Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) Ijk


Ijk
nagyúr

Mit nézzek meg szerintetek következőnek, K-ON után?
Air, Chobits, Death Note, EF, Love Hina, Nodame Cantabile, Yosuga no Sora, Haibane Renmei, Aria, Byousoku 5 centimeter, Ano Hana, Fate Zero, Fullmetal Alchemist, Steins Gate.

Első körben az EF-re gondoltam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10052) F34R válasza Ijk (#10051) üzenetére


F34R
nagyúr

Így sorjában ;] Steins: Gate-t én későbbre hagynám

mondjuk lakatot kéne tenni a böngészőre és nem felnézni ide , tegnap előtt óta csak "beszerzésen " vagyok :(((

[ Szerkesztve ]

(#10053) Totheground válasza Ijk (#10051) üzenetére


Totheground
addikt

EF

Fun után jó kis depresszió (már ha a melodiest nézed).

Utána YnSora "levezetésnek" :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10054) Ijk válasza Totheground (#10053) üzenetére


Ijk
nagyúr

EF lesz, mert én is arra gondoltam először:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10055) Pttypang válasza Ijk (#10054) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez egy lista, szerezd meg mindet aztán hangulatodtól függően válassz. Ha boldogulsz a külföldi subbal, akkor irigykedve tekintek rád.. a Steins Gate kapcsán.. :D

Everybody lies.

(#10056) Ijk válasza Pttypang (#10055) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ezek vannak meg, azért kérdeztem:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10057) Archanon válasza F34R (#10047) üzenetére


Archanon
őstag

És azért ne feledd, hogy az első évadhoz is tartozik 2 special (szóval lényegében 14 részes), a második évad (a dupla felkiáltójeles :)) ) is tartalmaz 25-26-27. epizódot. De általában ezek mellékelve vannak. (És persze az Ura-on speckókat se felejtsük el. ;) )

Óhogyaza, Deadman-t én is megnézném már.
Amúgy rájöttem, miért csak az 5. résztől tűnt fel a cenzúra... mert AA-n (ahonnan beszereztem) a 4. részig BDrip van eleve. :B 5. részt újralestem, a többit meg ha végre elérhető lesz a többi volume. Egyébként mégsem annyira uncensored, mint vártam, ugyanúgy kitakarják az úgymond nagyon durva részeket fekete foltokkal, fehér fénycsíkokkal, de legalább nem levágják a fél/háromnegyed képernyőt és akkor nézzem. Meg van egy két átszínezés is...

[A képek SPOILER-esek lehetnek!]
TVrip 1 vs. BDrip 1
TVrip 2 vs. BDrip 2

Nah, szal eddig láttam. :DDD A többi majd később.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10058) Synthwave válasza Ijk (#10054) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aztán jöhet egy Yosuga no Sora -> Chobits -> Ano Hana -> Love Hina -> Air.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10059) maross


maross
veterán

Code Geass tenyleg erdekes. 3 resz utan mar csomo kisebb nagyobb fordulat van benne, ezeket a legtobb a 300. resz kornyekere idoziti :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#10060) bandiras2


bandiras2
senior tag

Unlimited Blade Works mozi letudva.
Volt benne pár furcsaság, pl Archer indokolatlan jelenléte az utolsó csatában, egyébként meg tetszett.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10061) bandiras2


bandiras2
senior tag

[copy]
[paste]
Jólenne ha valaki megtanítana arra hogy lehet linkből látható képet beszúrni.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10062) Archanon válasza bandiras2 (#10061) üzenetére


Archanon
őstag

A paste miből van? Kemény, még a *szikra* is majdnem ugyanolyan. :U

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10063) ArchElf válasza bandiras2 (#10061) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem a paste a copy? (AKIRA?)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10064) F34R válasza ArchElf (#10063) üzenetére


F34R
nagyúr

de ,Akira előbb volt .

