Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) ssgk


ssgk
aktív tag

nagyon sniper orientált ez az új mapp....
szerintem vagy 200% ra van állítva a rate..

szerk: Meg nagyon szar is... Lehetetlen helyxek vannak benne ahova ha beragadsz halott vagy.

[ Szerkesztve ]

(#5602) #48613632


#48613632
törölt tag

Ez a hoovercraft nagy fun, de az irányítás nem biztos, hogy mindenkinek bejön majd. Engem a Borderlands 2.-es járművek vezetésére emlékeztet. Én elvoltam azokkal is, de sokan kifogásolták.
Amúgy meg tök felesleges Apexbe szerintem. Még ha el tudnék ütni vele playereket, de azt hiszem, ez nem lehetséges, legalábbis nekem nem jött össze.

(#5603) Bennyboy válasza #48613632 (#5602) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nem lehet elütni vele, csak arrébb tolja a playert.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5604) #48613632 válasza Bennyboy (#5603) üzenetére


#48613632
törölt tag

Legnagyobb bánatomra :DDD Pedig nagyon rajta voltam, de közben meg kiszedtek. Viszont jól láttam, ha a járművet lövik, akkor is én sebződöm, vagy ezt benéztem?

(#5605) Bennyboy válasza #48613632 (#5604) üzenetére


Bennyboy
őstag

azt benézted, a jármű sem tud sérülni viszont a jumpedet lehet használni vele :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5606) ssgk


ssgk
aktív tag

első bug:
teljesen véletlenszerűen ninc hang in game pár mp ig. van hogy akár 10-20 ig is. nem tudom mi idézi elő de mindig fight közbe jön elő. Valami gun swap vagy reload lesz a hibás.

(#5607) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csinál valaki majd egy PH!s gyüjtő clubot?

All→M8

(#5608) eLit-MiLan válasza #48613632 (#5604) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Igen, ha a tridentet lövik, akkor az egész team sebződik.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5609) #48613632 válasza eLit-MiLan (#5608) üzenetére


#48613632
törölt tag

Na, akkor csak jól láttam. Amúgy tényleg nagy fun, ráadásul ha lezuhansz vele, visszadob a felszínre, olyan magasra, mintha lufiról ugranál. Viszont ha közben elakadsz, akkor mentehetetlenül lezuihansz. Mi nagyon sokat röhögtünk :DDD

(#5610) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Látom az új mappal jött a jó öreg hang bug is de kicsit tovább fejlődött. :(

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5611) Winzsolt


Winzsolt
aktív tag

Sziasztok! A Steames verziót érdemes kipróbálni? Azért kérdezem mert korábban bár a játék tetszett, de rengetegszer összeomlott a játék/kilépett, így játszhatatlan volt. Van ebben valami változás most?

(#5612) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Na megint volt egy köröm ahol nem kaptam semmit. Arra gondolok, h hiába csináltam bármit nem mentette el a rendszer. Remélem ez nem lesz gyakori mert enélkül is elég szívás a bp-t farmolni.
Én insta töröltem az origint. Kb az a legszarabb kliens. Most stabilabb bár van helyette más baj :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5613) ssgk


ssgk
aktív tag

Új mapp egy iszonyat, nagyon nem jön be.
Bugok: megszámlálhatatlan.
LÁTHATATLAN EMBEREK vannak xDDD Ott nyíltak mellettem a binek es semmi és senki, bh val voltam és nezem hogy jelennek meg a semmi közepén a nyomok" mint valami horror film xDDD

(#5614) markknight válasza ssgk (#5613) üzenetére


markknight
veterán

Nálam egyelőre semmi bug, kicsit más mint az eddigi pályák, de ez olyan Titanfallos lett nagyon.

