Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1701) ML320 válasza gfefe (#1700) üzenetére


ML320
aktív tag

Szétszedni, alkolos tisztítóspray... Ha csak kontakthiba, talán megoldható... Inkább szervíz, ha még sikerül is szétszedni, akkor még ott az összerakás ;]
Mondjuk nekem van egy olyan ASUS-ból származó HDD-m, ami veszti az adatokat, partíciót. Berakom, beformázom, másnap nincs meg a partíció. Elkezdek rá másolni, írási hiba... Tesztek meg jónak mutatják... :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#1702) dabgergo


dabgergo
őstag

Köszi mindenkinek a váalszt! Tuti, hogy Asus notebook lesz és az is h nem az A6RP mert elfogyott abból a boltból máshol pedig nagyon dárga.

(#1703) klevy válasza dabgergo (#1702) üzenetére


klevy
csendes tag

Szia!
Nem tudom, hogy pontosan milyen A6RP-re gondoltál, de az A6RP-AP067 148.000 Ft, nem tudom, hogy leszabad e írni, hogy hol, ha érdekel, írj.

(#1704) klevy


klevy
csendes tag

Sziasztok!
Notebook-vásárlás előtt állok, és mint sok mindenki, én is vacillálok.
Szinte csak ASUS-okat nézetem/nézek.
Ezekett néztem ki: ASUS A6RP-AP067(148.000) ill. ASUS A6F AP141 (200.000), Szinte minden tetszik a másodikban:
15,4''/T2350-1,86GHz/512DDRII/120//DVD S-multi (szánok bele még +memóriát), csak a VGA-val vagyok gondban! Intel 940GM van benne, és nem találok semmi leírást róla. Milyen ez a kártya? Elfutnak rajta még a játékok? Felér egy ATI X200-assal (ez van az olcsóbban)? A GO 6...-okhoz képest hol van???? Már szeretnék kétmagosat venni, és az intelhez húz a szívem. Elsősorban weblakszerkesztésekre kell, de jó lenne vele még játszani is :)! Jó lenne, ha tudnátok segíteni, meg ha vkinek van tapasztala ezzel kapcsolatban, mindenképpen írjon.
Előre is köszi!

(#1705) dabgergo


dabgergo
őstag

Az Asus A6RP-AP035-ra gondoltam ami az egyik boltban 145ezer volt, mindenhol máshol 200körül, de sajnos onnan elfogyott. De azért az a gép is érdekel. Hol annyi?

(#1706) klevy válasza dabgergo (#1705) üzenetére


klevy
csendes tag

pcland.hu
Az enyémre nem tudsz válaszolni esetleg?

(#1707) dabgergo válasza klevy (#1704) üzenetére


dabgergo
őstag

Sajnos nem nagyon értek a videókártyákohoz így ahhoz nem tudok hozzászólni, de tudok adni egy linket ahol sztem az összes Asus notebook sokkal olcsóbb mint máshol: http://www.novacomp.hu/

(#1708) didros


didros
senior tag

Sziasztok! Nagy szükségem lenne egy Asus 636N magyarításra. Tudna valaki küldeni nekem? Köszi előre is!

(#1709) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Beléptem a klubba egy A7M-7S037-tel:R [link]

(#1710) pzstm válasza Alvin_ti4200 (#1709) üzenetére


pzstm
titán

Üdv! :) :DD
Szép kis noti! Nagy vinyóval! Gratula hozá! Használd egészséggel! :C :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1711) padre71 válasza Alvin_ti4200 (#1709) üzenetére


padre71
tag

Gratulálok én is. :C
Nekem is erre fáj a fogam. Érdekelnének majd a tapasztalatok. Ha lesz időd esetleg beírhatnád ide a topicba.

(#1712) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

A boltban ért az első kisebb csapás, ugyanis a két RAM slotból csak az egyikhez lehet hozzáférni anélkül, hogy az egész gépet szét kéne bontani, úgyhogy az egyik 512 megás modult bent hagytam, a másikat viszont kicseréltem egy gigásra, úgyhogy másfél giga RAM-mal tolom a VIsta Home Premiumot:) Sajnálatos továbbá, hogy az integrált VGA-nak 128 megás lehet max adni, holott más gépeknél simán lehet 256-ot is:( (bár ezt tudtam előre). Sajnos a ventilátor folyamatosan megy, de nem vészes a hangja, a gép netezés és mp3 hallgatás közben is langyos, ami örömteli. Egyszer már kaptam egy kékhalált IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL felirattal sajnos, azóta update-eltem a BIOS-t, meglátjuk mi lesz belőle. Ha van konkrét kérdé arra szívesen válaszolok.

