Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6551) ssgk válasza Tense (#6548) üzenetére


ssgk
aktív tag

Jó lett :)
Amit hiányolok, az a zene(k) felsorolása, meg ha tervezel yt ra videókat rakni hosszabb távon van streamer mod (nem vagyok biztos a nevében) ingame setting ami kiveszi az enemy neveket. (nem vágom hogy megy ez yt-on) csak ne legyen belőle gond hosszabb távon, 10mp beállítani. (meg mellesleg segít is mert tageli killfeedbe a legendeket fajta szerint). Persze ezek inkább technikai dolgok vágás jó lett mastifos rész különösen bejött.

(#6552) shotika


shotika
őstag

Ma először próbáltam be az arénát, bejön!
2. meccsemet meg is nyertük. Volt egy kör, ahol mindhármat sikerült ledurrantanom! :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6553) Tense válasza ssgk (#6551) üzenetére


Tense
őstag

Rendben, és köszönöm szépen. 🤝👏👍

(#6554) Tense válasza shotika (#6552) üzenetére


Tense
őstag

Gratulálok 👏👍

(#6555) PAtr0n válasza shotika (#6552) üzenetére


PAtr0n
addikt

Grat!

Ha úgy menne a BR mód is mint az Arena, semmi bajom nem lenne a játékkal. De hát ez a BR gyengesége (plusz az enyém is), iszonyat nagy benne a random faktor meg a szerencse, egy casuál játékosnak csapat nélkül iszonyat nehéz benne fejlődni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6556) shotika válasza PAtr0n (#6555) üzenetére


shotika
őstag

Köszi mindenkinek! Szvsz a randomitás lesz egyszer a BR halála. Már én is nagyon ritkán megyek fel.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6557) Lajmund


Lajmund
senior tag

Valaki még fentebb írta hogy duoba nyomja általában egyedül. Én is kiprobáltam is azóta sokkal több a sikerélményem több a kill meg szinte mindig benne vagyok a top háromba de általában első második helyeg van. Nem is tudom eddig miért nem így játszottam. Amúgy miért van az hogy az elejen sokan leugranak egy helyre? Loot miatt vagy van valamilyen taktikai előnye vagy csak így lehet meccs végére a legtöbbet ölni? Nekem nem jön be mert elég káoszolos, keves fegyver, kevés tölteny, vergődés. Persze néha poén de nem értem akkor se. Gondolkoztam hogy keresek magyar társakat de mivel össze vissza tudok csak menni így nem nagyon látom értelmét de sokszor viszont úgy érzem sokkal jobb lenne mert az egyedüli vadászat is egy idő után uncsi. Habár most pont elkaptam sokat játszok szabi alatt.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6558) Vigilante válasza Lajmund (#6557) üzenetére


Vigilante
őstag

A solo duo tényleg nagyon jó. DIA lobby-ba vergődtem még 1 hete, amikor gondoltam megyek egy duo-t az Octane-el. Az lett a vége, hogy kettesével daráltam le a népeket, akik szembejöttek. A végén meg a maradék 1 palit meg szintén felőröltem. Én anno a solo mode-ot is nagyon éltem. Sok winem is volt abban. :K

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#6559) gyuribácsi88 válasza Lajmund (#6557) üzenetére

Ja, azt én írtam, hogy egyedül a duó mód kb a legélvezhetőbb. Az meg hogy miért ugranak ki a legelején 40-en a 60-ból, az meg pofon egyszerű, megnéztek 1-2 rFaide meg Aceu videót, és azt hiszik nekik is úgy fog menni majd a játék, aztán 3 másodperc és fekszenek, majd ragequit és indítják a következőt, ezek kb 1000 meccsből 1x nyernek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6560) ssgk válasza shotika (#6556) üzenetére


ssgk
aktív tag

Szerintem nem. Épp ellenkezőleg. A randomitás ad egy pluszt bele ami miatt még inkább le lehet ragadni egy játék elé. Van egy siker élmény, majd kikapsz megint és megint majd talán megint siker és ez motivál, hogy majd legközelebb több szerencsém lesz". Így megy a szerencsejáték és a függőség is. Valaki hajlamosabb rá valaki nem, de mindenkibe megvan a pszichológiai alapja a dolognak.
Az más dolog, hogy megfelelő tudással/tapasztalattal kb. nullára redukálható a szerencse faktor hatása a végkimenetlere. (Okos ugrás, loot, soloba megfelelő legent használata, ha úgy van menekülés csata" helyett, 3rd party stbstb)

(#6561) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én vagyok vak vagy tényleg nem lehet kikapcsolni a chatet?
Most megint kaptam egy 10 évest aki szerint rákot kéne kapjak mert lelőtték.
Nyilván reportoltam de nekem nem hiányzik ez épp ezért lolban is /mute all az első dolgom.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6562) Tense válasza Bennyboy (#6561) üzenetére


Tense
őstag

" Most megint kaptam egy 10 évest aki szerint rákot kéne kapjak"

Tudom alapvetően nem vicces, de leestem a székről 🤣🤣🤣
Sok Szellemi fogyatékos idegbeteg van. Én már egyszer tuti kikapcsoltam, de este tudom megnézni ha hazaértem.

