Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) Zimmi91 válasza Frod (#5250) üzenetére


Zimmi91
addikt

Hm ennyiért tényleg elég jó :) Kár, hogy Prowler skin jár a Bloodhoundhoz :D Így még gondolkozom melyik legyen :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5252) pohár válasza Frod (#5250) üzenetére


pohár
félisten

Originen ugyanez most akciósan bő 25€ (a kettő együtt), jó ár ez :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5253) KaitouP


KaitouP
veterán

Ez az új játékmód nagyon adja, sikerült tegnap nyerni kettőt. Ugyan minél előbb minél többet kell lőni az ellenfélre hogy buffold az Evo Shieldet, de tetszik, hogy folyamatos mozgásra, pörgésre vagy kényszerítve. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5254) ssgk válasza KaitouP (#5253) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen, evot hasznos az elején feltornázni.
Egyébként nekem is nagyon bejön.

(#5255) Shkiz0 válasza ssgk (#5254) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ja semmi :)

[ Szerkesztve ]

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#5256) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Látom mindenki nagyon hypolva van az új season miatt :D

[Apex Legends Season 6 – Boosted Gameplay Trailer]
Ami a videóból kiderült:

-Battlepass legendary skinek lesznek Patfinderhez, Bloodhoundhoz, és a G7 és a Sentinelhez.
-visszatér a Devotion, a Turbocharger és a extended energy mag
-Állítólag a care package fegyverként a R99 fogja váltani a Devotiont, de ez nem tuti
-Rampart specialja a gunshield, ultija a Minigun (vagy fordítva)
-Fortified Worlds Edge map

Nem akarom hangsúlyozni folyamatosan hogy mennyire nem vagyok elégedett, de ez a felhozatal megint olyan kis semmike. Persze jön az új legend és a fegyó ez oké, folyamatosan rotálják a fegyvereket (Devonak nagyon örülök hogy visszakerült) és a Mapokat, de most komolyan? Amennyire beteaselték Asht és az Olympust, annyira se híre se hamva az egésznek, ahogyan a questekről is mélyen csönd van.

Meglátjuk milyen lesz, akkor lehet biztosan tudni ha kijön a patchnote.

All→M8

(#5257) markknight válasza callmeakos (#5256) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk a Devotion meg az energy mag nem biztos. A Loba trailerben is volt arany R-99, de a játékban nem, csak a questben.

[ Szerkesztve ]

(#5258) KaitouP válasza callmeakos (#5256) üzenetére


KaitouP
veterán

Mi barátnőmmel igen, várjuk a kövi szezont. :D Tetszenek a trailerben látottak is, aztán hogy a gyakorlatban mi milyen lesz, azt majd meglátjuk.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5259) ADAM1337 válasza callmeakos (#5256) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

weboldalon kint vannak az új map részek is. [link]
Szerintem használhatóbb lesz a worlds edge, van olyan rész ami abszolute toxic volt, a mirage ship lekerült, azt kicsit sajnálom, hogy ott meg üresség lett.

(#5260) Frod válasza callmeakos (#5256) üzenetére


Frod
addikt

Ash-t mondták, hogy nem lesz játszható, ami valóban csalódás az új map hiánya, hiszen arról megint csak napi szinten ment a pletyka.
Talán a szezon felénél jön, esetleg marad S7-re.

(#5259) ADAM1337
köszi a linket a map változásokról, imádom ezeket a csúszkával nézhető 2in1 fotókat :D

Do you see the white shadow?

(#5261) PunkZoli


PunkZoli
aktív tag

steames debütről sincs hír? az origin accest most úgy fest behozzák nemsokára.

(#5262) markknight válasza Frod (#5260) üzenetére


markknight
veterán

A mostani mappon ott lesz majd a rakéta. Ebbõl következtetek arra, hogy a season 7-ben lesz új map. Valszeg megcsúsztak a covid miatt, bár nem csak a karakterekre, hanem a fejlesztõkre is férne valamyen buff.

