Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) ADAM1337 válasza markknight (#6150) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Mastert grindolom, a tapasztalataimat tudom mondani én is.
A mostani elo nagyon megváltozott, d3-d2 voltam elöző seasonokba, de jóval könyebb most a lobby is.
Túl rng a game mindenki mindenkit letud rakni, én attól égek ki amikor elhuzzuk a preda teamtől az ugrást, és szopunk nem elegendő lootal. :DDD Akkor instant alt+f4-eznék.

A streamerekhez képest, én is láttam valami magyart akik platba mint a botok úgy mozognak, valahogy beücsörögték sajnos összelehet grindolni egyszerűen dia-ig.

[ Szerkesztve ]

(#6152) markknight válasza ADAM1337 (#6151) üzenetére


markknight
veterán

Igen, sajna, elég 1 kill és jöhet a kemp, nem nagy téma már feljutni már diáig. Konkrétan megvan a videó, ahol addig genyóztam a Bloodhounddal míg öngyilkos lett a kemphuszár :D Nekem valami 120 meccs alatt jött össze, de úgy, hogy nem is rankedezek már régóta, aztán bronzbol kellett felnyalnom magam. Mindenesetre nyomja világ-világtalan azért a flancos divint trailért, ami egyébként már goldtól mehetne mindenkinek, mert egyszerűen szarok a rewardok.

(#6153) #48613632


#48613632
törölt tag

(#6154) markknight


markknight
veterán

Ez a no fill opcio fasza lesz majd. 6 ember bemegy egy meccsbe, aztán majd teamingelnek ezerrel. Szép munka.

(#6155) Frod válasza #48613632 (#6153) üzenetére


Frod
addikt

Jaj de nem jók ezek a skinek, pláne Caustic-é. :(

Do you see the white shadow?

(#6156) Frod válasza Frod (#6155) üzenetére


Frod
addikt

Akkor már legyen itt ez is:
Chaos Theory Event - Patch Notes

Többek közt: Caustic gáz nerf, Mastiff nerf, Wattson shield regen-t kap, és lesz egy plusz slot táskán kívül pl Mobile Beacon-nek, Wingman +1 ammo.

Do you see the white shadow?

(#6157) #48613632 válasza Frod (#6155) üzenetére


#48613632
törölt tag

Nekem a Caustic pl bejövős, meg Crypto-n gondolkozom még.

(#6158) Tense válasza #48613632 (#6157) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon jó, legalább nem viszed el a karaktereimet :D

(#6159) #48613632 válasza Tense (#6158) üzenetére


#48613632
törölt tag

:))
Nem szoktam, meg amúgy is mindegy. Minden karakterrel egyformán jó vagyok. szar vagyok.
:DDD

(#6160) shotika


shotika
őstag

Más találkozott azzal, hogy csak tekeri a főképernyőt, de nem csinál semmit? Hiába indítom újra a gépet, egyszerűen még a menüig se jut el.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6161) Jigoku válasza shotika (#6160) üzenetére


Jigoku
tag

A PS4-emet nekem is újra kellett indítanom, mert teljesen beállt az Apex miatt. :/ De én se tudtam csak sokadjara belépni, Facebookon is sokan panaszkodtak, hogy valami nem okés.
Végül tudtam kicsit játszani vele (a PS4 újraindítása után kissé bugosan, de elindult a játék és mentem pár meccset), de ingame is random beadott fura zajokat a semmiből (ezeken más csapattársaim is értetlenkedtek), bizonyos hangok csúsztak, volt, amit duplán is hallottam (amolyan kánon-szerűen, egymás után ugyanaz 1-2 másodperc csúszással). Remélem, javítják, ilyen kriminálisan sose volt problémás az Apex, mint a mostani frissítést követően...

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6162) Bennyboy válasza shotika (#6160) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem is egy ideje ez van pc-n. Rohadt sokat tölt amíg belép a menüben. Várni kell.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6163) markknight válasza Jigoku (#6161) üzenetére


markknight
veterán

Most az új patch miatt azok a tüzes körök úgy szólnak, hogy az egész lobby hallja. Rohadt idegesítő, de szerintem pár napon belül jön a fix.

