Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16651) urbi73 válasza Shingen (#16650) üzenetére


urbi73
senior tag

Igenis uram ! :) De a probléma továbbra is fennáll . Még mindig nem tudok USB -röl filmet nézni.

-

(#16652) philoxenia válasza urbi73 (#16651) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Semmilyen adathordozóról?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16653) urbi73 válasza philoxenia (#16652) üzenetére


urbi73
senior tag

Szia . Próbáltam külső HDD -röl , meg pendrive-ról is . A leírás szerint Fat32 vagy NTFS kell hogy formázva legyen . Még megpróbálom egy másik pendrive - ról hátha .

-

(#16654) Shingen válasza urbi73 (#16653) üzenetére


Shingen
addikt

Hat ha penrol meg hdd sem megy, akkor nem a filerendszerrel lesz a gond.
Probalj masik pend.-t, vagy a tv masik usb portot.
Ha ugy sem megy vidd vissza a tv.t, vagy hivd ki a szervizt.

風林火山

(#16655) marilllyo


marilllyo
veterán

Milyen társasjátékot ajánlanátok 4 ember számára?!

Amik vannak és már meguntuk...
Activity, Monopoly, Star Wars-os Monopoly :), Scrabble, Gazdálkodj okosan.

A lényeg, hogy ne 5-10 perces körök legyenek hanem el lehessen ücsülni felette egy darabig. Plusz az a jó amin lehet röhögni is...

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16656) #33253120 válasza urbi73 (#16653) üzenetére


#33253120
törölt tag

A tv akkor is korlátos. Azért javasoltam, hogy azzal formázz, mert akkor a particiós tábla tipusa, és a szektorméret is megfelelő lesz.

(#16657) Jorus válasza urbi73 (#16653) üzenetére


Jorus
nagyúr

Lehet elírás is, de a gyártó oldalán a spec alatt, a connectivity-nél a video, mint nem támogatott funkció van jelölve.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16658) urbi73 válasza Jorus (#16657) üzenetére


urbi73
senior tag

Itt [link] a leírás szerint le kéne játszania a mkv , meg a divx -es filmeket .

T_chris . Sajnos odáig nem jut el . Azt írja hogy nem található külső adathordozó " nem látja .

[ Szerkesztve ]

-

(#16659) pocokxx válasza marilllyo (#16655) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

4 ember pont kevés egy jó Bang! -hez, vagy Cluedohoz, de, ha többen vagytok ,akkor jók lehetnek.

"Spiel de Jahres" díjazottak szerintem jól eltalált játékok: Catan, Carcassone, Alhambra, Dixit, amiket személyesen is próbáltam, mindegyikkel jól el lehet ütni az időt. Esetleg még Krysis vagy a Labyrinth, ezek kicsit rövidebbek.

Ha kicsit pörgősebb kell: Jungle Speed és Dobble két nagyon gyorsan megérthető egyszerű, de nagyszerű játék.Utóbbival most találkoztam először, de már meg is rendeltük: ITT ki is tudod próbálni.
Egyébként van társasjáték topik, csak halott...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#16660) marilllyo válasza pocokxx (#16659) üzenetére


marilllyo
veterán

Szuper! Köszi! Teszem azért ott is egy próbát.
:R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16661) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ismét a segítségeteket szeretném kérni.
Téli kabátot szeretnék venni, ami ténylegesen meleg, és minőség is nem csak brand.

Keresek olyan magyar nyelvű tájékoztatót/leírást ami segít a választásban.
Most valahogy nem akar velem barátkozni a google.

Arra gondolok, ahol leírják, hogy milyen anyagból legyen, melyiket kerülje az ember stb...
A hangzatos címekből nehéz eldönteni, mi is az ami igazán jó.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16662) philoxenia válasza Predator2 (#16661) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem van egy Russell Athletic tollkabátom, az például nagyon meleg.
Itt például jó kabátok vannak, csak nem tudom tetszik-e...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16663) urbi73


urbi73
senior tag

Na megoldódott a problémám , a pendrive volt a rossz valamiért , másikkal beolvassa a filmeket . Érdekes hogy PC - meg jól működik .

Lenne még egy kérdésem . Van egy IDE -s mobil rack , NTSF- re formázva . De ezzel sem működik valamiért . Az hogy IDE -S az számít valamit ?
.

-

(#16664) Predator2 válasza philoxenia (#16662) üzenetére


Predator2
addikt

Vannak köztük olyanok amik tetszenek! De még mindig nem tudom, hogy melyik érné meg.
Utcai viseletnek kellene, olyan amit hosszú évekig használhatnék.

Például ez a kabát is tetszik, de nem tudom mennyire lenne jó télre:[link]

Amiket linkeltél azok közül több is van ami tetszik pl:[link] [link]

Csak én nem találom, hogy milyen méretben érhetőek el?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16665) #33253120 válasza urbi73 (#16663) üzenetére


#33253120
törölt tag

Tápot adtál neki külön?
Nincs okostévém, de azt tudom, hogy kolléga is kínlódott ezzel, mert nincsenek licencelve különböző fájlrendszer driverek. A srácnak pl az ntfs egyáltalán nem ment az LG tévén.... Csak ilyen fat32, meg talán ext3(4?).

