Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-10-02 13:25:11

LOGOUT.hu

Asus RT-AC1200G+ téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Gubek-Einste válasza Lovro Joe (#1950) üzenetére

Kábeles kapcsolattal kellene beüzemelni egy másodlagos eszközt AP módban.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1952) Lovro Joe válasza Gubek-Einste (#1951) üzenetére


Lovro Joe
tag

Ööö...oké! :) sajna ebből nem sokat értettem sorry!
A routert állítsam át vagy vennem kéne valamit és kábellel összekötni vele? Ha igen mit?

Köszi

(#1953) Lacix29 válasza Lovro Joe (#1950) üzenetére


Lacix29
őstag

Tedd a 2. szobába, ami közelebb van a kerthez és vezesd oda az utp kábelt a modemből.
Vagy nem így kell értelmezni a 2 vastag falat, hogy még egy szoba van most a rooter és a kert között?

(#1954) Gubek-Einste válasza Lovro Joe (#1952) üzenetére

Be kellene szerezni egy új eszközt amelyet kábellel kötsz össze a meglévővel.
Ajánlott lenne egy újabb Asus eszköz, hogy megmaradjon az azonosság, ha nem kell gigabites portok és/vagy dual band/AC wifi akkor egy N12 D1 megfelelő lesz. Ha kellene akkor még egy AC1200G+.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1955) Lovro Joe válasza Gubek-Einste (#1954) üzenetére


Lovro Joe
tag

Értem köszönöm a válaszokat!

Azon gondolkodtam hogy a födém nincs szigetelve a padláson(egyszintes épületről van szó) és hogy oda felvinném a routert csak eléggé problémás oda feljutni mert csak a gerendákon lehet lépkedni! Igy ha valamit csinálnom kell vele pl. újra indítani akkor az elég kényelmetlen ráadásul a szigetelés hiánya miatt félő hogy túlmelegszik.

(#1956) Gubek-Einste válasza Lovro Joe (#1955) üzenetére

Nem ajánlott ilyen környezetbe telepíteni az eszközöket.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1957) djsilas válasza Lovro Joe (#1950) üzenetére


djsilas
tag

En huznek egy UTP kabelt a routertol a kivant helyhez, es oda raknek egy Unifi AP-t. Az sem gond, ha aram/konnektor nincs, PoE-s antenna, tehat a router "felol" kaphat aramot is.
Az ilyen altalanos bedugom a konnektorba es megy "erositok" legtobbszor semmit sem ernek, a userek hajlamosak olyan helyre bedugni, ahol mar eleve gyenge a kapott jel, igy max egy eleve gyenge/lassu jelet tudnak tovabb szorni.
Esetleg meg Powerline eszkozokkel lehetne szemezgetni, de szerintem ar/ertek aranyban az sem fogja megerni.

(#1958) Gubek-Einste válasza djsilas (#1957) üzenetére

Nincsen olyan, hogy PoE-s antenna mert az antenna egy passzív eszköz, nem kell neki tápellátás, ami PoE-s az aktítv eszköz, ilyen pl egy AP mint az említett UniFi eszköz.
PoE-s eszköz táplálásához kell egy PoE feladó ami lehet egy injector vagy egy PoE képes portokkal rendelkező switch is, az AC1200G+-nak nem PoE-sak a LAN portjai.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1959) djsilas válasza Gubek-Einste (#1958) üzenetére


djsilas
tag

Kedves Lovro Joe!
Ne foglalkozz hülyék hülyeségeivel. Ha Gubek nem tudja, hogy amit írtam az működőképes (még ha a megfogalmazásom az egyszerűbb érthetőség miatt némileg felületes is volt), akkor meg vele se. Úgy látszik vannak, akik csak kötekedni járnak ide...
Most nem kezdeném el fejtegetni az aktív és a passzív PoE közötti különbséget sem, tökre irreleváns az is, hogy az AC1200G+ bármelyiket is támogatja-e, mert nem erről van szó - van annak a szerencsétlen AP-nak saját (PoE) tápegysége... ha érdekes lehet a javaslatom és bármi kérdésed lenne korábbi válaszommal kapcsolatban, keress bátran, szívesen segítek.

