Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6601) Lajmund válasza #48613632 (#6600) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem csak ritkán szokott a legelső meccsnél szórakozni kb 10 belépésből egyszer de akkor se mindig dob ki csak lagol mint az állat pár percig. Amúgy triot már én is ritkán nyomok de néha azért kapok rendes tagokat akikkel jól lehet csapatni.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6602) #48613632 válasza Lajmund (#6601) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nem is meccs közben dob ki, hanem amikor joinolunk a game serverre, és van az a töltőképernyő, amin visszaszámol. Na az már nem jön be, hanem ahogy kivesz a lobbyból, kis is dob az elejére.
Lagg meg akkor volt nekem, mikor jött a patch, az event kezdetekor. Mikor elsőre pályára ugrottunk, volt vagy 2-3 perc lagg, aztán kisimult, és jó is maradt.

Aztán volt olyan is, hogy már ugrás közben csak 10 squad volt velünk együtt, meg 15 ember :DDD Ketten ugrottunk haverral. Fogalmam sincs, hogy duo volt e, vagy trio, arra már nem emlékszem. De ha duo volt, akkor még jobb, mert ott 30 squad ugrik összesen. :DDD

Szóval ha eltekintünk attól, hogy mekkora bugzások fordulnak benne elő időnként, akkor még mindig az egyik legszórakoztatóbb játék a piacon, az én szemszögemből legalábbis. De az ilyen bosszantó marhaságokkal, tényleg jó lenne, ha komolyabban foglalkoznának.

(#6603) #48613632


#48613632
törölt tag

Na tessék, még ez is.
"Ellepték a hackerek az Apex Legends szervereit, hogy megmentsék a Titanfallt"

twitter

nam saját kép

[ Szerkesztve ]

(#6604) Komplikato válasza #48613632 (#6603) üzenetére


Komplikato
veterán

Nálam az összes játékmód le van tiltva, kivéve egy kamu Save the Titanfall "játékmódot", ami persze nem működik és valami weboldalt hozna be. De nem biztos, hogy hackerek csinálták, mivel eleve csak Amazon Prime loginnal lehet megnézni.

Mondjuk úgy is tele volt a hócipőm a rengeteg buggal, de azért ...

Ez saját kép.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6605) #48613632 válasza Komplikato (#6604) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én most nem játszom, SnaFu-t nézem. Épp most dobta ki őket ranked közben. Szóval akkor hogy is van ez? Mentsünk meg egy játékot úgy, hogy közben leamortizálunk egy másikat? :( Nem hiszem, hogy ezzel az akcióval bárki gamer szívébe belopták magukat.

[ Szerkesztve ]

(#6606) UNQL.Charlie


UNQL.Charlie
tag

Értem én ezt. De azért szénlapáttal verném szarrá őket!
De most tényleg az első rész miatt :W :W

Hmm...

(#6607) Maxxy10 válasza #48613632 (#6605) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mester/Preda ranked jó pár napja haldoklik a sok ddos támadástól.
Egyre több posztot látok ami: #saveapexranked

(#6608) #48613632 válasza Maxxy10 (#6607) üzenetére


#48613632
törölt tag

Eléggé kontraproduktívnak tűnik nekem ez az akció. Felvállalta amúgy valaki?

edit:

edit2:
Egyébként, erre ingyenes játéknál nemigen lesz mód. Ha fizetősség teenék, biztos kevesebb csaló lenne, de nem is pörögne úgy a biznisz.

[ Szerkesztve ]

(#6609) #48613632 válasza #48613632 (#6608) üzenetére


#48613632
törölt tag

... pont kicsúsztam a szerkesztésből, mire észrevettem, hogy elgépeltem pár dolgot. Bocs ...

(#6610) #48613632


#48613632
törölt tag

Nektek nem tűnt ez a Titanfallos összemosás kissé erőltetettnek? Arra gondolok, amit Xedoth is írt, meg ha jól értettem, Maxxy is erre gondolt kb.
Ti hogyan oldanátok meg ezt a "mentsük meg a rankedet a sok cheatertől" problémát?
Ugyan az én szintemen ennek nem sok jelentősége van, de teljesen átérzem a problémát, és egyetértek a "mozgalommal" de mit lehetne tenni?
Szerintem kb semmit, legalábbis ha ingyenes marad a stuff.
Esetleg egy olyan, hogy szintek felett kellene csak fizetni? Mondjuk goldig ingyenes, felette meg szintenként fizetős?
A full ingyenes az ugye vonzza a csalókat.
A fizetős stuff meg nem fogy eléggé. Lásd még RDR2, amihez az onlinet gombokért lehetett beszerezni, csak a story mód maradt drága. De amíg ezt nem lépték meg, gyakorlatilag alig volt player a servereken.