A pendrive ma már csak ilyen. A hupon írta valaki a múltkor, hogy bement a boltba, vett egyet amire majd telepítőt fog rakni, erre otthon derült ki hogy nem lehet bootolni róla. A pendrive nem támogatja, és ez sehol nincs ráírva. :/

[ Szerkesztve ]

(#16666) Jorus


Jorus
nagyúr

Régebben olvastam vhol, hogy az alkohol levegővel keveredve jobban hat, az volt a lényeg, hogy fél liter tömény húzóra kevésbé üt, mintha az ember megiszik 10 felest. Valami olyan koncepcióban volt megfogalmazva, hogy sok ember meg tud inni egy üveg vodkát húzóra, de 20 felesbe mindenki belehal. Tudja vki, hol találok erről infót? :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16667) pjen válasza Jorus (#16666) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom Haverom egyszer fogadásból husvétkor a városvégi sörözőben,lőrincen megivott egy korsó pálinkát.Az ajtóig már nem jutott el,elájult.Pedig nem egy hosszú csehó.20 fél vodkát meg lehet inni mondjuk este7 és reggel 4 között is.Úgy nem is olyan sok,főleg vodkából.Mondjuk egy 70 fokos házi pálesz....

[ Szerkesztve ]

(#16668) Jorus válasza pjen (#16667) üzenetére


Jorus
nagyúr

Valami olyasmi volt az írás, hogy ha megiszol egyszerre (húzóra) fél liter vodkát, akkor kevésbé rúgsz be, mintha meginnál 2 perc alatt 10 felest. Alkoholban nyilván ugyanannyi a kettő, de mivel a 10 felessel több levegőt nyelsz, ezért jobban hat. Vagy valami hasonló volt az elmélet.
Fél lityi pálesszel én még szerintem simán hazamegyek. :D Mondjuk én nehéz vagyok.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16669) urbi73 válasza #33253120 (#16665) üzenetére


urbi73
senior tag

Köszi . Majd nézek itt az aprón egy külső meghajtót . A tesóméval próbáltam azzal jól beolvassa a divx , mkv formátumú filmeket . Az IDE-S rack -röl valamiért nem akarja , pedig elvileg látnia kellene .

BUÉK minden fórumtársnak ! :R

-

(#16670) Mr.Csizmás válasza Jorus (#16666) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

felszívódás a kérdés :N

jutub telivan orosz videókkal, ahol húzogatják az üveget, mint a jancsikát...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16671) philoxenia válasza Predator2 (#16664) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából weben kabátot nem vennék. Ez nem websop, valódi bolt, vásároltam már ott.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16672) Shingen válasza Jorus (#16666) üzenetére


Shingen
addikt

Már megint isztok? :D

風林火山

(#16673) Predator2 válasza philoxenia (#16671) üzenetére


Predator2
addikt

Értem, köszönöm azért! Az eredeti kérdésemre van valahol leírás?[link]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#16674) philoxenia válasza Predator2 (#16673) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Esetleg ezen az oldalon olvasgass!
Illetve. Azonkívül érdemes anyagokra márkákra keresni esetleg. [link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16675) Jorus válasza Shingen (#16672) üzenetére


Jorus
nagyúr

Alap. Csalónap van, terem is zárva. Nem inni kell? :DDD

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16676) Shingen válasza Jorus (#16675) üzenetére


Shingen
addikt

Terem zárva. :F
Én ma voltam terembe nyomtam egy mell -hát szuperszettet és még 100 db felülést 5x20 sorozatba. :D

風林火山

(#16677) Jorus válasza Shingen (#16676) üzenetére


Jorus
nagyúr

Olvastam vazz. :D
Ja, itt két napig zárva a terem. :(

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16678) pjen


pjen
félisten

BUÉK.Mi a címe a HBO meglepetés filmnek?

(#16679) Shingen


Shingen
addikt

Boldog Új Évet !

風林火山

(#16680) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

B.U.É.K ! :)

... és egy gyors kérdés: Mit jelent az, ha egy falhasználó adatlapján ezt olvasom?
" (* A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük. ) "
Az illető ma regisztrált, és gyakorlatilag már nincs profilja.

Az illetően a hw. aprón írt rám (angolul), és e-mail megkeresést kért. Írtam is neki, amire szinte azonnal jött a válasz, hogy ő UK-ben van, és hogy a Nigériában tanuló lányának akarná venni az egyik cuccot, amit árulok. Az (végső) árról érdeklődött, ill. hogy mennyi lenne az EMS-es szállítás (Mo.-ról Nigériába).
Nekem ez így egy pöttyet gyanús. :F Szerintetek?