(#5615) #48613632 válasza ssgk (#5613) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én sem találkoztam ilyesmivel. Hasonló viszont történt a minap, de az még Origin alatt volt, és a Firing Rangen belül. Hallottam egy Causticot, noha nem láttam senkit, mivel egyedül voltam, és valaki ledobott 2 logo sprayt a piros dummie elé .... néztem is rendesen.
Új map nekem nagyon bejövős, persze nem taktikailag mondom. Ahhoz még idő kell. Viszont a design az valami iszonyatos jó. Most már tudom milyen érzés végtelenbe nyúló árvácskaföldeken gyilkolni, cseresznyevirágzáskor ... :DDD

(#5616) markknight válasza #48613632 (#5615) üzenetére


markknight
veterán

A firing range alapvól egy csőd. Hallod mások ultiját, néha meghalsz tőle, kidob csak úgy random a szerver stb.

Kíváncsi vagyok javították-e azt a hibát, ha Wraithtel phaselek majd egyből az ajtót nyitom, akkor instant meghalok.

[ Szerkesztve ]

(#5617) sixpak válasza #48613632 (#5615) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem jobban bejött a 2 korábbi map... bár még vannak helyek, ahol nem jártam.
Viszont minimum 30 fps-el több van az új mapon, jobban megy, mint a korábbiak, 100-120 simán megvan.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5618) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Azt vettem észre, h most mint ha több kezdő player lenne. Lehet a steam miatt de ma már 3 vagy 4 winem van. Máskor azért ez ritka szokott lenni. Érezhető, h nincs map ismeret. Fun a game :)

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5619) gyuribácsi88

Adja ez az új karakter, bár a fekete lyuk hatósugara lehetne nagyobb, nyílt terepen nem sok hasznát veszem.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5620) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem annyira nem tetszetős ez a map eddig. Mocsok jól néz ki azt nem tagadom, de nekem túl kicsi és túl szűkös. Eddig még nem ugrottam sehova anélkül hogy minimum egy squad ne jött volna oda, és az esetek jó részében azon múlik a dolog hogy épp ott találsz e fegyvert. Tök mindegy hogy azonnal leugrasz vagy mész a map végére.

Meg az hogy folyamatosan hátba kapnak. Ha el is kezdesz valakivel harcolni, fix hogy 1 perc és azonnal ott egy másik squad, és nekem eddig az a tapasztalatom hogy minden random bamba megint bamba. Még a diamondok is. Megy, lootolgat, azt amikor megjelenik az ellen, vége mindennek mert pillanatok alatt szétszedik a squadot.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5621) ADAM1337 válasza callmeakos (#5620) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ugyanazzal a játékkal játszunk ? :D
Marha nagy a pálya, sokkal kevesebb thirdparty-zás van mint kc-n, mire odaérsz már lehet kontrázni.
WE méretű amúgy a pálya, méretileg, csak sokkal jobban kihasználható a hely, bár 1-2 részen azt érzem hogy futok az életem végéig.

(#5622) callmeakos válasza ADAM1337 (#5621) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet egyébként hogy azért tűnik nekem kicsinek mert elég kevés a nyílt tér, de ezt leginkább abból következtettem ki hogy mindenhol van squad, tehát nincs olyan mint a WE-n hogy Top10-ig sehol senki ha a pálya végére ugrasz.

All→M8

(#5623) eLit-MiLan válasza callmeakos (#5620) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Hát délelőtt mentem egy kis casual duot, beugrottam map közepére hot zone-ba, erre sehol senki, meghalt a fél szerver, anélkül, hogy lövést hallottam volna :DDD
Bezzeg rankeden meg 2x több a 3rd party, mint KC/WE-n.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5624) callmeakos válasza eLit-MiLan (#5623) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Lehet most még mindenki végletegben gondolkodik. Vagy egyből kigurani, vagy a map szélére az elején vagy a végén.

All→M8

(#5625) markknight


markknight
veterán

Horizon ultija kb semmit nem ér, a tactialra még azt mondom okés, de nem az igazi az sem.

Az Octane buff nagyon tetszik, bátrabban nyomom a nitrót neki. Apropó, Oasis alján és a hammond labs tetején kb mindig van lila shield.

