Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3000) üzenetére


Gebriel
veterán

Ő volt a példaképeded mi? Mondod te aki bill+egérrel játszol . ;) :D :U

[ Szerkesztve ]

(#3002) gyuribácsi88 válasza Gebriel (#3001) üzenetére

10 évig játszottam csak konzolon, 2-3 éve jöttem vissza pc-re, elég szép eredményeket értem el ott is, cod mw szériában benne voltam a magyar top10-ben hc&sd -ban. (ezt nem Epenis méregetésnek írtam, csak hogy tiszta legyen)

És igen, egérrel játszok, de pc-n, nem pedig konzolon. ;)

Vegyetek róla példát nicewigg, pc-n játszik, kontrollerrel, és szétaláz mindenkit.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3003) Gebriel válasza markknight (#2999) üzenetére


Gebriel
veterán

Már annyira sokszor felmerült ez a dolog, hogy hajt a kíváncsiság. :D

(#3004) Szilágyi84 válasza Gebriel (#2998) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Mikor érkezik melyik nap várhatunk egy kis véleményezést róla? Remélem jó lesz. Konzol boltban lebeszéltek mert állítólag késik de a lényeg hogy nem volt nekik inkább a 45 ezres Nacon joyt tukmálta.

(#3005) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3002) üzenetére


Gebriel
veterán

Epenisz méregegtés ha már meg volt...
Más játékkal nem ment úgy mi? Ezért térrel vissza PC-re ;]

És mi van akkor ha konzolon egér+bill játszanak? Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy a Sony által támogatott perifériával játsszon.

(#3006) Polllen válasza Gebriel (#3005) üzenetére


Polllen
nagyúr

Meg arra is, hogy a Sony által nem támogatottal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3007) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3004) üzenetére


Gebriel
veterán

Napokon belül érkezik, és igen írok véleményt.(most hívtak, holnap hozza a futár)
Olvastam már mindent róla, jót is rosszat is. Valaki azt írja használhatatlan, valaki meg azt, hogy beállítás kérdése, de volt olyan is aki lecserélte az egeret, és úgy jött be neki.
Én mindenesetre kiprobálom, mert kíváncsi vagyok. Only konzol nálam.

[ Szerkesztve ]

(#3008) Gebriel válasza Polllen (#3006) üzenetére


Gebriel
veterán

Igen olvastam arrol is, de az annyira nem vonz.
Ott egyértelmű vélemények voltak a használatáról.

[ Szerkesztve ]

(#3009) Szilágyi84 válasza Gebriel (#3007) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Már nagyon kíváncsi vagyok remélem használható lesz ennyi pénzért azért csak pontosabban és gyorsabban kezelhető mint akármelyik joy.

(#3010) gyuribácsi88 válasza Szilágyi84 (#3009) üzenetére

Pont ez a baj vele, hogy a kontroller joystick mozgását emulálja, ezért nem tudsz vele olyan gyors mozdulatokat csinálni, mintha pc-n játszanál, egyszerűen ha gyorsan mozdítod az egeret, azt nem tudja lekövetni. Ezért használják nagyon kevesen, és azért adják el a legtöbben pár nap használat után.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3011) markknight


markknight
veterán

Ha jó vagy PC-n, mert megszoktad sok-sok év alatt, akkor itt is jó lesz ezzel a cuccal. Ám ha közepes vagy átlag alatti játékos voltál, akkor nem fog sokat segíteni.

(#3012) Polllen válasza gyuribácsi88 (#3010) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az egyik nagy pc-s BF-s srác ph-ról egyszer kipróbálta a xim-t talán ps4-n és azt mondta, hogy nagyon op. Szóval beállítás kérdése.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3013) Gebriel válasza Polllen (#3012) üzenetére


Gebriel
veterán

De a xim azért más kategória mint a Hori. :)

(#3014) gyuribácsi88 válasza Polllen (#3012) üzenetére

Konzolon eleve van aim assist, szóval akinek az mellé még egér is kell az, hát, ő izé :DDD

De hát mindenki azzal játszik amivel akar, én a konzolt a folyamatos fps drop miatt hagytam ott, majd ha összeraknak egy olyan konzolt ami stabilan tartja legalább a 60 fps-, akkor visszamegyek konzolra, mert amit a ps4 produkált anno a bf1 alatt az siralmas volt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3015) eLit-MiLan válasza gyuribácsi88 (#3002) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Majd később tudom megnézni a videót, de arra kiváncsi vagyok, hogy pc-n kontrollerrel van aim assist?