(#6611) markknight válasza #48613632 (#6608) üzenetére


markknight
veterán

A poszt alatt, hogy lehurrogták rendesen a tagot, aztán ilyen Shivfps-sekkel tolta annó.

(#6612) #48613632 válasza markknight (#6611) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ja, olvastam én is. Elég nehezen viseli a kritikát. Láttam már streamjeit, tényleg jól tolja, de ez mellett egy bunkó, ha szabad így fogalmazni. Mondjuk Shiv dettó :DDD

edit:
Na ezt a videót eddig nem néztem, de most pótoltam. Elég érdekes. Én mondjuk nem értek hozzá, de tényleg gyanus néha, hogy falon keresztül is, mintha látná az enemyt.
De én úgy tudom, hogy Szalami versenyén akart indulni, de kikuglizták, mivel román állampolgár (azt hiszem)
Az durva lenne, ha kiderülne, h egy csaló.

[ Szerkesztve ]

(#6613) gyuribácsi88 válasza markknight (#6611) üzenetére

Neki a stílusával vannak komoly gondok, azért mert jó ebben a játékban, akkora királynak hiszi magát, hogy alig fér bele az arca a kamerába. fulltime streamer átlag 50 nézővel, és kb olyan kirohanásai vannak, mint azoknak akiket 10-20 ezren néznek, és egy csomó offline pénzdíjas versenyen már bizonyítottak. Ő meg max azt bizonyította be, hogy nem tud magán uralkodni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6614) #48613632


#48613632
törölt tag

Most is osztják twitchen :DDD Ez mellett akkora gyerek, elvitték Octanet előle, erre kilépett :DDD

(#6615) Bennyboy válasza gyuribácsi88 (#6613) üzenetére


Bennyboy
őstag

Kb 10 percig tudtam nézni, iszonyú nagy toplák a srác.
Shiv-en legalább lehet röhögni amikor rage-el.
Ez a gyerek meg csak egyszerű paraszt.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#6616) Tense válasza #48613632 (#6612) üzenetére


Tense
őstag

Én összevesztem vele a facebook csoportba. Nagyjából leírom, ha érdekel valakit. Én 2 hónappal ezelőtt úgy döntöttem támogatom, és ezt nem a pénz miatt, mert az én döntésem volt, és nem felhánytorgatni akarom, csak a lényeg hogy támogatóként, többször néztem, nagyon sokszor bunkó, főleg azokkal akik az ő "rajongói" több alkalommal azt hallgattuk mi nézők hogy milyen szar ez a játék, mennyire utálja, milyen kénszer az egész hogy csinálnia kell, vagyis közvetítenie, néhány nappal ezelőtt írtam neki, mert szintén hányingere volt az egésztől, hogy légy optimista, ügyes vagy, elérted a predator szintet, a világ legjobbjai között vagy stb.. már ez sem tetszett neki, főleg mikor írtam, hogy haver, nem hoz annyi pénzt hogy kénszer legyen, persze ezt általánosságban írtam, hozzád hasonló nézettséggel rendelkezőkre, nem jó ezt hallani a nézőidnek, és a támogatóidnak, hogy hányingered van, depressziós vagy stb.. nem tetszett neki, pedig csak az optimizmus felé akartam terelni, és a csicska moderátora törölte az üzeneteimet, és letiltott 10 percre a chat-ről. Ami azért támogató/nézőként is megalázó, mert elvette azt a lehetőséget hogy kiálljak magamért, vagy amit nem ért a mondandómban, elmondjam, vagy egyáltalán reagáljak, mert persze ő utána is mondta a magáét, de nem volt lehetőség válaszolni, kivettem a követésből és megszüntettem a támogatást. Igazából eszembe jutott hogy mindig mondtad egy igazi bunkó, és a neve egy gyógyszerre hasonlít :D Igazad volt, egy igazi bunkó, van aki csibész mint shiv, de ez más, ne számítson nagy karrierre.
Neki az a jó, ha mindenki azt írja, mennyire király vagy, geci jól nézel ki, és járunk? :D
Már egy sima kritika, ami nem sértő és segítő szándék, az már nem jó...

