Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6501) bukottangyal


bukottangyal
csendes tag

Kutyaerős ez az R301 anvil-el
Fejbe és lábon lőttek :)

(#6502) chungee


chungee
addikt

Originről vagyok és amikor az egy kis magánra vágyok (láthatatlan) akkor aki steam-ről van az mégis lát engem online :Y

(#6503) markknight


markknight
veterán

Hogy ez az item shop mekkora egy trágya ganéság. Több mint egy hete ezek az undormányos ALGS skinek vannak és azóta semmi. Szerencsére ma jár le az átok, de fogadok, hogy megint egy kva Kraber skint tolnak az arcunkba, mert hát miért ne.

Remélem újragondolják ezt az egész item shoppot a kövi szezonra, mert ez értékelhetetlen.
Volna is pár ötletem:
-lehessen a legend tokent bp skipre elkölteni
-minimum 15 skin rotáljon kétnaponta az item shopban
-a kiadatlan recolorokat (revenant, loba, horizon, adják végre ki!)
-legyen több premium skin az előző évadok eventjeiből
-a régebbi event soundtrackek kerüljenek bele
-legyen egy kategória amiben framek, pózok vannak, mondjuk akciózva

[ Szerkesztve ]

(#6504) Maxxy10 válasza markknight (#6503) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én az elmaradt reaktív skineket húznàm be szívesen.

(#6505) gyuribácsi88

Vannak még csodák, vissza kaptam az acc-om.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6506) Tense válasza gyuribácsi88 (#6505) üzenetére


Tense
őstag

Ez jó hír. Örülök.. :)

(#6507) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#6505) üzenetére


Maxxy10
addikt

Így Pride hónap alkalmával... :((( :DDD

Szerk.: Maguktól adták vissza vagy levelezni kellet velük?

[ Szerkesztve ]

(#6508) gyuribácsi88 válasza Maxxy10 (#6507) üzenetére

Eltelt már vagy 1 hónap a bann óta, akkor ugye fellebbeztem, de közölték hogy a döntés jogos, így jártam. Tegnap gondoltam leszedem a steam fiókomról az origint (ugye össze lett kapcsolva az apex miatt) de azt se lehet csak úgy leszedni, chatelni kell az ea-vel. Hát mondom jó, nem várattak sokat, 3 perc múlva kérdezte a pali hogy mit szeretnék, mondom el kéne távolítani a steam fiókomról az origin fiókom, azt mondja látja hogy ez a fiók bannolva lett, mondom tudom, azért kéne őket szétkapcsolni, erre megkérdezi hogy miért lettem bannolva? Mondom gyűlölet beszéd miatt, erre azt mondja ilyenért nem jár örök bann, hát mondom pedig még a fellebbezés után is azt mondták hogy már pedig így jártam, húzzak a vérbe. Erre azt mondja hogy nem kapcsolja szét a fiókokat, hanem vissza kapom az origin acc-om. Hát mondom kösz, ez volt tegnap, ma meg jött ez a levél.

Hello,

Thank you for contacting us regarding the action that was taken on your account.

Your concern led to a full investigation of your account. After reviewing your case, we found your concerns valid and justified. We will make sure to prevent this in the future.

We appreciate your help and understanding in this matter.

Azért ez a rész igen érdekes; " We will make sure to prevent this in the future."

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6509) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#6508) üzenetére


Maxxy10
addikt

:C

Akkor indulhat a buli. Én a helyedben vissza írnék, hogy kárpótoljanak mivel ők hibáztak.

Szerk.: Több mint valószínű, hogy igen. Gondolom a customer service-nek van egy jogköre mivel kitudja hány millió felhasználó van és így egyszerűen megtudják oldani.
És amikor te fellebbezést nyújtasz be akkor kéne mennie egy magasabb rangú valakihez aki felül tudja vizsgálni. De mivel te fellebbezést nyújtottal be és utána is azt mondták, hogy mégis jogerős de egy hónap múlva meg mégse :F
Van baj náluk az tuti. Már csak ezek a új badge-k is mutatják, hogy csak a pénz számít.

