Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6301) markknight


markknight
veterán

Jópofa a mai mód, szépeket lehet taktikázni azzal a bónusz 1 élettel. Simán maradhatna a Grand Soiree játékmódokkal együtt, egy külön playlistbe ami csak ezeket tartalmazná és naponta változna.

(#6302) ADAM1337 válasza markknight (#6301) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem a játék bugjaival foglalkozhatnának a wraith-em haja is az égbe áll az egésztől már: :DDD

Viccet félre téve nekem is packet lossos, a horizon spitfire kombó most az új meta, a rev-tane után, egyre brokenebb a game.

(#6303) Marky18 válasza markknight (#6301) üzenetére


Marky18
aktív tag

Az elso 3-4 jatek tok jo volt, lehetett szabadabban jatszani, nyugodtan belementunk a ketesebb szituaciokba is, de azutan elleptek a lobbykat a tryhard sniper camperek :DDD

(#6304) markknight


markknight
veterán

Tegnap kiraktak egy új videót, 19-én jön az új season bejelentése. Pár másodpercre a távolból feltűnük Valk is, reméljük tényleg lesz jet packje :D [link]

(#6305) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Addigra vége lesz a banomanak is :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6306) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#6305) üzenetére

Egy másfél hónappal ezelőtti beírásom miatt, örökre bannolt az EA, nem csak az apex-ből, a teljes fiókomat bannolta, az összes megvett játék. Összes BF plusz dlc-k, star wars, anthem, fifa, stb. Szóval én személy szerint elbúcsúztam a cégtől, ha nekik ennyire nem fontos egy potenciális vásárló, csak a blm meg a "pc", akkor sok sikert nekik. Nektek további jó játékot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6307) Mr Bond 007 válasza gyuribácsi88 (#6306) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Mit írtál be? :D

(#6308) gyuribácsi88 válasza Mr Bond 007 (#6307) üzenetére

Csak egy kérdést tettem fel rankeden, egy orosz féregtől megkérdeztem (aki a bannert felvette, de nem hívott le így nem tudtam kilépni) hogy "miért ilyen gyávák az oroszok, nincs f@szotok?" ennyi volt. Lehívhatott volna 10x, de direkt szórakozott. Úgy látszik ez a szólásszabadságba nem fér bele.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6309) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#6308) üzenetére


Bennyboy
őstag

kibszánalmas ez a cég. Ha megsértesz vmi hópelyhet akkor jön a ban de közben meg szarnak a rengeteg csalóra stb. Elmehetnek a picsába. Azért érdekelne jogilag hogyan tehetik meg, h minden eddigi játékodat törlik egy ilyen miatt de nem vagyok naív, h van pénzük ügyvédekre. :((( Néztem Shivet tegnap és vmi féreg azzal szórakozik, h feltöri az accját v mi. Ilyet persze lehet csinálni. Vicc ez a világ.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6310) Alex18 válasza gyuribácsi88 (#6308) üzenetére


Alex18
tag

Én is elsőre 1 hetet kaptam igaz egy több hónapja történt report ért mert mondtam a srácnak hogy mi a f.sz.rt játszik rankedet ha idióta menjen el inkább minecraftolni. :D Most meg jött hogy egy másik idióta miatt is lock ot kaptam de most nem írtak megint.Inkabb a cheaterekkel foglalkozzanak azokat nem tudják vissza nézni... :F

(#6311) markknight válasza gyuribácsi88 (#6308) üzenetére


markknight
veterán

Ez a részedről szerződésszegés, így követelésed sincs feléjük sajnos. Nincs más megoldás, lobbiznod kell Jason McCord-nál twitteren, talán intéz valamit. Shiv is mindig rikácsol, kb azonnal ugranak neki és igaz más kategória, egy próbát megér.

(#6312) Bennyboy válasza markknight (#6311) üzenetére


Bennyboy
őstag

Van egy olyan tippem, h a közembert leszarják. Shivet nézik 15ezren neki van szava de ne legyen igazam.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6313) ADAM1337 válasza Bennyboy (#6312) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

igazad van sajnos.

