Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:50:55

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) woodworm válasza Strauss (#8000) üzenetére


woodworm
veterán

(#8002) Zebu válasza blakey (#7999) üzenetére


Zebu
addikt

Valami kernel crash volt...

de már összecsomagoltam. Holnap viszem vissza...

(#8003) blakey válasza Zebu (#8002) üzenetére


blakey
titán

Mi lesz helyette?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8004) Zebu válasza blakey (#8003) üzenetére


Zebu
addikt

Van itthon egy RT-1300G plus V3 (tegnap vetem 15ért az Euronicsban, annyit remélem megért). Most azt izzítottam be egy EA-AC87 AP-vel az emeleten. Ideiglenesnek jó lesz, most kicsit elbizonytalanodtam az egész fejlesztés kérdésben...

Korábban volt R7000, E8500, de kivettem őket és gondoltam használom a szolgáltató Sagem holmiját. Nem vált be :) Még az is lehet, hogy ezt leviszem a szülőkhöz (RT-1300G) és visszahozom az R7000-et...

(#8005) blakey válasza Zebu (#8004) üzenetére


blakey
titán

:)
Van egy tartalék AC57U V1-em Padavan firmware-el, nagyon jó és mindig bennem van a kisördög, hogy azt kéne használni és nem az AX92U-t. Tökéletesen elég számomra és minden tudását kihasználom míg az AX92U-nak csak olyan 30-40%-át, és ez engem zavar, a CFW is hiányzik. Amikor van egy újabb frissítés akkor felteszem és 1 napig tesztelem majd megy a dobozba.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8006) Zebu válasza blakey (#8005) üzenetére


Zebu
addikt

Hehe az király. Amúgy a linksys nagy csalódás volt. Az is totálisan instabil volt... reboot, disconnect, minden. Plusz nem tudtam mindent konfigolni a web felületről, van ami csak az appból ment.

tetszik ez az asus ecosystem. Nagyon örültem ahogy belőttem az aimesht, de vicces, hogy pont a node ment szépen gond nélkül, és a fő masina térdelt le 2 nap után.

mondjuk biztos megoldják majd, csak idő kérdése.

(#8007) Strauss válasza woodworm (#8001) üzenetére


Strauss
senior tag

:R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#8008) tobias40


tobias40
veterán

Ha ipv6-ot kapok a szolgáltatótól akkor mik a helyes beállítások az asus ac87u routeremben ha merlint használok?
Érdemes bekapcsolni vagy nem ha igazából nem használom tudatosan az ipv6-t?

(#8009) Intelligencs

Esetleg van itt valaki aki két AX56U-t vagy két AX58U-t használ meshben, hogy milyen tapasztalatok vannak vele?

The Amiga, Born a Champion

(#8010) Indiant


Indiant
addikt

Volt már többször is kérdés, most hoztam rá választ.
Xbox moderate NAT átállítása Open-re. (Upnp nélkül)
3074-es portot kell az xbox Statikus IP-jére továbbítani.

(#8011) mrmft válasza Zebu (#8006) üzenetére


mrmft
senior tag

Ha van ra idod es kedved, az utolso betat meg megprobalnam, egy resttel egybe kotve.

(#8012) blakey válasza mrmft (#8011) üzenetére


blakey
titán

Szerintem már visszavitte. egyébként a "86"-os Asus-okkal, legyen az AC vagy AX, elég sok kellemetleséget olvasni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8013) blakey


blakey
titán

Akik mostanában állították be a routereiket és használnak DDNS-t azok megkapják rendesen a tanusítványt? A ki ikon is megjelenik a főoldalon?
Kipróbáltam az Asus-féle beta firmware-t de AX92U-n még nem jó az egyik led és egy-két furcsaságot találtam így inkább visszatettem a stabilt és 0-ról állítottam de viszont a kis ikon nem jelenik meg, log szerint rendben van a tanusítvány.
Dec 19 13:59:00 rc_service: service 10741:notify_rc restart_letsencrypt
Dec 19 13:59:01 kernel: [Sat Dec 19 13:59:01 UTC 2020] 
Dec 19 13:59:01 kernel: Domains not changed.
Dec 19 13:59:01 kernel: [Sat Dec 19 13:59:01 UTC 2020] 
Dec 19 13:59:01 kernel: Skip, Next renewal time is: Wed Feb 17 12:32:36 UTC 2021
Dec 19 13:59:01 kernel: [Sat Dec 19 13:59:01 UTC 2020] 
Dec 19 13:59:01 kernel: Add '--force' to force to renew.

