Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) Archanon válasza jahrn (#9750) üzenetére


Archanon
őstag

Én is szeretem a hangját, mindaddig, amíg nem próbál meg hímnemű egyedeket szinkronizálni. :DDD (a Kure-naiban irtó idegesítő volt szegény...)

Tényleg be kéne fejeznem a Bakemonogatarit-t, véletlenül elcsíptem itt néhány "lényegtelen" spoilert Hanekawa-val, meg Oshino-val kapcsolatban... :U Már csak 3 special rész.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9752) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

bozont, Archanon köszi a tippet, de inkább akkor megnézem angol felirattal, a magyar sub csak kényelmi funkció lett volna, de ennyit biztos nem szórakozok vele. :D

(#9753) Archanon válasza PR0JECTNR56 (#9752) üzenetére


Archanon
őstag

Én már csak saccra belövöm, mennyit késik, 1 gombot megnyomok néhányszor, és voilá, kész is. Nem olyan nagy szenvedés ez. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9754) Synthwave válasza jahrn (#9747) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mayoi nincs is? Kiábrándító és egyben szomorú.

.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9755) Darth_Revan válasza jahrn (#9747) üzenetére


Darth_Revan
veterán

wait...
Koimonogatari - Hitagi End

lefordítva:
Szerelem történet - Hitagi Befejezés

Lezárják akkor ebben szerencsétlen főhősünk és Hitagi szerelmi szálát? Most nem tudom, hogy ez jó-e vagy nem...ha tényleg lezárja benne, akkor aztán jöjjön valami jó kis Tsubasa cica romantikázás :DDD

Tsubasa cica bármit csinál, mindig ugyanaz a véleményem, mint hősünknek :DDD

Kaaawaaaaiiiiiiiii!

[ Szerkesztve ]

(#9756) Crystalheart válasza Totheground (#9737) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Öh, amúgy egy ilyen LN hogyan néz ki belülről? o.O Miben különbözik egy sima ifjúsági regénytől?

(#9757) Pttypang


Pttypang
veterán

A végén tényleg rávettetek, hogy félretegyem az aktuális anime-ket, és leszedjem a Nisemonogatari meglévő 2 részét ^^ Ostoba kérdés: fordítja valamelyik csapat magyarra? :D

Everybody lies.

(#9758) Pttypang válasza Pttypang (#9757) üzenetére


Pttypang
veterán

Lejárt a szerk idő..
Na, google kisegített, akkor csak a 2. rész feliratára kell várni :P

Everybody lies.

(#9759) Psych0 válasza Crystalheart (#9756) üzenetére


Psych0
őstag

Általában háremben van a főhősünk :D Amúgy semmiben. Sima >200 oldalas könyv könnyed tartalommal.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9760) Crystalheart válasza Psych0 (#9759) üzenetére


Crystalheart
senior tag

:D Na igen a hárem :D

És képek vannak benne, nem? Gondolom az átlag nyugati regényeknél több és mangásabb.

(#9761) jahrn válasza Darth_Revan (#9755) üzenetére


jahrn
senior tag

A Koimonogatari 1 honapja jelent meg (es rosszul tudtam, a sorozat utolso 3 kotete meg meg sem jelent) szal nemigen van rola info.
Ennyit talaltam rola:

SPOILER
Don’t you think unrequited love that lasts forever is happier than mutual love?
Senjougahara Hitagi made a deal with the gods with her life in order to protect Araragi Koyomi.
As winter holidays approach with the promised “death anniversary”, she chose the darkest and the worst option…
END

(#9762) Psych0 válasza Crystalheart (#9760) üzenetére


Psych0
őstag

ja igen 4-5 mangás stílusú kép.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9763) Crystalheart válasza Psych0 (#9762) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hmm, akkor nem sokkal több, de mangább. Na jól van, csak érdekelt, kösz.

(Érdekes, itthon A láthatatlan embert mondjuk ifjúsági regénynek, amiben kínzás van, pestis, kaszabolás, meg vér és halál, eh. :D Még hogy a japán modern kultúra agresszív. :D)

(#9764) ArchElf válasza Psych0 (#9718) üzenetére


ArchElf
addikt

Tron 2.0
Én minden nehézségi fokozaton végigvittem (legnehezebben kétszer is). Must have...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9765) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Ikoku Meiro no Croisee - Concert (OVA)

A mostani sztori remekül megy az eddigi történethez, simán hozta az OVA is a színvonalat. Ami viszont mindent vitt, az a zene volt. Az összes kiváló lett különösképpen az utolsó dal, amely a teljesség igénye nélkül, szívfacsaró, megható, könnyfakasztó brilliáns dal lett. A történettel együtt hibátlan lett ez az OVA.
10/10

(#9766) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ha valakit érdekel egy eszetlen igényes Puella Magi Madoka Magica 1080p Hi10p BD-batch.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9767) F34R válasza Synthwave (#9766) üzenetére


F34R
nagyúr

tegnap néztem én is bár nekem nincs rá szükségem ekkora felbontásban.

