Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74851) hobizoli válasza KROK640 (#74847) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ha mar mukodik minden jol, a betujeleket at lehet orientalni mas sorrendbe is

több drón kell ;P

(#74852) omfgk


omfgk
addikt

Halihó.

MSI B460 Tomahawk alaplapon a MOSFET hőmérséklete egy 10700-as procival Prime közben elmegy akár 90 fokig is (HWINFO szerint). Powerlimit kitolva maxra.

De megfogva a borda is elég meleg.

Ez még okés?

[ Szerkesztve ]

(#74853) harry válasza KROK640 (#74850) üzenetére


harry
veterán

Amit az elso postban irtam is, masik Win10 gepbe atraktam, es mbr2gpt atkonvertelta. link link Csak atfutottam, de ha jol ertem sajat geprol is megoldhato recovery modban: link

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#74854) imotrepus válasza omfgk (#74852) üzenetére


imotrepus
aktív tag

A szoftveres hőmérséklet mérések rém pontatlanok tudnak lenni!
Ha megérintetted és maradt ujjlenyomatod akkor jó!! :)

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#74855) harry válasza imotrepus (#74854) üzenetére


harry
veterán

Mondjuk az csak a hutoborda homerseklete, ami ha alacsony, lehet azert is mert nem erintkezik jol, ami magyarazna a nagy melegedest is. Masfelol, azert aranylag valoszinutlen, hogy ott erintkezesi gond lenne...? Le lehet azt szedni / ujrapasztazni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#74856) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Adott egy AsRock B560 Pro4 alaplap és egy Kingston A2000 M2 ssd.

Ha az M2 1-es foglalatba tettem az ssd-t, akkor a gép nem látja az ssd-t.

Ha az M2 3-asba akkor látja a BIOS, de nem jelenik meg BOOT opcióban....

Pendrive-ról telepítő indítva is csak az SATA0-án lévő hdd-t látja

Mit rontok el?

Köszi

(#74857) kory24 válasza kory24 (#74856) üzenetére


kory24
őstag

Esetleg az számít, hogy a videókártya melyik pci-e csatiba van dugva?

Most a cpu-hoz közelibbe dugtam

(#74858) kory24 válasza kory24 (#74856) üzenetére


kory24
őstag

Közben megoldódott...

Bár logikáját nem értem.
Ha kihúztam SATA HDD-t, akkor win telepítő látta a nvme ssd-t és feltelepült, bootolt róla, majd a hdd ugyanoda visszadugva is bootol a win az ssd-ről.

(#74859) jokeph válasza kory24 (#74858) üzenetére


jokeph
nagyúr

Nem ördöngös azért annyira. ;)
Manual elolvasása/gyártó honlapja ajánlott olvasmány, nagyon kevés lapnál nincsenek megkötések M2 NVMe/M2 SATA vs SATA portok és/vagy PCI-e slotok tekintetében. :U

"Tárolás- 6 x SATA3 6.0 Gb/s Connectors, support Intel® Rapid Storage Technology 18, NCQ, AHCI and Hot Plug*
- 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1), supports M Key type 2242/2260/2280 M.2 PCI Express module up to Gen4x4 (64 Gb/s) (Socket M2_1 works with 11th Gen Intel® Core™ processors only)**
- 1 x Ultra M.2 Socket (M2_2), supports M Key type 2242/2260/2280 M.2 PCI Express module up to Gen3 x4 (32 Gb/s)**
- 1 x M.2 Socket (M2_3), supports M Key type 2280/22110 M.2 SATA3 6.0 Gb/s module and M.2 PCI Express module up to Gen3 x2 (16 Gb/s)**

*If M2_3 is occupied by a SATA-type M.2 device, SATA3_1 will be disabled.

**Supports Intel® Optane™ Technology (M2_2)
NVMe SSD-k támogatása rendszerindító lemezként
Supports ASRock U.2 Kit"

Még a CPU sem mindegy adott esetben. :)

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#74860) Kalos7


Kalos7
tag

Sziasztok,

Generációs gépfejlsztésben vagyok és a kérdésem az lenne, hogy a régi HDD az kompatibilis lesz-e az új lappal?