Ahogy a neten látom ez most elég sok Asus routernél így van, nem kapják meg a is ikont. Nem nagy probléma de "zavar". :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8014) mrmft válasza blakey (#8012) üzenetére


mrmft
senior tag

AC86U-t tapasztaltam en is... AX86U-rol viszon nem olvastam ilyet, hol es mit lattal rola?
AX68U-t vartam, de csalodas. Nem erzem a tobbletet az AX58U-hoz kepest. Igazabol nem is kellene varialnom, eleg az is ami van..

(#8015) blakey válasza mrmft (#8014) üzenetére


blakey
titán

AX86U-ról eddig talán 2 hasonló hibát olvastam, egyiket itt a topikban, másikat meg talán az Asus fórumán, de ugye elég új így simán lehet firmware hiba, az említett hiba zártsága miatt csak az Asus tud rajta javítani, RMerlin-t is kérdezték, azt írta, hogy ezzel nem tud mit kezdeni. AC86U-ról meg ugye sokkal többet olvasni akár itt a fórumon vagy máshol. Én nem hinném, hogy mindegyik hibás, de nem túl bizalomgerjesztő egy ilyen árú routertől. AX68U-t még nem néztem, nem tudom milyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8016) woodworm válasza mrmft (#8014) üzenetére


woodworm
veterán

Az ax68-asnak elég agyament linksebességeket adnak meg. Ha nincs hozzá 3x3-as kliens (és tudtommal nincs), ha ez tényleges tudás és nem a korábbiak szerint egy nagyobb tudású chipset van névlegesen lebutítva, akkor ez sokkal rosszabb, mint az ax58u. Megkockáztatom, hogy még az ax55u és ax56u is jobb vétel lehet.

(#8017) Zebu válasza mrmft (#8011) üzenetére


Zebu
addikt

igen ma visszavittem. Nem szórakozok vele tovább. :(

Valszleg jó készólék lesz 1-2 év múlva, de ebben az árkategóriában ilyen instabilitást nem szeretnék... Én is a tesztek alapján választottam, istenítették mindenfele.

[ Szerkesztve ]

(#8018) Vasy09 válasza Zebu (#8017) üzenetére


Vasy09
őstag

Azt lehet tudni, hogy mi lesz helyette? :U

Én is épp most állok a vásárlás előtt! Egy AC88U-t váltanék vagy erre, vagy egy 92U-ra! :U

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8019) Vasy09


Vasy09
őstag

Az is megfordult a fejemben, hogy oké, akkor elengedem az AX86U-t, és a 92U mellett kacsingatok az AX88U felé, mint utód felé! :U Érdemes szerintetek foglalkozni ezzel a routerrel? Itt a fórumon nem nagyon olvastam még róla! :U Mondjuk nem egy olcsóság az tény, viszont cserébe szeretném ha jó pár évig kiszolgálná az eszközeimet gond nélkül! Vagy ez túl nagy elvárás lenne? Nincsenek nagy igényeim, csak játék közbe vezetékkel se dobáljon le, illetve ne dobálja el a wifi jelet se fél/naponta! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#8020) tobias40 válasza tobias40 (#8008) üzenetére


tobias40
veterán

Ez így jó?

(#8021) blakey válasza Vasy09 (#8019) üzenetére


blakey
titán

Nos, nekem itt van egy "jövőálló" AX92U és egy aktuálisan, betonbiztos AC57U V1, utóbbi tudását Padavannal teljes mértékben kihasználom és betonstabilan működik, a Wifi lefedettsége kb. ua, sebességben egy picit gyengébb, de nem sokkal (ugyanazon a csatornán, ua. a távolság és készülék). Az AX92U egy nagyon jó router, 4 külső és 2 belső antennával, jelenleg semmilyen CFW nincs rá de szerencsére a gyári szoftver rendben van viszont a tudásának a 40%-át használom ki, nincs semmilyen AX-es eszközöm, mert ami fontos az kábelen csatlakozik, wifin rendben vannak a csatlakozások, de 1-2 eszköz nem szereti a WPA3 titkosítást, néhány nem szereti a 100-as csatornát, stb, emiatt a legtöbb készülék csak a "gyengébbik" 5GHz-es sávot használják és kb. ugyanakkora sebességgel, mint a kisebbik routernél és csak AC-n. Tehát van egy routerem ami teljesen felesleges viszont tényleg stabil, és jó, hogy két 5GHz-es sávja van, ez hasznos. Nálam a jövőállóság annyira nem szempont hiszen nem biztos, hogy 5 év múlva ugyanez a router lesz nálam és nem garancia, hogy minden eszközöm ki fogja használni viszont nagyjából 8 évvel ezelőtt volt egy AC56U-m ami szintén AC1200-as volt és a mai napig tökéletes lenne, sajnálom is, hogy eladtam, nagy valószínűséggel 5 év múlva is kiválóan fog teljesíteni az AC57U V1-em Padavannal, főleg ha jönnek rá a frissítések, mert nagyon jó az a "csomag".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8022) Zebu válasza Vasy09 (#8018) üzenetére


