Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) SunBreeze válasza szijartg (#849) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

megvan:
[link]
őróla lenne szó

másik kérdés, hogy miért nem tudom az fn gombbal aktiválni a vezeték nélküli netet meg a hangokat szabályozni, mert minden más megy (pl a lcd ki bekapcsolása...) talán a gyári cdről kéne valamit feltelpíteni? meg nem is jön elő semmilyen képecske a bal felső sarokban...


[Szerkesztve]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#852) szijartg válasza SunBreeze (#851) üzenetére


szijartg
senior tag

köszi szépen. akkor megnézem énis. nemvoltam benne biztos hogy a NHC lessz az amit keresnek, azért tettem utána azt a fejet.

amúgymeg igen fel kell telepíteni a gyári cd-ről valamelyiket, de hogy melyiket azt most így nemvágom sajna

(#853) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

asszem, a probot a power 4-el kevertem sry :B

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#854) szijartg válasza SunBreeze (#853) üzenetére


szijartg
senior tag

support.asus.com-ról letudod őket tölteni

(#855) SunBreeze válasza szijartg (#854) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

igen tudom, már megtörtént ;) de azért thx

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#856) #32577792 válasza bnss (#846) üzenetére


#32577792
törölt tag

hetente 2 alkalommal fut kézi módban is a NOD32, de lefuttattam csökkentett módban is, semmit nem talált.

(#857) SunBreeze válasza #32577792 (#841) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

jogtiszta a vindózod, mert nekem tegnap miután kiderült hogy nem jogtiszta :W azóta a svchost.exe 100-on megy...

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#858) #32577792 válasza SunBreeze (#857) üzenetére


#32577792
törölt tag

hogy most éppen melyik van fenn :F
mert az asus azzal szállít, de most nem mondom meg melyiket raktam fel utoljára
az svchost.exe system zabál betöltéskor, utána már nem
1ébként most frissítette az explorer 7-est, ha jól tudom, ezt csak akkor engedi, ha jogtiszta

(#859) Vincent_Vega


Vincent_Vega
csendes tag

Nah hát az explorer 7-et is feltörték már! Haverom másolt XP-jén is fut már ezerrel, valami crackelt változat!

(#860) Imy válasza #32577792 (#858) üzenetére


Imy
veterán

svchost.exe-t melyik progi használja, vagy minek kell?

(#861) Hunci


Hunci
aktív tag

Sziasztok .:)
Vona egy ASUS A3AC tipusú notim s szeretném a kameráját megcsinálni mert nem jó s a netes telepítés során sem lehet a drivert feltenni .
Esetleg valaki tud egy megoldást mondani ? :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#862) Almos válasza Imy (#821) üzenetére


Almos
aktív tag

Amiket mások vettek:
- HP : ismerős segítségével talán nagyker-, de mindenesetre jó áron;
- Acer : miután 3 hétig hitegették, hogy holnapra mostmártényleg meglesz az ASUS A6R...;
- használt HP: új ASUS megvétele után úgy zörgött az ODD, hogy másnap reggel inkább visszacseréltük egy használt, német billentyűs HP-ra...
- Albacomp : igaz hogy csak 1 év gari, de országos szervízhálózat van 14 helyen (!!!), és elég jó kis gépnek tűnik
- Philips X55: 280-ról akciózták 200-ért, két ismerősömmel is ilyet vetettem most a héten :)

egyébként az email tényleg nem rossz ötlet, írok is nekik. Az pedig kicsit bassza a csőrömöet, hogy vegyek egy másik írót, nem ezért fizettem a 2 év gariért...

(#863) Almos válasza szijartg (#823) üzenetére


Almos
aktív tag

Ez a hozzáállás érdekes... Ha be lehet vinni, nekem megér annyit, hogy magam viszem le, minthogy futárszolgálattal kelljen elküldeni. Persze azt is megértem, hogy van futárszolgálatos lehetőség, csak ne legyen kötelező, választhassak...

