Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) pucz


pucz
senior tag

Tökre megérte az a közel 20 perc. Szerintem arányban van a Damage/kill. Vicc.

(#9002) Tense válasza pucz (#9001) üzenetére


Tense
őstag

:D :D
Odabaszós társaid voltak :D Nekem is volt már ilyen, 2 kill 2500dmg-vel, igaz, sokat sebeztem távolra, akik meg másokkal harcoltak, és azok kapták a killeket.

(#9003) markknight válasza #48613632 (#9000) üzenetére


markknight
veterán

Neem, Aeon Flux, régi kedvencem :D(MTV) Octane megérett a kukára a játékkal együtt :D

[ Szerkesztve ]

(#9004) #48613632 válasza markknight (#9003) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ó igen, Charlize Theronnal. Ismerem a filmet, anno nekem is tetszett. A jellegzetes épületek megmaradtak, meg az éles, sebző fű. Előbbiek Berlinben vannak, mivel ott volt a forgatás, de ezeken felül már nem sokra emlékszem. Anno nagyot ütött a CGI, kíváncsi vagyok, hogy mennyire öregedett jól. Lehet a napokban "kikölcsönzöm"
update: Jaa, meg a kis ezüstgolyókra is emlékszem :K

[ Szerkesztve ]

(#9005) markknight válasza #48613632 (#9004) üzenetére


markknight
veterán

Jaa, az nem túl jó cuccos amúgy, én az MTV-s rajzfilmre gondolok :) Az párját ritkítja [link]

[ Szerkesztve ]

(#9006) pucz válasza Tense (#9002) üzenetére


pucz
senior tag

Az a dúrva, hogy ez mind close range volt. :DDD Szar egy valami ez a játék. Társaim rendszerint semmit sem érnek. Van aki olyan szinten semmit, hogy tényleg SEMMIT! 20 perces meccs alatt ilyen 30 pár damage.

(#9007) Tense válasza pucz (#9006) üzenetére


Tense
őstag

Nem tudom mi lehet a gond, vagy az a baj hogy kevés a játékos, és az a kevés is osztódik az aréna, és egyéb játékmódok között, vagy valami más összeesküvés van, néha ad néha elvesz, nem tudom, én napok óta 1 championt mentem, 2. hely az volt már egy pár, de összeteszem a két kezem, mint most néhány perce amit mentem, hogy ilyen társakat kaptam, ezektől rosszabb soha ne legyen, de sajnos 80%-ban rosszabbakat kapok én is

(#9008) Tense


Tense
őstag

Nem tudom nevessek vagy sírjak, tipikus magyar név meg klub :D
a Klub az Geci a név Füves Köcsög :D :D

(#9009) #48613632 válasza markknight (#9005) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem is hallottam róla, de kösz a tippet :)
Nekem anno bejött az AF, de főleg a látvány miatt. A történetre már jóformán nem is emlékszem.

(#9010) pászka válasza Tense (#9008) üzenetére


pászka
aktív tag

Én is futottam össze már hasonlóan hülye gyerekekkel. Miért nem tud egy normális nevet kitalálni?

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9011) Tense válasza pászka (#9010) üzenetére


Tense
őstag

Én nem értem, persze mindenki próbál kitalálni egyedi nevet, de ez minden csak nem egyedi. Sokat elárul a személyiségéről :D

[ Szerkesztve ]

(#9012) Tense


Tense
őstag

Megdolgoztak az első helyért :D

(#9013) #48613632


#48613632
törölt tag


Azt hiszem, összefutottunk Olymposon :R :DDD

(#9014) eLit-MiLan válasza #48613632 (#9013) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Yep, valóban :DDD :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#9015) Tense


Tense
őstag

Sziasztok, egyik szervező írt nekem privátot, szval keresek 1-2 társat, akinek van kedve. az jelentkezzen, a dc szerverem. [link]
Hi, ha érdekel egy kisebb apex legends európai verseny soloban vagy team-el írj rám..

