Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) Tense válasza ADAM1337 (#6950) üzenetére


Tense
őstag

Jogos, viszont nekem egy gombon van mindkét fegyver, az egeren, azzal veszem elő, és váltom oda vissza, így szoktam meg, viszont úgy érzem, sokkal lassabban veszi elő, mintha a billen lenne külön gombon.. így ha megyek bele egy harcba, már nem merem elrakni :D
De lehet jobb lenne, ha megszoknám..

(#6952) markknight


markknight
veterán

Ma nyolc meccset toltam, mindet nyertem. Top kill, top damage. Volt egy kilencedik meccs, ami vesztésre állt, két kisgyerek tolta, de a végén az egyik kilépett, majd én is, így megúsztam a mínuszt. Hamarosan Gold 1-ben vagyok, nagyon mellément ez a besorolás, hiszen a silvereknek semmi esélyük.

Ami jó, hogy kezdek én is rákapni az Arenas ízére, sok xpt ad, hamar lemennek a meccsek és kb mindig nyerek :D

[ Szerkesztve ]

(#6953) Alex18 válasza Tense (#6948) üzenetére


Alex18
tag

Ne kezdj új karit max akkor ha farmolod a heirloomot. Mivel az SBMM fogja keverni milyen embereket kapsz.... illetve milyen meccset kapsz. Azt is jó tudni hogy az utolsó 5-10 meccs alapján rangol be....

(#6954) Alex18 válasza Tense (#6951) üzenetére


Alex18
tag

Elég max csak a görgő előre gombra rakni a fegyvert nem kell oda vissza nincs 4db fegyver aminél lényeg lenne.
A görgő lefele meg legyen az ugrás....
Amúgy nem tudom de nekem billentyűzetre veszi elő később és néha elő se veszi olykor olykor pedig a görgő felfele lenne akkor a forward.... :))

(#6955) Maxxy10 válasza markknight (#6952) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én ma mentem fel Gold1-be engem bronz kettőbe osztott a 10 meccs után. :DDD
Nem volt nehéz felmenni csak időigényes volt

(#6956) Alex18 válasza Tense (#6947) üzenetére


Alex18
tag

Köszönöm
Amikor mesterbe mentünk az 1ik srác streamelte elmeletileg...
Régen volt hogy kiprobáltam, de úgy érzem nem az a korosztaly vagyok akit ez izgatott nagyon...
De majd keresek van a gépemen régi videók...

(#6957) Alex18 válasza Tense (#6947) üzenetére


Alex18
tag

Ő szokott streamelni ha játszunk
https://www.twitch.tv/prettifying

(#6958) Tense válasza Alex18 (#6953) üzenetére


Tense
őstag

Nem kezdek újat, meggondoltam magam, semmi értelme, olyan 200-as szintig biztos jó lenne, lenne 2.0 a kdr de utána úgy is elkezd vissza esni szerintem, és a végén ugyanott vagyok ahol most.

(#6959) Tense válasza Alex18 (#6954) üzenetére


Tense
őstag

Úgy értem az oda vissza váltást a fegyvernél, ha lövök és kifogy a lőszer, megnyomom az egéren lévő gombot és átvált a másikra. mint pl itt [link] meg a videó végén is, én ezt nem tudom csak az egéren a gombbal.. próbáltam már a görgővel is, és volt hogy túl tekertem és visszaváltott arra a fegyóra ami üres volt. :D
Nekem 2 gomb van az egeren oldalt, egyik a 2 fegyó, a másik az ulti, a görgő előre a gránát, vissza a ping, ha többet tekerek akkor az enemy ping, minden más a billen van..

(#6960) Tense válasza Alex18 (#6957) üzenetére


Tense
őstag

Oké, bekövettem :R

(#6961) Tense válasza markknight (#6952) üzenetére


Tense
őstag

Nem tudom melléd milyen társakat sorol, de ha olyanokat kapnál mint én szoktam, biztos nem nyernél 8-ból 8-at. Már ha valamelyiknek 100-as szintje van, örülök..