(#6314) gyuribácsi88 válasza markknight (#6311) üzenetére

Én soha nem könyörögtem senkinek, és nem is fogok, ha nekik fontosabb a blm meg a csalók (és a sok olyan ember aki csak ingyenes játékkal játszik, és nem költ egy petákot se), mint a fizető ügyfél, akkor tartsák el őket ezek.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6315) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#6314) üzenetére


Bennyboy
őstag

Érthető és sajnálom. Azért is szar ez mert maga az apex sztem kva jó game lett de a pénzéhes EA meg a sok retardált és csaló ezt is elbassza. Ezek után semmit sem fogok írni chaten csak magamban anyázom majd őket (azt talán még lehet)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6316) markknight válasza gyuribácsi88 (#6314) üzenetére


markknight
veterán

Ez nem könyörgés, tudtukra kell adni, hogy neked ezek pénzbe kerültek, meg amúgy volt még más játékod is azon a fiókon, nagyon szeretnéd visszakapni.

(#6317) markknight válasza gyuribácsi88 (#6314) üzenetére


markknight
veterán

+ tuti tolni fogod még, csak maximum smurf accounton, mert erről a játékról nem igazán lehet leszokni :D

(#6318) oriic válasza markknight (#6304) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Közben meg test buildben lecserélték Titan ultiját Blisknek és helyette betették ezt. Kíváncsi vagyok végül mit kapj majd.

[link]

Live-Die-Respawn

(#6319) markknight válasza oriic (#6318) üzenetére


markknight
veterán

Innen tudsz még informálódni ha jobban érdekel a téma: [link] Ő a leakek aduásza, ez a kép is tőle van :D

(#6320) oriic válasza markknight (#6319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaja őt nézem, csak elfelejtettem linkelni a fiókot. :W

Live-Die-Respawn

(#6321) eLit-MiLan válasza oriic (#6318) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Csak ezt ne :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#6322) Frod válasza oriic (#6318) üzenetére


Frod
addikt

Tehát ha jól értem, annyi az ulti, hogy Smart Pistol + 10 mp-ig speed boost?
Nyilván itt a SP nem fog one-hitelni, mint a Titanfallban, szóval egyelőre nem dobtam hátast ettől.

(btw ha már fixen Valk érkezik fura, hogy Blisk leak-ek jönnek :DDD )

Do you see the white shadow?

(#6323) oriic válasza Frod (#6322) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Test build-ben már előrébb vannak, Pariah képességeiről is vannak képek.

Érdemes csekkolni a fentebb linkelt ürge Twitter fiókját, ő pakol ki minden ilyen dolgot. [link]

Live-Die-Respawn

(#6324) Frod válasza oriic (#6323) üzenetére


Frod
addikt

Thx, ránézek majd később, melóban blokkolt a Twitter.

Do you see the white shadow?

(#6325) Tense válasza Bennyboy (#6309) üzenetére


Tense
őstag

Akkor ezért van az új név, és 300 ölés a bangával? Veszett a 115.000 killes karakter?

(#6326) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Holnap délután 5-kor:

Apex Legends | Stories from the Outlands – “Northstar”

8perc 18 másodperces lesz a videó úgy tűnik.

Live-Die-Respawn

(#6327) markknight


markknight
veterán

Rampi a háttérben jól szétszedi a Northstart, aztán annak az alkatrészeiből lesz összerakva Valk jetpackje :D Mondjuk repülő karakternek örülni fogok.

(#6328) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mire jó ez a corrupted card?

(#6329) markknight válasza Maxxy10 (#6328) üzenetére


markknight
veterán

A season 9-es új aréna mód promója, jutalom egy Ash badge: [link
Officiálba holnap lesz nyitható, de a leakerek már egy hónapja összerakták mit fogunk látni: [link]

(#6330) markknight


markknight
veterán

Új szezon: LEGACY! [link]
Jönnek egy új íj: Bocek Bow
Valkot közben átnevezték, Valkyrie lett a neve

(#6331) oriic válasza markknight (#6330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A videó jó volt nagyon. :C

Live-Die-Respawn

(#6332) oriic válasza oriic (#6331) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Btw érdekes hogy nem Season 9-nek hívják, hanem Legacy-nak/Legacy Update-nek.

Live-Die-Respawn

(#6333) markknight válasza oriic (#6332) üzenetére


markknight
veterán

Talán a holnapi új trailerben kiderül miért, akkor aktiválódik az arena teaser, kíváncsi vagyok már nagyon arra a 3v3 módra :D

(#6334) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

https://twitter.com/Respawn/status/1384201420723744768

Végre hallat magáról a mobilos változat.