Lehet találtam is valamit: Nigériai csalások: még mindig lesik hirdetéseinket

[ Szerkesztve ]

(#16681) Jorus válasza <Adamsky> (#16680) üzenetére


Jorus
nagyúr

Csaló volt, kirakták.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#16682) cattus válasza <Adamsky> (#16680) üzenetére


cattus
őstag

Azért van felfüggesztve a profilja, mivel nagy valószínűséggel egy csaló sokadregje.

Do the thing!

(#16683) <Adamsky> válasza Jorus (#16681) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

... és cattus

Köszi srácok! Sajnos a PH!-n nem találtam semmilyen bővebb információt, hogy mit is jelent ez a ("A felhasználói fiókot véglegesen felfüggesztettük."). Persze nyilván sejtettem ...
Kis guglizás után találtam azt a cikket, amit az előző hozzászólásomba link-eltem is. Tanulságos ...
A PH!-s rendszergazdák (vagy maga a rendszer) elég gyorsan kiszúrták az illetőt, mert 14:15-kor regisztrált, de f4-kor már fel volt függesztve a profil.

(#16684) marilllyo válasza <Adamsky> (#16683) üzenetére


marilllyo
veterán

Én egyszer majdnem elpostáztam a Vaio-mat nekik... Hála egy kedves fórumtársnak megmentett egy komoly átveréstől.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16685) ubyegon2 válasza <Adamsky> (#16680) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Itt le tudod csekkolni, ma két 0 napost is kivágtak délután.

(#16686) Bjørgersson válasza ubyegon2 (#16685) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mar amikor beirjak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16687) ubyegon2 válasza Bjørgersson (#16686) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Lehet, hogy nem mindenki írja be, én még mindig le tudtam csekkolni ott a folyamatokat. A lényeg az, hogy most is gyorsak voltak a fiúk! :) Egyre több a TG, ezért egyre több idejük van erre is! ;)

(#16688) <Adamsky> válasza marilllyo (#16684) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

A fogyasztok.hu-n lévő fórumba beleolvasva sajnos volt olyan aki be**opta. :( Nagyon kell vigyázni!

(#16685) ubyegon2 és (#16686) kovy29
Köszi! Az én emberemet elég gyorsan (2 percen belül) "likvidálták". Valahogy jobban előtérbe kellene helyezni (leggyakoribb átvágások gyűjtője, vagy valami hasonló) ezt a dolgot a hardverAprón.

(#16689) Bjørgersson válasza Jorus (#16668) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16690) #33253120 válasza Bjørgersson (#16689) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szóval szívószál.
Megjegyzem.
:K

(#16691) #65675776 válasza Bjørgersson (#16686) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem kell külön beírni. Már évek óta automatikusan generálódik oda a hsz szankció esetén.

(#16692) Okostojás01


Okostojás01
újonc

Sziasztok!
A kolimban ahol már 4. éve lakok a tanulás érdekében "letiltották" a játékszervereket valamint korlátozásokat vezettek be letöltések terén...
Mindenképpen szeretnék játszani STEAM-on keresztül, de azon kívül, hogy a frissítéseket letölti valamint feldobja a belépés ablakot ahová be kell írni a felhasználót és a pw-t azon kívül esélytelen belépni nemhogy játszani.
Az lenne a kérdésem, hogy milyen megoldások vannak arra, hogy ismét tudjak játszani? Hallottam olyat, hogy lehet havi pár ezer forintért vmilyen netet venni vagy, h neten valamilyen más szerver segítségével próbáljak belépni...de mivel nem értek hozzá túlzottan ezért még mindíg nem sikerült megoldani a problémát.
Köszi előre is a válaszokat!
Üdv.: Szabi :))

(#16693) Bjørgersson válasza #65675776 (#16691) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na ezt nem tudtam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16694) Buddhha válasza Okostojás01 (#16692) üzenetére


Buddhha
tag

Szia!

Itt írtak rá választ:
16579

Üdv!
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#16695) MasterMark válasza Okostojás01 (#16692) üzenetére


MasterMark
titán

Állítsd TCP kapcsolatra a steam-et.

Switch Tax

(#16696) marilllyo


marilllyo
veterán

A dánoknak van valami "nemzeti" italuk? A Carlsbergen és a Tuborgon kívül? Valami tömény...?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#16697) Bjørgersson válasza marilllyo (#16696) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akvavit, Gammel Dansk

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#16698) Deck


Deck
titán

Sziasztok!

Zenegyűjteményt miben érdemes tárolnom? Flac vagy mp3 (320kb/s)? :R

PS5

(#16699) MasterMark válasza Deck (#16698) üzenetére


MasterMark
titán

Min hallgatod?

Switch Tax

(#16700) Bjørgersson válasza Deck (#16698) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Feltételezem, nem vagy audiofil, ha már így kérdezed, úgyhogy szerintem simán elég a 320-as MP3 is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.