Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14351) bitpork válasza bipet (#14349) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szia neked is ! Valamikor, 1832.-től említi a Magyar helyesírás szabályai hogy létezik vessző, pont és kérdőjel. :)
A választ neduddki megadta ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14352) neduddki válasza #42667776 (#14327) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bocs ez tegnap lemaradt: es megvan meg a zAsszony???:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14353) neduddki válasza MTbc (#14336) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

koszi, javitva

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14354) kalmanchris válasza bitpork (#14351) üzenetére


kalmanchris
tag

Valamikor, 1832.-től említi a Magyar helyesírás szabályai hogy létezik vessző, pont és kérdőjel.

... és ezt a választ adó is tiszteletben tartotta...

(#14355) Rivaul válasza bitpork (#14351) üzenetére


Rivaul
addikt

Még ha nem neddudki válaszolt volna, és úgy írod akkor nem is kötekedésnek hatna a dolog. Igazad van, csak eléggé rosszkor és rossz helyen hívtad erre fel a figyelmet ;] :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14356) bitpork válasza kalmanchris (#14354) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ő már menthetetlen , de akit még lehet próbáljuk már nevelni :)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14357) #42667776 válasza neduddki (#14352) üzenetére


#42667776
törölt tag

Üdv!
Meg és a cipője sem ázik majd be! :D :D

(#14358) #00809728 válasza Black&White (#14345) üzenetére


#00809728
törölt tag

Bp v. Szfvár... :K

(#14359) bipet válasza bitpork (#14356) üzenetére


bipet
tag

Off

Üdvözlöm
Tisztelt Grécsi tanár úr a mondat végi pont nem helyettesíthető a :) arcal. :))))))
Szerintem egy fórum az információ cseréről szól nem a helyesírásról ,egésszen addig amíg valaki nem sértő vagy bántó.
Remélem ezt a bűnt nem követtemm el. :)

(#14360) bitpork válasza bipet (#14359) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Grétsy László ;)
Igazad van, hibáztam! :R
A fórum alapelveiben ott van szépen megfogalmazva: a fórum nyelve a magyar ( ugyan neduddki kivétel , de a vén kanapé megtűrt jószág )

Különben már az is egy pozitív dolog, hogy rendesen válaszoltál, és nem sértődtél meg, úgy hogy meg van bocsájtva. ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14361) Laca1212


Laca1212
őstag

Flém-et mellőzve kérdezem, hogy neduddki-t csak én olvasom nehezen? Iszonyat zavaró ahogy ír... :(
Nem magyar, vagy mi az oka ennek a tré írásnak?

(#14362) MunezXBK válasza Laca1212 (#14361) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

neduddki - magyar szótár

Én skipelem, könnyebb.

(#14363) Laca1212 válasza MunezXBK (#14362) üzenetére


Laca1212
őstag

Ennek mi értelme? Tényleg érdekel. :)

(#14364) neduddki válasza Laca1212 (#14363) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nomestomen:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14365) Stukker1987 válasza Laca1212 (#14363) üzenetére


Stukker1987
senior tag

Én mindig átugrom a hozzászólásait és szerintem nem vagyok ezzel egyedül.

Eredendő bűnünk: vagy mindenben hiszünk, vagy semmiben sem.

(#14366) Bandus99


Bandus99
őstag

Lehet volt mar szo rola es csak en csodalkozom ra:

3M Paint Defender

ismeri valaki ?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#14367) neduddki válasza Bandus99 (#14366) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ma akkor:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14368) #00809728 válasza Bandus99 (#14366) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát maradok a kerámiánál... :K

(#14369) Laca1212 válasza Stukker1987 (#14365) üzenetére


Laca1212
őstag

Értem én. Csak azt nem, hogy ez hobby nála, ebben leli örömét vagy tényleg nem tud írni?

(#14370) agent_k válasza Laca1212 (#14369) üzenetére


agent_k
őstag

Beleragadt a Rejtő korszakba :)

(#14371) TaaT válasza neduddki (#14313) üzenetére


TaaT
veterán

Kinél vannak ezek az árak? A Wolf webáruházban kicsit magasabbak ennél.

Give them hell Ukraine!

