Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6101) Frod válasza #48613632 (#6099) üzenetére


Frod
addikt

Jó, az élő stream az elég speciális helyzet, ott nyilván megválogatja a szavait mindenki.
Ha meg ott hülyeséget mond, vállalja a következményeit.

Én arra gondoltam, hogy mondjuk valaki beteszi a banner-t, és akkor a random társak írogatnak, meg voice chaten beszólnak ezért, jelentenek stb.
Csak mert ugye írtad, hogy mindkét álláspontért támadás ér, és nem volt egyértelmű, hogy konkrét eset, vagy csak általánosságban írtad.

Do you see the white shadow?

(#6102) gyuribácsi88 válasza markknight (#6092) üzenetére

Örülök neki hogy ezzel hajlandóak foglalkozni, de a csalókat nem bannolják. Majd írok a respawnnak egy szép, szívhez szóló üzenetet. Nem működik az anti cheat, nem működik az sbmm, de ha elküldesz valaki a pics@ba, azzal rögtön tudnak foglalkozni. Nevetséges hogy egy 18+ -os játékban olyan szinten hisztis pics@ mindenki, hogy azért képes jelenteni ha csúnyát mondasz, ahelyett hogy megtanulna játszani. Amúgy semmi gond ezzel végül is, mert soha többet nem veszek battle pass-t, meg semmit in game, aztán haljanak éhen. Ez a játék is megy majd a levesbe a mint a pubg, ott is minden fontosabb volt mint rendbe rakni a játékot és bannolni a csalókat, most meg botokkal kell feltölteni a lobby-t :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6103) markknight válasza Frod (#6101) üzenetére


markknight
veterán

De hát ott a konkrét eset abban amit linkeltem. Streamernek beszótak mert berakta a badget, erreföl írt az egyik respawn dolgozó és repült a két illető. Több kérdést is felvet ez az egész ügy, de ez mindegy is. Inkább a játékra fordítanák ezt az energyt és nem példát statuálnának rögtön 1 nappal a badge megjelenése után (de persze ez is mekkora véletlen egybeesés, na mindegy :D )

(#6104) #48613632 válasza Frod (#6101) üzenetére


#48613632
törölt tag

Általánosságban írtam, inkább csak érzékeltetni szerettem volna, hogy abba is bele lehet kötni, hogy nem teszed ki. Mert mért nem teszed ki? Tán nem értesz vele egyet? Akkor te biztos rasszista vagy.
Szóval az a baj, hogy így mindenképp álláspontot képviselész, legalábbis egyesek szemében. Az emberek meg ugye elég szélsőségesen tudnak véleményt nyilvánítani.
Pl tavaly nyáron ment ez a térdelés merthogy BLM. Hát én tuti nem térdelek semmilyen színűnek, se feketének, se fehérnek, senkinek. Csípem a feketéket pedig. Csomó jó arcot ismerek :)
Na és volt valami eset, hogy valaki nem térdelt le, és megverték, mert rasszista.

(#6105) markknight


markknight
veterán

Keresd a hibát: [link]

(#6106) PAtr0n válasza markknight (#6105) üzenetére


PAtr0n
addikt

Titkos arany mag-et kapott a drone is. :DDD

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6107) ADAM1337 válasza markknight (#6105) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A slow motion lobby, vagy az infinity crypto ulti a lényeg ? :D

(#6108) #48613632 válasza markknight (#6105) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hibát? Milyen hibát? :DDD

(#6109) markknight válasza ADAM1337 (#6107) üzenetére


markknight
veterán

A végtelen Crypto szarakodás ja :D Nem sokáig slow motion, már plat 3-ba nyomulok, csak sajna tele van predatorral, meg masterrel.

(#6110) ADAM1337 válasza markknight (#6109) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pc-n is ugyanez van nyugi, játszottam első pár meccset azóta alig volt winem. mikor be beamelünk egy squadot lootolni nincs időnk rotálni kell instant.
Ez a KC nem lett annyival jobb.

(#6111) milan1225


milan1225
csendes tag

Sziasztok! Tudom ez sok embernél kiveri a biztosítékot, de érdeklődni szeretnék hogy konzolon támogatott az egér+billentyűzet? Megértek én mindenkit aki ellenzi, azonban nem vagyok hajlandó FPS-t kontrolerrel játszani...

(#6112) Maxxy10 válasza milan1225 (#6111) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha nem vagy hajlandó akkor vegyél egy pc-t probléma megoldva.

(#6113) ADAM1337 válasza milan1225 (#6111) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hivatalosan nem, és sokan azért is ellenzik mivel assistot kapsz konzolon egér+bill mellé, ami csalásnak minösül.

feljebb a megoldás, fps és hz is jobb lehet pc-n.

[ Szerkesztve ]

(#6114) zola09 válasza milan1225 (#6111) üzenetére


zola09
aktív tag

Jateka valogatja.. codok tamogatjak, apex meg nem. De tudtommal nincs ilyen hivatalos iranyvonal, minden jatek fejlesztoin mulik a dolog. Ha fontos ez szamodra, en is azt mondanam maradj pc-nel.

