Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5201) ssgk válasza Vismajor01 (#5200) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen én is így kalkulálok.
De ha nagyon népszerű helyeket ugrik és pro valaki tud ott 1-2k szedni 5p alatt,
és ha 5p/2k az is csak a fele....

(#5202) odinkain


odinkain
tag

Sziasztok! Van itt olyan aki ps4-en játszik és nincs állandó csapata/társai és nem vár el pro szintet a másiktól?
És mondjuk 20+-os életkor???

PSN: inkaoner81

(#5203) gyuribácsi88

Most másfél óránként, másfél órákat kell várni, mert a public is meg a ranked is a WE-n megy? Ez marha jó. Még jó hogy a KC átépítése volt ennek a szezonnak a fő eleme, erre most event sincs már, így nincs KC :F

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5204) Shkiz0 válasza gyuribácsi88 (#5203) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Van KC továbbra is

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5205) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Gondolom nálatok sem megy az origin. Nem csoda, h próbálják átmenekíteni a játékokat a steam-re ha ennyi idő alatt sem sikerült egy normálisan működő klienst összerakniuk.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5206) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma találkoztunk egy érdekes cheat-el.
Az egész game laggolt, nem tudtunk 10perc alatt bejutni egy ajtón, egyik srác sorra szedte az embereket full smooth volt a mozgása, de minket vissza-vissza dobált.
Találkozott valaki hasonlóval ?

(#5207) m4rk.89 válasza ADAM1337 (#5206) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

:Y

(#5208) ssgk válasza ADAM1337 (#5206) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ez nem újdonság de nagyon könnyű lebukni így csak nagyon pihentek használnak ilyesmit.
De ez lehet csak sima" ddos, viszont akkor általában ő sem tud mozogni, ha csak közbe valami nagyon agresszív rage hacket használ, és így nem lehet látni hogy tényleg hack vagy csak szerver szar. így lehet nem bannolják, stb.
De egy vicc amúgy, hogy milyen vacak szerverek vannak...

(#5209) gyuribácsi88

Ahogy látom ezt a játékot is elengedik, semmi újdonság, semmi event (sniper+shotgun mód vagy) bármi kis apró variálás vagy valami. Kár érte. Nem gondoltam volna hogy valaha ezt fogom írni, de unalmas. :(((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5210) PAtr0n válasza gyuribácsi88 (#5209) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én már azzal kibékülnék, ha a már javított hibák nem térnének vissza egy újabb "javítással".
Múltkor a hitreg javítva lett, erre megint van olyan nap, hogy 3x annyit kell lövöldözni mindenkibe, meg mikrolaggol a játék, persze hogy nem találok el senkit, ha meg igen, akkor az enemy fehér shiled-je felér egy Gibi Personal shield + lila shield kombóval a szar hitreg miatt.
Cserélgetem az egeret, meg rángatom a sensitivy csúszkát, amelyik beállítás egyik nap jó, a másik nap már a holdba lövök vele.

Nem kell nekem állandóan új kontent, totál ellennék a játékkal így ahogy van, anno a CS1.6-ot meg a GO-t se azért játszottam rongyosra, mert havonta jött rá új fegyver, új skin, új pálya, hanem azért mert szerettem.

Az autómat se unom meg azért, mert már nem veszek rá x havonta új felnit, nagyobb csippet, meg hangosabb kipufogót, és a csajomat se cserélem le azért, mert egy másiknak szebb az arca, vagy formásabb a fara.

Nincs azzal baj, ha egy játékot megun az ember, de ha végig csak azért köt le, mert várjuk az újabb tartalmat, akkor előbb vagy utóbb úgyis kivérzik számunkra.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5211) ssgk válasza PAtr0n (#5210) üzenetére


ssgk
aktív tag

Neeem neem az soha se volt rendesen kijavítva csak jobb lett.