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#3016) Gebriel válasza gyuribácsi88 (#3014) üzenetére


Gebriel
veterán

Mert csak aim assist mellé vagy az miatt kellhet az egér :F

(#3017) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3009) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem is jó lesz, de majd holnap eldől. :)

[ Szerkesztve ]

(#3018) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Nacon Pro 45 ezres joy vélemény a gyárihoz képest? Kényelmes beállíthatő de pontosabb vagy gyorsabb lenne vele?

(#3019) markknight válasza Szilágyi84 (#3018) üzenetére


markknight
veterán

Az összes karakterrel van kb 2000 killem és majdnem 100 winem s01-ben, az alap dualshockkal :D Tessék gyakorolni ;]

[ Szerkesztve ]

(#3020) Gebriel válasza Szilágyi84 (#3018) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem erre a PS4 topicaban hamarabb kapsz választ.

(#3021) Synthwave válasza markknight (#2999) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ja, inkább venne egy jó PC-t, ha már FPS-t akar játszani.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3022) Gebriel


Gebriel
veterán

Mi alapján tölt a shild cell gyorsabban? Shild szintjétől függ?

(#3023) gbela válasza Gebriel (#3022) üzenetére


gbela
senior tag

Hm, szerintem nem fugg.
Gyorsabban Lifeline-nal tolt mindig. Illetve arany hatizsakkal.

(#3024) markknight válasza Gebriel (#3022) üzenetére


markknight
veterán

Arany batyu

(#3025) Synthwave válasza Gebriel (#3022) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudtommal a refillingek mindig gyorsabbak kicsit, ahogy felfelé haladsz a hátitatyók szintjei közt - az arany pedig pontosan 2x gyorsabb töltődést jelent.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3026) Gebriel


Gebriel
veterán

Köszi az infót mindenkinek! :R

(#3027) Dawe966


Dawe966
csendes tag

Sziasztok! Van egy ilyen configom: G1620-as proci, 2x4 GB Corsair XMS3 ramok, és egy GT1030 OC 2GB kártya. A problémám az, hogy a játék, bár teljesen jól fut medium és low grafika között, és a csatákban, füstben is jól teszi a dolgát, teljesen random connection to server timed out problémával kidobál, amikor úgy óhajtja. Régebben hanyagoltam, most úgy voltam vele, hogy pár patch után hátha jó lesz, mert egyébként sehol máshol nem tapasztalok hasonlót, egy másik játékban sem. (League of legends, CSGO, Battalion, Mortal 11 mind tökéletesen futottak) Régebben próbáltam a flushdns megoldást, tűzfal kivételéhez hozzáadtam, eset smart securityben engedélyeztem, hogy csatlakozhasson, próbáltam úgy is, hogy totál kilőttem az egész vírusírtót, illetve volt az a megoldás is, amikor minden felhasználónak teljes jogot kell adni a játékhoz, természetesen az sem működött. Régebben volt olyan, hogy hibaüzenet nélkül kidobott, de a patchek óta mostanában próbáltam játszogatni, azt nem csinálta, viszont elég frusztráló, mikor a két csapattársad megnyer egy meccset, te meg csak hallgatod hogy "amúgy megnyertük" mert téged kidobott lődözés közben. Amit még találtam, az a port forwarding megoldás lenne, csakhogy én olyat még életemben nem csináltam, tehát ide totál sügér vagyok.

https://i.imgur.com/nqnCATD.png Ezt látom a routerem menüjében, olvastam, hogy milyen portokat kell engedélyezni, de hogy pontosan hogyan, azt nem tudom, tehát ha esetleg van bármi ötlete valakinek a probléma megoldására ezen kívül vagy ha volt ilyen probléma azt hogyan oldotta meg, illetve le tudná írni részletesen hogy hogyan kell ezt megoldani, azt nagyon megköszönném! További szép estét! :)

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#3028) Synthwave válasza Dawe966 (#3027) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"A problémám az, hogy a játék, bár teljesen jól fut"

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3029) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Ma jön az update?

(#3030) Zjunior válasza Maxxy10 (#3029) üzenetére


Zjunior
veterán

Milyen update?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#3031) Rage47 válasza Maxxy10 (#3029) üzenetére


Rage47
veterán

gondolom E3 idején jön a Season 2

(#3032) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Starting next Tuesday, we’ll be kicking off a new event called The Legendary Hunt. This limited-time event will last two weeks, and with it brings all this to Kings Canyon.