[ Szerkesztve ]

(#6617) #48613632 válasza Tense (#6616) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Én összevesztem vele a facebook csoportba."
Nemmondod :DDD

Amúgy elsőre én is támogattam, még be is mondta a streambe, hogy először lát, és egyből odatettem neki valami mittoménmit. Azt hiszem, Amazon Prime mellé jártak ilyen kis bizbaszok twitchre, talán valami olyasmit. Nem tudom, nem értek hozzá. :DDD Na azóta sem adtam neki. Mondjuk nem is nagyon nézem. Jó az aimja, ez vitathatatlan, és független a fenti valóban gyanus eseményektől, csalás nélkül is jól játszik.
De tény, hogy egy tulok, és olyan a neve, mintha valami hashajtó lenne :DDD Én meg inkább nézek olyasvalakit, aki szórakoztató is, az mellett hogy jó.

(#6618) PAtr0n válasza #48613632 (#6612) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nekem a srác nagyon WH és recoil gyanús. Előbbi még inkább. Amikor random lövi a falat, ott látszik igazán. Nehéz egyértelműen kijelenteni a dolgot, de több mint gyanús.
Volt már neki nem egy furcsa húzása az egérrel.
Ez a letartás dolog is nevetséges amikor azzal jönnek " há mer nem tudod hogy kell letartani a fegyvert". Egyik fegyver recoil patternja se sima, vannak könnyebben tanulhatók, meg vannak ökörhugyozások, és utóbbiak használatakor amikor azt látom, hogy úgy megy a golyó mint a lézer, csak tolok egy sanda mosolyt....

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6619) Tense válasza #48613632 (#6617) üzenetére


Tense
őstag

"Én összevesztem vele a facebook csoportba."
Nemmondod :DDD

Jó, hát velem nem nehéz :D Értem a célzást :D
De az más, ha valaki bunkó, és paraszt... főleg ha anyagilag támogatom, fogalmazzunk úgy, hogy nyújtottam a jobb kezem, és belerúg? Mert frankón nem a pénz érdekel, csak minél többet néztem, annál jobban bántam a támogatást. Jobb is igy, mert rátaláltam Buscon-ra meg 1-2 másik magyarra, akik még jobban is tolják mint ő.
Te meg ha túl tetted magad a régi szerelmünkön, és újra kezdhetjük, akkor játszhatnánk egy párat (politika nélkül :D ) mert olyan ritka betyárt úgyse találok mint te :D Ha jössz, akkor tudnod kell közép európa legjobbja lettem, szval :D :D :D
Ha nem akkor meg kapdbeee..

(#6620) #48613632 válasza Tense (#6619) üzenetére


#48613632
törölt tag

"Te meg ha túl tetted magad a régi szerelmünkön, és újra kezdhetjük, akkor játszhatnánk egy párat (politika nélkül :D )"
De csak ha lehet GYURCSÁNY a nevem ;] :DDD
Jó, nyomjunk párat, megy a PM

PAtr0n
Szerintem is WH-zott azokban a videókban, ezért is néztem fel a streamjére, hogy mi a helyzet. Hát, azt kell mondjam, kemény a pali hack nélkül is. Egyedül ment train yardra, az amúgy is eléggé taktikus pályarész, és rendesen élte a helyzetet. Tényleg tudja, mit csinál. Hajlamos vagyok azt hinni, hogy bepróbálta ezeket a cheateket, de alapból nem él vele.

(#6621) PAtr0n válasza #48613632 (#6620) üzenetére


PAtr0n
addikt

Amúgy simán lehet, hogy próbálta őket, de már nem használja. Főleg, hogy sok videójában beszél ezekről mennyire elítéli. Nem tudom. Tehetségesnek tartom én is, de van tejfel a szája szélén.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6622) sixpak válasza PAtr0n (#6621) üzenetére


sixpak
nagyúr

"Amúgy simán lehet, hogy próbálta őket, de már nem használja."
Na, ez a scifi kategória nekem, miért ne használná, ha egyszer kipróbálta ez a mf?
Meg még el is ítéli őket, mi? :F ...hagyjuk már...
Amúgy fingom nincs ki ez, nem nézek streamereket, tehát csak általánosságba beszélek.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6623) PunkZoli válasza #48613632 (#6612) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

pár percig néztem én is, irritáló a gyerek, jobban mint a shiv. Toxik, plusz amikor oda kapcsoltam többször előfordult hogy egy szót ismételgetett vagy 10-15ször. Content.

(#6624) #48613632 válasza PunkZoli (#6623) üzenetére


#48613632
törölt tag

Shiv inkább aggresszív paraszt, Xedoth meg toxik-paraszt :DDD

(#6625) PunkZoli válasza #48613632 (#6624) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

plusz egy csicska csíter, mint ahogy kiderült. Felnéztem most a tviccs csatijára és pont elkaptam a mai videoban beszél erről... hogy sokan csinálják, a fejlesztők tudnak róla...
És, hogy nyissák meg a komment szekciót kíváncsi mi lenne a video alatt :D
Ideologizálja, hogy csal egy játékban, és úgy eredményes.