(#864) Almos válasza #32577792 (#841) üzenetére


Almos
aktív tag

Asztali gépnél én is találkoztam ilyennel, órákig nézegettem a rendszernaplót, bújtam a registry-t, de semmivel nem lett jobb. Szerintem húzd újra az XP-t.
Néha a laptopom is csinál hasonlót, de nem az svchost miatt, és csak akkor, ha tápról indítom (de akkor sem mindig)...

(#865) bnss válasza #32577792 (#856) üzenetére


bnss
veterán

Nekem sem talált semmit NOD csökkentett módban, aztán az AVG ingyenes változata igen... :F Próbáld meg másik víruskergetővel! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#866) #32577792 válasza bnss (#865) üzenetére


#32577792
törölt tag

TrendMicro sem talált semmit :(

(#867) bnss válasza #32577792 (#866) üzenetére


bnss
veterán

Akkor javaslok egy gyomlálást a szolgáltatásokban! Vagy az AVG-t... :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#868) Cs_Laci válasza #32577792 (#866) üzenetére


Cs_Laci
senior tag

Start, futtat msconfig. itt a startup fülön az induló cuccokat szedd ki, kivétel az antivírus, ctfmon meg az svchost. Ezután lehet processzt gyepálni. Ezután lehet olyan progika futtatni, amik kitisztítják a feles Registry Itemeket. Ezzel elég sokmindent rendbe lehet hozni.

Ezután számítógép kezelés, és a rendszernaplóan meg kell nézni, nincs -e sokszorosan ismétlődő hiba vagy warning. hátha valamit próbál csinálni, de nem megy. Ezután lehet es Spy Bot Search & Destroy, az is leszedhet pár dolgot.
Hirtelen ennyi

(#869) bnss válasza Cs_Laci (#868) üzenetére


bnss
veterán

Ezt kifeljetettem, köszi a kiegészítést! :R

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#870) dannynet


dannynet
tag

Péntek este ismét megadta magát az A6M Q049-em.

Egy 13 GB-os avi fájl mpeg2-vé konvertálását bíztam a gépre, 43%-ban sikerült a feladatot teljesítenie, utána lefagyott.

Mivel a processzor már így is 1,2 V-t kapott a gyári 1,15 V helyett, ezért arra gondoltam hogy ismét a memóriamodulokkal lesz a probléma. Eltávolítottam a notiból a két db 512 MB-os Hynix RAM-ot és az Acer gépemből megmaradt Samsungot helyeztem az egyik slotba. Visszaállítottam a Vcore-t 1.15 Voltra és a fentebb említett videófájl átalakítás ezúttal sikerült.

Sajnos azonban fél GB memóriával elég sokat tekerte a HDD-t a hordozható számítógép, ezért (mazochizmus be) kipróbáltam, hogy mi történik akkor, ha a 667 MHz-es DDR2-es Samsung RAM mellé behelyezek egy 512 MB-os, 533 MHz-es DDR2-es Hynix memóriát.
(Magyarán kíváncsi voltam arra, hogy 64 bites sávszélességgel, 533 MHz-es órajelen össze fog akadni a két modul).

A ,,ha már lúd, legyen kövér'' elv alapján visszavettem a processzor 1,8 GHz-es órajelhez rendelt magfeszültségét 1.125 Voltra és elindítottam a Prime95 program ,,blend in'' tortúra tesztjét (ez az üzemmód másodpercenként 60 MB-nyi adatot mozgat a memóriában).

Immáron 16 órája fut a teszt hiba nélkül, tehát lassan kijelenthetem hogy mégsem hibás az AMD Sempron 3400+ processzor. :)

Korábbi ígéretemhez híven megvizsgáltam az akkus üzemidő alakulását.

Teljes terhelésen, 3D-s alkalmazást futtatva két órát, a lehető legtakarékosabb üzemmódban, 800 MHz-es processzor órajelen (0,8 V-os magfeszültségen) közel öt órát képes működni a notebook.

Elnézést a kissé hosszú kommentjeimért, de talán mások is tudják hasznosítani ezeket az információkat.

