Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:50:55

LOGOUT.hu

                                  ASUS routerek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) pinnacle válasza TeeJay (#9998) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Nem tudom mitől van ez a gond. Lehet valami hibás sorozatot kaptunk páran, ahol az újabb firmwarekkel max 50Mbps a letöltési sebesség. Windowsban vagy valami alkalmazással nem lehet megnézni mi a wifi maximális letöltési sebessége? Lehet a Windowsban van valami elállítva?

woodworm neked mit ír ki Max Rate-nek? WiFiAnalyzer-rel valamivel jobb. Még mindig van az a hiba, hogyha a Samsung J5 2017 telefonom csatlakozik a routerre, akkor kidobja a 100-as csatornáról, amin a legjobb a lefedettség. Az egész lakásban szinte annyi, amennyi a router mellett.

[ Szerkesztve ]

(#10002) gabro0 válasza Gubek-Einste (#10000) üzenetére


gabro0
őstag

Mennyi lehet a reális ára? Én olyan 40-45k körül mondanám a tudását figyelembe véve.

(#10003) MaCS_70 válasza Gubek-Einste (#10000) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az AX68 ezen az áron számomra egy kicsit nehezen értelmezhető ajánlat.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10004) pinnacle válasza gdarvas (#9993) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Visszaraktam a 2020/06/18, 3.0.0.4.382.52272 firmwaret. Gyári visszaállítás, újraindítás is megvolt. Semmi változás. :( Illetve annyi, hogy a lakás legrosszabb vételű helyén a földön is majdnem annyi a letöltés, mint a router mellett.
Úgy néz ki vihetem vissza, remélem kicserélik, megjavítják. Mondjuk tényleg furcsa ez a wifin lévő letöltés "korlátozás."
Egyébként a Rate 54M, nem azt jelenti, hogy a csatlakozott eszköznek max 54Mbps letöltést engedélyez. Akinek jól működik nézze meg legyen szíves, neki mennyit jelez.

(#10005) Dragon3000 válasza pinnacle (#10004) üzenetére


Dragon3000
veterán

Az más lesz, nálam a wifis eszközökre 13M-et ír a rate-nél és mégis megvan a 150Mbps link sebesség, amivel a speedtest 100/100-at mér.

(#10006) TeeJay válasza pinnacle (#10004) üzenetére


TeeJay
félisten

Tedd már el 100-as csatornáról, simán lehet hogy bezavar
36 meg 52-es blokkra tegyed és úgy teszt

Mindkét Redmi Note 9S 866mbit linken van, router erre ennyit jelez :D
Szóval itt még csiszolhatnának mert a 60M az minden csak nem pontos
Ja és arra sem jöttem rá hogy két azonos telefon egyikre írja hogy STBC Yes másikra meg No, pedig még a wifi beállítás is azonos mindkét telefonon :D Akárhogy nyomoztam nem jöttem rá hogy lehet ez

Most látom hogy BW 20M miközben fix 80MHz-re van állítva :D
Ez a wifi napló elég viccesre sikerült és nem nagyon javították a FW-ben

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10007) gdarvas válasza pinnacle (#10004) üzenetére


gdarvas
csendes tag

Érdekes. Nekem azóta szépen megy a 100-as csatornán...

[ Szerkesztve ]

Hiszem, ha látom...

(#10008) pinnacle válasza Dragon3000 (#10005) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi mindenkinek! Nekem 100-as csatornán a legjobb, pont abból vettem észre ha kidobta a telefonom onnan, hogy gyengült a vétel. MacBook Air 2017-el valamivel jobb a vétel, és ez a lényeg, hogy a lakásban (4 szobás panel), mindenhol szinte egyforma. Lehet megvárom a Gigabites DIGI bekötést, hogy akkor mi lesz. 3-400Mbit gondolom azért bőven elég. Írtam az Asusnak kíváncsi vagyok majd mit válaszolnak, tudnak erről a problémáról.