(#9016) Tense válasza Tense (#9015) üzenetére


Tense
őstag

(#9017) D1N4


D1N4
tag

Lesz még egyáltalán cross-progression valaha? Tököm kivan, hogy nincsenek meg a cuccaim... Jó, ez legyen a legnagyobb bajom, de akkor is.

XSX, SteelSeries Arctis 3 2019

(#9018) markknight válasza D1N4 (#9017) üzenetére


markknight
veterán

Nem hiszem. Én vettem PS5-öt inkább ismét aztán megint konzolon játszok.

(#9019) markknight válasza markknight (#9018) üzenetére


markknight
veterán

Meg belegondolsz, anyagilag ez jobb nekik mert akkor újra vásárolni fogsz mindenféle dolgot ha már platformot váltottál :D

(#9020) chungee válasza markknight (#9019) üzenetére


chungee
addikt

Jogos :(

(#9021) markknight válasza chungee (#9020) üzenetére


markknight
veterán

Szégyelhetik magukat. 2022-re ígérték, aztán még nekik állt feljebb, hogy a twitteres Apex fanoldal kirakta, hogy wtf. Gyalázat, hogy már millió játék megcsinálta, hiába takaróznak az átjárhatatlansággal meg a sok gonddal. Ameddig a sz@ros battle pass meg a skinek ugyanannyiba kerülnek mint Fortnite-ba, addig szeretném elvárni tőlük ugyanazt a minőséget. Nem igazán érdekel, hogy a Jedi Survivort fejlesztették, meg azt se ha kicsi a csapat és csak 30-an vannak.

EPIC oldalon a Fortnite-hoz a next gen patch a PS megjelenésekor day 1 már kint volt! Ezek meg tavaly tavasszal begurítanak egy köztes megoldást a konzolosoknak.

(#9022) shotika


shotika
őstag

Ennyire kifogyott a bázis a végére? Silverben össze vissza pakolja a a játékosokat, egyfolytában predatorok meg hasonlók ellen. Lényegében esélytelen. 15 meccset vesztettünk egyhuzamban - nem lehet olyanokkal harcolni, akik egy Eva shotival 136 damage-t bevernek másfél mp alatt...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#9023) chungee


chungee
addikt

Ugy latszik en vagyok a "szerencses" :DDD Kivancsisagbol felmentem rankedezni solo-ba, silver 1 létemre plat csapat rakott le minket 10sec alatt

(#9024) gyuribácsi88 válasza shotika (#9022) üzenetére

Mondtam, úgy fog járni mint a pubg. Hamarosan jönnek a botok a játékba.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#9025) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#9024) üzenetére


Bennyboy
őstag

Eddig is voltak. Random csapattársnak hívják őket ;]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#9026) Tense


Tense
őstag

Nektek semminemjóóóó :DD
Délutáni 2 Champion..
Én meg élvezem, jó úgy ahogy van, nem mindig igy van, de hát kell az ellenzék :D

(#9027) pászka válasza Tense (#9026) üzenetére


pászka
aktív tag

Szépek, én is így gondolom.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9028) Tense válasza pászka (#9027) üzenetére


Tense
őstag

Nem a játékkal van a legnagyobb gond, hanem a tehetséggel, most magamról beszélek, nem akarok senkit megbántani, de tanulni, gyakorolni, és fejlődni, más lehetőség nincs, itt van pl.. Faide, az ő játékát nézve, semmi gond nincs a játékkal, sok lehetőség van ebben a game-ben, példának okáért, itt egy meccs, a sok közül, tanulságos, és arra ösztönzi az embert, hogy fejlessze magát, mert a játék az adott, soloba trió ellen, érdemes végig nézni, mondjuk meg is nyeri ha nem kap egy sniper lövést.. [link]