(#1713) ML320 válasza didros (#1708) üzenetére


ML320
aktív tag

A Sunnysoft lokalizációját próbáld meg... Bár magyarosul belassulnak a készülékek.
[link]

Ember tervez, Isten perverz...

(#1714) tojsz™ válasza dabgergo (#1705) üzenetére


tojsz™
aktív tag

az én AP067-em brutto 127k volt nagykerbe 1 hónapja (a srác 132k-ér adta ide nekem) tehát egy 5öst fogott rajtam
de sajna elfogyott
most rakok bele 2x1G ramot és akkor meglátjuk mit is bír ;] corel-be

[Szerkesztve]

(#1715) ML320 válasza tojsz™ (#1714) üzenetére


ML320
aktív tag

Most is van nagykerben. Ramiris, Bestbyte partnereknél is meg lehet rendelni :DDD
De emlékeim szerint ez sosem volt bruttó 127e. Jól kifogtad, mert most 150 +/- 10k mozog az ára.

Ember tervez, Isten perverz...

(#1716) klevy


klevy
csendes tag

Sziasztok!
Notebook-vásárlás előtt állok, és mint sok mindenki, én is vacillálok.
Szinte csak ASUS-okat nézetem/nézek.
Ezekett néztem ki: ASUS A6RP-AP067(148.000) ill. ASUS A6F AP141 (200.000), Szinte minden tetszik a másodikban:
15,4''/T2350-1,86GHz/512DDRII/120//DVD S-multi (szánok bele még +memóriát), csak a VGA-val vagyok gondban! Intel 940GM van benne, és nem találok semmi leírást róla. Milyen ez a kártya? Elfutnak rajta még a játékok? Felér egy ATI X200-assal (ez van az olcsóbban)? A GO 6...-okhoz képest hol van???? Már szeretnék kétmagosat venni, és az intelhez húz a szívem. Elsősorban weblakszerkesztésekre kell, de jó lenne vele még játszani is ! Jó lenne, ha tudnátok segíteni, meg ha vkinek van tapasztala ezzel kapcsolatban, mindenképpen írjon.
Előre is köszi!

(#1717) pzstm válasza klevy (#1716) üzenetére


pzstm
titán

ATI x200-astól sztem mindenképp jobb! A vista aeroval is már tuti megbirkózik! Személyes tapasztalatom még nem volt vele, de sztem nvidia karitól kicsit lehet rossazbb! Ha aktív játékra nme akarod használni, akkor sztem a 2. a legjobb választás! :)

[Szerkesztve]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1718) hzcs válasza Almos (#1692) üzenetére


hzcs
senior tag

Én adtam már le, adtak papírt is amin szerepel a feladó meg a címzett.
A szar dvd miatt én inkább a samsung-toshiba kooperációt szidnám, nem az Asust. Természetesen elismerem, hogy a szervíz kaki, ígérnek fűt-fát, és ugyanolyat raknak bele. Ugyanolyan= ugyanolyan szar. Én gépem már a holland szervízt is megjárta, kaptam a tsst ts-l532a helyett 532m-et, ami lightscribe képes. Mondanom sem kell, hogy lemez írására tökéletesen alkalmatlan a szerkezet, ezért inkább beraktam a polcra, és vettem bele egy másikat. Már a vinyót is kicseréltem, de azzal nem volt bajom, csak lassú volt nekem. 4200rpm 100gb helyett lett 5400rpm 160gb, a gyári meg ment usb rackbe.

Nem védeni akarom az Asust, de nekem bejöttek a termékei, és szerintem a színvonala is nagyobb, mint pl a HP-nak meg a Samsungnak. (Eddig ami volt és ami van ebből a 2 márkából, mind selejt)

(#1719) Patentcsávó


Patentcsávó
tag

Üdv!

Help pls...

A leendő notim: ASUS F3JR AP097

ATi X2300 nevezetű vga az alaplapi integrált vagy ''cserélhetős'' és mennyire gáz játékra(COD2, FIFA...)?