(#10065) bandiras2 válasza ArchElf (#10063) üzenetére


bandiras2
senior tag

bocs, fordítva szúrtam be a linkeket :O

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#10066) #59620352 válasza Ijk (#10051) üzenetére


#59620352
törölt tag

Ano Hana, Death Note, FMA ajánlom
EF-et nem, dobtam. YnS se volt nagy durranás azért

maross: végre vki kezdi elismerni:D Látod ownFate:D

(#10067) Pttypang válasza Archanon (#10062) üzenetére


Pttypang
veterán

Akira

Everybody lies.

(#10068) Synthwave válasza #59620352 (#10066) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"EF-et nem, dobtam."

Egyszer majd felnősz. :)

"YnS se volt nagy durranás azért"

Hitetlen. Ennyi. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#10069) Totheground válasza #59620352 (#10066) üzenetére


Totheground
addikt

"EF-et nem, dobtam. YnS se volt nagy durranás azért"
:N

Nise04
Csoda. Tökéletesség. Remekmű. :R
Lolikedvelőknek pedig extra adag Shinobu service, pl.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10070) Totheground válasza Totheground (#10069) üzenetére


Totheground
addikt

Franc, épp letelt az 5 perc és ezt már nem tudtam beszúrni.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10071) Pttypang válasza Totheground (#10069) üzenetére


Pttypang
veterán

Hmm, majdnem lemaradtam megint az új részről :B

"EF-et nem, dobtam. YnS se volt nagy durranás azért"
Osztom a többiek véleményét.. :N

Everybody lies.

(#10072) Ijk válasza #59620352 (#10066) üzenetére


Ijk
nagyúr

Azt tudom hogy rád nem szabad hallgatni, mert kölök vagy még;]
Az 5. résznél tartok egyébként, eddig tetszik. Mondjuk a karakterek rajza egy kicsit gagyi nekem (sajnos ez ha már az ember látott egy Clannadot).

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10073) Totheground válasza Ijk (#10072) üzenetére


Totheground
addikt

Melyiket nézed amúgy? Memories vagy melodies?
Utóbbiból a 6. rész gyakorolta rám az eddigi animés pályafutásom alatt a legdurvább hatást.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10074) Ijk válasza Totheground (#10073) üzenetére


Ijk
nagyúr

Memories, aztán Melodies.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10075) Psych0 válasza Ijk (#10072) üzenetére


Psych0
őstag

Érdekes, mert én a Key féle karakterstílust pont ki nem állhatom, viszont az Ef számomra vizuális orgazmust okozott, igaz főleg a fényekkel és a hátterekkel.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#10076) Ijk válasza Psych0 (#10075) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igazából nincs baj a karakterekkel, csak mindenhol máshogy vannak rajzolva és "át kell szokni". A fények szerintem a legtöbb animében szépen vannak festve, el is felejtettem ezt megjegyezni a K-on-nál. Itt viszont még egyedibb hatások vannak, tényleg az egész egy művészi alkotás. 10. részt néztem még tegnap éjszaka, nem bírtam letenni pedig éjjeli 2 óra volt. A 8. rész eléggé megviselt.
Sajnos nincs redőnyöm, kénytelen leszek megvárni míg besötétedik. Világosban nézni ezt az animét olyan, mint bedugott fülekkel klasszikus zenét hallgatni:)

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10077) Totheground


Totheground
addikt

Shaft.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#10078) F34R


F34R
nagyúr

valaki tud rajtam segíteni ? Sora no Otoshimono -ból az 5-dik rész hiányzik (1280*720 p x264 flac ) sehonnan nem tudom beszerezni :N

(#10079) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Nem semmi ez az Amazon. Tegnap este 7 után rendeltem és már fel is adták csomagot. Legalább van előnye a -7 órás időeltolódásnak :DDD

Nem tudom, hogy mindig ilyen gyorsak-e vagy csak most, mert "speciális" eset volt a rendelésem, de most totemo ureshii vagyok :C