(#1960) waybill válasza funkygee (#1932) üzenetére


waybill
csendes tag

Szia. Neked hogy sikerült összehozni ezzel a routerrel? Mióta ez van kábelen csatlakoztatva, nem tudom ugy elérni mint korábban, és a le feltöltés sem megy. Valami ötlet?

(#1961) zolist


zolist
csendes tag

Sziasztok!
Egy érdekes kérdés, olyan előfordulhat, hogy FW frissítés után eltünik a 2,4G wifi?
Az 5G probléma mentesen megy. A routerben azt látom, hogy mindkettő működik, viszont semmilyen eszközöm nem látja a 2,4G-t.

(#1962) Pancsermeste válasza zolist (#1961) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Manuális ki-be kapcsolás és jó lesz.

-= Pancsermeste® =-

(#1963) ruzsass válasza zolist (#1961) üzenetére


ruzsass
tag

Nekem ez rendszeressé vált a 7743-as utáni verziókkal, hogy vagy a 2,4GHz vagy az 5-ös elmegy és csak a manuális restart segít vagy ha visszarakom a 7743-as verziót.

[ Szerkesztve ]

(#1964) zolist válasza ruzsass (#1963) üzenetére


zolist
csendes tag

5 sec Reset gombra megjavult :) Köszönöm

(#1965) SZIA


SZIA
csendes tag

Sziasztok,
Mely router beállítások befolyásolják az arra csatlakoztatott HDD írás\olvasási sebességét? Hogyan hozható ki a maximum, egyáltalán mennyi az elméleti maximum?
Wifin keresztül ~2600kbte\sec-el írom, ~4500kbyte\sec-el olvasom.
Köszi

(#1966) Multibit válasza SZIA (#1965) üzenetére


Multibit
veterán

Nálad a wifi a szűk keresztmetszet. Ha van azon a kliensen LAN csatlakozó, használj kábelt!

(#1967) nasa68


nasa68
csendes tag

Sziasztok!
Keresgettem, de konkrétumot nem találtam azzal kapcsolatban, hogy egy HAUWEI E3372h modemmel működik e valakinek ez a ruter? nekem sehogy nem akar összejönni a frimware a legfrissebb a routerben, új a router is.

(#1968) HDR123 válasza SZIA (#1965) üzenetére


HDR123
tag

Kábelen használom, úgy 11MB/s-el írok és olvasok róla kábelen. Szóval a 100Mb/s-et kihasználom.
Ext4-es particiónak kell lenni a HDD-nek.

Aki tud ennél gyorsabb átvitel az ne tartsa magában.

(#1969) Multibit válasza HDR123 (#1968) üzenetére


Multibit
veterán

Szóval a 100Mb/s-et kihasználom.
Ez mire vonatkozik? 100 Mbps csatoló van a számítógépedben?
Gigabites LAN csatolóval, USB3 porton, valamivel nagyobb sebesség is kihozható szerintem. Persze a router hardver nem elég acélos a nagy sebességhez. Azaz, ha valaki "valódi" USB3 sebességet vár, csalódni fog. Ez, nem az a router.

(#1970) winbox válasza nasa68 (#1967) üzenetére


winbox
senior tag

Így állítsd be, hogy legyen neted: [link]

Illetve itt a másik korábbi hozzászólásom, nekem is ugyanilyen modemem volt, csak akkor tartsd meg ezt a routert, ha elég lesz a 20/20 Mbps, mert csak ennyi a max ezzel a router-modem kombinációval. [link]

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1971) HDR123 válasza Multibit (#1969) üzenetére


HDR123
tag

A 100Mb-es sávszélet maximálisan kihasználóm, így értem.
1Gb-es csatolóm van Cat5e kábelem, 8 eres, magam készítttem, de a Link speed csak 100Mb.