(#5263) ssgk


ssgk
aktív tag

TS itt nincs ? Ahol megjelenés előtt lehet kipróbálni ?

(#5264) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Tudja vki mikor jön ma az update?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5265) ADAM1337 válasza Bennyboy (#5264) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Holnap fog jönni, minden update kedden 19:00-kor volt eddig.
Most lestem rá, most 10pm PT-t írnak, ami holnap reggel 7:00-t jelent.

[ Szerkesztve ]

(#5266) Bennyboy válasza ADAM1337 (#5265) üzenetére


Bennyboy
őstag

thx

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5267) KaitouP


KaitouP
veterán

SEASON 6 PATCH NOTES

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5268) ADAM1337 válasza KaitouP (#5267) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Le is rántotta az update-et, úgy hiszem inkább nem indítom el többet míg nem jön még 1 update.
Maximum 50% gpu utilization van. én van kb 30-60 fps-em massziv stutterral megspékelve. :DDD

(#5269) markknight válasza ADAM1337 (#5268) üzenetére


markknight
veterán

20 perce jött az update

(#5270) KaitouP válasza ADAM1337 (#5268) üzenetére


KaitouP
veterán

Juj, az fincsi. :DDD Én nem PC-n tolom, de remélem rendben lesz minden, konzolon is szoktak érdekes dolgok lenni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5271) markknight


markknight
veterán

Eddig bejön az új szezon, Rampart menõ az új helyek is tetszenek, meg a képregényes questek is állatok. A Volt SMG elég király, végre egy normális fegyó ami nem sniper.

[ Szerkesztve ]

(#5272) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

PS-en 23GB a patch ami elég combos, nem is emlékszem volt e valaha ekkora méretű update.

All→M8

(#5273) KaitouP válasza callmeakos (#5272) üzenetére


KaitouP
veterán

A múltkori nem nagyobb volt egy kicsit? :F Lehet rosszul emlékszek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5274) ssgk


ssgk
aktív tag

Azért elég keményen hozzányúlnak minden season al a játékhoz.
Ez az evo shield dolog tetszik. Bár véleményem szerint jobban kedvez a jobb" játékosoknak, mert már nagyon korán maxos páncéllal lesznek míg a lassabbak sehol.

(#5275) KaitouP válasza ssgk (#5274) üzenetére


KaitouP
veterán

Pörgősebbé akarják tenni ezzel a küzdelmeket ez kétségtelen, szerintem jó ötlet volt a változtatás, aztán majd a gyakorlatban eldől, hogy tényleg jó volt-e.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5276) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Estére helyre állt a rend toltam is egy pár rankedet.

(#5277) ssgk


ssgk
aktív tag

Nagyon gyász most az apex.
No skill fegyókkal tömik tele a mappot és lejjebb szedik a hp.

(#5278) ssgk válasza ssgk (#5277) üzenetére


ssgk
aktív tag

Viszont bloodhound egy beast lett.

(#5279) Frod válasza ssgk (#5278) üzenetére


Frod
addikt

Őt még nem néztem meg a patch óta, ellenben ez az only-evo egy elég idióta ötlet volt.
Kizárólag a pro játékosoknak kedvez, a magamfajta casual hétvégi player csak annyit lát belőle, hogy még Round 2 sincs, de már pirosban rohangál mindenki, míg nálam legjobb esetben is kék van. Fantasztikus.

Do you see the white shadow?