[ Szerkesztve ]

(#6510) gyuribácsi88 válasza Maxxy10 (#6509) üzenetére

Ezért ez elég érdekes, most akkor van nálunk valami szabály, ami mindenkire ugyan úgy vonatkozik, vagy minden alkalmazott, kénye/kedve szerint osztogatja a bann-t? ... Érdekes egy vállalat.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6511) ssgk


ssgk
aktív tag

Kicsit cinikus hogy mindig nincs lvl500 feletti badge, de ilyen pride vackokat szórnak bele login revard nak.... -.-
Félreértés ne essék mindenféle rossz indulat nélkül mondom ! De ez már a vicc kategória... Több száz/ezer órát raksz egy általuk fejlesztett játékba sőt(!) még a bevételt is generálod, majd valamikor 4-5 season mulva talán kapsz valami badge frissítést. Addig ott az 500. Szexuális identitás zavarod van ? Nesze itt van villogj vele... És ilyen apro szarok miatt erősödik a "két fél" közti ellentét". Igen, el kell fogadni ha valaki más és az az ő dolga. De azzal hogy, villognak vele meg tuszkolják az ember orra alá pont az ellenkezőjét érik el...

(#6512) Bennyboy válasza ssgk (#6511) üzenetére


Bennyboy
őstag

Sztem is túl van már tolva ez a dolog és pont nem itt lenne a helye ezt erőltetni. Semmi bajom azokkal akik mások mint én de az már kicsit sok, h egy játékban is egyfolytában ez jön szembe. Inkább a hang bugot fixálnák már ami season 1 óta valid, h nem hallod néha az enemyt. Esport ready :DDD

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6513) Vigilante válasza Bennyboy (#6512) üzenetére


Vigilante
őstag

Mind a kettőtök mintha csak helyettem szólt volna. :R :R :R

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#6514) markknight válasza ssgk (#6511) üzenetére


markknight
veterán

De minek level 500 fölötti badge? Szó se róla, az ingyenes pakkok nekem is jól jönnek, de haszna nem igazán van.

(#6515) #48613632 válasza markknight (#6514) üzenetére


#48613632
törölt tag

Ha így nézem, 500 alatt sincs sok haszna.

(#6516) markknight válasza #48613632 (#6515) üzenetére


markknight
veterán

Nincs hát, semmit nem jelent. Meg ugye sok level 0-50-eseket látok 4k damage meg 20 kill badgekkel, ezeken mindig jót röhögök, hülye smurfösök :D

[ Szerkesztve ]

(#6517) #48613632 válasza markknight (#6516) üzenetére


#48613632
törölt tag

Hát igen. Ez csak egy folyamatjelző, ami akkor indul, amikor új accot regelsz :DDD Ezen kívül semmire nem lehet belőle következtetni.

(#6518) ssgk válasza markknight (#6516) üzenetére


ssgk
aktív tag

smurfba sokkal konnyebb a 4k 20bomb mint egy lvl 700+ ba.

Meg persze ertelme nincs badge nek ha flex. De vicces hogy nem tudnak lepest tartani atlag aktiv jatekosokkal (es nem kell nolife streamereket nezni 2klvl el..) Egy grafikus egy het alatt megcsinalna 100 szintet kb. amilyen monoton egyformak...

[ Szerkesztve ]

(#6519) markknight válasza ssgk (#6518) üzenetére


markknight
veterán

Talán arról lehet szó, hogy NEM akarnak ennyi ingyenes lootboxot adni. Most az Arena miatt a rapid flash eventek amúgy is dobálják szépen őket, meg talán ez az egyetlen olyan free-to-play cím amiben pici beruházással sok jó dolgot tudsz szerezni.

Ráadásul a playerbase-t ők látják a legjobban és elképzelhető, hogy nincs meg az a szám ami indokoltá tenné a max level feltolását.

[ Szerkesztve ]

(#6520) #48613632 válasza ssgk (#6518) üzenetére


#48613632
törölt tag

Kb1 év alatt értem el az 500-at. S3 legvégén regeltem, S4 végig, majd S5 kb a szezon feléig toltam. Ekkor voltam valahol 3 és 400 között. S6 kimaradt, S7-be visszajöttem, S8 elején meg is lett.