Bruttó 310 körül vesztegetik, ez reális érte?

Köszönöm a válaszokat

Patent

Majd én tudom...

(#1720) piqla


piqla
őstag

Sziasztok!

Asszonykanak vettunk egy Asus a6m notebookot. Le szeretett volna jatszani egy mp3-at, mire azt irta ki, hogy nem talalhato lejatszo eszkoz/mas hasznalja/nincs is ilyen. Pedig elvileg fel van telepitve a driver pack:F Mi lehet a gond?

Szereted az állatokat?

(#1721) jani0625


jani0625
aktív tag

sziasztok!

erre varjatok gombot: az aláírásban lévő gépem van kb 1,5 éve, tegnap bluetoothon másoltam 200megát telefonra, és lefekvéskor úgy hagytam, reggel felkeltem és láttam nem fejezte be, nem volt kapcsolat. Azóta folyamatosan új hardvert talál: ports, toshiba bluetooth port. Telepíteni akarja, hagyom is, de mikor befejezi, kezdődik előlről. Eszközkezelő szerint megfelelően működik az eszköz. Asus honlapon nem találtam hozzá bt drivert.
és azóta nem műkszik a bt. a telefonom megtalálja a gép bt-jét,de csatlakozni nem tud és a sárga fény ami btkor ég, az se ég. na ilyenkor mi van :F :F :F :F :F :F

(#1722) shteer válasza piqla (#1720) üzenetére


shteer
titán

gyakorlatilag lehet h mégse... eszközkezelő mit mutat?

..szerintem jónak tűnik

(#1723) hzcs válasza jani0625 (#1721) üzenetére


hzcs
senior tag

Nokia a telefon? Nézd meg eszközkezelőben, hogy van-e portable devices menüpont és abban a telefon. De amikor villog az új hardver, eszközkezelőben valószínűleg ott lesz, és hol letiltja hol engedélyezi. Amikor le van tiltva, akkor gyorsan engedélyzed, és valószínű töbebt nem fogja kiírni. Talán.

Esetleg tegyél rá más progit, Toshibáé szerintem nem az igazi. Tegnap bluetoothon akartam megosztani a netet haver gépével (A6VA-Q025H), de amikor a PAN service-vel csatlakozni akarok, kékhalál-restart. Ráadásul a Toshibás driver nem érzékeli, hogy a telefonomon van COM port, és így alig működik valami a gép meg a telefon között. PC Suite megy, de mondjuk a puppetmaster és egyéb progik nem. Ráerőszakoltam a WIDCOMM drivert, azóta tökéletesen megy minden :)

Sárga fény? Ha az előlapi sárga fényről beszélsz, akkor az nem kékfognál, hanem wifinél világít!

Új Toshiba bluetooth driver megtalálható az asustreiber.de oldalon.
Most nézem nem is megy az oldal, forbidden.

Viszont itt van Toshiba oldaláról a driver: [link]
Sok sikert!

(#1724) jani0625 válasza hzcs (#1723) üzenetére


jani0625
aktív tag

hi!

valóban le van tiltva a portable devicesban a telefon, engedélyezem, de akkor meg jön a sárga felkiáltó jel hogy nem ismeri fel, csatlakozni továbbra sem tudok. és az új hardver még minidg ott van, talán megpróbálom azt a drivert amit feltettél ide.

próbálkozom

köszi

(#1725) jani0625


jani0625
aktív tag

na ott tartok hogy feltelepíteném a drivert de kéri hogy csatlakoztassam bt-t és nyomjok ok-ot.
hát én nyomok, de csak nem találja. Félek hogy beszart a bt :O :O :O

(#1726) hzcs válasza jani0625 (#1725) üzenetére


hzcs
senior tag

uninstalláld az egész kékfog drivert.
majd a wireless consolban kapcsold ki a bluetoothot
indítsd el a telepítést
és amikor kéri a bt-t, akkor kapcsold be a wireless console-val.

(#1727) hacsahu


hacsahu
csendes tag

Sziasztok!
Egy Asus-A6M tulajdonosa vagyok. Gyárilag az a típus amelyikben nincs Bluetooth csak WIFI. Érdekelne, hogy Bluetooth beépítése milyen kártyát igényel, vagy egyben van a WIFI karival együtt, csak az enyém nem olyan kari amelyik mind a kettőt tudja?. Köszi a segítséget.