(#14372) Typhoon47 válasza neduddki (#14313) üzenetére


Typhoon47
őstag

Ezek mocskos jó árak. Egy nagyobb kosarat biztos venni fogok, ha ennyiért tudod adni.

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14373) bitpork válasza Typhoon47 (#14372) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Kosarat nem árul ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14374) neduddki válasza TaaT (#14371) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

nalam:- )

udv

neduddki

mod: ha ugyes vagy meg kapsz belole egy kicst ha jol megindoklod mije:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14375) TaaT válasza neduddki (#14374) üzenetére


TaaT
veterán

Írtam privátot.

Give them hell Ukraine!

(#14376) neduddki válasza Typhoon47 (#14372) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

termeszetsen az elzo Nalad is igaz:- )

udv

neduddki

p.s. kid turelmet nemsoka valszolok mindekinek

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14377) 89Csabi89


89Csabi89
tag

Üdv Mindenkinek.

Elolvastam az utolsó két oldalt (200db/o.-ra van állítva a ph.), de nem mondanám, hogy tisztába kerültem volna mindennel sőt.... összezavarodtam a rengetegféle-fajta termék láttán.

Nem régiben vettem egy 8.gen Honda Civic 1.8 Sport "piros" autót (ilyen volt előtte is, de ez hosszú történet és nem is ez a lényeg).
Eléggé újszerű állapotban kevés km-rel, de a használatból adódó kis sérüléseket már felfedeztem rajta, ez 99%-ban a külsejére értendő. Itt-ott van egy kis karc, meg egy két helyen meg van húzva, de semmi extra. Viszont ami nagyon látszik főleg napfényben az a gépi mosásnak a nyomai, ennek hatására a vízlepergető képessége is egyenlő a nullával.

A lényeg a lényeg, hogy szeretnék egy kicsit rá költeni, hogy úgy nézzen ki az autó ami most gurult ki a szalonból. Első körben egy polírozásra gondoltam. Ehhez egy megfelelő szakember segítségét szeretném kérni Kiskunfélegyházától a lehető legközelebb, de nem ez az elsődleges szempont, szóval BP távolság sem akadály. A lényeg, hogy olyan valaki legyen aki ért is hozzá meg is vannak a megfelelő eszközei, és alapos minőségi munkát végez ami hosszútávra szól. Nyilván én sem vagyok a pénzem ellensége, de valamit valamiért, tehát úgy gondolom nem ez anyagiak a legfontosabbak de azért maradjunk a valóságnál. Meg tudom és meg is akarom fizetni a tisztességes munkát.
Első kérdésem tehát, hogy kit ajánlotok?

Továbbá ha az autó megkapta a megfelelő "felfrissülést", akkor azt szeretném, ha erre a szintre jutna el a fényezésem a szélvédőm az alufelnim, és a kocsi összes része.

Olvastam, hogy vannak ezek a nanotechnológiás termékek, meg egyéb ápolószerek, ráadásul láttam videót egy karcálló bevonatról is úgy tudom c.quartz a neve. Az lenne a legjobb, legalább is a videó nagyon meggyőzött és mivel fórumról van szó el is hiszem, hiszen nem véletlen lett ajánlva.
Kérdés meg tudom-e magam csinálni otthon, vagy azt is szakember végezze??
Milyen termékeket ajánlotok még?
Jó lenne egy csoportosítás, hogy mire lenne szükségem. Fényezés, gumi, felni, műanyag. És a belső térre is kellene pár ápolószer bőrre, műszerfalra egyaránt.

Mennyi időközönként kell ezeket a kezeléseket elvégezni? Fényezés, üveg, felni, hogy megtartsák "vízlepergető" képességüket? Illetve a belső térben a bőr és műszerfal milyen időközönként igényli a kezelést?
A legjobb termékeket szeretném, de nem a legdrágábbakat, de ha a legdrágább a legjobb..... :D

Mikor végezzem el az autó szépítkezést? Én tavaszra gondoltam. Azt azért hozzá teszem, mostanában elég ritkásan lesz használva az autó viszont március-áprilistól már napi rendszerességgel!

Lehet még én magam se tudom mit akarok, pontosabban tudom, csak a kívánt utat nem ismerem igazán. Egy makulátlan megjelenés autót aminek minden egyes részlete "életet" sugároz, amit egy "láthatatlan" pajzs véd!

