Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-02 13:25:11

LOGOUT.hu

Asus RT-AC1200G+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

Nekem ap-ként funkcionál, nálam wifi a lényeg, mivel 2. Router, észre sem vettem sosem hogy restartolt, csak a logból, viszont wifin hozza a 400MBites tempót, 15-ért meg nem kapok, még a közelében sem.

(#1402) Killing


Killing
addikt

Egyébként mi ez a sok csere meg szitkozódás erre a jószágra? :D
Én csak annyit vettem észre hogy néha a gépem önállósítja magát és kiírja a böngészőben hogy a kapcsolat megszakadt meghogy valami új beállításokkal megy tovább (ez nagyon ritka, de előfordul, bocs hogy nem tudom pontosan idézni).
Egyébként a net az megy faszán tovább, torrenttel sincs probléma pedig éjjel nappal megy.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#1403) Intruder2k5 válasza Killing (#1402) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#1404) itg válasza Killing (#1402) üzenetére


itg
tag

érdekes amit írsz.
egyik fórumtárs megkeresett egy hirdetésem kapcsán és számomra megdöbbentő módon az ő 1200-asa sem indul(gat) újra.
szóval eddig két olyan eszköz van, ami más mint a többi :)

(#1405) foolhouse válasza itg (#1404) üzenetére


foolhouse
csendes tag

Szerintem csak irtó nagy mákjuk van. :D

(#1406) itg válasza foolhouse (#1405) üzenetére


itg
tag

bár nekem lett volna ilyen mákom.
akkor nem szívok vele, nem veszek ac58-at és nem utálom meg az asus-t....

(#1407) bozsozso


bozsozso
őstag

Szerintem viszont mindenkié újraindulgat csak van aki nem nézi meg. Nem gondolom, hogy 2 készülék jó a sok közül. Egyébként még mindig ez a routerem lenne ha nem indulgatott volna újra. Nagyon sajnálom is, mert jobbnak itélem mint a jelenlegi N56UB1

Ez alapján is:
"Én csak annyit vettem észre hogy néha a gépem önállósítja magát és kiírja a böngészőben hogy a kapcsolat megszakadt meghogy valami új beállításokkal megy tovább (ez nagyon ritka, de előfordul, bocs hogy nem tudom pontosan idézni)."

(#1408) foolhouse válasza itg (#1406) üzenetére


foolhouse
csendes tag

Mondjuk ezek után én nem vettem volna Asus routert. Amikor ezt vettem, akkor inkább a márkát és a review-kat vettem alapul. Tanulságos volt.:) Az is érdekes volt, amikor visszavittem, akkor a boltos azt mondta, hogy nem is érti, hogy az Asus mi a fenének kezdett el routereket is gyártani. Mondjuk, ha ezt vásárlás előtt hallom, legalább átgondoltam volna mégegyszer... Én nem az Asus-t utáltam meg, hanem a routereiből ábrándultam ki. Habár a supportjukról megvan a véleményem azóta...

(#1409) itg válasza foolhouse (#1408) üzenetére


itg
tag

érdekes, nekem is ezt mondták az ipon-nál :)
nincs baj az ac58u-val, működik rendesen.
egyszerűen nem akarom már látni itthon.

(#1410) wopi válasza itg (#1409) üzenetére


wopi
aktív tag

Részleteznéd, hogy az Iponnál hogyan kezeltek ezzel a routerrel kapcsolatban? :) Ha az újraindulásos hiba miatt vitted vissza.

Köszi! :)

Szerk: Bocsánat, most olvastam el mégegyszer amit írtál, és rájöttem, hogy valószínűleg félreértettem. :(

[ Szerkesztve ]

(#1411) itg válasza wopi (#1410) üzenetére


itg
tag

Erre reagáltam:
"Az is érdekes volt, amikor visszavittem, akkor a boltos azt mondta, hogy nem is érti, hogy az Asus mi a fenének kezdett el routereket is gyártani."

nem konkrétan ezt mondták, csak annyit, hogy érdemes inkább szétnézni a linksys, netgear vonalon.

a garival nem volt gond, letelt a 30 valahány nap és visszautalták a pénzt. (mondjuk azon megdöbbentem, hogy még a futár díját is megkaptam)

(#1412) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Attól, hogy ez egy félresikerült modell lett, általánosítani nem érdemes, hogy sz@rok lennének az ASUS routerek. Nekem volt belőle WL-500gP több is, RT-N16, RT-N66U, most pedig RT-N18U és RT-N12 D1 van. Ezek közül az RT-N16-nál esett meg néha, hogy spontán újraindult, de nem naponta, inkább csak 3-4 hetente egyszer, a többi mind beton stabil volt. Az RT-N18U jelenleg 106, az RT-N12 D1 pedig 249 napja megy folyamatosan.

A bolti eladók véleményét - és sajnos sok esetben a hozzáértését - inkább nem is kommentálom.

