Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) Bennyboy válasza Synthwave (#5450) üzenetére


Bennyboy
őstag

Performance Display is a new option that activates a panel that appears in the top right corner of your screen during a match.
The data displayed is as follows:
FPS - Frames Per Second, or how quickly your game is rendering framesLatency - The time (in milliseconds) it takes for your game client to communicate to the server and backLoss - Indicates the percentage of packet data lost per second on its way to or from the serverChoke - Indicates the percentage of packet data congestion on its way from the serverIn/Out - The amount of data being sent from/to the server
If you're noticing persistent issues while playing, this display may help you (and us!) identify what's going on. The Performance Display can be enabled or disabled at any time from your Gameplay Settings menu.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5452) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pathos bug tényleg katasztrófa, eléggé broke lesz tőle a játék vele.

All→M8

(#5453) ADAM1337 válasza callmeakos (#5452) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mászni kell vele, vagy valami interaktot, és kijön belőle.

(#5454) Synthwave válasza Bennyboy (#5451) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Oké, ez nem változtat azon, amit írtam. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5455) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Na végre új csalás van ebben a hulladék játékban: sniperrel az enemy kilőtte a tárat 1 másodperc alatt...

(#5456) ssgk válasza m4rk.89 (#5455) üzenetére


ssgk
aktív tag

nem újkeletű a dolog de ja apexban én se láttam még soha...
autómata longbow xDD

[ Szerkesztve ]

(#5457) Frod válasza callmeakos (#5452) üzenetére


Frod
addikt

Ez milyen bug most, kicsit lemaradtam!?

Do you see the white shadow?

(#5458) Bennyboy válasza Frod (#5457) üzenetére


Bennyboy
őstag

használod a path q-t és a fél képernyőt nem látod amíg nem használsz vmi más animációt

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5459) Frod válasza Bennyboy (#5458) üzenetére


Frod
addikt

Uhh, most néztem videót róla, szép :DDD
Ennek ellenére talán tegnap is láttam ellenem Path-et... bátor.

Do you see the white shadow?

(#5460) Bennyboy


Bennyboy
őstag

:(

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5461) Vigilante válasza Bennyboy (#5460) üzenetére


Vigilante
őstag

VGA hiba lehet, vagy csak simán tuningot, ha van rajta le kell venni a kártyáról.

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5462) Bennyboy válasza Vigilante (#5461) üzenetére


Bennyboy
őstag

1080Ti, alapon megy. Semmi más játékban nem fagyok ki csak itt.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5463) Synthwave válasza Frod (#5459) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Pathy mainként engem is elöntött az örömébódottá. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5464) PunkZoli válasza Bennyboy (#5462) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

windowsod friss? mert lehet a dx-el van baja
Azt írják amúgy nv driver okozza, friss-e?

[ Szerkesztve ]

(#5465) Bennyboy válasza PunkZoli (#5464) üzenetére


Bennyboy
őstag

Minden friss és eredeti. Szerencsére ritka ez a fagyás, kb 3x történt meg eddig de akkor is idegesítő.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5466) markknight


markknight
veterán

Szerver hiba ranked közben :D Valami patchet azért kiadhatnának már, mert kedd óta ez vicc.

(#5467) Polllen válasza markknight (#5466) üzenetére


Polllen
nagyúr

A nagy visszatérésem akkor még várat magára. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5468) Maxxy10 válasza m4rk.89 (#5455) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#5469) m4rk.89 válasza Maxxy10 (#5468) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

közben olvastam én is, így még jobb :)

(#5470) Vismajor01 válasza gyuribácsi88 (#5417) üzenetére


Vismajor01
addikt

Sajnos vagy nem sajnos de elkerültük egymást, 10 nap alatt (nem túl extreme játékidővel)bronz 1ből felmásztam platina 4-be, de itt már izzadós a játékmenet rendesen! Kb olyan a külöbség gold1 és plat4 között mint előző seasonben diamond 4 és 3 között.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5471) markknight válasza Vismajor01 (#5470) üzenetére


markknight
veterán

Egyre több preda meg diamond hanyagolja a játékot, aztán néha-néha felnéznek és írtják a fél lobbit. Ezért is baromság ez az egész splitesdi. Hogy zuhanhat vissza bronze szintre az aki már master vagy predator volt? Olyan hatalmas a két rang között a különbség mintha egy teljesen másik játékkal játszanál.