(#9768) Ijk válasza Synthwave (#9766) üzenetére


Ijk
nagyúr

Pont pár napja húztam le egy 12 gigás BD ripet, de ebben vannak még plusz dolgok. Mi lehet az a 9. rész v2?:F

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9769) Darth_Revan válasza Ijk (#9768) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Gondolom javított feliratot raktak bele.

(#9770) Synthwave válasza F34R (#9767) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem csak a felbontás. Rengeteg extra és [tri4] subok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9771) F34R válasza Synthwave (#9770) üzenetére


F34R
nagyúr

engem még nem érint , mert még nem láttam 720p-s lesz úgy is nekem az ideális.

(#9772) Psych0


Psych0
őstag

Emberek! Ez a Shiki nagyon jó! Nehezen indult be, de hihetetlen jó lett...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9773) Archanon válasza Psych0 (#9772) üzenetére


Archanon
őstag

Nagy reményeket is fűzök hozzá már régóta... De ilyenből is sok van még. :DDD

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9774) jahrn válasza Psych0 (#9772) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem rossz a Shiki, de engem az idiotan megrajzolt karakterek zavartak. Valahogy kevesbe illettek egy horror/thriller jellegu animehoz.
Mondjuk most itt az Another ami - egyenlore - eleg jonak igerkezik, es az is horror/thriller kategoria.

[ Szerkesztve ]

(#9775) Darth_Revan válasza Psych0 (#9772) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Jaja, nem rossz.

A végén mondjuk én már nem tudtam eldönteni, hogy ki is az igazi "rossz fiú" :DDD

(#9776) Máté94 válasza jahrn (#9774) üzenetére


Máté94
addikt

Pedig a karakterek szerintem egész jól hozzátettek. :)
Another-t pedig nagyon szeretjük! :R

(#9777) bozont válasza Darth_Revan (#9775) üzenetére


bozont
veterán

Mindenki vagy senki sem, nézőpont kérdése. De ezért is olyan izgalmas ez az anime szerintem.
És az op/ed is nagyon eltalált, főleg az ed2 tetszik nagyon. Mondjuk a Buck Tick zenéi elég jók úgy általában.

Találtam egy szerintem nagyon igényes cosplay videót is.

(#9778) Psych0 válasza Darth_Revan (#9775) üzenetére


Psych0
őstag

Egy igazi drámában mindenki rossz, és senki sem...;)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9779) ArchElf


ArchElf
addikt

Viccrovat LOL

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9780) Móci válasza ArchElf (#9779) üzenetére


Móci
addikt

Én mindegyikkel kiegyeznék... ;]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9781) Darth_Revan válasza Móci (#9780) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Na, azért legalább 6GB már kell manapság :DDD

(#9782) Crystalheart válasza Darth_Revan (#9781) üzenetére


Crystalheart
senior tag

(Nem tudtad, hogy az i-cuccokban a dolgok hiánya ficsőr? :DDD)

(#9783) Ijk válasza ArchElf (#9779) üzenetére


Ijk
nagyúr

64GB az a biztos;]
Na de azért szerintem is kell 6GB minimum.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#9784) ArchElf válasza Darth_Revan (#9781) üzenetére


ArchElf
addikt

Mindjár jön [oWn]f4te és kifejti, hogy a kevesebb több :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9785) Totheground válasza ArchElf (#9784) üzenetére


Totheground
addikt

Íme :DDD

Amúgy meg

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9786) Archanon válasza Totheground (#9785) üzenetére


Archanon
őstag

Juj, ez fájt. :C

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9787) phanzetomox


phanzetomox
őstag

pára napig nem néztem be ide és már kockulás megy :D Azthittem rossz topicba jöttem xD

(#9788) Synthwave válasza Darth_Revan (#9781) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyértelműen Shuffle. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9789) Psych0 válasza Synthwave (#9788) üzenetére


Psych0
őstag

nesze

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9790) Móci válasza Synthwave (#9788) üzenetére


Móci
addikt

Shuffle

Azt hiszem én nyertem. ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#9791) F34R


F34R
nagyúr

miért a pici cici is lehet jó nem ? :)) a nagy kannát úgy sem tudod elfogyasztani :DDD

(#9792) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az 1 GB mindenre elég, a több csak túltenyésztés. :D
A fontos biztonsági mentések rámennek, kompakt és hordozható, egyszóval MINŐSÉG. :P

