Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Én voltam a jumpmaster, airfield felől ment a repülő. De király voltam, utolértem őket igyis. Csak kempeltek a sarokban meg trollkodtak. Ranked, diamond. Szinvonal/10

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5102) Vismajor01 válasza Vismajor01 (#5101) üzenetére


Vismajor01
addikt

Két játékra rá...

:F :C

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5103) markknight válasza Vismajor01 (#5101) üzenetére


markknight
veterán

Diamond 4 az még kuli, ott kapsz gold meg platinum társakat is. Dia 3-tól már teljesen más lesz az egész játék és a matchmake is hosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#5104) gyuribácsi88

Pc-n mi ez a brutál stuttering szerű borzalom? Hiába van stabil 144fps-em, 20 másodpercenként 5 másodperce olyan mintha 50 fps-em lenne, az egér is máshogy reagál ilyenkor. Ekkora szerver gondok vannak? Másnál is ilyen most (ma)?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5105) m4rk.89 válasza gyuribácsi88 (#5104) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Sajnos 1000 baja van a játéknak, én season 3 óta küzdöttem vele, de aztán pár beállítás + pc upgrade kb megoldotta.
1060GTX 6GB + 7600k alatt nekem akadt, micro laggok voltak stb. és 2060rtx+9700k-ra cseréltem. Minden beállítás low kivéve az AA és fullHD-n megy. G-Sync off és az egér fixet használtam amit itt linkeltek.

[ Szerkesztve ]

(#5106) gyuribácsi88 válasza m4rk.89 (#5105) üzenetére

Ugyan az a gépem, mint mikor megjelent a játék, eddig nem volt semmi bajom ilyen téren, most meg egyik pillanatról a másikra játszhatatlan, még csak frissítéseket sem tettem fel semmihez. :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5107) PAtr0n válasza gyuribácsi88 (#5104) üzenetére


PAtr0n
addikt

Az utóbbi napokban megint szar, én is észrevettem. Múltkor javították a hitreg problémát, tök jókat mentem vele én is, végre tudtam lőni, írtam is itt, hogy javítottam tizen x kör alatt a statomon, nem is rosszul.
Erre az utóbbi időben, meg mintha megint nem lenne oké valami. Nem ad be tiszta hit-et sniperrel, meg úgy ámblokk azt egész játék nem olyan fluid mint volt a hitreg javítás után.
Persze a javítás előtt állapothoz képest még mindig jobb.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5108) m4rk.89 válasza gyuribácsi88 (#5106) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Frissítések szerintem épp hogy szükségesek, mint windows update + nvidia driver update.
Az oké hogy a géped nem változott és a játék motorja hulladék, de szerintem azért érdemes szétnézni a saját géped terén, hogy nem ott van-e az issue.

Nálam 7600k + 1060GTX-el a VGA folyamatosan 100%-on pörgött full low-on, majd cseréltem 2060RTX-re, ekkor már a 7600k pörgött 100%-on folyamatosan és azt vettem észre, hogy 2-3 másodperc 100%-os terhelés után micro laggok voltak és nem volt smooth a gameplay.

(#5109) sixpak válasza m4rk.89 (#5108) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem a gépében van a hiba.
Nálam is ez van pár napja, teljesítmény/fps megvan, mégis úgy tűnik, mintha darabos lenne az egész.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5110) m4rk.89 válasza sixpak (#5109) üzenetére


m4rk.89
aktív tag

Próbáltatok datacentert váltani?

(#5111) sixpak válasza m4rk.89 (#5110) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem, eddig jó volt, ha ma is szarakszik, akkor az lesz.
De nem folyamatos a jelenség, néhány percenként jelentkezik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5112) gyuribácsi88 válasza sixpak (#5109) üzenetére

Akkor legalább tudom hogy nem nálam van a hiba :R (furcsa is volt, mert minden más megy rendesen, és a warzone azért pl kicsit nagyobb gépigényű, mégis simán fut)

Én váltottam datacentert, az se oldotta meg.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5113) sixpak válasza gyuribácsi88 (#5112) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, nálam is hibátlan az összes többi online játék.
Akkor várunk, jobb híján.... :K
Warzone mennyire jó, érdemes letölteni, olyasmi mint a BF5 BR módja?...mert az nem jött be...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5114) gyuribácsi88 válasza sixpak (#5113) üzenetére