(#9029) pászka válasza Tense (#9028) üzenetére


pászka
aktív tag

Megnéztem, ehhez nagyon sok gyakorlás kell, én biztos nem leszek ilyen jó játékos, viszont azt kimondottan utálom mikor ezek a tetű sniper-esek a nagy küzdelem közben leszednek. Főleg rankedban jellemző. Bevonulnak valahova egy fedezékbe és onnan lövöldöznek. Én mondjuk nem szoktam sniperezni vagy csak nagyon ritkán, nem is vagyok sniperes.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9030) #48613632 válasza shotika (#9022) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ahh, én letöröltem a f.szba, már vagy 2 hete nem játszottam, és pont ezért. Gold 1 tetején álltam meg, és biztosan meglett volna a plat is, de ahhoz végig kellett volna idegeskednem jó pár meccset, azt meg nem akartam, mert féltem, hogy összetörök valamit magam körül.

Igazából 100RP hiányzott, és életemben először felmentem volna platbe, de már az asszony szólt rám, hogy miért játszom ezzel a szarral, ha nem okoz örömet, és kurvára igaza volt.

Akkor azt mondtam, hogy én egy badge miatt nem fogom szétcseszni az idegrendszerem, csak mert pár pénzéhes programozó hülye ahhoz, hogy olyan matchmakinget írjon, ami a tömegeknek okoz örömet, és nem az overhypeolt streamereknek.

Bár fent vagy a serveremen (Lootmafia DC) de még sosem játszottunk együtt, javaslom, nézz be a Toxic Waste mappába. Azt nagyrészt én töltöttem fel, idegállapotban. Eredmények, és szopások egyaránt. Engem kikészít ez a játék. Természetesen a rankedról beszélek. Casualt nemigen játszom. Az ugyan nem csesz fel, de ott meg kilépkednek, meg amúgy is komolytalan az egész. ÉS akkor még a csalókat, meg a botokat nem is említettem.

Ha kijön az új MM arra még rápróbálok, és ha az is ilyen szar lesz, vagy ahogy Gyuribá mondja, telikúrják botokkal, akkor ez a shitcunami soha a büdös életben nem kerül fel többé a gépemre.

Visszasírom a S4-S7 közötti időszakot, amikor lehetett jókat játszani, és még nem kezdték el kiherélni a legendeket, merthogy ott kezdett az egész szétcsúszni, és kb lassan lecsúszni az egész játékélmény a béka segge alá.
Újaknak még lehet jó persze, amig ki nem ismerik, de nem jósolok túl hosszú jövőt az Apexnek, ezek után.

(#9031) Tense válasza pászka (#9029) üzenetére


Tense
őstag

Persze, ez kimagaslóan jó teljesítmény, soha nem lesz ilyen pörgős agyam nekem sem ehhez a játékhoz, na meg 48. éves vagyok, lehet 20 évesen jobban menne :D Az éven jön az unokám, még jobban háttérbe szorul az apex, és az ilyen jellegű szórakozás..
Rankedezni nem szoktam, bár 1 körüli kd-val elvileg plat és diamond között kell lenni, Ádám innen a fórumról 1.2 körüli kd-val mindig megcsinálja a diát soloba,, szóval lehetséges, de őszintén szólva, mivel nem lehetek az élmezőnybe, így kit érdekel? Ha most plat vagy, vagy dia, van különbség? Nincs,. a kutyát nem érdekli hogy ki van ezen a szinten, sőt Buscon egy igazi vérbeli pred player, és nézik 5-en, akkor mi értelme van a mi esetünkben arcoskodni? :D
Mentem ma egy rankedet, mivel nem szoktam, így bronz 4-be vagyok, végig szaladtam az egész lobbyn :D de őszintén szólva sokkal könnyebb mint a casu, ott nagyon sok pro player van, aki érzi a ritmust:D
Én azt mondom, mind1 milyen játékos vagy, nézz szembe a tényekkel, hogy mit tudsz, és ahhoz képest örülj annak amit elértél, nem szabad a kimagaslóan jó tehetségekhez mérni magunkat, nem ilyen az átlag...
Mellesleg ha gondolod gyere csatlakozz a szerveremre, nem vagyunk sokan, de azok mind fainak, ha van idő kedv akkor megyünk.. persze jöhet más is, akinek van kedve, és persze fain :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#9032) pászka válasza Tense (#9031) üzenetére