Szerk: sorry, beneztem a topicot. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6115) milan1225 válasza Maxxy10 (#6112) üzenetére


milan1225
csendes tag

Köszönöm kielégítő tanácsod! Ártalmatlan kérdés volt, persze mindig vannak akik vérszemet kapva okítani próbálják az embert.... Van annak a 3 kilónak jobb helye is mint egy pc.. "a modor mutatja mit érsz" :))

(#6116) milan1225 válasza zola09 (#6114) üzenetére


milan1225
csendes tag

Igen igen cod, fortniteról tudok, köszönöm! :)

(#6117) Maxxy10 válasza milan1225 (#6115) üzenetére


Maxxy10
addikt

A pénzügyi helyzeteden nem tudunk segíteni.
Amit meg keresel apex xim de az se egy olcsó mulatság.

(#6118) milan1225 válasza Maxxy10 (#6117) üzenetére


milan1225
csendes tag

Már már szánalmas a személyeskedésed, nem hiszem h megosztottam volna veled valaha is a pénzügyi helyzetem, nem keresek semmiféle ximet, csupán arra voltam kiváncsi hogy a játék támogatja e alapból az egér, billentyűzetet. A választ többektől meg is kaptam, nekik köszönöm! Egy drága barátom idézve "egyesek egoját ha lerántanánk az iq-jára szörnyet halna", ezt így mint ismeretlennek erősnek tartom mondani, azonban ezt a fajta ripacsos megnyilvánulást amit tanusítasz felém nem szeretem(pont). Részemről vége! Köszönöm a válaszokat :)

(#6119) markknight


markknight
veterán

Nem csak Gibi és Loba hiányzik, hanem konkrétan az összes BP karakter skinnek nincs belsőnézetben textúrája. Hogy a francba nem lehetett ezt észre venni? Érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#6120) pohár válasza markknight (#6119) üzenetére


pohár
félisten

biztos, hogy nem csak valami glitch? nekem volt már anno valamelyik content update után, hogy full fekete volt a karakterválasztó utáni képernyő, meg ingame is volt valami grafikai gebasz... egy game repair megoldott a kliensben :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6121) markknight válasza pohár (#6120) üzenetére


markknight
veterán

Nope, tele vele a reddit.

(#6122) Alex18 válasza pohár (#6120) üzenetére


Alex18
tag

Ismerős is ugyan ezt csinálta neki is megoldodott...
Pedig mondtam neki szerintem semmit se fog érni a repair, de mégis is jó lett. :C

(#6123) Frod


Frod
addikt

Random felnéztem Twitch-re, Rogue már maxolta a bp-t, hajam leteszem :D
(Gondolom az ehhez hasonló esetek miatt akartak keményíteni előző szezonban...)

Do you see the white shadow?

(#6124) Maxxy10 válasza Frod (#6123) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mar elso nap volt olyan akinel 102 volt. Gondolom ok 100ig megkapjak elore.

(#6125) markknight válasza Maxxy10 (#6124) üzenetére


markknight
veterán

Nem, szimplán megveszik.

(#6126) Tense


Tense
őstag

Sziasztok, akinek van kedve csatlakozni a Discord szerverünkhöz, az tegye meg bátran.. [link] Van minden korosztály, gyengébb, jobb játékos, amolyan vegyes :)

(#6127) Frod válasza markknight (#6125) üzenetére


Frod
addikt

Lehet venni a Premium BP 25 szintjén felül is szinteket? (Ha igen, nekem totál új infó)

Do you see the white shadow?

(#6128) markknight válasza Frod (#6127) üzenetére


markknight
veterán

Persze, már az első battle pass óta, 150 apex coin az ára szintenként. Kivétel a level 100 és 110 közötti rész, azt nem tudod megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#6129) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Dot-os bugra megoldás ha 0-ra veszed le az fps targetet.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6130) Frod válasza markknight (#6128) üzenetére


Frod
addikt

Áhh értem. Köszi!
(Ha jól számolom 2800 AP a prémium + 75 szint * 150 = ~14050 AP.
Ez kb 50 rugó, "streamer bevétel" mellett kb aprópénz)

Do you see the white shadow?

(#6131) markknight válasza Frod (#6130) üzenetére


markknight
veterán

Persze. Nem egyszer láttam, hogy szezonváltáskor sokan megveszik a full bp-t, legyen az Fortnite, Warzone vagy Apex. A Warzone-ban még szoktak akciózni is, hogy pl féláron vannak a szintlépések.

(#6132) markknight


markknight
veterán

Ez az új locked and loaded nagyon tré. Minden meccset azzal kell kezdeni, hogy kihajítom a mocskot a táskából, mert egyszerűen nem veszi fel a “második” fegyvert, lassú a csere stb. Egyáltalán nem illik a tempómhoz ez a tökölés, főleg a meccs elején mikor szaladni kell a fegyókért.