Lap: MSI H410M Pro
HDD: Western Digital Caviar Green 2TB 64MB 7200rpm SATA2 (WD20EARS)

(#74861) kory24 válasza jokeph (#74859) üzenetére


kory24
őstag

Köszi, ezt olvastam.
De ez se magyarázat arra, hogy miért nem látta windows telepítő az ssd-t, ha a hdd is be volt dugva a sata 5-re az ssd meg m2-3-ra.

Ha kihúztam hdd-t akkor meg látta telepítő az ssd-t, telepítés után ugyanoda visszadugva meg már minden működik jól.

De mindegyis, lényeg sikerült.

Köszönöm!

(#74862) #10034944 válasza Kalos7 (#74860) üzenetére


#10034944
törölt tag

Kompatibilis.

(#74863) harry válasza kory24 (#74861) üzenetére


harry
veterán

Szerintem azokon is lehet megkotes, bar annak a lapnak a leirasaban nem talalom, de pl. az en MSI lapomnal eleg komplex (csak ugy peldakent): [kép]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#74864) Tarill


Tarill
őstag

üdv! ezen az alaplapon [link] 8+4 es csati van a procihoz, i5-10400f-hez kell mind a kettő? nem elég csak a 8-as? vagy hogy tudnék oda vinni még egy 4-es tápot? átalakítóval? fsp arn 700w tápegységem van. köszönöm! :R

(#74865) Istvan2020 válasza Tarill (#74864) üzenetére


Istvan2020
aktív tag

Nem kell, elég a 8pin, tuningnál javasolt a+4pin.

(#74866) Tarill válasza Istvan2020 (#74865) üzenetére


Tarill
őstag

Rendben köszi! Érdekes, H470-es lapba nem is lehet tuningolni elvileg... :/

(#74867) Brug


Brug
csendes tag

Üdv!

Egy érdekes problémám van amihez szeretnék segítséget kérni. A neten nem találtam rá működő megoldást. Tudtok javasolni valamit?

Eddig 8gb(2x4) ram volt a gépben és szépen ment. Viszont amikor lecseréltem a ramot 16gb-ra (2x8) a gép elkezdett kékhalálozni teljesen véletlenszerű időközönként (pár perctől pár óráig). Futtattam mindenféle diagnosztikai programot, semmit nem találtak, stressztesz minden alkatrészre, ott se jött ki a hiba. A régi rammal megint ment rendesen. Először azt hittem az új ram a hibás, de másik gépben töléletesen működtek.
Szereztem egy másik 16gb-os ram kitet és azzal is kékhalálozik a gép, és hirtelen a biosba se tudok többé belépni mert csak fekete képernyő fogad. Már akkor is csak fekete képernyő, ha a régi ramot rakom vissza, pedig azzal azelőtt jó volt. 1 stick, 2 stick, minden cserénél cmos clear, ami után érzékelte is a rendszer a resetet és felajánlotta a "Press F1 to configure" lehetőséget de az is csak fekete képernyőre visz. Semmi sem segít mindig fekete képernyő fogad a bios helyett. Ctrl+Alt+Del gombokkal újraindul olyankor szal nem teljesen halott. És végig próbáltam a portokat a kártyán is, alaplapon is, kártya nélkül is, hátha máshova küldi ki a jelet de semmi. Előtte az alaplap logoja rendesen megjelenik, utána is a windows rendesen bootol (boot közbe sosincs kékhalál), csak a bios nem.
Bios nem volt frissítve, az alap gyári van fent. Így vakon meg nem mertem még megpróbálni frissíteni mielőtt tanácsot kérnék.

A kékhalálok IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL hibaüzenettel történnek.
Az egyik előtt kaptam egy windowsos hibaüzenetet is LocalBridge.exe Assert Failure névvel. Többet nem volt időm leolvasni róla mert azonnal jött a kékhalál is és csak egyszer fordult elő.