(#6164) Shkiz0 válasza markknight (#6163) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az még semmi, de még rankeden is hallani, ahol ugye nincs ilyen mód :D

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#6165) Jigoku válasza markknight (#6163) üzenetére


Jigoku
tag

Akkor jól tippeltük a haverommal, hogy azok a fránya körök süketítenek minket... :DDD

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6166) gyuribácsi88

Én eddig csak 99%-ra vettem hogy a készítők retardáltak, de most, hogy 2 év alatt kb 100 ezren írtuk le nekik redditen meg twitteren hogy tegyenek be solo módot, erre berakják a solo módot úgy hogy "menjél egyedül csapatok ellen", most már 100%-ra veszem hogy debilek.

Mikor majd a pubg sorsára jut ez a játék is, és botokkal kell feltölteni a lobby-t, akkor meg majd kapálóznak és próbálják megcsinálni azt, amit a játékosok kértek tőlük.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6167) #48613632 válasza gyuribácsi88 (#6166) üzenetére


#48613632
törölt tag

Szerintem ők is leírták 100ezerszer, hogy miért nincs solo mod. Nincs értelme 101x-erre ugyanezt felhozni. De ha kicsit átgondolod, hogy milyen játékmechanikai változtatásokat kellene végrehajtani, akkor rájössz, hogy miért nem működne, vagy ha működne, akkor az már egy másik játék lenne.

(#6168) gyuribácsi88 válasza #48613632 (#6167) üzenetére

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, 1 évvel ezelőtt betették 1 hétre a solo módot, teljesen jól működött, azt játszották a legtöbben.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6169) #48613632 válasza gyuribácsi88 (#6168) üzenetére


#48613632
törölt tag

S3 végén kezdtem, ilyesmire nem emlékszem. Azért arra kiváncsi lennék, hogy milyen eltérések voltak a duo és trio módokhoz képest. Mert itt alapból arról van szó, hogy a duo és a trio nem térnek el egymástól játékmenetben, kivéve hogy hány fő alkot egy sqadot. A soloban ez nem működne, vagy max funnak elmegy. Reviwe/respawn nincs, aztán bizonyos képességek szintén nem működnének, meg milyen mapon lenne? Ugyanúgy BR, vagy ez is változik/változott?

(#6170) Frod


Frod
addikt

Ha már solo mód, a héten Shiv kirakott egy videót, amit anno nem tett ki, ez pont egy solo meccs.
Amellett, hogy nyilván itt is gyalulja a lobby-t, megmondom őszintén teljesen unalmas volt, minden fight kb 5 mp mivel egyből végleges a kill, kb annyira volt érdekfeszítő, mint egy CoD deathmatch.

ui: az új módot nem tudtam még kipróbálni hiszen hiába volt pihenő módban a konzol, nyilván csak akkor kezdte el szedni a frissítést amikor elindítottam -.- :W

Do you see the white shadow?

(#6171) #48613632 válasza Frod (#6170) üzenetére


#48613632
törölt tag

Akárhonnan nézem, nekem is az jön ki, hogy az Apex soloban egy sima DM.

(#6172) Jigoku válasza #48613632 (#6171) üzenetére


Jigoku
tag

Egyetértek. Pont az a jó, hogy az ember csapatban játszik, és nagyon jól össze lehet kombinálni a különböző legendek képességeit meg játékosok egyedi stílusát/taktikáit. Ha solozni akarnék, nem az Apexhez nyúlnék, még ha lenne benne solo mód se. :K

[ Szerkesztve ]

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6173) gyuribácsi88

Nem nagyon vagytok tisztában a battle royale fogalmával. Amúgy meg nem tudom miért fáj valakinek, ha más a solo módot használná, ha annyira nem akarna senki solo módot játszani, beraknák, és legfeljebb csak páran indítanánk el, mindenki más szenvedhetne a random földbevájt kunyhóba lakó ruszki laggos pancserekkel.

Minden BR játékban van solo mód, és egyikben sincs sírás amiatt hogy "jaj solo mód", ez lenne ennek a műfajnak az alap módja.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6174) #48613632 válasza Jigoku (#6172) üzenetére


#48613632
törölt tag

:R

(#6175) ooooobi válasza gyuribácsi88 (#6173) üzenetére


ooooobi
senior tag

De a többi BR-ben nem különböznek a karakterek, csak a looton múlik mivel mész neki a többinek.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#6176) shotika válasza ooooobi (#6175) üzenetére


shotika
őstag

Na igen, attól, hogy máshol van, itt még nem lesz szükség rá. A magam részéről sose hiányoltam ezt az Apexből.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6177) markknight


markknight
veterán

Ugye az Iron Crown event kapcsán volt solo mód, de nem működött. Teamingeltek a játékosok és a skillekkel nyerték meg a meccseket (Caustic begubózik, Pathfinder felugrik a világ tetejére stb) Ezt látják ők is, nyilván nem ellenségük a saját játékuknak.