(#5280) ADAM1337 válasza ssgk (#5277) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem elsőre:
Rampart: jó hero lenne, de megint az az érzésem, hogy 2év mire shieldet leraksz, lerakás közbe 16dmg-re szétrobban, gyors váltásra nem alkalmas, az ultija shield nélkül megint kuka, mozgásra nincs vele baj, nincs atom nagy hitboxa se.
Map: Több tartalmasabb rész, tereptárgy, ez tetszik a shotikkal is bátrabban lehet kimerészkedni, revenant-al rankedbe is hatásosabb lett a sok zárt részek miatt, összességébe nekem nagyon tetszik az új map.
Volt: tetszik, illetve az energy fegyók visszatérése is.
Loot: Nah az nincs....
Craft: useless cuccok, mire végig farmolsz egy shield töltést kb csak arra használod, addigra instant fightba kerülsz, felesleges vele foglalkozni.
Only evo: Ez nekem speciel tetszik, viszont a gold vs red evo. Én jobban örültem volna ha marad a gold mondjuk carpackage-be.
Ranked: mivel nincs loot, mindennel is kell lőni, érdekes egyelőre nem jön be, de könyebb grindolni mérföldekkel, caustic + revenant mainek imádni fogják.
Battlepass a kövit kitudom farmolni majd belőle, vannak jópofa dolgok végre banga skydive és társai.
Hirtelen ennyi.

(#5281) gyuribácsi88

A szerverek soha nem voltak még ilyen rosszak, mindegy hogy Belga, Angol, stb, mind olyan szinte laggol hogy az borzalom 10 meccsből 3 élvezhető.

Devotion újra a pályán, (hogy a legbénábbak is tudjanak ölni) ráadásul lila tár is mehet bele (okos ötlet volt ...) új smg OP, semmi nem űbereli (kb 2x erősebb érzésre mint az r99).

A craftolás egy ilyen "tegyünk valamit a játékba hogy úgy tűnjön csináltunk is valamit" megoldás, nesze semmi fogd meg jól.

Szerintem, devotion, Lstar, spitfire mehetne a kukába.

Pályaválasztó nem fért bele az időbe (megint).

Úgy jár az apex is már látom, mint ahogy a pubg járt, jövő ilyenkorra botokkal kell majd feltölteni a szervereket.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5282) ADAM1337 válasza gyuribácsi88 (#5281) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem speciel most jobbak a szerverek, jó a hitreg is.
A devo szerintem is felesleges volt, a spitfire gyorsítva lett.

(#5283) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem viszont nagyon bejön Rampart. Meglepően. Ennyire utoljára Wattson jött be, aminek a vége az lett hogy ő lett a mainem. Rampartban leginkább az LMG buff tetszik. Az, hogy lila extended maggal 63 töltény van a Spitfire-ben agyeldobós, plusz még extra stabilitást is ad neki. Imádom. Igen, a shieldet lassan rakja le, tűzharc kellős közepén nem is lehet, mert megy a kukába, de minden más szituban hasznos. Nem egy ellenfelet vicceltem meg hogy a shield lerakása után vártam az ellent a mögött, mert tudtam hogy rám fog jönni, és amikor megjelent, akkor shield mögül knockolom a vérbe. Persze ez zárt tereken működik csak, de akkor is. A minigun meg igen, nem egy nagy eresztés. Túl nagy a szórása, ha nem két centiről lősz vele akkor nem igazán hasznos, pláne ha nem takarásból vagy shield mögül lősz vele, mert abban a pillanatban szednek ki belőle.

De mindent egybevéve, nekem bejön a karakter.

All→M8

(#5284) markknight válasza callmeakos (#5283) üzenetére


markknight
veterán

Jobb mint Crypto, Rev meg Loba, ez tény. De a hasznosságát még nem döntöttem el, talán third partyhoz a legjobb ez a karakter.

(#5285) PAtr0n válasza ADAM1337 (#5282) üzenetére


PAtr0n
addikt

Hitreget hagyjuk, tegnap este 9-től éjfélig nekem nagyon gyatra volt. Amikor töröm a kék shiled et a csávón R301-el, már az élete megy lefele, és detah recap-ban ír egyszer 15 dmg-t, meg 1x 30-at, és nyilván ő nyír ki....
Számtalan ilyen volt tegnap, egyszerűen nem fért össze a hit, a végén kiírt dmg-el.

Nekem mondjuk bejön az új pálya a loot mondjuk keservesen kevés néha, Rampart nagyon jól játszható szerintem.
Összességében érzésre kicsit jobbnak érzem ezt a sesasont, mint az előzőt, kíváncsi vagyok a 3 hónap altt mi érkezik még, mert szerintem fog.