(#5212) Bennyboy válasza PAtr0n (#5210) üzenetére


Bennyboy
őstag

+1
Ha a csalókat és a nagyobb bugokat javítanák az bőven elég lenne de én is azt érzem, h sajnos már nem nagyon van prióban a játék.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5213) ooooobi


ooooobi
senior tag

Idén fog kijönni switchre is, csak terveznek még vele különben minek portolnák.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5214) callmeakos válasza gyuribácsi88 (#5209) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az valóban furcsa hogy az új season előtt 1 hónappal gyakorlatilag kifulladt ez a történet. Semmi jele speacial eventnek, a battlepasst is szerintem mindenki kipörgette aki akarta (nekem ugyan még "csak" lvl92, de úgy hogy az elmúlt kb. 1 hónapo ki kellett hagynom), ranked az olyan amilyen és kész.
A tegnapi devstreambe is az egyetlen újdonság az volt hogy jön majd 3 steam-es gun charm meg valami music cucc, pontosan nem emlékszem már mert annyira nem érdekelt hogy előtte kinyomtam a videót.

A gun charmok amúgy jópofák és tetszenek is, de csak azért mert én imádom a Portalt.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5215) chungee válasza PAtr0n (#5210) üzenetére


chungee
addikt

Cserélgetem az egeret, meg rángatom a sensitivy csúszkát, amelyik beállítás egyik nap jó, a másik nap már a holdba lövök vele.

Dettó ugyanaz nálam is. Bezzeg más játékoknál fix, itt meg hol jó hol nem jó. ez nagyon bosszantó :(( :((( :W

(#5216) Bennyboy válasza callmeakos (#5214) üzenetére


Bennyboy
őstag

Ha jól tudom kövi seasonre jön új map. Az ami említésre méltó. Ez a bp is nagyon szegényes nekem. Kevés benne az igazán jó dolog.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5217) bankapeter


bankapeter
csendes tag

Sziasztok.Azt szeretném megkérdezni hogy használ e valaki itt cronus maxot.Mik a tapasztalatai ha igen.Köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#5218) jonnyjoker01 válasza bankapeter (#5217) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha más single player játékhoz keresnéd még megérteném, de multiplayer játékokban a chronusmax és társai csalásnak minősülnek. Itt nem nagyon fogsz választ kapni, és én átgondolnám, hogy mások játékélményének elrontása saját élvezetedre mennyire becsületes dolog (hint: semennyire).

Üdv. Johnny

(#5219) sixpak válasza jonnyjoker01 (#5218) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mi ez a cucc, valami egér?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5220) markknight válasza PAtr0n (#5210) üzenetére


markknight
veterán

Lehet, hogy 2000 elején neked ez elég volt, de manapság már nem az, ne is legyen trend ebbõl. Ilyen Fortnite meg Warzone mellett, kontentben sehol nincs az Apex, ráadásul bugos, a szerverek meg legendásan szarok. Megy a seggnyalás twitteren a fejlesztõk meg a szinkronosok részérõl, meg az unalmas dev videók (hogyan készül az Apex zenéje és fanart elemzés) és kb ennyi. Megvan a kis kör aki fizet érte, a Respawnnak ez meg jó, csinálhatnak valami mást. Ebben a szezonban a bp-n kívül semmit nem költöttem a játékra. A shopba gagyi dolgok vannak, az event skinek bénák voltak, a quest rewardok is ilyen vannak de minek stílus (ezer színben ugyanaz a gyémánt charm)
Kifulladt az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5221) Frod válasza markknight (#5220) üzenetére


Frod
addikt

Én azért megvárnám az új pályát ezzel, bár több, mint esélyes, hogy közel sem toltam annyit, mint Ti.
(BP-es, event-es, stb kritikával egyetértek, ha nem lett volna "ingyen" az előző coin-okból tuti nem fizetek be rá annyira gyenge; a sniper evo event pedig egy katasztrófa volt szerintem)

Do you see the white shadow?

(#5222) jonnyjoker01 válasza sixpak (#5219) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egy külső eszköz amit konzolra lehet csatlakoztatni és rengeteg mindent lehet vele csinálni. Billentyűzet+egér kombinációt lehet vele működésre bírni, úgy hogy a konzol azt hiszi kontroller van csatlakoztatva, ezzel pl. apex legendsben alaból több eséllyel tud játszani a játékos, emellett makrókat is készítenek amiket lehet használni csalásra (recoil stabilizáció, autoaim stb stb).

