Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-15 23:23:49

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9484) tt_to


tt_to
tag

Sziasztok,
Régi Tp-link 841 lecserél, új router AX56U, itteni szakik javaslatára (is).
2 problémám lenne hirtelen.
Az egyik hogy a DM funkciót szerettem volna munkára fogni ha már van benne, ugyan sokan mondták hogy ez nem NAS és nem PC a torrentre, ezt el is fogadom, de egy hangyafaxnyit többre számítottam azért 40 kb/s feltöltésnél. Nem tudom hogy ez valami korlát esetleg és be lehet-e állítani valahol többet, egyelőre ilyet nem találtam. Mi a szűk keresztmetszet? Soc, Ram, USB 3, vagy SW? CFW-mókolás megoldás lehet erre?

Másik problémám a WOL, amit a régi routeren zokszó nélkül használtam, telorol appon keresztül 2 kattintással indítottam a gépet. Ehhez képest az Asus routeren sehogyan sem jövök rá mit kellene még beállítanom, hogy működjön, mert ugyan van WOL opció a menüben, tehát WAN-ról belépve a routerbe, úgy tudom indítani a gépemet telefonról is, de ez macerás, biztosan van olyan megoldás is amit az 1000 éves Tp-link is tudott, akkor tudnia kellene az Asusnak is. Természetesen az IP-MAC összerendelések megvannak, de akkor mi kell még neki? A magic pack is megérkezik bekapcsolt gépnél amit ráküldök telóról, csak leállítás után nem műköD(ICK).
:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.