Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:50:55

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) dkess válasza Alex91 (#9049) üzenetére


dkess
őstag

Ami meg mi elől is veszi el a sávszélt? Igen, a WiFi backhaul -tól ...

(#9052) mrmft válasza huan (#9041) üzenetére


mrmft
senior tag

AX-esekbol az AX92U, ZenWiFi XT8, GT-AX11000.

(#9053) Gubek-Einste válasza vacs (#9047) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ahhoz nincsen köze, csak az automatikus port kiengedést tiltja le.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#9054) Jim74 válasza dkess (#9048) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. Ez a koaxos átalakító mennyire megbízható? Mert koax be van húzva, amit nem használunk.

(#9055) Alex91 válasza huan (#9043) üzenetére


Alex91
félisten

Mar parszor leirtam neked, de hat az ismetles a tudas anyja... :)

En a te helyedben az Asus ZenWifi CT8-ra szavaznek!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9056) Alex91 válasza Jim74 (#9054) üzenetére


Alex91
félisten

Es melle/helyebe nem lehet behuzni egy lan kabelt?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9057) dkess válasza Jim74 (#9054) üzenetére


dkess
őstag

Megbízható. Gigabit -en belül (gigabit -es portjai vannak ennek a terméknek) gyakorlatilag amit a szolgáltatód ki tud préselni magából - azt a másik oldalon megkapod ...

Néhány apróságra figyelni kell pl. amennyiben van splitter, akkor az 5-2500 MHz -es legyen (és ne pl. 5-1000 MHz -es) illetve adott esetben kellhet Combiner (közösítő) avagy POE Filter. Ezekről írtam egy két dolgot pl. [link] itt: és [link] . Viszont, ha csak pont-pont kapcsolat kell, akkor koax kábel és a két végén MoCa azt szevasz ...

Ja, és összedugod és megy ... :)

A termék linkjén van ugye Kérdezz-Felelek szekció, meg képekkel egybekötött vélemények is. Most az utóbbiak közül a legelejéről hármat beszúrok ide (százasával tudsz még ott nézelődni ...). Angol tudás előny persze. A középső kép mellett azt írja pl. a jóember, hogy először Powerline AV2000 -el (!!) próbálkozott. A maximum ami kijött belőle 150 Mbps (azért a duplájának illett volna legalább kijönnie). Ehhez képest MoCa -val:

Szerk.: Ugye van is Magyarországon olyan szolgáltató, aki koax -on szolgáltat gigabit -es internetet. Persze az teljesen más (frekvencia átlapolás van azért), de át tud menni az a gigabit ... :)

[ Szerkesztve ]

(#9058) Jim74 válasza Alex91 (#9056) üzenetére


Jim74
nagyúr

A padláson vannak szétosztva az emeleti szobákba és a földszinti nappaliba a koax. A padlás fa födémes és le van deszkázva, illetve üveggyapot szigetelés van a deszkázás alatt. Szerintem itt nincs becsövezve, hanem csak le lett rakva a koax, szóval ahhoz, hogy áthúzzam fel kellene bontani a deszkázást, illetve az üveggyapotot.
A másik megoldás, hogy a nappaliból elmegyek kábelcsatornával a kamráig, itt megy fel a gázcső az emeleti fürdőbe, ahol a cirkó van. A réz gázcső, egy műanyag csövön keresztül van átvezetve a födémen. Emellett talán be tudnék húzni egy lapos LAN kábelt. De ez is elég sok fúrás faragással járna. Annyi talán a szerencse, hogy igazából csak gipszkarton falakat kellene átfúrni.
Vagy még egy megoldás, hogy a földszinten, ahol wifis backhaul-lal megy a jel, oda elhúzok egy LAN kábelt. Ott elvileg csak kábelcsatornát kellene ragasztani, fúrni nem kellene.

Vagy minden marad így. Így is megvan a 100 Mbit az emeleten is mindenhol. :DDD

(#9059) TeeJay válasza dkess (#9057) üzenetére


TeeJay
félisten

Miért kellene 2500MHz-es splitter? 1000-ig sem mennek el, bőven elég 5-1000-es splitter

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9060) Jim74 válasza dkess (#9057) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. :R
Ezt úgy tudnám megoldani, hogy jelenleg a földszinti nappaliban van a DIGI ont és az AX92U, innen tudnám egy switch beiktatását követően MoCa-val felvinni koaxon keresztül a jelet a padláson lévő splitterig, de lehet, hogy a splitter ki is köthetném és csak a nappali koax kábelét kellene azon emeleti szoba koax kábelével összekötni, ahova az emeleti node-ot tenném. Ezt követően az emeleti szobában lévő koaxra tenném a másik Moca-t és arra a node-ot.

