Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Frod válasza markknight (#4998) üzenetére


Frod
addikt

Csak 1 napig van quest, vagy ennek mi a menete?
A második ilyen ikont kell elindítani az almenüben és ott indul?

Do you see the white shadow?

(#5002) markknight válasza Frod (#5001) üzenetére


markknight
veterán

Azt írták a honlapon, hogy a szezon végéig bármikor újra lehet ezeket játszani, szóval nem hinném.

(#5003) m4rk.89 válasza xkoti (#4995) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Teaming = battle royal gamek egyik legidegesítőbb "csalása" mikor ismerősök összejátszanak külön csapatokban annak érdekében, hogy több XP-t / kill-t / rp-t stb. érjenek el. Apexben is visszatérő probléma és ugye ez anti-cheat programmal se megfogható csalás...

(#5004) #48613632 válasza m4rk.89 (#5003) üzenetére


#48613632
törölt tag

Egyszer próbáltuk, mikor 4-en voltunk, de sosem jött össze, hogy azonos szerverre kerüljünk. Pedig egyszerre indítottunk, és a szerver is egyszerre indult. De a dropship már nem ugyanaz volt. Na akkor rápróbáltunk egy párszor, de nem jött össze, aztán hagytuk is.

(#5005) m4rk.89 válasza #48613632 (#5004) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Rankedben könnyebben kivitelezhető, hiszen ott olyanokat próbál berakni melléd aki veled közel megegyező rankú.

(#5006) xkoti válasza m4rk.89 (#5003) üzenetére


xkoti
senior tag

Aham sejtettem, hogy ez lesz csak nem akartam hülyeséget mondani.
Hát igen az is frusztráló.
Egyébként nálatok nincs fps ingadozás ?
Konkrétan úgy be szaggatt a játék és érdekes módon 60 fps felett van, hogy néha lőni se tudok...

KO

(#5007) m4rk.89 válasza xkoti (#5006) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Teljesen instabil fos a játék, én S4-el kezdődően keztem tapasztalni, hogy játszhatatlan a tearing, microlaggok stb. miatt.

RivaTunerrel korlátozd le az fps-t annyira amennyi hz-es a monitorod és vegyél le minden beállítást minimumra a felbontáson kívül, így talán jó lesz, de ezer baja lehet pl. G-SYNC bekapcsolva maradt, gyenge a géped, laggol a szerver stb.

(#5008) xkoti válasza m4rk.89 (#5007) üzenetére


xkoti
senior tag

A gépem bőségesen megvan hozzá igen épp azon gondolkoztam le fogom korlátozni az fps-t azért köszöntem a választ akkor az lesz :D !

KO

(#5009) Vismajor01


Vismajor01
addikt

jött patch, hitreg elvileg fixálva

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5010) callmeakos válasza Vismajor01 (#5009) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az lehet, nem kiabálom el.
De ez megint mi a rojtos gyász? Bug vagy feature? :F

Ja, és nem lehet választani innen semmit.

All→M8

(#5011) Frod válasza callmeakos (#5010) üzenetére


Frod
addikt

Ha ugyanarra gondolunk, akkor ezt nekem már múlt héten is csinálta, hogy a load screen-ek között nem tudtam váltani, sőt rámenni és megnyitni is alig akarja őket.

(#5002) markknight
Közben meglett a quest tegnap, és bár volt valami kamu matchmaking az elején egyedül dobott be. Nem nagy eresztés, de nem is az ilyen tartalmakért játsszuk ezt.

Do you see the white shadow?

(#5012) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Végre, amikor beadja :D

(#5011) Frod
Én voltam itt a veréb, mert a szöveg összezavart, de az csak a leírás. De kiválasztani attól még nem könnyű.

All→M8

(#5013) Frod válasza callmeakos (#5012) üzenetére


Frod
addikt

Ez esetben a szöveg akkor feature :DDD

Do you see the white shadow?

(#5014) markknight válasza callmeakos (#5012) üzenetére


markknight
veterán

Nekem 12 a rekordom ebben a szezonban, bibibí :P

(#5015) Vismajor01 válasza markknight (#5014) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem 16 lett mikor véletlen casualt mentem ranked helyett

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5016) markknight válasza Vismajor01 (#5015) üzenetére


markknight
veterán

Az Apex trackeres profilod alapján pedig nem mondanám meg, hogy ilyen penge vagy.

(#5017) Vismajor01 válasza markknight (#5016) üzenetére


Vismajor01
addikt

Annyira nem is vagyok az. s4ben d3ig jutottam ott már pred lobbyval rakott össze és randomokkal nem tudtam előrébb menni, idióták voltak ahhoz a szinthez.