[ Szerkesztve ]

(#10009) Dragon3000 válasza pinnacle (#10008) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha már így szóba hoztad a netet, azzal minden rendben? Mert 100/100-as neted van, azt wifin is kellene tudnia, ha a nettel minden rendben, akkor ezen a gigabites net se fog segíteni.

(#10010) woodworm válasza pinnacle (#10001) üzenetére


woodworm
veterán

Valami nem kóser az asus rate kijelzésével, nem ez lesz a baj. Egyébként az inssider tényleg visszavesz az elérhető sebességből, ha fut mérés közben. Tegnap valamiért nagyon kicsi sebességeket mértem és én is ugyanazt tapasztaltam amit te, 5GHz-en 100Mbit, inssider mellett 50Mbit.
Megejtettem egy gyári resetet és minden helyreállt, 5GHz-en 450-500 Mbit, 2,4 GHz-en ~250Mbit. Ha futtattam mellette az inssidert, akkor 50-100Mbittel kevesebb sebességeket mértem.
A 2,4GHz-es kapcsolat valószínűleg turboqam sebesség, de a tulajdonságoknál nem jelenik meg.

(#10011) pinnacle válasza Dragon3000 (#10009) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Ez volt az alap probléma, hogy vezetékesen jó, de wifin a letöltés majdnem feleződik, míg a feltöltés nem változik. Ha Gigabiten meglesz a "felezett" 3-400Mbit, az már bőven jó lesz, az viszont nem ha marad az 50Mbps.

woodworm én a sebességet telefonnal, tablettel, MacBook-al nézem, amin nincs Inssider. Ha csak nekem van iylen problémám, akkor lehet valami egyedi hibás router kaptam, amit remélhetőleg javítanak, cserélnek. Ezt viszont jó tudni, hogy kell a gyári reset frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#10012) Dragon3000 válasza pinnacle (#10011) üzenetére


Dragon3000
veterán

A wifi nem úgy működik, hogy felezi a net sebességet, ha gigabit mellett meglenne a 3-400Mbps, akkor a 100-as net mellett ugyanazon a wifin, ugyanazokkal a beállításokkal, ugyanott meglenne a 100Mbps.

(#10013) woodworm válasza pinnacle (#10011) üzenetére


woodworm
veterán

Akkor az inssider képeket honnan hoztad?

(#10014) TeeJay válasza pinnacle (#10011) üzenetére


TeeJay
félisten

Telefon wifi felületen milyen linksebességet dob?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10015) galaxys80


galaxys80
veterán

Az Asus app-ban az eszközöknél találtam két olyat amiről fogalmam sincsen micsoda lehet. [kép] [kép]
Érdemes ezeket blokkolni? Vagy mi az isten lehet ez?

Szerk. Google szerint Lenovo cucc lesz. A múltkor a gyerek egyik barátja volt nálunk egy Lenovo tablettal. :)

[ Szerkesztve ]

(#10016) sgeza válasza galaxys80 (#10015) üzenetére


sgeza
veterán

Motorola (Wuhan) ! Vigyázz, tuti vírusos! :D

(#10017) pinnacle válasza Dragon3000 (#10012) üzenetére


pinnacle
nagyúr

ASUS-tól ezt a választ kaptam.
Amennyiben a QOS nincs bekapcsolva, beállítva semmilyen korlátozás, úgy maximális sebességet kell bírnia, nincs más korlátozási beállítás. Győződjön meg róla, hogy semmilyen interferenciát keltő eszköz ne legyen a router közelébe (tv, micro stb). Amennyiben hibás, úgy kérem vigye vissza a kereskedőhöz és kérje annak a garanciális ügyintézését, mert nincs erre más speciális beállítás, csak a QOS ahol korlátozásokat lehet beállítani.
QoS nincs bekapcsolva, alapbeállítás.
Viszont az a furcsa, hogy fájlt másoltam PC-ról a nem túl acélos kis laptopra, és végig tartotta a 60MB/s-t. Wifin Mbps-ben nem tud ennyit.

woodworm előbb említett laptopról. Megnéztem, tényleg gyengébb ha fut az InSSider. Látható ez az ismeretlen router, ami több betonfalon keresztül is erősebb, mint a sajátom 2 méterre.