mark: nekem az miatt is jó lenne, mert Lvl500-ra sokan azt gondolják, hogy minimum dia a srác, azt lóf.szt :DDD Így olyan opénak tűnik, de ha lenne mondjuk 5000 szint, tehát 10x annyi, akkor tuti lennének, akik már azt is megugrották volna, én viszont olyan 600-650 körül vagyok jelenleg, mert egy ideje nem játszom. És már nem is annyira opé.
Az mondjuk igaz, hogy ezen felül semmi jelentősége nincs. A legfaszább skinek meg úgyis mindig lóvésak, max heirloomot nyithatnék, de már arra sem vágyom annyira. Nem tudnám, mit vegyek ki, mert a kövi szezonra tuti kinyírják a karaktert :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6521) ssgk válasza markknight (#6519) üzenetére


ssgk
aktív tag

Igen az tény, hogy 500+ os accok csak a top x%. Ingyenes lootbox is lehet egy nyomós érv valóban. Meg teljesen egyetértek, hogy apexba ha aktív valaki nagyon pofás skineket tud szerezni minimális (vagy akár semmi) költekezés nélkül.
De az egész badge dolog alapja az volt, hogy login reward ba dobálnak ilyen pride badget, mikor S3 ba jött utoljára a lvl badge frissítés? Meg ha a játékos bázist nézzük jóval nagyobb az 500+ mint aki kirakná azt a szivárványt. És mint az első hsz be is írtam, mindenkinek a saját dolga hogy milyen szexuális beállítottságú. Abszolút nem érdekel és nem zavar, AMÍG nem dörgölik az orrom alá ezeket, meg villognak vele. (Mellesleg amivel épp az ellenkezőt érik el, mint amiért csinálják...)

pitepeti71: Legend balance érdekes egy dolog igen :DDD. kb minden seasonba main csere van. annyira túltolnak/szétszednek egy karaktert. Eddig octane-re szedtem volna ki vagy lifeline ra ha dob. Most, őszintén nem tudom :D.

[ Szerkesztve ]

(#6522) markknight válasza #48613632 (#6520) üzenetére


markknight
veterán

A kommented első felére: [link]

SSGK: Valkról még az is kiderült, hogy leszbikus. Semmi de tényleg SEMMI keresnivalója ezeknek a politikai dolgoknak egy scifi lövöldében. Aztán mi történt múltkor is? Valaki kirakta a BLM badget és a társai nem élesztették fel, szivatták stb. Minek csinálni a feszkót egy adrenalinnal amúgy is gazdagon átitatott játékban?

[ Szerkesztve ]

(#6523) Bennyboy válasza markknight (#6522) üzenetére


Bennyboy
őstag

Én ha amcsi lennék lehet simán perelném őket, h miért nincs hetero badge. Ez hátrányos megkülönböztetés ha már ennyire túltolják ezt a szart.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6524) #48613632 válasza ssgk (#6521) üzenetére


#48613632
törölt tag

Én kezdtem PF-el, mad mikor kinyírták, jött Wattson, majd mikor azt is kinyírták, jött Caustic, de végül azt is kinyírták. ;] Mikor abbahagytam, előző season vége felé, Octane lett nekem is a main, meg secondarynak Banga. De már Octanen is módosítottak. Igaz így azóta nem játszottam vele, de láttam Twitchen, mennyit lezabál a HP-ből a Q-ja.

(#6525) Bennyboy válasza #48613632 (#6524) üzenetére


Bennyboy
őstag

Octane, banga sztem még mindig jó.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6526) #48613632 válasza Bennyboy (#6525) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen, szerintem is jók.

(#6527) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nem tudom mi a f@sz van most a játékkal de mentem kb 5 normált. Ebből 3ban vagy rögtön afk volt egy csapattárs vagy játék közben lépett ki amikor még mindenki élt. A másik 2-ben meg kb fél sec alatt megöltek. Szomorú, h muszáj rankedeznem, h kicsit is komolyan vegyék a többiek a játékot. :(((

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6528) Lajmund


Lajmund
senior tag

A nevem mellett ami ott van zárojelbe gondolom a klánom.. Teljesen inaktiv vagy nem tudom de se klánt nem találok se kilépési lehetöséget..Hogy tudom törölni magam vagy kilépni vagy bármi? Amugy jó a játék még mindig szeretem csak nappal bosszanto a sok random szerencsétlen...Különcködnek, kilépnek... De gondolom itt már mindenki tapasztalta.. Most nézem mennyi hozzászolás van itt nem is tudom miért nem olvastam még a topicot ..

