Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6251) markknight válasza shotika (#6249) üzenetére


markknight
veterán

Worlds Edge meg nincs is. Nekem valamiért az a kedvencem és teljesen kukázták :/

(#6252) Shkiz0 válasza markknight (#6251) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Azt én is hiányolom. Hányok ettől az Olympustól.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6253) gyuribácsi88

Teljesen mindegy hogy milyen map, a legnagyobb gond szerintem ez.

Aki nem akar a képre kattintani; az első kör még csak 1 perc múlva ér be, de már csak 3 csapat van.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6254) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Azt esetleg tudja valaki hogy kiderült-e már, hogy a Blisk-es Titan videó kamu-e? Vagy csak én nem találok róla infót? [link]

Live-Die-Respawn

(#6255) #48613632 válasza gyuribácsi88 (#6253) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez azért elég ritka. Sokan ugrottak egy helyre, de ezt nem is igazán tudom, hogy hogyan lehetne kiküszöbölni.

(#6256) markknight válasza oriic (#6254) üzenetére


markknight
veterán

Valszeg nem kamu.

[ Szerkesztve ]

(#6257) Frod válasza markknight (#6251) üzenetére


Frod
addikt

Van egy tippem, hogy az s9 fő mapja egy átdolgozott WE lesz.
Olyan itt nincs, hogy teljesen kuka, most kicsit pihentették, ennyi.

Do you see the white shadow?

(#6258) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Steamen megint nem lehet belépni. Nem tudom mi a szart csinálnak komolyan.
szerk: fixed

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6259) oriic válasza markknight (#6256) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben elvileg kepek is bukkannak mar fel. Kivancsi vagyok, lassan ugyis ideje visszaneznem season2 utan a jatekba.

Live-Die-Respawn

(#6260) #48613632


#48613632
törölt tag

Na én letöröltem a Steames verziót. Tegnap este csak pörgött. Éjjel pörgött, hajnalban pörgött, meg most is csak pörög. Downdetector szerint 27 órája folyamatosak a bejelentések.
Valszeg a görbe sem azért lejt, mert javulna a helyzet, hanem mert tök értelmetlen 24 óra után még mindig jelentgetni, hogy nem megy.

Origin meg egyből beengedett.

Bennyboy #6258
Most sem megy. Én tegnap este óta nem tudtam játszani a Steamen keresztül. Szerintem ennek a násznak hamarosan vége szakad. Ez már tényleg túlzás. Ha valami nem megy, ne erőltessék.

[ Szerkesztve ]

(#6261) markknight válasza Frod (#6257) üzenetére


markknight
veterán

Nyilván én sem arra gondoltam, hogy delete az egésznek :D

(#6262) oriic válasza oriic (#6259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na elvileg a videó és ez is csak egy playtesting buildből származik, ahol tesztelik az ötleteiket, egyáltalán nem biztos, hogy jönnek majd.

[link]

Live-Die-Respawn

(#6263) Frod válasza markknight (#6261) üzenetére


Frod
addikt

Nyilván értettem én, hogy nem úgy gondolod. :D
Ugyanúgy, hogy KC is pihent és kirobbanóan visszatért, szerintem itt is hasonlót terveznek.
(pl a Launch Site-ra nincs már szükség, stb)

Do you see the white shadow?

(#6264) markknight válasza oriic (#6262) üzenetére


markknight
veterán

Az első képesség szerintem felesleges, a második bejövős és a harmadik is szólni fog nagyot :D Gondolom season 10-re tartogatják ezt, áhh de várom :D

Kicsit újabb build mint régi a switches leak, ez is teljesen valid volt a season 7 elején, Fuse be is jött

(#6265) oriic válasza markknight (#6264) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglatjuk, Blisk es Ash szezonjat valszeg vegigtolom majd, varom en is. :D

Live-Die-Respawn

(#6266) shotika


shotika
őstag

Ezt az Olympus mapot még mindig nem tudtam megszokni. Annyira nyílt az egész, hogy állandóan az van, hogy leállunk fightolni és a semmiből odakerül 2 másik team...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6267) Mr Bond 007 válasza shotika (#6266) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ráadásul a loot is sokkal gyengébb, és jobban szét van szórva.

