Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) xkoti


xkoti
senior tag

Nem vettem meg :D Reménykedtem benne erősebb felhozatal lesz egy skin tetszik benne az jó napot " :D

KO

(#2002) markknight válasza xkoti (#2001) üzenetére


markknight
veterán

De kapsz belõle zsapex coint is amibõl a kövi meg ingyen lehet. Ha a következõ meg megtetszik, akkor azt megveszed és a továbbit finanszírozhatod belõle, szal kb mindegy mikor veszed meg, csak a fejed fog fájni ha nem gyûjtöd be az exluzív tartalmakat :D :D

[ Szerkesztve ]

(#2003) KaitouP válasza markknight (#2002) üzenetére


KaitouP
veterán

Zsapex coin? Kívánságod parancs:

A Coin logó csak engem emlékeztet amúgy engem majdnem misszionárius pózra? :U :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2004) Jinxb1rd válasza markknight (#2002) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És ha a következő is ilyen szar lesz vagy leáldozz a játéknak?

Majd akkor kifizetem, ha lesz értelme.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2005) markknight válasza Jinxb1rd (#2004) üzenetére


markknight
veterán

Leáldozni nem fog, mert hoz a konyhára, de hogy a következõ nem lesz szar, arra nincs biztosíték, igaz.

(#2006) markknight válasza KaitouP (#2003) üzenetére


markknight
veterán

Van hasonlóság, de a lábak sehogy nem stimmelnek :D

(#2007) KaitouP válasza markknight (#2006) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ezaz, ezért írtam hogy majdnem. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2008) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na jó, hétvégén ezt el kell engedni. Csupa idiótával hozott össze a sors, 15 meccsből 2-nek volt értelme.

(#2009) xkoti válasza markknight (#2002) üzenetére


xkoti
senior tag

Hm jogos :D
Nah még át gondolom ezt a dolgot :D
Egyenlőre a játék nem tudja azt éreztetni hogy költsek rá mint annó a fornite mert ott simán megérte :D
Pedig sokkalta bénább voltam és mégis arra költöttem így vissza emlékezve fail :B

KO

(#2010) callmeakos válasza Kanczy (#1996) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem lvl6 jön. Kicsit nehéz odatenni magad ha dolgoznod kell, ha meg játszasz, akkor 15 perc után már rage-elsz :D

All→M8

(#2011) Scale válasza callmeakos (#2010) üzenetére


Scale
őstag

Érdekes amúgy, engem valahogy ez a játék nem tud rávenni a ragere. Pedig aztán fifa, cod, meg a legtöbb játék elég könnyen rá tud venni.

(#2012) callmeakos válasza Scale (#2011) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Maradjunk annyiban hogy múlt héten volt olyan hogy Apexből mentem át a Xenoverse2-be levezetni a feszkót :DDD

All→M8

(#2013) markknight


markknight
veterán

Mirage milyen OP a végjátékban! Úgy nyertünk, hogy befutottam az ellen alá, felugrottam, ulti on, picit befostak, elmenekültem, addig a csapattársaim flankeltek egyet és leszedték azt a maradék 2 ember.

[ Szerkesztve ]

(#2014) Polllen válasza markknight (#2013) üzenetére


Polllen
nagyúr

Várj, nem te bizonygattad, hogy az ulti a végharcban nem számít? ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2015) markknight válasza Polllen (#2014) üzenetére


markknight
veterán

Neem, mester :D Én csak annyit írtam, hogy kicsi az esélye, hogy valaki ezzel nyerjen.

(#2016) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nekem ez az Octane bejön. Szerintem van olyan hasznos, mint a Lifeline.

Rizikós helyzetbe nagyon durván el lehet vele húzni a csíkot, felhealelni, majd akár visszafutni. Támadni is erős, mert általában nem veszi észre az enemy az ugrást, nem hallják a lépéseket, aztán melléjük érkezve, megszórva őket spitefire-val azt se tudják fiúk vagy lányok.

