Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) Tense válasza shotika (#6848) üzenetére


Tense
őstag

:C :D :D :D :DD :DD

(#6852) Mezcal


Mezcal
addikt

Aki játszik az új hőssel, az mesélje már el, hogy milyen az ultija és a többi.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6853) markknight


markknight
veterán

A prowler nagyon durva még mindig, wow

(#6854) #48613632 válasza Mezcal (#6852) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ulti: Lerak egy buborékot, amin belül az összes ellenség látszik. Kb BH szinten. Valamint látszik az élet és pajzs szintjük is. Nyílt terepen nem az igazi, de pl Fragmenten, Skyhookon nagyon adja. Ott két, vagy három ház is belefér a búrába.
Tactical: Hasonló, mint a búra, csak ez egy csatorna. Azt hiszem, 70m hosszú, és ugyanúgy detektál minden ellenséget, plusz tudsz, egyet "lőni" vele, akkor sebez 10-et mindenkin, aki benne van, és megszakít minden folyamatot, pl shieldelés, healing, reviwe ..stb
Passzívja hogy célzáskor hallja az enemyket, illetve van egy ilyen speckó célkereszt, ami mutatja is.

(#6855) markknight válasza #48613632 (#6854) üzenetére


markknight
veterán

Nekem a dobhártyám kiszakad mikor két ilyen Seer találkozik, bitang hangos a képessége.

(#6856) Mezcal válasza #48613632 (#6854) üzenetére


Mezcal
addikt

Köszi! Jól hangzik, akkor ez egy igen jó kari lehet. Az előzők nekem nem jöttek be.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6857) #48613632 válasza Mezcal (#6856) üzenetére


#48613632
törölt tag

Mármint egyik sem? Hát nem tudom. Nekem ezektől még nem lett kedvencem, igaz nem sokat játszottam vele.
Endgameban viszont elég hatékony lehet.

edit:
Az új fegyver, na az viszont mocskosul bejön :D

[ Szerkesztve ]

(#6858) eLit-MiLan válasza Mezcal (#6856) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

OP, szinte biztos, hogy nerfelik majd.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#6859) Mezcal válasza #48613632 (#6857) üzenetére


Mezcal
addikt

Horizon, Rampart ezek nem túl jók. Régiekből van kedvencem persze.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6860) #48613632 válasza Mezcal (#6859) üzenetére


#48613632
törölt tag

Jaaaaa. Értem így már. Horizonnal toltam egy ideig, mikor kijött, de hamar meguntam. Ramparttal meg nem is játszottam, vagy csak nagyon keveset. Nekem sem tetszenek annyira.
Valkyret viszont toltam egy darabig, ő igazából tetszik. Legalábbis a mozgékonysága. Fuse sem rossz.

(#6861) shotika válasza #48613632 (#6857) üzenetére


shotika
őstag

Seer nagyon durva, az ultija a végjátékban óriási előny, én se csodálnám, ha nerfelnék a karaktert. Vagy fél óráig egy jó nagy körben láttok mindenkit falon át :D

Nálam most Lifeline, Loba, Octane a nagy kedvencek, de mentem pár meccset a tuningolt Causticcal is, nos mondhatom ismét tényező lett. Nagyon lehet vele szopatni, és végre nem az van, hogy ott kávézgat az enemy a gázfelhőben.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6862) PAtr0n válasza Mezcal (#6859) üzenetére


PAtr0n
addikt

Horizon rohadt jó, a gravity lift nagyon nagy advantage sokszor. És a passzívja se rossz, hogy ugrás után azonnal szalad. Az ulti is jó időben dobva, instant halál az enemynek.
Rampart is jó tud lenni, amped coverrel elég szépen lehet szoptatni, és a plusz lőszer az LMG-kbe is jól jön. Az ultija szerintem nem túl jó, lassú, és könnyen kilőnek belőle.
Igazából ezekre a karakterekre is igaz, hogy jó kezekben, elég jók tudnak leni.

Ez a feketemelegvámpír Seer se rossz, de sztem nerfelve lesz.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6863) Maxxy10 válasza PAtr0n (#6862) üzenetére


Maxxy10
addikt

Persze, hogy nerfelve lesz minden ami a szezon elején jött a játékba nerfet kapott. Az új LMG és nerfet fog kapni.

