Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6401) markknight válasza Bennyboy (#6399) üzenetére


markknight
veterán

Én level 1600 és két heirloomom van. Nem a level alapján kapod.

(#6402) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha ez valós csomag, akkor én ezt fixem veszem majd. :B

[link]

Live-Die-Respawn

(#6403) callmeakos válasza markknight (#6398) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Konkrétan most már triggerel, hogy az isten tudja hanyadik BP skint kapja a Wraith. Lassan már szerintem direkt csinálják. Szerencsére magát a Battle Passre meegvan az Apex Coinom, úgyhogy inkább megnézem magamnak valamelyik legendary Valkyrie skint.

#6402oriic
Melyik fegyó skin ez, lehet tudni? Annyira rossz a kép hogy eskü nem tudom megmondani? :D
Volt, vagy R-301? Ha utóbbi, akkor ezt tuti passzolom. Ha van még valami, amivel tele a padlás a legendary skinekkel, akkor az az R-301. Nem kell mégegy.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6404) Maxxy10 válasza callmeakos (#6403) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szerintem longbow

(#6405) Maxxy10 válasza oriic (#6402) üzenetére


Maxxy10
addikt

Elég SW feeling:U

Szerk.: Igen a sisak olyan roham osztagos.

[ Szerkesztve ]

(#6406) oriic válasza Maxxy10 (#6405) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint a sisak? De hiszen az Viper titan pilóta sisakja. (Ezért is tetszik annyira)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6407) oriic válasza callmeakos (#6403) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elsőre azt mondtam volna hogy VOLT, de az egy Longbow lesz.

Live-Die-Respawn

(#6408) markknight válasza oriic (#6402) üzenetére


markknight
veterán

Én már csak arra vagyok kíváncsi, hogy Cooper mikor fogja valamilyen módon tiszteletét tenni a játékban.

(#6409) oriic válasza markknight (#6408) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo kerdes, bar nem tudom h jelenleg van e ra esely arra, hogy bekeruljon.

Live-Die-Respawn

(#6410) callmeakos válasza oriic (#6409) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szerintem erre ugyanannyi az esély mint a Titánokra. Azaz semmi.

All→M8

(#6411) Mezcal válasza ADAM1337 (#6400) üzenetére


Mezcal
addikt

Én 1 éve tolom és 1200-as, akkor te sem tolod annyira.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6412) oriic válasza callmeakos (#6410) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit ez mas tema azert, mert o csak egy karakter lenne. (Mint Ash es Blisk akik elvileg jonnek.) A titanok elege szetcsesznek a jatekmenetet. (Nem jatszom vele, de Fortnite-ban volt talan ilyen, hogy behoztak egy nagy iranyithato mechet, aztan kesobb hamar eltuntettek inkabb :D )

Live-Die-Respawn

(#6413) ADAM1337 válasza Mezcal (#6411) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

season 6-óta vagyok kb aktívabb én is.
Pedig season 4-óta van battlepassom.

(#6414) markknight válasza callmeakos (#6410) üzenetére


markknight
veterán

Másra gondolunk :D Játszható karakterként biztos nem lesz Cooper, ez nyilvánvaló. Ám a Pathfinderes könyvben is van róla szó, Valk videójában meg ugye feltűnt Northstar és Viper, az Arenát meg Ash vezeti. Egy új játékmód vagy egy esetleges event kapcsán bármikor belerondíthat az Apex Games-be a Frontier Militia, szóval én nagyon is nagy esélyt látok arra, hogy ő lesz a következő ilyen vendégkarakter.

(#6415) ssgk válasza markknight (#6401) üzenetére


ssgk
aktív tag

nem lvl alapján, de mégis :D ...
Ha nem vesz valaki packot, akkor csak azokból nyithatja amit dob ingame és az lvl hez van kötve.

Magyar megjelenes az hany óra ? Illetve remelem ma lesz az is nem ?

[ Szerkesztve ]

(#6416) markknight válasza ssgk (#6415) üzenetére


markknight
veterán

PS4-re volt nekem preload, telepítésre este 7 órát ír, szóval szokásos időpont

(#6417) Shkiz0 válasza markknight (#6416) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

PC-re jól látom, hogy nincs preload?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6418) markknight válasza Shkiz0 (#6417) üzenetére


markknight
veterán

Igen

(#6419) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam 53,54 GB a patch Xbox-on. o.O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6420) Shkiz0 válasza oriic (#6419) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

PC még semmi

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6421) Tense válasza Shkiz0 (#6420) üzenetére


Tense
őstag

7.7Gb

[ Szerkesztve ]

(#6422) markknight


markknight
veterán

Ahogy azt várni lehetett, nem indul a game. Majd a kövi szezonra ez is jó lesz a preload.

[ Szerkesztve ]

(#6423) oriic válasza markknight (#6422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is baj, Xbox-on úgy tűnik, hogy a full játékot szedi le újra a rendszer. :D Lehet ebből nem is lesz játék ma, bár már 20%-nál van, ahogy olvasom konzolon sem lehet még játszani úgy tűnik.

