Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) Polllen válasza Synthwave (#5346) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az én ingerküszöbömnek a rendes szerverpark mellett kellene valami rendes színvilág is. Egyre rikítóbb csicsa lesz a játék. :(

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5352) Synthwave válasza Polllen (#5350) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A hatékony lootolás is skill.

Akkor már inkább az engine-en csiszoljanak, hogy betonstabil legyen a frame rate.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5353) Polllen válasza Synthwave (#5352) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nyilván, de pont ezért felüdülés egy ilyen mod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5354) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Rankeden kívül nem is érdemes mást menni mert folyamatosan kilépnek... :(((

(#5355) Synthwave válasza Maxxy10 (#5354) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Fogd fel úgy, hogy nagyobb a kihívás.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5356) Maxxy10 válasza Synthwave (#5355) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azért megyek duót. De ha kész lesz a 80'/90' listád a másik topikban akkor úgy se fogok játszani ;] .

(#5357) Synthwave válasza Maxxy10 (#5356) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hétvége, hétvége. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5358) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom, hogy valami csillag együttállás volt-e (kevesebb lag, akármi), de első blikkre úgy tűnik, hogy eléggé megérte a Vega 56-ról 1080 Ti-re váltás. 7 x kopp, és szurkoljatok, hogy 2 nap múlva ne gondoljam másként. :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5359) Maxxy10 válasza Synthwave (#5358) üzenetére


Maxxy10
addikt

Kíváncsi lennék egy játékodra, mehetne YT-ra.
Ha jól emlékszem mintha te anno verseny szintén nyomtad volna :F

(#5360) Synthwave válasza Maxxy10 (#5359) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egen, a Quake Live-ot, van több EU title is (meg YT-on is találsz videjóhúdejót), de azért tegyük hozzá, hogy ~8000 órám van a franchise-ban (aminek durván fele a QL). Kevés dolog van, amire simogatni szoktam magam, ez az egyik. Hogy no lifer állat vagyok. :DDD

Apexban csak most értem platba (igaz, ebben az szezonban kezdtem jobban rankedezgetni, meg barátokat felvenni és együtt nyomni), de nem vagyok benne nagy player. Viszont Vega 56 mögé vissza nem másznék a ma este után, pedig nagyon szerettem azt a kártyát (még mindig ár/érték bajnoknak tartom, főleg a Vega 64 BIOS-szal érdemben hajtható, Samsung HBM-mel szerelt ref. verziókat, amik nem mellesleg igen-igen guszták azzal a fekete, ipari dizájnjukkal). : >

Apexhez viszont tényleg kell legalább a Ti. fps-t cappeltem 190-en (Taisheen adta az ötletet), és nagyon szokatlan – pozitív értelemben – a smoothság. Már csak látnom kéne, amit lövök. : D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5361) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Kezd megint felbaszni a játék. Most hibaüzenet nélkül dobott ki harc közben. Faszért nem lehet ezt bugfixálni? :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5362) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Azt lehet tudni mikor jön a crossplay?

(#5363) markknight válasza Maxxy10 (#5362) üzenetére


markknight
veterán

Nem. A Season 6 update óta teljesen elengedték a játékot.

(#5364) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Steames elérésről is voltak hírek aztán azóta semmi. Kár lenne a játékért ha hagynák a fejlesztők mert nagyon jó az alapanyag csak egy kis törődés kéne neki.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5365) ADAM1337 válasza Bennyboy (#5364) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem igencsak megcsappant a player szám, nem hiszem hogy 10-15 ezernél több player játszana.
Folyamatosan usa-ból rak össze egy playerekkel.
tsm-esekkel, diegosaurus, és sorolhatnám, olyan lobbykat kapok dia4-3 körül.

(#5366) Synthwave válasza chungee (#5226) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én költöttem rá (egy bő 10-est, ami még annyira nem sok, de hogy a gépre mennyit költöttem kb. csak emiatt, az már egy másik történet; i7-3770/R9 290X-->R5 2600/RX 580+lap+RAM-->R5 2600/V64 Nitro+-->R7 2700/Vega 56, új lap (kettő is, bár ott a másodikat azért, mert benéztem valamit)-->R7 2700/1080 Ti, oldalvágányon egy SS 4H fejes, meg egy új egér, ami szintén egy húszas), aztán mégsem vágyom hetente új mapra meg új legendre és 23 eventre. A advanced movementes gameplay miatt ürült a zseb (ennyi Quake után ez már alapkövetelmény egy FPS-nél, hogy huzamosabb ideig lekössön), krumplifarm ide vagy oda.

Csak azt nem értem, hogy pl. a duo rankedet miért kellett kivenni? Vagy a solo módot. Ha egy játékmódhoz már megvan a kód, minek deaktiválni (a limited time eventek kivételével)?