Most plat2ben vagyok, ha nem halunk meg az elején akkor azért 1k dmg alatt nem nagyon van game . Te Pcn vagy?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5018) markknight válasza Vismajor01 (#5017) üzenetére


markknight
veterán

Nem, én konzol párti (aim assistos kötsög) vagyok. Nincs is otthon wines pc.

(#5019) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#5017) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hazudtam amúgy, ez diamond 4ben volt, s4.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5020) markknight válasza Vismajor01 (#5019) üzenetére


markknight
veterán

Mindegy, akkor is szép teljesítmény diamondba 16 killt leverni.

(#5021) Vismajor01 válasza markknight (#5020) üzenetére


Vismajor01
addikt

Igazából season végén D4 röhejesen könnyű volt, d3 meg nagyon nehéz, oriási különbség a kettő között. De tényleg, én csak soloban mentem, d3ban max +150 rp amig jutottam, de ahogy ledobott d4-be max 3 game és d3 voltam újra, de inkább 2 game. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5022) markknight válasza Vismajor01 (#5021) üzenetére


markknight
veterán

Én a split előtt diamond 1 vagy 2-be voltam, nem emlékszem. Utána mentem 1 ranked meccset, kihaltunk és itt befejeztem a rankedet. Persze, majd egész nap játszani fogok, hogy randomokkal meglegyen a master. Nem tudom mit hisz a Respawn, pont semmi motivációja nem marad az embernek újra nekikezdeni, főleg hogy a rewardokat amúgy is megkapom. A játékosok egyre erőssebbek és már az is beleszól a helyezésbe mennyi időt fordítasz a játékra, szal ez inkább kamu kihívás a streamereknek és nem értékes dolog a közösségnek.

[ Szerkesztve ]

(#5023) Gebriel válasza markknight (#5022) üzenetére


Gebriel
veterán

Akkor gyere inkább WarZone-ozni. :D

(#5024) Rage47


Rage47
veterán

Hónapok után visszanéztem tegnap (PS4), egész jól szórakoztam, a rankedben normálisan játszottak. Az új karakter is tetszik. A csontvázfej nemtom még mindig, hogy mire jó, nem is sokan választják. :D

(#5025) #48613632 válasza Rage47 (#5024) üzenetére


#48613632
törölt tag

A csontvázfej az Revenant, a passzívja magasra mászik, és guggolva is gyorsabban mozog. A tacticalja egy speckó gránát, ami deaktiválja a hatókörzetében tartozkodó herok abilityjét. Az ulti pedig egy obeliszk, ami ha meghalsz, akkor feltámaszt. X távolságon belül, Y ideig.

(#5026) eLit-MiLan


eLit-MiLan
senior tag

A két haverom 1. és 2.-ok voltak magyarok közül, én "csak" 6. magyar pred lettem, volt pár nap amikor nem nagyon toltam. [PC]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5027) callmeakos válasza eLit-MiLan (#5026) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ííííí te, kened mint anno a NFS World-öt :C :DDD

Grat :D

All→M8

(#5028) eLit-MiLan válasza callmeakos (#5027) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Jaja :DDD Kösz :D

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5029) Rage47 válasza #48613632 (#5025) üzenetére


Rage47
veterán

Nem ér sokat az obeliszk, sosem sikerült még érdemben használni.

(#5030) markknight válasza Rage47 (#5029) üzenetére


markknight
veterán

Errõl pont van egy vicces videóm, hogy a csóka a final ring elõtt kicsapta a totemet, a többi eszetlen társa meg használta azokat, úgy jöttek felénk mikor záródott a kör :D

(#5031) Rage47 válasza markknight (#5030) üzenetére


Rage47
veterán

ja most láttam videóban, hogy ezt aktiválni kell, sosem csinálta még előtte senki sztem nem tudják az emberek :D

(#5032) sixpak válasza Rage47 (#5029) üzenetére


sixpak
nagyúr

A leghasznosabb ulti szerintem, gyakorlatilag még egy élet, ha nem a préri közepén rakja le a gazdája. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5033) #48613632 válasza Rage47 (#5029) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mire gondolsz? Mi használtuk már, de fordítani nem tudtunk vele, csak kicsit tovább húztuk. Amúgy nem túl népszerű kari nálunk sem. Nagyon ritkán játszunk vele. Nagyon ramaty állapotban jössz ki az obeliszkből, meg ha jól emlékszem, shield recharge sincs is, amíg aktív. Meg nehéz is biztonságos helyet találni neki. legtöbb esetben, lerakjuk egy szikla mögé. Az úgy ahogy hasznos, mert takarásban spawnolsz. Persze amíg nem tesznek 3rd party szendvicsbe. Onnantól mókás :D

(#5034) PAtr0n válasza #48613632 (#5033) üzenetére


PAtr0n
addikt

Egy ideje már nem 0 közeli HP-val jössz ki ha lelőnek, szóval sokkal hasznosabb mint a kezdetekkor volt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5035) #48613632 válasza PAtr0n (#5034) üzenetére


#48613632
törölt tag

50%-al azt hiszem. De az sem sokkal jobb. Mondjuk nem kizárt, hogy mi nem használtuk jól, de nálunk nem vált be igazán.