Live-Die-Respawn

(#6424) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Pc live ha minden igaz :)
szerk: 408-as hiba, nem szóltam :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6425) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

PS-en is kuka egyelőre. Mert mért is működne az egész elsőre induláskor ugye? ;]

All→M8

(#6426) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Nincsenek szerverek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6427) markknight


markknight
veterán

PS-en bejutottam egyetlen meccs erejére és tudtam tolni egy Arenat, de a meccs végén már nem tudtam hova visszalépni, lehalt az egész újra. Az a pici amit kaptam tetszik, de szerintem hamar unalmas lesz ez.

[ Szerkesztve ]

(#6428) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Octane, Hori jó nagy nerfet kapott. Asszem visszatérek bengára ha lesz server még idén :)
Lirik meg Rogue vhogy belépett. Nem tudom, h csinálták.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6429) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagy nehezen beengedett, de csak arra futotta hogy körbenézzek skinek és BP ügyileg, mert semmi actiont nem engedett megcsinálni, úgyhogy mára elteszem az egészet, remélem holnapra összeheggesztik, de annyit leszűrtem, hogy kivételesen tetszenek az új kozmetikai cuccok. Több dologra is elkezdett csorogni a nyálam, úgyhogy félek hogy csúnyán meg fog kopasztani ez a season. :O
Viszont a Valkyrie bundle amit tegnap oriic mutatott a Longbow miatt felejtős sajna. Bármennyire is jó az a Valkyrie skin, Longbow skinből is tele a padlás, plána hogy ha azt nézem mennyit hásználom azt a fegyvert. Viszont ami érdekes, hogy a Triple Take átkerült a Marksman fegyverkategóriába. Ez azt jelenti, hogy innentől kezdve nem nem lehet rátenni sniper opticsot? :F

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6430) Shkiz0 válasza callmeakos (#6429) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem, mivel nem lesz WL, csak CP-be lesz megtalálható azok meg nem moddolhatóak.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6431) callmeakos válasza Shkiz0 (#6430) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha jól emlékszek akkor a scope-ok egy ideje már a CP fegyvereken is moddolhatóak.

All→M8

(#6432) Shkiz0 válasza callmeakos (#6431) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem úgy rémlik, hogy csak a földön talált gold fegyók esetében, de lehet tévedek.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6433) Maxxy10


Maxxy10
addikt


(#6434) markknight


markknight
veterán

Eddig vártam, de mára elteszem én is. Holnapra csak megoldják már azokat a fránya bugokat, amik az alapos tesztelések során sem jöttek elő.

(#6435) markknight válasza markknight (#6434) üzenetére


markknight
veterán

Konzolon Valkyrie jetpackjét nehezen lehet irányítani, aki szeretne kisérletezni az az options-ben tudja konfigolni, hogy hold vagy toggle legyen, de súgok, mindkettő szívás :D Másrészt konzolokra is bejött a custom game mód, szóval majd ezen a részen is tudnak tournamenteket szervezni.

A kora reggeli meccsek élvezhetetlenek nem indultunk teljes létszámmal soha. Ennek hála sikerült majdnem az összes arena mód badget behúzni, mert nem dobott egy darab ellenfelet sem a játék, mi pedig hárman, teljes létszámban ott voltunk a meccsben :D Ilyenkor nincs instant win, minden kör elindul, majd 10 másodperc után kiírja, hogy FLAWLESS :D Apropó, a statisztikát bóklászva, felül lehet váltani az Arenasra, ott pedig szerepel a season 9 ranked, szóval hamarosan tényleg megérkezik a ranked mód is, ami tök új távlatokat nyit majd nekünk meg nekik is.

Az Octane nerf nagyon durva, ez így nem maradhat, kezdeniük kell valamit vele.

(#6436) oriic válasza markknight (#6434) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 1 arenat sikerult tolnom, de az is atom bugos volt. Engedte az uj csajt kivalasztani(holott ma veszem csak meg) aztan meccsbe mar Wraithet rakta be nekem. 1 killem volt, aztan flawless, majd menubol kidobott jatek. Ma melo utan remelem jo lesz mar minden.

Live-Die-Respawn

(#6437) markknight


markknight
veterán

A Viperes skinnek más karakterválasztó animációja is van, wow :D

(#6438) Frod válasza markknight (#6437) üzenetére


Frod
addikt

Azokat szeretem. Sajnos kevés skinnél látni élesben, de jó hogy párnál ennyi erőfeszítést még beletesznek :)

Do you see the white shadow?

