Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6451) markknight válasza Komplikato (#6450) üzenetére


markknight
veterán

Eddig is ennyi Apex pakkot kaptunk nem?

(#6452) Komplikato válasza markknight (#6451) üzenetére


Komplikato
veterán

Most, hogy kérdezed ... A dobozokat a treasures és az esemény XP dobta az előzőben is.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6453) markknight


markknight
veterán

Mármint a szintlépés?

(#6454) ssgk


ssgk
aktív tag

Szerintem eddig is ennyi volt a packok szama ingyenesbe, vagyis tobb de most ha jol lattam adott 100 kreditet (1 pack ara) azzal egyutt osszejon a regi szam. De lehet tevedek.
Viszont ezek a skinek nagyon nem fognak meg , nem mondom hogy rosszak mert nincs csunya skin, csak jo izles ;] . Devotiont meg nem hasznalom. Persze megveszem, vissza adja az arat igy sehogy nem eri meg benthagyni, igaz penzert nem vennem meg ha nem lenne maradek kredit"

(#6455) oriic válasza gyuribácsi88 (#6444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nalad valamiert nagyon bekattant ez a blm(meg most az azsia) tema ugy latom. ;]

Live-Die-Respawn

(#6456) Tense


Tense
őstag

Srácok, tud valaki olyan discord szervert ahol az apex a fő játék, és van élet? Csatlakoznánk vagy 3-4 fővel, privátban is jó, ha tud valaki.

(#6457) gyuribácsi88 válasza oriic (#6455) üzenetére

semmi keresnivalója ezeknek egy videójátékban

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6458) Bennyboy válasza Tense (#6456) üzenetére


Bennyboy
őstag

Apex Legends Hungary, Magyar Apex közösség

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6459) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Csak szerintem lett nagyon ritka a hátizsák?

(#6460) Komplikato válasza Maxxy10 (#6459) üzenetére


Komplikato
veterán

Nem. Sokszor még a level1 sincs sehol.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#6461) PAtr0n válasza Maxxy10 (#6459) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jaja, vicces...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6462) Tense válasza Bennyboy (#6458) üzenetére


Tense
őstag

Köszi szépen :R

(#6463) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hagytam pár napot játszogatni mielőtt kritikát fogalmazok meg az új évadról, de most már nagyjából összeállt a kép.
Valkyrie nálam az új main. Fixen. Maga a karakter is tök szimpatikus, de a képessége is úgy ahogy de bejönnek. A passzív az elég meh, az ulti sem a legjobb, de legalább nem kell a körre figyelni annyira az elején, több idő marad lootolgatni, de meneküléshez haszontalan, mert necces szituban előbb lőnek szitává, mielőtt röppályára állnál vele. Viszont a jetpack állat. És nem is kifejezetten azért mert repkedni jó (persze az is), de inkább magasugrásokhoz kiváló. És ha okosan játszol vele, a magaslati pontokban bekempelő ellenfeleket is simán meg lehet lepni (ez főleg arénában volt rendkÍvül hasznos) És ha már aréna. Teljesen rendben van ez a 3v3. Kellően pörgős ahhoz hogy ne fulladjon unalomba (persze aki 0-24 ezt tolja az gyorsan ki fog égni. Annyi kell majd hogy jöjjenek majd új mapok hogy frissen legyen tartva az egész, mert ez a kezdeti 3 jó, de kelleni fog hosszabb távon több. A mérettel viszont nincs baj.
A Bocek bow viszont nálam kérdőjel. Tényleg nagyon high risk- high revard fegyver, és élem is, de nem kontrollerrel. Nagyon kellenek azok a finom reflexek amik egy ilyen fegyvernél kellenek, és ezt a kontroller nem adja meg, ráadásul ahogy észrevettem, AIM assist sincs. Cserébe viszont a betalál az nagyon fáj. Próbálgatni fogom mert szeretem az íjakat, de csakis casuelben, rankedben esélytelen nálam.

All→M8

(#6464) markknight válasza callmeakos (#6463) üzenetére


markknight
veterán

De van aim assist a bocekben is, mikor adsre kapcsolsz. Úgy kell vele kb lőni mint a G7-tel, csak ugye jobban ki kell matekozni mikor engeded fel.

A jelenlegi specijével kötelező fegyó lett, helyzeteket, meccseket tud eldönteni hasonlóan mint a Kraber. Ráadásul a stackje valami röhej, rengeteg nyilat magaddal tudsz cipelni.

(#6465) PAtr0n válasza markknight (#6464) üzenetére


PAtr0n
addikt

"Ráadásul a stackje valami röhej, rengeteg nyilat magaddal tudsz cipelni."
Arról nem beszélve, hogy a félrement nyilakat újra be lehet zsebelni.

Viszont tegnap arénában nekem bugos volt. Átment az enemy-n egymás után 4 lövés kb 10 méterről, pedig onnan nem hibázok.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6466) ssgk


ssgk
aktív tag

van aki master-preda itt ?
Tudtok olyan dc csopit vagy site ot ahol normalis playerekkel lehet teamelni par jatek erejere ?
Szoval nem csapat stb, csak jatekosokat. Beprobalom ebbena seasonban a mastert csak soloba nincs kedvem.

