Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu



Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) CoroStar86 válasza Sasos (#30750) üzenetére


CoroStar86
aktív tag

Köszi! Meg fogom próbálni!

(#30752) olivera88 válasza TaaT (#30696) üzenetére


olivera88
veterán

Azt nem tudom. :(

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30753) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Ha alaplapot teszek egy házból egy másikba, akkor tényleg olyanok a csatlakozások, hogy nem lehet elrontani? Szóval ez nem egy bonyolult dolog, vagy nagyon elronthatok valamit?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#30754) tolasz34


tolasz34
újonc

Egy olyan kérdésre szeretnék választ kapni, hogy a 2x4 GB ddr3 1600MHz ramom mellé pakolhatok-e mondjuk még 2x8 GB azonos MHz-en futó memóriát, vagy a méretnek is azonosnak kell lennie? Az alaplapon 32 GB-ig bővíthető a memória, de nem tudom, hogy csak és kizárólag azonos méretű lehet mind a 4 ram, vagy különbözhet-e?
Köszi a válasz(oka)t

(#30755) varmi2 válasza tolasz34 (#30754) üzenetére


varmi2
nagyúr

Lehet különböző méretű, csak páronként legyen azonos. Így lehet biztosítani, hogy mennyenek dual chanelbe. Ha az nem fontos, akkor bármi megengedett a ddr3 szabványon belül.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#30756) olivera88 válasza tknof1871 (#30753) üzenetére


olivera88
veterán

Nem bonyolult dolog. Én is magamnak szereltem át az új házba az alaplapot és nem volt semmi gond.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#30757) tolasz34 válasza varmi2 (#30755) üzenetére


tolasz34
újonc

És a páronkét az az elhelyezésre is vonatkozik? Úgy értem első és második, aztán harmadik és negyedik, vagy első és harmadik, aztán második és negyedik helyre tehetem, vagy simán csak annyit tesz, hogy 2 pár ram legyen bent?

(#30758) prmcsk válasza tknof1871 (#30753) üzenetére


prmcsk
addikt

Valamennyi ismeret azért szükséges. Az egy dolog, hogy egy alaplap fő csatlakozói bolond védettek, de például, előlapi USB, power, reset gomb, stb, vagy hangkimeneteleknél észnél kell lenni, ha nem azok...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#30759) leslie59


leslie59
csendes tag

Sziasztok!
Zárlatos alaplap>zárlatos CPU>bele másik alaplapba, az is zárlatos lesz?és tönkretesz minden utána beletett cpu-t?

Csinálok vkinek egy legalsó-középszintű gépet (P3>P4-re.) Intel D845PESV alaplapom Intel P4/2.4GHz/533/512 procival évekig jól működött, később Gigabyte GA81G1000MK alaplapban is, ami jobb (4 RAM slot, etc.). Foglalat socket478. P4-es a Gigabyte-ból ki, Intelbe be, összerak (a delikvens (működő) meghajtóival), RAM ok, táp ok, gép 5s múlva kikapcsol, a POST közben. Akárhányszor :-( . ATX gombbal ezután bekapcsolhatatlan, 230Vki/be, beindul, ugyanaz.) Minden ellenőrizve, minden (más) jó.
Ezután P4 ki, Celeron 2.4, utána 1.8, 1.7 be (ez +3 db jó proci, bár silányabbak, de támogatottak), :ugyanaz. Intel alaplap ki, Gigabyte alaplap be, P4 be. Beindul, kiírja a procit, a ramot, ezután üvőltés/vészjelzésszerű hang a PC hangszóróból, kikapcs. További 3 CPU-val ugyanaz. Sok káromkodás.
A táp leoldása túl nagy áramfelvételt/zárlatot jelez. Intel alaplap tönkretette P4-et, Celeronokat? azok tönkretették Gigabyte-ot? Alaplapokon égés nincs, mérhető tranyók, FET-ek jók. Minden cucc működött előtte. Sztatikus átütés kizárva. Van még 2 jó Celeron (kölcsönbe), de nem merem. Most úszik a 2 mutterboard és a 4 cpu? Van tapasztalatotok, javaslatotok, diagnózisotok?Minden veszve, vagy nem is? Előre is köszönöm.