Jó az aréna ettől függetlenül, én szeretem. Örülök hogy rákaptál :D Majd alább hagy a lelkesedés, ha 10-ből 10 bukta lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#6962) markknight válasza Tense (#6961) üzenetére


markknight
veterán

Az biztos, hogy ellenfélnek botokat kapok xD: [link]
Ráadásul az L-star mellől itt sem tágítok, pár player olyan vígan rohan bele, mintha egy p2020 lenne.

(#6963) Tense válasza markknight (#6962) üzenetére


Tense
őstag

Lehet hogy nem kéne ennyire erőltetnem az R-99-et, ráadásul nagyon visszavettek az erejéből... De annyira megszoktam...
Jó a video, gratula :R

(#6964) Tense


Tense
őstag

Gondoltam hanyagolom az arena rankedet elkezdem újra a br rankedet, hát ott is ilyeneket kapok, mind1 ha egyedül megyek, persze megint pusztult mind kettő, már az első 3 percben...

(#6965) Marky18 válasza Tense (#6964) üzenetére


Marky18
aktív tag

Silver lobbyt egyedul is konnyen meg lehet nyerni :D

(#6966) Tense válasza Marky18 (#6965) üzenetére


Tense
őstag

Nem a nyerés, egyedül is plusszal zártam, itt a mondani valója a képnek, hogy nagyon gyenge társakat kapok, mint most is az arénába, egyedül megnyertem, most kivételesen.

(#6967) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van valami beállítás, hogy konzolost ne dobjon be hozzám (pc) rankeden? Ha van akkor nem találtam meg
Neki se élmény, hogy nem tud érvényesülni nekem főleg, hogy az én csapatomban van :(((

(#6968) Alex18 válasza Tense (#6960) üzenetére


Alex18
tag

Tegnap én is csak néztem ahogy streamelt mivel napszurást vagy mit kaptam. Picit meg ma is szarul vagyok.
Pedig arena rankedet akartam menni a BR be meg a Master raér pár napot a Diamond meglett az első 3-4 napban az most elég...
Na majd ha nem tudom tovább maxolni a rangokat és lesz időm rá valahogy kimozditunk goldbol :D .

[ Szerkesztve ]

(#6969) Tense válasza Alex18 (#6968) üzenetére


Tense
őstag

Oké, meg legalább tanulok... :R :R :R
Van 2 ismerősöm akik plat 1 a másik diamond 3 most azt hiszem, rég játszottunk, ami érthető, nekem nem szólnak, csak ha nincs más, de ki szeret gyengébbekkel játszani, senki, inkább jobbakkal, hát ez van, viszont tanultam tőlük néhány dolgot, legalábbis folyamatosan azt erőltették hogy maradj életben, nem baj ha kicsit visszavonulsz, de mindenképp több haszna van ha életben tudsz maradni, nem kell mindenkit letenni egyből, kicsi sebzés, fedezék keresés, ahonnan már lőttél próbálj más pozíciót felvenni, mert oda már ők is pingeltek egymásnak, hogy ott vagy, ha mellé lőtté párat ne erőltesd mert az már nem fog menni, azonnal fedezék, főleg ha az ellenfél meg pontosan lő, persze ezeket a dolgokat még gyakorolni kell, és megszokni...

Persze, az is benne van, hogy az éven betöltöm a 46 évet, már nem leszek jobb, nem olyan pörgős az agyam mint egy fiatal 20 évesé, plusz kicsivel több mint egy éve játszok FPS-t, BR-t meg egy éve sem, tavaly novembertől, előtte azt se tudtam mi az..

Jobbulást kívánok, mielőbbi gyógyulást :K
A diamond szintért meg nagyon nagy gratula :R

(#6970) #48613632 válasza Tense (#6969) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ehh Csabi ....