(#6467) ssgk válasza ssgk (#6466) üzenetére


ssgk
aktív tag

*pc ez kimaradt és fontos hogy pc kell mert konzol preda-master nem pc master-preda...

(#6468) ADAM1337 válasza ssgk (#6466) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

battlecord

(#6469) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Tessék narancsolni, 1 hetet nem bírt ki a nép rívás nélkül.

[Apex Legends devs promise Bocek Bow nerf “coming soon” for OP weapon

Komolyan mondom siralmas sokszor amit a nép leművel sokszor. Ahelyett hogy megtanulna valamit használni mert béna, inkább könnyekben tör ki mint egy szajha mindenhol hogy ez meg az túl "OP", mert éppenséggel mások tudják használni. Bruh. :W

All→M8

(#6470) oriic válasza callmeakos (#6469) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Király. :D Tegnap felvettem véletlenül, de eselyem sem volt kipróbálni.

Live-Die-Respawn

(#6471) Frod válasza callmeakos (#6469) üzenetére


Frod
addikt

Teljesen várható volt, a montázsok másról sem szólnak napok óta csak a 112 dmg-es fejlövésekről, meg a komplett team wipe-okról íjjal.

Do you see the white shadow?

(#6472) Maxxy10 válasza callmeakos (#6469) üzenetére


Maxxy10
addikt

Meg is jött a Nerf + Spitfire Nerf.

(#6473) ssgk válasza callmeakos (#6469) üzenetére


ssgk
aktív tag

Mai vilagban ez elet minden teruleten ez van... :S

(#6474) ADAM1337 válasza callmeakos (#6469) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én egyetértek vele, ha 2 társam elbukok utolsó 4 teamnél simán meglövöm a 6kp-t íjjal brutál erős.
Eléggé broken jelenleg, nem csak a casualt kell nézni hanem a ranked/competitive-et is, nehéz globálisan átlátni.

(#6475) markknight


markknight
veterán

Ha tehetem, akkor az R-99 mellé spitfire-t viszek, mert még mindig nagyon erős fegyver. Arénába, garantált fekvés, BR-be az esetek többségében nem tudnak mit kezdeni vele.

Apropó, amennyire vártam ezt az arénát, annyira nem játszok vele. Nem köt le sokáig, valami kéne még bele.

(#6476) ADAM1337 válasza markknight (#6475) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez az MR3 elég kevés valljuk be, és ahoz képest a legtöbb pálya brutálisan open, nem hasonlítható egy körökre osztott bármilyen fps-hez, nyilván az abilitik miatt.

(#6477) oriic válasza markknight (#6475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azon agyaltam h jobb lenne e ha ilyen CsGO vagy Valorant szeru lenne inkabb es nem a killekre menne mindenki hanem bombat elesitene, hatastalanitana.

Jopofa mod, de mar csak challenge miatt inditom el.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6478) markknight válasza oriic (#6477) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk berakhatnák Grand Soireé játékmódjait külön, óránkét rotálva meg lehetne Overwatch szerű payload tologatás, capture the flag stb. Annyi valóban jó és izgalmas játékmódra lenne lehetőség ezekkel a csúcs karakterekkel, nem értem miért pont ez lett és miért dobják egyből rankedbe.

(#6479) Maxxy10 válasza markknight (#6478) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ha nem lenne az a event én se tolnàm..

(#6480) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

🚨 Respawn are investigating an issue with players being "banned" from Apex Legends unexpectedly:

"A lot of players have received the ban message today and our Apex team is currently investigating this."

HWID ban allitolag. O.o

Live-Die-Respawn

(#6481) oriic válasza oriic (#6480) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na elvileg rajta vannak:

Update: EA support says "We’ve fixed the login issues some of you were having with #ApexLegends."

Hopefully wrongfully banned accounts are now able to play again 🤞

Live-Die-Respawn

(#6482) markknight válasza oriic (#6481) üzenetére


markknight
veterán

Állítólag ha PC-n sokáig AFK vagy, akkor bannol a játék :D Durva! Jól is teszik :D

[ Szerkesztve ]

(#6483) gyuribácsi88 válasza markknight (#6482) üzenetére

Kivéve ha fekete és vagy ázsiai vagy, esetleg csaló, mert akkor csinálhatsz bármit. :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6484) markknight válasza gyuribácsi88 (#6483) üzenetére


markknight
veterán

És hamarosan jön az LMBT badge is.