Live-Die-Respawn

(#6335) markknight válasza oriic (#6334) üzenetére


markknight
veterán

Droid link: [link]

(#6336) ADAM1337 válasza markknight (#6330) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Remélem legalább jó OP lesz, spitfire és repkedés tovább tolják mert igazán jól balance-olt a game. :DDD
Biztos mainelni fogom, megakarom érteni miért jó ez a repkedéses hülyeség.

(#6337) ssgk


ssgk
aktív tag

Olvasom sokan kapnak hetes, perma bant. :D ...
Nekem is volt heti banom. Igaz szitkozódok is rendesen nem ok nélkül adták. Solo ba játszom 98% ban. És dia egy vicc rank, milyen gyökerek vannak ott a smurfok meg épp rankot visszaszerzōk között az hihetetlen. Na de amit írni akarok az hogy nem tudsz perelni meg accountot vissza kapni mivoltán pontról pontra le van írva (kb az összes kiadó, store stb) hogy te egy másolatot veszel aminek felhasználója vagy nem tulajdonosa. A játék amit megvettél az övék, te csak használhatod amíg betartod a szabályzatot és él az accountod, amit ōk bannolnak/hagynak meg az ō szabályaik alapján. Ez le van írva szóról szóra. Így ha megszeged számolj a következményekkel. Nem érdekli ōket kicsit sem hogy költöttél volna még náluk, vagy eddig mennyit költöttél. Van egy érdekes cikk amiben úgy veszített el valaki egy accountot (apex ingame skineket) hogy az ajánlott account biztonságot kapcsolta be. Elvileg milliós nagyság rendben költött rá, és még csak le se szarták supp nál. Nem olvastál utána, volt a válasz. És jogilag nekik van igazuk, minden le van írva szép hosszan a szerzōdésekben. És igen szemétség a legtöbb ilyen de kit érdekel ? Te meg Ō meg én se fogom amiatt törölni mert ilyen a cég. Persze amíg éppen nem én leszek akit megszívatnak" .
Sokkal inkább érdekes a chat" bann. (gondolom kb esetek 90%) Miért jár ban ha én a saját véleményemet gondolatomat leírom a csapat társnak ? Ha szitokszó, rasszista, csúnya" vagy akármilyen negatív dolog, kit érdekel ? Ezzel nem védenek meg senkit. Ha valóban a felhasználó védelme és a rasszista megjelenés visszaszorítása lenne a cél lenne rá keret hogy egy az r6 hoz hasonló chat legyen ami nem is engedi elküldeni az olyan tartalmakat. De egyszerūbb bant dobni persze.
Ezzel is még undorítóbb a képmutató viselkedésük, mert nem tesznek semmit az ellen, hogy valóban megvédjék" a játékosokat. Ha én leniggerezek" valakit azt nem segíti már hogy kivágnak. "Jó de másokat igen mert bannolnak...." Ja kár hogy ingyenes a játék és ugyanúgy meg tudok sérteni másokat amíg azt banolják.

[ Szerkesztve ]

(#6338) markknight


markknight
veterán

Nagyon ergya ez az event, nem akar menni egyik új mód se :D

(#6339) shotika válasza ssgk (#6337) üzenetére


shotika
őstag

Azért egy fullos EA fiókot kibannolni tényleg meredek - főleg ilyen indokkal, amit írt. Én mondjuk az életben nem olvastam még el ilyen felhasználói licenceket (videojátékoknál és játék appoknál), valaki linkelhetne pl Originről a téma vágó részt. :R

Én a telómon csak a weblapoknál megjelenő feltételeket meg kukikat szoktam pipátlanítani - hadd ne mondjam, keserves harc minden egyes új honlapnál ez...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6340) markknight válasza shotika (#6339) üzenetére


markknight
veterán

Nekem Chrome-ra alapból van egy ilyen extension, utálom ezeket a popuppokat (telón sajnos semmi)

(#6341) Frod


Frod
addikt

Egy kis off, de hátha valaki jobban tájékozott: mi történt shiv-nek a speckó, Deathbox témájú atom pc-jével? Pár napja egy mezei gépház van mellette.

Do you see the white shadow?

(#6342) Bennyboy válasza Frod (#6341) üzenetére


Bennyboy
őstag

behalt a a vízhűtése asszem, twitteren írt róla

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6343) Frod válasza Bennyboy (#6342) üzenetére


Frod
addikt

Thx, pont ott nem követtem eddig :DDD

Do you see the white shadow?