Jó hely Barbados, bár büdös.

(#30760) leslie59 válasza ravail (#30747) üzenetére


leslie59
csendes tag

Jaj, bocsánat, közben +1x feltettem az eredeti üzenetemet :-(.
Nem, 2 különböző 300-as és 400-as táppal is kipróbáltam. (azért holnap +nézem őket terheléssel). Végül is izgalmamban (meg a sörök) mindent összekentem szürke processzorzsírral (asszony ideges lett), bárhogy is vigyáztam. Oxid kizárva. Hajolgatások voltak, de kiegyenesítettem. Egyébként mindenben a "static sensitive device"- szerelés szabályai szerint jártam el. Nade, semelyik CPU sem működik semelyik alaplappal? Ez azért olyan, mint a végtelen valószínűtlenségi hajtómű a Galaxis útikalauz....-ban. És ugye, ezeket a dolgokat működőképesen tettem félre.

Jó hely Barbados, bár büdös.

(#30761) tknof1871 válasza prmcsk (#30758) üzenetére


tknof1871
őstag

Na ettől félek én is. Azt hiszem van jelentősége a vezetékek színeknek. A piros gondolom a + (POZITÍV).
Az előlapi USB az szerintem még elronthatatlan. De a System panel connetor már elég bonyolult nekem, ahogy az alaplap kiskönyvét nézegetem, meg az új ház vezetékeit, amik mind külön állnak. A régi házban egy csatlakozóban volt minden, ami a System panel conncetorhoz csatlakozott az alaplapon.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#30762) urbi73


urbi73
senior tag

Üdv . Még erre a problémára [link] még sajnos nem találtam meg a megoldást . Viszont , azt nem értem hogy , indításkor ugye nem indul rendesen ,csak a ventik pörögnek , de a resetelésre meg igen ,. Akkor meg ha resetelem miért indul ? igaz hogy néha 5 -6 szor is kel , de elindul rendesen .

-

(#30763) prmcsk válasza tknof1871 (#30761) üzenetére


prmcsk
addikt

Ha az a lapod, ami az aláírásodban van, annak manualját nézve, nem túl bonyolult. A 8. oldalt nézve, az új házad különálló vezetékei, a lap tüskéire simán feldughatók. A madzagokra fel van írva, hogy mi-micsoda, ezt követve dugdosol... :DDD

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#30764) Sasos válasza tknof1871 (#30761) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem olyan bonyolult az. Rendszerint a színes szál a pozitív (tudom, a fekete meg a fehér is szín), a fekete vagy fehér a negatív. Elrontani nem tudod, max majd bekapcsolás után megfordítod, ha nem világít valamelyik LED. A LED-nek nem lesz baja a polaritás felcserélésével, a kapcsolóknak meg tökmindegy.

(#30765) Sasos válasza leslie59 (#30760) üzenetére


Sasos
senior tag

Én a hőskorban jártam úgy (ha jól rémlik valami celeron a-val), hogy a procim nem ment az alaplapomban. Cserébe ugyanolyan proci ment benne és az én procim is ment másik deszkában. Úgyhogy néha előállnak a 0 valószínűségű események.

(#30766) Sasos válasza urbi73 (#30762) üzenetére


Sasos
senior tag

Elemcserét próbáltál esetleg? Hátha lemerülőben van, és ez okozza a bios gyengélkedését... Nem egy nagy összeg, egy próbát megér.

(#30767) Sasos válasza tolasz34 (#30757) üzenetére


Sasos
senior tag

Nézd meg a deszkád leírását, abban benne lesz, hogy hogyan kell bedobálni, hogy duálba fusson. Van egy Fujitsu deszkám, az 3db is küld duálba, ha az 1-es slotban lévő kétszer akkora mint 2-es és 3-as slotban lévő.