(#10080) Ijk válasza Darth_Revan (#10079) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit rendeltél, ha nem titok?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10081) Darth_Revan válasza Ijk (#10080) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Rosario + Vampire Capu 2, így teljes a ~chuu gyűjtemény, valamint gondom volt egy korábbi rendeléssel és mivel Amerikában nem szokás akadékoskodni pár e Ft-on a cég hírneve helyett, így ajándékba hozzádobtak egy Kanon Complete Collection-t is, így 1 csapásra meglett az egész ~uguu (WARNING! MOE!) gyűjtemény is :)

[ Szerkesztve ]

(#10082) Ijk válasza Darth_Revan (#10081) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem is egyszer be kéne szerezi a nagy kedvenceket majd. Kár hogy itthon nem lehet kapni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#10083) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Elkezdtem a Gettót, nagyon epic, díjazni fogom :D Van benne Butters szinkron, az kicsit fura, de szerencsére nem egy az egyben Butters, simán élvezhető.

Tanujjá meg hazudni, ahogyan én! Megyek és keresek egy fehéret, akinek hazudhatok.

Már ezen besírtam, 1 perc után :DDD Jó lesz ez :C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10084) Darth_Revan válasza hoffman_ (#10083) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Kertvárosi Gettó nem anime, sem az Avatar the Last Airbender, sem a Dead Space, stb, így anime topikban a tárgyalásuk elvileg off-topic lenne :D

(#10085) ArchElf válasza Darth_Revan (#10084) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem az Avatar-ról is dumáltunk vagy 50-100 hsz-en keresztül ;)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#10086) hoffman_ válasza Darth_Revan (#10084) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Valóban, ez igaz. De már többször belefutottunk a kérdéskörbe, miszerint máshol ilyesmiket nem lehet kitárgyalni ;] (amúgy minek számít ez? mert valóban nem anime, de jellegre azért közel áll hozzá)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10087) F34R válasza hoffman_ (#10086) üzenetére


F34R
nagyúr

animációs / rajzfilm

akkor ide jöhetne a Family Guy/South Park stb . Egy sorozatos topicba jobban beillene.

(#10088) Crystalheart válasza F34R (#10087) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Gondolom, feltétel, hogy japán illetőségű stúdió (is) készítse, akkor lesz valami anime. Rendező, zeneszerző, ilyen művészek azok lehetnek nyugatiak, olyat valahol mintha láttam volna már.

[ Szerkesztve ]

(#10089) hoffman_ válasza F34R (#10087) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, szerintem annyi közük van az animhez is, mint a sorozatokhoz. Megérdemelnének önálló topicot ezek szerint, ha még nincs. Engem nem kell félteni, nem fogom teleoffolni a totyikot vele, de szerintem OFF-ban befér ide egy-két ilyen.

Crystalheart:

Erre illik a definíciód :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10090) F34R válasza hoffman_ (#10089) üzenetére


F34R
nagyúr

Hát igen abban nem semmi dialogusok voltak :DDD

(#10091) hoffman_ válasza F34R (#10090) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mármint Afro-ban? Ha igen, akkor egyetértek :DDD

Nothin personal. Just revenge. Ez volt az 5 epizódos szövegének kb 40%-a :DDD És mennyire epic volt, wáá, Samuel egy állat.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10092) F34R


F34R
nagyúr

Egy láma kérdés Steins: Gate- ből melyik a jó v.?
van a horriblesub-s meg egy ilyen coalgirls/commia (utóbbinál a 720p 24ep ~ 3 giga :O ) kicsit keveslem.

mod: ilyen is van : [한샛-Raws]
Azt elfelejtettem írni hogy complete kell , tudom egyik sem offical de nekem jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#10093) Archanon válasza F34R (#10092) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem nem sokat kell várni a befejező BD ripekre (Vol.9, oszt elvileg meglesz), már csak néhány rész.