pászka
aktív tag

Bent vagyok a Pete szerverén néha játszunk is. Most mindenki bronz IV-ben van mert újra kezdték a rankedet. Mielőtt bedöglött a gépem (mert volt 1 hét pihi proci halál miatt) épp ott tartottam hogy silver 1 és vagy 100 pont hiányzott a gold IV-hez. Ritkán rankedezek illetve most csak akkor nyomtam mikor World edge volt mert azt a pályát már kicsit untam. Erre most berakták rankedbe. :((( Tegnap sikerült újból beüzemelnem a gépet és akkor láttam hogy megint bronz IV-ben vagyok. :)Silver I-ig is randomokkal mentem fel, de szerintem meglett volna a gold is. Majd este lehet felnézek a szerverre elfér a többi közt. :)

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9033) #48613632 válasza pászka (#9032) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem mindenki van Bronze IV-ben, de az igaz, hogy mindenkit visszasorolt. Azaz, valamennyit mindenki visszaesik, de nem feltétlen Bronz IV-be, hanem az előző helyezéséhez képest lejjebb. Ami egy nagy baromság mondjuk, mert ez az elsődleges oka annak, hogy szar a matchmaking. (Sokkal jobb lenne, ha max 1x esne vissza a player, ezzel ki lehetne szűrni a csomó smurfot, plusz egy preda sosem kerülne be a bronze lobbyba)

Na de tisztázzuk. Matchmaking és matchmaking nem ugyanaz. Azaz, a casual MM és a ranked MM teljesen más alapján szedi össze a játékosokat. Ha jó köröket akarsz menni, akkor kezdj el rankedezni, az majd leviszi a KD-dat a béka segge alá. Ekkor ha visszamész casuba, olyan botlobbyt kapsz, hogy a monitort be sem kell kapcsolnod. Én így lőttem meg a 2700+ DMG-t casuban, hogy az ellenfelek nem kimozogtak a lövés elől, hanem beleugráltak :D (valahol feljebb linkeltem, meg nálunk a DC-n flexbe is bent van)

Ugyanis, amíg casualban a MM arra törekszik, hogy 1 körüli KD-d legyen, addig rankeden ez nem igaz. Ott a KD nem határoz meg semmit, ott Te (a player) határozza meg a KD-t, azaz, fordított az összefüggés.
Nálunk, a szerveren kb mindenkinek 1 körüli a KD-je, aki nem rankedezik.

Viszont, amig casualt tolsz, addig a ranked KD-d nem változik, viszont a ranked KD leviszi a casual (global) KD-det is, és mivel az mindig 1 akar lenni, így ha a tudásod alá megy a szintje, az casulaban megpróbál visszamenni, tehát nálad gyengébb ellenfeleket kapsz :)

Ettől persze a ranked KD-d nem fog visszamenni.

Szóval röviden, vannak trükkök, amivel lehet manipulálni az adataidat, de a casual KD nem mérvadó semmilyen szempontból. Viszont ha lejjebb van a szintednél, tudsz rekordokat javítani.
Rankeden viszont nem lövöd meg ugyanazt a KD-t, mint amit casun. Legalábbis, minél feljebb mész, annál nagyobb lesz az eltérés.
Na jól eltértünk a tárgytól, viszont remélem hasznos volt, mert ezzel sokan nincsenek tisztában.

tessék: 1.23 KD az predator.


Ne bohóckodjunk már kéremszépen, hogy az én 1 körüli casu KD-m az ugyanez a szint ;] Ha én ebbe a lobbyba bekerülnék, akkor konkrétan 0 lenne a KD-m, mivel nem lenne killem, csak halálom. Teccikértyeni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9034) markknight


markknight
veterán

Áhh, srácok már mindig ugyanarról a témáról írtok folyamtosan regényt :D Nézzetek meg engem, én már megvettem az új COD-ot és azzal égetem az agysejteket:D Az Apex már jobb nem lesz, letolt gagyóval várom a következő igazán jó FPS játékot.