[ Szerkesztve ]

(#1413) itg válasza Intruder2k5 (#1412) üzenetére


itg
tag

persze, jogos.
írom is, hogy az ac58 szépen muzsikál.
egész egyszerűen nem akarok többet asus terméket venni.
ami teljesen egyéni, szubjektív érzelmi alapú álláspontom.
így járt a tp-link is. (nálam)
de az 1200-as topik érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#1414) Intruder2k5 válasza itg (#1413) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ami ennél a modellnél igazán bosszantó, hogy az elején még remélt custom firmware sajnos valószínűleg már sosem fog elkészülni rá, pedig arra azért kíváncsi lettem volna, hogy nem gyári fw-vel miként muzsikál. A DD-WRT oldalon most is WIP státuszban van, de a fórumon se nagyon válaszolnak a fejlesztéssel kapcsolatos kérdésekre. Régebben mintha Tomato-ról is olvastam volna, hogy valószínűleg lesz rá, aztán még sincs az se.

[ Szerkesztve ]

(#1415) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Hogy on is legyen kérdeznék valami okosságot :)

A kapcsolatok maximális számát be lehet állítani ebben a cuccban? Lehet csak elkerülte a figyelmemet, de nem találtam ilyen lehetőséget.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1416) Gubek-Einste válasza SpongyaBob (#1415) üzenetére

Pontosan milyen kapcsolati számot szeretnél limitálni?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1417) SpongyaBob válasza Gubek-Einste (#1416) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem limitálni szeretném, hanem növelni ezt a számot (ha lehet), esetleg torrenteknél ennek van-e jelentősége? A net DIGI 500/200. De az is lehet, hogy ezt custom firm-ben lehet csak beállítani, ami ugye itt még nincs.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1418) Gubek-Einste válasza SpongyaBob (#1417) üzenetére

Torrent kapcsolati számot a kliensben kell beállítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1419) SpongyaBob válasza Gubek-Einste (#1418) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ez idáig rendben van, de bármit állítok be a kliensben azt fogja tudni a router is? Ez itt a fő kérdés :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1420) itg válasza SpongyaBob (#1415) üzenetére


itg
tag

anno kernel szinten max. 2048 kapcsolat volt engedélyezve, ha jól emlékszem.
esetleg itt nézelődj:
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?p=404846

(#1421) SpongyaBob válasza itg (#1420) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1422) arnd


arnd
senior tag

4G modem tapasztalata van valakinek?
Mérlegelek éppen...

(#1423) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Az eszköz maga képes Torrent klienst futtatni ? Csak ennyi lenne a kérdésem !
Transmission vagy ilyesmi ?

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1424) Gubek-Einste válasza eladogeppc (#1423) üzenetére

Nincsen benne Download Master.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1425) #74774528


#74774528
törölt tag

Sziasztok!

Kettős WAN beállítást hassznál valaki? Van egy korlátlan 4G mobilnetem és egy 120/10 Telekom netem, de a kettős wan beálltást nem menti el a router valamiért. Beállítom, elmentem, újraindul,de nem működik ez a opció,elvileg ha terheléselosztással állítom be akkor összekellene kapcsolnia a két net sebességét,de nem működik.. Nem tudok rájönni me lehet az oka.... Ötlet?

(#1426) arnd válasza #74774528 (#1425) üzenetére


arnd
senior tag

PÜ-ben a korlátlan 4G-ről kaphatok egy kis infót?

(#1427) kris75


kris75
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ilyen routerem ami naponta 15-20 x megáll és csak akkor áll helyre,ha újraindítom. :Y
Van ötlet,hogy miként lehetne orvosolni a problémát? :F

Üdv
Krisztián
:R

Asus Maximus IX Formula - i6700k - Asus 2070 Strix - Asus mx25aq - Asus Strix Tactic Pro - Claw Dark -Asus Strix Dsp - PS4 Pro - G29 - Zenfone 3 - Zenwatch 2 -

(#1428) itg válasza kris75 (#1427) üzenetére


itg
tag

vidd vissza és kérd az árát.
sajnos jelenleg más lehetőséged nincs. :(

(#1429) porondmaster válasza kris75 (#1427) üzenetére


porondmaster
újonc

Szia,

Nálam ugyanez volt a helyzet+a gyakori újraindulgatások.
edigital-tól most kaptam vissza az árát.

(#1430) #74774528 válasza porondmaster (#1429) üzenetére


#74774528
törölt tag

Mennyi időn belül lehet visszavinni? Mert nekem is csak bajom van vele folyamatosan... :( szintén edigital

(#1431) bozsozso válasza #74774528 (#1430) üzenetére


bozsozso
őstag

Én garanciában vittem már vissza edigitalba. Igaz várni kellett 1 hónapot, de utánna visszaadták az árát. Vagyis kérdeztek cseréljék, levásárolom vagy pénz vissza. Mondtam már vettem másikat.