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9793) Archanon


Archanon
őstag

Bakemonogatari

(+13-14-15. ep Special)

Nehéz ezt normálisan jellemeznem, talán tényleg az a legmegfelelőbb szó rá, hogy "érdekes". Vagy elvont... a kettő együtt. Tán kicsit sok volt a művészi benne. :) Sajnos az egész képi világa erre épült, bár a végére egészen megszoktam a folyamatos "kamerakapkodást", közeli szemeket meg szájakat, valamint avantgárd szerű [az.. nem?] képi elemeket. A rajz egyébként nagyon szép, és az animáció pedig meglepően fluid a jelenetek többségében, ami nagyon feldobta az egészet (hehe, Shaft...). A zene tetszett, illett a sorozat alá. De ennyi.

Ami nagyon nem tetszett, hogy minden epizód elején fél pillanatokra bevillantanak hosszú-hosszú mondatokat, nesze, olvassam el. Pedig sztorit mesélnek el, ezek nélkül pedig sokkal érthetetlenebb minden. Gondolom ezzel azt a hatást próbálták elérni, hogy csak szavak "villanjanak bele az agyunkba", ezáltal keltve a "feszültséget" (?), aztán rakjuk össze magunk... fene tudja. Sajnálom azokat, akik TV-ben nézték, és nem volt space-re lehetőségük. :P

Az alapsztori nem valami bonyolult, az elején nem fogott meg túlságosan. Lassan is haladtam vele, általában chapterenként ("lányonként" :) ), és mindig nehezen vettem rá magam, hogy folytassam, mivel kissé darabos volt így a történetvezetés. Talán a némiképp agyilag fárasztó - ám gyakran mókás, jópofa - dialógusok miatt volt egy kis Katanagatari utánérzésem, de természetesen teljesen más a kettő. A vége (vagy még inkább a sorozat harmadik harmada) viszont nagyon tetszett, csak sajnos még mindig maradtak nyitott kérdések, de gondolom erre szolgál majd a Nisemonogatari... abba meg nem merek belekezdeni, pedig nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakra, miképp alakul a karakterek közti ez és az. :)) Lehet jobb lenne megvárnom, míg leadják az összes részt.

[8/10] - 8alá.

_____________________________

Suzuka

Gondoltam nézek valami lightos, romantikus valamit. Ez bejött. :DDD A sorozat már nem annyira. Igazából az első 5 rész után már nem voltam biztos benne, hogy én ezt folytatni akarom, annyira nyögvenyelősen indult, szinte semmi nem történt. Aztán a remény, hogy "talán majd csak lesz valami" mégiscsak megetette velem a részeket, majd a második felére végre beindult valami, ami érdekesebbé tette az eseményeket. Egész korrekt véget kapott, habár nincs teljesen lezárva, a sztori nyitva maradt [folytatás a mangában...], lehet sejteni mi lesz. További szappanopera. :))

Nem volt valami eredeti alapötlet sem, de poénáradattal simán föl lehetett volna dobni. Sajnos ami ebben szerepelt, az nagyon kevés volt, és jobbára totál erőltetett. A szereplők totál sablonosak voltak, valamint engem kifejezetten idegesített a csőlúzer Akitsuki, meg a másik idióta Asahina (bár az ő viselkedését még úgy ahogy megértettem a végére). Ami még nagyon levon az értékéből, az majdnem az egész szinkrongárda. Paradise Kiss-nél már megtapasztaltam milyen az a rossz szinkronhang. Annál talán egy foknál azért jobb volt a többség, de engem zavartak, különösen a főszereplő gyerek nyögdécselése - majdnem minden szavának kétszer indult neki... csak szerintem idegesítő az ilyen? (Komolyan, a legjobb poén az volt, amikor a kölök nyögését visszhangosították egy flashbacknél... rendesen visítottam a röhögéstől. :DDD )

Eh, nem is fecsérlem tovább a szót, számomra nagy csalódás volt, pedig az értékelések alapján jobbra számítottam. A történet összességében annyira nem volt gáz, de jóval kevesebb szappanoperázással, és több értelmes érzelemmel jobbat ki lehetett volna hozni belőle.

[5/10] - vígjátéknak semmi, romantikusnak átlagos, semmi extra.

_____________________________

Kodomo no Jikan

(+Ni Gakki; +OVA-k)

Azt hiszem ez a kép tökéletesen összefoglalja, miről is szól. :DDD Na jó, nem.

Egyrészt hiperédes, és szívet melengető, olykor lélektiprás a köbön, másrészt ide a folytatással. :D Nagyon sajnáltam, mikor megnéztem az utolsó OVA-t, hogy nincs több, mert tényleg érezni rajta, hogy koránt sincs vége a sztorinak. Kedvet kaptam a mangához is, bár az igazat megvallva az OVA-k után kicsit félek tőle. :) De egyszer biztos nekileselkedek, érdekel már a történet folytatása - vagy csináljanak még évadokat, rendes mennyiségű epizóddal megáldva.