Hát teljesen más kettő, nem sokat szoktam vele tolni 1-2 kör aztán elég is belőle, ott a lépéshangokkal van gond, mögötted jön az enemy és kb semmit nem hallasz belőle mert az airstrike meg a uav és a többi hang olyan hangos hogy elnyom mindent. Rengeteg az épület, mindegyikbe be lehet menni, ilyen csapda, olyan csapda, heartbeat sensor, stb. Összességében szerintem túl nagy a pálya, túl sok az épület, ott a win inkább a szerencsén múlik mint a skillen, mert ha nem pörögsz forogsz mint a szélkakas megállás nélkül nem biztos hogy észre veszed az enemy-t a gyenge lépéshangok miatt. Plusz a sok noob kocsikázik, c4-et dobál, rpg-t lő mindenre ami mozog. Minden esetre a bf Br-nél jobb, (mondjuk annál minden jobb) de szerintem fegyverkezelésben, pörgősségben stb, semmi nem veri az apexet. Meg codban ha nincs előre összekészített loadout-od, akkor az alap fegyverek nagyon gázok, plusz ott nincsenek menet közben felvehető fegyverkiegészítők, a játék által random ládából kivehető "legandary" fegyverek meg nevetségesek, mp7+3x scope, borzalom pl, és nem veheted le a scope-ot a fegyverről.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5115) #48613632


#48613632
törölt tag

Múlt 7végén tényleg volt valami akadozás, úgy rémlik, de a héten nem tapasztaltam ilyesmit az UK-ból. Próbáljátok meg a Londoni szervert, én azon vagyok.

(#5116) sixpak válasza gyuribácsi88 (#5114) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát nem hoztad meg a kedvem :D ...azért köszi. :R

pitepeti71: csekkolom.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5117) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Performancia issuek-al kapcsolatban amit nem értek, hogy a streamerek / nagyobb klánok miért nem tweetelnek 0-24... Amikor van csaló a gamejükben akkor clippelik és tweet + tagelik az epic games dolgozóit. Scrimsek és bajnokságok esetén is többször látszott a streamekben hogy brutál akad az egész és senki egy szót sem szólt.

(#5118) markknight válasza m4rk.89 (#5117) üzenetére


markknight
veterán

Azért mert Nicewigg és a hozzá hasonló seggnyalók (valszeg fizetett emberek) elnyomják ezeket a véleményeket. Bármilyen negatív dolgot le mersz írni Apexről, már jönnek az agyhalottak, hogy a Respawn egy kis csapat és mennyi mindent köszönhetünk nekik, játssz mással. Ez a treasure pack bug is már az idegekbe kerget, unom és hangos mint állat. Leszarják.

Ezen a héten volt, hogy úgy akadt a játék, hogy egyszerűen nem engedett kilépni a lobbiba, ráadásul a játékot újraindítva, visszadobott a meccsbe a reconnect miatt, így nem tudtam elhagyni a meccset xD

[ Szerkesztve ]

(#5119) callmeakos válasza markknight (#5118) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

PS-en is sokszor játszhatatlan a játék. Olyan szerver laggok vannak, hogy azt egy rendes játék letagadná, de ez már az új season óta folyamatos, és nem nagyon kezdenek vele semmit. Délután játszhatatlan, késő este jobb, de akkor meg jönnek az agyhalott agresszív barmok.

Komolyan, amit azok leművelnek a mikrofonba, sokszor szórakoztatóbb mint maga a játék :D
Főleg az olaszok.

All→M8

(#5120) Lomha 8V válasza sixpak (#5116) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Azért csak próbáld ki, nekem pl. kimondottan tetszik.

(#5121) PAtr0n válasza gyuribácsi88 (#5114) üzenetére


PAtr0n
addikt

"ott a lépéshangokkal van gond, mögötted jön az enemy és kb semmit nem hallasz belőle mert az airstrike meg a uav és a többi hang olyan hangos hogy elnyom mindent"

Konrétan ezzel idegel ki a legjobban, és teljesen adom a véleményed, többször múlik a szerencsén, hogy épp te ölsz valakit le, és nem ő téged, mert épp meglátod, de véletlenül sem meghallod.
Na meg a kemperek, főleg a kör vége felé. Minden squad kempel egy házat.

sixpak:
Szerintem jó játék a Warzone is a fentiektől függetlenül, igazából igazságosabb, mert a páncél ugyanaz mindenkin (van legendary armor, de az se sokkal több pluszt ad), és egy pontos sorozattal tuti meghal a delikvens (fejes nagyon sebez), nem úgy mint Apexban, hogy tunkolni kell sokszor, főleg ha szar a hitreg is.
Teljesen más mint az Apex, de én adnék neki egy esélyt azért.