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#6529) gyuribácsi88 válasza Bennyboy (#6527) üzenetére

sajnos az a helyzet, hogy a sok 0.2 k/d-s világtalan megnéz 1-2 rFaide videót, és azt hiszi hogy az majd neki is menni fog, beugrik a legnagyobb darálóba, majd a másodperc töredéke alatt meghal. tegnap mentem 5 kört, ebből azt nyertem meg, amelyikben egyedül voltam végig, ha sima publicot mész, jobb ha indítasz egy duo-t, és egyedül tolod, a trió mód számomra már fél éve is katasztrófa volt.

Na de hogy ne csak az én véleményem legyen, majd megkeresem a videót, ami 1 hónapja volt kb, amiben Aceu is elmondja, hogy nincs még egy olyan játék a földön, amiben ennyi haszontalan agyhalott van :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6530) Tense válasza gyuribácsi88 (#6529) üzenetére


Tense
őstag

Azt azért ne felejtsük el, ha nincs (agyhalott) szerintem csak gyengébb játékos, akkor jó játékos sincs, mindenki nem lehet shiv. Tudom mindig könnyű másokat kritizálni, és szidni, és ezt most általánosságban értem, nem kell magadra venni. na peace

[ Szerkesztve ]

(#6531) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#6529) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem a 0.2-es játékossal van a baj hanem ezzel a csodálatos matchmaking rendszerrel. Neki és nekem se öröm ha egy csapatba kerülünk. Arról nem beszélve, hogy a pub game már rég nem a győzelemről szól.

(#6532) gyuribácsi88 válasza Tense (#6530) üzenetére

Egy gyenge játékos nem biztos hogy agyhalott, mint ahogy egy skilles se biztos hogy értelmes, de ha valaki gyenge játékos, akkor miért kell 3 harcoló csapat közé beugrani, majd 1 pillanat alatt meghalni? Mondjuk ezt szokták csinálni jobb játékosok is, és ők is meghalnak, aztán ragequit.

Maxxy10; nem csak a pub nem arról szól, hanem a ranked is master alatt. Az összes jó játékos arra húzogatja a kis pöcörőjét, hogy csinál 10 acc-ot, és bronzból indulva alázza a nála 1000x gyengébbeket. Nem tudom ez mire jó, és már lassan minden második streamer is ezt csinálja, aztán ha elküldik őket chat-en az anyjukba, akkor meg vannak sértődve. Ez a free to play játék hátránya, én már évekkel ezelőtt is azt mondtam, hogy egy játékot sem adnék 100 euró alatt, de hogy ingyen nem adnék semmit, az is biztos. Mondjuk meglehetne ezt az egész smurf acc, kamu profilos facebook acc dolgot annyival oldalni, hogy mindenkinek lehet 1 online profilja, amihez be kell regisztrálni a személyidet, és ehhez társítani minden online acc-ot, problem solved.(és most hagyjuk az adathalászatot, úgy is tudnak mindenkiről mindent, amit tudni akarnak) De hát sajnos olyan világot élünk, hogy minden hülyének joga van hülyének lenni, és élnek is vele előszeretettel.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6533) markknight


markknight
veterán

Nekem ebben a szezonban a legjobb eddig a kdm, 4.3 körül teljesítek 1000 meccs alapján. Rengeteg az olyan ahol 13 killekkel uralom a meccset, majd történik valami és megdöglöm a másik két balfékkel együtt. Megfigyeltem, hogy irtózatosan keveset nyerek, talán ilyen szezon nem is volt még, hogy 1000 meccsből talán 100 winem van összesen rankeddel együtt.

Tudom, hogy kell endgame-ben viselkedni, hogyan támadjunk, de valahogy a csapattársaim sorra összeszarják magukat, megdöglenek, leszakadnak.. áhh szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#6534) chungee válasza markknight (#6533) üzenetére


chungee
addikt

Lassan félidő és már 1000 meccs :F :R :Y :C

(#6535) Tense


Tense
őstag

Ma egy éve kezdtem a pc-s FPS világot, előtte Xbox volt 1 évig, azelőtt soha nem játszottam :) Ma egy éve vettem egy notebookot, és az étkező asztalon játszottam néha, mára már kicsit más lett a helyzet, persze még messze a végleges verzió...
A Doom után, Apex lett a szerelem. 🥰
Kinek hogy néz ki az asztala?