(#6563) ssgk válasza Bennyboy (#6561) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ki lehet. Tab (vagy amire bindelve van) squad és ott voice-text-ping lehet külön-külön amit jónak látsz.
De ha jól tudom még op pick nél f mute-ol mindenkit teljesen (de lehet csak voice)

(#6564) Bennyboy válasza ssgk (#6563) üzenetére


Bennyboy
őstag

Azt ismerem de arra gondoltam, h fixen lehet-e,h ne kelljen minden meccs előtt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6565) ssgk válasza Bennyboy (#6564) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ja, azt nem tudom, szerintem nem. Báár elég hasznos lenne.

(#6566) Lajmund válasza gyuribácsi88 (#6559) üzenetére


Lajmund
senior tag

Értem most már akkor azért van ez a sok kamikáze pilota. De nem igaz hogy nem unják meg :D Mert oké az elsö csapattal még elbántok második már necces kevés tölténnyel de a harmadik csapat tuti megöl amikor már csak rohangálsz minden nélkül mint a mérgezett egér. Nem vagyok béna legalább is ezt érzem de ha sokkal probb lennék is zavarna. De hát ha ez nekik jó csinálják nyugodtan :)) Megyek is nyomok pár óra douto. Szoktak vicces helyzetek lenni néha megvárom hogy az utolso két csapat egymásnak essen és sniperral messzebbröl lövöm mind két oldalt azok meg azt se tudják mi van aztán a vége vagy össze jön vagy nem de minden esetre jó poén. Tegnap igaz csak a meccs felénél volt hogy egy másik csapat játékosa összekevert szerintem a saját csapattársával és oda jött mellém figyelni a terepet :D Én is néztem hogy ez ismerös vagy mi de aztán láttam hogy nem szegényt közelröl fejbe löttem kétszer sentinellel és az elsö lövés után se tudta hogy honnan jön mert azt hitte a társa vagyok hát azon akkorát nevettem :D

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6567) markknight válasza Lajmund (#6566) üzenetére


markknight
veterán

"Tegnap igaz csak a meccs felénél volt hogy egy másik csapat játékosa összekevert szerintem a saját csapattársával és oda jött mellém figyelni a terepet :D Én is néztem hogy ez ismerös vagy mi de aztán láttam hogy nem szegényt közelröl fejbe löttem kétszer sentinellel és az elsö lövés után se tudta hogy honnan jön mert azt hitte a társa vagyok hát azon akkorát nevettem :D"
Na pont ilyen debileket kapok, csak nem enemy-nek, hanem valódi csapattársnak.

(#6568) Lajmund válasza markknight (#6567) üzenetére


Lajmund
senior tag

:) ismerős az érzés XD hallottam már messziről hogy jön kiváncsi voltam van e társa. De vagy messze volt vagy ő is szólóba nyomta kinézetem hogy gyere csak erre itt vagyok de nem lőtt hanem oda jött mellém 1 méterre és legugolt hesszelni :D Most meg utolsó meccs kaptam egy nagy killest na mondom pont jó lesz utolsónak egy győzelem mi voltunk a topp csapat. Én voltam a jump master gondoltam nem ugrok messzire nehogy elmenjen a kedve erre az eslő pillanatban leugrott persze a sűrűjébe persze hogy 40 másodperc és vége volt.. Nem hiszem el. Így is összejött a második hely de ha ott lett volna nyerünk mert az egyiket leszedtem a másodikrol lelöttem a páncélt de leszedett mert már én is lowon voltam. De azért nem vette el a kedvem a játéktól de mára elég volt. Megyek nyomok levezetésnek cyberpunk-2077-et.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6569) Tense


Tense
őstag

Valaki, egy kis game? Ranked is jó, Silver 3-ba tett vissza, tehát most a cél akkor újra a plat 4, hogy ne tűzzünk ki nagy álmokat :D

