Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) PAtr0n válasza vaakuum (#958) üzenetére


PAtr0n
addikt

Töltsd le telóra ezt az app-ot: [link]
Folyamatosan frissítik, sok hasznos infó van benen karakterektől, fegyverekről taktikákról stb....

A PC crash-ekre rátérve, én eddig 100 meccs alatt vagyok, eddig 2x dobott ki a játék hibaüzenet nélkül.
De olyan is volt hogy baromira elkezdett belassulni, fps drop volt keményen, játék újraindítása megoldotta.
Érdemes a grafikát is lejjebb venni, nem lesz sokkal rondább, viszont sok fps-t nyerünk vele.
Én ez alapján állítottam be: [link]

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#1002) Scale válasza Rage47 (#997) üzenetére


Scale
őstag

Erről beszéltem én is 🤐

(#1003) AMD Power


AMD Power
titán

(#1004) xkoti válasza AMD Power (#1003) üzenetére


xkoti
senior tag

Jogos viszont amivel én nem tudok mit kezdeni az a craft materiál.
Mocsok mód lassan dobja mert ugye csak loot ládákból esik ha esik egyáltalán.
Lvl 40 vagyok és talán max 400 materiál jött össze amit szerintem édes kevés :D
Egyébként ha negatívumot kellene keresni akkor számomra csak ez lenne.

KO

(#1005) Jinxb1rd válasza AMD Power (#1003) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha elkezdenek hallgatni a communityre, szar lesz a játék. Én személy szerint nem láttam még rá példát, hogy a community jobbá tette volna a játékot, arra viszont igen, hogy szép lassan kivéreztette. Ők letettek valamit az asztalra, ami tetszett az embereknek, ezek után nyugodtan rájuk lehetne bízni a dolgot.

Az is feltételezhető, hogy azért csak a legendary skinek más modelűek, hogy elkerüljék azt a hatalmas bugtengert, amit a Fortnite és a PUBG előidézet ezzel. Remélem marad ez a szint a skinek terén (inkább textúrák változzanak csak meg) és azt se várom el, hogy folyamatosan agyonvariálják a játékot, mert búcsút lehet majd inteni a smooth, lag és bugmentes játéknak.

Én személy szerint pályákat tennék be és hősöket, map-ból kapásból az elején kettőt, mert elég kicsik. A mostaninak már minden zugát ismerem.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1006) F_Peter válasza Jinxb1rd (#1005) üzenetére


F_Peter
őstag

Sok dologban egyetértek. A rajongók általában inkább lelkesek, de nem értenek hozzá ill. nincs sok agyalás/átgondolás a javaslatai mögött.

A játék jó, de nem szavatos sajnos. Nagyon ügyesen kell frissíteni, mert vagy az lesz hogy "már nem olyan, és elrontották" vagy nem igazán mozdul előre.
Pálya, új legendák nagyon hamar kellenek.
Ha a konkurensekkel hasonlítjuk, akkor itt a legkisebb a változatosság. Nézhetjük mondjuk a pályát: ugyanarra terel az akció kedvéért, és ezeken a pontokon igen hasonló szituációk alakulnak ki. Lényegében a pálya sokkal kisebb mint aminek látszik.
Az épületek sem sok változatosságot mutatnak, vagy különböző taktikát/megközelítést/ védelmezést igénylő is alig van. Szinte mindegy hova szűkül a kör, nem okoz olyan változást a taktikákban, szóval szinte mindegy is, lényeg annyi hogy beérj.
A tippem az hogy a fegyveres harcok is laposodni fognak, és ennek a pálya is a hibája.
Most még jó, és remélem látják a sikert és nem engedik el.

(#1007) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mikor kezdődik a Season 1?

(#1008) xkoti válasza Jinxb1rd (#1005) üzenetére


xkoti
senior tag

Tökéletes példa arra, hogy pl a blizzard nem hallgat a community-re vagyis csak nagyon ritkán és akkor is későn. Lásd overwatch nekem több száz órám van abba a játékba nah és ott hiába az új map de mikor kijön egy hős ott mindig problémák vannak konkrétan mocskosul op...Sajnos tapasztalatom szerint a balance már abba a játékba megbukott rég... Szóval nem feltétlen a community cseszi szét a játékot van, hogy a kiadó is idióta...
Az Apex-nél van remény valóban új hero és új map nem ártana de remélem nem a fortnut :DDD példáját veszi.

KO

(#1009) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Most már akkor értem hogy vagyok mindenki fragje a Pathfinderrel :U

[link]

All→M8

(#1010) Chalez


Chalez
őstag

Levettem alapra a 2500K-mat 4.3-ról, gyak a szorzót tettem csak le 33-ra, megszűnt úgy néz ki a random desktopra dobás :U :F

(#1011) xkoti válasza callmeakos (#1009) üzenetére


xkoti
senior tag

De legalább oda figyelnek az ilyenre :D Gondolom korrigálni fogják.