Zebu
addikt

Szia,

Teljesen tanácstalan vagyok. Jelenleg úgy döntöttem, ha visszakapom a pénzem, akkor pihentetem a dolgot még egy kicsit. Várok stabil firmware-re, vagy kicsit régebbi, kiforrottabb eszközt választok. A cél valójában egy stabil (AI)Mesh hálózat lenne az okos eszközök és sok eszköz gördülékeny AP váltások miatt.

[ Szerkesztve ]

(#8023) Vasy09 válasza Zebu (#8022) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, nálam is ez lenne a cél! Én nem cserélgetem az eszközeim. Az első AC68U-m már 4 éve megvan! Hibátlan azóta is. :K
Ezért vagyok én is tanácstalan! :U Megvenném én a drágább 88u-t is, ha tudnám, hogy hozza a nekem elvárt szintet! :K
Az AX92U nálad nem játszott? És ha igen, miért nem?

Blakey: Köszönöm neked is! :R :R

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8024) Gubek-Einste válasza Zebu (#8022) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Várok stabil firmware-re, vagy kicsit régebbi, kiforrottabb eszközt választok.
AiMesh miatt nincsen régebbi kiforrott eszköz jelenleg, az AC66U B1/AC68U nem éri meg megvenni már így várod kell hátha lesz valami kedvedre való.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8025) Alex91 válasza Vasy09 (#8023) üzenetére


Alex91
félisten

Az AX92U talan egyetlen hianyossaga, hogy csak gigabites portjai vannak.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#8026) Zebu válasza Gubek-Einste (#8024) üzenetére


Zebu
addikt

jah rosszul fogalmaztam. inkább úgy, hogy megvárom míg az AX és Aimesh stabil lesz :)

Vasy09: Valahogy az a típus kimarad a radarból. A 2.5Gbit port, erősebb hardver és formára szimpatikusabb volt, jobban le tudtam helyezni. Plusz azt gondoltam az újabb még jobb lesz :) Meg ugyebár kb teszt győztes volt mindenhol. Egyébként simán lehet, hogy csak az enyém volt bajos, lehet már én is visszaküldöttet kaptam, mert ez volt az utolsó a boltban és a dobozon látszott, hogy sérült volt....

[ Szerkesztve ]

(#8027) KovA válasza blakey (#8013) üzenetére


KovA
tag

Nálam is ez van ...
Hiába állítom be, hogy Lets encrypt-es a Cert , a Status Authorizing -ban marad ...
Pedig elvileg megcsinálja a cert-et le is tölti (ott van a /jffs/.le/-domain- dirben) de valahogy nem alkalmazza es hiába indítom újra a httpd service-t a letsencrypt service-t vagy az egész router nem változik semmi.
A logban meg ugyanazt írja amit nálad is.
AX92U egyébként ..

[ Szerkesztve ]

https://kova.hu/konfig

(#8028) blakey válasza KovA (#8027) üzenetére


blakey
titán

Másnál is ez van, itt is erről írnak, szóval úgy tűnik, hogy központilag hibás valami.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8029) KovA válasza blakey (#8028) üzenetére


KovA
tag

Igen olvastam én is ...
Ellenben lehet megoldottam ideiglenesen (amig a cert nem jár le) ..
Leszedtem a fullchain.pem és a <sajat.domain.név>.key file-okat a /jffs/.le/<sajat.domain.név> dirból ...
aztán visszatöltöttem a routerre a : WAN - DDNS - "Import own certificate" options alól ..
A <sajat.domain.név>.key file a "Private Key" -hez a fullchain.pem file meg a "SSL Certificate"-hez ..

Igy van trusted kapcsolat kívülről. igaz nincs ott az ikon de az nem szamit ...

https://kova.hu/konfig

(#8030) mrmft válasza Zebu (#8017) üzenetére


mrmft
senior tag

Milyen kliensekkel volt a gondod, en csak Intelel (foleg AX200) hasznalnam, eddig jok voltak minden Asus termekkel.