(#1972) Multibit válasza HDR123 (#1971) üzenetére


Multibit
veterán

Ha számítógépről nézve a routered felől csak 100 Mbps a link, akkor ott baj van! Hibátlan CAT5e kábel esetén 1 Gbps-t kéne látnod.

(#1973) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
A "Milyen routert vegyek" topicban nagyon nem ajánlják ezt a routert instabilitás, random újraindulások miatt. Ezek a jelenségek megvannak még?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1974) ruzsass válasza embe (#1973) üzenetére


ruzsass
tag

Nekem a 7743-as firmware frissítéssel megszűnt a jelenség , de másoknál másik újabb firmware verzió vált be.

(#1975) embe válasza ruzsass (#1974) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1976) fenyo


fenyo
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném egy picit a segítségeteket kérni.

Rokonnal vetettem még régebben ezt a routert (ASUS RT-AC1200G+),
mert akkoriban (talán még úgy két éve) ezt tűnt tesztek alapján az egyik legjobbnak.
Úgy adódott, hogy azóta be sem üzemelték, költözés, építkezés stb miatt.

Most Telekom Mobilinternettel szeretnék használni de sehogy se sikerül stabilan beüzemelni.
Sajnos nincs a helyen kábeles net, tetőre mikrohullámú netet meg nem akarnak,
így maradt a mobil net, egy kis Huawei usb stickkel használják.

Beüzemeltem nekik a routert, 3.0.0.4.380 -as verziójú firmware volt rajta először (sajnos a 380 utáni utolsó számsort nem jegyeztem fel, nem tudom pontosan melyik ezen belül).
Ezzel a gyári firmware-rel nagy nehezen sikerült összehozni, hogy a routerbe bedugott Huawei modemmel végre sikerült netezni.
Aztán pár nap múlva elromlott az egész magától, nem sikerült újra netet csinálni.
Majd a modem sticket kicserélték egy másik Huawei-re (mert már el volt ferdülve az usb érintkezője), ami a számítógépbe dugva jó, ad netet, a routerbe dugva viszont nem.
Egy ideig mintha fölkapcsolódott volna, mert a stick kéken folyamatosan világít olyankor, viszont a sz.gépen ekkor sincs net, se telefonra osztva wifin.

Aztán frissítettem a firmware-ét a legújabbra (3.0.0.4.382.50276) amivel még szarabb lett, állandóan lefagy az egész router, néha még IP címet se oszt az asztali gépnek, és sokszor még a webes felületét se lehet elérni a routernek. (meg webes felületen fülek közti váltásnál kifagy, és többet nem válaszol a router)
Ezért az itt olvasottak alapján frissítettem 3.0.0.4.380.7743 -ra a firmware-t a routerben,
de ezzel se jön össze a net. Ezzel semennyire nem kapcsolódik, a stick mindig csak villog a routerben, sose vált folyamatos kékre. (ami a kapcsolódottat jelentené)

Ezzel a nyomorult routerrel egyszerűen nem tudom stabilan összehozni nekik a mobilnetet.
Mit tanácsolnátok, hogyan lehet mobilnetet összehozni ezzel a routerrel?

(...tudom, dobják ki, vegyenek normális routert, Csak most arra sajna nincs pénz :( )

(#1977) winbox válasza fenyo (#1976) üzenetére


winbox
senior tag

Ha Hilinkes az új modem, tehát önmagában router (van saját webes felülete is) úgy nem elég, hogy dupla NAT lesz, még össze is akad az asus rendszerével, 4pda-n is külön ki van emelve, hogy nem szabad rátenni, mert dobálja a csomagokat, weblapok nem töltenek be, stb. Ezt úgy a legegyszerűbb kideríteni, hogy radugod a gépre a sticket, és megnézed milyen ip-t kap. Ha 192.168.x.x az nem jó, ha más, akkkor viszont érdemes frissíteni a modem firmwaret, nekem utána javult meg, de utána is csak 20 mbps-et tudott, a routerrel,viszont az bonyolultabb művelet, de szívesen segítek. Telekomtol valószínűleg Huawei 3372h-153as modemet kaptak, ugye?