KO

(#1012) Mister_X válasza callmeakos (#1009) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nyakamat rá, hogy Pathfinder "csak" megkapta a többi emberi karakter hitboxát és azért csalóka. Gyakorlatban ugyan az a hitbox, de közben meg csalóka, mert a feje helyett csak egy kamera van, stb.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1013) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Komolyan nem értem mi értelme van ha valaki soloba bemegy egy meccsre és miután meghal ki is lép.
Esélyem nincs felkelteni... nem is értem az ilyen degeneráltakat.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1014) Polllen válasza Ra's al Ghul (#1013) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valószínűleg nincs kedve várni, megy egy újat.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1015) Ra's al Ghul válasza Polllen (#1014) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Ezzel tönkre vágja a játékom... esélyem nincs egy full csapat ellen egyedül.
Remélem hamar jön a solo mode.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1016) Scale válasza Ra's al Ghul (#1013) üzenetére


Scale
őstag

Én is gyűlölöm ezt, ezért is játszok egyre kevesebbet randomokkal..
Majd ha lesz ranked mód akkor talán jobb lesz a helyzet

(#1017) Csokishurka válasza Jinxb1rd (#986) üzenetére


Csokishurka
őstag

Oké ma el kell kezdenem, szépen sorban :)
Tegnap két óra alatt 3 kilépés mindig a legjobbkor, first bloodot toltam, 4 killem volt olyanokat lőttem mint még soha, társamat élesztettem majd shield recharge közben kilép, azt hittem kettéütöm a monitort.
Csinálhatnának egy reconnectet, mivel elég gyorsan tölt be a játék talán nem lenne probléma az az egy perc.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1018) Polllen válasza Csokishurka (#1017) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha kilépsz, meghalsz, banner sem marad, uh nincs hova visszamenni. Inkább oldják meg a problémát.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1019) Csokishurka válasza Polllen (#1018) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát igen ez lenne a legkézenfekvőbb :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#1020) markknight


markknight
veterán

Vajon mikor jön hír a Battlepassról? A fortnite új szezonja már holnap után indul.

(#1021) Madwe válasza markknight (#1020) üzenetére


Madwe
nagyúr

márciusra ígértek seasont és battlepasst, uh nemsokára szerintem elkezdenek csepegni az infok :) nem lepődnék meg ha a fortiniteos időponthoz kötnék :)

(#1022) AMD Power válasza Jinxb1rd (#1005) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is van valami. Ha már eleve jó az irány amerre "maguktól" elindultak, szerintem tudják mit akarnak.

(#1024) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Új hős: Prophet

(#1025) oriic válasza Maxxy10 (#1024) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linket pls.

Live-Die-Respawn

(#1026) Maxxy10 válasza oriic (#1025) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#1027) callmeakos válasza Maxxy10 (#1024) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Crysis? :P

All→M8

(#1028) oriic válasza Maxxy10 (#1026) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ezeket lattam, dataminerek talaltak a file-ok kozott. De van tobb is amugy.

Live-Die-Respawn

(#1029) markknight


markknight
veterán

Valaki jöhetne már, mert idegbajt kapok a klónok támadásától és szerintem ez a játék egyik leggyengébb pontja. A skinek ide nem elegek, sokszor haltam már meg mert valakit a csapattársamnak néztem. Még plusz 8 hőst várnék idén, ha 10 az sem baj.

[ Szerkesztve ]

(#1030) L4mie válasza markknight (#1029) üzenetére


L4mie
veterán

vagy csapatjátékosnak lehetne némileg más "aurája" vagy nameplate vagy valami mint mondjuk OW-ben.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1031) regener válasza L4mie (#1030) üzenetére


regener
veterán

Na igen, tegnapis szarrá lőttem valakit azt kiderült az enemy a fal másik felén volt :D

(#1032) ThySoul válasza regener (#1031) üzenetére


ThySoul
senior tag

Engem múltkor knockoltak, erre a két csapattársam azt hitte én vagyok az ellenfél és mint az őrült elkezdtek lőni :"D

(#1033) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Aki PC-n játszik attól kérdezném, hogy ki milyen grafikai beállítások mellet játszik illetve azon beállítások mellet mennyi FPS-el fut a játék?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#1034) KYZRR válasza Ra's al Ghul (#1033) üzenetére


KYZRR
őstag

Cuccaim közötti (első) géppel 1080p full low, adaptive 1/2 rate akármivel, átlag 150 fps környéke, néha benéz 80 alá, maxnak láttam már 270-80-at is, Skulltown körynékén.