(#8031) Zebu válasza mrmft (#8030) üzenetére


Zebu
addikt

Konkrétan mindegyikkel. Mert az volt hogy időnként ledobott mindenkit, Redmi telefonokat, iphone-okat, LG TV-t, mindent. Közben amikor ment akkor meg folyamatosan lecsatlakozás és feljelentkezés ment. Nem tudom miért. Kérdeztem is itt korábban. Volt hogy nem csinálta egy 10-15 percet, majd utána megint. Mindegy volt melyik készülékkel. Vagy ez lehet az Aimesh miatt volt? Egyikről le, másikra fel? Nem tudom.

Viszont ami sokkal zavaróbb volt, az a kernel crash 2x 1 napon belül, ami miatt újraindult a készülék :(

Gyanítom, hogy kifogtam egy hibás darabot, nem tudom. Nem akartam gariztatásba belemenni, amig ezt nem tudni pontosan és még ott volt a 14 napos elállás lehetősége.

Pénteken megvettem ezt az RT-AC1300G+ V3-mat. 15e HUF volt, ez lett volna az AIMESH node. Illetve ment is szépen 1 napig amig megvolt a másik, ez nem állt meg. Azóta ez a fő router amig nem találom ki mi legyen. Ez nem állt meg és nem dobált le egy klienst sem. Az tény, hogy azért a gyengébb hardware látszik, mert az AX86U-n gond nélkül ment 5Ghz Wifin (866Mb kapcsolat) a stream NAS-ról (G-LAN), de itt már pufferelt a kicsike. Visszatettem a média lejátszót G-LAN-ra, azóta rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#8032) Vasy09 válasza Zebu (#8026) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! Akkor meglátjuk! Az a baj, hogy én is jobban húznék a 86u felé! :U

Te hol vetted amúgy?

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8033) mrmft válasza Zebu (#8031) üzenetére


mrmft
senior tag

Kar, hogy a betat nem probaltad. Ezek utan nem feltetlenul ugranek bele. Arra tudok gondolni, hogy a honlapon, es gondolom a routeren is, meg a 384 Fw van fent, lehet ott volt a problema hogy a RT-AC1300G+-ra mar 386-on van kint?

(#8034) Zebu válasza Vasy09 (#8032) üzenetére


Zebu
addikt

Alza, de úgy néz ki az utolsót hoztam el, mert azóta nincs nekik.

mrmft: ezt már nem tudjuk meg. De nem hinném.

[ Szerkesztve ]

(#8035) Tamarel válasza mrmft (#8033) üzenetére


Tamarel
senior tag

Egyetértek, a 386 egyértelműen jobb. Gyorsabb, stabilabb, az összes funkció szempontjából. Bár még van néhány apró hiba, pl ledeket nem kapcsolja le teljesen.
(ax56, Merlin 384.18 -> 386.1 beta 2)

[ Szerkesztve ]

(#8036) Vasy09 válasza Zebu (#8034) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi! Szerintem én maradok a 92U-nál! :K De előtte még megnézek pár dolgot az ajánlások alapján, hátha segít! :K

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#8037) mrmft válasza Zebu (#8034) üzenetére


mrmft
senior tag

386 - 384 Meshel volt gondom, amikor egy alapon volt akkor nem (384-384 / 386-386).

@8035 Tamarel
AX58U 386_41157 lekapcsolja a LEDeket.

[ Szerkesztve ]

(#8038) Zebu válasza mrmft (#8037) üzenetére


Zebu
addikt

Jah értem. szerintem nekem nem mesh probléma volt, bár a fene tudja.... már mindegy is.

(#8039) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Ezt az emailt kaptam. Ezeket a portokat a router alkalmazasban tudom beallitani? Nem találom egyelőre. Rt-n18u a router

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8040) glugi válasza Indiant (#8010) üzenetére


glugi
aktív tag

Kivéve amikor nem :(
Ugyanúgy Moderate nálam a NAT (digi pppoe, ONT bridge-ben).
Minden port továbbítva egyébként a box-ra.

(#8041) Raijin


Raijin
tag

Sziasztok,

Tudtok esetleg olyan firmware-t amivel az ac65p képes LACP-re? :F
Vagy csak bilibe lóg a kezem és ideje felébredni? :)

Live long and prosper.

(#8042) stigma


stigma
addikt

Sziasztok.

Asus routeremhez kérnék egy kis segítséget, mert valami nem frankó szerintem.
Problémám a wifi-s másolással lenne, wifi 6 esetén normális az, hogy 20mb/25mb-al másolok egy ax-es képes telefonnal a hálózatról(NAS) egy 2-5-10GB-os fájlt?