(#871) bnss válasza dannynet (#870) üzenetére


bnss
veterán

Örömmel olvasom, hogy sikerült megoldani a problémát! ;)

''(Magyarán kíváncsi voltam arra, hogy 64 bites sávszélességgel, 533 MHz-es órajelen össze fog akadni a két modul).''
- Ebből lehet a legkevesebb probléma, mivel az összes RAM visszafelé kompatibilis, nemegy 667-es mellett láttam már tökéletesen menni 533-ast, a kisebbik órajelén. Itt egy újabb példa! :)

''Immáron 16 órája fut a teszt hiba nélkül, tehát lassan kijelenthetem hogy mégsem hibás az AMD Sempron 3400+ processzor.'' - Mostmár kijelenthető, hogy nem a CPU a hibás.

Nem rossz az üzemidő sem! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#872) Asuras válasza dannynet (#870) üzenetére


Asuras
csendes tag

Hali!

Atied, hogy megy 800Mhz-en? Erre kíváncsi lennék, mert nekem is ugyanilyen notim van csak q091-es de ua. processzor és a power4 gear+ nem csökkenti az órajelet, legalább is az everest nem írt változást. A biosban meg nekem nem enged machinálni.

Egyébkét nekem high performancon 3.35-öt megy állandó filmnézéssel terhelve! Szerintem ez elég jó!

[Szerkesztve]

(#873) SunBreeze válasza dannynet (#870) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

köszi ezeket az információkat, de azt nem tudod megmondani, hogy mindezek alatt háyn fokos volt a gép?

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#874) s_akos82 válasza Asuras (#872) üzenetére


s_akos82
tag

Ha lehúzod a töltőről, akkor fog 800 Mhz-en futni a proci...

(#875) s_akos82


s_akos82
tag

Időközben bonyolódott az akksi garis cseréje, mert kiderült, hogy nincsenek meg a gép papírjai :((( , (sajnos nem én vettem :( ). Szerintetek van rá bármilyen esély, hogy csak gyári szám alapján gariztatható legyen a gép, vagy ez teljesen felejtős ötlet?

Egyáltalán lehet valahol ellenőrizni az ASUS honlapon, hogy meddig érvényes a gyári gari?

(#876) Almos válasza s_akos82 (#875) üzenetére


Almos
aktív tag

Általában szervízben nem is kérik a gari-papírt, hanem csak a gyári szám alapján nézik meg, hogy garis-e még, tehát egy próbát mindenféleképpen megér!

(#877) bnss válasza s_akos82 (#875) üzenetére


bnss
veterán

Azt kell kideríteni, hogy mikor készült, akkor saccra tudod meddig van még rá gari. Ahogy előttem is mondták, elég a garanciához - elméletben - a gyári szám! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#878) s_akos82 válasza Almos (#876) üzenetére


s_akos82
tag

Köszi, ez talán bizakodásra adhat okot :) ! Egy próbát mindenképp megér...
Interneten a gari érvényességet nem tudom én is ellenőrizni valahol?

(#879) bnss válasza s_akos82 (#878) üzenetére


bnss
veterán

Kedvedért előkerestem a gari könyvet, ha jól értelmeztem, akkor az Asus honlapján lehet ellenőrizni a garanciát a szériaszám alapján! :)

Linket nem tudok most adni, sietek!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#880) s_akos82 válasza bnss (#877) üzenetére


s_akos82
tag

Köszi a választ Neked is, már csak egyetlen dolog aggaszt: az ''elméletben'' szócska... :DDD !

(#881) s_akos82 válasza bnss (#879) üzenetére


s_akos82
tag

Köszi, hogy utánanéztél!
Ha majd lesz rá pár perced, akkor küld el a link-et is pls!
Sajnos nem találtam meg a honlapon, nagyon eldugták :U !