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1978) fenyo válasza winbox (#1977) üzenetére


fenyo
csendes tag

Nem hiszem, hogy routerrel kombinált modem lenne, csak egy kis USB stick.
A csere előtt Huawei 3372 -es volt, ez biztos, az újat még nem láttam, mert eddig telefonon meg teamvieweren keresztül (gépbe dugott sticken) próbáltam segíteni nekik.
Eddig sosem osztott privát IP címet a modem, mindig 109.* kezdetű volt.

Szóval egy ilyen kis USB modem stick-ben is lehet firmware-t frissíteni?
Akkor kiderítem az új modem pontos típusát, meg utánanézek, hátha találok hozzá új firmware-t.
Ha esetleg konkrétan tudsz valami firmware letöltő oldalt hozzá, azt megköszönöm. :)

(#1979) winbox válasza fenyo (#1978) üzenetére


winbox
senior tag

4pda-n biztos találsz majd rá újabb firmwaret, download módba kell rakni a sticket és lehet frissíteni. Én mondjuk eladtam a routert és vettem helyette másikat, mert a jó firmware-rel is 20 Mbps max sebességem volt, miközben a gépben 100 Mbps-t tudott, szóval egyértelműen nem szerette a 3372 modemet, viszont legalább egy hétig stabilan ment a 20 mbps :D

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1980) nasa68 válasza winbox (#1970) üzenetére


nasa68
csendes tag

Igaz késve, de nagyon köszönöm, a leírásoddal működik.

(#1981) goccer


goccer
aktív tag

Kijött egy új FW, felrakta már valaki?

ASUS RT-AC1200G+ Firmware version 3.0.0.4.382.50624
- Modified the EULA for DDNS
- Added Privacy page in Advanced settings
- Fixed IPv6 bugs

(#1982) embe válasza goccer (#1981) üzenetére


embe
nagyúr

Persze....még tegnapelőtt. Semmi változást nem vettem észre.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1983) Tomiii258 válasza embe (#1982) üzenetére


Tomiii258
tag

Ez most azt jelenti, hogy ugyanúgy restartol/eltűnik a Wifi stb, vagy hogy normálisan működik?
Bár én teljesen elégedett vagyok az én példányommal, de egy ilyen labilis hírű routernél lehet nem árt pontosítani, hogy mit is jelent ez a nincs változás :DDD

Tomiii258

(#1984) Conv válasza Tomiii258 (#1983) üzenetére


Conv
csendes tag

Én úgy tapasztalom, hogy a kezdeti tagok és a régi, problémás firmwarek eltűntek, van itt a fórumban - ahhoz képest - csend és az ár/szolgáltatás viszonyban mára egy remek eszköz.
Én 40 napja tettem fel az akkor megjelent új firmware-t, azóta nem volt újraindulás. De már kb. egy éve stabil volt az előzőekkel is. Nem vagyok szakmán kívül álló, azaz nem a boldog tudatlanság mondatja velem, hogy egész korrekt a wifi-je, az ezres digiből vezetéken 6-700 Mbit/s átjön, ac-n stabil a ~350-400 Mb/s 2 téglafal mögött.

Mire lenne még szükségem, mi hiányzik még az egykori 20 eFt-os árért cserébe? Egy "igazán jó" eszköz? És mennyiért?

(#1985) embe válasza Tomiii258 (#1983) üzenetére


embe
nagyúr

Miért? Restartol, és eltűnik a wifi? :DDD
Pár hete használom, hibátlanul működik.
Nekem előtte egy ASUS RT-N18U volt, csak 2 évig küszködtem vele, mert wifi gondom volt. Leadtam gariba tegnap közölték, hogy nem lehet javítani, visszaadják a pénzt.
A garis ügyintézés idejére vettem ezt az ASUS RT-AC1200G+ routert. Nekem az előző fw-vel is hibátlanul ment. Mondjuk a wifi jelerőssége nincs olyan mint a 18-asnak, de azé kimagaslóan jó.
Ez hiba nélkül működik nálam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1986) Lacix29 válasza embe (#1985) üzenetére