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#1035) AMD Power


AMD Power
titán

Ma Mirage-t "megvettem". Nem rossz legenda... :)

(#1036) BigBlue69 válasza Polllen (#1018) üzenetére


BigBlue69
őstag

És akkor egyúttal már azt is bevezethetik azt is, hogy amíg nincs vége az előzőnek ne indíthasson újat..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1037) regener


regener
veterán

A kedvenc lootom pedig ;]

(#1038) Polllen válasza BigBlue69 (#1036) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az miért lenne jó? Pont attól lesz pörgős a játék, hogy azonnal mehetsz tovább. Ha lesz ranked liga, biztos lesznek megkötések, de public herozáshoz minek?

AMD Power

A banános pizsama skint feltétlen unlockold hozzá. ;]

regener

A legtöbb fegyver sebzését nem igazán értem. Annál a mozambiknál még pusztakézzel is nagyobbat lehet ütni...

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1039) callmeakos válasza AMD Power (#1035) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Sajna az ultija az egyik leggyengébb szerintem, mindamellett hogy szeretem használni, mert ha okosan használja az ember a Decoyt, szénné lehet szivatni az ellent. Ha az ulti tartana úgy 10-15 másodperccel tovább akkor nagyon is jó lenne. Mert ennyi idő alatt ha menekülni kell, nem lehet. És azt vettem észre hogy aktív ulti alatt lőni sem lehet, csak "menekülni".

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#1040) vaakuum válasza vaakuum (#989) üzenetére


vaakuum
addikt

Eddig tartott ez a csoda, ma ismét egy elcsúsztatott ablakban indul a játék :(((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1041) AMD Power válasza callmeakos (#1039) üzenetére


AMD Power
titán

Toxic? O jobb karakter szerinted?

(#1042) BigBlue69 válasza Polllen (#1038) üzenetére


BigBlue69
őstag

Azért mert csapatjáték.. Herozásra majd ott lesz a solo... :U Ha lesz.
Ha meg nem akkor máshol kell "herozni"

Sok hülye majom igy is elég sok a randomban.. Oda megyek leharcolom összeszedem a decoyat.. 3 lépésre az élesztőtől.. erre mit csinál kilép.. hát remélem a wc-re rohant..

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#1043) Rage47 válasza AMD Power (#1041) üzenetére


Rage47
veterán

Elég sokat próbálkoztam Mirage-zsal, és nem jött be sehogy sem sajnos
Bangalore a kedvenc továbbra is...
Lehet Caustic jobb lett volna Mirage helyett. Mirage ultija sztem gyenge, max. menekülni jó.

(#1044) Madwe válasza Rage47 (#1043) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#1045) xkoti válasza Rage47 (#1043) üzenetére


xkoti
senior tag

Nekem pont ezért az egyik favoritom kapásból 2 passzív képessége van jó formán.
Mikor repülsz 2 decoy-ra van lehetőséged és ha netán felszel automatikusan megjelenik a decoy. :D
Bár igen az utlija az menekülésre tökéletes sokszor megmentette a seggem :D

KO

(#1046) regener válasza Jinxb1rd (#979) üzenetére


regener
veterán

Most próbálkoztam autoexec.cfg-vel de nem akarja megenni hiába csinálom a leírás alapján, akkoris fixen 144 a max fps. Más érték van megadva a menüre és a játékra is (egyik sem 144).
Plusz ezek a dev/console parancsok sem jók, bármit írok be mintha nem létezne semmi :D

A 3 dolog ami fixen működik eddig:
-nomenuvid (nem lesz az első kattintós képnél háttérvideó, de a lobbyban igen)
-fps_max unlimited (fps_max 0 nem jó, sem más érték, csak ez)
-cl_showfps 1 (jobbra fent kirakja egy csomó infót, 2-esnél balra fent rakja ki)

[ Szerkesztve ]

(#1047) L4mie válasza regener (#1046) üzenetére


L4mie
veterán

ha én olyan 90 fps körül szeretném korlátozni az fps-t akkor mit állítsak be?
Mert 60Hz-s monitornál fölösleges a 130-144 fps, csak izzasztja a kártyám.
V-synccel meg nagyon szar.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1048) xkoti válasza L4mie (#1047) üzenetére


xkoti
senior tag

Szerintem a driver beállításokban tudsz hozzá rendelni profilt :D

KO

(#1049) Slavia


Slavia
aktív tag

(#1050) Polllen válasza L4mie (#1047) üzenetére


Polllen
nagyúr

"+fps_max 90"-t tedd be az origin-ben a game properties/advanced launch options-ba. Ez a menüben is korlátozza az fps-t.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.