Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) Tense válasza chungee (#9350) üzenetére


Tense
őstag

:(( :(( :((

(#9352) markknight válasza chungee (#9350) üzenetére


markknight
veterán

Én azt sem tudom mi az, pár napja kezdtem megint játszani D:

(#9353) Tense


Tense
őstag

Csak én játszom már ezzel a játékkal? xd
Már én sem sokat, viszont örülök hogy látható a fejlődés :D
szezon 7-be kezdtem.


(#9354) markknight válasza Tense (#9353) üzenetére


markknight
veterán

Én hébe-hóba felnézek 1-2 meccset tolni (hetente) aztán megyek tovább. Csomószor nem talál embert, percekig kell várni konzolon. Olyan kihalt lett mint egy sivatag, TDM-et már nem is tudom mikor játszottam utoljára, de a reggeli órákban kb lehetetlen.

(#9355) Tense válasza markknight (#9354) üzenetére


Tense
őstag

Körülbelül fele annyi játékos van esténként is a steamen, mint szokott. 2.8m játoksból 60-70% a rokkie meg bronzba van.

(#9356) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Na ebben a seasonban kíváncsi vagyok hány master lesz! De még a diamondra is! :DDD

Bankkártyával? Hát persze!

(#9357) Tense válasza sirszevenap (#9356) üzenetére


Tense
őstag

Te hogy állsz, vagy nem tolod már? Ha igen gyere csatlakozz hozzánk.

(#9358) sirszevenap válasza Tense (#9357) üzenetére


sirszevenap
őstag

Most pihi van, igen. Talán Decemberben ránézek újra. Köszi az invitációt! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#9359) heihachi


heihachi
addikt

Ha van olyan aki PC-n tolja es bronzban van es unja az agyhalott randomokat, az dobhatna egy privit :R Nem erdekel, ha sose jutunk ki bronzbol, csak valami ertelmet jo lenne belevinni a jatekba.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#9360) Tense válasza heihachi (#9359) üzenetére


Tense
őstag

Ha gondolod csatlakozz a kis csapatunkhoz, van itt gold, bronz, silver, plat, én ma már nem hiszem hogy erőltetem, de találsz itt társakat, de más is csatlakozhat, csak legyen vidám jó arc, másképp halál ez a játék xd [link]

(#9361) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Pontosan hova menti a progresst ez a játék, ha Steamen van meg?
Melyik felhőbe? EA?
Összekapcsoltam a Steamem az újabb, jelenleg használt EA fiókommal, és minden progress eltűnt, skinek, stb.
Ezelőtt a régi, már nem használt EA volt a steammel összekapcsolva, de mivel nem használom, azt kivettem belőle.
Ezek szerint az Apex abban a régi EA accountban lehet?
Miért ilyen béna ez? Gépen nem kellene tárolnia egy mentést, majd megkérdeznie, melyik- mentést akarom, és akkor aszerint szinkronizálja magát az új EA fiókba?

Köszönöm előre is. Asszony ideges, 1500+ órája van oda, meg nem kevés pénze.

Malaka!

(#9362) Mr Bond 007 válasza spleenszuru (#9361) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Steames játékok felhős mentései a steam tárhelyeden lesznek.
Itt: [link] (ha be vagy lépve a böngésződben a steam fiókodba)
Apex viszont tudtommal a saját szerverein tárolja a progresst.

[ Szerkesztve ]

(#9363) spleenszuru válasza Mr Bond 007 (#9362) üzenetére


spleenszuru
őstag

Igen, sajnos így van. Pontosabban az EA felhőben van, abban, amivel össze volt kapcsolva a Steam, de már nincs.
Ráadásul 6 hónapos időzárat tettek az EA-Steam kapcsolatra ,addig vissza se tudom állítani az előzőt.

Supporthoz 3 napja nyitottam ticketet, még csak egy visszaigazoló e-mail sem jött, hogy na dolgozunk rajta, vagy bármi.

Nevetséges egy banda.

A crossplay bevezetésével amúgy rengetegen így jártak, elbuktak több ezer dollárt, és órát.
Mivel magyarázat senkinek nem jött, hogy ne válasszák szét az accountokat, különben minden oda.

Malaka!

(#9364) Vismajor01 válasza Tense (#9360) üzenetére


Vismajor01
addikt

Én csatlakoztam, igazi bronze noob vagyok

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9365) Tense válasza Vismajor01 (#9364) üzenetére


Tense
őstag

Oké, örülök, jöhet bárki akárki, én nem játszom manapság sokat, (sok meló :( ) de vannak a szerveren akik tolják napi szinten, írj nyugodtan, vagy lépj be hangra és biztosan megy valaki..

[ Szerkesztve ]

(#9366) Rage47


Rage47
veterán

Pár év kihagyás után megint játszok vele. Régen valahogy értelmesebb játékosok voltak, összejátszottunk randomokkal meg ilyesmi, most meg a többség csak rohan, pörög, megy mindenfele, mintha DM lenne. Sztem a crossplay nem tett jót neki. (PS4)

[ Szerkesztve ]

(#9367) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nagyon nem pörög a topik, de ezt azért érdemes átfutni, hogy milyen cheat téma bukkant fel.