(#1728) jani0625 válasza hzcs (#1726) üzenetére


jani0625
aktív tag

na részben siker, mert már műxik a bt, felismeri a telefonomat(nokia e50) de nem tudok egyikről se a másikra küldeni semmit azt írja ki hogy kapcsolódás sikertelen vagy vmi ilyesmit, pedig kapcsolat az van(pc suite is kiírja)

(#1729) Tech


Tech
csendes tag

Sziasztok!

Segítségéteket szeretném kérni!
Holnap visszi a futár vissza a Laptopot garanciális javításra.
Azt szeretném megkérdezni, hogy mire figyeljek az átadáskor illetve lehet-e a futárral olyan papírt kitölteni , hogy a laptopot és az alkatrészeket karcmentesen átvettem.
Mert nem szeretném ha csupa karc lenne az egész laptopom.

Szerintetek irnak nekem ilyent vagy kérhetek ilyent?

Mire kell figyelnem?
köszi a válaszotokat előre is.

Tech

(#1730) hzcs válasza Tech (#1729) üzenetére


hzcs
senior tag

Természetesen nem lehet vele ilyet aláíratni, mert ő azt se tudja, mit visz. Nem a'la naturban kell odaadnod a gépet, be kell csomagolni! Fogod a gépet, körbevonod valami puha anyaggal és belerakod egy dobozba, hogy ne mozogjon. Olyan doboz kell, amire a futár rá tudja ragasztani a matricát (feladó, cím).
Az, hogy karcmentesen kerül-e vissza a gép, csak az NSE-től függ. Persze ha a visszárunál a doboz összevissza van nyomkodva meg lapulva, akkor a futártól is, de ilyenre nálam még nem volt példa. Egyébként NSE sem okozott ilyen szempontból csalódást.

(#1731) hzcs válasza jani0625 (#1728) üzenetére


hzcs
senior tag

Ha van pc suite-od, akkor elvileg van kapcsolat. Próbáld meg újrapárosítani az eszközöket.
Más lehetőség: mivel van PC Suite-od, a sajátgépben van olyan hogy Nokia Phone Browser, ott tudsz telefonról és telefonra is másolni dolgokat, nem kell küldözgetni.

Esetleg újabb pc suite (6.83)
[link]

[Szerkesztve]

(#1732) jani0625 válasza hzcs (#1731) üzenetére


jani0625
aktív tag

hi!
kösz a segítséget, most nem csináltam vele tegnap óta semmit,de ma ment minden, remélem nem hülyül meg és így is marad.

(#1733) Piton


Piton
tag

ASUS F3TC AP074-et hasznalt valaki mar ''huzamosabban''?
Nem lesz abbol gond, h normal hasznalatnal (nem komoly grafika stb) is melegszik eleg rendesen jobb oldalon a kez alatt? Teszi mindezt 220rol es aksirol levo uzemnel is...

Kódból vagyunk...

(#1734) shteer válasza Piton (#1733) üzenetére


shteer
titán

az enyém ebben a nagy melegben sem melegszik ott számotevően, igaz csak langyosnak mondanám, a kezemet abszolút nem melegíti - én azt gyanítom, h ott a vidkari lehet... :)

szvsz megfelelő hűtés nélkül nem adnák ki, nyugodtan használhatod huzamosabb ideig

..szerintem jónak tűnik

(#1735) hzcs válasza jani0625 (#1732) üzenetére


hzcs
senior tag

Néha célszerű a telefont is újraindítani, tapasztalat, hogy a Symbian oprendszer is csinál furcsaságokat.

(#1736) #18538752


#18538752
törölt tag

Sziasztok!!!!