Komolyan, van annak bármi értelme, hogy 3 szinttel magasabb játékos felhúz egy olyan szintre, amit önállóan sosem érnél el?
Mert szerintem nincs.

Komolyan Csabi, tudod, hogy csípem a búrádat, de onnan nekem, ha azt mondod, Te plat vagy, én csak röhögni fogok :)
A coachingnak látnám értelmét, az ilyen felhúzásnak nemigen. Azt vallom, hogy az a szinted, meg az én szintem is, amit önállóan, akár randomokkal is elérek. Ez nekem gold alja-közepe. Az hogy egyszer voltál magasabban is, az nem tudás, hanem szerencse, meg a bolygók kedvező együtállása.

Én pl bent vagyok Abzu szerverén. Játszottunk is pár meccset együtt, párszor talán említettem. Abzu master szinten tolta S5-ben, de pl Shindel, aki szintén ott van, azt hiszem jelenleg is predator. (Vele még nem játszottam)
Szerintem, ha kimoson a csipás szemeimet, és könyörgőn rájuk nézek, simán felhúznának valameddig. De egészen őszintén mondom, nem érdekel. Az nem az én eredményem, azt nem én értem el.
Na jó, remélem nincs harag tesó, nem rosszból mondtam, csak az ilyesmi mindig is zavart.

Amúgy meg, pl lehet venni badgeket is az ebayen. 20 kill/4k dmg/triple triple kb 10ezer forint. :DDD Azt amikor meglátják a bannered, egyből kikapcsolják majd a gépet :DDD

(#6971) Tense válasza #48613632 (#6970) üzenetére


Tense
őstag

Ekkora marhaságot már rég írtál, akkor az a szintje mindenkinek amit randomokkal elér? Tehát akkor csapatba bármiféle eredmény, nem tükrözi a tudásod? Önállóan sosem érnék el? A Diamond szintet, a Predator szintet is csak csapatban lehet elérni. Mert ez nem egy csapat munka? Az a szintem mint a tiéd? Pont 2x annyi a kdr-em mint neked, he te gold közepére gondolod magad akkor én hol vagyok? Gyakorlópályán 10-ből 10x leteszlek, nem tudom minek álltál belém most...
Mellesleg leszarom a szintet, nem azért akarok jobbakkal játszani, hanem mert lehet tanulni..

[ Szerkesztve ]

(#6972) #48613632 válasza Tense (#6971) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na ezt rendesen félreértetted.
Teamben nyomhatod, de nyilván hasonló szintű játékosokkal, nem 3 szinttel jobbakkal. Illetve, nyomhatod magasabbakkal is, de az hiteltelen lesz. Legalábbis számomra.
A Te KDR-ed max 0.2-vel nagyobb, mint az enyém. De ebben sem vagyok biztos, na csűrd be ide a jelenlegit, hagy lássam, ne a semmiről beszélgessünk :) Kb egy szinten vagyunk Csabi, de bármikor lemegyek veled 1v1-ezni Firing Rangera.
Itt az én jelenlegi K/D-m. Magyarázat nélkül. A Tiedhez sem kérek kommentárt, egy sima fotó elég ;) Lássuk, nálad mit jelent a "pont duplája"

edit: Egyébként, jelenleg is javulóban van a KDR-em, mert kb 3 tizedet javult azóta, hogy elkezdtem megint játszani.

edit2: Egyébként ez lesz majd Csabi, figyelmed meg. Fent leszel platba, vagy diába neaggyisten, a KDR-ed meg rosszabb lesz, mint az enyém, mert abban a ligában tuti nem lövöd meg azt, amit a goldban pl igen.
Na majd amikor fent leszel, majd akkor megint megnézhejük a K/D-dat megint. Rosszabb lesz, mint a jelenlegi, az tuti :)

[ Szerkesztve ]

(#6973) Tense válasza #48613632 (#6972) üzenetére


Tense
őstag

Ne a 10. szezont mutasd, hanem az összt, persze itt nem rossz, mert mindig csapatban tolod a közös ismerőseinkkel, vagyis akit én is ismerek, akik 3x jobbak mint te. de én itt bezártam a témát...