TeeJay Köszi! Ez jó ötlet. :) Feleannyi, mint a tied. Ez, hogy a fenébe lehet? Mondjuk ez is 10x annyi mint amennyivel a DIGI jön le. Valaki hallott már ilyenről, hogy fájlmásolásnál hozza a jelzett sebességet, internet letöltésnél meg nem? Lehet a Samsung J5 2017 tud csak ennyit.
PC-n iPhoneon, hogy lehet ezt megnézni?

Kis laptopon megvan. Ezt kerestem, tudtam van ilyen valahol. Akkor viszont valami rejtélyes DIGI hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10018) vacs válasza pinnacle (#10017) üzenetére


vacs
veterán

Windows-on a legmegbízhatóbb a parancssoros mérés, mert ez gyenge gépen is valós értéket ad.
A speedtest.net-ről töltsd le a Windows CLI fájlt, bontsd ki és futtasd, link

(^)(>.<)(^)

(#10019) Dragon3000 válasza pinnacle (#10017) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mi köze ehhez a diginek? Csak egy lan kábel megy be a lakásba és kábelen keresztül megy is a neted rendesen, a wifit a saját routered oldja meg és ott jön elő valami hiba.

Viszont az a furcsa, hogy fájlt másoltam PC-ról a nem túl acélos kis laptopra, és végig tartotta a 60MB/s-t. Wifin Mbps-ben nem tud ennyit.

Itt most wifi-n ment a másolás is, vagy kábelen, mert a szövegből kábelre tippelnék, de utána meg erre hivatkozol, hogy a fájl másolás meg megy rendben wifin.

(#10020) TeeJay válasza pinnacle (#10017) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem 2 stream-et tud a Redmi Note 9S így 80MHz AC módban 866mbit a maximális linksebesség

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#10021) farkas-j válasza vacs (#10018) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi az infót, ezt a parancssoros megoldást nem ismertem! :R

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#10022) pinnacle válasza vacs (#10018) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Raktam már be parancssoros képet is. Megnéztem újra a kis laptopon ugyanaz, mint Windowsos alkalmazásból.

Dragon3000 PC kábellel van kötve a routerre, wifin keresztül másoltam a laptopra. Megnéztem 2,4Ghz-n, ott is hozta a papírformát. Ez a kérdés, hogy lehet még 2,4GHz-n is nagyobb sebességgel másolni, mint amit 5GHz-n tudok internetes letöltésnél? Más típus adat a fájl másolás, mint a netes tartalom? Szerintem a végén kiderül, hogy valami banális hiba miatt van az egész, hasonlóan a Samsung J5 2017 telefonomhoz, ami a wifire csatlakozva, kiüti a 100-as csatornáról a routert. Azzal is jó sokáig szívtam. :D

TeeJay Köszi! Nekem a fele is elég lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#10023) Dragon3000 válasza pinnacle (#10022) üzenetére


Dragon3000
veterán

Telefonokra nincs ötletem, de a laptopnál nem kavarhat be valami energiatakarékos üzemmód? Mert wifi-s gondot pl az intel ac 7260-ról lehet találni, ami energiatakarékos üzemmód miatt fordulhatott elő. Hátha hasonló gond előjön a 7265-nél is. Esetleg wifi driver frissítést is megnézhetnél, ha még nem próbáltad.

[ Szerkesztve ]

(#10024) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Van valami trükkötök a kerek Zigbee hőmérők hátlapjának levételére? (elemcseréhez)

Van ugye egy kis horony egy pénzérme élének fogadására, de az anyag annyira lágy, hogy csak a horony élét tudom kivésni, de el nem fordul a lap. Aztán pedig visszapattintani szintén lehetetlen a horony segítségével (ami ugye már kicsorbult...).