Igazából szerintem ami ebbe a játékba kéne (a szerverpark upgrade-en kívül):

1) kibővített firing range a KC és WE néhány "közismert" épületének másával, hogy a movement trükköket is normálisan lehessen, "tét nélkül" gyakorolni, netán botokkal kiegészítve

2) spektátor slotok a szervereken

3) duo ranked és solo mód vissza

4) hatékonyabb anti-cheat

5) movement nerf visszafordítása a régi állapotokra (pl. bunny heal)

6) netán egy rendes, filterekkel ellátott szerverkereső (ha már Quake Live szinten van, bőven jó)

Ezek nem tűnnek teljesíthetetlen, nagyravágyó dolgoknak imo.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5367) Polllen válasza ADAM1337 (#5365) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sajnos én is abbahagytam, az szezonban az új térkép tetszik, de a többi dolog nem.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5368) Bennyboy válasza Synthwave (#5366) üzenetére


Bennyboy
őstag

Az elején én is megvettem a támogató pakkot meg még vmit. Aztán láttam, h basznak a bugokkal, serverrel foglalkozni és csak a skineket tolják, h dőljön a lé. Azóta nem költöttem rá (1x vettem sp-t és azóta abból veszem mindig)
A solo és duorankedet módot pont a player szám miatt nem rakják vissza mert az még jobban feldarabolná a bázist. A duo módra így is van, h perceket kell várni, h találjon egy servernyi embert. Egyértelmű kiadói hiba van itt is ami szomorú.
A vezetők teljesen más fejjel gondolkoznak és csak a profit számít, amit úgy tudnak növelni ha telebasszák a shop-ot minden szarral (gondolják ők) Nem pedig úgy, h van egy fasza játékuk és addig heggesztik amíg szinte bugmentes nem lesz (ami simán teljesíthető ha elég erőforrást szánnak rá) és a player örömmel költi el a pénzét mert azt érzi törődnek vele.
Ez a baj a kiadókkal, h rohadtul nem érdekük a playerek elégedettsége. Sokszor nem a fejlesztőkön múlik a dolog, bár itt teljesen érthetetlen, h tudott hónapokig bent maradni a hang bug amikor nem hallottad, h melletted mászkál az enemy (ez teljesen elfogadhatatlan és critical high bug).
És ebből a játékból komoly versenyek voltak, vannak. WTF? Csomó nagy streamer elmondta már akiknek több 1000 órájuk van a game-ben (Shiv, Diego) h ők sem értik miért nem foglalkoznak a játékkal többet a fejlesztők, ami alapvetően rohadtul élvezetes lett.
Az a sejtésem, h már csak pár ember maradt a respawnál aki ezen dolgozik. A nagyrészüket már átküldték másik projectre.
Kár érte, jó ügynök volt :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5369) ADAM1337 válasza Synthwave (#5366) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A TDM módot kihagytad, az beteg lenne, skillek nélküli persze.

Én is emiatt váltottam le az 5éves konfigomat i7 2600k-ról r9 280oc-val. (2év alatt ezek voltak:)
i7 2600k gtx 1060 -> R5 2600x gtx 1060 -> r5 2600x gtx 1070 -> r5 2600x rx5700xt -> r7 3700x rx5700xt
Plusz m.2 és nyalánkságok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5370) Synthwave válasza ADAM1337 (#5369) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jónak mondod, de szerintem mehetnének bele a képességek, mert növeli az agymunkát/változatosságot. :D

TDM 4 lyfe bruh. Meg igazából egy FFA is csodás lenne (ami tulajdonképpen a solo mód).

Látom, te is szép hardverívet írtál le. Olyan következetes ("Hmm, na majd ez! Eh, talán mégse, de majd ez...") : D

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5371) gyuribácsi88 válasza Synthwave (#5370) üzenetére

Nincs olyan BR játék a piacon, amiben ne lenne solo mód, ez az egyetlen amiben nincs. Erre a sok okos azt a magyarázatot adja hogy mindenki XY karakterrel menne. Nem mindegy ki milyen karakterrel menne? A lényeg hogy egy kattintás lenne nekik ezt berakni. Én lehiszem hogy nagyon sok ember marhára ráér (én is ráértem régen csapatban játszani, de jelenleg nem tudom megoldani, ezért lenne jó a solo mód, sok más embernek is). És amikor van időm 2-3 játékra, akkor nem azon idegesíteném magam hogy a csapattársaim azt se tudják melyik bolygón vannak, az enemy team meg egy full predator nolife brigád, és semmi esélyem, mert szinte így is egyedül megyek. De ha mondjuk működne rendesen az sbmm, már az is sokat segítene, hogy ne a 0.5-ös k/d-s világtalanokat kapjam magam mellé. Még diamond szinten is vannak olyan playerek, akik a világukat se tudják, nem hogy ésszel használjanak egy adott karaktert ... Ez lesz ennek a játéknak a veszte. De ha a készítők ezt az utat akarják, lelkük rajta. Úgy jár ez is mint a pubg. A csalókról már nem is teszek említést mert felesleges.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5372) ADAM1337 válasza Synthwave (#5370) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Valahogy így festett igen, az r5-t mikor vettem már mondták a 3. gent, akkor már nem veszem meg az r7-et a 2. genből, a 1060 kevés volt a 1070 már so-so, és így tovább. :DDD
Most a 300-as game limitet is sokszor látom, 210-300fps között mocorog.