(#9061) dkess válasza TeeJay (#9059) üzenetére


dkess
őstag

Közelítsük meg a dolgot a másik oldalról? Miért is ne legyen 5-2500 MHz? Filléres tétel és jobb minőségű is, mint a 5-1000 MHz -es társai. Nekem is ilyen van pedig csak kábeltévét oszt el ...

Másfelől, de - kelleni fognak a 1000 MHz feletti frekvenciák is.

(#9062) Jim74 válasza dkess (#9061) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem igazán találtam itthon ilyen MoCa adaptert. :F Biztos én keresem rosszul.

(#9063) Jim74 válasza dkess (#9048) üzenetére


Jim74
nagyúr

Fürdőszobába lehet poe switchet tenni? Routert nem szeretnék, mert az talán érzékenyebb. Ez jó lehet?: [link]
Illetve létezik lapos gigabit LAN kábel, ami szerelhető?

[ Szerkesztve ]

(#9064) dkess válasza Jim74 (#9062) üzenetére


dkess
őstag

Idehaza én sem nagyon láttam ilyet, csak lassabbakat. Ami példát hoztam is ez volt: egy ilyet: [link] (bővebb lista itt, de a linksebességre figyelni kell: [link] ).

#9063

POE switch az nem fog kelleni (maximum valami teljesen máshoz). Koax -nál ugye splitter -ekről (elosztó), combiner -ekről (közösítő) meg POE filterekről volt szó. Persze lehetne még terminator -okról ("Ön Sarah Connor?" :) - Izé, lezárók, na ...) stb. beszélni ...

(#9065) Jim74 válasza dkess (#9064) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi.
A PoE switch akkor jönne szóba, ha a gázcső mellett felvinném a LAN kábelt az emeleti fürdőbe és oda tennék egy kültéri PoE switchet (mégiscsak vizes helyiség) és onnan mennék a szobákba kábelcsatornával vezetékkel.

(#9066) dkess válasza Jim74 (#9065) üzenetére


dkess
őstag

Előre elnézést kérek a hülye kérdésért, de nem tudnánk eggyel feljebb menni (pl. padlásra)?

Amennyiben nem (mert pl. eleve tetőtérben vagyunk), akkor azzal az UTP -vel az egyik kábelcsatornán a legközelebbi nem vizes helyiségbe bemenni és onnan visszaágaztatni az egyéb helyiségbe menő ágakat? Egyébként hány helyre kellene szétágazni az emeleti fürdőből? Avagy több kábel egy csatornában már nem férne el visszafelé?

Most nézem korábbi hsz -edben, hogy macerás lenne még feljebb menni - OK.

Az a "kábelcsatorna ragasztós földszinti" megoldást, akkor kihúztad a lehetségesek közül?

Szerk.: Azt nem tudom megmondani, hogy egy kültéri hálózati eszköz (POE switch) hogy viselkedne beltéri vizes környezetben (fürdő). Még az is lehet, hogy működne - legalábbis egy darabig ...

[ Szerkesztve ]

(#9067) Jim74 válasza dkess (#9066) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi, hogy foglalkozol a dologgal :R .
Közben rájöttem, hogy teljesen felesleges a fürdőszobába a switch. Onnan átmegyek a legközelebbi szobába a kábellel és oda leteszem a node-ot és kész. Majd tovább kábelezek később, ha szükséges.

(#9068) norbertoth


norbertoth
senior tag

Egy haverom azt mondja, hogy lehet olyat csinálni, hogy veszek egy komolyabb a
routert az én szobámba (AX92U) és a mostani rt-ac57U-t az ő szobájába, ezzel plussz lan helyet adva neki és az udvar felé kiterjeszteni a wifit és hogy AP módban rácsatlakozik automatikusan x y eszköz wifin, nem kell ehhez feltétlen mesh rendszer. Ez valós megoldás lehet? (Ap módban egyébként a lan-t is lehet használni igaz?) :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#9069) dkess válasza norbertoth (#9068) üzenetére


dkess
őstag

Az, hogy AP módba kötöd az az jelenti, hogy a AX92U -t és AC57U -t egy UTP kötné össze? Elméletben azt jelentené. Egyébként nemcsak egy, hanem 4 plussz LAN portot is jelentene ez a felállás (ez igaz lenne Mesh esetén is).

Az AiMesh miért nem jó? Miért fontos, hogy külön WiFi SSID/jelszó legyen?