Van nálam egy ASUS A636N PDA. A probléma a következő...a múltkor a képernyőt szerettem volna beállítani az ''align screen'' képernyőkalibrálóval. Ez igazán nem sikerült, mert a képernyő közepén megjelenő célkeresztnél hiába nyomkodom a pálcával a képernyőt az nem ugrik tovább csak ha mellette nyomom meg akkor ugrik tovább....a képernyő sarkainál megjelenő célkereszteknél nincs probléma. Na most mivel itt az első a képernyő közepén lévő célkeresztnél nem érzékeli rendesen gondolom ezért dobál mndig vissza a kalibráló és kezdhetem előről a folyamatot. Jó a kézikönyv írja hogy lehet hogy többször is elvégezteti a gép velünk a folyamatot, de én már meguntam a tizedik próbálkozás után. Még jó hogy resettel ki lehet lépni a kalibrálóból.
Viszont most csináltam egy visszaállító ''clean-resetet'' és a gép nem lép be addig a windowsba még el nem végzem a kalibrálót rendesen. Mivel ez nálam most úgy néz ki hogy lehetetlen akkor mit is csináljak? Nem lehet esetleg kikerülni ezt a kalibrálót?
Segítsetek, mert így nem tudom használni most a gépet.

(#1737) Geree


Geree
senior tag

Sziasztok!
Egy kis beszámoló az NSÉről, tapasztalatok:
Olvasva a fórumot a sok negatív tapasztalat ellenére kicsit félve elküldtem a gépemet szervízbe. Azt már most elmondom, hogy engem csak pozitív benyomás ért.
Múlt hétfőn jött érte a futár, szépen becsomagoltam a dobozába, címkézve elvitte átvételi elismervény stb...
Az nsénél azt mondták, hogy kb. egy hét lesz a javítás és ez így is volt.
A burkolaton volt 1-2 helyen repedés, az lcd zsanérja már nagyon laza volt, meg a billentyűzettel voltak apró problémák. Ezeket mind kijavították cserével. (persze kijelzőt nem cseréltek).
Egy hétre rá meg is érkezett a futár a dobozzal. (Lehet azért csak hétfőn, mivel hétvégén nincs futárszolgálat.:) )
Szóval egy szó mint száz engem semmi negatívum nem ért a szervizelés során, mindenkinek csak ajánlani tudom.

a friend in need is a friend indeed

(#1738) Enjoy


Enjoy
addikt

Hali van egy ASUS A6Vm notebookom, s szeretném bővíteni a RAM-ját 1gigával!
Nem igazán vágom a notebook témát, ezért kéne a segítségetek! :)
Láttam többféle típust: DDR-RAM, DDR-II..
Vki megtudná mondani, h milyent vegyek, ill. h hány MHz-eset!
Esetleg egy online boltot is ajánlhatna, hátha megtudom olcsóbban úszni!
Tippek is jól jönnének, h milyent vegyek, s milyent ne! esetleg márka beli különbség..stb!
MInden ezzel kapcsolatos infó, s felvilágosítást nagy szeretettel várok!

előre köszönöm:
Enjoy

► més que un club ◄

(#1739) Terrorista


Terrorista
senior tag

Üdv

Erről a gépszörnyetegről van vmi infotok?
[link]

Ilyen áron nagyon jó vételnek tűnik. Tapasztalat, ha nem erről de hasonló notiról jöhet, akksi, mehanika, melegedés, kijelző stb.

(#1740) Enjoy válasza Enjoy (#1738) üzenetére


Enjoy
addikt

Garivesztéssel jár, ha otthon én rakom bele a ramot?
ez az oldal jó árakkal dolgozik:?:
[link]
1gigásat akarok belevenni! jelenleg 1x512mb van benne! a másik foglalatba tudok 1gigásat rakni? vagy meg van szabva, h mekkora a max kapacitás?
vagy van újabb típusú ram notebookokba? melyiket ajánljátok?
Ezek mind jók az én notimba?(asus a6vm)

köszönöm a segítségeteket előre is!
Enjoy


[Szerkesztve]

► més que un club ◄

(#1741) shteer válasza Enjoy (#1740) üzenetére


shteer
titán

nem jár garvesztéssel. a linkelt üzlet nem olyan rossz, de itt a ph!-s bazárokban olcsóbban megkapod (én BandiT-ot ajánlom).

lehetőleg ugyanolyan típusú, de mindenképp ugyanolyan időzítésű modult vegyél bele. én veritech-et vettem a quimonda helyett, de próba erejéig tökéletesen mentek együtt is.