(#6626) #48613632 válasza PunkZoli (#6625) üzenetére


#48613632
törölt tag

Huhh, tényleg elismerte? Az akkor elég durva. A fejlesztők meg lehet, hogy tudnak a csalókról, meg ennyi erővel mindenki tud róluk, ahogyan mi is. De a kérdés az, hogy tudnak e tenni ellenük, meg tesznek e ellenük?
Azt gondolom, hogy ha ez bebizonyosodik, akkor fognak. Ha tényleg csalt, hétvégére már nem lesz csatornája.

(#6627) PunkZoli válasza #48613632 (#6626) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

bele tekergettem a videoba, lehet csak arról volt szó, hogy a most bugos egérbill+kontroller aimlock exploitot használja. (mert igen, van ilyen is, a gyengéknek)
De ha a videót megnézed ott nem csak az van, hanem falon át követés, durva aimbot, ez tök egyértelmű. Nem értem mit mosakodik, 10/10 embernek feltűnik; ez nem az aim rásegítés, hanem kőkemény csalás.

(#6628) markknight válasza PunkZoli (#6627) üzenetére


markknight
veterán

Nem csal, azért ne terjesszünk kamu híreket :D A movementje meg a taktikai játéka is pazar, elég csak pár percet nézni a videóiból. Az biztos, hogy smurfol ezerrel, de kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6629) PunkZoli válasza markknight (#6628) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Ez komolyan mondod, hogy nem csal? Viccelsz ugye?

(#6630) Troy. válasza PunkZoli (#6629) üzenetére


Troy.
addikt

Miből gondolod, hogy csal?

.

(#6631) PunkZoli válasza Troy. (#6630) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

ebből az egész videóból?
https://youtu.be/KCsEVICxLGU?t=530

Ennél egyértelműbb levágós csaló nincs.

(#6632) markknight válasza PunkZoli (#6631) üzenetére


markknight
veterán

Mit kell itt nézni? Hogy jól megy neki a recoil control és lőtt a semmibe? Marha sokat lő mellé, az látszik.

[ Szerkesztve ]

(#6633) gyuribácsi88 válasza PunkZoli (#6631) üzenetére

:DDD :DDD :DDD 11. perctől mik azok a fal lövések, ilyen fogyatékost, aztán még streameli is :DD

markknight; konzolosok, most kicsit psssszt, many thx. ;]

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6634) Frod válasza #48613632 (#6612) üzenetére


Frod
addikt

Jó, ez a nulla recoil-os Prowler mi már :DDD :DDD :DDD
Hagyjuk már.

Néha beajánlotta a Twitch, de már csak azért sem néztem rá, mert akkora kiírásai voltak a videó alatt tizenpár néző mellett, hogy "legjobb magyar játékos", ami pont az a fajta arcoskodás amire nincs szükségem.

Do you see the white shadow?

(#6635) PunkZoli válasza markknight (#6632) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

egyáltalán nem a recoil a probléma. Falon keresztül követi, vagy lokkol már az aimbot.
Még be is mondja, hogy "gyere mert mutatja a program" 8:58 nál.

Ne legyetek már ennyire vakok!
A folytonos falon át követések, a snapping aim, ami nem kontrolleres erősség...

Aki erre azt mondja, hogy tiszta a gyerek, azzal nagy bajok vannak.
Kérlek nézd meg a videót, ne 3 másodpercet!

(#6636) Troy. válasza markknight (#6632) üzenetére


Troy.
addikt

Egyetértek. Linkelt perctől végig néztem, semmit különöset nem látni. Mondom ezt úgy, hogy casual játékos vagyok.

Szerk:
"Gyere, mutatja a progam"-ot nem tudom mire mondja, de magában a játékban nincs semmi különös.

[ Szerkesztve ]

.

(#6637) markknight válasza Troy. (#6636) üzenetére


markknight
veterán

Használ programot amivel a célkereszt színe más, meg még van az apex trackernek is valami companion szarja, franc se tudja mire érti.

A prowlernek amúgy se olyan a recoilja mint a flatline-nak, nem kell hozzá sok ész, hogy lőjjön valaki vele, nem viccből van a kerpába már x szezon óta. btw: random videó az internetről, első találat: [link]

PunkZoli: Végignéztem a videót, de semmi különöset nem találtam. A linkelt időtől elnéz balra, de ha fülessel játszol, simán ki tudod hallanii, hogy valaki ott fut. A csókát az oszlop mögött nem tudja kiszedni, hiába "csal" ami ez után jön azt meg nem is kommentálnám, sima gameplay. Néztem Shivet, Daltoosh-t, meg NiceWigget is, tényleg semmi extra nincs ebben a felvételben.

