Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16451) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Tudtok nekem mondani pár tuti finom diabetikus csokit amit szinte bármelyik hipermarketbe beszerezhetek?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#16452) philoxenia válasza haromegesz14 (#16451) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kétfajta diabetikus csoki létezik az egyikben pont ugyanannyi szénhidrát van, csak másféle, a másik meg nem finom... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16453) libamajas


libamajas
tag

Vettem egy terméket az edigitálban és igényelni szeretném a pénzvisszafizetést miszerint az oldalukon elírtak egy adatot. Van rá lehetőség?

(#16454) libamajas


libamajas
tag

Letoltottem a google billentyu nevu appot es kb feloraja bongesztem a beallitasait de valamiert sehogy se tudom beallitani rendes magyar billentyure ahol nem kell lenyomni az e betut hogy é re valtozzon.
Ė betu helyen pontos vesszo van

[ Szerkesztve ]

(#16455) Istikee007


Istikee007
tag

Sziasztok, valaki valamit tud az eredményről, ki az első 1000? :D
[MasterPass tesztelői kérdőív]

(#16456) Predator2


Predator2
addikt

Helló

GLS-nek hogyan tudnék jelezni, hogy mégse akkor hozzák a csomagot amikor bejelöltem, hanem egy nappal utána? Elszámoltam magam és pont nem lesz itthon senki aki átvehetné! Sajnos nem tudom hogyan lehetne módosítani a rendszerükbe a dátumot, vagy csak én nem találom.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16457) ubyegon2 válasza Predator2 (#16456) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ha nem ma hajnalban pakolja be a futár, akkor ezeken a számokon tudsz egyeztetni, csomagszám nem árt hozzá. Bár, ha bepakolta már, akkor is jelzik neki a dolgot, mindenképp jelezd nekik.
Kézbesítési lehetőségek: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16458) marilllyo


marilllyo
veterán

Hogy a fenébe lehet az, hogy Kínából rendelek valamit Ebay-en. 200 forint...és idepostázza. Se postaköltség...semmi. Ez nekik, hogy éri meg?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16459) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki hogy a chili örlő az megegyezik egy só és borsörlővel? :F

:R

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16460) Jorus válasza Zewa (#16459) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, a chilihez chili őrlő javasolt, nagyobb szemcseméretet kapsz. Van chili pehely őrlő, az használható bármilyen egyéb szárított fűszerhez, és van a chilli őrlő, amit direkt chilihez méreteztek.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16461) Zewa válasza Jorus (#16460) üzenetére


Zewa
senior tag

Én pehely őrlőre pályázom. Saját termesztésű chili, egészben nem férne bele, és olyan lenne jó ami finomra örül és nem hullik belőle a paprika mert méreg erős. Van esetleg tapasztalod milyet érdemes venni? (kialakítás, márka?)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16462) Jorus válasza Zewa (#16461) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ilyen Peugeot van itthon, ez több fokozatban tud őrölni pl. és nem szóródik belőle feleslegesen az őrlemény a kialakítása miatt, szal mi meg vagyunk vele elégedve, mondjuk mi jellemzően szárított, apró paprika őrlésére használjuk.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16463) Zewa válasza Jorus (#16462) üzenetére


Zewa
senior tag

Köszönöm a segítségedet. Én ajándékba adnám a saját chilimmel töltve és 4-5 darab minimum kéne, így kutakodok tovább, hátha lesz valami kedvezőbb lehetőség.

(Ha nem jutok semmire csinálok belőle krémet. :'D)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16464) krizmo_ válasza Zewa (#16463) üzenetére


krizmo_
addikt

Ha van otthon só-bors őrlöd, akkor érdemes lehet kipróbálni, hogy a darabos sóba beletördeled a száraz paprikád, szerintem működhet. És nem is mutat rosszul. De ez persze csak egy ötlet, ha nem tartod pazarlásnak kipróbálhatod.

(#16465) Predator2 válasza ubyegon2 (#16457) üzenetére


Predator2
addikt

Sikerült köszönöm! :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16466) ubyegon2 válasza Predator2 (#16465) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Nincs mit, örülök, hogy sikerült! Céges kapcsolatban állunk velük, lehet, hogy azért igazodtam el jobban a honlapjukon. ;)

(#16467) libamajas


libamajas
tag

Rendeltem eMAG-ról egy terméket, de meggondoltam magam és lemondanék róla. A termék még nem jött ki. Mi ilyenkor a teendő?

(#16468) Bjørgersson válasza libamajas (#16467) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miert nem hivod oket fel / irsz nekik, es kerdezed meg toluk? Valoszinuleg mar el is lenne intezve.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16469) Met válasza libamajas (#16467) üzenetére


Met
nagyúr

Ha ma rendelted akkor írásban mond le, esetleg csörögj oda.
Ha néhány napja akkor nem tudsz mit tenni, valószínűleg DPD viszi, szállítás alatt lévő csomagot nem tudnak visszahívni.
Nem veszed át és megy vissza a feladónak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16470) libamajas válasza Met (#16469) üzenetére


libamajas
tag

Itt voltak csak nem tudtam atvenni mert nem voltam itthon de felhivott es kozolte hogy vegyem at a postan.

(#16471) pjen válasza libamajas (#16470) üzenetére


pjen
félisten

Hívd vissza mond ,hogy az üzlet stornó.Mégsem kell a termék.

(#16472) Zewa


Zewa
senior tag

Sziasztok!