(#30768) urbi73 válasza Sasos (#30766) üzenetére


urbi73
senior tag

Vettem már elemet bele . Hát már nem tudom mit csináljak , nem akarom kukázni ezt a lapot , mert ha elindul , akkor működésileg semmi problémája nincsen , akár megy gond nélkül egy napot is . Ezt az indítási problémát nem tudom miért csinálja , már minden ajánlott lehetőséget próbáltam . Egy hozzáértő műszerészhez lehet elviszem , hátha " csak ˇ" egy kondi ment ki .

-

(#30769) Sasos válasza urbi73 (#30768) üzenetére


Sasos
senior tag

Igen, ez is sanszos lehet. Annyit meg megér a próba, amennyibe egy félmarék kondi, meg a szaki díja kerül.

(#30770) sz.istván


sz.istván
tag

Üdv minden hozzáértőnek!!

Adott egy Gigabyte 775-ös lap, de talán a típusa mindegy is, tehát a hibajelenség az hogy, a hangnál, a telepítés után, nem engedi, illetve nem látja a 3,5-ös jack-et, csak a digitális kimenetet jelzi, kérdeném, ez hiba, vagy valahol, ezt külön lehet beállítani, természetesen, már a bios-ban is kutakodtam, de ott bekapcsolt, illetve az "auto" állásban van a hangmodul, a rendszerbeállásnál is csak a digitális kimenetet lehet beállítani, a jack-eket nem látja, nem aktívak az ikonjai, amúgy egy Realtek HD audio chip-ről van szó! Mit lehet tenni, kuka?? :U

(#30771) idlof válasza sz.istván (#30770) üzenetére


idlof
csendes tag

Sziasztok!

Alaplapcsere (Asus P8-H77) volt a gépemben és az eddig két gépből hibátlanul működő alkatrészekből épült össze egy gép. A probléma az, hogy mióta összeraktam, bekapcsolás után úgy tesz mintha elindulna, bootol egy másodpercig, kigyullad a led..., aztán mintha megnyomnám a kikapcsológombot két másodpercre némába rakja magát és kezdi előlról a bootolási folyamatot egy másodpercig és mintha megint kikapcsolna két másodpercre. Ez loopolódik, addig ameddig ki nem kapcsolom a gépet.

Nem ez az első számítógép amit összerakok, mindent ugyanúgy csináltam mint eddig, de ilyen hibával ezelőtt még soha nem találkoztam. Segítsetek legyetek szívesek megmondani, hogy mi okozhatja ezt a jelenséget, mert nagyon gyorsan szükségem lenne erre a gépre.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

(#30772) Sasos válasza idlof (#30771) üzenetére


Sasos
senior tag

Bios resetet próbáltad?

(#30773) idlof válasza Sasos (#30772) üzenetére


idlof
csendes tag

Az elemet kivettem már belőle, olyan fél, egy percre... :(

Legelőször sikerült is bebootolnia a dvd-ről, win install felment, aztán meg csak az előbb leírt hibajelenség, annyi különbséggel, hogy azóta már a boot menüig sem jut el...

A lap és a gép többi alkatrésze is hibátlanul működött előtte, most is felpörögnek a ventik és kigyullad a led, de aztán elnémul és kezdi elölről. Lehet, hogy megadta magát a táp?

(#30774) Sasos válasza idlof (#30773) üzenetére


Sasos
senior tag

Akkor marad a kibelezős tesztelés. Húzz le minden kábelt az ATX-eken és a power kapcsolón kívül, vegyél ki minden kártyát (a videokártyán kívül, ha nincs alaplapi) és a ramokból is csak 1et tegyél a masinába. Nézd meg így mit produkál.

(#30775) Sasos válasza idlof (#30773) üzenetére


Sasos
senior tag

Most nézem, hogy két gép került összeépítésre... A lap jelenlegi biosa támogatja a belekerült procit?

(#30776) idlof válasza Sasos (#30775) üzenetére


idlof
csendes tag

Régebben egy 3770 volt benne, most pedig egy 2500 került bele, tehát elvileg futnia kell.

Jajj, ettől a kibelezős teszteléstől tartottam, mert ez sajnos nagyon viszi az időt... :( Még soha nem produkált ilyet és mindent ugyanúgy csináltam mint eddig, mikor minden működött.