(#5371) gyuribácsi88: Azért megnéznék egy gold-plat octane ugrálóparkot. :DDD (60 octane és mindegyik dobálgatja)

[ Szerkesztve ]

(#5373) eLit-MiLan válasza Synthwave (#5366) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nem is volt soha duo ranked :U

(#5365) ADAM1337: Dia3tól már pred lobbykat kapsz, azért érzed azt, hogy kevesen vannak, és azért kapsz Diego féléket.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5374) Frod válasza gyuribácsi88 (#5371) üzenetére


Frod
addikt

Solo a képességek miatt nem lenne fair, azok kikapcsolásával szerintem mehetne, csak az meg kicsit ilyen 'minek akkor már?

Ezt a szezont egyébként én is skippeltem az első hét után - mondjuk én átmentem CoDozni - de majd az új pályára jövök vissza.

Do you see the white shadow?

(#5375) ADAM1337 válasza eLit-MiLan (#5373) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig nem hinném, hogy ennyire kevesen jutnak fel ide, én se vagyok mai csirke már. :U
Split után viszont mastert megakarom lőni, top500 esélytelen annyi időm nincs játszani ezzel a csodálatos játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#5376) Synthwave válasza eLit-MiLan (#5373) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Volt kihagyás dögivel, ismerős mondta, hogy rövid ideig volt.

Mindenesetre ez nem kizáró ok arra, hogy legyen. :))

------------------------------------------------------

(#5372) ADAM1337: Úgy tudom, a fizika akkor a legjobb, ha nem mész 200 fps fölé (ergo alatta egy picivel cappeled). Most akkor was ist los?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5377) Synthwave válasza gyuribácsi88 (#5371) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"az enemy team meg egy full predator nolife brigád"

Amikor 600 méterről érezni az izzadságszagot. :DDD

De jó az. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5378) ADAM1337 válasza Synthwave (#5376) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Olvastam a 190-es cap-et is, nálam 144-en nagyobb volt az input lag, mint kiengedve, és mozgáson nem érzem nem kisebb a strafe jump meg úgy semmi se, viszont jobban letartható egy devo/volt.

(#5379) Shkiz0 válasza Polllen (#5367) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én ugyan így vagyok, de nekem ez a trékép se adja. (mármint a jelenlegi formájában)
Elején még a passt is behúztam, hogy na majd kitolom, mint az összes eddigi szezont, de ez lesz az első ami fixen nem lesz meg és késztetést sem érzek, hogy játsszak vele.
Jó, hozzá teszem azért is van ez, mert a haverok is abbahagyták, másrészt beszippantott a Tarkov amit az utóbbi időben szintén hanyagolok a sok idegesítő bug, és mechanika miatt.
De ennek ellenére se érzem azt, hogy meg kéne nyitnom az Apexet. Pedig mondom, S1 óta mindet kitoltam. De számomra az S4 volt a csúcspont, onnan úgy érzem csak lefelé tart a game.
Már azt fontolgattam a napokban, hogy visszarakom a PUBG-t, na pedig annál aztán mind a két fenti játék jobb :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5380) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Valószínűleg pont a játékos szám miatt nem lesz solo mód... Annál nehezebben találna neked csapatot.

(#5381) Synthwave válasza ADAM1337 (#5378) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"nálam 144-en nagyobb volt az input lag, mint kiengedve"

Persze; minél magasabb a frame rate, annál kevesebb az input lag.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5382) Polllen válasza ADAM1337 (#5369) üzenetére


Polllen
nagyúr

A warzone-t is csak a plunder miatt játszom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5383) ADAM1337 válasza Polllen (#5382) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Azt a módot nem ismerem pedig az alapjátékot is megvettem én balga....
Sima multival toltam vagy 20órát max.

(#5384) Polllen válasza Shkiz0 (#5379) üzenetére


Polllen
nagyúr

Eddig én is minden szezont végigtoltam, ezt már nem váltottam ki, pedig ott az "arany" rá.
Talán a következő jobb lesz. Addig meg R6 és Warzone.