(#9035) #48613632 válasza markknight (#9034) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jó, de engem a CoD sosem érdekelt. Mondj valami jobbat. Az új FPS-t én is várom, de csak nem akar érkezni.
Az új Apex MM-nek adok még egy esélyt, bár vannak fenntartásaim. Viszont, erősen agyalok azon, hogy tavasz-nyár körül veszek egy mocit, asszonynak meg egy nagytestű robogót, és ez lesz az új hobbim .... bár ez azért költségesebb, mint a gaming, de lehet nem tenné tönkre az idegrendszerem.

(#9036) sixpak válasza markknight (#9034) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én már decemberben, ráadásul a Vault Editiont....hát vannak bajok ott is azért.
Mindegy, én elengedtem az online játékokat, inkább beletolok a Falloutba 1000 órát, a gyerekek meg játszanak online, nekik még erős az idegrendszerük. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9037) pászka válasza #48613632 (#9033) üzenetére


pászka
aktív tag

Rendben van, én nem számolom annyira mint te, hogy mikor hol mennyit von casuban meg rankedban. Egyszerűen csak játszom. A COD meg szerintem jó, legalábbis nekem bejön, de annyira hülye vagyok még hozzá hogy ritkán játszom vele. :)) Egyedül ez az én fagyok a f@sz@ amerikai katona vonal nem nagyon tetszik benne. Bár apexben is utálom a gender szálat. Úgyhogy ezekbe a dolgokba inkább sz@rok bele. A játék élmény a lényeg.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9038) markknight válasza sixpak (#9036) üzenetére


markknight
veterán

Én a sima verziót vettem és marhára ideges lettem, hogy Ghost-hoz meg Price-hoz vault edition kell 30 ezerért.. Amúgy én se vagyok vele felhőtlenül boldog, a 2019-es szerintem klasszisokkal jobb volt és jobb is a mai napig. De legalább van mivel eltölteni az időmet. Én most kőkeményen a single játékokba tolom az időmet filmek helyett is.

pitepeti71: Én se nagyon szerettem régen, de a 2019-es belopta magát a szívembe :D Egyébként úgy általánosságban átnéztem a régi Apexes videóimat és jókat nosztalgiáztam. Vettem direkt PS5-öt is, hátha az a probléma, ám hiába próbálok már úgy játszani vele mint régen, az a vonat elment sajnos, nem tudja sehogy azt az élményt nyújtani amit az első 1000-2000 órában. És ez nem feltétlen a matchmake meg a Respawn hibája, nálam sajna leégett ez a gyertya, de ha álmomból felkeltve kérdezik mi a kedvenc multis játékom biztos az Apexet mondom, sőt szerintem minden idők legjobb multiplayer játékáról beszélünk.

Egyébként a fenti véleményemhez nagyban hozzájárul, hogy konkrétan mindig legyalulnak a smurfok. Én nem tudom mit lehetne ezen változtatni, de így nagyon nincs jól a játék és elveszi az embernek a kedvét a játéktól. Volt olyan, hogy pont egy lvl1-gyes Pathfinder fingatott ki, tehát egy frissen regisztált emberke.

(#9039) pászka válasza markknight (#9038) üzenetére


pászka
aktív tag

Én mikor elkezdtem az első hónapban talán egy killem se volt. Igazi noob voltam. Mondjuk én tényleg full nulláról álltam neki előtte szinte sose játszottam. Mégis megfogott benne valami. Ma már azért naponta van olyan meccsem több is amikor összeszedek 3-5 killt. Kipróbáltam pár másik játékot mellette, de ahogy mondod egyik sincs olyan jó mint az Apex.