(#6439) ssgk


ssgk
aktív tag

Na kinek mennyi a win streak je ? :D

(#6440) markknight válasza ssgk (#6439) üzenetére


markknight
veterán

Arenas? 4 egyelőre :D
De mentségemre legyen szólva, hogy vidékről remote play-jel tudok csak játszani :(

(#6441) ssgk válasza markknight (#6440) üzenetére


ssgk
aktív tag

Nekem 10 vagy 11 mert ki altf4 eztem utsoba loese nel ugy kiegettek xD 3700dmg-m volt es vesztettunk streak nel lol.
Badgettet lehet szetni itt ? 20 kill 4k dmg ?

remote play ? Mint a tavoli asztal ? :D vagy hogy ?

Amugy amilyen konnyu nyerni, olyan nehez is ido utan a streak :D mert eleg 1x bekapni premade master-predator csapatot es kezdheted elolrol.

Amugy bejon ez az arena de nem kene a jatekba, vagyis nem igy ahogy van jelenleg. :/

[ Szerkesztve ]

(#6442) markknight válasza ssgk (#6441) üzenetére


markknight
veterán

Aha, PS-en van ilyen funkció, hogy távolról bekapcsolom a gépet és akkor elég a laptophoz vagy ipadhez egy controllert párosítani és megy is.

Arenas badgeket ad, mást nem, a killeket is külön méri.

Nekem annyi volt a problémám, hogy nem dobál embereket, sokan AFK-k (tényleg nagy baromnak kell lenni, hogy elindítom a gémet, aztán a gépnél se vagyok) meg kilépnek, még innen is.

A buying phase-t valahogy át kéne variálni, mert így ebben a formában szar. Traningnek tökéletes és elég hozzá szabad 5-10 perc is. Nekem ez úgy tetszene jobban ha lenne egy harmadik squad is, csak arany fegyókkal, több shield cellel a zsebben vagy pont body shield nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#6443) Bennyboy válasza markknight (#6442) üzenetére


Bennyboy
őstag

Végre lehet afk-ért is reportolni. Remélem itt is akkora szigor van mint nálam volt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6444) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#6443) üzenetére

Ahogy streamben láttam valakinél, mindenért lehet már reportolni, és persze már nem csak a blm előtt, hanem az ázsiaiak előtt is lehet térdelni. A lényeg hogy ezek szerint megint a "fontos" dolgokkal voltak elfoglalva :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6445) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#6444) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem ártana már végre fixálniuk a servereket mert minden 2. játékban 2-en vagyunk és ma is volt gigalaggos játék is. Az arena nagyon tetszik de itt vhogy sokkal jobban kijön ha gyengék a csapattársak és 3 meccs után van 3-400 sebzésük összesen. Én sem vagyok egy predator de azért 1500-at csak kitolok a végére. Ha bejön erre is a ranked akkor tolom majd neki, mert sokkal kevesebb az üresjárat pedig a br-t is szeretem itt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6446) Tense válasza Bennyboy (#6445) üzenetére


Tense
őstag

Az aréna nekem is tetszik. Hát igen, 1k felettit illik kitolni a végére.

(#6447) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Jelenleg 2 barátom is online, de nem tudjuk egymást invelni... :( Ennél ótvar bugosabb játékot nem sokat láttam még. Folyton van valami.

(#6448) Tense válasza Mr Bond 007 (#6447) üzenetére


Tense
őstag

Ezzel nem vagy egyedül, az s8 mikor érkezett eltűnt a 21 ismerősből a fele, és most is néhány, aki megmaradt az nem lehet hívni.

(#6449) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Valk bugos jelzi, hogy ellenfelet lát miközben semmi nincs ott.

(#6450) Komplikato


Komplikato
veterán

Minden frissítésnél vannak hibák, de most ...
A Valkyr tök jó kis "menekülő" karakter, bizonyos szempontokból túl tápos is. Gondolom a rakétavető később sokkal tirkábban tölt majd vissza és talán a jatpack IS.
Na most viszont hiába tettem át nyomd és ereszd módra a repülést, sokszor az istennek se tudok leszálni. És repülés közben nem lehet tárazni ugye. És volt olyan, mikor az ellenfeleket kerülgetve 6-7x NEM sikerűlt emiatt betáraznom, így nyilván meghaltam a fenébe. Másik furcsaság, hogy van amikor leszállás után ott a kézben az utolsó aktuális fegyver, de van amikor pusztakéz van és még át is kell váltani. Ez harc közben a vég. Ennél még jobb, mikor random átvált a MÁSIK fegyverre, ami vagy nincs betárazva vagy már nincs is hozzá töltény. Szintén meghalsz.
Ezt leszámítva mókás mondjuk oldalazó ugrásokat lehet csinálni vele kis gyakorlással, amit nagyon utálnak az ellenfelek. Az sem utolsó, hogy "mobil jumptowerként" is funkcionál a karakter. Főleg akkor hasznos, mikor jön a köt és vagy le van sérűlve az egész banda és nincs a közelben jumptower.

Viszont a Battlepass ... eddig is egyre rosszabb volt, de most konkrétan már szinte semmi lootbox nem jár az "ingyen" játékosoknak, cserébe a fizetősök sem kapnak szerintem semmi olyan klasz dolgot, amiért megérné. :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.