Az meg, hogy az ultit a knockos playerek is tudják használni az epic, rengetegszer lett így megmentve haver biztonságos távolságban.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2017) markknight válasza Jinxb1rd (#2016) üzenetére


markknight
veterán

Ha nyomva tartod az ugrást, akkor nagyobbat is ugrik a jump padrõl.

[ Szerkesztve ]

(#2018) Maxxy10 válasza markknight (#2017) üzenetére


Maxxy10
addikt

Na ez nekem új, én eddig csak azt vettem észre,hogy nem mindegy milyen szögből ugrasz rá.

(#2019) xkoti válasza markknight (#2017) üzenetére


xkoti
senior tag

Ezt én se tudtam :R

KO

(#2020) Shkiz0 válasza markknight (#2017) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Csak ő vagy az összes kari?

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#2021) Kanczy


Kanczy
veterán

Csak kíváncsi vagyok, Legendary-kből kinek mennyi esik? Nekem eddig 31 szint alatt 3:

- Caustic skin (fekete)
- Alternator (Bernáthegyi)
- Kraber (kék)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2022) markknight válasza Shkiz0 (#2020) üzenetére


markknight
veterán

Na, ezt nem tudom. Szerintem mindenki.

(#2023) markknight válasza Kanczy (#2021) üzenetére


markknight
veterán

Ma nyitottam 20 pakkot. Esett egy legendary banner, egy caustic kivégzés és egy legendás crafting metal, ennyi. A heirloom persze nem lett meg..

(#2024) Maxxy10 válasza Kanczy (#2021) üzenetére


Maxxy10
addikt

Akkor te nagyon is jól állsz.. :D
Én lvl 75 vagyok és egy legendary skinem van plusz ugye a Twitch-es de azt nem nyitottam.

(#2025) callmeakos válasza Kanczy (#2021) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem eddig egy van, a Bangalore Officer Williams skinje. Ennyike :D
Jah meg a Pathfinder Twitch Primeos skinje.
De mit nem adnék a Bloodhound Plague Doctor skinjéért :U :U

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#2026) Vismajor01 válasza callmeakos (#2025) üzenetére


Vismajor01
addikt

Nekem egy sárkányos g7 scout, piros. Vettem hozzá egy kék kiegészitőt mert csak arra lehetett elkölteni azt a coint amiből a karaktereket veszed :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#2027) Imilenni válasza Kanczy (#2021) üzenetére


Imilenni
addikt

lvl54

0 Legendary :C

Press "F" to pay respects.

(#2028) Scale válasza Kanczy (#2021) üzenetére


Scale
őstag

Én se tudom pontosan, de saccra kb 2-3 van 42 szint alatt.

(#2029) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Hirtelen én se emlékszem de lvl 40 és ami biztos van az a lifeline + wingman legendary. :DDD

(#2030) EczkE válasza callmeakos (#2025) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem nagy mazlim volt en is azt a skint akartam es egy random packbol meg is lett. :B

Asszem mindenféleképpen!

(#2031) dany234 válasza Kanczy (#2021) üzenetére


dany234
csendes tag

lvl 122
1 Legendary Wraith banner frame és talán 4epic cucc

puLz-R3LO4D | Ex. National Player BF3/4

(#2032) ThySoul válasza Kanczy (#2021) üzenetére


ThySoul
senior tag

38 a level, esett Wraith es Gibraltar kivégző, Peacekeeper és Mirage skin, szóval én szerencsés vagyok

(#2033) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Aki gondolkozott a Firestormra váltáson (BFV)

Teljesen eltérő a két battle royale, hasonlóságot nem is lehet találni. Ha össze kellene foglalnom a Firestormot hat szóban: ilyennek kellett volna lennie a PUBG-nek. A loot rendszer Apexhez képest jóval egyszerűbb, felveszed a fegyvert és használod, nem kell fejlesztésekkel bajlódni, cserébe a fegyvereknek három osztálya lehet (zöld, kék, piros), a zöld a stock a piros pedig az "über OP", de ott is csak annyiban merül ki, hogy a LMG-knek és snipereknek lesz-e "rendes" távcsöve és támasza. Talán a Lee Enfieldnek van piros "stock" verziója, ami szimplán lyukat üt a másikba.