(#6570) PAtr0n válasza Bennyboy (#6561) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hát ettő én is majdnem lefordultam a székről :DDD
Múltkor kaptunk Arena-ba valami Allahakbar származású, törtangollal pofázó idiótát, folyamatosan núbozott meg pofázott a mikrofonba, meg hogy ez egy taktikai játék, dont ráss núúbz, foking idiocc végig, de az hogy menjen az árral (velünk), segítsen letaktikázni az enemy-t, az nem, végig hátulról nyomorékoskodott.
Végig ordítottam vele a 4 kört amit sikerült menni, mert csak 1-et nyertünk, a többit behúzták így.
Irányítana a f***kalap, de azt nem veszi észre, hogy ő a leggyengébb láncszem. Ez mondjuk BR-ben még idegesítőbb, ott mondjuk több tétje van, nem is értem Arena-ra mit pörög így rá.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6571) Tense


Tense
őstag

Remélem nézitek a a versenyt, kimondottan izgalmas.. :R
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6572) sixpak válasza Tense (#6571) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én megnéztem az iménti partit, pedig az életben nem néztem még stream-et, teljesen profi munka, a kommentátor zseniális, beleéli magát, élvezet volt nézni, szép munka.
A kisebbik lányommal néztük, neki lassan 2000 órája lesz a játékban, neki is bejött a dolog.
Amúgy én miatta hagytam abba, most már csak nézem ahogy tolja, mert egy fing vagyok hozzá képest, pedig lassan 2 évtizede tolom online játékokkal. :D
El is indítanám egy ilyen versenyen, de nincs csapat, randomokkal tolja, szenvedés úgy...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6573) Tense válasza sixpak (#6572) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon tetszik. A lányodhoz meg gratulálok.. :R :R :R

(#6574) Tense válasza Tense (#6540) üzenetére


Tense
őstag

Senkinek nincs kedve egy csapatot összehozni, hogy induljunk a következő versenyen?
De a versenytől függetlenül, már annyira elegem van a randomokból... :W

(#6575) markknight


markknight
veterán

Na, ma végre jön új trailer meg patch notes. Május óta azért elég sok idő lement.

(#6576) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Szeretnem veletek megosztani uj egyeni rekordomat :R :DD

(#6577) #48613632 válasza Maxxy10 (#6576) üzenetére


#48613632
törölt tag

Grat, szép eredmény. Meglesz az a 4k badge is hamarosn :)

(#6578) markknight válasza #48613632 (#6577) üzenetére


markknight
veterán

Az nem olyan biztos :D Én párszor átléptem a 20-at (jelenlegi szezonban 18 a max) és még mindig nincs meg a 4000 dmg :(

(#6579) #48613632 válasza markknight (#6578) üzenetére


#48613632
törölt tag

Persze, semmi sem biztos, de egy kis biztatás mindenkire ráfér ;) Ebből következik, hogy Neked is meglesz az.
Ha valakinek nem lesz meg, az én vagyok :DDD

(#6580) Frod válasza Maxxy10 (#6576) üzenetére


Frod
addikt

GG!
Én inkább a jobboldalt látható számokat szoktam hozni sajnos. :U
Legtöbb kill talán 9 volt, legnagyobb dmg 2k+ Wraith-el akit kb soha nem hozok, de pont rá volt az aznapi challange s8-ban. (egyedül rá van meg a badge :DDD )

Do you see the white shadow?

(#6581) markknight válasza #48613632 (#6579) üzenetére


markknight
veterán

10 évig támogatják a játékot, még van 8 évem :D

[ Szerkesztve ]

(#6582) #48613632 válasza markknight (#6581) üzenetére


#48613632
törölt tag

Azalatt bőven meglesz. :K Meg hát az sem mindegy, hogy mivel lövöd. Ha rámész direkt erre, akkor hamarabb is meglehet.

Már gondoltam rá én is, hogy összelövöm cr-el magamnak, de nem igazán szeretem a snipereket. Nem az én játékstílusom. (Kapni is utálom :DDD )
(Mondjuk én a 2k-ről beszélek :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#6583) markknight


markknight
veterán

Original Kings Canyon és World's Edge + Revenant heirloom :D [link]

(#6584) #48613632 válasza markknight (#6583) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ez jó lesz. Skulltown-t úgysem ismerem, mert mikor kezdtem, már le volt rombolva. Legalább kipróbálom.

(#6585) Shkiz0 válasza markknight (#6583) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

:Y <3

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6586) callmeakos válasza markknight (#6583) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fucsa, de tényleg hiányzik a dara a Skull Townban. Jó kis nosztalgia.

