Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) markknight


markknight
veterán

Közben rankedből kikerült.

(#6202) chungee


chungee
addikt

Napot!
Lifeline heal drone-ja heat shield alatt bugos vagy szándékosan nem működik :F

(#6203) shotika válasza chungee (#6202) üzenetére


shotika
őstag

Az nem bug, feature!!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6204) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

eddig is undorító okádék volt a "játék", de most elkezett 2-3 patch óta darabosan futni és olyan mintha folyamatosan vízben menne a karakter mint valami lassított felvétel...

más nem tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#6205) Mr Bond 007 válasza m4rk.89 (#6204) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Igen, volt olyan körünk ahol mindenki lassítva mozgott. Poén volt! :D Jó hosszú kör volt, mert mindenki más is lassan mozgott, esett, ugrott.

(#6206) Maxxy10 válasza m4rk.89 (#6204) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szokásos szerver felőli gondok. Én szerintem vissza megyek Steamről Originre ott kevesebb gond volt.

(#6207) PunkZoli válasza Maxxy10 (#6206) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Mert ott más szerverekre dob? :D

Miért dobna? A steam/valve nem hosztol a játékhoz szervert.

(#6208) Maxxy10 válasza PunkZoli (#6207) üzenetére


Maxxy10
addikt


;)

(#6209) PunkZoli válasza Maxxy10 (#6208) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Mintha ez login szerver lenne, nem gameserver, dedikált

(#6210) Mr Bond 007 válasza Maxxy10 (#6208) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ez bizony login szerver, nem game szerver. :N A játék szervereket odabent látod a játékban mikor az intro után kéri hogy kattints egyet. Ott kell tabot nyomni és tudod variálni. Mi pl a haverokkal Frankfurt 1-2-t használjuk, ott többnyire nincsenek anomáliák.

(#6211) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mégis mikor nálam van probléma más aki Originen van semmit nem tapasztal pedig ő is a London szerveren van. De lekopogom mert ranked meccseken egész jók voltak.

(#6212) Mr Bond 007 válasza Maxxy10 (#6211) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Ha steamen keresztül játszol akkor nem csodálom, ott most nagyon sok gond van.

(#6213) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én steamen tolom minden nap és semmi para nálam? Csak a szokásos, h néha nem kapok 3.-at és rankeden néha elfelejtik ezt és ugyan úgy kapom a pontlevonást.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6214) Tense válasza Bennyboy (#6213) üzenetére


Tense
őstag

Én is steames vagyok, de nincs soha semmi gond, pedig olyan 6-700 óra benne van.

[ Szerkesztve ]

(#6215) #48613632


#48613632
törölt tag

Most már rankedre is kettesével dobál. Két meccset is egymás után így adott be. Az elsőbe ráadásul az utolsó pillanatban, a karakterválasztónál betett valakit, aki ugrásnál viszont már megint nem volt ott, így simán levonta a végén a belépőt.

(#6216) markknight


markknight
veterán

Bírom, hogy úgy csináltok mintha ezek új dolgok lennének és mindig leírjátok, hogy kiadhassátok a fáradt gőzt :D

Apropó, jön az újabb Octane nerf, mert hát miért ne! Wraithet is el kellett hagynom, mert kuka karakter lett, semmire nem használható. A portal rövid, a phaselést nagyon nehéz jól kiszámítani és még a hitbox is szar. Nem baj, Octane lesz a kövi.

Sajnos sorolhatnám, Caustic gyenge, semmit nem ér se az ultija, se a gáza. Wattson megen off, a shield újratöltés ellenére is béna maradt. Lifeline, Rampart, Mirage, szintén zenész.

Kezdem azt hinni, hogy ezek full tudatosan mennek végbe, hogy egy-egy játékos ne maradhasson egy legend mainje. Mert mi történik ha szar a karakter akivel játszol? Választasz egy másikat. No és ahhoz vannak skinek meg banner cardok, pose-ok? Hogy nincsenek? Hát akkor gyere koma, költsd a pénzt.