Előtte inkább lesd meg a Chaos;Head-et. Lehet, hogy a Steins;Gate-nél "gagyibb" [elég megnézni az általános értékelések közti hatalmas differenciát; valószínűleg más is], de elvileg ugyanaz a "világ", csak a helyszín, szereplők és a kor más. Eh, majdnem minden... De lehet van hozzá valami köze történetileg is, vagy utalnak rá (még nem láttam, csak a káoszfejet)... Ha nem, ettől függetlenül még ajánlom, mert tényleg nem rossz.

Ment pü.

________

#Darth_Revan: No igen, Avatár az egy nagyon jó kis sorozat, még a bazi sok "filler" ellenére is. :K Húgom most nézi öt... vagy hatodjára - nem tudom, hogy nem unja meg. O.o No de Dead Space rajzfilm? Ilyen is van? :DDD Jó?! A játékot imádom, bár sztoriban elég lapos.

#hoffman_: "Megérdemelnének önálló topicot ezek szerint" - Pl. South Park-nak van önálló, de összefoglaló egyáltalán nincs, én legalábbis nem találtam. Úgy egyáltalán kéne egy ilyen topic, ahol a nyugati képregény/szuperhősös sorozatokról, meg az ilyen cartoon network, nickelodeon, stb. agyatlanságokról lehetne beszélni. Van párszáz azokból is.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10094) F34R válasza Archanon (#10093) üzenetére


F34R
nagyúr

öhhm van bizonyon Aftermatch és Downfall , de ne várj nagy durranást.

(#10095) Darth_Revan válasza Archanon (#10093) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Van Dead Space: Downfall, ami az első részre a bevezetés és van a Dead Space: Aftermath, ami pedig a második játékra a bevezetés. Az első film szerintem nem rossz, de a második nekem nagyon nem jött be a hihetetlenül gyenge CGI és a a CGI/2D közötti váltogatás miatt.

(#10096) Archanon válasza F34R (#10094) üzenetére


Archanon
őstag

Ha a DOOM filmnél valamivel magasabb szinten vannak, talán teszek velük egy próbát. Anno láttam a Dante's Inferno játék alapján készült animációs filmet, gondoltam ha már úgysem lesz konzolom, megnézem. Az kemény volt, bár érdekes is. Nagyon nem tetszett, hogy kb. 4-5 különböző csapat rajzolta, és 20 percenként megváltozott az egész designja. Szerintem hülyeség volt ilyet belerakni... A magyar szinkronon meg kibuktam. Dante és Beatrice hangja különösen ijesztő volt, lehet angolul kellett volna megnéznem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10097) F34R válasza Archanon (#10096) üzenetére


F34R
nagyúr

azt én is láttam , hát a karakterváltozás szörnyű volt. :DDD
én felirattal láttam.

[ Szerkesztve ]

(#10098) Archanon


Archanon
őstag

És ha már játékokból készült animációk... ez (Dragon Age) elvileg 'anime besorolást' (koprodukciós) kapott. :U Az első trailere kissé hajmeresztően van összevágva, de a film maga talán nem lesz annyira gáz. Talán. Eléggé úgy beszélnek róla, hogy most valami jót alkottak.

FUNimation meg azok csinálják, akik a Vexille-t is [gondolom részükről a CGI technológia].

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#10099) F34R válasza Archanon (#10098) üzenetére


F34R
nagyúr

jóh kezd elfajuni a dolog akkor már lehetne Assassin's Creed is :D

(#10100) Darth_Revan válasza Archanon (#10098) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Funimation nem készít semmit, ők csak forgalmazó, nincsenek animátoraik. Az ő nevük valószínűleg azért van ott, mivel rajtuk keresztül intézi az EA a megrendelést és a forgalmazást az USA-ban és Kanadában ők fogják lebonyolítani, mivel Észak-Amerika egyik legnagyobb (és halkan megjegyezve, a legolcsóbb is) forgalmazója a Funimation.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.