(#882) dannynet


dannynet
tag

Helló! Válaszolnék az elhangzott kérdésekre. :)

-Asuras írta: ,,Atied, hogy megy 800Mhz-en? Erre kíváncsi lennék, mert nekem is ugyanilyen notim van csak q091-es de ua. processzor és a power4 gear+ nem csökkenti az órajelet, legalább is az everest nem írt változást.''

Már egy ideje nem használom a Power4Geart, de azért még valami rémlik a programból. : ))

,,Super performance'' üzemmódban állandóan 1800 MHz-en megy a CPU, ,,high performance'' módban kell a terhelés függvényében a sebességváltozásnak megtörténnie; -azonban ez csak akkor következik be, ha az említett program tálcaikonjára jobb egérgombbal klikkelve bepipálod az ,,auto performance'' üzemmódot, ezzel lehetővé téve a szoftver számára a processzor szorzójának állítását. ,,Quiet office'' üzemmódban 800 MHz-es órajelet kényszerít
a Power4Gear. Everestben pedig ne az ,,összegzés'', hanem a ,,túlhajtás'' menüpontban kísérd figyelemmel a CPU órajelét. :)

-Sunbreeze írta: ,,köszi ezeket az információkat, de azt nem tudod megmondani, hogy mindezek alatt háyn fokos volt a gép?'' Az első húsz teszteléssel eltöltött órában 61-64 fok körül alakult a processzor maghőmérséklete, a huszonnyolcadikban pedig 57 fok körül stabilizálódott. Azonban meg kell jegyeznem, hogy a gyári feszültségnél 0,250 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.

-s_akos82 írta: ,,Ha lehúzod a töltőről, akkor fog 800 Mhz-en futni a proci...'' Mind hálózati, mind akkumulátoros üzemmódban működnie kell a maximális és a minimális órajelnek is.
Annyi bizonyos, hogy telepes üzemmódban nem lehet kiválasztani a Power4Gear ,,Super performance'' (állandó maximális processzor órajel) üzemmódját, csupán a ,,high performance''-ot, ami aktiválja az AMD PowerNow funkciót (terhelésfüggő CPU órajelvezérlést.)

Bővebben a PowerNow-ról:

[link]

[Szerkesztve]

(#883) dannynet válasza dannynet (#882) üzenetére


dannynet
tag

Elnézést, korrigálnom kell egy hibát az előző hozzászólásomban.

,,Azonban meg kell jegyeznem, hogy a gyári feszültségnél 0,250 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.''

Helyesen: ...a gyári 1,150 Volt feszültségnél 0,025 V-tal kevesebb áramot kapott a CPU és az általam futtatott Prime95 program ,,blend in'' tesztjénél jobban fűt az ,,In place large FTT's'' mód.

(#884) bnss válasza s_akos82 (#881) üzenetére


bnss
veterán

Most hirtelenjében én sem találtam a honlapjukon, majd ha hazaérek, végigolvasom a garjegyet! ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#885) Hunci válasza Hunci (#861) üzenetére


Hunci
aktív tag

Úgy látom épp egy nagy megbeszélés kellős közepébe csöppentem bele :DDD

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#886) s_akos82 válasza bnss (#884) üzenetére


s_akos82
tag

Köszi :R !
Türelemmel várok :) !

(#887) Zanik válasza Hunci (#885) üzenetére


Zanik
addikt

Pontosan mi a baja a kamerának? És ''netes telepítés'' alatt mégis mit értesz?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#888) dannynet


dannynet
tag

Felhívnám a tisztelt fórumozók figyelmet, hogy a processzor undervolting is okozhat notebook túlmelegedést!

Ma egész délelőtt csak letöltésre használtam a gépemet, így a CPU nem kapcsolt fel 800 MHz-es órajelről. Mint arról nemrég beszámoltam, a gyári 0,950 V magfeszültség helyett 0,800 V is elegendőnek bizonyult ekkora sebességhez. A hűtőventillátor a korábban megszokott 5-8 perces időközönkénti bekapcsolás helyett csupán 15-20 percenként kelt életre. Csakhogy emiatt lecsökkent a noti átszellőzése.