a meglévő ramodról az everest ad bővebb felvilágosítás

..szerintem jónak tűnik

(#1742) shteer válasza Enjoy (#1740) üzenetére


shteer
titán

a max kapacitás pedig 2*1GB

..szerintem jónak tűnik

(#1743) Enjoy válasza shteer (#1741) üzenetére


Enjoy
addikt

Köszi, végre aki segít! nagyon rendes vagy!:)
még egy kérdésem azért lenne!
a márkájának kell ugyanolyannak lennie, vagy h hány MHz-es?

köszi mégegyszer is:)

► més que un club ◄

(#1744) shteer válasza Enjoy (#1743) üzenetére


shteer
titán

szivesen :)

a márkájának nem mindenképp kell ugyanolyannak lenni, de az órajel és a hozzá tartozó időzítések jó ha megegyeznek

célszerű olyan helyen venni, ahol bele is tudod rakni, vagy ingyen belerakják neked - így a próbával biztosan kiderül, hogy minden rendben lesz - memtest86-tal is érdemes tesztelni

..szerintem jónak tűnik

(#1745) ML320 válasza shteer (#1734) üzenetére


ML320
aktív tag

Piton kolléga gépénél a HDD van pont a jobb tenyér alatt, és az izzik íly kegyetlenül... Elméletileg nem lehet vele gond, ami viszont kérdés lehet: mennyire nehézkedik rá az adott területre, valamint a HDD mennyire állíthat maga után a pozícionálásban a hőmérséklet változás során (de szépen mondtam :B )
Egy kollégánk Asusa is ilyen felépítésű. Ő mondjuk erőteljesebben rá szokott tehénkedni a laptopra, és nála a videoszerkesztés/vágás folyamata során néha kattant egyet-egyet a HDD. Nem talátunk rá más magyarázatot, hogy a vinyó a hőtágulás miatt állít maga után, viszont a kéz hirtelen levétele, meg ismét ránehézkedése miatt újból változik a szerkezet, és... Amióta külső billentyűzet-egér párossal használja, azóta semmi gondja
(előzőleg is csak ''zavaró'' tényező volt a kattanás)

A vinyó rész tapasztalatom szerint mindegyik típusnál melegszik. Itt viszont elég szerencsétlen helyre rakták, folyton szem előtt van. Pontosabban kéz alatt... :D

Ember tervez, Isten perverz...

(#1746) ML320 válasza Enjoy (#1743) üzenetére


ML320
aktív tag

Noti RAM kérdésnél a Kingston oldalát szoktam használni, a te esetedben ezt dobta ki: [link]
Tehát 533MHz-es DDR2 RAMokat fogad a géped. Elvileg mehet bele 667MHz-es is, viszont akkor szerintem mindkettőt cserélni kellene.

[Szerkesztve]

Ember tervez, Isten perverz...

(#1747) Enjoy válasza ML320 (#1746) üzenetére


Enjoy
addikt

köszi neked is a segítséget!
épp most néztem meg everesttel, és ezt írta ki:
Rendszermemória 512 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)

Amúgy az 533MHz és a 667MHz között mennyire érzékelhető a gyorsaságbeli különbség?
mert ha jelentős, akkor veszek pl 2X1gigát! azt hittem sokkal drágábbak(haveromnak 20-ért raktak bele 512-eset, ugyanilyen gépbe) de ha pl kicserélném a gyárit is, akkor se veszne a gari?

Köszi a segítő válaszokat mindenkinek! rendesek vagytok!:)

Üdv: Enjoy

► més que un club ◄

(#1748) ML320 válasza Enjoy (#1747) üzenetére


ML320
aktív tag

Szerintem akkor lehetne érzékelni gyorsaságbeli különbséget, ha az alaplap a 667MHz-et kezelné, és azon hajtaná a RAMokat. A specifikáció [link] szerint 533MHz, így a 667 is azon menne. Tuningnál érdekes lehet, de ez csak feltételezés.
Apáink szerint járt utat járatlanért ne hagyj el :F

Ember tervez, Isten perverz...

(#1749) Enjoy válasza ML320 (#1748) üzenetére


Enjoy
addikt

ez nagy igazság! :) köszönöm!

► més que un club ◄

(#1750) Enjoy válasza shteer (#1744) üzenetére


Enjoy
addikt

az időzítést hogyan tudom megnézni? nem láttam ilyent az everestben! vagy a másik általad javasolt progival lehet megnézni? :)

► més que un club ◄

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ASUS notebook topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.