Köszönöm szépen mindenkinek előre is a segítséget. Csabi :)

(#14378) #00809728 válasza 89Csabi89 (#14377) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy...

Meg tudod otthon csinálni de ehez azért nem árt ha egy kicsit is konyitasz hozzá.
1 excenteres polírozógép 15.000-től felfelé
2 szivacsok és gyapjú korongok 2500ft/db kell kb 3-5féle
3 polírozó szerek Amiket én használok Menzerna fg 400-8000ft egy flaskával,polishangel közepes és finom
7500ft-7500ft
4 aztán jöhet a teljes letakarítás,tisztítás és a c.quartz felvitele 14.500ft a 30ml
5 üvegre is jöhet flyby carpros termék 7000ft
6 gumi,műanyagokra is van carpro termék 7000,7000ft

ezeket kell meg venned.
Jó munkát hozzá.

Mikor végezzem el az autó szépítkezést? Minnél előbb. :C

Vagy ha gondolod elviszed Bp-re Hozso vagy elhozod hozzám Szfvár...Szerintem amit belinkeltél az is c.quartzos megoldás lett a végén...De kérdezd meg Norbi696-ot.

[ Szerkesztve ]

(#14379) Motion_Blur válasza #00809728 (#14378) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Eszembe jutottál ma reggel amikor megláttam az autót:

[link]
[link]

;) :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14380) bence007


bence007
tag

Sziasztok!

Jövőhéttől megkezdjük a Carpro professzionális autókozmetikai termékek forgalmazását. Remélhetőleg jövőhéten a webáruház is elindul, így ha szeretnétek majd bármilyen terméket rendelni, ezen a felületen megtehetitek.

Addig is árakat és további információt privát üzenetben, vagy az info@carpro.hu címen tudtok kérni.

További szép estét mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#14381) #00809728 válasza Motion_Blur (#14379) üzenetére


#00809728
törölt tag

Faszántosan néz ki.Reload kezelést adtál már neki? :K

(#14382) #00809728 válasza bence007 (#14380) üzenetére


#00809728
törölt tag

Szakmai bemutatót lehet kérni? :C

(#14383) Motion_Blur válasza #00809728 (#14381) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Persze, már kb. 2 hónapja felkentem rá :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#14384) ginola


ginola
addikt

Fehérváriak, maradék Z6 valakit érdekelne? Kb a flaska 40 %-ig van.

(#14385) Typhoon47 válasza bence007 (#14380) üzenetére


Typhoon47
őstag

Arakat kernek szepen privatban. Koszi! :R

"Education is important but big biceps are importanter"

(#14386) kalmanchris válasza ginola (#14384) üzenetére


kalmanchris
tag

Privi ment.

(#14387) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

Noh ma neki is álltak a bal hátsó ajtó aljának, illetve a bal sárvédőívnek, csütre kész.

Levették róla azt az "élvédő" gumit, nyilván az már nem mehet vissza.

Kérdés: kell-e rá másik gumi, vagy mit érdemes csinálni a felülettel? Ugyebár ott a kb. 3cm szélességű, fényezett felület van "visszahajtva", - az-az kőfelverődésnek ki van téve a felület.

Azon gondolkodtam, h ha már tolok vissza rá zárógumit, akkor végigkenem szélvédőragasztóval vastagon, h ne tudjon alatta párásodni, belefolyni a víz/sár.

Mit gondoltok?
Köszi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#14388) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok!

birtokomba került egy 22 éves fehér daihatsu charade, motorikusan nagyon megkímélt állapotban (valós 105e km).

az autó a 22-ből kb 20 évig állt utcán, ez meg is látszik rajta, teljesen be van mattulva, apróbb parkolós horpadások, tetőn átszaladgáló fiatalok, motorháztetőre ejtett forró 50 literes lábos a kínai étteremből (nem viccelek), szóval van múltja rendesen, és a csomagtérajtón most elkezdett pontokban (még csak felületen), rozsdásodni, szóval záros határidőn belül kellene kezdeni vele valamit, még úgy is hogy egyelőre komoly átrohadás sehol nem tapasztalható.

ha autókról van szó, én klasszikus végfelhasználó vagyok, ezért fogalmam sincs merre kellene ezzel a projekttel indulni.

fényezgessem darabonként, vagy egyszerűbb ha betolom valahová telibe fényezni?
egyáltalán mennyiben állhat meg a végére ez az egész?

előre is köszi bármilyen hozzászólást, vagy segítséget.
üdv,
red

it never gets easier, you just go faster

(#14389) #00809728 válasza redbiro (#14388) üzenetére


#00809728
törölt tag

Alváz és üregvédelemmel kezd első körben.Majd csak utána vidd el fényező mesterhez.