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9040) Tense válasza markknight (#9038) üzenetére


Tense
őstag

Ez mennyire igaz, nagyon bosszantó, hogy egy lvl2-es emberke szétbasz, tudjuk hogy ő valójában lvl 10,000 csak regizett egy új fiókot :D mert én mikor lvl2 voltram, sőt lvl 20, saját társaimat lőttem, sőt nem vagyunk jóban, de a történet megköveteli, hogy míg nem mutatta meg, jobban mondva nem hívott meg pitepeti a dc-re azt sem tudtam mi az :D
Én lvl30-ig azt néztem hogy barna vagy zöld vagy kék lőszer, és próbáltam összerakni melyikhez mi kell :DD én a 7. szezon végén kezdtem, nem vágom én ezt az fps-t a mai napig, úgy mint a vérbeli ezennőttekfel emberek :) De ilyen kevés tapasztalattal is mondhatom, soha nem lesz már ennyire brutál játék mint az apex, ez felülmúlhatatlan szerintem..

[ Szerkesztve ]

(#9041) #48613632 válasza markknight (#9038) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na, ezzel egyet tudok érteni. Az Apex számomra is minden idők legjobb FPS multija. Előtte az Unreal Tournament volt (az eredeti classic) illetve nem tudnám eldönteni, hogy melyik a jobb. Nyilván megfelelően balanszolva, hiszen kb 20 évvel öregebb az UT az AL-nél :)

A legnagyobb bánatom, hogy nem tudom, mit toljak helyette, ezért is agyalok, hogy leredukálom a gépidőmet, és nézek valami másik hobbit. (hehe, "hobbit", vágod, hehe)

Amúgy, amin tanakodom:
- Folytatom Death Strandinget, azt mondják jó, csak az eleje unalmas. Kb onnan izgalmas, mikor átmész a másik világba. Na, ott még nem tartok. Jelenleg a halott anyámat cipelem a hátamon a krematóriumba, aki nem mellesleg az USA ideiglenesen megválasztott elnöke, és eléggé morbid ez a sztori így. Na de Kojima már csak ilyen ;]

- Megveszem a God of Wart, mert azt tudom, hogy szintén kva jó, de az sajna nincs meg.

- Veszek egy season passt a Pinball FX-re, valamint folytatom az elkezdett projektemet, és építek egy virtual pinballt, de ez is elég költséges.

- Bármi egyéb, ami leköt, de nem idegesít fel.

pászka:
Kezdj el rankedezni, aztán majd meglátod ;) Az az igazi játék, a casual az max bohóckodni jó. Ezért is bánom, hogy elbaszták a MM-et, mert úgy érzem, hogy tudnék tovább menni, csak a társak miatt nem lehet.

Azt egyébként nem vitatom, hogy valahol ez a szintem. Tehát gold teteje, plat alja, nyüansznyi a különbség. De ez akkor sem jó módszer, hogy mikor az MM úgy gondolja, hogy ez a szinted, akkor olyan ellenfeleket és persze társakat kapsz, hogy ne tudj továbbmenni. És sokaknak van ezzel baja, mára mondhatni majdnem mindenkinek. (aki rankedezik)

Más kérdés, hogy én ezt már S13 eleje óta mondogatom (kb mióta felkerült a randomidióták mappa a DC-re) csak kezdetben senki nem hitt nekem.

(#9042) sixpak válasza Tense (#9040) üzenetére


sixpak
nagyúr

Előtte nem is játszottál semmilyen vidojátékkal?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#9043) Tense válasza pászka (#9039) üzenetére


Tense
őstag

Jól beszélsz tesó :RSzintén zenész, ahogy szokták mondani :D
Sorry, láttam csatlakoztál és írtál, de bealudtam, Ilyen a vénemberek vasárnapi délutánja :D
de írj nyugodtan mikor vagy és megyünk ha tudunk :)

(#9044) Tense válasza sixpak (#9042) üzenetére


Tense
őstag

Nem, soha, 1x próbáltam ki a doom3-at a 2ezres évek közepén kb.. mert vettem egy jó gépet, és teszteltem lehet e játszani rajta, meg a FEAR 1-et, de alapvetően soha nem játszottam, most 2-3 éve ruháztam be pc-re egy közel 1.5 milliót, jobban mondva az apex miatt van, mert ha nincs az életbe nem veszek semmit :D

(#9045) markknight válasza #48613632 (#9041) üzenetére


markknight
veterán

A God of War Ragnarököt most toltam ki, nagyon jó kis gém a Death Strandinget pedig nyáron vittem végig, az első 2-5 óra szenvedés, de utána adja magát. Ajánlott mindkét játék.