(#5626) #48613632 válasza markknight (#5616) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én már ott elakadtam a találgatásban, hogy hogyan kerülnek egyáltalán oda mások is.

sixpak
Egyelőre nekem is bejön, meg lassan kezdem bejárni minden zegét-zugát. Azt nem mondom, hogy fejből megy, de ugye vélhetően másoknak sem, szóval taktikai előnyök még nem érvényesülnek.
Nekem 144Hz fixed végig, és most nem emlékszem, mennyi volt előtte, de kevesebb. Viszont lehet, hogy az enginen csiszoltak, szóval ha visszajön valamelyik régi map, lehet azon is meglesz a 144+ Legalábbis remélem.

(#5627) Frod válasza callmeakos (#5620) üzenetére


Frod
addikt

Én a Hydroponics(?)ot már meg is kedveltem ilyen téren sok a loot és ha messze van az útvonaltól akkor lehet szépen lootolni, nem jön más.
Ma 4 win azért összejött, de ez az új BP szintezés nagy szívás, nagyon apránként lehet haladni, pedig minden daily meglett + pár weekly is. :(

Do you see the white shadow?

(#5628) markknight válasza Frod (#5627) üzenetére


markknight
veterán

Érkezik a BP fix, de sajnos sokat nem ér: [link]

(#5629) ooooobi válasza markknight (#5628) üzenetére


ooooobi
senior tag

Én eddig mindegyik passt megcsináltam. Átlagos játékosként végefele meglett a 110es szint, mindig napi 1-2 óra játékkal, daymissionokel, de most elsöre nem látom, hogy ezzel az új rendszerrel meddig fogok jutni, el is ment a kedvem töle kicsit mert nem látom a haladást, vagy mert iszonyat lassu nekem.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5630) Eversmann válasza Bennyboy (#5618) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Régebben originen nyomtam, most hogy steamre is átkerült. Újrakezdtem. Kb mindent újra kell tanulnom, felejtettem :)

Life is better with a Titan

(#5631) markknight válasza ooooobi (#5629) üzenetére


markknight
veterán

Érdekes a kifejtésük is.

1) Make it engaging for the entire length of the season
2) Encourage you to try out new Legends and playstyles"

Csináljanak új játékmódokat ahol kedvére kisérletezik az ember. Fortnite-ban is fontosak a challengek és bár igaz ott nincsenek különböző képességű karakterek, de van egy Team Rumble, ahol kedvedre lövöldözhetsz minenféle fegyverrel. Az, hogy szintlépéskor kapsz 1 csillagot, valamint 5-öt azért ha LMG-vel sebzek 20.000-et, hát ez nem fair.

Egyébként meg most azért szívjanak a társaim mert nekem kell két csillag ezért csak Spitfire-rel lövöldözök? Tegyék máshogy érdekessé a legendeket és a fegyvereket.

Megérteném ha valódi értéket képviselnének a BP rewardok, de jelenleg is van négy értelmes skin meg pár skydive emote, a többi szóra sem érdemes. A loading screenek a fejlesztés hozományai, a charmokból már van megszámlálhatatlan, voice line-okat, meg nem is értem minek tesznek be, szóval a tartalom minőségét nézve is indokolatlan ez a sok szívás, napi 5-6 órám meg nincsen játszani, nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#5632) Frod válasza markknight (#5628) üzenetére


Frod
addikt

Olvastam, egyelőre a semminél több, de ez így nem lesz elég.

#5629 ooooobi
Az a baj, hogy a no-life streamerek miatt lett átalakítva az egész, akik két hét után maxolták a BP-t a napi 10+ óra játékkal.
Ezért is az az indoklás twitteren, amit markknight is leírt
(Make it engaging for the entire length of the season)
Mezei játékosként az új rendszer olyannyira lassú, hogy tegnap még be sem fizettem a coin-okat érte, várok még további finomhangolásra.