(#14390) redbiro válasza #00809728 (#14389) üzenetére


redbiro
őstag

tudsz esetleg javasolni olyan helyet amit ajánlanál is?
még sosem kellett alvázvédőztetnem kocsit, a googleből kieső 1000+ találatból meg nehéz választani.
vagy ha azt mondod menjek a legközelebbihez, mert ezt nem lehet elrontani, az is jó.:)

fényezés kérdésben esetleg?

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#14391) -NOKIA- válasza ::Trunks:: (#14339) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nagyon szép lett!
Valakinek van esetleg ilyennel tapasztalata? Még eléggé új... CARDIP
Ment p.ü.! :R

(#14392) #42667776


#42667776
törölt tag

Kíváncsi voltam mennyire karcálló, illetve karcálló-e egyáltalán a Hard Body, Body Guard?
Egybefűzve a három videó kezelés nélküli rész, Hard Body, Body Guard!
[link]

(#14393) Hikvision


Hikvision
senior tag

Tud valaki Normális fényezőt pestmegyében?

20 éve a PH-n.

(#14394) mr.dana válasza ::Trunks:: (#14339) üzenetére


mr.dana
aktív tag

k.va jó lett ..!! grat ! ezeket a cuccokat hol vetted , mert az autoglym oldalán nincs ára ,
csak a többi cuccnak .. :Y

(#14395) mr.dana válasza -NOKIA- (#14391) üzenetére


mr.dana
aktív tag

nagyon faxa .. de ezt csak így fellehet fújni .. :F valszeg nem , mert ott írja is hogy műhelyben fújják ..
de akkor meg mire jó ..??

(#14396) boogie84 válasza #42667776 (#14392) üzenetére


boogie84
veterán

:Y Ez a body guard brutális!
Idén már lehet h nem csinálom meg az autómat, mert télire nem lesz használva, de a tavaszt biztosan ilyennel indítom.

Ez elfedheti a turtle wax okozta mikrokarcokat is? Ha igen akk ez kell nekem! Nem pedig újra polírozni az egész autót. (mazda mx5)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14397) Norbi14 válasza -NOKIA- (#14391) üzenetére


Norbi14
senior tag

Èn plastidip-et használtam. Azzal nagyon szèpen lehet dolgozni, a közèpkonzolom fújtam át matt kèkre.
[link] itt van kèp, hogy milyen lett.

[ Szerkesztve ]

(#14398) #42667776 válasza boogie84 (#14396) üzenetére


#42667776
törölt tag

A karcokat nem fedi el és tiszta "wax mentes" felületre kell felvinni, mindenképp ajánlott egy Shine & Seal nano polír, vagy Shine & Glaze nano glaze ill. mindkettő, ez tiszta felületet hoz létre és előkészíti, segíti a Body guard egyenletes és jobb tapadását. Előző kettőt ki is lehet hagyni de szebb a végeredmény ha használva van és waxot mindenképp le kell tisztítani.

(#14399) #42667776 válasza mr.dana (#14394) üzenetére


#42667776
törölt tag

Nekem van paint pro renovator 3/4 flakon ill paint pro refine 1/2 flakon, ami eladó ha érdekel.

(#14400) Charley76


Charley76
csendes tag

Hello

Dodi72 mester :R régebben ajánlottad a gumi ápolására a glicerint vizzel keverve.Kiprobáltam de nem tudom de a Dunlop gumin ugy össze szalad rajta lefolyik rola egyik helyen száraz másikon fényes.Tudol mondani valamit hogy vajon mitöl vagy mit tudjak csinálni vele?Köszi elöre is

[ Szerkesztve ]

Aki apolja a kocsijat rosz ember nem lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.