(#6864) #48613632 válasza shotika (#6861) üzenetére


#48613632
törölt tag

A Caustic gázt próbálgattam tegnap, nem jutok dűlőre vele. Az álló, vagy rohangáló játékosra rendesen adja a 2 tickenkénti +1dmg-t. De a leknockolt játékosra nem megy fel, csak 6-ig, és onnan utána flat a dmg.
Firing rangen tesztelgettük tegnap haverral, és szvsz ez bug lesz.

Akkor lett gyanus, mikor első nap fighteltünk Geyserben, letettem egy LL-t, köré dobtam 3 trappet, hogy nem tudott kimászni belőle. Közben persze jöttek a társai, így elvonták a figyelmemet. Amikor visszanéztem, épp kimerültek a trappek, az eloszló gázban még láttam felszállni két darab 6-os dmg-t. LL meg simán kimászott. :Y Mind3 trap eldurrant .... több, mint fura.
Néztem, nem találtam arra vonatkozóan semmit, hogy a növekvő DMG nem vonatkozik knockolt játékosra.

[ Szerkesztve ]

(#6865) KDMorgen


KDMorgen
újonc

Ps5 konzolon szépen fut?

(#6866) #48613632


#48613632
törölt tag

Hú, ez a Rampage nagyon adja. Nálam váltja is a shotit.

(#6867) markknight válasza KDMorgen (#6865) üzenetére


markknight
veterán

Szépen bizony, kb minden helyzetben tartja a 60 fps-t.

(#6868) KDMorgen válasza markknight (#6867) üzenetére


KDMorgen
újonc

Köszönöm szépen! Holnap le is csekkolom

(#6869) markknight


markknight
veterán

Közben bannolták a fiókom csalás miatt (ps4) lol. Most csetelek egy Riya nevű emberrel, kíváncsi vagyok.

(#6870) #48613632 válasza markknight (#6869) üzenetére


#48613632
törölt tag

Sűrűn előfordul mostanság, hogy random emberkéket b*szogatnak kifelé, csalásra hivatkozva. Egy részük nem is volt aktív egy ideje, mégis ... sok sikert, remélem visszakapod a fiókod.

(#6871) ssgk


ssgk
aktív tag

ranked arena elo rol van barmi info mi alapjan adja ? xD
Szoval van hogy 10-20 akat ad von meg van hogy 100+ okat teljesen random...

(#6872) callmeakos válasza markknight (#6853) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az, még úgy is hogy nincs selectfire.
Az még durvább hogy standard stock nélkül is alig van recoilja, ami azért na :D

All→M8

(#6873) Tense válasza ssgk (#6871) üzenetére


Tense
őstag

Azt én is szeretném tudni, Gold III..
Erre pl.. adott +53-at

Erre meg -13-at

[ Szerkesztve ]

(#6874) markknight


markknight
veterán

Ez, hogy Seer tacticalja megszakítja a healelést, ez már túl sok, a többit meghagynám. Viszont hiába sebez a képessége, a loot cargot nem tudja berepeszteni :D menő lenne.

(#6875) KDMorgen válasza markknight (#6867) üzenetére


KDMorgen
újonc

Sikerült tisztázni a szitut? :U

(#6876) markknight válasza KDMorgen (#6875) üzenetére


markknight
veterán

Itthon minden gond nélkül megy már a játék, valszeg igen. Abban maradtunk a supportossal, hogy eljutatja a fellebbezésem az illetékesekhez és kapok mailt (nem kaptam) de kellett a mailemből real time kód neki amit küldött, kérdezte milyen platformról játszok (mintha nem tudnák, na mindegy)

Szóval sikerült, de mailt még nem kaptam róla.

Más: A Seer launch bundle arcpirítóan szar. Konkrétan semmi változást nem látok a karakteren, bőven csak sima Epic skin amit adnak 2000 coinért. Ez már csak azért is bántó, mert Horizon, Fuse meg Valky bundle skinje nagyon odavert régebben, ez meg egy ilyen low-effort trágya. Ez a fiber optics skin set meg no comment..

[ Szerkesztve ]

(#6877) Maxxy10 válasza markknight (#6876) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én több aktív skint szeretnék látni a játékban..

(#6878) #48613632 válasza markknight (#6876) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én eleve kerülöm az Epic skineket. Ezek a mozgó textúrák szerintem eleve gagyi hatást keltenek. Akkor már vannak jobb rare skinek, ha nincs az adott modellre lega.