Megnézegetem azokat, amiket írtál, az a gond, hogy ott már nem leszek netközelben.

Valami tipp, hogy hol lehet a kutya elásva? :R

[ Szerkesztve ]

(#30777) Sasos válasza idlof (#30776) üzenetére


Sasos
senior tag

Gyakorlatilag bárhol. Nem jól berakott deszka testel, rosszul rádugott kábel, hibás, koszos érintkezős, vagy a helyére nem bepattant ram, nem jó helyre dugott CPU cooler (ha nem érzékeli hibának veszi)... végtelen a lehetőségek tárháza. Egyszerűbb ha csupasz deszka, proci, párossal indítasz. Ha úgy jelzi a ram hiányát, akkor kaphat ramot, aztán szépen a többit sorba.

[ Szerkesztve ]

(#30778) idlof válasza Sasos (#30777) üzenetére


idlof
csendes tag

Köszönöm szépen, megfogadom a tanácsaidat!

Ha testel a lap, attól elszállhat valami a gépben?

[ Szerkesztve ]

(#30779) Sasos válasza idlof (#30778) üzenetére


Sasos
senior tag

Nem jellemző, de biztosat erre senki sem tud mondani. Egy kellemesen zárlatra futott kondi okozhat meglepetést, de a deszkád korából ítélve nem ilyen jellegű lesz a gond.

(#30780) Miuka92


Miuka92
csendes tag

Jelenség hogy a gép mindig csak 2-3szorra indul be(elindul leáll és magától újra indul aztán vagy elindul vagy megint egy ilyen kör). Ezt a dolgot egy intel celeron procival csinálja, de végül elindul. Most tettem bele egy új procit E8400 ezzel pedig bekapcsol úgyan az jelenség de itt már kép nincs esetleg néha kiirja milyen vga van benne de ez ritka és a biosig se jut el. HKC USP - 5580 táp van benne arra gondoltam hogy táp hiba lehet de a mai nap kipróbáltam egy vadi új 450 W táppal és ugyan ez a hiba... az új procival még annyi van hogy folyamatosan rövideket pityeg a bios ...

Konfig:
Alaplap: Gigabyte P41T D3
CPU: Intel E8400
Ram: 2 x 2GB DDR3
VGA: Gainward 8600GT

Szerintetek mi lehet a probléma? Mert nem állapot hogy 2-3szorra indul el..

(#30781) prmcsk válasza sz.istván (#30770) üzenetére


prmcsk
addikt

A hang driver feltelepített szoftverében keress beállítást, bár furcsa, mert alapból az analógnak eleve mennie kéne és maximum a digi hangot kapcsolhatnád ki és be.
Olyan is van, ha a digi engedélyezve van, az analóg kimeneten nincs jel.
Ha egyik sem, a lap nem kuka maximum PCI hangkártya...

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#30782) Kenderice


Kenderice
senior tag

Sziasztok. Kéne egy kis segítség.
Alaplapom ASUS P5B.
Eddig volt benne 2x1GB Kingston PC-6400-as RAM.
Bővíteni akartam még 2x1GB-tal. Tettem bele Geil márkából PC-6400-ast.
A következő történt. Ha a Kingmax mellett vannak a Geil modulok 2,5GB-ot ír ki a BIOS. Ha kiveszem az egyik Geilt, akkor is.
Ha kiveszem mindkét Kingmaxot akkor a két Geilt látja 2GB-nak.
Geil modulok helyett tettem bele 1x2GB Kingstone-t a két Kingmax mellé, de így is 2,5GB-nak látja a BIOS...
Mi lehet a megoldás?
(A procit is kicseréltem benne most. E4400 helyett egy Q8200-ast tettem bele.)
Aki tud, segítsen...

(#30783) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Üdv

MSI Z77A-GD65 lapra váltok nemsokára. Nézegetem milyen extrái vannak és találtam ezt az OC Genie II-t. Jól sejtem, hogy ez a procit (i5 2500k) tuningolja egy szimpla gombnyomásra?