Üdv. Johnny

(#5223) ADAM1337 válasza Frod (#5221) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A sniper event borzalmas volt, elvileg az S6 leak, az új városos pálya valamint banga event.
Kiváncsi leszek rá.

(#5224) sixpak válasza jonnyjoker01 (#5222) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi.
Pofám leszakad, hogy ilyenek vannak már...tudják detektálni távolról? Mert ez igazából egy csalás...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5225) PAtr0n válasza markknight (#5220) üzenetére


PAtr0n
addikt

Persze megértem ezt az álláspontot is, más időket élünk, nem mindig jó visszasírni a "télifagyit, gömbrágót, meg a limonádéport", mert az akkor adott élményt, manapság az ingerküszöbünk már másra van hangolva, hát még a gyerekeké :)

De azt a véleményemet tartom, hogy ami szórakoztat/élvezem ahhoz nekem nem feltétlen kell plusz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5226) chungee válasza PAtr0n (#5225) üzenetére


chungee
addikt

Én is a te álláspontodat foglalom, de meg kell érteni a többi játékost. Akik szép összegeket tejelnek, azokhoz szól a sok csiri-vili kontent. Mivel ez egy ingyenes játék. Én is megtettem a támogatásomat, S03-ban váltottam ki a BP-t, azóta farmolom a BP-t szezonról szezonra. Semmi több.

(#5227) markknight válasza PAtr0n (#5225) üzenetére


markknight
veterán

Ez azért attól is függ mennyit játszol vele. Van olyan, mint például én voltam, hogy csak ezzel játszottam, napi 4-5 órát belevertem, ráadásul soloba. Nekem van igényem az újra, jól esik, hogy a COD-ban van heti playlist frissítés, rotál folyamatosan minden. Oké, nem ingyenes játék, de csont üresnek tûnik az Apex azzal az egy játékmóddal ami benne van. Az Epic is nagyot villantott mikor ilyen korba lépett a Fortnite, ott látom a belerakott munkát, itt nem. Hiába fluidabb, meg jobb játék az Apex, egyszerûen nem tudok egy meccset se játszani már vele, mert a kill trackerem farmolásán kívül semmi értelmes cél nincs benne. Mintha Wattson óta nem is jött volna új karakter a játékba. Pathfinder kuka, Wraith kuka, a fegyverarzenál 80%-a kuka. Szóval még ezek miatt is húzhatnám a számat.

Mindegy, majd lesz valahogy, eret nem vágok azért :D

[ Szerkesztve ]

(#5228) callmeakos válasza markknight (#5220) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Valószínüleg a Season 6 lesz a játék utolsó nagy dobása, ha ott sem sikerül valami kirobbanót alkotni, esélyes hogy elsüllyed a középszerben és a konkurencia által.

All→M8

(#5229) Shkiz0 válasza callmeakos (#5228) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mennyi lesz most a szünet a 2 season között?
Meg nem kéne már lassan jönni a szivárgásoknak, meg a mapon felbukkanó "easter egg"-eknek?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5230) callmeakos válasza Shkiz0 (#5229) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha jól tudom olyan Augusztus közepe környékén kell hogy jöjjön.

All→M8

(#5231) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

Jön steamre, talán lesz vér frissítés vele... Remélem a kövi szezon elejétől.

(#5232) Frod válasza PunkZoli (#5231) üzenetére


Frod
addikt

Fixen lesz, mert mindig olvasni, hogy ha bármi megjelenik Steam-re hirtelen előkerül egy elég méretes olyan szegmens akik addig, hogyhogynem nem hallottak a játékról soha.
Lásd akár a Destiny 2 vagy a Sea of Thieves megugrása.

Do you see the white shadow?