(#6974) #48613632 válasza Tense (#6973) üzenetére


#48613632
törölt tag

Az összes az 0.46 de szerintem pont nem az a lényeg,hanem hogy jelenleg mit mutatsz.
Meg nagyon sokat tolom randomokkal, hétköznap reggel, délelőtt pl.

A 3x jobb is túlzás. Tobbnyire akikkel tolom, azok is goldok. Meg nézd meg, a jobb meccseket ki szoktam tenni az én dcmen. Fele legalább randomokkal van

[ Szerkesztve ]

(#6975) #48613632 válasza Tense (#6971) üzenetére


#48613632
törölt tag

Csabi, csináld, ahogy jónak látod. :R
De figyu, nem álltam beléd. Semmi bajom a személyeddel, mindig szivesen játszom veled.

Annyi, hogy Te inkább Arenazol mostanság, nekem az meg nem jön be annyira. Nem is igazán élvezem. Az egy Counter-Strike 2.0 tulajdonképp. A 90-es évek végén toltam vele :DDD
De neked, meg másoknak tetszik, én elfogadom. Annyi, hogy megyek pár kört, mégis a haverság kedvéért, de ne haragudj, nem köt le igazán. Ez az egyetlen oka Csabi, hogy mostanában nem játszottunk, semmi egyéb.

Annak meg, hogy jóval erősebb játékosokkal játszol, vannak hátulütői is. A Ti lutikázós stílusotok ott eleve megbukott. Ott push van, de keményen. Én pl BR-ben mostanában ezt tolom. Vagy próbálom tolni leginkább. Ez legfőképpen a loot managementen múlik. Nem szaladni nehéz, hanem közbe tenni a dolgod. Jobban átgondolva, ez komoly meló, főleg ha mondjuk nincs szatyrod, ami mostanában hiánycikk. Lootolni pl sokan nem tudnak, és azt Arenaban nem fogod soha megtanulni.
Nézd végig a saját videóidat, és gondold át, hogy a stílusod mennyire volna életképes mondjuk master grindben :DDD
Az B+ hogy midgémben még mindig alternatorral rohangászok megtörtént eset. Velem történt meg. Így is alig bírtam a lépést tartani. Sőt, igazából folyton lemaradtam. Ez már diában simán így megy.

Aztán a másik. Nincs ám olyan, hogy átszaladok A-ból B-be, mert az ellenfél mindig tudja, hogy hol vagy, és ha csak kiteszed a lábad fedezékből, már hárman lőnek rád, és kurva pontosak. Csabi estem keltem, de Te biztos jobb vagy, bírni fogod :)
Persze meg tudod óvni magad, de akkor fuccs a dmg-nek, meg a fasza KDR-nek :)
Esküszöm Csabi ha szeretnéd, beszélek Abzuval, jó fej srác, szerintem bevisz minket a lobbijába, tolunk egy órát, vagy kettőt valamikor. Mikor játszottunk, 5-10 preda volt a mi lobbinkban alkalmanként. Ezt valami progival nézték, én nem tudom mivel sajnos. Na mindegy. 2mp öltek meg általában, nem volt ott semmi ugrabugra :DDD

Na ha bemegyünk együtt Csabi, akkor csinálunk erről videót, és betesszük ide mementónak ;) Elsőre én szarul éreztem magam, megmondom őszintén tesó. Annyira gyenge voltam hozzájuk képest, hogy égett a pofám. De most így, ha a poén kedvéért csináljuk, és persze beledobunk apait anyait, akkor még élvezném is, meg lehet jobban is menne. Szóval ha rábólintasz, akkor megpróbálom lebeszélni.