Mondanék egy érdekes dolgot:

- AX92U helyett AX82U (nyernél 10K HUF -ot),
- amennyiben van egy mondjuk 6K HUF -os 5-ös switch -ed, akkor azt raknád a szomszéd szobába. Ezzel meglennének a plussz LAN portok és egy AX82U/AX92U kaliberű router azért elég szépen be tudná teríteni a szomszéd szobát is ...
- előző pont beválik, akkor AC57U -t eladod - ezzel még marad egy kis cash ...
- amennyiben nagyon kellene a kertbe több WiFi (nem ismerem a környezetet, de valószínűleg menne ki elegendő) meg még egy router, akkor plusszba egy AX55/AX56U.

Nem jönnétek ki rosszabbul anyagilag és még AX -es WiFi is lenne mindenhol ...

(#9070) smekone


smekone
tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem van, hogy nem rég vásároltam egy ASUS RT-AX58U routert, megoldható, hogy egy PLEX szervert futtassak a routerről, illetve, akkor már egyben a torrenteket is innen szeretném futtatni, milyen megoldás van erre ?

Segítségeteket előre is köszönöm! :R

(#9071) dkess válasza smekone (#9070) üzenetére


dkess
őstag

Szia,

PLEX - nem; torrent: igen.

(#9072) smekone válasza dkess (#9071) üzenetére


smekone
tag

És esetleg valamilyen más hasonló médiaszerver ?

Illetve a torrent az milyen klienssel oldható meg ?

(#9073) Alex91 válasza smekone (#9072) üzenetére


Alex91
félisten

DLNA van rajta, ezt a TV-nek latnia kell...

USB alkalmazasok menu alatt kellene kicsit korulnezni...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#9074) norbertoth válasza dkess (#9069) üzenetére


norbertoth
senior tag

Igen utp-n keresztül lennének összekötve.
A kertbe mindenképp kellene wifi, mert most messze van a router ahhoz, de a tesóm szobája már jelentősen közelebb van, kevesebb fal akadállyal.
Vásárlásnál csak az istyle asus router kínálata jöhet szóba nekem, mert ott van kedvezményem.
Az aimesh-re mennék rá inkább, de mivel az istyle-nál vásárolnék igy szűk lehetőségeim vannak csak, ott is vannak csomagok, de nem túl gazdaságos.
Arra gondoltam hogy a házon belül mindent ellátna az ax92u, de az udvaron - igaz külön ssid-vel - az ac57u-ra csatlakoznék rá. A lan meg ugyanúgy meglenne tesómnál, azt hiszem ez a leggazdaságosabb, aztán majd lehet ha úgy döntök akkor veszek még egy ax92u-t és csak mesh-be kötöm.

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#9075) mrmft


mrmft
senior tag

RT-AX82U Gundam edition. RT-AX86U Zaku II edition.

(#9076) Gubek-Einste válasza mrmft (#9075) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Gundam kellene, szép a színe, a Zaku II nem.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#9077) blakey válasza mrmft (#9075) üzenetére


blakey
titán

Én majdnem ilyet vettem (Gundam) de 1 probléma van ezekkel a fehér műanyagokkal, besárgulnak, sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9078) mrmft válasza blakey (#9077) üzenetére


mrmft
senior tag

Hol lattal ilyet itthon? Sarguljon csak...

(#9079) blakey válasza mrmft (#9078) üzenetére


blakey
titán

Online vásárlás lett volna.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9080) TaMo


TaMo
csendes tag

Sziasztok!

Nagy megelegedéssel használok egy 2x AX92U Aimesh rendszert most már harmadik hónapja, mint router egyelőre nekem tökéletes.

Az USB funkciókat most kezdtem beüzemelni, kapott egy Usb3 külső Winchestert és bekapcsoltam a Media Szervert UPNP/DLNA.

Ez is tökéletesen működik, mindent látnak a médialejátszó eszközök, kivéve a Hi-Res Audio fájlokat (DSD, DSF, stb.) Az ezeket tartalmazó könyvtárak üresnek látszanak.

Erre lehet valami megoldás? Vagy ezt az Asus által futtatott média szerver nem támogatja?

"Különös kapcsolat van a nehéz és az értékes között!"

(#9081) BrandonXXV válasza Jim74 (#9058) üzenetére


BrandonXXV
aktív tag

Gázcső mellett/hozzá rögzítve nem viszünk semmit, se áramot, se gyenge áramot, se adatkábelt, se semmit! Jobb a békesség, hidd el!

(#9082) redbiro


redbiro
őstag

sziasztok,
aimesh wifi backhaul-lal használok egy ac88u-t (main) és egy ac68u-t (node). bérlemény lévén kábelezni nem tudok, mert vagy falat, vagy ajtótokot kéne fúrni és egyik sem opció.

