Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5651) sixpak válasza Maxxy10 (#5650) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, a füves részeken is?
Nálam minden koppanásig jobbra van húzva, lehet az a baj.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5652) Mezcal


Mezcal
addikt

Hát jó szar lett a BP-ban a haladás. Illetve a nem haladás...

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5653) markknight válasza Mezcal (#5652) üzenetére


markknight
veterán

Nekem most beindult, level 14-en vagyok. Csinálgani kell a challengeket sajna, más út nagyon nincs.

(#5654) Vismajor01 válasza Mezcal (#5652) üzenetére


Vismajor01
addikt

En nem kimondottan kovetem a challengeket, pl longbowal kene 1k dmg es meg mindig csak 600nal tartok mert csak akkor veszem fel ha muszaj :D de lvl 12 vagyok asszem igyis

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5655) gyuribácsi88

10 win, 200 kill, és lvl 7 vagyok :DDD ez asszem eltart majd egy darabig.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5656) Mezcal válasza Vismajor01 (#5654) üzenetére


Mezcal
addikt

Hetiben az van, hogy 15 játék Causticcal, azzal a lassú döggel. Mivel az is van, hogy legyek 10X top 5-ben, általában lekempelem vele. :D

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5657) timar88 válasza Mezcal (#5656) üzenetére


timar88
tag

Mitől lassú?

Forest Hideout 15k, Black Falcon katonák 5 db 11k, Forestman katonák 5 db 13k, Tallneck moc 8k, Sok 9v vonatsín! érd. privi vagy email

(#5658) Mezcal válasza timar88 (#5657) üzenetére


Mezcal
addikt

Dagadt

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#5659) ssgk válasza Mezcal (#5658) üzenetére


ssgk
aktív tag

Összes champ ugyanolyan gyors. (hitbox mas meg animacio azert tunik lassunak)
Ééés chaustic nagyon baszó lett a buff al. Kegyetlen erős a gáz.

(#5660) #48613632 válasza Mezcal (#5656) üzenetére


#48613632
törölt tag

- lényegtelen, már meg lett válaszolva, csak elfelejtettem ráfrissíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5661) Frod válasza Mezcal (#5658) üzenetére


Frod
addikt

:D :D :D

Do you see the white shadow?

(#5662) gyuribácsi88

Jót tett a steames megjelenés a játéknak, kb 3x annyi csaló van. Nem baj, őket ne bannold EA, csak engem ha a chatbe írok, thx.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5663) Szilágyi84 válasza gyuribácsi88 (#5662) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Mit írtál pontosan? Néha nagyon vissza kell tartanom magam amikor kapok én is valami kedves üzenetet már megfogadtam hogy nem szabad reagálni de csak vannak akik élvezik hogy írhassanak. Kár hogy lehet küldeni azelőtt mielőtt még barátként megjelölés nincs elfogadva legalábbis Ps-en.

(#5664) atua válasza Szilágyi84 (#5663) üzenetére


atua
aktív tag

Ő nem reagál, ő élvezi ha írhat ;]

(#5665) markknight válasza Szilágyi84 (#5663) üzenetére


markknight
veterán

Én már elengedtem a veszekedést meg a beszélgetést. Pingelek aztán vagy kapcsolnak vagy nem. Most attól nem fognak jobban játszani, hogy anyázok nekik chaten :D

(#5666) PunkZoli válasza markknight (#5665) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

naja, ha nem olyan tapasztalt, jó játékos, minek lecseszni? Szoktam írni, mutatni merre kéne menni... mégis sokan beszopják a kört miegymás. Bele kell törődni, néha anyázok a szobában egyet, de be nem írom. Sok a balfasz, de aki idiótázza a másikat, és bant kap, és neki áll feljebb, az a legnagyobb.

(#5667) gyuribácsi88 válasza Szilágyi84 (#5663) üzenetére

A legutóbbi 1 hetes bann, ennyi miatt volt, "wtf retard", nekem 12 kill, neki 30 dmg, majd egy eldobott gránát knock-olt engem, és mondtam neki hogy szedjen már fel, mire ő, "lol noob" erre írtam azt amit.