(#6485) gyuribácsi88 válasza markknight (#6484) üzenetére

Annyit kívánok a respawnnak, hogy ezek tartsák el őket ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6486) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem adná az arena csak az a baj, h 2 egymás utáni meccsen is kilépett egy agyhalott csapattársam és a 2v3 annyira nem fun.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6487) markknight válasza Bennyboy (#6486) üzenetére


markknight
veterán

Próblj meg Voltozni a legelejétől, meg mindig rohanj a map közepébe és szedd fel a shield celleket és azokra soha nem kell majd költeni matit :D Lehozható simán az ilyen, én eddig 90%-ba kretén embereket kapok, ám most ellenfélnek, ne csapattársnak :D

(#6488) Bennyboy válasza markknight (#6487) üzenetére


Bennyboy
őstag

Eddig ez volt a taktikám: első kör flatline, 2. 301 3. 301 tuningolva és így tovább. 2. fegyónak jó az ingyenes pisztoly is amíg nincs annyi zseton, h vegyek egy shotit.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6489) ssgk


ssgk
aktív tag

Micsoda egy otvar szar ez a matchmaking te....
Arena 10 win (eddig 10 a max) es 11. be egyedul indulok :))

[ Szerkesztve ]

(#6490) Bennyboy válasza ssgk (#6489) üzenetére


Bennyboy
őstag

Érezte a játék, h nincs kihívás :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6491) l4cz


l4cz
csendes tag

Kezdő játékos társakat keres :p xbox és ingame : L4czk0

(#6492) markknight válasza ssgk (#6489) üzenetére


markknight
veterán

Jobb felül írja, hogy hányan csatlakoztak a csapatodba. Ha nincs meg a létszám, lépj ki, nem számolja bele.

(#6493) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Sentinel az új meta? :DDD

[link]

All→M8

(#6494) ssgk válasza callmeakos (#6493) üzenetére


ssgk
aktív tag

En mar s8 ba is nagyon szerettem, de ezzel a tempoval OP. Igaz mid-range re hasznalom nem szoktam vele tul tavolra jatszani. Igy 2x vagy 4x et teszem ra, ja es soha nem toltom fel shield el :D feleslegesnek latom.

(#6495) Ribi válasza callmeakos (#6493) üzenetére


Ribi
nagyúr

Sajnos nagyon jatszahatatlan kezd lenni kazuárok számára (mint én) a játék.
Eszetlen sok aimassistos jószág jön szembe és kilóméterről szarrálőnek bármivel. Nagyon nem élvezetes így. 3v3-ban szerintem hemzsegnek ezek, eleve nincs report és nézni sem tudod. Úgy csalnak ahogy akarnak. Ha meg végre nem ilyennel rak össze akkor jön a lemészároljuk őket. Nincs közép szint.
Ebben a videoban is vicces látni, ahogy az aim assistal nézi, hogy az első vagy második szinten van az ellenfél. Undorító a működése. Falon keresztül is ráhúzza a célkeresztet :(

(#6496) Bennyboy válasza Ribi (#6495) üzenetére


Bennyboy
őstag

Fura mert én ezt nem észlelem pedig tolom a rankedet meg az arenat is. Persze néha vannak csalók de annyira nem gyakori ezen a szinten (silver-plat). Miért ne lenne report? Meccs végén szinte már mindenért tudod reportolni az embereket. Tegnapi néztem Rogueot és nála élő adásban bannoltak egy csalót. Mondjuk azon a szinten sztem sokkal több van mint a miénken. Egyébként arenában tényleg nagyon változó, h milyen embereket dob be. Néha olyan mint ha book ellen mennék néha meg esélyünk sincs. Mondjuk a csapattársak is világtalanok amikor 3-4 meccs alatt tolnak 2-300 sebzést összesen.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6497) Ribi válasza Bennyboy (#6496) üzenetére


Ribi
nagyúr

2-3 nappal arena indulás után sok 7-8-9 körös meccseket toltam, mert annyira kiegyenlítettek voltak az ellenfelek. Most a 4 kör is ritka. Arenat probalom mostanában, valahogy jobban bejön (-jött*).

(#6498) markknight válasza Ribi (#6495) üzenetére


markknight
veterán

Falon keresztül nem megy az aim assist, nem így működik. Ha meg kikaptok, az általában azért van, mert valszeg keményebb ellenfelet dob mellétek a gép, ezt sajna el kell fogadni, a matchmake amúgy is szar.

Pont azon gondolkodtam, hogy nem az emberek akiket megölök/megölnek azok ilyen 0-5.000 killesek az adott legenddel, majd az 5.000-10.000-ig skálán nem is találkozom emberrel, konkrétan nulla olyan player van aki a két szám közötti killekkel rendelkezik, viszont 10.000-től 40.000-ig simán dobál embert a játék. Érdekes.

[ Szerkesztve ]

(#6499) Tense


Tense
őstag

Egymás után 3 ilyen meccs is ritka :D
Alternator nb1 :D

[ Szerkesztve ]

(#6500) Tense


Tense
őstag

Sziasztok, csatlakoztam néhány menő discord szerverhez, de arra a döntésre jutottam, inkább újra csinálok egy sajátot, ahol szerényebb emberek csatlakozását várjuk. Csatlakozz ha úgy érzed közénk tartozol :) [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.