Lacix29
őstag

Nekem még mindíg az a gondom, hogy bizonyos körülmények között csak 25-30Mbit/s az ac wifi átviteli sebessége, akár pár méterről is 433Mbit-es kapcsolatnál. A TV-men pl. video streamnél Plex közvetlen lejátszás jól megy, de a közvetlen adatfolyam (ha feliratot is bekapcsolok) már korlátozott 27Mbit-re kb. Valahol azt olvastam, hogy ez a probléma a több szálon történő tcp adatfolyamoknál jön elő. Nem tudom mi lehet a megoldása.

(#1987) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azt vettem észre ha új szoft megjelenik, mindig érdemes csontra leresetelni, és újra bekonfigurálni, sokkal jobban működik. Ha csak simán rátolom a régire, ilyenek előfordulnak:

- Nem látja az 5Ghz-es hálózatot
- Telefonon/Tableten félig betölt egy oldal, és megáll (ilyenkor telefonon WiFi ki, majd be utána javul meg).

Ha "szűzen" állítom be, meg minden jó.

(#1988) Dello79


Dello79
aktív tag

Most vagyok router vásárlás előtt .. annyira szeretem az asus menürendszerét meg mindent hogy csak az jöhet számításba.. néztem hogy ez 4 antennás.. de nem tudom mi a különbség a 3 típus között árban megvan azért.. nekem olyan kellene ahol erős a wifi erőssége .. külső merevlemez nem lesz rákötve de pl. fontos a vendég wifi.. meg az egyéb szolgáltatások.

AC1200 vs AC1200G vs. AC1200G+ :R

Tanácstalan vagyok.

(#1989) Tomiii258 válasza Dello79 (#1988) üzenetére


Tomiii258
tag

Mikor 1 éve megvettem, én is nézegettem ezeket és emlékeim szerint arra jutottam (bár nem 100%, mert már régen volt :DDD ), hogy Magyarországon/EUban csak a G+ kapható, szóval ezen szerintem te se vacillálj.

Tomiii258

(#1990) Gubek-Einste válasza Tomiii258 (#1989) üzenetére

A sima RT-AC1200 is kapható itthon de csak 100-as portokkal rendelkezik.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1991) Tomiii258 válasza Gubek-Einste (#1990) üzenetére


Tomiii258
tag

Fura, hogy pont azt is lehet kapni itthon, mert az elvileg MediaTek-es CPU-val készült, a G és G+ meg Broadcom-ot használ, vagyis elég jelentős különbség van köztük a portokon túl is.

Az Asus oldalán viszont csak a G+ rendelkezik magyar oldallal, azt hiszem azért gondoltam én annó, hogy hivatalosan erre a piacra a G+ hozta csak az Asus.

Tomiii258

(#1992) Gubek-Einste válasza Tomiii258 (#1991) üzenetére

Magyar oldalon nincsen fent pl a xDSL modem-router kombo eszközök és 3G/4G router-ek sem, pedig azok is kaphatóak itthon, illetve számos egyéb eszköznek sincsen magyar oldala de ez más gyártókkal is ugyan így van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1993) fenyo válasza winbox (#1979) üzenetére


fenyo
csendes tag

Szia!

Kiderült, hogy ugyanolyanra cserélték le a modem stickjüket: Huawei E3372.

Ez a 4pda ez valami orosz oldal, nem tudok oroszul. :(

Gugliztam firmware után, de csak a 3372H -hoz találtam hivatalos Huawei oldalon firmware-t, az is valami India_nonspecific, ezt inkább nem raknám fel rá, azt hiszem nem ehhez való.

Nem találtam egy rendes, friss firmware-t hozzá sehol. :(

Konkrétan honnan tudok letölteni ehhez való rendes firmware-t, amivel menni fog az Asus routerrel együtt?