A Valorantba is úgy raktak deathmatchet, hogy kigyepelták belőle a skilleket, másképp itt sem fog működni soha a solo mód. COD-ban vannak perkek, ott okés, de itt a legendeknek túl kemények a skilljeik egy szimpla solo módhoz.

A nofill opciót meg a challengek miatt rakták bele, hogy Jóska ne azért szakadjon le a csapattól és nyisson ki 20 bin-t, mert a cselendzs diktálja, közbe meg meghallnak a csapattagok.

Amúgy az SBBM-en megint változtattak valamit, tegnap óta csak predator és master/smurf premadek ellen dobál a játék, mellém meg full baromarcok jönnek. WTF?

[ Szerkesztve ]

(#6178) shotika válasza Bennyboy (#6162) üzenetére


shotika
őstag

Na, akkor megnyugodtam, már kezdtem azt hinni szar a gépem :D

Tegnap este volt egy fasza winünk, engem és egy társamat a felénél bedaráltak, és a 3. gyerek egyedül az én bilétámat tudta felvenni, majd egészen az utolsó respawn pontig egyedül volt kénytelen tolni, a végén 4 csapat maradt. Újra tudott éleszteni, na mondom fasza, kibaszott nekem egy Wingmant meg találtam egy R301-et 30 db lőszerrel.
A 4. team nem tudom hova tűnt, de egy Pathfinder beragadt egy kupola mögé (Artillery rész), egy másik team meg lentről lövöldözött. Én leragadtam a tetőn Pathinál, izgi kis 1v1 ment, gyakorlatilag a picit kilógó seggét lövöldöztem és mindig leszedtem a shieldjét - a másik oldalra meg azért nem tudott menni, mert onnan a másik team is lőtte őt, meg a társamat. Végül egy dobó csillaggal pont eltaláltam, amivel le is durrant, majd a társam leugrott a másik teamhez a kupola alá (addigra nagyjából odaszűkült a kör), és sorozta őket jobbról, én is leugrottam, majd balról a kis Wingmannal durrogtattam őket. Ő leszedett egyet, míg én a másikat, végül a 3. is nekem rontott, de a pisztollyal őt is lekaptam.
Nagy drukk volt a végén, még ő is gratulált, megérte újraéleszteni :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6179) ADAM1337 válasza #48613632 (#6171) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Gyorsabb ring csökkenésbe amúgy jó lehet, így unalmas volt igen.

(#6180) Frod válasza ooooobi (#6175) üzenetére


Frod
addikt

Pontosan.
A többi BR-nek nincs ilyen "hero shooter" mivolta.
Ettől függetlenül nekem nem fáj a 'no fill' opció, használja aki szeretné.
Érdemi solo-t max úgy tudnék elképzelni, ha minden játékos egy mezei MRVN robot lenne - persze grapple nélkül - aztán tessék, lehet nyomni ki mire megy pusztán a loot-tal.

#6178 shotika
tök menő, hogy már nem csak a kill-t mutatja a végén, hanem a knock-ot is! :)

Do you see the white shadow?

(#6181) gyuribácsi88

Elfogadható lenne az érvelés a csapatalapú játék mellett, ha működne az sbmm.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6182) shotika válasza Frod (#6180) üzenetére


shotika
őstag

Igen, nem is értem, hogy ez eddig miért nem került bele.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6183) shotika válasza gyuribácsi88 (#6181) üzenetére


shotika
őstag

Ha ennyire kell az SBMM akkor ott a COD: :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#6184) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#6181) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#6185) Frod


Frod
addikt

Ps4en valami hibakódot dob folyamatosan, a menüt sem érem el. Ez most az alap állapot konzolon amíg megjön a fix, vagy nektek megy?

Do you see the white shadow?

(#6186) zola09 válasza Frod (#6185) üzenetére


zola09
aktív tag

Igaz en PS5-on tolom, de ugyan az a verzio fut, nalam semmi gondja.