Az a meglepő helyzet állt elő, hogy a processzor vált a leghűvösebb alkatrésszé a hordozható számítógépben. Az Everestet elindítva az alábbi hőmérséklet értékekkel szembesültem:

CPU: 51 fok
VGA: 80 fok
HDD: 57 (!) fok

Korábban áttanulmányoztam a Seagate Momentus HDD-k maximális működési hőmérsékletét, amit 55 fokban határozott meg a gyártó. Megnéztem az Everestben a SMART
értékeket, és a ,,BE'' sorban tűréshatár átlépést jelzett a program. A Hard Disk Sentinel nevű szoftver már konkrétabb tájékoztatást adott az értékről: ,,drive calibration retry count'' túllépésről kaptam információt, valamint kiderült hogy a merevlemez valószínűleg meg fog hibásodni.

Szerencsére a processzor megterhelésével átszellőzőtt a notebook, a HDD hőmérséklete normalizálódott és a SMART adat újra normális értéket vett fel. Lehet hogy be fogok szerezni egy hűtőpadot, illetve nem fogom ennyit pihenni hagyni a hordozható számítógépet. ;]

Azért felmerül bennem a kérdés, hogy mi lesz nyáron?



[Szerkesztve]

(#889) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok neked véleményt mondani ezekről a notikról? Ja és ezek közül szerintetek mi lenen a sorrend?

Asus A9RP 5A070 Notebook

Processzor: Intel Celeron M 440 (1,8 GHz)
Memória: 512 MB DDR2 (533 MHz)
Kijelző: 15'' XGA TFT (1024 x 768)
Chipset: Ati Xpress X200
Video vezérlő: ATi Mobility Radeon? X200
Hard Disk: 80 GB IDE
Optikai meghajtó: DVD-RW Super multi
Modem: 56K V.92 modem
Hálózati kártya: 10/100 LAN, IEEE 802.11b/g WLAN
csatlakozások:
4 db USB2.0 PORT
1db audio bemenet
1db mikrofon bemenet
4 az 1-ben kártyaolvasó (SM, MMC, SD, MS)
VGA out
Akkumulátor: 6 cellás Li-Ion (4400mAh)
tömeg: 3,26 kg
Méret: 332 x 287 x 35,6 mm


Asus A6RP AP067 Notebook

Processzor: Celeron M 440 (1,8GHz)
Memória: 512MB DDR2 533 (2x256MB)
Kijelző: TFT 15,4'' WXGA TFT Color Shine (1280 x 800)
Chipset: ATI Radeon Xpress 200M
Videovezérlő: ATI XPRESS 200M megosztott VRAM
Hard Disk: 80 GB IDE
Optikai meghajtó: DVD-RW Super multi
Modem: 56K V.92 modem
Hálózati kártya: 10/100TX PCI NIC Card, IEEE 802.11b/g
Hangkártya portok: Line in, mikrofon, fejhallgató
USB kapu: 4 db USB2.0
Infraport: 1 db
kártyaolvasó: 4 az 1-ben (SM, MMC, SD, MS)
Csatlakozások: VGA out, Párhuzamos port, 1 db Type II PCMCIA 2.1
Webkamera: 1,3Mpixel
Akkumulátor: 8 cellás Li-Ion (1 év garanciával)
Méretek: 354 x 284 x 35,2 mm
tömeg: 2,85 kg
+AJÁNDÉK hordtáska, optikai, USB egér




Asus F2HF 5A014 Notebook

- Beépített ujjlenyomat olvasó
Processzor: Intel? CeleronM 440 (1,8 GHz)
Memória: 512MB DDR2 667
Merevlemez meghajtó: 80 GB S-ATA
Kijelző: 15'' XGA TFT
Kijelző: 1024x768
Chpikészlet: Mobile Intel? 940GM Express Chipset
Video vezérlő: Mobile Intel? 940GM Express Chipset
Optikai meghajtó: DVD+/-RW Super multi
Hangkártya: integrált
Modem: integrált 56Kbps
Hálózat: 10/100 ethernet (RJ45), IEEE 802.11b/g
Beépített kártyaolvasó: SD/MMC/MS,MS Pro
PCMCIA: 1 db Express Card
USB kapu: 3 db USB2.0 kapu
Monitor kimenet: VGA
Ujjlenyomat olvasó: van
Méret: 343 x 280 x 40 mm
Akkumulátor: 6 cellás Li-Ion (1 év garanciával)
tömeg: 2,7 kg
+AJÁNDÉK hordtáska, optikai, USB egér