Meg hogy kell download üzemmódba rakni egyáltalán?

Az Internet Manager -ben megtaláltam a jelenlegi verziószámot, csatoltam PNG-ben ide:

Tudnál segíteni légyszi?

[ Szerkesztve ]

(#1994) winbox válasza fenyo (#1993) üzenetére


winbox
senior tag

Írok üzenetet.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#1995) HDR123


HDR123
tag

Napok óta az 5GHz-es wifi ledobál ha nagyobb forgalmat bonyolítok le rajta (pl.: YouTube).
Jött a routerre frissítés, felraktam, de ugyanúgy rossz.
Azóta factorial reset is volt, de még mindig ledobál.
Mit csináljak vele? Vigyem vissza gariba?

(#1996) baro32 válasza HDR123 (#1995) üzenetére


baro32
aktív tag

Szia

Nekem evvel megy a legstabilabban : Firmware verzió:3.0.0.4.382_18991 az ettől újabbat próbáltam az teljesen rossz volt számomra látom utánna kijött egy mégújabb de nem próbálgatom addíg míg evvel jól működik :)
Remélem segítettem de úgy látom nem mindeggyik egyformán reagál a firmware frissítésekre valamelyik készülék jobb lessz tölle valamelyik meg rosszabb próbálgatni kell őket és amelyik a legmegfelelőbb azt használni.

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#1997) HDR123 válasza baro32 (#1996) üzenetére


HDR123
tag

köszi, rákeresek.

(#1998) Bocka válasza HDR123 (#1997) üzenetére


Bocka
csendes tag

Üdv!

Sikerült megoldani?
Én ugyanezzel küszködök most. 5GHz-es hálózatot eldobja, ha nagyobb terhelést kap (80MHz-est egy speedtest elintézi 20mp alatt, 40MHz-nél már percekig megy/mehet nyilván lassabb tempóval); SSID eltűnik majd 1-2 perc múlva visszajön. Most még a legfrissebb firmware-en van, este kipróbálom a régebbit.
A router AP módban megy, 5GHz-es Wifi csak egy van a közelben, de más csatorná(ka)t használ.

(#1999) HDR123 válasza Bocka (#1998) üzenetére


HDR123
tag

Szia!

Igen, a fenti verziót raktam fel, azóta tökéletes.
Előtte leszedtem a beállításokat, majd a fw telepítés után visszaraktam és minden a régi beállításokkal immár stabilan megy. Kb 10 perc alatt megvolt. Kábelen csináld.

(#2000) Bocka válasza HDR123 (#1999) üzenetére


Bocka
csendes tag

Tegnap feltettem végül a régi, összefoglalóban linkelt firmware-t én is. Stabilnak stabil az 5GHz-es wifi viszont a sebessége nem megy 120-130 Mbps fölé. Hiába választom ki a 80MHz-es frekvencia-sávszélességet, akkor sem.
A legújabb firmware-rel 80MHz-nél 400Mbps körüli tempót tudott (kb. 20mp-ig), 40MHz-nél 200-300Mbps-et, de fél órás terhelésnél (pl. NAS-ra másolás) itt is meghalt az 5GHz-es wifi, 20MHz-en stabilnak tűnt, de a tempó itt is 100-120 Mbps. (Kicsit mintha nem is a beállítás számítana, hanem a terhelés, bár lehet, hogy 20MHz-nél is megpurcant volna egy idő után...).
Neked a régi firmware-rel is tudja a specifikáció szerint beígért vagy legalább ahhoz hasonló tempót (összeomlás nélkül)?
Ma még leellenőrzöm délután, hogy a 80MHz választásakor a régi firmware tényleg 80MHz-et használ-e (nem mintha bármit is lehetne tenni azon kívül, hogy a routeren ezt beállítja az ember).
Bármi ötlet, javaslat beállítás, hogy 150Mbps fölé menjek stabilan?
Gondolom ezt így vissza lehet vinni garanciában cseréltetni, elvégre nem tudja azt amit ígér.
Előre is köszi a választ!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.