A játékosok érzésre lassabbak, sérülékenyebbek, halandóbbak, mint apexben. Ha valakire kieresztesz egy tárat, az elterül. Lehet extra armorokat magunkra pakolni, de inkább az számít, hogy ki lő előbb és pontosabban. Vannak pár érdekesebb játékszerek repeszgránátokon túl, mint tankelhárító gránátok, panzerschrekek, dinamitok, cserébe a felhasználási módjuk korlátoltak. Lehet épületeket rombolni, vannak járművek és lehet extra támogatásokat is kérni (zuhanóbombázó, páncélkocsi, stb.).

Mivel Frostbyte, szebb, mint az Apex. Sokkal. Ezen mondjuk nem kell meglepődni, de tényleg szép és immerzív. A közelgő tűz is sokkal jobb, "életszerűbb" mint egy elektromos fal (PUBG/Apex) vagy valami vihar (Fortnite). Továbbá 100 helyett 64 játékos ugrik ki a nem-szigetre és a firestorm már akkor érvényben van: csak a pálya 2/3-a aktív kiugráskor, tehát a változatosság már abban is garantált, hogy a sziget melyik fele aktív. A hangok nagyon rendben vannak, mondjuk annyi zajforrást csinálunk mi magunk is, hogy én már attól össze szarom magam, hogy

Összességében tényleg PUBG-s hangulata van II. világháborús köntösben, picit egyszerűsítve. Az első menetemben 8 killel 4. lettem, utána a második körben győztem (aminek a vége PUBG-sen fűben sunnyogós lett).

Az egyetlen visszatartó erő az ára. Nekem 26€-t dob fel, amikor BF1-be akarok belépni, elvileg ez az Origin Access discount.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2034) Sify válasza Mister_X (#2033) üzenetére


Sify
senior tag

[link]
Itt jóval olcsóbban megkapod magát a BFV-ot ami tartalmazza a Firestormot is.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#2035) markknight válasza Mister_X (#2033) üzenetére


markknight
veterán

Unlockkolható cuccokból mennyire van a játékban? Nekem megvan a BFV is, de még nem próbáltam az Firestormot.

(#2036) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#2033) üzenetére

2000 óra pubg, 400 óra blackout és 200 óra apex után mondom hogy ez a Firestorm egy borzalom, lassú, unalmas, a loot rendszer borzalmas (a legátláthatatlanabb mind közül), a pálya túl nagy 64 playernek, a bázisfoglalásnak semmi keresnivalója egy br módban (nem is értem mi ez vagy minek van benne).

Ezt a részt nem értem tőled; "A loot rendszer Apexhez képest jóval egyszerűbb, felveszed a fegyvert és használod, nem kell fejlesztésekkel bajlódni"

Az apexban a cuccokat egyszerűen rádobja a fegyverre, semmit nem kell vele bajlódni, szimplán ha találsz valami kiegészítőt a fegyverre amitől jobb lesz, azt felveszed és már rajta is van a fegyveren.

Az apex nagy előnye számomra hogy nem lehet hasalni, ergo a kemperek nem tudnak benne érvényesülni, míg a firestormban folyamatosan lmg-vel hasaló barmokkal találkoztam.

A shield rendszer is ezerszer jobb itt, vagy akár a pubg-ben, szóval számomra a BF BR minden téren csalódás, igaz nem ezért vettem meg megjelenéskor a játékot.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2037) xkoti válasza gyuribácsi88 (#2036) üzenetére


xkoti
senior tag

Aláírom ez tényleg egy pozitívum :D
Ring of Elysiumban is mindenki így volt vártak a tetőn vagy éppen a fűben :D

KO

(#2038) Mister_X válasza Sify (#2034) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A PC-s verzió 25 font, az meg több, mint 27 euró.