Egyébként csak a fun kedvéért csinálnám, semmi olyan jutalmat nem látok a mostani pass-ban, amitől felszökne az adrenalinom.
(pl talán az s5-nek volt egy legendary R99 a nyitó skinje, erre a 100/110 most megint egy r99 skin? Vicc. Szerencsétlen R301re pedig nincs egy épkézláb skin. Lehet arra fogom elverni a crafting köveket, bár a jelenleg elérhetőek közül egyik sem különösebben fog meg)

Do you see the white shadow?

(#5633) Vismajor01 válasza callmeakos (#5622) üzenetére


Vismajor01
addikt

Elég kevés a nyilt tér? Egy játékot játszunk? Tele van olyan rétekkel ahol 0 fedezékben kell rohangálni egyik oldalról a másikra. Állandóan ott szoritanak be squadok, nincs kiút.

Meg nincs 3rd party? Én csak rankedezek, szóval csak arról tudok nyilatkozni, de az valami brutális, elképsztő 3rd party megy. Sokszor még csak nem is az van, hogy befejezzük a fightot bejön egy squad és ledarál, hanem lövünk 4-et és köv pillanatban már legalább még extra 2 squad ugrik be a képbe. :Y

Horizon ulti is jó, ha kombinálod egy másik legend képességével (Caustic gaz pl) vagy gránátokkal. Ha szólsz a csapattársnak h ultizol dobjon granyót, meg te is, eléggé szép pusztitást lehet végezni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5634) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sztem is nagyon nagy terek vannak az új mapon. Szinte kötelező lett vinni egy snipert. Minket tegnap szinte állandóan megszexuáltak hátulról miközben harcoltunk egy másik csapattal. Egymás után 3 ilyen meccs is volt. Az autós bug tényleg valid. Ez az új bp rendszer katasztrófa. Olyan érzésem van, h fizetek vmiért és még nekem kell szopnom, h megkapjam. Komolyan nem értem miért kellett elbaszni ami volt. Pont jól volt belőve sztem. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5635) #48613632 válasza Bennyboy (#5634) üzenetére


#48613632
törölt tag

Pont ez az, hogy nem fizettünk érte semmit, max először. A BP rendszer legnagyobb hibája pont az volt, hogy egy átlag kazuár is, mint én, lazán kimaxolta, és hála az Apex coins tartalmaknak, a továbbiak ingyenesek voltak. Ami egy ingyenes játékban nem annyira jó, és gondolom ezt akarták megváltoztatni, hogy némi pénzmaghoz jussanak.
Az indok valahol tehát érthető, de a módszer szerintem sem lett túl szerencsés. Nem nehezíteni kellett volna, hanem egyszerűen kiszedni az AC-ket belőle. 2 havona mindenki kibírja azt a nem egészen 10 eurót, amibe kerül, és mindenki happy.

(#5636) Frod válasza #48613632 (#5635) üzenetére


Frod
addikt

Olyat nyilván nem csinálhat, hogy kiszedik az AC-ket, mivel az összes hasonló játék BP-ében benne van, hogy visszanyersz prémium valutát. (kiv. Siege, de az meg nem br-játék)
Akkor lett volna igazán csak népharag....

Do you see the white shadow?

(#5637) markknight válasza #48613632 (#5635) üzenetére


markknight
veterán

Találjanak ki más módszert a pénz beszedésére, a collection eventek túl vannak árazva crafting materialba pedig indokolatlan sokat visz. Egyébként ötlettelen az egész shop másfél év után. Megnéztem a leakelt skineket, a Voidwalker legendarynak pl jön két különböző recolor változata is és az egy dolog, hogy tök bénák, de szalagon gyártják photoshopba, kb nulla erőfeszítéssel. A mostani Halloween skineket inkább nem is minősítem :D

(#5638) shotika válasza #48613632 (#5635) üzenetére


shotika
őstag

"A BP rendszer legnagyobb hibája pont az volt, hogy egy átlag kazuár is, mint én, lazán kimaxolta, és hála az Apex coins tartalmaknak, a továbbiak ingyenesek voltak."