(#6268) Maxxy10 válasza shotika (#6266) üzenetére


Maxxy10
addikt

Engem sokkal jobban zavar, hogy ilyen krva élénk színes két meccstől kifolyik a szemem.. :(((

Nagyon hiányzik world edge, remélem S9-ben nem fogják elb@szni valahogy :(

(#6269) chungee válasza Maxxy10 (#6268) üzenetére


chungee
addikt

Nekem is ez a bajom hogy openen kiégeti a szemem de ha ben vagyok vagy ha házból lőnek akkor meg nem látom / látok az enemy-t

(#6270) markknight válasza shotika (#6266) üzenetére


markknight
veterán

Nekem se tetszik már. Nem tudom miért, talán mert túl steril és világos. Igaz, mikor még megjelent odáig voltam tőle, de hát x ezer meccs után azért másképp látom.

Mindig mikor leülök játszani, akkor tuti ez a pálya van és sokszor inkább rankedeztem, miatta, de már az sem megoldás. .

(#6271) shotika válasza markknight (#6270) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem nagyon szép pálya, a színek is jók, csak egyszerűen túl tágas, túl logikátlan, nem való BR-re a jelenlegi változatában.

#6267: Na igen, Loba kötelező.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6272) shotika


shotika
őstag

Ezen a csöves pályán nem bírok feljutni platinumba...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6273) markknight válasza shotika (#6272) üzenetére


markknight
veterán

Várj egy-két hetet, míg az erősebbek már platban meg diában nyomulnak, a silverek meg feljutnak goldba :D

(#6274) Tense


Tense
őstag

Milye érdekes hogy ti nem szeretitek az Olympus mapot, nálam az a nb1, eddig azon játszottam a legjobb csatákat, én ott hamarabb, és jobban látom az ellenfeleket, helyzetfelismerés stb.... a vak szememmel :D

(#6275) chungee


chungee
addikt

Csak engem nem enged be a játék :F

(#6276) shotika


shotika
őstag

Kapták :D (utána mondjuk megjelent egy másik team, és bedaráltak...)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6277) Tense válasza shotika (#6276) üzenetére


Tense
őstag

:R :Y :C

(#6278) oriic válasza oriic (#6265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Még a végén tényleg valósak lesznek a cuccok:

Apex Legends Season 9 will have “a ton” of Titanfall content
:C

Live-Die-Respawn

(#6279) Maxxy10 válasza oriic (#6278) üzenetére


Maxxy10
addikt

Instàn volt egy videó amibe Bangalore mondta, hogy a késèt egy pilótától kapta. Szóval könnyen lehet, hogy a kövi karakter egy Titán pilóta lesz.

(#6280) oriic válasza Maxxy10 (#6279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esélyes hogy Blisk lesz az akkor.

Live-Die-Respawn

(#6281) markknight válasza Maxxy10 (#6279) üzenetére


markknight
veterán

Nem. Valk lesz a kövi karakter, volt rá utalás is, képet is raktam róla :D

(#6282) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Elvileg Valk lesz [link]

(#6283) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Na engem is felfüggesztettek egy hétre mert megkérdeztem a csapattársamat rankeden, h retardált-e mert engem lőtt. Jó tudni, h ennyire törődik az ea a felhasználókkal csak kicsit fura nekem, h engem megbasznak ilyenért miközben dugig van csalóval a játék meg nem 1x küldtek már el anyámba. Elmehetnek a picsába.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6284) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#6283) üzenetére

Üdv a klubban :DDD Én már 3x jártam így, azóta inkább mikrofonba anyázok, annak nincs nyoma.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6285) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#6284) üzenetére