(#30784) sz.istván válasza prmcsk (#30781) üzenetére


sz.istván
tag

Köszönöm az infót, hát igen, alapból kéne analógnak lenni és opcionálisnak a diginek, hát ezt nem értem...! :U Sajna a hangkártya, eleve nem jöhet szóba, lévén a vga-m miatt nem fér el, na most, hát azt elfelejteném, hogy emiatt, esetleg keskenyebb, kevesebb helyet foglaló vga-t vegyek, szerintem így jártam, értékesítem!! :R

(#30785) Kenderice válasza Kenderice (#30782) üzenetére


Kenderice
senior tag

Kérdés tárgytalan. A BIOS-ban a North Bridge beállításaiban engedélyezni kellett a Memory Remap-ot...

(#30786) Miuka92 válasza Miuka92 (#30780) üzenetére


Miuka92
csendes tag

Még mindig probléma van... Kicseréltem az alaplapot egy új ASRock G41M-VS3 R2.0.

Biosba be tudok lépni de ha rákötöm a vinyót akkor indulásnál kirja milyen vga aztán csak egy üres kép ahol villog a kurzor ... Semmi tovább ... Valamit be kell még állítani a Biosban?

(#30787) idlof válasza Sasos (#30779) üzenetére


idlof
csendes tag

A gép hibátlanul működik, de a hiba, ami miatt ki lett benne cserélve az alaplap, sajnos még mindig fennáll... :(

Javaslatodra darabokra szedtem a gépet, kiporszívóztam, majd újra összeraktam és innen kezdve hardveresen már minden a legnagyobb rendben van.

Tehát működik, de ez a lap azért lett lecserélve, mert az előző lap hálókártyája folyamatosan 0bit feltöltést mutatott. Ezt a lapot mielőtt kivettem az én gépemből megmértem egy speedtest alkalmazással és 70 mega volt lefelé 20 mega pedig felfelé a töltési sebesség. Tehát a lap hibátlan.

Most összeraktam itt havernál, de ugyanaz a hibajelenség, mint ami az előző lappal is volt, tehát letöltési sebesség 15mega, feltöltési sebesség: 0 byte, néha felmegy egy nagyon picit.. egy megára, nagyon ritkán, de olyan 0,01 megára gyakrabban.

Volt már szó róla, de az eddig javasolt dolgok nem oldották meg a problémát, ez mi miatt lehet? Tehát Asus alaplap, csak a hálókártya drivere telepítve, nem AsusSetup-pal...

Esetleg van valami olyan program, ami figyeli, hogy mi fogja vissza a feltöltést? :F

Köszönöm a segítségeket!

[ Szerkesztve ]

(#30788) Sasos válasza idlof (#30787) üzenetére


Sasos
senior tag

Jól értem, hogy a 0 közeli internetes feltöltési sebesség a gond?
Másik eszközzel is teszteltétek esetleg? SpeedTest elérhető droid alá is, így akár telefonnal is megtesztelhető, hogy valóban a géppel van-e a gond, vagy a hálózat egyéb részén keresendő a hiba.

(#30789) pcgamer01 válasza Miuka92 (#30786) üzenetére


pcgamer01
senior tag

Lehet hogy rossz a HDD de új lapnál új rendszert is fel kell pakolni.
Nem biztos hogy működni fog a rendszer azonos chipseteknél.

Samsung Galaxy S10+

(#30790) idlof válasza Sasos (#30788) üzenetére


idlof
csendes tag

Igen, a 0 közeli internetes feltöltési sebesség a gond. :K

Ha a hálóra rádugtam a notimat, akkor azzal is normális volt a le/feltöltési sebesség.
Nálam is ment a lap, elég szép sebességet is produkált.

Itt viszont szinte ugyanaz a hibajelenség, mint ami az előző lappal volt, tehát valószínűleg nem is a lap volt a hibás..., csak miután átdugtam a kábelt az én notimba és ott működött, gondoltam, hogy a lap lesz a hibás.

Nálam kipróbáltam az újat, hibátlanul működött, de itt havernál meg ugyanazt csinálja, mint az ő régi lapja, lefelé 15 mega, felfelé 0 közeli "sebességet".