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10025) sgeza válasza MaCS_70 (#10024) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem ezt nem ide akartad, bár én meg tudom válaszolni. Nekem lejött könnyen, talán a bicskámon lévő, viszonylag széles elejű csavarhúzóval szedtem le legutóbb, amikor cseréltem. Jó irányba tekered?

[ Szerkesztve ]

(#10026) woodworm válasza pinnacle (#10022) üzenetére


woodworm
veterán

Itt a natolással lesz gondod, mert hálózaton belül szépen dolgozik a wifi, 5GHz-en teljesen rendben van az az 500Mbit körüli sebesség, 2,4 GHz-en pedig a 20MHz-es csatornaszélességen is nagyon jó a 120 Mbit. Utóbbi érdekes, mert nem szabványos a linksebesség. Úgy néz ki, hogy szép csendben tudja a turboqamot az intel.

(#10027) czegee


czegee
csendes tag

Sziasztok, többek javaslatára beszereztem 2 db ASUS Ax56U routert amelyekkel a meglévő sagemcom 5655-öt szeretném leváltani/kiegészíteni.
Adott 3 IPTV és egy PC amiket ethernettel szeretnék használni.
A következő topológiában szeretném használni az eszközöket:

Ez az elrendezés szabadon variálható ( A PC és az STB1 és STB2 akár az asusra is köthető), ami fix hogy A Sagemcomhoz van kötve az egyik Asus AX56U, ehhez van kötve a másik ASUS AX56u, és ebből 2. ASUS eszközből kell megoldanom a 3. IPTV-t.
Van esetleg itt olyan aki megtudja mondani pontosan milyen beállításokkal fog ez nekem megfelelően működni? Mert ahogy korábban említettem már volt nálam anno egy Asus pack amivel vagy net nem volt a 2. eszköznél vagy az iptv nem működött.
ui.: A két ASUSt lehetőség szerint Aimeshel szeretném használni.
:R Előre is köszi a tippeket! :R

(#10028) vargalex válasza woodworm (#10026) üzenetére


vargalex
félisten

A NAT-ra azért nem gyanakszik a kolléga, mert kábelen viszont megvan a sebesség...

Alex

(#10029) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Van egy RT AX58U router. Lehetséges az user-defined qos rules-nál a sorrendet változtatni anélkül, hogy törölni kellene mindent?

(#10030) MaCS_70 válasza sgeza (#10025) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszi, valóban nem ide szántam!

Jó irányba tekerem, de mindegyik beszorult...

Köszönettel -- és elnézést: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10031) mpo válasza czegee (#10027) üzenetére


mpo
veterán

Nekem Digi FTTH van, egy ZTE ONT-vel.
Mellette van az Asus RT-AC65P és abból 4 UTP kábel megy ki.
Ez a megoldás neked miért nem jó?
Ha UTP megy Asus-ból Asus-ba és onnan az STB3-ba, akkor fölösleges a második Asus, mert 4 port elsőn is van.
Ha a 2. Asus a WIFI miatt kell, az más kérdés.

Ha érted, akkor már elavult.

(#10032) Gubek-Einste válasza czegee (#10027) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Van esetleg itt olyan aki megtudja mondani pontosan milyen beállításokkal fog ez nekem megfelelően működni?
Az első AX56U legyen a router, minden erre csatlakozón, a szolgáltatói eszköz csak modem legyen. A második AX56U pedig AiMesh node legyen.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10033) pinnacle válasza Dragon3000 (#10023) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi Dragon3000, woodworm! Arra kellene rájönni mi a különbség wifi szempontjából a fájl másolás, illetve az internetes adat között, azzal megtekerve, hogy a feltöltés viszont jó. Vezeték nélküli Energia mód, Legnagyobb teljesítmény, de telefonon, tableteten is felezett a letöltés. Régen a kis laptopon is jó volt a letöltés.
PC, SSD-ről is másoltam wifin keresztül a laptopra. Ez persze még jobb lett, (látom szegény N3710 alig bírja :) ) tényleg fura mi lehet a probléma.