Bennyboy
őstag

Most elgondolkoztam, h kb 20 év alatt 1x sem tiltottak sehonnan max lolban de ott is nagyon ritkán, ezek a szutykok meg 1 hétre bannolnak? Semmi figyelmeztetés vagy vmi? Szívesen elbeszélgetnék velük, h mi a károsabb a játékélményt nézve. A sok rohadt csaló vagy egy kérdés.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6286) #48613632 válasza Bennyboy (#6283) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát, zoomolva nem látszanak a tagek :DDD Meg hát engem is lőttek már rommá csapattársak, de általában annak röhögés a vége :DDD

(#6287) Bennyboy válasza #48613632 (#6286) üzenetére


Bennyboy
őstag

ott csak mi voltunk. Lehet vmi eltört benne, nem tudom mert alapból némítva van a voice chat. Mind1, akkor ezek után én sem írok semmit.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6288) #48613632 válasza Bennyboy (#6287) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jaa, akkor lehet, hogy próbáltak kommunikálni Veled, csak nem volt sikeres. Hát igen, és is némítom a voicot játékon belül, már csak a Discord miatt is.

(#6289) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#6285) üzenetére

Én se kaptam sehol máshol tiltást, csak itt. Mondjuk az is hozzá tartozik, hogy csapat alapú játék, amikor mindenkire szükség van (lenne) az még az R6 amivel sokat játszottam, de ott nem nagyon kellett senkit elküldeni a fenébe, mert 100-ból 95x normális volt a csapat, itt meg 100-ból 95x retardált. Erre mondtam azt anno, hogy az R6 playerek, agysebészek az apex playerekhez képest, persze nyilván nem mindenki, de ha nagy átlagot veszünk, akkor sajnos ennek a játéknak a legbutább a bázisa. Nem arról van szó hogy béna valaki (aim), mert nyilván egy iTztimmy-nek meg én vagyok a béna, haszontalan, random, hanem arról hogy nem elég hogy nem hasznos tagja a csapatnak valaki, de még hátráltatja is a másikat.

Az ilyenek nem tudom minek erőltetik ezt, azon túl hogy 5x annyi lőszert lőttek el mint én, kormánnyal meg pedállal is hozok ilyen statot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6290) Tense válasza gyuribácsi88 (#6289) üzenetére


Tense
őstag

Jól nyomod, nekem az átlag az ilyen, persze volt már 7 ölés is, meg 2k DMG is de az átlag az ilyen, te azért nem az átlag játékosokhoz tartozol, ne várd el, hogy minden random olyan lesz mint te..

[Tense Youtube]

[ Szerkesztve ]

(#6291) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem is vannak néha szar köreim. Az nem zavar ha vki béna de ha trollkodik, direkt külön ugrik, nem jön a csapattal stb. az felbasz. Aztán pingspammeli a ládáját a map másik felén meg irogat.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6292) Tense válasza Bennyboy (#6291) üzenetére


Tense
őstag

Mondjuk ez valóban, vicces, meg idegesítő is :D De azért jó hogy vannak olyan bénák mint én, mert különben nem lenne a profiknak 10-20-30 ölés :D Ha mindenki Shiv tudású lenne, már nem játszana senki...

(#6293) Marky18 válasza gyuribácsi88 (#6289) üzenetére


Marky18
aktív tag

Komolyan az a bajod, hogy te 10x annyi dmg-t tudsz bedaralni, mint a random tarsaid? Szar public meccsen elvarod, hogy ugyanolyan szintu tarsaid legyenek?
Egy kezdonek szinte eselye sincs mar beletanulni a jatekba, mert minden public meccs tele van a full sweaty master-predator arcokkal, akik kikapcsolt monitorral is alaznak. Szerintem sokkal nagyobb problema az, hogy annyira keves a player, hogy a matchmaking nem tud normalis lobbykat generalni, mert nincs eleg jatekos, az ilyen attitud pedig nem fog ezen javitani.