úgy vettem észre, hogy kicsi a lakás a két routerhez, egyhez meg nagy. a két router légvonalban kb 13 méterre van egymástól, közben masszív fal nincs, csak tolóajtó, ami általában nyitva van, tehát úgymond rálátnak egymásra, a hatókörük gondolom jelentős átfedésben van.

aimesh ide vagy oda, a két router közötti váltás nem zökkenőmentes, főleg a home officeban zavaró, ha videokonferencia közben mászkálok, rendszerint megszakadok, aztán vagy visszakűzdi magát a hívásba, vagy nem.

alább a hevenyészett topológia, bocs a minőségért :D

jelenleg azért futok az aimesh-sel, mert a dolgozószobában már nem lehet online meetingelni, ha a node nincs a rendszerben, sajnos beton az épület és a válaszfalak is, ezért ott már jelentősen árnyékolják a main router jelét, plusz szomszédok is vannak bőven.
arról szeretném a véleményeteket kérni, hogy szerintetek egy bika AX-es routerrel ki lehetne-e váltani az aimesht.

manuális csatornaválasztáson és az összes többi ilyen témán túl vagyok, érdemi segítséget
annyiban jelentett, hogy még a gamer pc-n is 400-500 mb megmarad a gigabites bejövő netből.

összefoglalva azt tudom mondani, hogy nem rossz a rendszer, de nem is hibátlan és szívesen mozdulnék a még jobb megoldás irányába.

előre is köszi a tanácsokat.

it never gets easier, you just go faster

(#9083) gahor72


gahor72
aktív tag

Jó estét mindenkinek!
Felraktam az új FW-t az ax92u-ra.Vissza állítottam alapra,és elkezdtem beállítani pont úgy ahogy az előzőt.
DE! A porforwardok nem működnek,a Transmission portjai zárva vannak,a nas webes csatlakoztatása nem működik port hibákat jelez.
Kezdek megőrülni! :W
Annyiszor csináltam már ezt de most nem jön össze.Vki küzd evvel a problémával?
Ez a FW is szar? Vagy csak elb@szok vmit?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#9084) Jim74 válasza BrandonXXV (#9081) üzenetére


Jim74
nagyúr

Akkor marad a kábelcsatorna a lépcsőházban...

(#9085) Galahed válasza Jim74 (#9084) üzenetére


Galahed
senior tag

Avagy maradsz a WIFi-s backhaulnál és egy második AX92u-val lesz 876Mbps elméleti sebességed Wifi-n (5Ghz), kábelen meg ugye több... Vagy beengeded a klienseket a Mesh-re dedikált 5ghz-2-re akkor is több a Wifi... CSak ugye a legolcsóbb AX92u is közel 70ezer jelenleg.

(#9086) Alajos85


Alajos85
csendes tag

Sziasztok!

AC65P routerem van.
(Anno best buy volt itt a topikban, az ajánlásaitok miatt vettem.)

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy van-e értelme már frissítenem AX -es routerre.

93m2 a ház, egy szintes és ez az egy eszköz szórja a netet.
(Sajnos nem megy kábel sehova és bonyolult lenne szépen megoldani.)
3 laptop és 3 telefon csatlakozik rá. Na meg néha jönnek vendégek is.
A wifi jel stabilitás és wifis adat forgalom ha javul, szívesen cserélném Ax-re.
(A laptopom tudja az ax-es wifit.)

1000-es digim van. A laptopon a max amit mérni szoktam az ilyesmi:

Mérési eredmények ha csak egy laptop és egy teló van a wifin:
késleltetés: 10 msec. letöltés: 244.65 Mbit/s feltöltés: 139.11 Mbit/s
Nem tudom ez jónak számít-e.

Ha több az eszköz, ez kevesebb.

Köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

A korrektség mindig kifizetődő! Köszönöm,hogy te is az vagy!

(#9087) Galahed válasza gahor72 (#9083) üzenetére


Galahed
senior tag

Nálam az AX92u új FW-vel rendben működik. Igaz nincs transmission, de van NAS (Synology) és annak a Bitorrent része szépen megy.

[ Szerkesztve ]

(#9088) TeeJay válasza Alajos85 (#9086) üzenetére


TeeJay
félisten

Mai napig tökéletes router
2antennás telefonnal mérek 600-630megabitet
Egyelőre egyetlen AX-es eszközünk sincs, 3darab AC-s telefon van ami 2 antennás meg a gyerek 2antennás TP-Link PCIe AC wifikártyája illetve az új TV amiben van még AC wifi de azt kinyomtam mert LAN-on használom

Semmi értelmét nem látnám elverni új routerre amikor sosem használnám ki
De te tudod mennyit akarsz el locsolni erre

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9089) galaxys80


galaxys80
veterán

AC65P és az AC57U között vacilálok. Aki esetleg mindkettőt használta már megéri a kb 10.000 Ft különbséget a 65P?