(#6217) Bennyboy


Bennyboy
őstag

1 pontra voltam dia-tól azóta csak szopok :((( :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6218) gyuribácsi88 válasza markknight (#6216) üzenetére

Én igazából elvagyok bármelyik karakterrel, engem sokkal jobban idegesítenek, a földbe vájt kunyhóban élő, laggos, 300-as pinges ruszki patkányok, akiket mikor meglátok már messziről, előre leizzadok, mert 20-30 métereket teleportál, és tudom hogy vért kell izzadni hogy le tudjam lőni. Olyan jó lenne, ha tényleg meglépné Putin amit tervez, és leválasztja Oroszországot a globális netről. Áldassék a neve, sikerüljön a terve.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6219) #48613632 válasza markknight (#6216) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Bírom, hogy úgy csináltok mintha ezek új dolgok lennének és mindig leírjátok, hogy kiadhassátok a fáradt gőzt :D"
Én eddig rankeden nem tapasztaltam, hogy hiányos sqadban dobott volna be. Illetve igen, de ritkán. Mostanság viszont elég sűrűn előfordul. (amennyiben ez nekem szólt)

Amit a karakterekről, meg a nerfekről mondasz, az totál úgy van. Valszeg azért nerfelik, hogy válassz másikat, és költs arra is. Bár ez sem mehet a végtelenségig.
Octanen mit nerfelnek? Jelenleg őt, meg Bangát szoktam hozni. Causticot teljesen padlóra tették, simán megy a harc a gázban, meg keresztül is mennek rajta. Nem tartja vissza őket semennyire a támadástól. 3 trap mondjuk azért még mindig megállít, de egy semmire nem elég.

Eddigi mainjaim:
PF - RIP
Wattson - RIP
Caustic - RIP

Totál arra gondoltam, hogy azzal szórakoznak, hogy engem bodogítsanak :D

Bennyboy #6217
Részvétem

[ Szerkesztve ]

(#6220) Bennyboy


Bennyboy
őstag

közben kiderült, h plat vagyok nem dia de a lényeg, h meg lett egy jó win-el :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6221) Tense válasza Bennyboy (#6220) üzenetére


Tense
őstag

Én is felküzdöttem magam a gold 1-be, de jó lenne a plat alja, most ha újra kezdem. Ma viszont azt hittem Shiv vagyok, mentem egyedül is, gondoltam megnyerem :D de nem jött össze. [link]

(#6222) shotika válasza markknight (#6216) üzenetére


shotika
őstag

" jön az újabb Octane nerf" Honnan az info?

Caustic nerf mostani szezonban nagyon érződik. Senki nem jön vele, mert alig sebez mind a sima hordó, mind az ulti... A passzívja meg eddig se ért semmit.
Rampart elvileg buffot kapott, gyakorlatilag szarabb mint az előzőben. Egy teljes fazon igazítás kéne neki.
Giblaltar ultija is alig sebez. A pajzs alól is kivették a gyors heal/pajzsolást, emiatt senki nem hozza már.
Fuse gyenge, hiába erősebb papíron a gránátja, meccs közben ez nem igazán látszik.
Wattson még mindig gyenge.

Mirage sztem fasza, lehet vele szopatni az enemyt még mindig.
Bloodhund nagyon erős, a legtöbb meccset vele nyertem meg.
Horizon a nerf ellenére erős.
Lifeline változó, az ultija max az elején ér valamit, de az automata felhúzással azért lehet vele meglepetést okozni.
Pathi ugye már nem low profilos, viszont Horizon óta az ultija nélkülözhető.

Wraith-tel és Cryptoval játszottam eddig a legkevesebbet, utóbbit szeretem ha a teamben van, mert a drónnal össze tudja szedegetni a bannereket ha elhullunk.

Loba nagy kedvenc, ha én vagyok vele, vagy van vki a teamből, akkor negyed annyi idő se a lootolás és sose fogy el a lőszer, cserébe másra nem használható.

Bangalore kérdéses, én nem játszom vele túl jól, de az ultija kb 2x akkora területre hat, mint Gibijé, meg azért a füsttel is lehet játszani.

Octane, ha ügyes a játékos, akkor nagyon durva. Jelenleg talán a legerősebb karakter.

Ja és Revenant, nos ő is tud meglepit okozni, de a skillláncolós képességének lehetne nagyobb a távolsága. Totemmel szoptam már be, amikor ellenem jöttek ilyennel.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6223) Mezcal válasza shotika (#6222) üzenetére


Mezcal
addikt

Fuse gyenge, hiába erősebb papíron a gránátja, meccs közben ez nem igazán látszik.

