Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) maross válasza Sir Pocok (#10150) üzenetére


maross
veterán

En imadtam a 2004-eset..

ijk: nekem air es haibane nem jott be, chobits, fullmetalalchemist igen. es persze death note, en azt valasztanam :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10152) Sir Pocok válasza maross (#10151) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Death Note tényleg jó Ijk, maross kollégával egyetértek. Mondjuk a Fullmetal Alchemist egy kicsit könnyedebb.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#10153) ArchElf válasza maross (#10151) üzenetére


ArchElf
addikt

Nekem mindkettő tetszett, de a 2009-es jobban.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10154) #59620352


#59620352
törölt tag

Megint belecsaptam a japánlecsóba! 3 animét is nézek most sebesen:D

Helsing: Elég izgalmas, nemhiába olyan híres (felénél járok)

Fate/Zero: Többet vártam tőle, túl sok a pofázás... stb. (majdnem végeztem vele)

Shiki: Masterpiece, nagyon faja vámpíros-féle horror (majdnem végeztem vele)
Psych0 Most linkelte be egyik ost zenéjét:D

(#10155) Pttypang válasza #59620352 (#10154) üzenetére


Pttypang
veterán

Hellsing...

Everybody lies.

(#10156) Ijk válasza #59620352 (#10154) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nembaj, már úgy vagyok vele hogy ami szerinted szar az biztos hogy jó anyag lesz!:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10157) F34R válasza Ijk (#10156) üzenetére


F34R
nagyúr

kb úgy nézni hogy fast seek :DDD

(#10158) Archanon válasza #59620352 (#10154) üzenetére


Archanon
őstag

Fate/stay night megvolt már, hogy Zero-t nézel? :U Én még így látatlanba is azt mondom, biztos rosszul jártam volna, ha a Zero-val kezdem..

Oh, és előre szólok, ha bármiről is írsz majd bővebben, ügyelj a spoilerre, véletlenül se csússzon be valami. Ha mégis, legalább használj jelzést, és offold a szükséges szövegrészt. Nem szívesen szeretném tudni az első ~40% (pölö) lényegi tartalmát sem, amíg nem láttam őket. :DDD (Bocsi, csak már előre félek, mert már párszor megesett. És nem a fejem a spoiler. :P )

#Ijk: Jó logika. :DDD Sőt. Tökéletes.

;]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10159) bandiras2 válasza #59620352 (#10154) üzenetére


bandiras2
senior tag

eredeti széria, vagy Hellsing Ultimate?
Az Ultimate, na az EPIC. az eredeti se rossz, de messze elmarad minőségben.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10160) #59620352


#59620352
törölt tag

Ljk :D Anime rajongó és Anime rajongó között különbség van :)

Fat/stay Night-ot láttam (igaz régen de nagyjából emlékszem még rá)

Hellsing Ova-it is megnézem majd.

Shiki

Egyik oszt. társam mondta rá még régen hogy "fuhh ez ***szott jó". És tényleg, új kedvencem született, a Shiki. Nem írok róla semmi konkrétumot inkább, olvassátok az ismertetőt aki tudni akarja mi ez pontosabban. Egy vámpíros anime, ami kicsit se hasonlít a Twilightos szutyok sztorikhoz. Az eleje nehezen indul be, de kíváncsivá teszi a nézőt, de alapjába véve az eleje még kicsit uncsinak minősül számomra^^ A befejező részek... huh~ mennyi vééér:D Persze nem az a shounen fight, erősen seinen, komoly történettel, néha nyugodt slice of life (amit nem szeretek nagyon), néha kicsit Dr House filling:D Öldöklések, borzongások, horror. Rátapasztja a szemeket a képernyőre. Zené-ből a 2. OP volt olyan átlagon felüli, az ED-k átlagosak, az első OP ratyi, aláfestő zenék hardcore szinten teremtik meg a hangulatot. Van benne sok dráma is de nem is írok semmit mert még hatalmas spoilereket lőnék be vele. Toshio a kedvenc karakterem de sztem mindenkinek ő lesz, többi kari is elég eredeti stílusú lett, főleg a szakállas medveölő alkatú/stílusú öregúr ő a 2. kedvenc xD Egyszerűen ezt nézni kell! 10/10 és Kedvenc

(#10161) Andor-sama


Andor-sama
csendes tag

Üdv emberek. Én per pillanat a H2O Footprints in the Sand-et nézem. Még csak pár részt láttam és elvileg egy seinen, dráma, ecchi, slice of life, tragédia a sorozat. Az alap történet kifejezetten jónak tűnik de nagyon sok sablon szöveg és karakter jellem jön elő benne. Van esetleg aki látta már és megszánna egy véleménnyel összességében?
A shikivel kapcsolatban én is csak pozitív dolgokat tudok mondani. Ami így a szokásos dolgokon fellül (pl.: történet, karakterek, rajzolás etc.) zseniális benne az az, hogy a történetet nagyon egyoldalúan mutatja be a legelején és a végéhez közelítve fokozatosan átcsap pont az ellenkező oldalra, spoilerezni nyílván nem akarok ezzel kapcsolatban.