[ Szerkesztve ]

(#6536) chungee válasza Tense (#6535) üzenetére


chungee
addikt

(#6537) Tense válasza chungee (#6536) üzenetére


Tense
őstag

:C :C :C
Egy élet munkája :D

(#6538) Maxxy10 válasza gyuribácsi88 (#6532) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mesterig sajnos még nem jutottam így arról nem tudok nyilatkozni rankedben de diamond már kezd normalizálódni. Plat a legrosszabb, agyhalott gyűjtő csak mert feljöttek goldból azt hiszik tudnak játszani mindent pusholnak évekig lootlnak stb stb.
Pub sajnos olyan amilyen és sztem már nem fog változni abban a pillanatban, hogy valakit downolnak már ki is lép meg se várja, hogy felszedjèk. Smurf account-hoz szólva meg igazad van szvsz. Én is valahogy úgy kötnèm hozzá az emberhez, hogy ne tudjon millió felhasználót csinálni.

(#6539) markknight válasza Maxxy10 (#6538) üzenetére


markknight
veterán

Nálam diamondban az a helyzet, hogy attól függetlenül, hogy a mecscek többsége jó, mégis beesik elég sokszor egy-egy olyan team amit körülvesz ez az undorító közöny. Ha meghalsz, leszarnak, fel se vesznek, bevisznek a szarba, spammelnek, elrohannak, mentik azt a qva 3 pontot, kempelnek meccseket. Felhívnám a figyelmet a német squadokra, azokba aztán annyi empátia szorult, hogy semennyi, undorító bagázs, végig cikizik a másikat, hiába vannak szarabb statjaik.. áhh ki nem állhatom őket :D

Szóval ennek következtében én is úgy csinálok, hogy ha casualben downolnak, akkor ha nem reménytelen a helyzet nem maradok, de amint meghaltam, nem várom meg, hogy egy vadidegen felszedje a bannerem és instant kilépek mivel engem az esetek többségében csak akkor gyilkolnak le teljesen, mikor a csapat szar, nincsenek a közelben, sőt rankedben meg képes vagyok könyörögni, hogy NE SZEDJÉK FEL a bannerem, csak szabaduljak már tőlük, hiába bukok egy raklap pontot, nem fogom nézegetni őket 10 percig, se játszani egy inkompetens csapattal.

A játékot szeretem, de a toxik communityt már a hátam közepére se kívánom.

[ Szerkesztve ]

(#6540) Tense


Tense
őstag

Először is szeretném leszögezni nem egy pro játékos vagyok, ( 5 hónapja kezdtem ezt a játékot) de mindenképp szeretnék egy jó csapatot összehozni, elvileg a Szalami1 által rendezett versenyen most 20 csapat indulhatott, de a következő versenyen már 40. Ha fel tudunk fejlődni, egy versenyképes szintre, nem lenne rossz indulni.
Én ennyit tudok kb, itt a youtube csatornám, van némi videó.
[https://www.youtube.com/c/CsabaBucsku/videos]

És van egy discord szerverem is, de nekem mindegy kinek a szerverén dumcsizunk, itt viszont egyből fel tudjuk venni a kapcsolatot aki esetleg el tud engem képzelni társnak 😃
[https://discord.gg/3T9m7PXbpA]

Ez a két karakter, amivel, mondjuk úgy, hogy elboldogulok, Banga és Octane 😃
De a fő karakter az a Banga..
De elvagyok a Wrait, Gibi vagy éppen a Lobaval is..
Platform; PC

[ Szerkesztve ]

(#6541) Mezcal válasza Tense (#6540) üzenetére


Mezcal
addikt

10K kill után lehet róla szó, addig öljél még.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#6542) Tense válasza Mezcal (#6541) üzenetére


Tense
őstag

Addigra már 20k kell 🤣
Mellesleg játszottam már olyan társsal akinek 15000 kill volt mégsem ölt csak egyet, 300 dmg, én öltem hetet 1600dmg..
Azért köszönöm, megtisztelő.

[ Szerkesztve ]