Cáfolom! Mai meccsen egy egész triot csaptam szét csak gránátokkal, lövöldöztem be a körbe házban, mindegyik nokk azonnal.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6224) shotika válasza Mezcal (#6223) üzenetére


shotika
őstag

Persze biztos lehet vele jókat lőni, de sztem nem ez az általános. Nem véletlenül nem jön vele szinte senki :(

A 3 leggyakoribb Octane, Horizon és Bloodhound.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6225) #48613632 válasza shotika (#6222) üzenetére


#48613632
törölt tag

Fuseval az a baj, hogy nehezen jön össze annyi gránát, amivel lehet is kezdeni valamit. Teljesen jó lenne, ha mondjuk látná a gránátokat, hogy merre vannak ... Esetleg termelődne magától ... , vagy valami hasonló. Lényeg, hogy ha már ez a skillje, akkor mindig legyen nála 6-8 darab.
Ha ugráskor elmegyünk messzire, hogy rendesen fellotoljunk, akkor ok, de csak az első harcra. Ott elszórja a cuccait, rendesen szét lehet vele szedni a csapatot.
Én ezért nem jövök vele. Nincs annyi gránát, amennyi kéne.

szerk:
Belegondolva, az is elég lenne, ha egy picivel több gránát lenne lootolható.

[ Szerkesztve ]

(#6226) markknight válasza shotika (#6222) üzenetére


markknight
veterán

Szegény Lifeline. Marad 3 squad mire végre egyszer le tudom hívni az ultiját, akkor is valami szar van benne, amit senki nem vesz fel. (phoenix kit, sniper optika, meg egy medkit) hát kösz..
Nekem Banga passzívja tetszik nagyon, őrült jó, de nem OP, nem is nyúltak hozzá, eddig.

Az Octane infó innen van, nem örülök, hogy kiherélik: [link]

Ja, láttam Fuse is téma, szerintem ő olyan béna mint mint Rampart. Az ultija se sok dologra jó, maximum bronze meg silver lobbyva. Nagyon ritkán sebeztek meg vele bármikor is.

[ Szerkesztve ]

(#6227) #48613632 válasza markknight (#6226) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem Rampart Q-ja sem rossz, csak lassú. Ha van idő letenni, akkor egész hasznos, de általában nincs. Max ha bevackolsz valahová, eltakarni az ablakokat, ilyesmi. De rendesen fight közben engem szarrá lőttek, amig építettem. :DDD

(#6228) shotika válasza markknight (#6226) üzenetére


shotika
őstag

Lifelinenál ultijából már csak védelmi cuccok jöhetnek, shield stb. Az elején azért jó, mert a kis shield pakkok mellett jöhet lila páncél is.

Octane: hát kiváncsi leszek. Én nem nyúlnék hozzá, inkább a többi karakteren erősítenék.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6229) shotika válasza #48613632 (#6227) üzenetére


shotika
őstag

Rampival jelenleg a legnagyobb probléma, hogy abszolút defense karakter, és a játék nem ezt támogatja. Ledobálod a cuccait, aztán fél perc múlva tök máshol a team. Meg hát az hogy több lőszert tud az lmg-khez meg gyorsabb a reload, kb semmit se ér. Első körben én minden fegyverre több lőszert adnék neki.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6230) #48613632 válasza shotika (#6229) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ezzel egyet tudok érteni. Ráférne egy alapos buff. Annyit nerfelték már a karaktereket, hogy lassan értelmetlenné válnak a karakterek közti különbségek.
LL viszont nagyon OP a reviwe-val. Ha LL-ezek, akkor lehetőség szerint oda ugrok, ahol van sok charge tower, pl Capacitor.
Amúgy meg mindenki LL-t támadja, mert rohadt idegesítgő, hogy az ember lerakja az ellent, de ha van LL, akkor ez kevés.

(#6231) markknight válasza shotika (#6228) üzenetére


markknight
veterán

De a lila shieldes történet is addig volt hasznos míg nem jött az EVO shield. Azóta még az aranyat is otthagyom, nagyon egyszerű lilára felmenni.

[ Szerkesztve ]

(#6232) Frod válasza shotika (#6229) üzenetére


Frod
addikt

"Rampival jelenleg a legnagyobb probléma, hogy abszolút defense karakter, és a játék nem ezt támogatja."
Ugyanígy vagyok vele. Egy teljesen anchor karakter egy rohanó tempójú játékban.
Már az alapötletnél kukázni kellett volna.

Én amúgy azt vettem észre magamon, hogy legszívesebben Loba-t hozok mostanában.
Eleinte csak a napi challange miatt, aztán ottragadtam vele.

Do you see the white shadow?

(#6233) Mezcal válasza #48613632 (#6225) üzenetére


Mezcal
addikt

Fuseval az a baj, hogy nehezen jön össze annyi gránát, amivel lehet is kezdeni valamit.