(#5233) markknight válasza Shkiz0 (#5229) üzenetére


markknight
veterán

Már van Worlds Edgen

(#5234) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sztem ennyi lesz az újdonság a steam-en: [link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5235) PAtr0n válasza markknight (#5227) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értelek, de megint visszakanyarodunk oda, ahonnan kezdtük :)

Megint csak a CS-t tudom példának felhozni. Nem azért játszott/játszik vele több milliós bázis, mert havona jött az új kontent. Mégse unták meg. Régen nem is volt ez elvárás, hogy havonta jöjjön a tartalom. Azt se tudom mondani, hogy ne lett volna más játék amire ne lehetett volna átnyargalni (UT-k, CoD-ok, akkoriban még a Q3 is ment masszívan)

Egyszerű a dolog, nem szereted annyira az APEX-et, hogy ott tartson tartalom nélkül. Nyilván ne is legyen ez a trend, hogy nem fejlesztik, de akkor el kell fogadni, ez nem a te játékod.

.noxwill:
Milyen kirobbanóra gondolsz? Mivel kellene a játékos bázist megtartani? Nem kötekedni akarok, én is érzem, hogy nem annyira foglalkoznak a játékkal mint kellene (csalók, bugok, nem is a kontent), csak érdekel más mit szeretne, mivel tartaná fent a játék az érdeklődést?

Azért azt is érdemes átgondolni, hogy ha állandóan változtatják a játékot, egy idő után egy nagy katyvasz lehet az egész, és a veteránok pont ezért pártolnak el tőle, mert már egy teljesen más játékkal kellene játszaniuk mint az elején.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5236) Shkiz0 válasza markknight (#5233) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az a kapu?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5237) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Én első körben biztosan a csalókat kezdeném kiszórni nagy erőkkel. Mivel kva sokan vannak, főleg rankeden, így egy csomó streamer akiket sokan néznek, elkezdenek más játékok felé nyitni. Ha őket elveszíti a játék akkor onnan már nagyon gyorsan fog csökkenni a player szám. Én személy szerint sokkal szívesebben játszanék olyan játékkal ahol nincs csaló és viszonylag bug mentes mint amihez hetente jön új content. Kár lenne ezért a játékért mert az alapja sztem jó nagyon.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5238) ssgk


ssgk
aktív tag

És lehet steam be átvinni a meglévő accot ?
De gondolom ugy lesz mint r6, hogy kell a másik kliens is nem csak steam.

[ Szerkesztve ]

(#5239) PunkZoli válasza ssgk (#5238) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

azt ígérték, hogy nem fog kelleni origin háttérben, ha megnézed steamen a mostani ea játékokat ott írják is a third parti origint, itt nem.
Szerintem csak origin accal lesz összeolvasztva a steam és a progress megmarad.
Bármi más lenne, offos az egész.

(#5240) callmeakos válasza PAtr0n (#5235) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem meta szintű dolgokra gondolok, mert akit ez érdekel, az tök mindegy mi van a játékkal, az felmegy és tolja. Azokat az embereket csak az érdekli hogy minél jobb rankja legyen a season végén rankeden.

Én itt most az egyéb eventekről beszélek. Ugyanis lehet meglepő, de nem mindenkit mozgat a ranked, inkább a különféle játékmódok érdeklik. Az a legnagyobb baj, hogy a fejlesztők minden ilyet amolyan kísérleti céllal vetik be. Ami működik azt felhasználják a metában is, lásd EVO shield, ami nem, azt meg dobják a kukába és soha többé nem látjuk. Jelenleg csak DUO, TRIO és ranked van két pályán. Ez vérszegény felhozatal, hozzácsapva még a szegényes fegyverfelhozatalt, ami egy idő után unalmas lesz annak, aki nem komolyabban játszik a játékkal. Mert nem a hardcore fanok fogják fenntartani a játékot.

Oké, most jönni fog az Olympos mint új pálya, meg Ash, meg talán az a régóta emlegetett új fegyver, tehát a boost meglesz de ez mindig elkopik a season közepére, mert nem tartják fent az érdeklődést hosszú távon. Szóval az, hogy eltelik egy komplett hónap úgy, hogy gyakorlatilag nincs érdemi tartalom a játékban, csak tényleg a minimum az rettenet felelőtlen és bosszantó hozzáállás.