(#3033) markknight válasza Maxxy10 (#3029) üzenetére


markknight
veterán

IGEN!

(#3034) Dawe966 válasza Synthwave (#3028) üzenetére


Dawe966
csendes tag

Úgy értettem, hogy maga a játék, ameddig tudok játszani, addig nem szaggat élvezhetetlenül, csak néha-néha beakad, kb 1-2 másodpercre, de egyáltalán nem zavaróan, viszont ezzel a dc-zős problémával nem tudok semmit kezdeni. Egyszer csak ledob a játék, és kivág a főmenübe. Sajnálom, ha az este folyamán írt kommentem félreérhetően közölte a lényeget. Segítséget vártam, nem mémelést, mindegy. :)

Steam: http://steamcommunity.com/id/DaweDaCunci

(#3035) Shkiz0 válasza Maxxy10 (#3029) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Elvileg ma 6-7 körül ha nem lesz semmi fennakadás.

Addig is ezt itt hagyom, elég állat :P

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3036) markknight


markknight
veterán

A játék ps oldalán kint van a legendary hunt event leírása. Örülök az ilyen challengeknek, mert a Fortniteba nagyon issza a játék ezeknek a levét.

(#3037) sixpak válasza markknight (#3036) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kit kell l :D ....mit kell csinálni érte?

Ez az a fehér gúnya Wraith-nek?
Soha nem játszom Wraith-el amúgy.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3038) markknight válasza sixpak (#3037) üzenetére


markknight
veterán

Kb mindig a legjobb 5-be kell bent lenni.

(#3039) Shkiz0 válasza markknight (#3038) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Akkora camp lesz így állandóan, hogy szörnyű szerintem...

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3040) markknight válasza Shkiz0 (#3039) üzenetére


markknight
veterán

Nem gond, jól hallható ki mikor moccan, meg hát lvl 1-es pajzzsal elég nehéz túlélni.

(#3041) markknight


markknight
veterán

És ennyi. Az eventet módositották holnapra. Mit össze szerencsétlenkedik már a Respawn..

[ Szerkesztve ]

(#3042) Shkiz0 válasza markknight (#3041) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Hol írják?
A twitteren még nem látom.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3043) Maxxy10 válasza markknight (#3041) üzenetére


Maxxy10
addikt

Na szép... egész nap ezt vártam erre.. :DDD

Amúgy update se jött szóval..

[ Szerkesztve ]

(#3044) markknight válasza Shkiz0 (#3042) üzenetére


markknight
veterán

PS-en az evetet átrakták holnapra. twitter nem mérvadó, ott mindig kuss van, meg hülye videók osztogatása. Komolyan nem értem, hogy ezek mit dolgoznak már 4. hónapja, mert egy szaros deployt nem tudnak megcsinálni. Ha meg valóban dolgoznak akkor azt is szarul csinálják, mert ha nincs belõle product akkor megy a levesbe az ötletek 99.9 százaléka.

[ Szerkesztve ]

(#3045) Maxxy10


Maxxy10
addikt

_

[ Szerkesztve ]

(#3046) markknight válasza Maxxy10 (#3045) üzenetére


markknight
veterán

Szánalmas

(#3047) Komplikato


Komplikato
veterán

Én meg nem olvastam híreket. Erre bekapcsolom a gépet este és lejön 1GB+2.35GB patch. Szép. Van pár új zene. A pályára beraktak pár random obejktumot ami szvsz eddig nem volt ott, többnyire fedezéknek valók. Nem csak a fix loot helyeken van cucc, hanem néha elszórva is. Vannak chalengek. Az Apex Elite meg nem tudom mennyire marha elit, ha elég az S1-ben 15 szint hozzá? LVL47-es vagyok és totál noob. Valahogy más a mozgása a Pathfindernek, nem tudom megmagyarázni, de valamit variáltak. Lehet a többi karakterén is, csak nem próbáltam. Minden esetre lesz mivel elütni az időt Season 2 indulásáig. Mondjuk picit több volt a szerver ledobálás, mint eddig.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3048) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Megjött az új update :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3049) markknight


markknight
veterán

Ps4-en olyan fps droppok vannak mint állat. Nem ritka a 30 de inkább 20 fps. Nem menõ.

(#3050) KaitouP válasza markknight (#3049) üzenetére


KaitouP
veterán

Pro?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.