(#6133) Frod


Frod
addikt

Én voltam eddig ennyire figyelmetlen, vagy az eddigi eventekben is lehetett kristályért venni skineket AP helyett?? :D Tegnap meglepődve vettem észre, Causticra meg is vettem mert anno kimaradt ennek a skinjének a korábbi verziója.

Do you see the white shadow?

(#6134) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Néha volt ilyen event is.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6135) markknight válasza Frod (#6133) üzenetére


markknight
veterán

Igen, 2400 kristályért lehetett az Iron Crown utáni collection eventekben megvenni egyesével.

(#6136) Frod válasza markknight (#6135) üzenetére


Frod
addikt

Akkor most az 1200 azért jóval barátibb.
Plusz teljesített challenge-ekkel is jár 2 random!

Do you see the white shadow?

(#6137) markknight válasza Frod (#6136) üzenetére


markknight
veterán

Jobb lett volna ha legend tokenekèrt adják ezeket a skineket. Két éves lett a gèm, erre 5 perc alatt összevágott photoshop mókákat adnak el, igaz féláron. Ez tényleg a profit maximalizálása, elképesztő.

(#6138) ADAM1337 válasza markknight (#6137) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igazán eredeti dolgot én se találtam, viszont van tacs a heirloom-ra.
Craft ugye első sorban, de a legolcsóbb:
EA membership (-10%) discount,
7+3 pack meg a 2eventes láda, és amennyi craft van.

(#6139) markknight válasza ADAM1337 (#6138) üzenetére


markknight
veterán

7+3 pack?

(#6140) ADAM1337 válasza markknight (#6139) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Bundlera gondoltam azokhoz jar 1+1 lega.

(#6141) markknight válasza ADAM1337 (#6140) üzenetére


markknight
veterán

Hát ja, de 9 pakkból sehogy nem úszod meg, mert a régi tendenciákkal ellentétben itt egy event pakk nem három eventhez kapcsolódó skint ad, hanem egy darabot. Ami elég szenyóság. Viszont ha van mellé 6000 crafting materialod és amiket húzol azok mind legendaryk, akkor sima ügy :D

(#6142) timar88


timar88
tag

Nincs valakinek kedve esténként egy normálisabb csapatba 3iknak jönni? Tele van a tökünk az agyhalott társakkal.

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#6143) Tense válasza timar88 (#6142) üzenetére


Tense
őstag

Föntebb raktam be DC linket, csatlakozz, nem vagyunk még sokan, olyan 18-20 de minél több, annál jobb :D

(#6144) pohár


pohár
félisten

meghalok :DDD :DDD (főleg Wraith)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6145) Tense válasza Tense (#6126) üzenetére


Tense
őstag

Sajnos lejárt ez a link, így itt a jó. [link]

(#6146) Frod


Frod
addikt

Új világrekord, gondolom ma/holnap lesz belőle videó is a srác csatornáján.
9069 dmg

Do you see the white shadow?

(#6147) markknight válasza Frod (#6146) üzenetére


markknight
veterán

Menő, csak kár, hogy erre se badge se tracker nincs már.

Nekem délelőtt lett 4096 dmg-m és basszus, locked and loadedben ki vannak kapcsolva ezek a badgek.. szuper.

[ Szerkesztve ]

(#6148) markknight


markknight
veterán

Ma, dia 2-ben, a meccs közepén elkezd nekem okoskodni a “meta mirage” (amúgy jól tolták), hogy mennyi killem meg assistom van, mert Ő!! Meg a haverja sok pontot hoztak nekem. A meccset megnyertük, nekem 8 kill 4 assist, nekik 5 meg 6 kill assistot nem tudom. Kajak, még ezen is megy a farokmérce a meccsen belül, hogy kinek hány kille van, ki carryzik kinek. Eszem megáll az ilyeneken.

(#6149) ADAM1337 válasza markknight (#6148) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sajnos solo ranked eléggé toxic szerintem.
Ha kifogok egyáltalán kommunikálókat, én megszoktam kérdezni ki mennyi kp-nál jár, hogy legyen meg a 6 többit leszarom. :DDD
Bár az jobban idegesít hogy dia console bejön plat 4 társával diamond rankedre pc-re.
Nah már most a console dia kb gold pc-ssel egyenértékű, marhára zavaró, hogy nem kikapcsolható a crossplay.

(#6150) markknight válasza ADAM1337 (#6149) üzenetére


markknight
veterán

Azért picit el vagy tévedve :D Szerintem a PC-s Plat olyan mint konzolon a Gold vagy a Silver. Nézem az ilyen Bodresz meg Wolfhunt streameket, platinumba mozognak, de úgy játszanak mint itt a goldok/silverek. Lassúak, a helyzetfelismerésük sehol, a fele tárat mellélövik stb. Szóval az átlag PC-s bőven az átlag konzolos alatt van, mert aim assist sincs. Egy ilyen erős megjegyzést nem tennék, légy nyugodt a master vagy a diamond 1 konzolos simán lerakna téged, valszeg engem is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.