Nincs más megoldás, vissza kell vinni, de lehet még megvárom az FTTH-ra átkötést. Csak az a furcsa, hogy még senkinek sem volt ilyen gondja.

[ Szerkesztve ]

(#10034) vargalex válasza pinnacle (#10033) üzenetére


vargalex
félisten

Akkor lehet még gond, ha a kérdéses kliensnél használt frame méret nem egyezik a WAN kapcsolatod frame méretével. Pl. be van kapcsolva a Jumbo Frame használata. Ez LAN esetén nem okoz gondot, mert a router switch-én halad át. Viszont LAN-WAN forgalomnál a routernek kell darabolni a kimenő csomagokat, illetve újra egyesíteni a beérkezőket.
Persze, mivel telefont is érint, így lehet, hogy valami router oldali wifi beállítás lesz.

Egyszóval én az MTU beállításokat nézném át...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#10035) czegee válasza Gubek-Einste (#10032) üzenetére


czegee
csendes tag

A gond ott van hogy az IPTV kényes egy állat, a szobába ahol a második asus eszköz lesz ott csak egy UTP van, ezért az lenne a logikus hogy az asusba kötöm rá az STB3at.
A kérdésem jóval specifikusabb ennél, konrkétan asus felületén mit kellene beállítanom az IPTV felületen? A wifi professionalnél kell a IGMP snooping-ot is bekapcsolni annak ellenére hogy csak kábellel lesz összekötve?
Illetve ha AiMeshel használom a 2. eszközt node-ként, akkor pl esélytelen arra az eszközre kötni az IPTV-t ha jól sejtem..

Olvastam itt DMZ-t is meg hogy a Telekom eszközt PPOE passtroughba tenni, de annyira nem értek ehhez, ha ebben tudna valaki segíteni megköszönném.

[ Szerkesztve ]

(#10036) Alex91


Alex91
félisten

AX92U: 5 GHz-es savok meg mindig xarakodnak. Most ugyan nem megy el, de leesik az iPaden a sebessege. Erdekes, a tobbi eszkoz megy normalisan. Hiaba inditom ujra az iPadet, nem jon vissza a sebesseg. Alapban 500 gbps korul merek, ha beesik, akkor 100 lesz. Mas eszkozon jon a szokasos wifi-s sebesseg.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10037) woodworm válasza vargalex (#10028) üzenetére


woodworm
veterán

Elvesztettem már a fonalat.
Mivel jobbára csak a telefonokra tartogatom a wifit nekem is a problémájával párhuzamosan esett le, hogy nálam is hasonló sebességeket produkál a router. Nekem viszont megoldotta egy factory reset.

(#10038) pinnacle válasza vargalex (#10034) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Én is ebben bízok, hogy valami beállítás változott meg. Ezért is kérdezem, hogy valaki változtatott a gyárin, de mindenki úgy használja, a szokásos ajánlottat leszámítva. MTU-n sem változtattam.
Még a DoS védelem kikapcsolását javasolták, de az is alap kikapcsolton van.
Egyébként régebben azt hittem a DIGI korlátozza a letöltést, mert vezetéken is lassú volt, de ott megjavult.

[ Szerkesztve ]

(#10039) vargalex válasza pinnacle (#10038) üzenetére


vargalex
félisten

Az MTU-t csak a WAN kapcsolatnál tudod állítani? A wifi kapcsolatnál nincs ilyen lehetőséged?
Esetleg próbáld meg, hogy itt és a gépen is leveszed az MTU-t 1480-ra.

Alex

(#10040) pinnacle válasza vargalex (#10039) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Nem változott semmi. Wifin ilyen lehetőségek vannak. Megvárom az átkötést, utána meg visszaviszem az üzletbe, ha nem javul.
Valakinek van tapasztalata, hogy az ASUS szerviz meddig tart? Gondolom pár hét. Lehet jobb lenne egyből a szervizbe vinni az üzlet helyett?