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5122) markknight válasza PAtr0n (#5121) üzenetére


markknight
veterán

Van egy perk amivel le lehet szedni a lépéseid hangját, nem a bug.

(#5123) PAtr0n válasza markknight (#5122) üzenetére


PAtr0n
addikt

Tudom, de amikor az esetek többségében úgy lőnek le, hogy semmit nem hallok a léptükből, az nem mindig perk. Egyszerűen el vannak nyomva lépéshangok, rohadtul kell fülelni, de igazából semmit nem ér, ha zúgnak feletted a légi cuccok.
Sőt épületekben, is rohadás rika hogy bármi zajt hallanék amit enemy kelt.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5124) ssgk


ssgk
aktív tag

amikor a hangok miatt nem tud valaki játszani :P
Esetek 70+ % ban zenét hallgatok apex közben és bőven 10+ killel zárok (persze szerencse is milyen loot van), ebben a játékban a hangok nem annyira fontosak mint egy csgo ban vagy r6 ban(mondjuk ott még szarabbak a hangok xD) Plat felett számít hogy halld merre akar kerülni, alatta úgyis csak szemből rád futnak 99% ban.

(ez most nem offensive vagy menőzés" csak megjegyzés)

(#5125) #48613632 válasza ssgk (#5124) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ezzel nem értek egyet, ne haragudj. Az esetek többségében, előbb hallom meg a játékban, hogy vannak a közelben, mintsem meglátnám őket. A másik, taktikailag nem hülyék ám az alsóbb szinteken sem. Nem tudnak pontosan célozni, ahogyan én sem, és ez ennyi. A többi különbség elenyésző.

(#5126) sixpak


sixpak
nagyúr

Sorry az OFF miatt, előre is.

Upc (illetve vodafon... mindegy is, mindkettő kőkorszaki hulladék) connect box-al játszik valaki?
Lenne lehetőségem egy cserére, de mindenképp azt a fehér fost adják a nagyobb nethez.
Ha tényleg olyan használhatalan szemét, mint ahogy mindenhol hallani, akkor nem váltok.

Köszönöm és sry again.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5127) PAtr0n válasza sixpak (#5126) üzenetére


PAtr0n
addikt

Voltak vele gondok, de nem olyan vállalhatatlan. Wifi problémázott egy időben, letiltottam az 5Ghz-et, csak 2,4-en ment, úgy már hibátlanul kezelt egyszerre 4 eszközt. Most pl. 5Ghz-en is jó. De amúgy nekem ezen kívül nagy bajom nem volt vele.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5128) sixpak válasza PAtr0n (#5127) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, szerintem jegelem, nem kockáztatok.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5129) gyuribácsi88 válasza sixpak (#5113) üzenetére

Újrahúztam a win-t, nem tettem fel a geforce experience-t és most már az apex is jó, szépen vajsimán fut (már persze ha a szerver is úgy akarja) de ez a low fps effekt meszűnt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5130) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Banga rolling thunderrel kell 200 sebzés, mentem vele egy kört. Persze ultimat egyszer se használtam. :D (Diamond 4 rang)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5131) markknight válasza Vismajor01 (#5130) üzenetére


markknight
veterán

Jó karakter, fõleg a passzívjából profitálok a legtöbbet.

(#5132) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

Új feature: RANKED közepén támadunk valakit, megáll a játék 15 másodpercre nekem is és a csapattársaimnak is, majd mire visszajön a laggból halottak vagyunk. :W :W :W

(#5133) Rage47


Rage47
veterán

Tegnap megint csak 1 társat dobott be a játék, ezért kiléptem a trükkel, ahogy itt olvastam egyszer, hogy a csapatok mutatásakor még gyorsan ki lehet lépni. Kaptam 10 perc bant, mert kiléptem a játékból. Itt legszívesebben töröltem volna a játékot. Berak egy csonkacsapatba és még büntet is.

De 2x nyertem előtte, szóval elég vegyes volt a nap.

(#5134) markknight válasza Rage47 (#5133) üzenetére


markknight
veterán

Sőt, reconnect miatt loss forgivenest sem szokott adni ha kilép valamelyik..

(#5135) #48613632 válasza Rage47 (#5133) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nyomsz egy resetet, és nem büntet, mikor visszalépsz.

más:
Szerintem (de a tévedés jogát fenntartom), a legfrisebb game ready driver okozza az akadást. Már ha egyről beszélünk. Én ugyanis kb 2 napja tapasztalom, amiről Ti sokkal régebb óta beszéltek. Mert én 2 napja tettem fel, de valójában 05.27. a kiadás dátuma.
Radeonosok is tapasztaltak ilyesmit?