Punkzoli: kapjak bann-t, oké, és a csalókkal mi a helyzet, őket nem kell bannolni ugye? csak azt aki beszól valakinek? 18+ os a játék, a hisztis kislányoknak akik nem bírják elviselni ha beszólnak nekik, ne játszanak a játékkal.

Én pl nem tudok fifázni, ezért nem is erőltetem, aki nem tud lőni, az meg játszon solo gamet, ott a pubg meg a warzone, aztán ott trollkodhat egyedül, egymagában.

Amúgy meg többet nem költök a játékra, majd hetente csinálok másik acc-ot, a valóban kezdők biztos örülni fognak neki.

Ha működne rendesen az sbmm, nem lenne semmi probléma.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5668) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#5667) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én is szoktam írni. Rákérdezek, hogy miért az apexet indította el a Sims helyet stb stb. De engem még soha nem banoltak.

(#5669) atua válasza gyuribácsi88 (#5667) üzenetére


atua
aktív tag

Senki nem írt olyat, hogy a csalókat nem kell bannolni, de ettől még parasztnak sem kell lenni. Vannak, akik mindenféle valós ok nélkül anyáznak, csak azért, mert a másik rosszabbul játszik vagy egy szar kört fogott ki.
Szerintem meg mindenki azzal a játékkal játszik és úgy, ahogy akar. Akinek gondja van a randomokkal, csináljon fix csapatot, aminek a tagjai megütik az elvárt szintet.

(#5670) Vismajor01 válasza atua (#5669) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szerintem aki fogalmatlanul játszik és rankeden van, annak meglehet mondani h idióta és húzzon casualba h ne rabolja mások idejét

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5671) PunkZoli válasza gyuribácsi88 (#5667) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

toxic voltál, kaptál egy hetes bant, nem véglegest. A csalók IS kapjanak bant, véglegest.
Ez a pedig a másik... hibáztatás ez is gyerekes, ne haragudj.

Vismajor, szerintem még a rankedesnek sem lehet megmondani, hogy valaki idióta. Van egy ingerküszöböd, játéktudásod, ami lehet másnak a minimumja alatt van.
Nemmellesleg egyszer még anno találkoztunk, nem hiszem, hogy ranked, mikor haverommal mentünk ketten egy helyre, jeleztük is, de te mint harmadik mentél máshova meghalni, és hisztiztél, hogy mi vagyunk a lámák :D

ennyit erről.

(#5672) gyuribácsi88 válasza PunkZoli (#5671) üzenetére

Tudom hogy gyerekes hogy rankeden nyerni szeretnék, a public trio meg duo biztos csak mutatóban van, ezért kénytelen minden potato a rankedet elindítani, majd várni hogy más lehozza helyette a meccset. Ez az igazi felnőtt érett gondolkodás.

Tegnap egy pár-t dobott be mellém, csaj/csávó, röhögcséltek, beszélgettek, jól érezték magukat, majd megkérdeztem hogy miért nem játszanak dou-t? A a válasz a tipikus 21. századi válasz volt "azt csinálunk amit akarunk". Én is azt csináltam, hagytam őket meghalni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5673) callmeakos válasza gyuribácsi88 (#5672) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na hát pontosan ezért van alapból mute-on az összes random. :D

Amúgy PS-en nem nagyon van gond a framerattel, egyedül az Estates résznél, felfele a dombon, de ott nagyon. Simán bezuhan ott 20FPS környékére, és egyáltalán nem móka ott harcolni, vesztettem is el ott harcot amiatt, mert diavetítésbe ment át a játék.

All→M8

(#5674) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok
Átjöttem Steamre, viszont az ékezetes nevem miatt krix-krax jelenik meg, mit tudnék tenni?
Amúgy társakat keresek.
SOk kihagyás után újra kezdtem!
Nem vagyok hc gamer, szóval kicsit lájtosabb játékokra vagyok vevő (ott érek valamit).
Ha hiányzik egy ember, vagy egyedül vagy nyugodtan írj :)

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#5675) Vismajor01 válasza PunkZoli (#5671) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem emléskzem h innen játszottam volna bármikor is. Másrészt ha elindulok vmerre akkor pingelem, vagy ha nem is, az tuti h én elindultam valamerre a másik kettő meg gyökettő más irányba. Ha csapatom elindulni 1 irányba nem szoktam direkt másfelé menni