ADAM1337
BR mapon pénzgyűjtés és kimenekítés különböző küldetésekkel. De ha megölöd az ellent, fel tudsz tőle pénzt venni és a "leggazdagabbakat" jelöli a térkép.

Lényegében TDM módban is tudsz nyerni, ha a megfelelő embereket lövöd le. Én csak fejvadászatot szoktam játszani. (felveszel egy küldetést, ami 1 random játékost megjelöl, hogy öld meg.)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5385) eLit-MiLan válasza ADAM1337 (#5375) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Előző seasonben a ranked playerbase (több 100k player) kevesebb mint 5%-a volt dia & master/pred.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5386) PAtr0n válasza Synthwave (#5366) üzenetére


PAtr0n
addikt

Beállok a sorba:
Tavaly február, kijött eme szebb napokat is megélt játék:
i5 4670k, GTX1060 3Gb --> 2600X, GTX1080, + RAM + LAP + egér + nvme --> 3600X + jobb RAM, + Acer Nitro 144Hz --> Szék + jobb RAM --> Billentyűzet (mecha) + 1 NVME. Jelenleg: megint jobb RAM. :D
Voltak itt még más dolgok is, szóval elkapott a gépszíj, ezalatt a másfél év alatt, azért ellocsoltam én is 450-500k között ezekre.

Ami a játékot illeti, én is hasonló véleményen vagyok:
" aztán mégsem vágyom hetente új mapra meg új legendre és 23 eventre"

Nem is itt kezdődik a baj a játékkal szerintem sem, hanem az idegesítő bugokkal, és szerverparkkal.
Ez az első olyan Season ami lehet tényleg kimarad, mert nem fogom tudni (vagy nem is akarom) kifullozni, szerintem lassan 3 egybefüggő hete, hogy nincs ingerenciám játszani vele. (na jó, időhiánymiatt az S2 is majdnem totál egészben kimaradt).

Az már más kérdés, hogy ezt mind a kedves EA-nek köszönhetjük, nem a respawn-al van a baj, a világ egyik legjátszhatóbb BR-jét hozták pedig össze.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5387) Polllen válasza PAtr0n (#5386) üzenetére


Polllen
nagyúr

Akkor én csendben maradok, csak a BFV miatt fejlesztettem gépet (I5-4570 -> R5 2600 ;] )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5388) Synthwave válasza PAtr0n (#5386) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amúgy mintha azt vettem volna észre, hogy az utóbbi pár hétben kicsit javultak a szerverek, kevesebb a lagideg, mint korábban.

Igen, thx EA. A szavak, melyek eszembe jutnak, nem férnek meg e hasábokon. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5389) Maxxy10 válasza PAtr0n (#5386) üzenetére


Maxxy10
addikt

Milyen széket vettél? Nekem most a Secret lab székek tetszenek csak elég húzós áruk van.... :(

[ Szerkesztve ]

(#5390) Shkiz0 válasza Maxxy10 (#5389) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én nemrég vettem Noblechairs-t 83500-ért (mínusz áfa nekem) de ennyiért baromi jó vétel szerintem. Elég minőségi darab, az ülőlapja az ami talán egy picit kemény.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5391) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hogy én is írjak jót. Sztem is jobbak lettek a serverek és csalóval sem nagyon találkoztam mostanában. Bár nem is rankedeztem mióta meglett a plat.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5392) ADAM1337 válasza eLit-MiLan (#5385) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Néztem statot, nekem olyan meghökkentő nem gondolom magam a top5%-nak, de jó lenne master lenni. :DDD

(#5393) eLit-MiLan válasza ADAM1337 (#5392) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Sok dia playert elnézve, én is nehezen hiszem el, hogy benne vannak a top5%-ban ;]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5394) ADAM1337 válasza eLit-MiLan (#5393) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

köszi. :DDD

(#5395) Synthwave válasza eLit-MiLan (#5393) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ne becsüld alá Isten krumplifarmját. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5396) eLit-MiLan válasza ADAM1337 (#5394) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Nyilván nem rád gondoltam kommentem megfogalmazásakor :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#5397) Bennyboy


Bennyboy
őstag

most mentem egy 2800dmg-es 7 killes meccset és baszott elszámolni a rendszer, 1db napi küldetést sem. Ilyen buggal eddig nem találkoztam. Egyre szarabb lesz ez a játék is ahogy látom. :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5398) ADAM1337 válasza eLit-MiLan (#5396) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezt már nem magyarázod ki. Öri-hari. :DDD
Nah pár óra és lehet megint nulláról farmolni alig várom.

(#5399) Maxxy10 válasza ADAM1337 (#5398) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ma van ranked reset? Megint mehetnénk együtt egy pár kört. :K

(#5400) Synthwave válasza Maxxy10 (#5399) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.