All→M8

(#5241) ssgk válasza callmeakos (#5240) üzenetére


ssgk
aktív tag

LOL ranked engem ott tartana önmagában ha egyszerűen rankednek lehetne nevezni, ótvarék ami ott van. Platbol nem lehet soloba kijutni. van hogy silver(!!!) társat dob, és a champ predátor. Szóval kb a két utolsó rang ból vannak egy arénába... ezenfelül van rank protection isten tudja minek, ha valami szerencsétlent felboostolnak akkor már végleg bent marad és roncsolja a többit. Soha nem esik vissza... Ezen felül önmagába a knock nak kéne pontot adnia. Van hogy 2 squad közé kerülök amikor már a két pro" társ esik és persze mind a 6 egyedül engem lő. Van hogy 4 et lefektetek, de 1 v 6 nem olyan egyszerű, és szinte mindenki ottmarad. Persze elo ugyanúgy elmegy, mert nem veszi figyelembe hogy lényegesen erősebb vagyok annál a szintnél. És itt a hiba mert a ranked lényege pont az lenne, hogy képesség szerint dobja össze a playereket, esetleges kihívás hogy feljebb menj és egyre erősebbekkel mérkőzz meg. De így ez virsli....

[ Szerkesztve ]

(#5242) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Apex Season 6

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5243) PAtr0n válasza callmeakos (#5240) üzenetére


PAtr0n
addikt

Értelek, legalább látjuk ezt az oldalt is.
Nem tudom merre tart a játék, sokan temetik (ugye itt is), én azért még próbálom élvezni, nagyon nem is kell erőlködnöm.
Mondjuk én nem is tolom napi szinten, ha jászok, az kb. heti 14-15 órában kimerül. Elhiszem, hogy aki olyan, és napi szinten tesz bele 5-6 vagy annál több órát, az egy idő után kiég a hibáktól, és úgy ámblokk az egészet megunja.

Ja, a köv. seasonben nem Ash lesz, a Season 6 trailer elárulta :)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5244) callmeakos válasza Shkiz0 (#5242) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem túl sokat árult el ez a trailer. Launch trailernek elég soványka, inkább hívnám Teaser Trailernek.

De amit eddig tudni lehet:

-Az új legend neve: Rampert.
-Megérkezik az új fegyver, az energy SMG: Volt
-megjelenik a crafting System.

Azt nem értem hogy egyrészt hol van Ash, ha ennyire beteaselték. Másrészt, mi az a Minigun ami a csajnál volt. Azt is lehet majd craftolni? :F

All→M8

(#5245) Frod válasza callmeakos (#5244) üzenetére


Frod
addikt

Azt már elég régóta mondták, hogy hiába raktuk össze Ash-t, nem ő lesz a következő játszható karakter, most legalábbis biztos nem. Lehet később még van tervük vele!?

Igen, ez a crafting érdekes lesz, lehet csak kötszert, meg shield cell-t lehet, de lehet, hogy kékből lila páncélt is lehet hegeszteni?

A minigun így tippre az ulti-ja lesz a csajnak (helyesen: Rampart), bár én úgy tudtam a pletykák alapján, hogy lerakható ágyúja lesz a karakternek...
Jön majd rendes tréler, abból többet megtudunk.

Do you see the white shadow?

(#5246) Zjunior válasza Frod (#5245) üzenetére


Zjunior
veterán

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=NxzAmXzNmVk

ott van Ash a tetőn ;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5247) markknight


markknight
veterán

Gyönyörû ez a Rampart. Meglátjuk mi sül ki belõle.

(#5248) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Csak a PK-t adják vissza a többit leszarom :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5249) Frod válasza Zjunior (#5246) üzenetére


Frod
addikt

Megnéztem oda vissza párszor, nemtudom kire gondolsz, a tetőn lévő csaj aki lő rájuk az új lány, nem Ash. Hány mp-nél kéne látni?

Do you see the white shadow?

(#5250) Frod


Frod
addikt

Alza-n most a két speckó kiadás eléggé akciós:
Lifeline Edition / Bloodhound Edition
Tekintve, hogy tartalmaz 1000 Coin-t + egyéni skin/banner/frame + doboz mellett ugyanannyiba kerül így, mintha csak venne valaki külön 1000 Coin-t.
Plusz egy kis "support the developer" érzés a léleknek :)

Do you see the white shadow?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.