(#10041) Gubek-Einste válasza czegee (#10035) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A kérdésem jóval specifikusabb ennél, konrkétan asus felületén mit kellene beállítanom az IPTV felületen? A wifi professionalnél kell a IGMP snooping-ot is bekapcsolni annak ellenére hogy csak kábellel lesz összekötve?
LAN/IPTV menüpont alatt kell engedélyezni az IGMP Proxy-t és IGMP Snooping-ot.

Olvastam itt DMZ-t is meg hogy a Telekom eszközt PPOE passtroughba tenni, de annyira nem értek ehhez, ha ebben tudna valaki segíteni megköszönném.
A szolgáltatói eszközt PPPoE passthrough módba kell tenni, a saját eszköz pedig menjen router módba.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10042) Clemi


Clemi
veterán

Sziasztok,

Egy Asus AX58U routerem van és egy JBL Bar 5.1-et szeretnék beállítani AirPlay eszköznek. Mikor beüzemeltem a routert, néhány mp alatt létrejött a kapcsolat. Lévén friss router, az állítgatások során kipróbáltam a Smart Connect módot és az új így létrejött hálózaton is szinte azonnal létrejött az AirPlay kapcsolat. Miután többek tanácsára kikapcsoltam ezt a módot és visszaneveztem az 5G és a 2,4G sávokat a korábbi nevükre, az öröm megszűnt, :O ugyanis azóta nem lehet létrehozni az AirPlayt WiFi-n egyik sávon sem. Látszólag elindul a létrehozás, de ha meg is jelenik a jóváhagyó képernyő, hosszú tekerés után eldobja, váratlan hibával. Tudom ez inkább a Soundbar hibája lesz, de gonoltam fix csatornára téve, talán mégis létrejön a kapcsolat.

A JBL adatlapján ez van. Itt milyen fix csatornát kellene beállítanom?

A routerem 5G sávja pedig így van beállítva:

(#10043) czegee válasza mpo (#10031) üzenetére


czegee
csendes tag

Igen, a wifi miatt kell a második eszköz, családi ház és a ház tulsó felén nincs wifi, azért szerettem volna a mesh-es vonalon tovább lépni.

(#10044) czegee válasza Gubek-Einste (#10041) üzenetére


czegee
csendes tag

Köszi a tippet, hétvégén adok neki egy próbát

(#10045) MaCS_70 válasza Clemi (#10042) üzenetére


MaCS_70
félisten

De miért kapcsoltad ki "többek tanácsára" a Smart Connectet? Mi volt a probléma, amit ezzel akartál orvosolni?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10046) Clemi válasza MaCS_70 (#10045) üzenetére


Clemi
veterán

Igazából akkor kapcsoltam ki, mikor a telefonom elkezdte inkább a 2,4Ghz-es sávot használni és a letöltési sebesség 50 Mbs-re esett az asztalomon mérve, ahol végül is állandóan van, pedig 5 Ghz-en 4-500 Mbs szokott lenni.

(#10047) Gubek-Einste válasza Clemi (#10046) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Csinálj egy reset-et.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#10048) MaCS_70 válasza Clemi (#10046) üzenetére


MaCS_70
félisten

Oké, ez egy konkrét ok.

Nálam egyébként hibátlan a Smart Connect.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10049) PyroS


PyroS
senior tag

Sziasztok.

Holnap költözünk egy családi házba. Eddig Digi 1000-netem volt egy Asus Ac57u V2 routerrel.
Viszont a családi háznál sajnos csak a Vodafone 500M netje elérhető. A felső szinten van a Connectbox,az alsó szintre szeretném kábellel össze kötni az Asus Ac57-el. Letudná nekem esetleg írni ennek a beállítását? Köszönöm :R .

(#10050) Gubek-Einste válasza PyroS (#10049) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Adminisztráció/Üzemmód menüpont alatt AP mód beállítása.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.