(#10162) Synthwave válasza Andor-sama (#10161) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

おかえり- akkor is, ha nem volt いってらっしゃい。 ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10163) Andor-sama válasza Synthwave (#10162) üzenetére


Andor-sama
csendes tag

Nem tudom így utólag szokták e mondani, de ただいま。:D

[ Szerkesztve ]

(#10164) bandiras2


bandiras2
senior tag

Fate Zero, 2. rész, elsütöttek egy jóféle poént X :DDD
[olvasnivaló] Angol, de sírvaröhögős
Bluebeard idézett egy [Shoggie-t 02:00tól] Cthulhoo Fhtagn lol

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10165) maross


maross
veterán

Code geass utan fate sorozatot szeretnem megnezni, melyik szeriaval kell kezdeni? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10166) bandiras2 válasza maross (#10165) üzenetére


bandiras2
senior tag

Fate Stay Night az alap, azzal kezdd. Aztután a mozi, és utána a Zero.
Nem baj a fordított időrend, pont jó ez így.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10167) Archanon válasza maross (#10165) üzenetére


Archanon
őstag

És a Prototype-ot persze ne hagyjuk ki a sorozat után. :P

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10168) F34R


F34R
nagyúr

fúúúú most elmegyek vakációzni és később egy beszámolóval térek vissza. :DDD

Addig én is berakok egy hátteret múltkorába láttam , ne maradjak ki belőle.

(#10169) maross válasza bandiras2 (#10166) üzenetére


maross
veterán

Ok, koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10170) #59620352 válasza Andor-sama (#10161) üzenetére


#59620352
törölt tag

H2O szerintem jó volt, bár kezdő animésként néztem, szal már lehet nem tetszene nagyon. Zenék nagyon átlagon felüliek nálam, szereplők cukrok, engem aszem a6. az Otohás rész hatott meg, meg az volt a legviccesebb:D már csak azért megérte (de lehet nem a 6. rész, az amibe a sorozat közepén lesz egy Opening)

(#10171) bandiras2


bandiras2
senior tag

Alakul a Fate zero, ez a Rider hatalmas arc, már most kedvenc, van stílusa!
Iskander a hódítók királya!

[ Szerkesztve ]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10172) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Srácok, segítsetek! :B

Afro Samurai-t adtam oda valakinek, illetve jómagam is megnézném még egyszer, de még mindig nincs hun subtitle. Nem tudok ajánlani valamit? Google-t néztem, feliratok.infot néztem, hosszupuskasubot néztem, AA.hu-t néztem, egyik oldalon sincs hozzá jó, mivel 720p verzió. Jó lenne nekem angol is, átfordítanám én szívesen, ha jó az időzítés.

Előre is köszi :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10173) Máté94 válasza hoffman_ (#10172) üzenetére


Máté94
addikt

AA-n van fent fordítás, Aegisubbal vagy VLC-vel eltolod a feliratot és kész. :)
Mit kell szenvedni? :D

(#10174) hoffman_ válasza Máté94 (#10173) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az eltolás nem elég sajnos, más az időzítés, elmászik. Azt a feliratot hajamra kenhetem, HD-hoz nem jó, időzíteni meg nem tudok :/

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10175) bozont válasza hoffman_ (#10174) üzenetére


bozont
veterán

Aegisubbal az időzítést is át lehet konvertálni, szóval tessék gyorsan megtanulni a használatát (nem ördöngösség) és nem lesznek ilyen problémáid. ;)

(#10177) Archanon válasza Enszuke (#10176) üzenetére


Archanon
őstag

MPCHC-ben van egy olyan opció a feliratoknál, hogy "Alap stílus". Ezt bekapcsolva az általad beállított alap stílusra váltja a feliratokat, mintha eleve srt lenne. Annyi a probléma, hogy a máshová, mondjuk a képernyő közepére tett feliratot ilyenkor eltolja, sokszor már nem látható helyre, szal ki a képből. Erre még én sem tudok megoldást...
Viszont én is agyrémet kapok, amikor cifra betűkel, kék, piros, zöld szegélyezett akármilyen színű felirattal találkozok, szóval használom.