Teljesen tanácstalan vagyok, a saját szememmel láttam, hogy átdugva normális volt a notiban és tegnap este ezt az új lapot is láttam hússzal felfelé...

Itt viszont a régi megszokott lépéseket ismételve is csak 0 a feltöltés, ugyanúgy, mint az előző lapnál. Pedig mégcsak nem is az AsusSetup-pal telepítettem... :(

Ennyire mélyen sajnos nem értek a rendszerhez, hogy megtaláljam a hiba okát, van erre valami célszoftver, amivel lehet nézni, hogy mi korlátozza a kimenő forgalmat?

(#30791) TaylorXIII válasza idlof (#30790) üzenetére


TaylorXIII
őstag

De most akkor ha jól értem egy speedtestnél is 0 Mbit a feltöltés?

(#30792) Sasos válasza idlof (#30790) üzenetére


Sasos
senior tag

Akkor a hálókártya beállításait kell végignézni, hogy nincs-e benne valami (mondjuk a notihoz képes, mert az működi full sebességen) elállítva, fent van-e minden protokoll, fix IP esetén a DNS szerverhez jó lett-e megadva, ilyenek. Esetleg, hogy a win nem nyilvánította-e "nyilvánosnak" a hálózatot. Ha ezek sem akkor biztonsági beállításokat hasonlítsd össze a notiéval.

(#30793) Beast007


Beast007
aktív tag

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok.
Lenne egy kis problémám...
Adva van egy asus m2n sli deluxe Am2-es lap, amibe ma beleraktam egy phenom II x4 925-ös procit.
A baj az , hogy egyel előbbi bios van a lapon mint ami hivatalosan támogatná ezt a processzort. Amint áram alá helyezem a gépet elindul, de se kép, se beviteli eszközök nincsenek. Úgy tudtam , hogy bios-ig el kellene engednie és onnan upgradelhetném a biost. Legyetek szívesek segíteni ha tudtok, előre is köszönöm a segítséget.

(#30794) Sasos válasza Beast007 (#30793) üzenetére


Sasos
senior tag

A nem támogatott procit az alaplap nem ismeri fel, így használni sem tudja. Innentől kezdve a biost sem fogod tudni frissíteni vele. Egyes lapok esetén (én csak HP gépnél láttam ilyet) ilyenkor kiabál, hogy microcode update szükséges, és engedte is frissíteni, de ez nem jellemző. Egy, a mostani bios által támogatott procival kell elindítani a lapot és frissíteni a biost. Ismerősök között nincs valakinek egy procija arra a pár percre kölcsön?

(#30795) Beast007 válasza Sasos (#30794) üzenetére


Beast007
aktív tag

Köszi a választ! :R Holnapra visszakértem a régi procim egy bios frissítés erejéig. Remélem utànna már probléma nélkül bootol a gép.

(#30796) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!
Összeraktam ma egy gépet.
A proci egy INTEL Pentium G3420 3.20GHz 1150 BOX az alaplap egy GIGABYTE GA-H81M-DS2V.
A cpu gyári ventije meg sem moccan. Pl hiába csinálok cpu terhelést.
Most vagy ennyire jó ez a cpu, vagy talán túl sok hűtőpasztát nyomtam rá.
Valaki találkozott már ilyen hibával?

(#30797) TaylorXIII válasza cekkk (#30796) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Jó helyre dugtad a cpu ventilátor csatlakozóját?

(#30798) cekkk válasza TaylorXIII (#30797) üzenetére


cekkk
veterán

Természetesen.

Máshova nagyon nem is lehet. A CPU_Fan jelölésűbe dugtam.

[ Szerkesztve ]

(#30799) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Üdv!

1150-re vajon felmegy ez a hűtő?

(#30800) TaylorXIII: Köszi! :B

[ Szerkesztve ]

(#30800) TaylorXIII válasza DEV_NULL (#30799) üzenetére


TaylorXIII
őstag

Fel kell mennie mert a 1156 és 1150 és 1155 lefogatása ugyanaz.

(#30798): Utána láttam, hogy már más topikban segítettek neked.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.