(#6543) ssgk válasza Tense (#6542) üzenetére


ssgk
aktív tag

Szerintem nem leszólásból írta hogy 10k után beszéljétek újra.
Akik versenyekre járnak, a ritkán használt legendek en van 10k kill mainen inkább 50k.
És az nem mérv adó, hogy valaki üt/együtt játszik stattba erősebbel akkor jobb is nála. Saját példa erre, hogy solo ba játszom (főként ranked) ahol dia közepe ez 1 hét alatt megvan, és addig nem egyszer kerülök össze preda val. Akiknél több kill/dmg lesz végére. Vagy éppen ellenbe jön és ő marad lent. De nem jelenti hogy jobb vagyok, mert ha versenyen indulnánk mindketten szinte garantált, hogy ő jönne ki nyertesen. Szimplán mert tapasztaltabb. Lehet ha nekem is lenne 70k killem olyan jó lennék, sőőt még lehet, hogy jobb is, de amíg nincs nem lehet tudni csak azt, hogy ő jobb. Másik fontos dolog, hogy magasabb szinten a mozgás aim stb (basic) egy alap dolog sokkal nagyobb jelentősége van olyan dolgoknak mint kommunikáció, map ismeret, stratégia" stb (fundamental) és az is egy olyan (mint minden más, minden téren), gyakorlás, minnél jobb akar lenni valaki annál több gyakorlás. És itt jön be a kill count. Nem lehet csak az alapján megítélni a skillt de mérvadó. ha valakinek van 100k killje esélyes, hogy jobb egy 10k val rendelkezőnél.

(#6544) Tense válasza ssgk (#6543) üzenetére


Tense
őstag

Egyáltalán nem vettem sértésnek. Viszont ha 40 csapat indul majd a következő versenyen az ugye 120 ember, Én nem hiszem hogy a kicsiny kis országunkban, van 120 ember akinek 30-40-50 ezer killes, de lehet tévedek, gondoltam és bátorkodtam feltételezni hogy lehet hogy nekünk is lesz esélyünk beférni a 40 csapatba, de ha mégsem, nagy baj nem történik, maxum lesz egy jó csapat, legalábbis egy összeszokott csapat.
Persze én öt-hat hónapja kezdtem, és van 3000 össz ölésem. De értem mit mondasz, akkor még várok mondjuk még egy évet, mire összejön 10-20 ezer ölés, főleg egy karakterrel.

(#6545) gyuribácsi88 válasza ssgk (#6543) üzenetére

Azért ez nem R6, itt nem kell akkora pálya ismeret, itt nincs a fegyvereknek olyan recoil-ja, stb. Aki nem béna fps játékokban, 1-2 hónap alatt simán beletanul. Itt most magyar versenyről volt szó, a magyarok elég low szinten vannak nemzetközi vonalon. Emlékszem mikor az első solo pubg vr kupán indultam, az első körben több killem volt, mint az első 10 játékosnak összesen, pedig csak ötödik lettem :DDD Mondjuk szalámi versenyén akkor se indulnék, ha fizetne érte, de ez más tészta.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6546) Tense


Tense
őstag

Esetleg akit érdekel majd a verseny. 💪👍👏
[link]

Sziasztok srácok! Ne felejtsétek el hogy jövő héten kezdődik Magyarország első olyan versenye ami custom szerveren lesz meghosztolva! PERSZE lesz stream és kommentár (általam) amin értékes nyereményeket lehet nyerni nézőként ;)
Csapatok:
BSM
CHILLPEX
cry2win
enq
FREE
Gorilla Gang
hitNrun
HungarianGods[HGS]
Kopasz helyező
Need a 2x
NFR
NOH
Outlaws
Rage Quit Squad
Redskulls
ROLLS BOYCE GANG
the3rdparty
The Fish
THROW
Valakinek utolsónak is kell lennie :) (igen ez 1 csapat név)

[link]

Várunk mindenkit 19.-én a streamen!
Ha jól sikerül minden és sokan leszünk akkor lesz esélyünk több versenyt is rendezni! Ez csak rajtatok múlik majd!!

(#6547) ssgk


ssgk
aktív tag

Jaaa, hát persze ilyen streamer/youtuber által szervezett kis" verseny más, akár még helyezést is érhettek el ha ügyesek és szerencsések vagytok. Amit írtam azt neves nagyobb" versenyekre gondoltam. (én értettem rosszul) Bár szerintem van bőven igen jó magyar apex játékos is. Az más kérdés, hogy 1-2% érdeklődik ilyen versenyek után.

[ Szerkesztve ]

(#6548) Tense


Tense
őstag

Elkészült az első Montage videóm, remélem nektek is tetszik majd. :R :R :C :DD :D
[Apex Legends - Tense Montage]

(#6549) markknight válasza Tense (#6548) üzenetére


markknight
veterán

Nekem bejön, menő :D

(#6550) Tense válasza markknight (#6549) üzenetére


Tense
őstag

Nagyon köszönöm, igazán jól esik :R :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.