Gondolom mind a három gépbe már 5400-as a winchester igaz? Előre is köszi mindenkinek aki segít

(#890) bnss válasza sulep (#889) üzenetére


bnss
veterán

Üdv!

Nagyjából egyforma kvalitású notebookok, és méegyszer nem vennék Celeron procival szerelt gépet, mert akárki akármit mond, nekem nagyon hiányzik a speedstep. x200 és GMA940 közül a GMA-t venném (most is az van), ha érdekel miért, akkor majd linkelek notebook VGA teszteket (játékra nem igazán alkalmas, nem is lehet szempont ilyen notebooknál).

Igen, 5400rpm-es vinyó van benne, mint szinte minden notebookban.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#891) sulep válasza bnss (#890) üzenetére


sulep
senior tag

Köszi

Légyszi linkelj tesztet. Ja és akkor inkább egy Sempron proci?

(#892) Pangea


Pangea
csendes tag

Sziasztok!
Ezt: [link], vagy inkább ezt [link] érdemes megvenni? A 64-biten kívül van különbség? Kösz.

(#893) bbazsy válasza Pangea (#892) üzenetére


bbazsy
őstag

nézd meg őket, attól is függ, h wide v nem wide.

nézd meg őket.. v ez mind1?

..

(#894) Hunci válasza Zanik (#887) üzenetére


Hunci
aktív tag

Konkrétan én nem értek a notihoz --> éppen ezért néztem fel ide hogy ti majd kicsit kikupáltok :)
A baja az az hogy a kamerája nem funkcionál s én nem tudom rávenni.
'' Netes telepítés '' : amikor felismeri a gép mint új hardver s kéri hogy esetleg a netről telepítse-e a drivert hozzá --> nem ismeri fel --> gyári drivert is próbáltam de az sem segít .
Esetleg valami tipp :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#895) bnss válasza sulep (#891) üzenetére


bnss
veterán

Holnap délelőtt linkelek, de ha fontos, akkor az archívumban megtalálod őket az első postban! :) Nem mellékes, hogy melyik áll jobban kézre, ezért erősen ajánlott a kiválasztottak ''megtapizása''. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#896) Pangea válasza bbazsy (#893) üzenetére


Pangea
csendes tag

A wide igszából nem izgat, inkább ez a Color Shine érdekelne. hogy ez olyan, mint a Glare, vagy ez valami más?

(#897) shteer válasza Pangea (#896) üzenetére


shteer
titán

glare, xBright... minden gyártónál más de a lényeg a csillogós kijelző aminek hihetetlen szép képe van :D

szerk: én az elsőt venném, az go6100 vidkari jelentősen jobb vga mint az x200 és a fogyasztása egyáltalán nem vészes

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#898) shteer válasza Hunci (#894) üzenetére


shteer
titán

a hozzá kapott driverCDről fel kell tudnod telepíteni... vagy az ASUS honlapjáról tetöltött meghajtóprogival

..szerintem jónak tűnik

(#899) shteer válasza shteer (#897) üzenetére


shteer
titán

+ könnyebb, jobb akksi van benne, nem CelM proci és ha szerencséd van akkor Matshita dvdíróval kapod

[Szerkesztve]

..szerintem jónak tűnik

(#900) Hunci válasza shteer (#898) üzenetére


Hunci
aktív tag

Már próbáltam s nem akarja elfogadni úgy tesz mintha telepítene majd utánna nem kéri az újraindítást --> mikor én újraindítok akkor megint mint új HW kéri a telepítést :O

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.