Nekem meg inkább az a baj, hogy alig fér el, annyi van. Tele vannak a pályák gránival.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6234) #48613632 válasza Mezcal (#6233) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nálam ritka, hogy annyi összejöjjön. Akkor szokott összejönni rendes adag, hogyha kérem, hogy pingeljék a gránikat, meg lehetőleg adják is oda nekem. De mondjuk Fuseval nem is viszek sok lőszert. Egy slot shoti/sniper, meg két slots a primarynak, megint egy slot syringe/medkit, de battnak, meg cellnek azért minimum kettő, de inkább három, vagy négy is akár. Szóval abból bármennyi jöhet, és a Phoenixet sem szoktam otthagyni.

Persze ez függ attól is, hogy épp mekkora szatyorba pakolok. Mostanában pl sűrűn előfordult, hogy az adott területen, ahová landoltunk, nem volt csak fehér, abból is mondjuk csak kettő. Simán előfordul, hogy szatyor nélkül lutikázok. Szerencsésebb, ha lehet kraftolni.

Szóval, ha számot kellene mondanom, akkor a minimum 6-8 gráni ami már hatékony, vagy több, az meg nálam nehezen jön össze az első fightra. Ha meg elszórom, megint lehet kezdeni a gyűjtögetést.

Ládában sincs olyan marha sok, mert ugye általában ezt már a fight elején elszórják. De persze lehet, hogy csak én vagyok béna, de nekem 3-4 gránáttal még nem sikerült csodát tennem. De 14 gránát mondjuk már felér egy Banga ultival :DDD

(#6235) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Randomokkal vegre sikerult elernem nehezen a diamond szintet. Az lenne a kerdesem, most hogy megint visszadobott gold 2-be nem fogom megkapni a diamond szerinti cuccokat? Megint el kell ernem? :O :O :O :O

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#6236) Mezcal válasza #48613632 (#6234) üzenetére


Mezcal
addikt

Ma mentem 6 meccset Olyn tele volt gránival, mondjuk én gyorsan haladok és lootolok. Általában megtartom végjátékra, aztán dobálom rájuk. Egyébként Loba a kedvenc karim.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6237) markknight válasza GRaul (#6235) üzenetére


markknight
veterán

Nem. Elég egyszer, onnantól tied a reward.

Én pihentetem, BP megvan, a két event maxos volt, szóval majd season 9-ben visszatérek.

(#6238) PunkZoli válasza GRaul (#6235) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

meg fogod kapni. Gyakorlatilag unlockoltad már.

(#6239) Maxxy10 válasza GRaul (#6235) üzenetére


Maxxy10
addikt

Egyedül platból a legnehezebb feljutni... :(((
Amit feljutnak platban a játékosok 80% elszáll magától és olyanokat rusholnak vagy olyan döntéseket hoznak, hogy az ember csak pislog... :(
Amúgy meg gratulálok, szép teljesítmény elérni. :K

(#6240) GRaul válasza markknight (#6237) üzenetére


GRaul
őstag

Nagyon köszi :)
PunkZoli : :R
Maxxy10: Köszi most sikerült először, de igen sok a foggyos sajnos, de sikerült 1x-2x belefutnom olyan csapatba ahol tudtunk 7-8 kört menni és 5 alatt sose végeztünk :R

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#6241) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Steamen most nem nagyon akar belépni a menübe. Másnak megy?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6242) shotika válasza Bennyboy (#6241) üzenetére


shotika
őstag

Senkinek se :(

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6243) Bennyboy válasza shotika (#6242) üzenetére


Bennyboy
őstag

közben én is megtaláltam, h csak a steam serverek halottak a többin megy
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6244) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Mondtam hogy steamen sok a baj vele. :(

(#6245) Bennyboy válasza Mr Bond 007 (#6244) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem ez erős túlzás. Azóta tolom napi szinten steamen mióta megjelent és nálam eddig semmi para nem volt vele. Ami gondom van az a fejlesztők hibája nem a steamé.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6246) Mr Bond 007 válasza Bennyboy (#6245) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Nyilván az ea hibája, csak egyszerűbb originen át játszani. (persze ott is van baj dögivel)

(#6247) Tense válasza Mr Bond 007 (#6244) üzenetére


Tense
őstag

Valóban, leszedtem origint, ott minden oké, azt hiszem megy a levesbe a steam, legalábbis apex fronton.

(#6248) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Azt hittem csak pár óráig fog tartani de még most sem megy. most már engem is zavar mert vége a melónak :DDD
szerk: megy

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6249) shotika


shotika
őstag

Borzasztó ez az Olympus map. Ez marad most már végig a rankedben?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6250) PAtr0n válasza shotika (#6249) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szerintem az is jó map lett. Mindegyik jó/rossz valamiben, de legalább merőben különbözőek.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.