(#5036) chungee válasza eLit-MiLan (#5026) üzenetére


chungee
addikt

Nálam örök kedvenc aranyköpésed: neked... számodra... :D
Grat amúgy a kiemelkedő helyezésér :R :C

(#5037) callmeakos válasza #48613632 (#5035) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tegnap pont a totem miatt nyertem egy meccset. Leraktam, használtam is és kiszedtek, és mire visszajöttem a társamat is kiszedték, és ment volna az ellen rá, és nekem csak be kellett fejeznem az egészet.

Eleinte tényleg kissé haszontalan volt a totem, mert irreálisan gyorsan ki tudtak szedni, de szerintem ezt is balanszolták mostanra.

All→M8

(#5038) Shkiz0 válasza callmeakos (#5037) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Meg az elején eltűnt millió helyen, ha úgy raktad le :D
Főleg sarkok, illetve szikla tövében.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5039) markknight válasza Shkiz0 (#5038) üzenetére


markknight
veterán

Most is eltűnik sokszor, de utána megint le lehet rakni, így fixelte a respawn. A totemet a buff előtt jól hatástalanította Caustic csapdája, instant knock volt annak aki visszateleportált.

Szerintem sokkal menőbb lenne, ha használat után megmaradna a shieldet és az életed is, de ha azok elfogynak, akkor nem knocked van, hanem még ad plusz 50 hp-t, ergo több élettel mehetnél ölni a totem közelében.

Egyébként Loba tacticalja is bugos, sokszor nem teleportál, szal óvatosan.

[ Szerkesztve ]

(#5040) Shkiz0 válasza markknight (#5039) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én az elején kipróbáltam a Revenantot, 2-3 nap alatt beletoltam 400-500 killt aztán azóta elő se vettem.
Akkor is azt mondtam lehetne benne potenciál, de sajna randomokkal egy tök felesleges karakter, mivel sokszor még pingeltem is, hogy ott a totem, nyomjon rá de leszarták.
Csapatban meg megint kiszorul, mert inkább a wattson, gibbi, path, wraith, banga (de még mostanában caustic is ide sorolandó) lesz elvíve.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5041) markknight válasza Shkiz0 (#5040) üzenetére


markknight
veterán

Nálam is pont ugyanez volt. 400 killnél hagytam abba Revenantot. Most Lobánál 700 kill van, de rankedre már nem merem hozni, mert bugzik és pechemre pont a bug miatt öltek meg (persze lehet akkor is kinyírtak volna, de ez mellékes)

[ Szerkesztve ]

(#5042) Rage47 válasza Shkiz0 (#5040) üzenetére


Rage47
veterán

ja randomokkal nem ér semmit a totem

(#5043) PAtr0n válasza #48613632 (#5035) üzenetére


PAtr0n
addikt

Igen, valami olyasmi, én már kifejezetten szeretem Revenánsot, meg így hogy 2 tactical-t lehet vele lőni, szerintem elég erős lett. Nem a legjobb karakter, de jó lett.

Más:
Próbálta valaki ezt a mouse drag fixet? [link]
Tegnap feltettem, és 4 sör után a csodás S5-ös 0,73-as K/D ratiomat felhoztam 1.03-ra (kb 150 csata S5-ben eddig, ebből tegnap éjszaka 12-13 kör)

Ez már nem placebo, most valahogy az egész játék fluidabb, néha lőttem olyat, magam sem hittem el. Régen a CS-ben lőttem ilyeneket.
Persze a hit reg fix is sokat javított a játékon, de most ez a mouse gyorsítás "javítás" szerintem elhozta végre azt a játékélményt, amit eddig nem tudtam, hogy miért nem kerek.