(#1432) szatocs78 válasza itg (#1404) üzenetére


szatocs78
csendes tag

Szia!
Legyen 3 ilyen eszköz, egyszer sem indult még újra. Pedig a forum alapján már kértem a termék visszaküldését, aztán eMAG nem jött érte 2 hét alatt, így kibontottam, hogy gondoltam üsse kavics kipróbálom. Nem bántam meg, stabil jószágot kaptam eddig. Már 3 hónapja megy újraindulás nélkül.
Pedig vannak rajta eszközök jócskán. Digi 100/100-as netet oszt szét.
Újraindulást figyelendően altatom a ledeket :)

Mondhatjuk úgy is a szerencsés kevesek közé tartozom, akiknél megy.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1433) Gubek-Einste válasza szatocs78 (#1432) üzenetére

Mutass egy uptime-ot!

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1434) szatocs78 válasza Gubek-Einste (#1433) üzenetére


szatocs78
csendes tag

az utolsó újraindulást én okoztam 8 napja :) kis szoba átrendezés.
de küldöm máris.

[ Szerkesztve ]

(#1435) Gubek-Einste válasza szatocs78 (#1434) üzenetére

Akkor nem érdekes, 8 napos már volt korábban is.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1436) szatocs78 válasza Gubek-Einste (#1435) üzenetére


szatocs78
csendes tag

OK akkor majd jövőhónapban küldöm megint :)

(#1437) ittakary


ittakary
nagyúr

Nagyon rossz hete van a routernek

Rendszeresen "unable to join network" az iPhonon az 5G wifi
Tovabba neha meg jelszot is ker xddd majd megis eszebe jut h felismeri az eszkozonet

Mar rendeles alatt van a kovetkezo routerem

Ki mire valtott errol? Archer C9-cel van tapasztalat?

(#1438) SpongyaBob válasza ittakary (#1437) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Biztos, hogy ez a router miatt van? Szerintem a router egyetlen baja hogy random újraindulgat (jelenleg két hete megy), de csatlakozási, stabilitási gondja nekem tavaly nyár óta - amióta megvettem - nem volt.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1439) ittakary válasza SpongyaBob (#1438) üzenetére


ittakary
nagyúr

lényegtelen, majd a következőnél majd kiderül

ennek a routernek mennie kell

(#1440) djsilas válasza szatocs78 (#1434) üzenetére


djsilas
tag

Rendben, várjuk, kíváncsi leszek rá... Nálam két ilyen "csoda" van:
Üzemidő 3 nap 5 óra 42 perc 10 másodpderc
Üzemidő 1 nap 12 óra 24 perc 40 másodpderc
Egyik sem volt szándékosan újraindítva, de általában 7-12 nap között ez valamikor úgyis automatikusan megtörténik...

(#1441) Payskin


Payskin
tag

Na, belétek toltam 5 órát, végigolvastam az összes hozzászólást. Ismerőstől vettem volna egyet zsír újként 13 ezerért, de most bánatosan megírom neki, hogy bocs, de mégsem.

(#1442) szatocs78 válasza djsilas (#1440) üzenetére


szatocs78
csendes tag

Szia!
Most ennyinél jár. Kíváncsian várom mikor lesz aktív a fagyi effekt.

(#1443) Jim74 válasza szatocs78 (#1442) üzenetére


Jim74
nagyúr

3 hét után lesz izgalmas ;)

(#1444) szatocs78 válasza Jim74 (#1443) üzenetére


szatocs78
csendes tag

Hát már lassan 2-nél jár :)

(#1445) szatocs78 válasza szatocs78 (#1444) üzenetére


szatocs78
csendes tag

És 14.-ik napon megtörtént a restart... :D

(#1446) SpongyaBob válasza szatocs78 (#1445) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egyébként ha kéthetente van egy ilyen, az szerintem simán belefér.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1447) szatocs78 válasza SpongyaBob (#1446) üzenetére


szatocs78
csendes tag

Ez még engem sem zavar, észre sem vettem, nem voltam itthon :)

(#1448) goccer


goccer
aktív tag

Érdemes még bízni egy új, újraindulási problémát megoldó fw-re? Bár lehet a kérdés kicsit költői... :)

(#1449) szatocs78 válasza goccer (#1448) üzenetére


szatocs78
csendes tag

Remélem, mert gyanítom ahogy melegszik az idő annál többet fog az újraindulás előfordulni.

(#1450) Intruder2k5 válasza goccer (#1448) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én nem hiszek már benne. Vsz a gyári fw ezt már nem fogja orvosolni ha eddig nem tette, custom pedig a korai hírekkel ellentétben szerintem már sosem lesz rá. Akinek zavaró az újraindulgatás, mielőbb szabaduljon meg a routertől, a többi meg majd lassan kikopik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.