Viszont azt kifelejted, hogy minden más viszont irreálisan drága. Szerintem bőven kompenzálja a filléres szezonbérletet (sőt...)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5639) callmeakos válasza markknight (#5637) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én Horizon skinjein vagyok kiakadva.Teljesen elüt a karakterétől, és nem értem miért kell ezt a karaktert full Goth irányba elvinni. Szerintem rettenetes, és talán az első olyan karakter amire azt mondom hogy nono.

A battlepass ötlettelenségét adom. Nem ad egyszerűen olyan dolgot, ami miatt megéri azt a plusz erőfeszítést. Ha még olyan dolog esne ami eddig nem volt, de könyörgöm a konkrétan a második BP legendary Wraith és R99 skin az már felháborító. Akár mennyire jól néznek ki. A Prowler és Octane skin oké.

Én úgy vagyok vele hogy szezononkénti alap BP ár megéri azt a keveset, de ezen kívül ennyi. Kivétel volt ez alól az előző szezon, mert nem volt időm játszani a játékkal az elején és kellett vennem pár szintet hogy meglegyen a G7 skin, de ezen kívül ennyi.

All→M8

(#5640) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Kellet már ez a új map de egy kicsit úgy érzem kevés. Kellet hozzá valami új mód esetleg egy új fegyver is.

(#5641) markknight válasza Maxxy10 (#5640) üzenetére


markknight
veterán

Tervben van sok dolog, azt mondtàk nem marad szimpla BR az Apex

(#5642) gyuribácsi88

Nekem nagyon bejön a map, szép is, jó is, egy dolgot beletehetnének még, és számomra a legjobb játék lenne, főleg így, hogy van már cross play, nem igaz hogy nem fér bele az a nyamvadt solo :(

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5643) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ah egy jó TDM vagy hasonlót nagyon adnék. :K
De egy Titanfall 3 is jöhetne.

(#5644) pohár válasza gyuribácsi88 (#5642) üzenetére


pohár
félisten

várhatod, elvileg sosem fogják visszahozni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5645) gyuribácsi88 válasza pohár (#5644) üzenetére

Amíg a playerbase 80%-a autistákból áll, addig várom is, és reménykedek. Az hal meg utoljára.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5646) Szilágyi84 válasza markknight (#5641) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Én nem olvasgatok máshol Apexről attól függetlenül, hogy rendszeresen nyomom még mindig és a legelejétől kezdve. Lehet tudni miket terveznek vele ? Eddig minden szezont végigtoltam , de így lelassítva a szintlépéseket már nem hiszem, hogy erőltetni fogom és így talán le is tudok szakadni róla , ha nem is véglegesen.

[ Szerkesztve ]

(#5647) timar88


timar88
tag

Van valakinek kedve klubba csatlakozni? Ketten vagyunk haverommal. Jó lenne értelmes 3ik társakat találni, mert általában nagy barmokkal hoz össze minket az élet. :)

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#5648) sixpak


sixpak
nagyúr

Sajnos korai volt az öröm, a sok fps-el kapcsolatban.
A map egyes részein 50-60 :Y fps-re droppol, aztán gyorsan vissza is megy 100-130-ra.
A kérdés, hogy más is tapasztalt-e hasonlót?
Más játékokba nincs gond és eddig (a korábbi szezonokban) ezzel sem volt.

Köszönöm.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5649) sixpak válasza sixpak (#5648) üzenetére


sixpak
nagyúr

Megvan, a füves részeknél droppol, nem bírja a vga....vicc, még ha jól nézne ki, de 10 évvel ezelőtti grafikára hajaz.
Előző mapokon is volt gazdag vegetáció, mégsem volt gond.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5650) Maxxy10 válasza sixpak (#5648) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nálam stabil a 144. De nálam minden low és off, Synthwave egy korábbi hozzászólása alapján állítottam be.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.