Apex Legends RCE (remote code execution) vulnerability being exploited, injects hacks/cheats into innocent players

Live-Die-Respawn

(#9368) markknight válasza Rage47 (#9366) üzenetére


markknight
veterán

Határozottan nem tett jót neki sajnos. Én mindig előveszem 1-2 körre, de már nem az igazi, régen minden jobb vót kategória :D

(#9369) Vismajor01 válasza Rage47 (#9366) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sztem régen se voltak értelmesek :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9370) ssgk válasza oriic (#9367) üzenetére


ssgk
aktív tag

Az kemeny. :DDD

(#9371) Vismajor01 válasza oriic (#9367) üzenetére


Vismajor01
addikt

Röhej, engem meg egy szitkozódásért perma bannoltak, amikor soha életemben nem csaltam soha semmit

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9372) sirszevenap válasza Vismajor01 (#9371) üzenetére


sirszevenap
őstag

Mondjuk a perma indokalatlan egyetlen egy eset után, de egyébként helyes. Két különálló dolog. Ki kell írtani mind a toxic embereket mind pedig a cheatereket. Mivel a toxikus viselkedést sokkal könnyebb detektálni, így jobban is hullanak. Én is káromkodom magamban, de le nem írom.

Bankkártyával? Hát persze!

(#9373) ssgk


ssgk
aktív tag

Rankedbe nem szurnem a chatet es voicet. Lehessen nemitani igy ha valaki zavaro meg van oldva. Aki meg funbol jatszik ott a casu.
Masreszrol ossze vissza osztjak a bant teljesen random. Regi mainem perma bannolt lett (amire kaptam "2 useless noobs"-volt.) Es ezt most is leirnam (ha nem hagytam volna abba ezt a jatekot).
Masreszt meg ingyenes a jatek igy minden bannolt (ha fizetos lenne akkor is valszeg) smurfolni fog ami megjobban elrontja a jatekelmenyt mint ha valaki toxic.

(#9374) markknight válasza sirszevenap (#9372) üzenetére


markknight
veterán

Rettenet elviselni a sok rentelőt amikor ott anyáznak neked, mert hülye módjára rambónak hitték magukat, téged meg árnyéknak. Marha sok ilyennel találkozom, nagyon unom.

(#9375) ssgk válasza markknight (#9374) üzenetére


ssgk
aktív tag

Jo de ezeket ki lehet nemitani azon nyomban es jatszani tovabb. Az hogy hatraltatott mert egyedul hagyott fuggetlen attol hogy toxic is. Reg nem jatszottam nem tudom, hogy van-e mar chat mute mert regen nem volt (ami marha nagy baromsag EA/Respawn reszerol)

(#9376) sirszevenap válasza ssgk (#9373) üzenetére


sirszevenap
őstag

Ez a rendszer indokolatlanul szigorú, ha tényleg úgy van ahogy mondjátok. Nekem haveromat 3. retardozás incidense után is csak 1 hónapra bannolták. Írták, hogy ez volt az utolsó, utána perma. Tele van skinnel, heirloommal, most már befogja. Persze ott vannak azok is akiknek minden mindegy és csak önteni fogják a sz@rt magukból a 20. smurf accon is, de ha már a felét lekussoltatták már megérte. Casualban mindegy, ott kaphatod shroudot is magad mellé ha úgy van, rankeden meg vagy nem érnek utol vagy elhúznak hamar mellőled. Szerintem sok vizet nem zavarnak. A hobbista smurfök akik valóban skillesek azok már inkább bosszantóak.

Egyébként voice-t lehet némítani persze, de chatet nem tudom pontosan. Aztán van aki a chatet tudja ignorálni, van aki reportol.

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#9377) Mezcal


Mezcal
addikt

Aim hackes csaló csalt le, egyedül hozta a meccset. Minden lövésénél gyorsan rángatózott a fegyvere. Nem tudom, min tolta, mert nem pc-t írt, csak egy kontit mutatott

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9378) chungee


chungee
addikt

Köszönöm EA :W :( :(( :((( :o
[link] [link]

(#9379) sirszevenap válasza chungee (#9378) üzenetére


sirszevenap
őstag

Bár semmi köze az Apexhez, de jelentsd ezt feltétlenül.

Bankkártyával? Hát persze!

(#9380) markknight válasza sirszevenap (#9379) üzenetére


markknight
veterán

Sajnos ez ezzel jár, másnak ugyanígyüűrítették a libraryjét. Sajnos felháborító.

(#9381) Vismajor01 válasza chungee (#9378) üzenetére


Vismajor01
addikt

Game passod van, azért irja ezt? Vagy megvetted és most hirtelen kivették a könyvtárból?

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#9382) chungee válasza Vismajor01 (#9381) üzenetére


chungee
addikt

Megvettem őket évekkel ezelőtt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.