(#6187) markknight


markknight
veterán

Március 15-én jön a patch, javítanak egy raklap dolgot.

Loba konkrétan használhatatlan. Akárhová dobom a karperecet, egyszerűen nem teleportál.

És ma végre elértem a BP 110-et, talán eddigi leggyorsabb grindom volt :D

(#6188) PunkZoli válasza markknight (#6187) üzenetére


PunkZoli
aktív tag

brutál szarok a hangok... nálatok is?
folyamatosan megy a vrumm néha, meg a hangosbemondó is túl hangos

(#6189) ADAM1337 válasza markknight (#6187) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

buglistet várom már lassan nem a fix listet. :DDD

Tegnap rankeden találkoztam Tufi-val, és velem volt....
Ez a srác mindent is használ, az armor spawnon kivül, amúgy kifejezetten jól mozog nem egy bot csalással rendesen walljumpol 10/10 és társai.
Speedhack+aim+wh de hogy lövés közbe ki strafe-el és úgy oda gyorsul.
Gauntlettbe beugrott leválltam tőle airbase-re de akiket bescanneltem instant megölte.

[ Szerkesztve ]

(#6190) Jigoku válasza PunkZoli (#6188) üzenetére


Jigoku
tag

Igen, most ilyen sajna. :(

PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

(#6191) ThySoul


ThySoul
senior tag

Valaki próbálkozott már konzolon az alap kontrollernél egy kicsit komolyabbal? Épp csere előtt állok ps4 esetében és nézegettem egy Nacon Revolution Pro 3mat. Add egy komolyabb kontroller annyit? (akár a minősége, akár a plusz gombok)
Sima vezetékes Nacont próbáltam, ahhoz képest hogy olcsóbb mint a DS4 talán tovább is bírta problémák nélkül. Magamról annyit hogy próbálom fejleszteni magam a játékban, nem vagyok egy nagy multis, se 2k damage se 20 kill badge :D nem várok nagy javulást a jatekomban egy komolyabb kontrollert ő (talán egy picit) de ha jobb annyival akkor beruháznék egyre

(#6192) markknight válasza ThySoul (#6191) üzenetére


markknight
veterán

Szerintem inkább a settingst variáld meg. Rezgés kikapcs, deadzone 0, gyorsabb ads mint sima look stb.

Meg a movementet fejleszd vidik alapján, sok holster, jó pozícionálás, recoil kezelés stb.

(#6193) ThySoul válasza markknight (#6192) üzenetére


ThySoul
senior tag

Azért kérdeztem mert muszáj vennem egy újat, meguntam a folyamatos szétszerelést /tisztítást a driftelés miatt (meg azért már régiek) és mondom rakerdezek hátha valami olyan élményt ad ami kihagyhatalan

(#6194) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

(#6195) markknight válasza ADAM1337 (#6194) üzenetére


markknight
veterán

Ez van ha sok-sok pénzt akarnak egy-egy ip-ről lehúzni. 30 fps és default 70-es fov vállalhatatlan, nem is értem, hogy tud valaki ilyen nagyított nézetben játszani. A végletekig le kellett volna butítani a grafikát, mert ez így harmatgyenge. Mondjuk más kérdés, hogy ha megjelenik a mobilos változat, akkor már az is jobban fog futni mint ez a switches valami. Simán piacvezető lehetne a Nintendo ha erősebb konzollal jönni a piacra, de nem, pentium 2, az kell a népnek.

[ Szerkesztve ]

(#6196) frango13


frango13
aktív tag

Hi!
A matchmaking mi alapján dobálja össze az embereket? Nem régóta játszom még csak lvl21 vagyok, de ma csak sokkal magasabb szintűekkel dobott össze. Eddig mindig ilyen 50 alatti emberkéket láttam. Most meg bőven 100 felettieket.

:)

(#6197) markknight válasza frango13 (#6196) üzenetére


markknight
veterán

KD

(#6198) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

dia lobbyba mindenki heatshield glitchel farmol....
Nagyon jó lesz addig rankedezni míg nem jön a patch 15.-én.

(#6199) markknight válasza ADAM1337 (#6198) üzenetére


markknight
veterán

(#6200) markknight


markknight
veterán

Pont most találkoztam casualba egy ilyennel, haha
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.