A config:
MSI Mortar B250M
i5-7600
GTX 1060 6GB
FSP Hyper 600W
Win10 Pro (újra is volt telepítve közbe)

Régi RAM: Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2400MHz HX424C15FBK2/8
Új RAM: Kingston HyperX FURY 16GB (2x8GB) DDR4 2400MHz HX424C15FB3K2/16

(#74868) KROK640 válasza kory24 (#74858) üzenetére


KROK640
veterán

Ugyanilyen problémám volt, hasonló megoldással, ugyanezzel a lappal ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#74869) KROK640 válasza Kalos7 (#74860) üzenetére


KROK640
veterán

Persze, hogy kompatibilis.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#74870) Kekmen válasza Tarill (#74866) üzenetére


Kekmen
senior tag

De ha 125W-os TDP-vel rendelkező CPU-t teszel a lapba és még mondjuk a vízhűtés pumpáját is rákötöd, valamint tele pakolod RGB-vel, akkor már kell. Nem véletlenül van rajta.

"Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

(#74871) Starchm válasza Kekmen (#74870) üzenetére


Starchm
őstag

Durvan elvileg 384w megy at egy 8 pines(ha nem a hajtogatott verzio) csatin, annak a 125W nem okoz sok gondot.
(Ebben mar nem vagyok biztos, de nem direkt azert van kulon az a csati, hogy ne terheljek/ zavarjanak bele a feszultsegbe az rgb/pumpa/ egyeb dolgok?)

[ Szerkesztve ]

(#74872) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Adott az aláírásban lévő alaplap. Pár napja nem működik a Rift-s-em. Ismeretlen usb hibát dob. Sokszor újraindításkor pár mp-ig se egér se bill. Szintén usb hibát dob. Újratelepíteni nem tudom a wint mert nem ismeri fel az usb-t biosban. Újraindítva ki be kell dugnom hogy menjen, Lehet hogy halódik a lap?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#74873) FattyDove


FattyDove
őstag

Adott egy MSI B450 Tomahawk.

2x8GB G.SKILL Aegis DDR4 3000MHz van. Eddig tökéletesen ment minden 2933Mhz-en állandóan de tegnap lefagyott a gép, majd három hosszút csipogott, ami RAM problémát jelez.

Nos, pár perc múlva hajlandó volt bekapcsolni, de a 16GB ramból csak 8-at látott a rendszer. Mondom remek, elszállt az egyik ram vagy ram slot.

Átraktam mindkét ramot másik slotba és voala, beindul a gép és látja a 16GB ramot, viszont az egyik ramra már nem 3000Mhz-t ír, hanem 2800Mhz-t.

Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#74874) FattyDove válasza FattyDove (#74873) üzenetére


FattyDove
őstag

Kieg:

2800Mhz-n nem is tudom használni a ramot, mert lefagy a gép. 2400Mhz-vel megy rendesen.

(#74875) wassabi11


wassabi11
aktív tag

Sziasztok

Lenne egy olyan kérdésem, a gép egyik napról a másikra random lefagy, ha nem csinálok semmit csak idle-ben van a gép, játék és filmezés közben nincs ilyen gond. Ez valami win frissítés lehet?

(#74876) FattyDove válasza FattyDove (#74874) üzenetére


FattyDove
őstag

Kieg #2: Most már 2400Mhz-n is kékhalált kapok. 2133Mhz még megy

(#74877) _DiEGO_ válasza attiati (#74834) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Első kép Kingstone G4 32GB pendrive , második kép USB SSD 120GB -re másolás és direkt a vége fele csináltam a screeent !

(#74878) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!
Adott egy Gigabyte GA-M68M-S2P Alaplap, Athlon II X2 250 procival, 4Gb DDR2 memóriával.
Az integrált VGA portról használva, néhány másodpercenként bevillannak színes sávok a monitoron, illetve ezzel egyidejűleg az egérkurzor mozgása is megtorpan. (PCIe videokártyával tökéletesen működik)
Az alaplapi chip nem meleg, ettől függetlenül újra pasztáztam.
A csatlakozó aljzat érintkezőinél, nem látok sem égést, sem forrasztási problémát.