(#5136) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Felmegyek a hegyre, ledownolt ember tántorog a füstben. Kinyirom, kapok killt.

Miért? Nem én downoltam le. Lehet, hogy a kör, és akkor enyém a kill? Pont a kör szélén volt.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5137) ADAM1337 válasza Vismajor01 (#5136) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Valószínű aki downolta időközbe meghalt vagy a kör, így neked jár a kill.

(#5138) Vismajor01 válasza ADAM1337 (#5137) üzenetére


Vismajor01
addikt

Szóval ha fight van két csapat között, meghal az egyik csapat, a másikből kettő down egy él, én megölöm azt az egyet és a két downoltat akkor 3 killem lesz? Érdekes.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5139) ADAM1337 válasza Vismajor01 (#5138) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nem, akkor 1 killed lesz, 2nél nem volt hitreged akkor nem ad 3mat.

(#5140) markknight válasza ADAM1337 (#5137) üzenetére


markknight
veterán

Nekem olyan volt, hogy csapattárs downolta, de onnan én lőttem ki és én kaptam a killt. Szerintem bug.

(#5141) Vismajor01 válasza ADAM1337 (#5139) üzenetére


Vismajor01
addikt

De hát azt irtad, hogy aki ledownolta az meghalt ezért kaptam meg én a killt. Ez a legutóbbi felvázolt szituban is igaz ?_?

Csakmert a leirt szitu megtörtént, és tuti 3 killem volt, csak nincs róla videóm. A legutóbbiról van szóval azért is hoztam fel.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#5142) ssgk


ssgk
aktív tag

akkor lesz a tiéd a kill: Volt Hitreged (sebezted), és aki knockolta már nem él. Persze vagy te is fejezed be. De pl ha sebzel valakit és kör" végez vele, leugrik a mappról" akkor is neked számol.

Vismajor01: Nekem is volt hogy 1 et öltem 2-3 killt kaptam, és tudtommal soha ne is sebeztem társaiba. Lehet bug, lehet akkor is megadja ha már a knockoló team teljesen kilépett ? Ezt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#5143) Rage47


Rage47
veterán

(#5144) Komplikato


Komplikato
veterán

Hmmm. Mobil lehívó állomás? Lifeline robotja is tud éleszteni? Lesznek kis változások. 23-án jön a következő esemény, pár igazán hülye új skinnel is.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5145) callmeakos válasza Komplikato (#5144) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Erről már olvastam, de azt gondoltam hogy úgy fogják behozni, ahogyan most Mirage "új" képességeit.

Viszont ezt a cross platform játékmenetet még vissza fogja minden konzolos sírni, amikor a PC-sek gyarkotlatilag szénné fogják darálni a kontrollereseket. Ezt már most mondom. A Warzone-ban sem működik, itt se fog.

All→M8

(#5146) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Itten is a trailer:

[lApex Legends Lost Treasures Collection Event Trailer]

Az a Wattson és Revenant sking elég jó, de az a Crypto azzal a bajusszal betonszar.

All→M8

(#5147) markknight válasza callmeakos (#5145) üzenetére


markknight
veterán

Azt gondoltam van annyi eszük, hogy csak konzolok közt csinálják meg, de nincs. Nem is tudom, hogy gondolták ezek, egy Nintendo Switches játsszon egy fullos konfiggal rendelkezõ PC-s ellen? Ráadásul majd jönnek a csalók is.

(#5148) Frod válasza callmeakos (#5146) üzenetére


Frod
addikt

Bizony, Revenant bitang jó, pedig nincs is meg, és eddig nem is érdekelt. :D

Lifeline robotja pedig végre jó lesz!

Do you see the white shadow?

(#5149) Komplikato


Komplikato
veterán

A Lifeline élesztése amúgy is eléggé elszabott koncepció, mert 10-ből kilencszer a pajzs pont nem arra van, amerről lőnek. Ennek pedig oka, hogy lövöldözés közben nem ér rá mindenki keresni a térképen egy olyan pontot ahol ráérősen tud feltámasztani a Lifeline, megf elelő irányb álló pajzzsal. És akkor butább csapattársakról nm szóltunk, akik a létező legrosszabb helyen, legroszabb irányokba beállva akarják, hogy felszedjék őket. Pont ezért zseniális ez a robot dolog.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5150) markknight válasza Frod (#5148) üzenetére


markknight
veterán

Igen, a Lifeline buff az nagyon menő, végre elkezdem majd megint használni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.