(#9046) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Mi mentünk tegnap jó pár ranked meccset és kb az összesben lerakott az első csapat úgy, h mind3-an bronzban vagyunk. Eddig asszem 1 seasonon kívül mindig meg lett a plat. Nem szabad season elején, split után rankizni mert rettenet. Maga a játék a legjobb a műfajban de a mm egy kalap szar ahogy azt már többen is leírták előttem. D4-ig már kihúzom az apex, bf, lol trióval.
A GoW tényleg nagyon jó meg ajánlom még a cp-ot is ha kiégtél már a multis játékoktól.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#9047) Tense válasza Bennyboy (#9046) üzenetére


Tense
őstag

Ez ismerős :D Ma rankedeztem az első meccs, 8 kill 3k dmg végigszaladtam a lobbyn, a második meccs, meg ba@@tak az első 1 percben, úgy raktak le, mint buscon a gyakorlón :D

[ Szerkesztve ]

(#9048) #48613632 válasza Bennyboy (#9046) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na tényleg, CP is jó lehet, meg a Horizon Zero Dawn is, és ezeket sem toltam még.

markknight
Ragnarök előtt még ott a sima is nekem. Bőség zavara :D Mármint a lehetőségeké. Pénz legyen, akkor szórakozás is lesz.
És ugye ott a Nintendo emu is, korábban már beszéltünk róla, még a Zelda-t sem toltam ki, pedig elvileg minden idők legjobb single player játékáról beszélünk. Viszont, ahhoz kellene egy gyros conti. :F Az íjászat miatt főleg.

(#9049) pászka


pászka
aktív tag

Úgy látom vasárnap délután mindenki itt irogat ahelyett hogy játszana. :DD :DD :DD :DD

AMD Ryzen 5 5600x // ASUS TUF GAMING B550M-E WIFI // ASUS GeForce Dual V2 RTX 3060 12GB OC GDDR6 // G.Skill 32GB /3200 Aegis DDR4 RAM Kit (4x8GB) CL16 (F4-3200C16D-16GIS)

(#9050) #48613632 válasza pászka (#9049) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát nézd. WE alkalmatlan rankedre randomokkal, a jelenlegi MM-et figyelembe véve. (valamint az én tudásomat is belekalkulálva)
Casuzni meg nem fogok.

Egyébként WE a kedvenc mapom, minus Fragment, mert azt kerülöm, mint a kolerát. Ennek a játéknak az (egyik) halála a "thirdparty", azaz, miután leteszel egy sqadot, betámad egy másik, aki lesben állt, és csak erre várt.
WE Fragmenten (város) legalább 5-6 csapat csak erre vár.
Most őszintén. Lenne értelme?

update: Mondjuk ez az új map nekem most már jobban tetszik, mint a WE, szóval ebből a szempontból is változott a felállás. Ezen felül WE ide, vagy oda, sokadik season megy le úgy, hogy a WE benne van a rotában, és már kurvára unom ;]

update2: Ha lenne új MM és BM lenne a ranked map, vagy Olympus, akkor nem is gondolkodnék.

update3: A két régi mapot, WE és KC el kéne felejteni, és csak a másik 3 kellene rotába, ezek a régiek meg megmaradnának LTM-nek.
SP meg ki kéne venni a gravity gunokat, mert az úgy hülyeség, ahogy van, és kéne oda is olyan rail rendszer, mint a BM-en van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.