Mi okozhatja még ezt a jelenséget?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#74879) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Adott egy MSI MAG Z490 Tomahawk lap és egy Coolermaster MasterBox MB511 ARGB ház.

Az első három ventit a pump_fan1 lábra kötöttem be. a ledet pedig a JRAINBOW2 lábra. Az MSI Dragon Centerrrel szeretném vezérelni. A led vezérlés működik szépen, de a ventillátorokat sehogy sem tudom szabályozni.

Én rontok el valamit? Vagy ehhez van ajánlottab program a dragon centernél? :F

(#74880) Dzsuri89 válasza Zalaym (#74879) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Pump Fan az kimondottan vízhűtésre való.
Sys fan csatikat keress.
Van a lapodon belőle 6 darab.

[ Szerkesztve ]

(#74881) Farkas23


Farkas23
aktív tag

Sziasztok!
Van egy Asus ROG STRIX B450-E GAMING alaplap benne egy Ryzen 3200G és Kingstone Hyperx 16GB Ram, valamint egy GTX 750-es videókártya. Ezenkívül van benne egy Kingstone 1 TB-os M.2 SSD.

A gép egy ideig tökéletesen működött, aztán pár napja már nem tud bebootolni a rendszer, a bootolás közben mindig lefagy. Ugyan ezt csinálja, ha új rendszert szeretnék telepíteni, ahogy elkezdenek a pontok körbe menni, egyszer csak megáll és lefagy.
Bármilyen alkatrészt cseréltem rajta teszt gyanánt, mindennel ezt csinálta, másik RAM, másik VGA, másik HDD/SSD, másik Táp. egyszerűen sehogy se akar tovább menni. Volt BIOS frissítés is, az se oldotta meg, próbáltam biosban állítgatni dolgokat, de azok se hoztak eredményt.
Korábbi Windows-t és Linuxot se tudtam működésre bírni. Win7 és Linux esetében az ACPI-re hivatkozik, de azt nem tudtam sehogy se kikapcsolni.

Szóval már kb. mindennel próbálkoztam, de eredménytelenül.
Én már alaplap meghibásodásra gondolok.

Esetleg lenne valakinek valami ötlete, hogy mi lehet ez a probléma és miként lehetne orvosolni?

Előre is köszönöm a választ! :R

(#74882) abdulka1 válasza abdulka1 (#74878) üzenetére


abdulka1
őstag

Közben kiderült, hogy a win7 által feltelepített driver okozza a hibát.
Ennek eltávolítása után ha a gép újraindul, automatikusa ismét feltelepül a rossz meghajtó program.
Meg lehet oldani, hogy a win ne telepítsen automatikusan?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#74883) Zalaym válasza Dzsuri89 (#74880) üzenetére


Zalaym
tag

Azok közül mindegy melyikre kötöm?
Köszi a segítséget! :R

(#74884) Dzsuri89 válasza Zalaym (#74883) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Persze. Mindegyiket külön tudod szabályozni a Dragon Centerben.

(#74885) b0bcat


b0bcat
addikt

Sziasztok!

Egy furcsa hibára keresek megoldást. :U

Paraméterek:

• alaplap: MSI 760GM-E51
• processzor: AMD Athlon II X4 640 (AM3)
• memória: 2x2 GB Geil DDR3 1600 MHz

A probléma: teszteltem a memóriákat Win 7 és Win 10 memória diagnosztikával, valamint a MemTest64 programmal is, és a Windows diagnosztika hibásnak mondja a memóriákat. A Memtest64 hol talál hibát a teszt alatt, hol nem.

Az érdekesség: ma reggelig nem dobott hibát semmilyen tesztprogram ezekre a RAM modulokra. Viszont ma reggel procit cseréltem (az X4 előtt egy X2 proci volt az alaplapban), amelyet követően elsőre nem indult el az alaplap, csak miután a plusz két (Kingston) memória modult kivettem belőle. (Időközben BIOS reset is volt.) Most elindul a lap, fut is minden szépen (Win 7 és Win 10 is gond nélkül boot-ol), de a teszten a korábban hibátlan(nak tűnő) memóriák hibásnak bizonyulnak. Pedig ki sem voltak véve a lapból.