Peace tesó

(#6976) Tense válasza #48613632 (#6975) üzenetére


Tense
őstag

Tesó, nem akartam válaszolni, de most még megteszem, egy barát, nem irkál ilyeneket egy nyilvános fórumon, nem tudom mi kényszert éreztél, hogy beleszólj a kettőnk beszélgetésében, de ez talán nem is annyira fontos, soha nem sértenélek meg egy fórumon, ha nem tetszik valami, vagy nem értek egyet, kb 3 csatornán vagyunk összejelölve, (mondjuk most már nem, mert kurvára felkaptam a vizet) akkor elmondom privátban, én soha nem vagyok irigy, örülök más sikerének, ha valaki jobb, akkor jobb, próbálok tanulni. Az hogy nem szereted az arénát, pedig ott aztán meg tudod mutatni mit tudsz, full ugyan az, mintha lemennél a gyakorló pályára haverokkal, azonos feltételek mellett, mutasd meg mit tudsz, ne képeket mutass, a játék végéről, az nem árul el semmit, mennyi killt kaptál jogtalanul, mennyire vittek a hátukon a társak. mennyi képet mutassak 9-10 killről 4 ezer dmg-ről? Van egy jópár.... Mutass videót a te szemszögedből, lássuk mit tudsz, én néztem már néhányszor a kamerádat a 80%-át mellé lövöd.. És veszekszel hogy hogy bazd+ hogy???? stb..
Menj egy aréna rankedet, vedd fel videóra, és tedd fel yt-ra, és linkeld ide.... csak úgy spontán, de az se baj ha mégy 40-et és kiválasztod a legjobbat..

(#6978) syler123 válasza Maxxy10 (#6967) üzenetére


syler123
veterán

Ki kell kapcsolni a crossplay-t.
Amúgy számomra érthetetlen hogy ereszthették össze default módban a konzolosokat a pc-sekkel. Én konzolon játszom, de sokszor semmi esélyem, és mivel mindenkinél alapértelmezett a crossplay beállítás ezért hiába van sok konzol játékos, nem talál senkit amikor kikapcsolom a crossplayt, mert keveseknek van kikapcsolva és csak olyanokkal rakna ugye össze...

pitepeti71: lehet neked van igazad, én konzolon játszom.

[ Szerkesztve ]

(#6979) #48613632 válasza syler123 (#6978) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azt nem csak a konzolon lehet kikapcsolni? Én úgy tudtam, de lehet rosszul, hogy a PC-sek sajna együtt kell éljenek ezzel.

(#6980) Alex18


Alex18
tag

Huh srácok nem akartam elinditani egy lavinát nem boostolni akartam csak ha van időm akkor smurfel jövök és közben persze segítek miben lehetne jobb.
Amúgy sok magyar streamert is úgy rántottak fel masterbe neveket nem mondok.
Viszont amikor streamben az 1ik boostolt master srác mondta régen felnézett a Masterekre de igy hogy "elérte" már nem annyira..
Ezzel csak az volt a gond hogy attól még hogy master volt nem tudott érvényesülni abban a rangban de ez nem forgott le a kis agyában hogy master es master között is nagy különbség van...

(#6981) markknight


markknight
veterán

Látom végre mások is észrevették mennyire szar a mostani launch trailerek minősége [link]

(#6982) Maxxy10 válasza markknight (#6981) üzenetére


Maxxy10
addikt

Jóval nagyobb bajok vannak mint a trailerek minősége...
Sajnos

(#6983) #48613632 válasza Alex18 (#6980) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem a Te hibád. Erősen túl lett reagálva ez a dolog, én azt hiszem.