All→M8

(#6587) gyuribácsi88 válasza callmeakos (#6586) üzenetére

7 perces gametime incoming :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6588) Mezcal


Mezcal
addikt

Tiltották a csaló PS játékost, akit jelentettünk. Tehát 100% csalt PS alatt. :(((

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6589) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Köszönöm szépen mindenkinek :R

(#6590) callmeakos válasza gyuribácsi88 (#6587) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Its da best :D
Ennek örömére visszahozhatnák a Distruptor Roundst is :DDD
Milyen mókás is volt darálni egy olyan Alternatorral, ami kb olyan szinten volt mint most a CP-s Prowler :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6591) gyuribácsi88 válasza Mezcal (#6588) üzenetére

Én a smurfuk-re repültem most rá, már kettő repült, remélem még egy pár száz meglesz idén.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6592) Tense


Tense
őstag

Srácok, van lényeges különbség az origin és a steam között?
Tegnap mivel nem működött a steames verzió, leszedtem az origint, amit észrevettem a 7.1 fejhallgató úgy szól mint egy sima sztereo, de nem találtam meg a megoldást, valaki tapasztalt ilyet? És nincs képernyőmentés az originbe, vagy csak én nem találom?

(#6593) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A játékon belüli store új mélységet ért el ezzel a kék skin fegyver csomaggal...
Nagyon gáz :(

(#6594) Tense


Tense
őstag

Végre egy jó meccs (nem a kill vagy a demage, volt már ettől több is) amikor 20 percen keresztül izgalmas, randomokkal, beszéd nélkül értik egymást.... Nagyon jó volt velük játszani, már bánom hogy nem jelöltem őket.

(#6595) markknight válasza Tense (#6594) üzenetére


markknight
veterán

Akármikor fel tudod venni őket barátnak, nincs időhöz kötve :)

(#6596) Lajmund


Lajmund
senior tag

Amint megjelent a játék elkezdtem játszani. Aztán volt egy kis szünet mert beleuntam. Amikor visszatértem nagyon tetszettek az új pályák. Erre nem vissza rakják most a régit :D Nem tudom ki hogy van vele de nekem az újabbak jobban bejönnek akkor is ha a változatosság gyönyörködtet :D Amúgy még mindig imádom a randomokat akik egyből ugranak meghalnak és kilépnek egyből. Amúgy nem tudom más is észre vette e hogy ha duoba megy szinte mindig dob társat most hogy berakák a régi pályát. Persze azért jobb mert ketten csak könnyebb de élveztem az egyedüli vadászatot. A társam meg nem hagyom ott úgy solozni ha még él.. Én még élveztem amikor nem tudom már melyik szezonban halovinkor volt az az átváltozos démonos mod. Kár hogy nem lehet a pályák közt választani úgy hogy pl ez is benne lenne. Szerintem van elég játékos mindig hogy minden pályán legyen élet.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6597) Maxxy10 válasza Lajmund (#6596) üzenetére


Maxxy10
addikt

All hail Skulltown
Nekem nagyon hiányzott

(#6598) #48613632 válasza Lajmund (#6596) üzenetére


#48613632
törölt tag

Először nekem is tetszett, hogy visszajöttek a régi mapok, de hosszú távon unalmas. A WE még csakcsak, de a KC borzalom. Annyira üres, nincs ott semmi, a pályarészek között, amit mára "beépítettek"
A WE esetén is látni a fejlődést, de pl a vonatot sajnálom h kivették. Az adott némi extrát a játékélményhez. Pl érdemes oda ugrani, mert jó a loot, de könnyen pórul járhatsz, ha pl elviszi a vonat a deadboxod :DDD
KC meg gyakorlatilag üres. Skulltown adott az event első pár napján némi extra feelinget, de mára az is kikopott. Gyakorlatilag 2-3 squad ugrik oda átlagban, de nem egyszer voltunk egyedül.
A trio meg tényleg felejtős. Egy ideje én is duot ugrom, ha randomozok, mert sokszor hiányos.

(#6599) markknight


markknight
veterán

Nekem nagyon bejön az original Kings Canyon, meg a vibrant WE is, még 1-2 hónapig tuti eljátszanék rajtuk.

(#6600) #48613632


#48613632
törölt tag

Amúgy Benneteket szokott kidobálni besoroláskor? Valami anti-cheat nem fut rendesen, vagy nem indul, és kidob. De nem ám a lobbiba, hanem az előző állapotba, ahonnan continuet kell nyomni, meg servert lehet választani.
Szerintem ilyenkor hullanak szét a squadok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.