[ Szerkesztve ]

(#5472) Vismajor01 válasza markknight (#5471) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nem tudom én sem.

Tudtommal ez season 6, és season 5öt kimaxoltam, diamond 3 voltam mikor ráhagytam. Ebben a seasonben nem játszottam 10 nappal ezelottig. Mikor beléptem akkor silver 2 voltam..Nem teljesen értettem mert legutóbb diamond 3ból gold 2re estem vissza. Aztán lett egyből split, bronz lettem. :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5473) Bennyboy válasza Vismajor01 (#5472) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem egyre inkább olyan érzésem van mint ha fele annyi ember lenne egy game-ben, kb mióta bejött a crossplay. Elkezdődik a meccs és max van egy kis harc aztán semmi a végéig, pedig megyünk a hangokra. Aztán amikor már kezdenénk belemelegedni vége a game-nek. Sokkal kevesebb az akció valahogy mint eddig.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5474) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Az érzés amikor casualban akarsz menni egyet, octaine, ledarász egyedül 2 squadot, pusholsz mint állat, meghalsz ok. Hm, társaim nem fognak felszedni, kilépek a fenébe.

Ja, hogy rankedet inditottam véletlen..és +52 pont helyett -72 és 10perc ban :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5475) Bennyboy válasza Vismajor01 (#5474) üzenetére


Bennyboy
őstag

Még mindig bent van az a bug, h ha váltasz játékmódot és rögtön elindítod akkor a régi fog menni. Kell várni pár mp-et amíg felfogja a rendszer :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5476) Frod válasza Bennyboy (#5475) üzenetére


Frod
addikt

Ez egy bug? Azt hittem sima Apex feature.
Múltkor is elindult a kiválasztott Ranked helyett egy mezei meccs. :DDD

Egyébként hatalmas köröket mentem a hétvégén, pedig én mezei kazúár gémer vagyok, de ilyen 1500 dmg, több kill és trélerekbe illő becsúszós finishek, stb.
Volt egy olyan tegnap, hogy egy Wraith-el kergettük egymást a Pit előtti házban/tetején, miközben mindkét squad többi tagja feküdt. Már csak a Benny Hill zene kellett volna alá.
Nyilván ilyenkor nem ment a stream... :(

Do you see the white shadow?

(#5477) markknight válasza Bennyboy (#5475) üzenetére


markknight
veterán

Ki kell lépni a splash screenre és akkor nullázódik. De, hogy ezt se tudták day 1 óta megcsinálni..

(#5478) markknight


markknight
veterán

Szépen megmutogatták az új legendet, a teaser aktív a játékban, szóval valószínűleg jövőhéten jön valami hosszabb trailer is róla.

[ Szerkesztve ]

(#5479) Maxxy10 válasza markknight (#5478) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#5480) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

40 dodó a Champion Editionért. Újaknak okés lehet, mindenki másnak elég erősen no no.

All→M8

(#5481) markknight válasza callmeakos (#5480) üzenetére


markknight
veterán

1000 coin, 3 legendary skin és 3 legendary weapon skin, ráadásul dobozos kiadásban. Ha szereted a játékot, akkor szerintem kötelező vétel.

(#5482) Bennyboy válasza callmeakos (#5480) üzenetére


Bennyboy
őstag

belogolásnál megnéztem a videót és pont azon gondolkoztam, h ebből semmi sem tetszik :DDD nem adja a csillogós skin, max ha tényleg fless.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5483) callmeakos válasza markknight (#5481) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó ajánlat újaknak, de akik vastagon benne vannak, akkor ennyi pénz csak skinekre (meg némi apróra) picit sok.