Asus RT-AX58U - FW:3.0.0.4.384_10177
5GHz-s beállítás:
[kép] [kép]
Amivel nincs bajom:
- Hálózaton történő kábeles másolás rendben (NAS-PC,NAS-asztali) : OK, kb 100-110mbitsec, tehát gigabites hálózat tökéletes
- a lakás 70nm, tökéletes mindenhol a jelerősség, 200/15-ös netet kimérem mindenhol telefonon/tableten
- Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi Mipad 4, Onplus 8-as telómon a wifi jelerősség tökéletes
- Mipad 4-en AC866-os wifivel kb 15-17mbit/sec amivel tudok másolni a NAS- >tabletre ami nem rossz szerintem...ez a nappaliban lévő közelében vagy 1 szobával arrébb is.
- Onplus8-as telómmal a lakás legtávolabbi pontiba tökéletes a wifi jelerősség, 200/15-ös netet elérem
Amivel gondom van:
- Oneplus 8 esetén ax-en csatlakozom (1200mbit/sec), viszont kb 25mbit/sec-nél megáll a másolás...ez normális?

A lakás 70nm, a nappaliban van a TV mellett a router, a legtávolabbi pont ahol a telóval vagyok kb 5-6 méter és max 2 téglafal (20cm)/fal.
A hát társasház (~30 lakással). Wifi Analizerrel 2.4-es channelt kimértem mi az ami szabad vagy kevésbé használt.
5GHz-s beállításokat, amiket beállítotam, remélhetőleg jól tettem mert minden eszközömön jól megy.
Routert máshova nagyon nem tudom áthelyezni sajnos, igaz ez sem tökéletes hely neki, de amit tudtam megtettem.
Gondolom itt még a channel-t lehet állítani, de azt azért nem mertem, mert ha mást választok akkor az AC-s eszközeim nem mindig látják.

A routerben a kábeles eszközöket mind DHCP-vel fixálva vannak, air Protection ilyesmi mind ki van kapcsolva.

AX esetén ha jól beállítom ennek azért jóval feljebb kelleme mennie (átlagban 40-50-60mbit/sec) szerintem, igaz ez attól is függ hol vagyok a lakásban, vagy épp mennyire van leárnyákolva a router.

Tudtok ebben segíteni? :R

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#8043) oszy


oszy
veterán

Az RT-AC58U routernél, hogyan kell portot nyitni? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8044) Gubek-Einste válasza oszy (#8043) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Kezdésnek a LAN/DHCP szerver menüpont alatt a Manuálisan hozzárendelt IP a DHCP lista tartalmán résznél a kliens eszköznek adjál meg MAC cím alapján egy lefixált IP címet.

Ha ez meg van akkor irány a WAN/Virtuális szerver / Port továbbítás menüpont: Engedélyezés után Profil hozzáadás, majd Egyedi konfiguráció:

Szolgáltatásnév - Név ami alapján be tudod azonosítani, hogy mi is ez
Protokoll - Ami kell
Külső port - Amiről meg az átirányítás
Belső port - Amire meg az átirányítás, lehet azonos a kettő
Belső IP-cím - A korábban lefixált IP cím
Forrás-IP - Nem kell, maradjon üresen

Opcionálisan beállítható egy DDNS cím is a WAN/DDNS menüpont alatt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8045) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Halozat vedelemnel router biztonsagi ertekelesenel 2 kockazat van.
Webes hozzáférés WAN portról kikapcsolva - nem
Port forwarding kikapcsolva - nem

ez mennyire baj?

koszi
sfefe

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8046) Gubek-Einste válasza sfefe (#8045) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A második nem gond, az első már igen, kapcsold ki ha nem használod.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8047) oszy válasza Gubek-Einste (#8044) üzenetére


oszy
veterán

Megcsináltam a beállítást. Ezután a https://canyouseeme.org/ oldalon már errort ír.

"Protokoll - Ami kell" De melyik kell? :)

Nem tudom, hogy ez a protokolll lehet-e baj ha rossz van kiválasztva.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#8048) sfefe válasza Gubek-Einste (#8046) üzenetére


sfefe
őstag

Ok koszi akkor azt nem-re allitottam a routerben.

Meg annyit, hogy ennek a game opcionak van vmi jelentosege haszna?

[ Szerkesztve ]

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8049) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

RT-AC65P
2TB merevlemezzel szépen működik, a használati utasításban is ennyi van amit tud kezelni. Kipróbáltam egy 3TB-os lemezzel, nem is látja. Van valami utólagos lehetőség hogy tudja kezelni?
A gyári Firmware-t nem cserélném, engem kiszolgál.

Wasabi...

(#8050) bigdady


bigdady
nagyúr

65p-ben a külső antennák a 2.4 vagy az 5ghz-esek? Másik belső? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.