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5676) Shkiz0 válasza Imilenni (#5674) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Egyelőre semmit, remélhetőleg idővel javítják.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5677) sixpak válasza callmeakos (#5673) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezzel azért csinálhatnának valamit lassan, nekem is ott esik be (PC), nem vicces....pláne úgy, hogy átmegyek BF5-be, vajsimán fut, a látvány meg ugye nem említhető egy lapon az Apex-el.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5678) Vigilante válasza callmeakos (#5673) üzenetére


Vigilante
őstag

Fent, a vízesésnél zabálja eléggé a GPU-t.

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5679) ooooobi válasza gyuribácsi88 (#5672) üzenetére


ooooobi
senior tag

Persze, a ranked csak a predatoroknak van. :)) Szerintem meg arra valo, hogy mindenki a sajat szintjen tudjon nagyjàból játszani, az persze más kérdés, hogy itt nem müködik ez a legjobban. Ha meg már volt máskor is bannod beirasbol miert nem tanulsz belole? Vagy szolj be hangosan, azt kétlem nyomozgatnák.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#5680) Maxxy10 válasza Imilenni (#5674) üzenetére


Maxxy10
addikt

Üdv újra itt, dobd be a neved és akkor majd meló után felveszlek és mehetünk pár kört.

(#5681) markknight


markknight
veterán

Kövi héten kapunk +10 battle pass skippet ingyen + könnyebbek lesznek a challengek (értsd nem kell 1-2 óra, hogy megcsináld őket.

Wow, ezek tényleg törődnek velünk :)

[ Szerkesztve ]

(#5682) PAtr0n válasza markknight (#5681) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez üdvözítő, azért az tényleg gáz, hogy 20 beletett óra után is még csak 6-os BP-n vagyok, és nem tartom magam a legbénábbnak.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5683) Y72


Y72
aktív tag

Kifordított világban élünk, illetve EU-s mentalitással nehéz elképzelni mi van odaát (USA-ban).
Legtöbb gyerek apa nélkül nő fel, szélső liberális mentalitásban tele frusztrációval, halálosan komolyan veszik a játékot.
És ezzel tönkre is teszik azt, rinyálnak meg beszólnak közben 5x kell megmenteni őket. LOL.
Nem szabad szólni de visszaszólni semmiképp, mégha mondják is hogy hagy a bannert mert szarul játszol, akkor is meg kell menteni, mert akkor meg az lesz a baj. De általában elkussolnak mikor kiderül hogy ők a bénábbak.

A legrosszabb pedig, hogy feljelentenek öngyilkossággal való fenyegetőzéssel ha valami nem tetszik nekik, amit az EU-s rendőrség komolyan vesz, családi házhoz kijön a rendőrség IP cím alapján. Hozzám 3-4x jöttek APEX miatt, miközben a feljelentőnek vannak mentális problémái. És mindez 3 kattintással :W .
Csináltam új profilt és elkezdtem blokkolni a kötekedő agresszív embereket azt annyi.

Másik probléma, hogy mindenki a top player-ek stílusát majmolja, átrohan a pályán, hátrahagyva csapattársakat (és legjobb loot-okat), hogy majd kövesse őt mindenki miközben taktikáról fogalma sincs. Top playerek taktikában is toppon vannak és nem mindegyik rohan.
A védekezés sokszor fontosabb mint az aim skill, meg hogy ne rohanj be egy fedezék nélküli részre ahol harcolnak, de ezt nem lehet lekommunikálni random emberekkel vagy idiótákkal (többnyire azok akik idiótáznak).

Battle pass rinya meg nevetséges. Komolyan attól lesz jó egy játék hogy kapsz skin-eket?
Örülök hogy az ilyen emberek eltartják a fejlesztőket és én ingyen játszhatok :).

(#5684) PunkZoli válasza Y72 (#5683) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Nekem a bp hozzáad a játékélményhez. Olyan, mint egy acsívment. Elsőt megvettem, azóta tudom unlokkolni a következőket. Meg tudom érteni, ha valakit zavar, hogy nem halad a szokásos módon a progress-el. Ha nem tudnám unlokkolni, max a következőt nem veszem meg.
Skinekkel meg úgy voltam, hogy nem veszek soha, de ez, hogy steamre került, meg azért foglalkoznak a kedvenc multis játékommal, jelzés értékű és megvettem a pathfinder rambót.