Persze, kezenfekvo lenne a konzol-pc merge :)

(#6294) gyuribácsi88 válasza Marky18 (#6293) üzenetére

Nem, nem az a bajom, az a bajom hogy a lifeline-nak 10x szóltam hogy rakjon le healdrone-t, a cryptonak meg hogy scanneljen már, és egyik se csinált semmit. Az alapvető probléma nem az hogy ki hogy céloz vagy mennyit öl, hanem hogy a karakterét sem tudja nem hogy megfelelően használni, hanem leginkább sehogy. És ez az ami igazán zavaró. És mind a ketten lvl 300 szint felett voltak, tehát nem tegnap kezdtek játszani.

Csak steamen 100.000 felett van a játékosok száma (mindig, most éppen 140) origin-en 3x ennyien tolják, mi kevés?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6295) eLit-MiLan válasza Marky18 (#6293) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Vannak kifejezettek kezdőknek szánt lobbyk legelején, ott max smurfökkel találkozhatnak.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#6296) Marky18 válasza gyuribácsi88 (#6294) üzenetére


Marky18
aktív tag

4-500k player nem tul sok es arrol nincs is adat, hogy a te szervereden hanyan vannak. Ha megnezed a rank eloszlast, nagyjabol kiszamolhatod, hogy a te szinteden hanyan jatszanak, ennyi emberre nem fog tudni a matchmaking fair lobbykat generalni.
Ez platformfuggetlen problema, a lakotarsam mostanaban kezdett jatszani konzolon, de ot is berakja masterek koze a jatek, pedig hasonlo statokat, mint a tarsaid. Nem sok sikerelmenye van igy....

(#6297) markknight


markknight
veterán

Én azokat a pillanatokat gyűlölöm, mikor elkezded a meccset és látod, hogy hiányzik a harmadik. Ilyenkor, nem tudsz kilépni csak rögtön a karakterválasztó után, szóval egy kemény 30 másodperc + töltés megy a kukába, annyival kevesebbet játszom. Akik instant solo-ba ugranak, tőlünk millió méterre, ott se tudok mást, kilépek mert úgy nem pálya játszani.

A legallja még mindig a Fortnite, ott a gyerekek miatt konkrétan LEHETETLEN randomokkal jót játszani, mert 10 meccsből 10x ugrik mindenki össze-vissza. Szóval annál egy fokkal jobb a helyzet :D

(#6298) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

sziasztok !

Packet loss miatt tenném fel kérdésem. Egyik jóbarátomnak nem tudunk mit kezdeni a packet loss-ával. 10-ből 7-8 matchen 50%-os packet loss van neki, ami érdekesség csak és kizárólag ebben a játékban, pedig sok mindennel játszunk (R6 Siege, PUBG, Fortnite, Modern Warfare, CS:GO stb.). Ráadásul vezetékes kapcsolattal, erős PC-n. A probléma season 7-8 környékén jelent meg, előtte csak nagyon elvétve volt jelen

Már mindent megpróbáltunk a Windows újratelepítés kivételével, minden egyes driver, játék újratelepítés, játékba belépéskor különböző szerver választás stb.

Már csak a szolgáltatóra tudunk gondolni, mert nekem UPC, egy harmadik ismerősnek Digi van és nekünk semmi problémánk nincs, de jóbarátomnak Telekom van. Esetleg valami félreroutolnak ? Ötletem sincs már sajnos és nagyon frusztráló, modem restart 1 játékra megoldja, de nem mindig. Kb. fél éve lett modem cserélve. De számomra továbbra is érthetetlen hogy kizárólag ebben a játékban van probléma

Előre is köszönöm bármiféle jó tanácsot, tapasztalat megosztást :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#6299) ADAM1337 válasza Riccsiz_h (#6298) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hétvégente a londoni szerver telekom hálozatrol kb elérhetetlen.
Nézzétek meg melyik serverre ír neki a játék indításánál packet losst, és még véletlenül se azon legyetek egyikötök se, vagy játszatok amcsi szerveren.
Nekem kb minden splitbe vagy 1000rp ezen megy el, hogy hétvégente szeretnék játszani hiába vagyok gce1-2-3-ra belépve a londonira rak.

(#6300) Maxxy10 válasza ADAM1337 (#6299) üzenetére


Maxxy10
addikt

London az kemény hely :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.