A Rákoczi - Vas utca keresztezodesetol 15perces (gyalog) korzetben tudtok mondani egy jo kis falatozot?
Olyasmire gondolok ahol jo aron, jol tud lakni 6darab ferfi ember es nem az arak is a foldon jarnak.

Koszonom!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16473) ubyegon2 válasza Zewa (#16472) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Települést ki kéne találni?

(#16474) Bjørgersson válasza ubyegon2 (#16473) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem Hagyárosböröndről van szó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16475) unravel válasza Zewa (#16472) üzenetére


unravel
őstag

Gastland Bisztró Király utca

Gastland Bisztró Oktogon

¯\_(ツ)_/¯

(#16476) Zewa válasza unravel (#16475) üzenetére


Zewa
senior tag

Tökéletes, köszönöm. :R

Bp of korsz.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#16477) marilllyo


marilllyo
veterán

Melyik a legfinomabb mirelit sajttal töltött pulyka? :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16478) philoxenia válasza marilllyo (#16477) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát a sült. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16479) EmberXY válasza marilllyo (#16477) üzenetére


EmberXY
addikt

A pacal. ;]

Up the Irons!

(#16480) pjen válasza EmberXY (#16479) üzenetére


pjen
félisten

+1

(#16481) Bjørgersson válasza pjen (#16480) üzenetére


Bjørgersson
félisten

-e

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16482) pjen válasza Bjørgersson (#16481) üzenetére


pjen
félisten

A pacalt támogatom.

(#16483) Dinter


Dinter
addikt

Eladóként hol tudom értékelni a vevőt, miután megerősítettem, hogy megvette a terméket?

(#16484) marilllyo válasza EmberXY (#16479) üzenetére


marilllyo
veterán

:DDD
Gyófanááám.
Múltkor vettem Lidlbe ilyen sajtos cuccot. Bah... Iszonyat f*s volt. Tökfőzelék mellé kellett ennem, hogy elnyomja az ízét.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16485) Met válasza Dinter (#16483) üzenetére


Met
nagyúr

Kapsz egy értesítést egy linkkel.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16486) Istikee007 válasza Dinter (#16483) üzenetére


Istikee007
tag

Először a vevőnek kezdeményezni kell az értékelést, a hirdetésedben található "Értékeld" gombbal. Ezután kapod a linket és mehet az értékelés.

(#16487) Dinter válasza Istikee007 (#16486) üzenetére


Dinter
addikt

Semmi, spamben volt, azt hittem üzenetet kapok.

[ Szerkesztve ]

(#16488) Istikee007 válasza Dinter (#16487) üzenetére


Istikee007
tag

Akkor megoldódott? :D

[ Szerkesztve ]

(#16489) Dinter válasza Istikee007 (#16488) üzenetére


Dinter
addikt

Meg. :DD

(#16490) Bjørgersson válasza Dinter (#16487) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Uzenetet is kellene kapnod, csak bugos a rencer. Egyekbent a Hardverapro sugojaban nagyon jol le van irva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16491) EmberXY válasza marilllyo (#16484) üzenetére


EmberXY
addikt

Értem én, hát ha ilyen ínyenc vagy, ne a Lidl-ben vásárolj kaját. (link) :DDD

Up the Irons!

(#16492) philoxenia válasza marilllyo (#16484) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fagyasztott baromfi termékek esetén eddig a Gallicoopban nem csalódtam De a pulykánál a mell a minőségi hús, a combot pedig előszeretettel használják pótlásra, mert a mell drága, a többi részről ne is beszéljünk. A pulyka erős mellékízű tud lenni pláne ha úgy etetik, a nagyüzemi tartási körülmények miatt. Sajttal töltve csak csirkemellet vennék, azt is gallicoopost. Vegyél pulykamellet töltsd meg sajttal, rántsd ki. Persze drága lesz. A "Pulyka Cordon-Bleu" -nek csúfolt borzalmakban sokszor a sonka is gyenge utánzat. Az egész még fagyasztva is van ráadásul, ami elősütött előfőzött baromfihúsnál tovább rontja az élvezeti értéket...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16493) rii


rii
nagyúr

sziasztok

hogy lehet most eljutni bkv-val legegyszerűbben a Jurányi utcából a 1221 Játék utcába?

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#16494) pjen válasza rii (#16493) üzenetére


pjen
félisten

Utvonal terv,tömeg közlekedésrre állítva.

(#16495) Met válasza rii (#16493) üzenetére


Met
nagyúr

[link]
Be lehet állítani hogy mikor akarsz indulni, vagy mikorra akarsz oda érni és megmondja mikor indulj.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16496) atomchicken


atomchicken
tag

Sziasztok!

Nem találkoztatok véletlen valahol eladó Simpson családos PuzzleBallal?
Akár újonnan, akár használtan. Már végignéztem az össze online boltot, de sehol sem lehet már kapni és rendelni sem lehet sehol :(
Bármilyen mintájú megfelelne.

[ Szerkesztve ]

(#16497) marilllyo


marilllyo
veterán

Van egy mp3 lejátszóm. Ha Fülhallgató helyett fejhallgatót Kötök rá... Gyorsabban merül?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16498) pjen válasza marilllyo (#16497) üzenetére


pjen
félisten

Ez függ a hangerőtől,de a gyakorlatban igen.

(#16499) Shingen


Shingen
addikt

Hy!

Ízületi problémával a forumon hová lehet fordulni?
Van itt aki gyúrós?
Gyúrós topikba jelen vagyok............

風林火山

(#16500) Bjørgersson válasza Shingen (#16499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem leginkább ide. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.