Csak a rohadt hitreg nyavalya ne lenne már...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5286) ssgk


ssgk
aktív tag

Kevés lootra jó megoldás a craft, ammo nagyon jó hogy lehet vele szedni.

(#5287) ssgk


ssgk
aktív tag

" Our goal for this is to bring down the TTK (time to kill) a bit in order to better reward strategic positioning. "

Hát ezt nagyon jól sikerült teljesíteni. Akármi noob volt al darál és már fekszel is.

(#5288) markknight válasza ssgk (#5286) üzenetére


markknight
veterán

Percekig rohangálok míg kapok érdemleges fegyvert, de van, hogy a meccs feléig nincs másodlagosom vagy éppen 100 ammóval szaladgálok. Nagyon ergya a loot.

(#5289) ssgk válasza markknight (#5288) üzenetére


ssgk
aktív tag

Ez teljesen véletlenszerű. De nem újdonág, ezelőtt is volt olyan hogy 0 loot vagy eppen már ez ugrásnál szinte fullos kitt. Battle Royale ;)

(#5290) ADAM1337 válasza ssgk (#5289) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tényleg rosszabb a loot balance, mint elöző seasonbe, reméljük valamit csiszolnak rajta.
Múltkor launch site-on a 3 szélső épület és középen nem tudtunk egy squadként 6 értelmes fegyvert felvenni...

[ Szerkesztve ]

(#5291) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

gondoltam összefoglalom a behozott új + meglévő bugokat de túl hosszú lenne a lista.

hulladék *zar az egész 'játék'

[ Szerkesztve ]

(#5292) PAtr0n válasza m4rk.89 (#5291) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én csak megint elfelejtettem "jól" lőni. Ja nem. :DDD
A többi bugot már le is kakilnám, de hogy nehezítik az ember dolgát, az nagyon nem tetszik.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#5293) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Pc-re jött egy ~200MB update

(#5294) gyuribácsi88

Ennek a játéknak ennyi volt. Minden körben van csaló, ilyet még egy játéknál sem láttam soha. És még mielőtt valaki kitalálja hogy képzelődök, tegnap bármelyik magyar streamert néztem ugyan ez volt a helyzet. Megnézed a death recapot és csak headsot, 20-30-as szintű emberek eláznak szét mindenkit, még predator játékosokat is. Nem tudom hogy van e valami ingyenes csalás most a játékhoz, de ez már a hihetetlen kategória. Minden szezon elején az átlagnál több a csaló, de ez most így mégis mi :F (jó tudom konzolon nincsenek)

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5295) sixpak válasza gyuribácsi88 (#5294) üzenetére


sixpak
nagyúr

Eddig is rengeteg csaló volt, de ami most van, az már gyalázat.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5296) GRaul válasza gyuribácsi88 (#5294) üzenetére


GRaul
őstag

Cod ugyan ez warzone-ba.... :O

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#5297) gyuribácsi88

És ez megy egész nap [link] hangot vedd le mert valamiért recseg. (csalót még rögzíteni se lehet rendesen) :DDD

GRaul; ja hát az a másik, én ott már csak multit játszok

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5298) ssgk válasza gyuribácsi88 (#5297) üzenetére


ssgk
aktív tag

Az nem csaló, csak jól játszik ;] .
Bár hack nélkül többet hiteltem volna single ben onnan xDDD

(#5299) gyuribácsi88 válasza ssgk (#5298) üzenetére

Az a nevetséges ezekben a szerencsétlenekben, hogy a mozgásán látod hogy hack nélkül egy embert nem lőne soha az életbe.

Szerintem azt se tudja hogy át lehet állítani a hemlok-ot single-re. :DDD

Amúgy a végén lelőtték őket, elfogyott a heavy ammo-ja, és csak az új smg volt nála, azzal meg nem működött az aimbot, és egy találata se volt :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5300) callmeakos válasza gyuribácsi88 (#5299) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát ha átmennék konzolról PC-e én is gondba lennék :DDD

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.