@markknight: fogalmam sincs

@gyuribácsi88: igen. én voltam az LMG-vel fűben hasaló barom ;] Én nekem sokkal jobban tetszik, hogy a létszám csak 64 fő (úgy se fogsz egyedül leérni sehova), lassabb a játékmenet és lehet taktikailag bevédeni egy adott pozíciót (kempelni).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2039) Wolteri válasza KaitouP (#2003) üzenetére


Wolteri
csendes újonc

Ezen beszartam :C

(#2040) gyuribácsi88 válasza Mister_X (#2038) üzenetére

Világ életemben okádtam a kempeléstől, majd kempelek ha 70 éves leszek és olyanok lesznek a reflexeim hogy másképp nem tudok érvényesülni. Emlékszem az első WR-os pubg solo versenyre amin indultam, ötödikként meghaltam, de több killem volt mint az első 20-nak összesen. Jót mosolyogtam mikor visszanéztem az adást, hogy egyes embereknek az jelenti a szórakozást és a játékélményt hogy reszkető lábakkal ülnek egy sarokban vagy hasalnak egy bokorban. Sajnálom hogy ennyi ilyen ember van, minden játék sokkal élvezhetőbb és intenzívebb lenne, ha az embereknek elsődleges szempont a játék élménye lenne, nem pedig a győzelem, ami a lőtéri kutyát nem érdekli, még ha tele is posztolják vele az fb-t. Számomra is fontos nyerni egy játékban, de nem minden áron, olyan áron meg pláne nem hogy kempeljek, még ha egy br játékról is legyen szó. Br-t is lehet nyerni kempelés nélkül, taktikusan. Na de BF BR vége, az egy másik topik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2041) Honzi


Honzi
senior tag

[Tegnap esti 5 perc nonszensz 2000dmg]
Mondjuk élveztem. :DDD

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2042) markknight válasza Honzi (#2041) üzenetére


markknight
veterán

Nem rajongsz a csapatjátékért igaz-e? :D

(#2043) Honzi válasza markknight (#2042) üzenetére


Honzi
senior tag

Mire gondolsz? :D
Miért ne lennék?

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2044) Jinxb1rd válasza Honzi (#2043) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mert tökre elvoltál magadba és egy kis figyelmet se szenteltél a csapattársaidra? Ez hívják szaknyelven throw-nak.
De legalább remekül tudod cibálni a kamerát nonstop. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2045) Honzi válasza Jinxb1rd (#2044) üzenetére


Honzi
senior tag

2 haverral játszottam az egyik befutott a 3 squad közé az artillery firebe és meghalt majd a másik haver mondta megpróbálja összeszedni de nem jött össze.
Ennyi történt ez pont az ö részéről volt az mert ha nem hal meg hülyén a semmiért nyerünk.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2046) markknight válasza Honzi (#2045) üzenetére


markknight
veterán

Ja, hogy haverok voltak. Őket én ököllel ütöm néha :D

(#2047) Jinxb1rd válasza Honzi (#2045) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Te meg mnodtad:
- Oké buddy, én meg felmegyek tök egyedül erre a toronyra és lövögetem fentről az embereket. De drukkolok okay? GL to ya!

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2048) gyuribácsi88 válasza Honzi (#2041) üzenetére

Engem nem tudsz überelni :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2049) markknight válasza gyuribácsi88 (#2048) üzenetére


markknight
veterán

A nap elsõ meccse wint hozott. A homi társunk a közepén kilépett, de mivel egy Bangalore maradt így könnyû gyõzelem volt (igaz kempeltünk párszor) Jó lenne valami statisztika, ahol látni azt, hogy kilépèsed után, hányszor nyert a csapatod nélküled :P Lehet jobban átgondolnák ezt a leavelést :D

[ Szerkesztve ]

(#2050) M^xx


M^xx
aktív tag

Aki gondolja jöhet harmadik játékosnak, napi szinten 4-5 órát játszunk 25+ életkorú tagokat várunk. Teamspeak ip: ocg.hu, battlezone.hu Ugyanitt szobákat tudok biztosítani játékosok részére az együtt csapatáshoz, gyertek bátran!

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.