(#5685) ADAM1337 válasza Y72 (#5683) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszi az észrevételt.
BP skin-es fegyverekhez 1-2 hőz nem kell reddot, mert másabb a célkeresztje. (lásd flatline előző bp-s skinje.)

(#5686) Vismajor01 válasza Y72 (#5683) üzenetére


Vismajor01
addikt

" Hozzám 3-4x jöttek APEX miatt, miközben a feljelentőnek vannak mentális problémái. És mindez 3 kattintással "

Wut? :F

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5687) Y72 válasza Vismajor01 (#5686) üzenetére


Y72
aktív tag

Nemrég kezdtem csak játszani a játékkal, és vagy normálisan elmagyarázva vagy ha nagyon sértő volt az illető akkor szarkasztikusan válaszoltam a kötekedőknek. De egyik sem volt nyerő így kaptam feljelentést (öngyilkosságit). Az IP címedet ilyenkor elküldik egy washingtoni központba és onnan megy az értesítés a célországi rendőrségnek. Magyarország és USA közötti megállapodás értelmében kötelező kivizsgálni a rendőrségnek az ügyet. Amúgy semmi extra, nem törik rád az ajtót, csak megkérdezik mi van, de mikor sokadszorra kijönnek akkor már idegesek. Végül is ez egy "soft" swattolás, csak az a probléma hogy ezt a játék teszi lehetővé és nem bug.

Általában a silver 2-4 szint között vannak ezek az emberek, ha azon túlvagy akkor a többség már normális.

[ Szerkesztve ]

(#5688) Frod válasza Y72 (#5687) üzenetére


Frod
addikt

Mármint te az USA-ban vagy? Mert akkor azt mondom oké, itthon viszont kétlem, hogy ilyenre kimennek.
Pláne, hogy még csak nem is te fenyegetsz, hanem ha jól értem a másik írja vissza, hogy ő öli meg magát, wut? Hát kérem, who cares?
Konzolon nincs ilyen gond: a random-ok mindig mute-olva vannak, írogatni pedig senki sem fog 2020-ban úgy, hogy az analóggal, karakterenként gépelsz.

Do you see the white shadow?

(#5689) Y72 válasza Frod (#5688) üzenetére


Y72
aktív tag

Magyarországon vagyok és itthoni rendőrségnek kötelező kivizsgálnia az USA-bó érkező bejelentéseket. Legalábbis ezt mondták.
Szerintem konzolon is elérhető ez a menü, mert nem csak írni lehet hanem beszélni is. (PC-n játszom).
N-vtelen">

(#5690) Frod válasza Y72 (#5689) üzenetére


Frod
addikt

Wow. Sosem láttam ezt a menüpontot, hogy van ilyen.
Mondjuk sosem reportoltam senkit, de ez így valóban kellemetlen, ha ezért kimennek :/

Do you see the white shadow?

(#5691) ADAM1337 válasza Y72 (#5689) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mondjuk ilyenkor a bejelentőt terheli valami felelősség ?
Mert én is jelentgettem már a sok idiótát. :DDD
Igaz én egyszerre mindennel biztos ami biztos, de csak csalót, gondolom ott kamu accal tolták.

(#5692) Szilágyi84 válasza Y72 (#5689) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na ne már basszus ! Szóval ha jól értem te mindig csak válaszoltál vagyis csak reagáltál soha nem te kezdeményezted és így már többször is meglátogatták és csak rendre intettek szóban nem behívás volt kihallgatásra hanem házhoz mentek és az ajtó előtt ment a story? Én predátorig nem jutottam amikor még szezon 4 vagy 5-ig próbáltam bár nem sok hiányzott mégse talált meg senki. Mostmár ezen kell majd izgulni hogyha beszól valaki mondjuk az engem nem izgat de ha ír és én vissza akkor nehogy bajom legyen már . Ennyit szabad mostmár csak 💩

(#5693) jonnyjoker01 válasza Y72 (#5683) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hú, hát azért ez elég durva. Nagy balfékség a Respawntól, hogy legalább valami bot nem megy végig a beszélgetéseken ilyenkor és keres kulcsszavakat amik tényleg okot adnak a rendőrségi látogatásnak. Maga az ötlet és szándék tök jó szerintem, de ez valami horribilis implementáció.