(Nem tudom, számít-e, de pl. a Memtest64 667 MHz-esnek írja a memóriákat, pedig nem azok. Az AIDA szerint 1333-as a RAM.)

Mi lehet a gond? Valami BIOS beállítás nem stimmel talán? (Semmilyen RAM jellegű beállítást nem végeztem a BIOS-ban. Minden alap értékeken, illetve Auto-n van.)

Várom az ötleteket! :R

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#74886) b0bcat válasza b0bcat (#74885) üzenetére


b0bcat
addikt

Update: észrevettem, hogy a PerformanceTest program az egyik Geil memória modulnak teljesen hibásan olvassa ki az adatait. Lehet, hogy ő a hunyó? :U Vagy mindegy, hogy ez a progi mit lát/ír?

Update2: a nem hibásnak vélt memória modullal megismételt Windows memória diagnosztika is hibát dobott. A MemTest64 viszont megint nem jelez hibát. :W

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#74887) Floyd80


Floyd80
addikt

Sziasztok,

RGB-s csatik terén nem vagyok otthon, egy ilyet szeretnék Corsair RGB LED Lighting PRO Expansion Kit - LED szalag | Alza.hu

egy ilyen lapra kötni. ROG STRIX B550-A GAMING | ROG Strix | Gaming Motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG USA (asus.com)

Nem akarok külön vezérlőt (pl. NZXT HUE) venni, a lapon három RGB header van (2 sima, egy addressable), ehhez a kithez kell még valamit vennem külön? A laphoz egy db ilyen van: 1x addressable RGB extension cable.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#74888) imotrepus válasza b0bcat (#74886) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Amelyik Teszt hibásnak látja a RAM-ot, ha másik foglalatba rakod ott is hibás?? Persze csak egyesével! Nem lehet, hogy valamelyik Slot hibás

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#74889) b0bcat válasza imotrepus (#74888) üzenetére


b0bcat
addikt

Különböző slot-okban ugyanaz lett az eredmény. :( A tapasztaltak alapján abban majdnem biztos vagyok, hogy az egyik Geil memória hibás (amelyiknek már az adatait is hibásan látja a rendszer), de a másikban nem vagyok biztos. Nemzetközi fórumokon találtam olyan véleményeket, amelyek szerint a Windows memóriadiagnosztika adhat fals negatív eredményt (ha pl. valamilyen beállítás nem stimmel), miközben a RAM fizikailag nem hibás, és nem is okoz hibát.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#74890) Zsolt0201


Zsolt0201
újonc

Sziasztok!
Azzal kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a számítógépem miért nem kapcsol be?
Alaplap: MSI B360 Gaming plus
CPU: Intel Core i7 9700
RAM: GSKILL Aegis 16GB DDR4 3000MHz F4-3000C16S-16GISB
Táp: FSP Raider 550W
Este kikapcsoltam a számítógépet, ezt követően elvezettem pár kábelt a házban rendezetten mert össze-vissza voltak. Összeraktam mindent , majd a power gomb lenyomása után csak pirosan felvillan az “ez debug cpu” led pirosan és semmi másra nem reagál ezután, amennyiben lenyomom a tápkapcsolót és újra fel akkor power gomb és megint felvillan a cpu led aztán semmi több.
Ezekkel próbálkoztam már:
-Táp csere, a mostanit is 5x átnéztem minden megfelelően van e bedugva.
-Elemet kivettem, vártam és vissza.
-Processzor kivétel, vissza és újrapasztazás.
-Videókártya ki, úgy sem indul.
-SSD,HDD lecsatlakoztatása, szintén semmi.
-RAM ki, át másik slotba - semmi.
A processzorra nincs garancia így remélem annak semmi baja nincs. :(
Az alaplapra van még 3 év garancia, esetleg ha nem lesz jó, kicseréltetem, de először a ti segítségeteket szeretném kérni.
Válaszotokat előre is köszönöm. -Szép napot. :)

[ Szerkesztve ]

(#74891) Zsolt0201 válasza Zsolt0201 (#74890) üzenetére


Zsolt0201
újonc

- A problémát sikerült megoldani, azért köszönöm hogy elolvastátok.