Aki eddig nem próbálta ki, ajánlom, nézze meg a videót, visza is lehet csinálni, ha valamit eltúrna.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5044) callmeakos válasza markknight (#5041) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Loba vicces meg fun az tény, de rankedben full haszontalan. Minden egyes képessége szinte vonzza az ellenfelet amint aktiválod azt, a blackmarket szinte olyan mint egy üdvözlés, de a jumpdrive se valami penge, szerintem több Lobát öltem meg mikor kijött a teleportból mint amúgy. Persze, ez attól is függ persze hogy használod.

akarja a Respawn elhitetni, hogy a karakter nem döglött a nerf után :D

Ezért is imádom, hogy nagyon sokan lenézik Wattsont, és amikor azt mondom hogy ő a mainem rankedbe, meg néznek. :D

Közben pedig a [Patfinder Editionnal] akarja a Respawn elhitetni, hogy a karakter nem döglött a nerf után :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5045) xkoti válasza callmeakos (#5044) üzenetére


xkoti
senior tag

Komolyan már csak nevetni tudok az idióta respawn csapaton.. :D
Felesleges nerf és buff-ok :D Amivel foglalkozni kellene, hogy ha triot indítok akkor ne dobjon már be egyedül egyem a szivüket. Vagy mikor kilépnek az emberek.. meghal és instant kilép.
Az ilyet is bannolnám fél órára..

KO

(#5046) PAtr0n válasza xkoti (#5045) üzenetére


PAtr0n
addikt

Csak egy költői kérdés: tud valaki olyan kompetitív multiplayer játékot, ahol nem nehezedik a fejlesztőkre a nép építő, vagy bugyuta akarata?
No offense, de nézz meg egy PUBgézát, meg akarnak felelni szinte mindenkinek, és tök a visszájára fordul.
Nem lehet azt mondani, hogy nem foglakozik a respawn a játékkal. Vannak hibák, idegesítő dolgok, de itt még talán hallgatnak az értelmesebb community-re.

Nem lesz tökéletes multiplayer játék. Főleg azért nem, mert a netes problémák is megnehezítik a fejlesztők életét nem kicsit. Na meg hogy mit nerfelj, mit buffolj. Ha azt akarod hogy minél többen a játék mellett maradjanak, akkor hallgatnak a sírókra, ha azok vannak többségben.
Igazából egy játékos bázist akkor tud fenntartani ha felhígul a gamplay a buffokkal és nerfekkel. Ha nem csinál semmit, rétegjáték lesz. Az meg nem kóser a bevételeket illetően.

Ennyi a lényeg, ez az üzleti modell. Ha meg abból indulunk ki hogy EA, akkor ahhoz képest korrekt üzleti modell.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5047) markknight


markknight
veterán

Ennek a tegnapi questnek is a sztorija.. hát nem tudom nevessek vagy sírjak. Remélem a kövi szezonban nem lesznek ilyenek.

(#5048) ADAM1337 válasza markknight (#5047) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát nem egy Overwatch karakter story. :U
Maga a quest-ek is olyanok, hogy még én is összeraktam volna, kicsit több fantáziát belerakhattak volna.

(#5049) markknight válasza ADAM1337 (#5048) üzenetére


markknight
veterán

Maga a kutatás része tetszik nekem, érdekes. De ezek a helyzetek, hogy Wattson ágyánál ott van Caustic?! (WTF? Tudom, hogy ismerte a faterját, de Caustic egy halottnak hitt gyilkos) Meg elkapja Loba nyakát és falnak szögezi, majd okoskodik neki, aztán megjelenik Revenant xD Tényleg tiszta Barátok Közt szint. Azt hiszem a Titanfall 2 sztoriját is ez a Tom Casiello írta és azok bejöttek, nem tudom mi történt.

Az, hogy Loba szétrobbantotta Skull Town-t, az nem járt semmilyen következménnyel, ellenben Crypto merénylete után azonnal másik bolygóra vitték az Apex games-t. Nem koherens a lore.

[ Szerkesztve ]

(#5050) xkoti válasza PAtr0n (#5046) üzenetére


xkoti
senior tag

Nincs és nem is lesz olyan játék amiben ne hallgassanak a community-re és ha van eszük az értelmesebre hallgatnak is. Ők készítik mi játszunk de ha folyton folyvást el rontanak valamit az nem kóser.
Engem nem mindegyik buff vagy nerf érdekelt de jelen esetben pathfinderhez szerintem nem kellett volna nyúlni ahogy mirage-hez se (pedig mind a kettő main karakterem)
Abba igazad van, hogy próbálnak oda figyelni és fejlesztei, hogy ne legyen réteg játék de kíváncsi vagyok akik s1 óta játszák azok még most is olyan aktívak ?
Ha magamból indulok ki akkor nem mivel nálam már több a negatív tapasztalat mint a pozitív.
Elismerem azt is ez nem csak a respawn-ra haragszok de a játékos rétegre is akik mint ahogy korábban írtam fogják magukat és kilépnek.

KO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.