VLC-ben nincs ilyen beállítás? Egyébként az még megoldás lehet, hogy SubWorkshop-pal elmented srt fájlként. Mondjuk nekem ilyenkor mindig kiszedi a vesszőket, azt nesze neked tagolás...

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10178) Psych0


Psych0
őstag

/jp

"Yosuga no Sora - Roughly 40% translated, goal for greater than 50% patch around mid-to-late february"

:C

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10179) hoffman_ válasza bozont (#10175) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, de arra sincs elég időm, hogy letöltsem és nézzem ezeket a vackokat, fene se akar még ezzel vesződni...

Enszuke:

A fenti neked is. Nem a képességgel van a gond, előbb-utóbb (utóbb :D ) belejönnék, de nem akarom egyszerűen, többet ér az időm. Egyébiránt persze köszönöm a tanácsot.

más:

Afro Samurai Resurrection-t keresek. 1080p-t. Találtam Thora-t, enkóron és máshol is, de nem jön sehonnan, hogy jussak hozzá, ötlet? :B

mod:

Illetve. Érdemes egyáltalán leszedni? Olvastam olyat is, hogy a részek egybevágva, kicsit kibővítve. Ez helytálló?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10180) Psych0 válasza hoffman_ (#10179) üzenetére


Psych0
őstag

IRC még mindig a leggyorsabb

/msg THORA|Arutha xdcc send #6

[ Szerkesztve ]

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10181) #59620352 válasza hoffman_ (#10179) üzenetére


#59620352
törölt tag

nézd meg magyar szinkronnal oszt kész:P Kevesebb fejfájás xd
Amúgy is az AA-n az év legrosszabb animéjének szavazták meg :D

(#10182) Pttypang válasza #59620352 (#10181) üzenetére


Pttypang
veterán

Az aa-s értékelés nem mindig biztos. A magyar szinkronok minőségéről pedig.. inkább hagyjuk.

Everybody lies.

(#10183) Synthwave válasza #59620352 (#10181) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"nézd meg magyar szinkronnal oszt kész"

I just ROFLd. A really huge one. ;]

"Amúgy is az AA-n az év legrosszabb animéjének szavazták meg"

Ahol egy Bleach átlaga ->9.42<-...:U

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10184) #59620352


#59620352
törölt tag

Egy pár részes OVA-ról van szó... Jobb az mint szenvedni a felirat-eltologatással egész nap, nem?

Am láttál te már a Bleachből pár részt is akár?:D Lehet nem szereted a shounent de más igen.

[ Szerkesztve ]

(#10185) bozont válasza #59620352 (#10184) üzenetére


bozont
veterán

Én szeretem a shouen fightot és az Aizen sztori végéig néztem a Bleachet, de aztán meguntam. A 9,42 értékelés túl magas, de ez nem csak AA-n fiygelhető meg, máshol is sajnos. Egyszerűen túlértékelt. Itt is 8 az értékelés, pedig pl a Saint Seiya The Lost Canvas-tól is (aminek hasonló az értékelése) igencsak elmarad színvonalban. Persze az is látszik hogy míg a Bleachre ~9000 ember szavazott, addig a másikra ~200. :U

[ Szerkesztve ]

(#10186) Synthwave válasza #59620352 (#10184) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Láttam. Nem csak japán, de még magyar szinkronnal is. Na, azon konkrétan görcsbe röhögtem magamat (a félperces méltatlankodással egybekötött szánakozás előtt). :DDD

Van jó shounen. Pl. Zero no Tsukaima, Asu no Yoichi!, meg még egy jópár ecchi show. Fájtolósból meg pl. DB, Seirei no Moribito, Claymore.

"Lehet nem szereted a shounent de más igen."

Ahogy az AA-s emberkék 90+%-a. Mondjuk érthető, hiszen passzol a korosztályhoz. ;] Na, én ezért (is) nem adok semmit az ottani értékelésekre. "BlíccsNatúróVánPíszFeriTélFulMetálAlkemisztDetnótElfenLídazIsteen." ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10187) hoffman_ válasza Synthwave (#10183) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ámen.