(#74892) zetecR


zetecR
addikt

Sziasztok,

egy hardveraprón vásárolt alaplap (ASUS P8Z68-M PRO) kicsomagolása után lett látható, hogy az eladó folpakk fóliába tekerte be a lapot.

Persze azon kívül, hogy felpörögeti a ventillátorokat, semmit nem csinál a lap.
Több procival, több fajta memóriával, táppal, külső VGA-val próbálva sem.
CMOS törlés volt.
Memória, proci nélkül sem ad hibaüzenetet, csak a ventik pörögnek.

Mit lehet megpróbálni, amivel életre kelthető a lap?
Vagy hogyan lehetne biztosan megtudni, hogy tényleg kuka-e a lap?

(#74893) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

MSI B450 TOMAHAWK MAX alaplap esetén van olyan program, amiben meg lehet azt csinálni, hogy egy gombnyomásra az összes SYS Fan fordulatát felemeli 100%-ra?
A Dragon Center-rel próbálkoztam, de ott csak egyesével tudtam állítani.

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#74894) imotrepus válasza zetecR (#74892) üzenetére


imotrepus
aktív tag

Szerintem, ha több processzorral, RAM-mal és másik táppal sem indul, de nem kompatibilitási probléma miatt akkor elég egyértelműnek látszik, a MB a hibás!
Ezt nem feltétlenül a folpack okozhatta, de nem kizárt! Én is vettem át Tesco szatyorba
csomagolt VGA-t, a hajam is égnek állt mikor kivette a srác a gyöngy vászon hátizsákból!!
Szerencsére kutya baja se lett!

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#74895) ferkovics


ferkovics
csendes tag

Sziasztok tudna valaki segíteni mi lehet a gond,adott egy ASUS PRIMEZ490-P lap (i9.10900Cpu)a gondom nem tudok hangot előcsalni az előlapi bemeneten a ház elején,se mikrofon se füles.Az alaplapra rá van dugva a csati és csak a hátsó kimenetet kezeli.Már minden szoftverrel néztem.[Ja amúgy is elég rossz minőségű a hang.(A régi Z170 lapomon sokkal jobb volt a hang.)
Válaszokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#74896) Starchm válasza ferkovics (#74895) üzenetére


Starchm
őstag

jol van bekotve az elolapi kimenet? alaplapi konyv alapjan csinaltad?
Kabel nincs megtorve?

(#74897) ferkovics válasza Starchm (#74896) üzenetére


ferkovics
csendes tag

Szia .Az alaplapi könyv szerint csatlakoztattam ,nincs megtörve,(elég vastag kerek kábel)
ezért nem értem mi lehet vele itt egy kép a bemenetről.[kép][kép] Itt a lap a 14-re kell audit csatlakoztatni előlapi.[kép]
Ui: Nem tudom aktivá tenni sem a mikrofont se a fülest.

[ Szerkesztve ]

(#74898) imotrepus válasza ferkovics (#74897) üzenetére


imotrepus
aktív tag

A Front Panel Audio beállítások is jók a Bios-ban?

Regisztrált 2012-02-12 21:53

(#74899) ferkovics válasza imotrepus (#74898) üzenetére


ferkovics
csendes tag

igen

(#74900) ferkovics válasza imotrepus (#74898) üzenetére


ferkovics
csendes tag

A BIOS-ban külön nem találok beállítási részt a front audio nak Csak annyi van HD audio engedély-nem-enged.
Amúgy ilyen a ház. Beguet PURE BASE 600 .Mindjárt nekiállok szétnézek még egyszer a gépházba
hali

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.