(#6879) Tense


Tense
őstag

Valaki eréna rankedre? Bár sok esély itt nincs, nagyon gyengusz ez a fórum. de próba szerencse, már agyvérzést kapok a randomoktól. Vennem kell xanaxot mostmár..Jelölj ha 18+ vagy és szeretnél jó eredményeket elérni az aréna rankedben. DC van, föntebb linkeltem, mondjuk nekem mind1 hol dumcsizunk... egyelőre itt tartok, gold III..

Olyan randomokat kapok hogy égnek áll a hajam, pedig kopasz vagyok :D
10-ből 1x kapok egy ilyen társat Lifeline személyében, akivel lehet csapatni, pesze a 3. most is krumplit árult. Mondjuk a 3. körnél szellemifogyatékos voltam, ki is kaptunk, de fordítottunk... :D [Aréna Ranked Gold III - Tense]

(#6880) #48613632


#48613632
törölt tag

Ezt most ha jól értelmezem, 2 hitből sebzett Eva8-cal 155-öt?
Eléggé kizártnak tartom. Vagy ez hogyan lehetséges?

(#6881) adakiller válasza #48613632 (#6880) üzenetére


adakiller
senior tag

(#6882) Maxxy10 válasza #48613632 (#6880) üzenetére


Maxxy10
addikt

A sárga pötty fejlövést jelent.

(#6883) #48613632 válasza Maxxy10 (#6882) üzenetére


#48613632
törölt tag

+ adakiller
jah, köszi srácok, tényleg lehetséges. Elsőre nagyon kamuszaga volt. Nem gondoltam volna, hogy az Eva ekkorát is tud sebezni.

(#6884) Alex18 válasza #48613632 (#6883) üzenetére


Alex18
tag

Tudom nem nagy valami de így split után szerintem nem rossz..

(#6885) markknight


markknight
veterán

Ez az Arena placement nagyon cringe. A 10 meccsből kettőt veszítettem, volt 1 olyan meccs ahol 10 felett öltem, kb mindig top 1# voltam ölésben. Dörzsöltem a markom, hogy vajon dia vagy plat lobbyba dob, erre mit kapok? SILVER.. és akkor hova kerül az aki minden meccset elveszít egy szinttel alám? Jesus.

(#6886) Tense válasza markknight (#6885) üzenetére


Tense
őstag

Valóban érdekes. Tegnap megismerkedtem 2 sráccal, mind ketten a br rankedba plat-ba vannak. Elkezdtünk aréna rankedezni, az egyik srác a plat 4-be van, a másik srác mivel nem arénázott, igy együtt toltuk le azt a 10 meccset, 10-ből 8-at nyertünk, és őt a gold III-ba rakta. Szinte minden nyert meccsen kaptam 13 és 23 pont között, mig pl az a srác aki a platba van kapott 100 és az feletti pontokat, fel is kúszott a plat III-ba, igaz jobbak voltak mint én, de úgy hogy nekem volt 3-4 kill neki 5-6, nem is akarták elhinni, miért kapok ilyen keveset, nem tudok így elmozdulni a gold III tetejéről, hiába nyerek zsinórba 2-3 meccset és egyet bukok, ugyanott vagyok ahol voltam....
Nem értem hogy pontoz, vagy csak engem szopat :D

Pl.. ez a meccs, csak ezt az egy képet csináltam, sokat nem lehetett ennél a meccsnél tolni, mert gyorsan legyalultuk az ellenfelet, nem is volt csak 4 perc, de itt kaptam +13 pontot, a következőt elbuktuk, ott viszont levont -16-ot..

[ Szerkesztve ]

(#6887) Tense válasza Tense (#6886) üzenetére


Tense
őstag

Kicsusztam a szerkesztésből, mentem most 2 rossz kört randomokkal, mind a 2x ennyit vont le, érthetetlen, eleve a goldba szerintem itt is 24 a max amit le kéne vonni, akkor mennyit von le a plat vagy dia szinten??? Most akkor nyernem kell legalább ötször zsinórba, hogy visszahozzam ezt az 54 pont minuszt..

(#6888) #48613632 válasza Alex18 (#6884) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ezt biztos nekem akartad? Én még platba sem voltam eddig, szóval le a kalappal. :C

markknight #6885
Szerintem ott lesz a gond, hogy ez az első szezonja az Arena rankednek, és nincs elég lejátszott ranked meccs, hogy rendesen besoroljon.
Persze nem tudni, hogy pontosan hogyan, és mit számol, mint ahogyan azt sem, hogy számítanak e a korábbi szezonok BR rankjai. Ahogyan Tense is írta fentebb, össze-vissza adja a pontokat. Még az sem kizárt, hogy bugzik a matematika.