A rajz és a zene szerintem szépre sikerült, a poénok aranyosak voltak, és hát olykor bizony "perverzebb" vizekre evez néhány jelenet. :)) A karakterdizájn jó, habár hiperlufifejek vannak itt itt is, meg oldalról kicsit Popeye szájúak lesznek, érdekes orrszerkezettel, de nem kifejezetten csúnya így sem, nekem tetszett.

A karakterek közül mindenki szerethető, személyes kedvencem Mimi és Rin, no persze Kuro-chan is aranyos a maga módján. Aoki-senseit meg inkább hagyjuk, tipikus lúzerfej az is. :DDD Bár a jobbik fajtából.

Erős [8/10]. :K

_____________________________

Fate/Stay night... egyelőre csak hüledezek, ez nagyon epic volt... nem írok semmit, mert most még hajlamos lennék maximálisra értékelni. :DDD /Mostanában nagyon elszaladt velem a ló, nem tudok normálisan értékelni. :U /

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9794) Totheground


Totheground
addikt

Na igen, a Shaft féle "artsy" munkákat valaki vagy szereti, vagy nem. Én nem tudok betelni vele, soha nem elég. Az eddigi 2 Nisemono részt is már 3* megnéztem. :DDD

Viszont pótoltam a seasonbeli lemaradást, a Papakiki meg az új Milky Holmes is állat.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9795) Synthwave válasza Archanon (#9793) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye, hogy megmondtam, hogy jó (azért kicsit alulértékelted :D) és need MOAR.

:DD

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9796) Archanon válasza Synthwave (#9795) üzenetére


Archanon
őstag

A 8 pont az már "nagyon jó" kategória nálam. :) De azért egy Clannad mellé nem sorolnám. :P
_____

Apropó, még egy kérdés, attól aki már látta... >> A Fate/zero-t mennyire érdemes most megnéznem? Tudom, hogy két évados lesz, de az elsőnek mennyire van értelmes "lezárása", illetve mennyire cliffhanger? Nem akarok Berserk feelinget, még úgy sem, hogy tudom, lesz folytatása valamikor áprilisban. Plusz még érdekelne, hogy van-e benne bárminemű cenzúra. :)

Érdekel a prequel, nyilván sok megválaszolatlan kérdésre ad választ.
[A sima F/SN VN már beszerezve, pedig anno hogy elleneztem, hogy neeeeem... most már fenét se érdekli, tudni akarok mindent. :DDD Már csak az angol regényolvasásra kell rászánnom magam.]

Következő napokban asszem Prototype (erre kíváncsi vagyok), TV Reproduction (ismét szétélvezem az agyam), valamint Unlimited Blade (whoaaah, another route) mozi lesz. :))

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9797) F34R válasza Archanon (#9796) üzenetére


F34R
nagyúr

A Zero val várhatsz , félbe van hagyva az egész . Viszont mások vannak kiosztva Rider , Berserker , Caster , Assassin vonalon . Ha érdekel és nagyon tülkön ülsz akkor megnézheted.

(#9798) Archanon válasza F34R (#9797) üzenetére


Archanon
őstag

Ennyit én is sejtettem, de azért köszi. :) Plusz infokat majd csak a sorozatból szeretnék megtudni, de ha a többieket megnéztem, akkor lehet teszek vele egy próbát, hála türelmetlenségemnek. ^_^ Aztán majd átkozom a pillanatot, hogy elkezdtem, mikor egy jóféle cliffhangerrel végződik.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#9799) F34R válasza Archanon (#9798) üzenetére


F34R
nagyúr

Én véletlenül ezzel kezdtem , és Stay Night közben voltak érdekes pislogások de végüli az elején megmutatják mi lett a Zero vége (bár kicsit homályos de kiderül ).

Puella Magi Madoka Magica

Spoiler
Hamar elröppent a 12 rész , nagyon megszerettem a szereplőket főleg Madokat és Homurat. Nem vettem az elején olyan komolyan de végül megszerettem és simán kijelenthetem hozta azt amit elvárnak tőle.
Volt egy apro szerelmi szál is bár jelentéktelen volt a fő szálhoz képest.
Az a kis görcs Kyuube jól átbaszott mindenkit, de a végén azt se tudta miről van szó (jó elfeledtette veke Madoka ) .

Végül egy pár kép róluk ^^

<33

Rate: 8.7/10

[ Szerkesztve ]

(#9800) Psych0 válasza F34R (#9799) üzenetére


Psych0
őstag

Homu (T_T)

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.