére


Jorus
nagyúr

Első körön a csajt fejeld meg, hogy ne hőbörögjön.
Második körben meg hívj ki egy lakatost, hogy nézze meg, mi a baj. Ha a kulcs a sz*r, akkor vidd vissza, ha a zár, akkor vagy meg tudja okosítani a lakatos, és akkor rendben van, vagy nem, és akkor zár csere. Ezek költségét a helyzetnek megfelelően javasolt rendezni az ordibáló némberrel.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16936) Eastman válasza rii (#16933) üzenetére


Eastman
őstag

Miért nem viszed vissza a misterhez, hogy nem nyitja a másolt kulcs a zárat? Másolja le újra jól (vagy jó nyersanyagra) az eredeti, működő kulcsról...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#16937) rii


rii
nagyúr

köszönöm!
végigjárom ezt az utat .....

(#16936) Eastman:
úgy gondolom, jól másolták le, hiszen belülről minden gond nélkül nyitja

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16938) Shingen


Shingen
addikt

Hy

Pesten hová vinnétek a csajt egy beülős helyre?
Ahol azért rá lehet mászni kicsit, nem egymással szembe ültök mint egy kávézóba.

Persze azért ne a gundel legyen árban.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#16939) mark! válasza Shingen (#16938) üzenetére


mark!
őstag

Vidd el egy mekibe ;] Starbucks? 1alkalomra sztem nem vészes, max kipróbálni.

>

(#16940) Shingen válasza mark! (#16939) üzenetére


Shingen
addikt

Az első randi megvolt, egy kávézóba.
Azért kell egy másik helyszín ahová be lehet ülni aztán picit rányomulni.
Ha nem tél lenne meg ilyen szar nyirkos idő tudnék merre menni pesten, de nem ismerem az ilyen beülős helyeket, meg a tarifákat sem.

風林火山

(#16941) mark! válasza Shingen (#16940) üzenetére


mark!
őstag

Asszem a Starbucks appban van 1 15%os kupon.

>

(#16942) Jorus válasza Shingen (#16940) üzenetére


Jorus
nagyúr

Trófeába, ott jót lehet kajálni. :) Legalább megismeri a protein-pusztító oldalad, és később nem kell magyarázkodni. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16943) Shingen válasza Jorus (#16942) üzenetére


Shingen
addikt

Ha ha, már ismeri.
Bár az elején azt mondta gyúróssal nem kezd, de utána azt mondta mindenki tiszta lappal indul :)

風林火山

(#16944) krizmo_ válasza Shingen (#16940) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerintem az teljesen rossz ötlet, hogy egy étteremben vagy kávézóban vagy bármi ilyen jellegű helyen "rányomulj egy csajra". Ha nagyon meg kellene neveznem egy beülős helyet, ahol "nyomulni" tudsz, akkor az talán a mozi... De nem nagyon támogatom ezt a fajta dolgot... Szerintem nyilvános helyen ne nagyon "nyomulgass", lehet a lány rossz néven veszi az ilyesmit.

(#16945) krizmo_ válasza Shingen (#16940) üzenetére


krizmo_
addikt

Itt ki tudsz bérelni egy boxot, és kettesben lehettek: [link]
Talán ez még a mozinál is jobb ötlet.

(#16946) Shingen válasza krizmo_ (#16945) üzenetére


Shingen
addikt

Mozit tervezem jövő hétre, de ez tényleg nem rossz hely.
Ez a Kozsóé még mindig? :DDD

風林火山

(#16947) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Érdekes kérdésben kérném a segítséget.
Amennyiben valaki elköltözik a "jelen" tart.helyéről annak mi, mik a teendői?
Gondolok itt a személyi lakcímkártya módosításra, körzeti orvos, postai levelek, küldemény, stb.... (minden ami személyhez kötött, régi címre érkezne levél stb...)

Mondjuk első lépésben az illetékes okmányirodába kell kezdeni, aztán illetékes (lakóhely szerinti Postahivatal, majd régi körzeti orvostól kikérni kartont majd beadni új körzeti orvosnál?) Ez így jó elképzelés? :F

Tudtommal eredeti Postahivatalnál (korábbi lakcím szerinti) lehet kérni (havi x összegért) a levelek, egyéb küldemények érkezésekor az új lakcímre való kézbesítést. (vagy hasonló)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#16948) philoxenia válasza Shingen (#16940) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szellemvasút . Ha nem ijed meg, ijedj meg Te! ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16949) Shingen válasza philoxenia (#16948) üzenetére


Shingen
addikt

Már megvolt, a harmadik talira jöhet az ötlet? :)
De vmi használhatót. :DD

風林火山

(#16950) philoxenia válasza Shingen (#16949) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tropicarium ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.