Amúgy az előbb megvolt életem köre :C

All→M8

(#5484) Frod válasza callmeakos (#5480) üzenetére


Frod
addikt

Ez abszolút új belépőknek készült, a skinek nem tetszenek, így amiatt nem mennék rá.
Egy LL és egy BH Edition-nel én már supportáltam őket :)

Do you see the white shadow?

(#5485) Bennyboy válasza callmeakos (#5483) üzenetére


Bennyboy
őstag

az szép :C

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5486) bilon73 válasza Bennyboy (#5485) üzenetére


bilon73
aktív tag

helló,

én xboxról vagyok, és nagyon nem örülök a crossplaynek :(

meséljetek milyen cheatek vannak? mert kezd frusztráló lenni, hogy jönnek és 1 lövésből meghalok, bármilyen shield van rajtam. esélyem sincs...

hogy mire készüljek, most hogy összeengedtek a pc-sekkel.

köszi

(#5487) ssgk válasza bilon73 (#5486) üzenetére


ssgk
aktív tag

Alapjáraton véve sem fair ha pc konzollal van együtt.
Ja hát napról-napra jönnek az újdonságok ami csak összejön a hack fejlesztőknek...

(#5488) markknight válasza bilon73 (#5486) üzenetére


markknight
veterán

Alapból nem dob össze pc-sel csak ps-essel. Viszont ps-en is vannak jobb játékosok, valószínűleg ezért érzékeled így, hogy nehezebb a játék.

[ Szerkesztve ]

(#5489) Vigilante


Vigilante
őstag

Randomokkal, de megvan ez is, most egy norvég pali meg még kéne egy 3. és irány a masters. :DDD Csak ide már tényleg nem elegendőek a randomok. :(

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5490) Vismajor01 válasza Vigilante (#5489) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem is kéne egy rendes csapat, egyelőre plat 3-ba bejutás a cél, eddig minden seasonben diamond voltam, kellene már masters :R

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5491) bilon73 válasza markknight (#5488) üzenetére


bilon73
aktív tag

nem az a gondom, ha jobb valaki, hanem az, hogy rámnéz 1 lövés és meghaltam. ez eddig nem így volt...
pl. elmegy mellettem egy bloodhound, rám sem néz. elkezdem lőni, megfordul, rám lő egyet prowlerrel, és kész meghaltam. full shield, sapka, akármi...mindegy

riportolom őket, de lehet hagyom a francba az egészet.

(#5492) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA



: DD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5493) ssgk válasza Synthwave (#5492) üzenetére


ssgk
aktív tag

:C :U

(#5494) Synthwave válasza ssgk (#5493) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ebből is látható, hogy az irokéz és a baguette duettje mindenkor fontosnak tartja a megfelelő védelmet.

:D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5495) chungee


chungee
addikt

Napot!

Tegnapi patch mit takar :F

(#5496) callmeakos válasza Vigilante (#5489) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én kezdem megint feladni a rankedet. Nem nagyon maradt már ismerős akivel tolhatnám, így maradnak a randomok, de napok óta olyan clown fiesta van, hogy egyszerűen nem vagyok képes elmozdulni Gold 3/2-ről. Pedig jó volna már túljutni a Platinumon, de randomokkal egyszerűen túl agyzsibbasztó.

#5492Synthwave
Amúgy :D
Ez a legjobb.

[link]

All→M8

(#5497) Bennyboy válasza callmeakos (#5496) üzenetére


Bennyboy
őstag

discordon van 3 apex server is és 1-2 abból aktív, lehet csapatot találni

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5498) markknight válasza callmeakos (#5496) üzenetére


markknight
veterán

Én season 7-ig meg se nyitom már, de szvsz lehetnének jobb ranked rewardok is :D

[ Szerkesztve ]

(#5499) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Ezeket a halloweeni skineket honnan lehet megvenni/nyerni etc ? Játékban akárhogy nézem nem látok ilyet.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5500) PunkZoli válasza Vismajor01 (#5499) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

Store... kibaszott drága csomagokban.
Én is erre tartogattam 2400 anyagot erre nem találom az unlockot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.