[ Szerkesztve ]

(#6638) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Elég egyértelmű hogy csal. Ráadásul még bénán is. :DDD

(#6639) Vigilante


Vigilante
őstag

6:11-nél sztem az elég egyértelmű. :D Az a falon lekövetés, miközben még a robot csapattársa még semmit sem pingelt. :D

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#6640) #48613632 válasza Frod (#6634) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én is így voltam vele. Jó játékos, de van egy csomó másik, aki szerényebb, és hasonlóak a képességei. Keveri a büszkeséget a nagyképűséggel.
Kiváncsi leszek a végkifejletre.

A Prowler meg szerintem az "ultimate weapon" a játékon belül. Nem csoda, hogy kerpába tették. Nekem jobban adja, mint pl a Kraber. Azt a múltkor endgameba eldugtam egyet epicenterbe, nehogy mások megtalálják ;] Félek tőle, de nem szeretem használni. Inkább másnak se legyen :DDD

(#6641) Troy. válasza Vigilante (#6639) üzenetére


Troy.
addikt

Egy jobb fülesben előre lehet hallani merre mozog az ellenfél, szerintem ez a srác meg már előre fókuszált. Én ugyan nem vagyok az ügyvédje, de érdemes megnézni Shiv, Taisheen, gdolphn, snip3down, imperialhal stb. akiknél hasonlót lehet látni.
Ami viszont gyanús az az első másfél perc.

.

(#6642) PunkZoli válasza Troy. (#6641) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

követi a falon át, mert jobb fülese van :DDD OOOOKÉÉÉÉ
rálokkol a falon át, mert jobb fülese van :DAFSD: OOOO K KK É

(#6643) Troy. válasza PunkZoli (#6642) üzenetére


Troy.
addikt

6:11-nél semmi ilyen nem történt. De oké. :DD

.

(#6644) Komplikato válasza PunkZoli (#6642) üzenetére


Komplikato
veterán

Simán le lehet követni normális fülessel. Én is szoktam nézni, mikor a csapat társak NEM hallják, hogy éppen hátulról jön nekik valaki például. Ettől még persze, hogy lehet csalás.
És itt jegyezném meg, hogy nem egy olyan hangkártya van, amihez adnak olyan szoftveres támogatást, ami játékokban mutatja merre van az X legközelebbi mozgó hangforrás ... :W És ugye nem a játékot hackelik, csak hááát.
Visszatérve a recoilra, egy csomó fegyverhez van script, ami minimalizálja és állandó vita tárgya, hogy csalás e vagy sem.
Az én szememben az is az, hogy a játékosok nagyobbik része SZINTÉVESZTŐ mdóban játszik, mert sokkal meszebbről látni az ellenfeleket.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6645) sixpak válasza Komplikato (#6644) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezek milyen hangkártyák?
Nem venni akarok, jó nekem az alaplapi, csak nem hallottam még ilyenről.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#6646) Komplikato válasza sixpak (#6645) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem pont Creative volt, de talán láttam ilyesmit máshoz is?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6647) chungee


chungee
addikt

Shiv ellen voltunk 1 lobby-ban, 3. körig tartott a csoda... Shiv elesett. Mi meg patkány módjára third party-ztunk és megnyertuk. Nem mi terítettuk le Shiv csapatát de elmondhatjuk magunkról hogy ellene voltunk 1 lobby-ban és lehoztuk :C :R Ilyen még nem volt Apex pályafutásom során :D :B

[ Szerkesztve ]

(#6648) Tense


Tense
őstag

Hazaértem a névnapozásból mondom tolok egyet, egy másik csapattal ugrottunk le, szembe fordulok vele és lőtt, nem tudom mi tud ilyen sebzést okozni ott ahol 2 láda volt, egyiket ő nyitotta másikat én. Nem volt hosszú meccs :D

(#6649) Komplikato válasza Tense (#6648) üzenetére


Komplikato
veterán

Engem minap egyetlen rövid sorozattal valami 171 sebzéssel nyírtak ki Flatline-al, bezzeg ha az én kezekben van, ... Az is igaz, hogy rengetegszer látom több a nem regisztrált találat, mint amit számol a gép. Sokszor nem vicces.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6650) Marky18 válasza Tense (#6648) üzenetére


Marky18
aktív tag

Klasszik diamond/master smurf :D

Letezik olyan, hogy valaki a rosszabb hitreg miatt DDOS-olja a szervert? Nem dobott ki, csak nem lehetett elloni sehogy es jobbra-balra remegett minden.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.