(#6344) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Apex Legends – Legacy Launch Trailer
- Holnap 5kor.

Live-Die-Respawn

(#6345) callmeakos válasza oriic (#6344) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

És tényleg elhagyták a Season 9 elnevezést.

All→M8

(#6346) M^xx


M^xx
aktív tag

Üdv játékostársak!

Szeretném kérdezni másnál is fenn áll az a probléma, hogy folyamatos packett loss van a játékban? Nálam nagyon gyakran előjön, mostanra 50/50% hogy olyan szerverre csatlakozik ahol elvesznek az adatok és játszhatatlanul szaggat a játék. Tapasztalataim és az utána olvasások azt mutatják, hogy Telekomos hálózatban áll fenn ez a probléma és a Londoni szerverre csatlakozásnál vannak a gondok főképp 18:00 és 00:00 között. Nagyon szuper, hogy berakták ezt a szerver prioritás kiválasztó funkciót, de nem igazán ér semmit vagyis tapasztalataim szerint annyit ér ha Európai szervert állítok be akkor Európában választ szervert, de azt már nem veszi figyelembe, ha én Frankfurtot állítok be ott is fogok játszani. Sajnos a tapasztalatok azt mutatják bármilyen szervert is választottam ki Európában az éppen csatlakozók többségét veszi figyelembe és oda fogunk csatlakozni. Szeretném ha többen tudnának a hibáról és akár jelezzék azt mind a szolgáltató felé és akár az EA felé is hátha tesznek valamit az ügy érdekében.

1.Ezzel tudjátok tesztelni a packet losst (csomagvesztést)
2. Itt találjátok az EA szerverek IP-it
3. itt találjátok a hivatalos fórumot ami ezzel foglalkozik

Kétféle módszer van a mérésre:
1.kép Elindítod a programot, Options, Advanced, beilleszted az ip-t London 217.147.89.101 tracker routere kattintasz 4. ikon, megvárod ameddig eléri a végpontot, katt a poll fülre 5. ikon ( a mérést érdemes min 100/100-ig futtatni)

2.kép Elindítod a programot, Options, Advanced, beilleszted az ip-t London 217.147.89.101 rákattintasz a Ping fülre 3. ikon, majd a poll fülre 5. ikon

Remélem segít ez a poszt azoknak akik hasonló cipőben járnak vagy akik eddig nem tudták mi a probléma csak azt érezték, hogy valami nincs rendben a játékkal.

Jövő héten kötik be az UPC netet is azzal is csinálok majd méréseket.

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6347) ADAM1337 válasza M^xx (#6346) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

minden seasonba kb 1500 rp-t bukok miatta, és vezet ahhoz hogy lerakjam ezt a szart. :D

(#6348) sixpak válasza M^xx (#6346) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hey!
Ha még van lehetőséged, akkor mondd vissza a retek vodafon netet, játékra alkalmatlanok a hulladék modemek, amiket adnak.
Compal, Puma 6 chipset.
A cikk régi, de most is ugyanezt a fost adják, ügyfélszolgálatuk gyakorlatilag nincs, leráznak mindennel.
A 30 éves szar rézkábeles hálózatuk egy időzített bomba és csak rosszabb lesz.
Én nyáron talán végre meg tudok szabadulni tőlük.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6349) M^xx válasza sixpak (#6348) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nálam az UPC optikán szolgáltat legalábbis a házig, utána coax az eszközig, végre sikerült fejleszteniük. A modem nem tudom mennyire jó, de köszi, hogy felhívtad a figyelmem rá. Elvileg ha csak bejelentkezésre használom és rakok utána egy normális routert akkor talán azzal megoldódik és nem lesznek ilyen gondok mint az említett posztban.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#6350) sixpak válasza M^xx (#6349) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nincs mit.
Nálam is csak az oszloptól coax, de nekem 10 éves modemem van, wifi sincs rajt, elvileg ezek még jók, én gond nélkül játszok vele, az egyetlen hátránya, hogy csak 120-as netet ad, nagyobbat nem köt be ez a kretén banda, csak ha lecserélem a modemet....de az nem pálya, nyáron elvileg jön felénk T gigabites hálózat és akkor bye bye vodafon.
Olvasd el a cikket, a saját router sajnos nem szünteti meg a problémát.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.