Illetve nem, Bleach-et én is ennyire pontoznám, de hát tudod, hogy retard vagyok :) Egyébként sem érdekel, hogy milyen véleménnyel van róla más, ha meg akarom nézni, megnézem. Arról nem is beszélve, hogy 90%-ban a sorozat, amit 9-re pontoztam nem olyan rég.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10188) Pttypang válasza #59620352 (#10184) üzenetére


Pttypang
veterán

Én szívesebben szenvedek a felirat tologatással, kb kemény fél percnyi időmet veszi el, míg a szinkron címen kiadott hulladék a süllyesztőbe küldheti nálam az adott anime-t.
Ha a szavazatot adók nagy része csőlátású az adott kategóriában, akkor máris megvan a fő indok arra, hogy ne vegyük figyelembe az értékelést. ["BlíccsNatúróVánPíszFeriTélFulMetálAlkemisztDetnótElfenLídazIsteen." ]
Továbbra is hangulatfüggő az egész. Ha úgy ülök oda, akkor van amikor én is megnézek 1-2 részt, máskor pedig hulladék a szememben.Volt már olyan anime, amit később letöltöttem újra, kicsit jobb hangulatban, és akkor már tetszett.

Everybody lies.

(#10189) F34R


F34R
nagyúr

Bleach-t most nézem kutyafuttába de nem vagyok elragadtatva tőle .
ez a sztori neke most gyenge.
grafikába is visszafejlődött , azt hiszem napolom a shounen-t ;]

[ Szerkesztve ]

(#10190) Totheground válasza F34R (#10189) üzenetére


Totheground
addikt

Ha már shounen, nézz Color Wars-t (Daimaou)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10191) F34R válasza Totheground (#10190) üzenetére


F34R
nagyúr

most nem majd ha esetleg megfiatalodom :P

(#10192) Crystalheart válasza bozont (#10185) üzenetére


Crystalheart
senior tag

MAL-on csak 7,8, de én még azt is bőven soknak tartom neki vagy bármely hasonlóan elnyújtott haverjának.

"BlíccsNatúróVánPíszFeriTélFulMetálAlkemisztDetnótElfenLídazIsteen."

Háhá :D (Bár az Elfen Lied nem volna olyan rossz, ha újravágnák, kihagyva a hülyeségeket. Igaz, ha a Narutót összenyomnák ötödannyiba, az sem volna. :D)

(#10193) Ijk válasza Crystalheart (#10192) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerintem sem volt rossz ez Elfen Lied.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10194) Totheground válasza F34R (#10191) üzenetére


Totheground
addikt

Lehet félreértem, de a Daimaou inkább ecchi vígjáték mint ilyen bleach/natúró féle neverending shounen fighting szarság. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10195) hoffman_ válasza F34R (#10189) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hitetlen kutya ;] :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10196) Archanon válasza Synthwave (#10186) üzenetére


Archanon
őstag

Mééért, a One Piece legalább tényleg jó. ;] Hosszú, de a történet jó, és annyit röhögtem eddig rajta, hogy azt kevés animehez tudnám hasonlítani. Iszonyat beteg, és még a harcok is jók. Fairy Tail pedig (is) egy Asu no Yoichi!-t simán kenterbe ver történetileg, poénilag, sőt, még ecchi is van benne. :P Ha már shounen... De ízlések és pofonok, ugyebár. A Claymore meg szerintem eléggé kilóg a sorból, az egy másik fajta shounen.. nem is tudom miért. :DDD

AA-s átlag színvonalban viszont egyetértek.

#Crystalheart: "MAL-on csak 7,8, de én még azt is bőven soknak tartom neki vagy bármely hasonlóan elnyújtott haverjának."

Mert olyan sokat láttál... :U Bleach esetében mondjuk tényleg sok a 8-9-10 pontos értékelés, de a 7 pont szerintem bőven reális neki. Naruto-ból meg szimplán ki kell hagyni 136-219. részeket (itt a színvonal iszonyat lecsökken), és folytatni a Sippuppupudennel...

#F34R: Hol tartasz? Grafikában szerintem nagyon elcsúnyult mára. O.o Egyszerűen olyan nyújtottformák lettek a karakterek, hogy rossz rájuk nézni.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10197) Crystalheart válasza Archanon (#10196) üzenetére


Crystalheart
senior tag

7,8 az nem 7. :D 7-et én az Elfen Liedre adtam. :D

(#10198) Archanon válasza Crystalheart (#10197) üzenetére


Archanon
őstag

Én a saját értékelésemet mondtam, és nem a malmosat... :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10199) F34R válasza Totheground (#10194) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor jöhet :DDD

(#10195) hoffman_

pedig hidd el ez szar ;]

(#10196) Archanon

358 ig néztem nem sok résszel voltam lemaradva.
A grafika meg no comment , Tiszta Budokai tenkachi mimika nélküli mozgás lol.
hát inkább ps2-es grafika vagy xboxos :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10200) hoffman_ válasza F34R (#10199) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Neked kéne adni az én szavamra, te még csak belepislogtál, én meg láttam az összes részt + a 4 egész estés filmet :P :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.