A magam részéről egyetlen ranked Arenat sem mentem, meg egyelőre nem is akarok. A szezon közepe fele majd kipróbálom.
Ez tulajdonképp hasonló, mint az Unreal Tournament volt anno. Nagy kedvenc volt, de azóta eltelt kb 20 vagy 25 év. Meg ott sem a TDM-et toltuk főleg, hanem Dominationt, CTF-et, Assaultot .... sima DM/TDM mára kicsit avitt lett szerintem.

Én amúgy várom, hogy vigyenek egy kis ötletet az Arenaba, a különböző játékmódokkal. A CTF speciel személyes kedvencem. Az még az Insaneban is nagy fun volt :DDD

(#6889) markknight


markknight
veterán

Várok vele úgy season 12-ig, nem éri meg a strapát.

Amúgy a szerverek megint meghaltak. BR: Lagg, reconnect, majd kidob teljesen, reconnect, majd meghal a szerver, aztán -24 pont.

[ Szerkesztve ]

(#6890) Maxxy10 válasza markknight (#6889) üzenetére


Maxxy10
addikt

Játékosok szórakoznak most ezzel. Seer ulti-ra rá rakjak Rampart ultijàt után kb egy perccel rá kifagy a szerver az összes játékosnak.

(#6891) Alex18 válasza #48613632 (#6888) üzenetére


Alex18
tag

Szia bocsi most néztem csak uj uzenetként akartam véletlen félre nyomtam.

(#6892) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Arénában a Prowlert és a L-start be kéne tiltani nevetséges milyen erősek alaphelyzetben... :W

(#6893) ssgk válasza Tense (#6887) üzenetére


ssgk
aktív tag

Utanna olvastam, mas team vs team ranked elo rendszer van, koze nincs a BR ba megszokotthoz (ezt gondoltam en is de furcsan ad-von elot nalam is).
Minnel tobb kort nyersz/vesztesz egymas utan aszerint no a hozza adott/elvett pontok mennyisege, valamint szamit az ellenfel elo ja is meg hogy mennyit mentel osszesen, (egyre kevesebbet fog adni)

(#6894) ssgk válasza Alex18 (#6884) üzenetére


ssgk
aktív tag

Split nel hova dobott ?
Master a cel nem ?
Most en is beprobalok mastert :D igaz elozo season ba masodik split nel egyaltalan nem mentem igy goldbol kezdhetek :"D

(#6895) Tense válasza ssgk (#6893) üzenetére


Tense
őstag

Annyira vártam az aréna rankedet, mert herótom van a br-től, de lassan ettől is, most mentünk egy haverral 3 arénát, nyertünk 2x, kaptam fejenként +13 pontot, utána veszitettünk, levont 29-et?????? hát komolyan vérlázító...

(#6896) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Nem tudjátok, hogy tudom beállítani ps-en, hogy offline-nak látszódjak, miközben apexezek? Sajnos a profilt hiába állítom offline-ra, attól még a játékban látnak a barátok és tudnak játékba hívni.

(#6897) ssgk válasza Tense (#6895) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ja hat nekem nem ilyen a helyzet szerencsere csak igy is van hogy +50-100 kozt ad meg 10-40 kozd von. de nem mentem sokat max 20-30 kort.
Te mennyit mentel ? Mert ha igy ad/von nagyon sancos hogy nem igen tudsz feljebb menni mar kinszenvedes nelkul. (es ezert szeretem jobban a BR ranked elo t mert ott nem szamit mennyit mentel vagy hogy inditottal mindig val lehetoseged javitani.) Anno R6 ba is ha szar helyre dobott es nem is ugy jott ossze az elso x kor onnan nagyon sok ido volt visszamaszni.

Amugy nekem is negativ csalodas a ranked arena (MM balance nagyon durvan rossz :D esetek 90% ba mintha botok ellen mennek, aztan random kapok premade 50k+ killeseket ott meg 3 0 ba lose ...)

(#6898) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Seer ultijàt rá lehet rakni Crypto drónjàra és úgy vinni ahová akarod :DDD

(#6899) Alex18 válasza ssgk (#6894) üzenetére


Alex18
tag

Masterbol -----> plat 2 be...

(#6900) markknight válasza Tense (#6895) üzenetére


markknight
veterán

Tessék akkor nyomni a BR-t. Nem érdemes kínlódni vele. Felfedezés, lootolás, több csapat, adrenalin :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.