(#6984) Tense válasza Alex18 (#6980) üzenetére


Tense
őstag

Soha nem érdekelt igazán a ranked, néha mentem 1-2 kört. Főleg mióta van az aréna a BR sem izgat már annyira. Egyszer feküdtem rá igazán egy péntek éjszaka, 10 óra meló után, felmentem randomokkal gold 1-be, de most újra kedvet kaptam, mondjuk nem ma lesz szerintem, mivel éjfélig buliztunk, vendégeink vannak, még mindig alszanak, itt vigyázok a mosógépre a konyhában 🤣🤣🤣 pedig már mennék 1-2k kör arénát 🤣 Szerintem a jövő hétvégén megcsinálom a platot, randomokkal, bár addigra te már lehet master leszel 👍🤣👍

(#6985) markknight


markknight
veterán

Most sikerült veszíteni egy Arenat, a társaim nem kommentálom, kb minden lövésük mellément, így jött a loss. -10 pontot vont le. Volt egy olyna meccs is, ahol egyetlen Wraith volt ellenünk, 103 pont durrant.

Más: Végre eljött az a pillanat, amikor levegőből le tudtam szedni egy Valkot :D [link]

(#6986) Tense válasza markknight (#6985) üzenetére


Tense
őstag

Szép volt, gratula 💪👍👏

(#6987) Tense


Tense
őstag

Nem bírnak velem :D [link]
Szép vasárnapot mindenkinek, hála az égnek holnap már meló :(

(#6988) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ha egyedül dob be aréna rangban és kilépek büntetést kapok...
Make sense 🙂

(#6989) markknight válasza Maxxy10 (#6988) üzenetére


markknight
veterán

Nem kapsz büntit. Probáltam, sőt akkor sem kapsz ha csak 1 társ hiányzik. Persze ne azonnal lépj ki, hanem az első buying phase után.

(#6990) Maxxy10 válasza markknight (#6989) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azonnal léptem és jött a bűnti. Legközelebb majd várok

(#6991) chungee


chungee
addikt

Hibás nálam a játék :O Próbáltam mindent. Repair, újra telepítést stb... De a fenéér nem tűnik el ez a szöveg, végig ott van és égeti az ember szemét, nagyon zavaró :W :((( :((

(#6992) Tense válasza chungee (#6991) üzenetére


Tense
őstag

Nekem is volt olyan fél évvel ezelőtt pár napig, nem tudom mit kacsolgattam ki/be de egyszer csak eltűnt..De ha jól emlékszem a Beállítások/Gameplay-on belül valahol..

(#6993) Alex18


Alex18
tag

Végre sikerült beállítani a TRN-t tudom nem bonyolult csak nem néztem a hibát amit dobott a profil linkelesnél :DD .
11 ik vagyok BR rankedben ami lesz még rosszabb is :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#6994) Tense válasza Alex18 (#6993) üzenetére


Tense
őstag

Gratulálok szép eredmény. :R

(#6995) Komplikato válasza Alex18 (#6993) üzenetére


Komplikato
veterán

Snafu, Balu és Skytex feltörtek mint a talajvíz? :D
Nem rossz az a 11-ik hely sem, de gyanús, hogy az "eredeti" Fatal1ty is nyomja a játékot, de neki ennyire nem megy jól, még is csak nyugdíjas progamer az öreg.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6996) gyuribácsi88 válasza Alex18 (#6993) üzenetére

Nekem nem dob hibát, mégse látom magam a hun/bangalore/kill résznél, pedig a harmadiknak kéne lennem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6997) markknight válasza gyuribácsi88 (#6996) üzenetére


markknight
veterán

Magyaroszágon? A 12k kill elég foghíjasnak tűnik. A usernamed kitakarod mindig, szal én nem hinném, hogy te harmadik lennél idehaza.

[ Szerkesztve ]

(#6998) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ez a flasgbang effekt Seernèl krva idegesítő...
Nem tudom, hogy gondolták komolyan azt a karaktert

(#6999) markknight válasza Maxxy10 (#6998) üzenetére


markknight
veterán

Kiszedik majd a holnapi patchben, megmondták :D

(#7000) markknight válasza markknight (#6997) üzenetére


markknight
veterán

Hja, a killt mondod, azt hittem a rank score-t. Oks, gyanús lett volna ott a harmadik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.