(#9090) szaboi6512 válasza galaxys80 (#9089) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ha nagyobb sebességet akarsz, és rendelkezel 160 Mhz-es klienssel, abban az esetben igen, de ez szubjektív vélemény.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#9091) galaxys80 válasza szaboi6512 (#9090) üzenetére


galaxys80
veterán

200 megás netem van csak jelenleg. :) Ennél is érezhető lenne a különbség?
Nagyjából alap dolgokra kellene, mert haldoklik a mostani tplink. Xbox, laptop, telefonok, tablet, mediaplayer lóg rajta.
Hatótávban van különbség a kettő között?

(#9092) szaboi6512 válasza galaxys80 (#9091) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nem érdemes akkor.
Hatótávban van különbség a kettő között?
Kliens függö, de jelentős nincs.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#9093) TeeJay válasza galaxys80 (#9089) üzenetére


TeeJay
félisten

Mindkettőm van (AC1200GU de az = AC57U V1)

65P gyorsabb wifit ad de 3 külső kisebb és egy belső kicsi osztott antennája van
míg az 1200GU-nak 2 + 2 nagyobb külső antenna a két különböző frekvenciára
Előbbi nálam gyorsabb utóbbi meg kicsit távolabbra visz

Te döntsd el melyik kell
Sima netezni mindkettő jó és 1/1gigát az MediaTek Proci miatt simán átviszi
57U/1200GU-ra van Padavan, sokan arra esküsznek hogy legjobb :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#9094) blakey válasza galaxys80 (#9089) üzenetére


blakey
titán

AC57U V3 egy alap, ajánlott Mesh router, csak gyári firmware van rá és bár a szoftvere sokkal többet tud az AC65P-hez képest, nekem van egy AC57U V1-es amire van Padavan és OpenWrt firmware, Padavannal qrva jó router, OpenWrt-vel elmegy, gyárival sajnos akadnak gondok, de működik. AC65P gyári szoftvere az egyik legbutább, alap dolgokat tud és kb. ennyi, OpenWrt-vel sokkal többet tud vagy van még egy CFW amivel állítólag nagyon jól működik, azt nem használtam így nem tudom mire képes.

Jelenleg AC57U V3 kapható, arra csak gyári szoftver van illetve AC65P gyárilag nem tud 160MHz-et, ahhoz másik szoft kell.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#9095) galaxys80 válasza TeeJay (#9093) üzenetére


galaxys80
veterán

Ès Blakey

Köszönöm mindkettőtöknek. Sokat segítettetek. Azt hiszem, hogy nekem az AC57U tökéletesen elég lesz.
Azt honnan lehet tudni, hogy melyik a v3 verzió?
Itt [link] pl nem látok erre utalót.

(#9096) dkess válasza galaxys80 (#9095) üzenetére


dkess
őstag

Itt nézz körül: [link]

(#9097) Jim74 válasza Galahed (#9085) üzenetére


Jim74
nagyúr

Az AX58U elmenne talán 35k-ért, így csak 35-ben lenne a 2. AX92U.

(#9098) Jim74


Jim74
nagyúr

AX58U-hoz, vagy AX92U-hoz használ valaki PoE tápfeladót és leválasztót?
Azt találtam ki, hogy az emeleti előszobában a falon helyezném el a node-ot, de ott nincs konnektor, gondoltam valahogy PoE vinném oda a tápot.
Van erre valami megoldás?

(#9099) dkess válasza Jim74 (#9098) üzenetére


dkess
őstag

Arra azért figyelj, hogy a sztenderd tápleválasztókkal 48V DC -ből lesz a kimeneteden 12V DC -d. Az Asus routerek meg 19V DC ...

Persze van megoldás ilyen "nem sztenderd" dolgokra is. Most a legelső amit a kugli dobott például: [link] . Leválasztó. Tápot nem adnak ehhez. Ugyanakkor most nézem nem jó, mert 19V DC mellett ez az eszköz max. 25W -ot tud - a két érintett router bő 33W -ot zabál(hat) . Azaz nézegetni kell a specifikációkat meg mellé nézni a felhasználói tapasztalatokat is (azért vannak "szoáré" -k is) ...

(#9100) Jim74 válasza dkess (#9099) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.