Üdv. Johnny

(#5694) shotika válasza Szilágyi84 (#5692) üzenetére


shotika
őstag

Én a 2. eset után közölném a rendőrökkel, hogy ha még egyszer kijönnek ilyen ürüggyel, feljelentem őket. És azt is, aki ezzel szórakozik.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5695) Szilágyi84 válasza shotika (#5694) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Na ja , de amúgy nem tudjuk pontosan miket írkál a kolléga , mert azért szerintem csak úgy ha beszól / ír , hogy béna bugyuta balfasz attól még az nem tekinthető fenyegetésnek amiből lehetne jelentgetni , bár nem vagyok pontosan tisztában az ilyen dolgokkal és remélem nem is lesz dolgom hasonló sem , mert ezt elég csak hallani vagy olvasni.

(#5696) shotika válasza Szilágyi84 (#5695) üzenetére


shotika
őstag

Aki azzal fenyeget engem, vagy a rendőröket, hogy egy beszólás miatt öngyilkos lesz, annak kórházban a helye, szgéptől/ konzoltól elzárva. Nem csak engem idegesítene, hogy faszságokkal jönnek ki, de leterheli a rendszert is.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#5697) Y72


Y72
aktív tag

Igen, sajnos ez a helyzet.
A kiérkező rendőrök normálisak voltak, lehetett velük beszélni, de nekik kötelező megnézni mi a helyzet (már nem jöttek egy ideje), nem szórakoznék feljelentgetéssel.
Én mindig csak válaszoltam, pl mikor valaki beírta hogy milyen béna vagyok, akkor elmagyaráztam neki, hogy nem kéne beugrani két csapat közé és elvárni a csapattárstól hogy megmentse. De a reális magyarázatokon is felhúzzák magukat, csak pislogtam. A szarkasztikus megjegyzések pedig kifejezetten nem ajánlottak, az csak tűz az olajra (pedig jól esik megalázni a kötekedőket). Legjobb ha nem szólok semmit. Amúgy alsóbb szinteken van ez a vérpistikéknél, de igazából mindenhol találkozni 1-2-vel.

Illetve egyszer volt hogy egy pejoratív nevű játékos (dick volt a nevében) volt a jumpmaster és beírtam neki hogy ugorj a p-ba. Na ezen kiakad, pedig ő választotta azt a nevet :) . Ebben az esetben megértem ha rendszer engem hibáztat de azt a játékost a neve miatt is bannolni kellett volna.

Amúgy VPN megoldás, de csak emiatt nem fogok előfizetni ill. az rontja a pinget is.

[ Szerkesztve ]

(#5698) Bennyboy válasza Y72 (#5697) üzenetére


Bennyboy
őstag

annyi lelkisérült 12 éves van, h kár tőlük elvárni bármilyen normális reagálást. Max pozitívan csalódik az ember. Mindenhol azzal kezdem, h mute-olok mindenkit és csak a játékkal törődöm. Nyilván ez nehéz amikor nem egyedül vagy, de aki pl lolozik már pár éve az megedződik mert az kb a legalja játékos bázis szempontjából. Ez azért tényleg meglepő, h kijön a rendőr ilyen faszságokra. Azt hittem ez csak az amcsiknál megy.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5699) markknight


markknight
veterán

Érdekes sztori, hirtelen nem is tudom elhinni, hogy valóban van ilyen :D Inkább másba ölnék az energiájukat, nem hülye videojátékok miatt kéne futkorászni.

[ Szerkesztve ]

(#5700) Frod válasza Y72 (#5689) üzenetére


Frod
addikt

Tegnap kíváncsiságból ránéztem konzolon: ha megnyomom a report player gombot a játékos banner-je alatt nekem nem jön ki a fenti menü, hogy mi alapján akarom jelenteni, hanem konkrétan a PS profilját adja be a gép... Azzal meg ugye mit kezdjek? Küldjek neki üzenetet? :)

Do you see the white shadow?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.